Welkom in Limburg Modepresentatie „Bodyline" door Venrayse ondernemers AGENDA Honderdste leerling Bijeenkomst voor tuindervrouwen Nieuwe voorzitter LEKKER UIT ETEN! PEEL ÉN MAAS Wat is er mis met ons weer Schouwburg- nieuws Jan van Nies sinds kort officiële Seat-Dealer Zieke kinderen thuis OPENBARE BIBLIOTHEEK SPORTHAL DE WETTELING GESLAAGD Renovatie gebouw Werkvoorzienings schap PEEL EN MAAS Donderdag 9 februari - Pagina 3 Het was feest, vorige week donderdag, op de Openbare School "Landweert". Sandra Minten, die die dag 4 jaar werd, werd als 100ste leerling van deze school ingehaald. Een mijlpaal, die tevens het gemeen telijk beleid bevestigt. Een op de vier kinderen in Landweert zit n.l. op deze Openbare School. Een streven dat de gemeenteraad tien jaar geleden voor ogen had, toen toestemming gegeven werd voor de bouw van een openbare school in Landweert, aldus wethouder Hoppenreijs-De Loo, die Sandra namens de gemeente een kadootje aanbood. In de centrale aula van de school werd Sandra luidkeels ontvangen door de overige kinderen van de school. Zij zongen haar toe en ze mocht nog enkele kadootjes ontvan gen, waaronder een tegeltje. Het is de bedoeling dat elke leerling zo'n tegeltje krijgt. Sandra, die deze feestelijkheden beduusd onderging, was ook niet met lege handen gekomen. Onder luid gejuich ontvin gen alle kinderen een traktatie van hun nieuwe kameraadje. Openbare School "Landweert" startte in 1981 met 7 leerlingen. De verwachting was dat de school snel zou groeien maar pas nu is het aantal van 100 leerlingen bereikt. Helaas voor de school gebeurt dit twee weken te laat, anders had de school de beschikking over 1 leerkracht meer, voor een dag, gehad. Momen teel werken er vier full-time en twee part-time leerkrachten. De school biedt ruimte aan 180 leerlingen. De tuinbouwvakbond van de LLTB afd. Horst Venray en Sevenum organiseert een bijeenkomst over de werkzaamheden van het sorteren en veilingklaar maken van de produkten op dinsdag 14 februari om 20.00 uur in zaal Custers, Pastoor Debeystraat 3 teHegelsom. Veel tuindersvrouwen nemen bij het sorteren en veilingklaar maken een belangrijk stuk werk en organi satie voor hun rekening. Deze voorlichtingsavond wordt belegd door de heer A. Rops van het consulentschap voor de Akker en Tuinbouw. Zaken die hier aan de orde komen zijn: Inrichting en eisen voor bedrijfsgebouwen, werkorgani satie, loop en transportlijnen. Ar beidsomstandigheden, werkhouding werkbelasting. Opstelling sorteerma- chines en de verlichting boven de machine. De zaken die aan de orde komen zijn van toepassing voor glas en volle grondsbedrijven. Onlangs is tot voorzitter van de Federatie Katholiek Voortgezet On derwijs Noordelijk Limburg te Ven ray benoemd de heer B.M.M. Peters. De Federatie is een sinda 1987 bestaand samenwerkingsverband tus sen twee middelbare scholen te Venray, het Boschveldcollege en de Scholengemeenschap Jerusalem. De nieuwe voorzitter is de opvolger van de heer A.A.C. Huijsmans, die in de zomer van 1988 overleed. OP RIJBAAN ZITTEN Een goed verkleedde carnavalsvier der (oud vrouwtje) was op de rijbaan van de Patersstraat gaan zitten. Bemanning van de surveillanceauto verzocht het „oude dametje" op te staan om het verkeer niet te blokke ren. In plaats van dat te doen sloeg „zij" met haar strok op de politieauto. Het „oude dametje" werd verzocht mee te gaan naar het bureau. Ze gaf op een „meisje" uit Amsterdam te zijn. Maar de politie vertrouwde een en ander niet en bij het verdere onderzoek bleek het een 27-jarige inwoner van Den Bosch te zijn. Nu kon hij naar Den Bosch terug, met de azanzegging, dat tegen hem procesverbaal zal worden opge maakt, ook voor het opgeven van een valse naam. VANDALISME Maandagavond moest de politie verschillende malen in aktie komen voor meldingen welke binnen kwa men van vandalisme in en rond het centrum. Van maar liefst drie openbare tele fooncellen was het gebruik onmoge lijk gemaakt omdat vandalen de draad van de hoorn hadden doorge sneden. Later bleek dat ook het geval in een telefooncel in Brukske. Zowel in de Grotestraat, in de Passage en rond de Torro waren van dalen bezig geweest om de lampen uit de verlichting te draaien en deze kapot te gooien. Een in de Patersstraat geparkeerde personenauto werd door de eigenaar vernield aangetroffen. Uit de sporen bleek dat meerdere personen over de motorkap en het dak van de auto hadden gelopen. Schadepost ruim 1.000,—. Het Chinees restaurant op het Hen- seniusplein werd ook doelwit van vandalen. Maar liefst twee grote en dure ruiten werden vernield. De schade aan die twee ruiten wordt op 8.000,— geschat. Van deze vanda len is gelukkig een goed signalement bekend. zowel voor kleine kaart als voor uw uitgebreide maaltijd een smakelijke keur aan gerechten NATUURLIJK VERZORGEN WIJ OOK BRUILOFTEN EN PARTIJEN tot in de puntjes.... 2 3-JARIGE MET DRIEWIELER OP AUTOWEG Een 3-jarig kind werd al rijdende met een driewieler aangetroffen op de autoweg tussen de Leunseweg en de Venloseweg. Een bezorgde automobi list ontfermde zich over het kind en leverde hem af bij het politiebureau. Daar was inmiddels al aangifte gedaan van het vermissen van dat kind. De ouders hadden ook al een zoekaktie ondernomen in de buurt, maar niet gedacht dat hij met zijn driewieler op de autoweg zou zijn ge gaan. INBRAAK IN FRITUREZAAK Met geweld was toegang verkregen tot een friturezaak in de Grotestraat. Kennelijk is het de dader om geld te doen geweest. Dat was niet aanwezig. Zover kon worden nagegaan wordt er niets vermist. PIÊLHAASCUP VERDWENEN Vanuit carnavaleske bronnen be reikte ons 't bereicht dat dinsdag avond de Piëlhazecup uit 't kerkdorp Veulen was verdwenen. Grote ontstel tenis aldaar. Snel werd de gehele gemeente Venray afgezocht maar geen resul taat. Net voor 12 uur kwam 't bericht dat men de hem in Venray op 't politiebureau kon komen afhalen. Groot was de vreugde na terugkomst van de zol fel begeerde troffee. Hier werd dan ook bij proclamatie J. Zanders als bewaker (in 't Grieks Phylax) van kunstschatten aange steld. Openingstijden bezichtiging: elke dag van 21.00 - 24.00 uur; 's woens dags gesloten. Adres: Veulenseweg 49. Toegang vrij. Over de exacte gang van zaken omtrent deze beker hult iedereen zich in stilzwijgen. Op woensdag 15 februari a.s. wordt in de Venrayse schouwburg onder de naam „Bodyline" een mo depresentatie gehouden. 11 Venrayse ondernemers presenteren dan hun collectie voorjaars- en zomermode. Hoewel we nog midden in het winter seizoen zitten, willen modebewuste dames en heren graag nu al geïnfor meerd worden over alles wat het nieuwe seizoen aan hun te bieden heeft. „Bodyline" zal een modieuze col lectie mode tonen, die ook door de Venrayse ondernemers in hun zaken wordt aangeboden. De deelnemende ondernemers aan de modepresentatie Bodyline zijn: Thomassen Mode, Jac. Nooyen Mannenmode, Chico, Cloffy Kindermode, Jolisa Bruidshuis. Ma- Belle Leermode, Meijling Optiek, Verlinden Juwelier, Paddy en Leo Nooyen: Young Hair Shop. Bodyline toont geen haute couture of extra va- gante zaken maar modieuze draag bare kleding die ook past bij de bud getten van de klanten. Bij deze modepresentatie is trou wens meer te zien dan alleen kleding. De show is afgestemd op de totale verzorging van man, vrouw of kind en daarom wordt naast de kleding ook aandacht besteed aan juwelen en sieraden; aan alles wat de vakman opticien te bieden heeft en natuurlijk ook de haarmode van het a.s. voor jaar en de zomer. De modepresentatie wordt ver zorgd door professionele mensen. De organisatie is in handen van Alsporti in Venray, in samenwerking met Jamara models. Dat deze show ook voor het oog een lust zal zijn laat geen twijfel want de modellen die de show zullen lopen hebben pas een klinkende opleiding achter de rug. Deze modellen zullen tegelijk met de modepresentatie Bodyline hun model- lenexamen afleggen. Daarvoor is een jury in de zaal die punten zal toeken nen aan zaken als presentatie, verzor ging, ritmiek en dergelijke. De modellen zullen dus zeker extra hun best doen hetgeen de totale show alleen maar ten goede zal ko men. Bezoekers van de show krijgen voor de entreeprijs van 12,50 een gratis consumptie en een wervelende show. Tussen de blokken van de modepresentatie in wordt voor een fijn stuk entertainment gezorgd. Hans van Helden, bekend van zijn suksesvolle optreden in de Henny Huisman Sound Mix Show, zal een deel van zijn repertoire ten gehore brengen. Deze zanger heeft inmiddels in het gehele land en ook daarbuiten erg veel sukses en zal de bezoekers van Bodyline verrassen met een aan tal sprankelende nummers. Dat is nog niet alles want de lief hebbers van dans en ritmiek komen ook aan hun trekken. The Exciting Crew is een groep jongemannen die een waar staaltje van breakdancing zullen tonen zoals velen dat alleen maar van de t.v. kennen. Ritmisch, perfect getimed, atletisch en ver schrikkelijk leuk. Er gaat dus op woensdag 15 februari a.s. erg veel gebeuren tijdens de modepresentatie Bodyline. Wie de avond in de Venrayse schouwburg wil meemaken kan zolang de voorraad strekt, kaarten verkrijgen bij de deel nemende ondernemers: bij Alsporti Insituut voor Sport en Gezondheid, De Gouden Leeuw 6 in Venray en bij de kassa van de Schouwburg te Ven- rav. Indien nog voorradig, kunt u op de avond van de modepresentatie tot 20 uur aan de kassa nog kaarten ver krijgen. U doet er beter aan om ech ter de kaarten te reserveren. Personeel van de Provinciale Water staat heeft op alle provinciale toe gangswegen vanuit Brabant bij de Limburgse grens borden geplaatst met „Welkom in Limburg". Kort geleden heeft de Gouverneur van Limburg dhr. Kremers „meege werkt" aan de plaatsing van het eerste bord in de gemeente Meyel. In België (daarvan zal de Lim burgse Gouverneur dat wel hebben bemer;kt) hebben de provinciebestu ren al lang soortgelijke borden bij de provinciegrenzen geplaatst. 'n leesbare krant Iedereen wordt er dagelijks mee geconfronteerd. Over de hele wereld is iets vreemds aan de hand met het weer. Aanhoudende hittegolven ver nietigen de oogsten in grote delen van de Verenigde Staten, India en China, terwijl elders in China duizenden hectaren landbouwgrond onder water staan door overvloedig zware regen val. "Het Beste" van februari verklaart waarom ons weer op hol is De Britse klimatoloog H. Lamb ziet de grillige en extreme weersom standigheden als de eerste koortsril lingen van het 'broeikaseffect', dat uiteindelijk zal leiden tot een wereldomspannende klimaatverande ring. De verbranding van kolen en olie brengt grote hoeveelheden kool- dioxyde in de atmosfeer. Dit gas werkt net als het glas van een broeikas. Het laat zonlicht door, maar houdt warmte vast, waardoor de aarde warmer wordt. Wanneer de uitstoot van dit schadelijke gas in het huidige tempo blijft groeien, voorspellen onderzoe kers dat in 2023 de gemiddelde temperatuur op aarde vijf graden hoger zal zijn dan in 1990. Dat lijkt weinig verschil te maken, maar zo'n zelfde temperatuurstijging maakte 100.000 jaar geleden een einde aan onze laatste ijstijd. Voor sommige landen kan het 'broeikaseffect' een heilzame uitwer king hebben: meer regenval in de droge delen van China, India, Afrika, Australië en het Midden- Oosten, en het opdooien van miljoenen hectaren bevroren grond in Siberië en delen van Canada. Maar als de poolkappen gaan smelten zal het zeeniveau in de volgende eeuw met meer dan een meter stijgen, waardoor steden als New York, Londen, Amsterdam en Seoul wor den bedreigd. Landbouwgronden zullen verloren gaan; watervoorraden verzilten en in grote gebieden zal de fauna worden gedecimeerd. De jaren '90 zouden wel eens het meest extreme weer sinds mensen heugenis te zien kunnen geven. Maar dit hoeft niet tot een ramp te leiden. De wetenschap en het gezonde verstand bieden mogelijkheden om het risico van desastreuze klimaatver anderingen te minimaliseren. Door de ophoping van kooldioxyde in onze atmosfeer te verminderen; door de tropische wouden te beschermen; door energiezuinige auto's te ontwer pen; door gebruik te maken van zonne-energie, waterkracht, wind- en mogelijk ook kernenergie. Zondagochtendconcert in de Ven rayse Streekschouwburg a.s. wordt in het kader van promotie jonge musici weer een concert gegeven onder protectie van Douwe Egberts. Dat betekent een verrassingsconcert op klassieke leest dat gratis gegeven wordt. Tevens krijgt U uiteraard dan ook de koffie gratis aangeboden. Voor programma verwijzen we naar de advertentie. "HOT" in streekschouwburg de Beejekurf Zondag 12 februari a.s. speelt het Overloons Toneel de komische thriller "Het lijk is zoek" van C.R. Dyer in de vertaling van Bep de Beer. De voorstelling vindt plaats in de streekschouwburg de Beejekurf te Venray. Aanvang 20.15 uur. Ergens in Engeland ligt het landgoed 'Greenacres'. De eigenaar van het landgoed, Mr. Barraclough, is overleden. De oude huisarts van wijlen Mr. Barravlough, slecht ziend en bijna door, kan alleen de dood bevestigen. Maar voor dit gebeuren kan, blijkt het stoffelijk overschot verdwenen. Ook het juiste testament is enige tijd zoek. Wijlen Mr. Barraclough laat een niet onaanzien lijke erfenis na. Wat erven zijn stiefdochters en wat laat hij na aan zijn trouwe in huis wonende mede werkers? Blundell Mickleby, de notaris en zijn klerk, spelen hierbij een opmerkelijke rol; evenals zijn twee stiefdochters. Welke? Dat kunt u a.s. zondagavond zien als HOT u meevoert in de wereld van de misdaad, waarbij veel komische situaties niet ontbreken. Sinds kort hebben voorbijgangers van Garage Van Nies aan de Lang straat een nieuw automerk kunnen zien staan. Het is de Seat-auto, een middenklasser, die behoort tot de „Volkswagenstal". Op een leeftijd, waarop anderen aan de VUT gaan denken, heeft de 57-jarige Jan van Nies het dealer- schap voor dit automerk verkregen. De heer J. van Nies begon in zijn jonge jaren als automonteur in een garagebedrijf omdat de ambacht school toen nog geen speciale oplei ding voor automonteur had. Toeval lig kwam hij voor zijn opleiding te recht in een Volkswagengarage en het is dan ook geen wonder, dat hij aan dit merk zijn hart verpandde. Toen hij uiteindelijk tot chef-mon teur was opgeklommen, was hij nog niet tevreden, want hij wilde meer. Ongeveer tien jaar geleden ontdek te hij een gat in de markt en begon voor zichzelf aan de Kruitweg met een bedrijf voor het plaatsen van L.P.G.-installaties in auto's. Boven dien kon men bij hem terecht voor reparatie van autoruiten. Later kwam daar nog het vervangen van uitlaten bij. Mede door zijn goede vakman schap, maar vooral door het leveren van goede kwaliteit, groeide zijn be drijf en werd zijn garage aan de Kruitweg te klein. Nadat hij het voor malige garagebdrijf van Hendriks aan de Langstraat had gekocht, kon hij op grotere schaal gaan werken. Alle merken personen- en bestelauto's konden bij hem terecht voor onder houdsbeurten, terwijl ook de APK- keuringen er bij kwamen. Omdat hij nu eenmaal zijn liefde had gegeven aan de Volkswagen, lag het voor de hand, dat hij direkt „ja" zei, toen hem het dealerschap van de nieuwe Seat-auto, een dochter van de Volks wagen werd aangeboden. Een deel van de garage heeft Jan van Nies thans ingericht als show room voor dit automerk, waarvan de prijzen liggen tussen 12.000,e 30.000,Van deze wagen bestaan drie types met zes verschillende va rianten. Samen met zijn echtgenote is hij vol enthousiasme aan zijn dealer schap begonnen en het ligt voor de hand, dat zij beiden er iets van weten te maken. Op vrijdag 10 en zaterdag 11 februari houdt Jan van Nies open dag. Donderdag 16 maart houden wij onze tweede thema ochtend met als onderwerp: Ziek zijn en spelen. We willen dan ingaan op vragen zoals: Hoe bereid je een kind voor op een dokter of ziekenhuis bezoek. Vertel je een kind alles eerlijk. Hoe verwerkt een kind zo'n gebeuren Hoe kunnen we het kind bij zo'n verwerking helpen. Is er speelgoed dat speciaal geschikt is voor zieke kinderen. Diverse tips hoe en waarmee je een ziek kind kunt bezighouden. De ochtend wordt gehouden in de Speel O theek, Merseloseweg 13 en duurt van 9-11 uur. De kosten bedragen 2,50 p.p. voor kinderop vang wordt gezorgd. U kunt zich telefonisch opgeven bij de speel-o- theek tel. 86015, Irma Goldenbeld, tel. 87329 of Jolanda Minten tel. 84878. Merseloseweg 13, 5801 CA Venray tel. 81970 Nieuwe aanwinsten uit de rubriek Kunst voor de afdeling voor volwas senen: Petersen Ad Lucebert in het Stedelijk Catalogus van alle schilderijen, tekeningen, gouaches, aquarellen en prenten in de verzameling. Hoozee, robert Ik James Ensor: tekeningen en prenten becomentarieer de catalogus van een tentoonstelling van prenten en tekeningen van de Vlaamse kunstenaar. (1860-1949) Franse meesters uit het Metropolit an Museum of Art: Realisten en impressionisten. Catalogus met uit gebreide beschrijvingen van de ten toongestelde schilderijen. Secrest, Meryle Salvador Dali: de surrealischtische nar. Biografie van de surrealistische beeldend kunste naar (1904-1989) De bijbel in de kunst. Bijbelse geschiedenis in de vorm van afbeel dingen van de belangwekkendste schilderijen (en enkele teningen) uit de kunstgeschiedenis. Kraus Karin, de Masai bijbel: tekeningen van een afrikaans volk reprodukties van vetkrijttekeningen in Masai stijl bij bijbelverhalen, gemaakt door een Duitse missiezuster werkend onder de nomadische Masai in Tanzania. Drake Nicholas, Hedendaags mode illustraties. Verzameling afbeeldingen van het werk van 22 internationale modeillustratoren, voorzien van een summiere achtergrond informatie. Onze meesters van het landschap' schilderijen uit de gouden eeuw. Platenalbum bij de gelijknamige tentoonstelling in het Rijksmuseum te Amsterdam. Schapelhouman, Marij, Land en Water Hollandse tekeningen uit de 17e eeuw in het Rijksprentenkabinet. Gair Angela de toonwaarde in uw schilderij, Aanwijzingen voor het aanbrengen van de juiste lichtverde- ling in een schilderij. Openingstijden Maandag 10.00-12.00 Dinsdag tm donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 PROGRAMMA DE WETTELING vanaf donderdag 9 februari Donderdag: 16.30-17.30 Atletiekclub 17.30-21.00 Manual 22.00-23.30 Rooyse VK Vrijdag 10 febr.: 16.30-17.30 Rank Xerox 17.30-19.30 Jumpers 19.30-20.30 FC Hento-SVCB 20.30-21.30 't Huukske-ZVV 21.30-22.30 Rooy-Wijk Zuid 2 22.30-23.30 Noordwest-SVCB 2 Zaterdag: 8.00-11.30 MHCV 11.30 :i4.30 Korfbal 14.30-15.30 SVCB-GFC 15.30-16.30 Rooy-Posno Sport 18.00-21.30 Jumpers 21.30-22.30 DZWS-Wijk Zuid Zondag: 9.00-11.30 MHCV 11.30-15.30 Korfbal 16.00-20.00 Manual 20.00-21.00 Sportief 21.00-22.30 MHCV Maandag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-19.00 Rooyse VK en Manual 19.30-20.30 Rooyse VK 20.30£21.30 Veronica-Wittenhorst2 21.30-22.30 Veronica 2-MVC '19 22.30-23.30 Siebers FH-Bonte Koe Dindag: 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-21.00 Manual 21.00-23.30 Badminton Woensdag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-22.30 Badminton 20.00-22.00 Sjoelen 22.30-23.30 Veronica 3-De Steeg Op 3 februari jl. promoveerde aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht, oud Ysselsteyner Richard Janssen tot doctor in de gezondheids wetenschappen, op het proefschrift: „Effecten van tijdprijzen op medische consumptie en gezondheid". Woensdag 15 maart a.s. zal Staatssekretaris L. de Graaf de nieuwbouw en het gerenoveerde bedrijfsgebouw van de NLW-bedrij- ven op het industrieterrein Smakter- heide te Venray, officieel openen. Met de realisatie van deze bouw is een einde gekomen aan de verspreide huisvesting van de NLW-bedrijven in de regio Venray. De NLW-bedrijven van het Werk voorzieningsschap Noord-Limburg- West hebben drie vestigingen, te weten Helden, Horst en Venray. In de nieuwe ruimtelijke accommodatie zijn tevens de direktie, de centrale stafdiensten en de centrale admini stratie van het Werkvoorzienings schap gevestigd. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur deze regeling geldt ook met carnaval ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: C. VAN GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J.M. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. van der Reis, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. VAN DER REIS Overloon, tel. 04788-1327 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. van der Reis en Mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssuin is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wijkgebouw Ysselsteyn Lit sen bergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGF.M. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur. gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische afspraak tijdens kantooruren 85968 of 04950-30345 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3