KERKDIENSTEN ©%P© Oude foto PEEL EN MAAS Donderdag 2 februari - Pagina 1J GROTE KERK Deken C.J.R. Buschman, Eind- straat 6, tel. 81275. Kapl. H. de Wit O.F.M., Gróte-Markt 10, tel. 82385, b.g.g. 85855. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 uur Lsm. Harry Messemaeckers; ouders Schols-Leers en overl. familie; Peter Hub. Janssen en dochter Leonarda Josephina; ouders Arts- Cornelissen. en Jeu Jenniskens. 19.00 uur Zondagsdienst. Overl. ouders Van Bracht-Cremers, Harry van de Ven; Mia Schellen-Schraven (buurt); ouders hanen-Willems (SI: Theodorus Jansen en Jan Flinsenberg; Harry Jans-Beken (buurt); Bèr Beerkens (coll.); Jan van Rijt (coll.). Zondag: Vijfde zondag door het jaar. 8.00 uur Lsm. Prof. A. van Dijck en ouders (S); Martinus Wilhelmus Wijnhoven en Maria Anna Elisabeth Roelofs (S). 9.30 uur Lat.Hgm. Jo Wennekers-Muijsers; Wilhelmus Hubertus Janssen; Pierre Linskens (coll.); Alda Smedts (kerk bestuur). 11.00 uur Tot intentie van de carnavalsvereniging; overl. ouders Coopmans-Van Kessel; Tieneke Ker- stens-Van de Ven. Maandag: H.H. Paulus Miki en Gezellen, Martelaren. 9.00 uur Lsm. Theodora Jacoba Poels en Mathijs Smits (S); Gerard Pouwels (S); Francisca Hendrika van de Munck- hof (S). Dinsdag: 9.00 uur Lsm. tot bijz. intentie. 19.00 uur Geen H. Mis v.w. carnaval. Woensdag: ASWOENSDAG: vas ten en onthoudingsdag. 9.00 uur Lsm. voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. 19.00 uur Lsm. ouders Frans Swinkels-Marcel- lis; Jozef Peeters. Na de H. Missen zal het askruisje uitgedeeld worden. Wij hopen dat velen het askruisje komen halen. Het is het begin van de veertigdagentijd. Een tijd van bezinning en dan is het zinvol om deze tijd te beginnen met het askruisje. Wie de betekenis van carnaval kent, zal zeker niet het askruisje willen missen. Donderdag: 9.00 uur Lsm. ouders Heldens-Jeurissen. 19.00 uur Lsm. oude stichtingen. Vrijdag: H. Scholastica. 9.00 uur Lsm. tot zekere intentie. Zaterdag: O.L. Vrouw van Lour- des. 9.00 uur Lsm. ouders Arts-Cor- nelissen en ouders Jenniskens-Jansen; Jeu Jenniskens en Willie. 19.00 uur Zondagsdienst. Engelbert Oudenho ven (coll.); Harry Jans-Beken (coll.); Johan Janssen (coll.); ouders Arts- Dommeck; Gonny Voermans-Frans- sen. Acolieten Zondag: 9.30 uur Louis Truyen. Misdienaars en lectoren Zaterdag: 19:00 uur Gijs Arts en Wilbert van Ham. Lector W. Bistervels. Zondag: 9.30 uur Ramon Klin- ckenberg en Arnoud Welschen. 11.00 uur Hong Bui en Bart Derkx. PATERSKERK Zaterdag: 17.00 uur Gelegenheid om te biechten. 18.30 uur Zondags viering. Echtpaar Custers-Vergeer; Gerard van der Waarden (coll.); voor de parochie. Zondag: 9.00 uur Overl. ouders Aarts-Jacobs en familie. 10.15 uur H. Mis met zang; jrg. Gerardus Versteegen en Anna en Maria Janssen; Konrad Thijssen en overl. familie. 11.45 uur Wilhelmina Cor- nelissen-Creemers. Vanwege carnaval is er geen avondmis. Maandag: 8.00 uur Fam. Peters- Arts. 19.00 uur Tot zeker intentie; Constant Pijls. Dinsdag: 8.00 uur T.e.v. St. Antonius. 19.00 uur Overl. fam. Philipsen. ASWOENSDAG: vasten en ont houdingsdag. 8.00 uur Jrg. Pater Jan Paulissen. 19.00 uur Wim van den Munckhof en overl. fam. Na de H. Missen wordt het askruisje uitge deeld. Donderdag: 8.00 uur Overledenen (coll. Allerzielen). 19.00 uur Martien Wismans (buurt). Vrijdag: 8.00 uur Overl. ouders Akkermans-Timmermans. 19.00 uur Voor de gezinnen van de parochie; overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius; fam. P. Maas- Derks. Zaterdag: 8.00 uur Antoinette Elsevier en Eva Rojer. 14.30 uur Gezongen H. Mis uit dankbaarheid bij het 25-jarig huwelijk Vollenberg- Linskens. Naar MEMISA hebben we 1.270,-- over kunnen maken. Alle gevers hartelijk bedankt. Acolieten en misdienaars Zaterdag: 18.30 uur Leo en Johan Pouwels. Zondag: 9.00 uur Martin Leenders. 10.15 uur Tonny Vermeulen. 11.45 uur René Jansbeken. Woensdag en donderdag: 19.00 uur Jaap janssen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 4 febr.: 18.30 uur Liturgieviering met volkszang. Voor ganger J. Korff. Lector P. Witten- bols. Misdienaars Cindy Haneveld en Bas Dirkx. Zondag 5 febr.: 9.30 uur Liturgie viering met koor en volkszang. Voorganger J. Korff. Lectrice Zr. Hélène. Maandag 6 febr. en dinsdag 7 febr.: Geen viering. Woensdag 8 febr.: Aswoensdag. 18.30 uur Liturgieviering met koor. Voorganger J. Korff. Donderdag 9 febr.: 16.45 uur Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Vrijdag 10 febr.: Geen viering. PAROCHIE BRUKSKE Zondag: 10.00 uur Eucharistievie ring met zang. Int. voor de parochie; Francisca Verhelst-Van Mil. Aswoensdag: 19.00 uur Avondmis met uitreiking van het askruisje. Int. voor goede priesters. VREDESKERK Zaterdag: Priesterzaterdagviering. •10.45 uur Rozenkrans en biechtgele genheid. 11.15 uur Gezongen H. Mis. 13.30 uur Lof en zegen met het Allerheiligste. 15.00 uur H. Mis bij gelegenheid van het zilveren huwelijk van dhr. en mevr. V. Stiphout- Pennings. 18.00-18.30 uur Gelegen heid om te biechten. 19.00 uur Vooravondmis voor de 5e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Voor Jan en Annie Jacobs-Stiphout (van fam. Jacobs); overl. August van Bergen en zoon Jos; Anny Jacobs- Huibers (coll.); Victor Beerkens; Sjef Smals. Zondag: Vijfde zondag door het jaar. 8.30 uur Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 uur Hoogmis, Nederlands. Voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven. 11.30 uur Voor Toon Albers (buurt); Fons Scaf (fam.). Maandag: Gedachtenis van de H. Paulus Miki en gezellen, martelaren van Japan. 8.00 uur Voor de TUSCANY GEL AFTER SHAVE een fris produkt uit warm Italië Tuscany, de sensuele geur voor mannen ontworpen door Aramis, Florence, heeft een gestadig groei ende fanclub in alle werelddelen. Tuscany, Italiaans in hart en ziel, werd 2 jaar geleden geïntroduceerd als kleine, exclusieve geurlijn be staande uit 6 produkten. Alle 6 produkten bevatten de versgeplukte melange van Bergamot, citrus en lavendel, die in Toscane groeien. Alle 6 reflecteren het Italiaanse oog voor ontwerp en detail. Alle zijn méér dan functioneel, want elk Tuscany produkt is een ervaring op zich. Een, die mannen verwachten van hun dagelijkse verzorging - en waarvan ze hartgrondig genieten. Aramis brengt nu nóg een innoverend Tuscany produkt: Tusca ny Gel After Shave. Het voelt net zo prettig aan, als het er uitziet. Verkoelt en kalmeert de geïrriteerde huid. Verzorgt en verfrist. Is eenvoudig en snel te gebruiken en wordt direkt door de huid opgeno men. Deze ijsblauwe gel, die associaties oproept met koele medi terrane wateren, brengt de zojuist geschoren huid met een aangename schok weer tot leven. Deze gloed nieuwe, licht-geurende opkikker heeft bovendien eenvochtverzorgende werking; een extra plezierige bijkom stigheid! Tuscany-mannen stellen hoge eisen aan de kwaliteit van hun kleding, de prestatie van hun auto, etc. Zij verwachten van hun verzorgingspro- dukten dezelfde kwaliteit en presta tievermogen. En geen produkt is zo snel in het verlichten van scheerirri- tatie en voelt zo prettig aan op de huid als deze gezichtsgel. Bovendien herstelt Tuscany Gel After Shave de vochtgraad van de huid en laat geen vettig laagje op de huid achter. Nog een pré: Tuscany Gel After Shave kan ook gebruikt worden als een snelle "pick-up" voor het gezicht. Het produkt is verpakt in een glanzend zwarte tube en daardoor makkelijk mee te nemen naar kantoor of op reis, om de vermoeide huid een verfrissende opkikker te geven. Het gezicht voelt na gebruik fris en ontspannen aan. Er gaat altijd wat tijd in zitten om een technologisch zo goed produkt te ontwikkelen, maar het wachten is nu voorbij. Uit "warm" Italië komt "koele" Tuscany in een nieuwe, opwindende formule: Tuscany Gel After Shave. Een absolute topper op after-shave gebied. Christenen die vervolging lijden. 19.00 uur Voor Theo Thielen; Miet Hendriks en zoon Jan; Stien Wijnhoven-Philipsen (coll.). Dinsdag: 8.00 uur Voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. 19.00 uur Voor Nathie Goumans (coll.); Comelis Matthijssen. Woensdag: ASWOENSDAG, be gin van de Veertigdagentijd. Vasten- en onthoudingsdag. 8.00 uur Tot zekere intentie. 19.00 uur Voor Cor Dijkmans (coll.). Tijdens de h. Missen zal de as worden gezegend en jiet askruisje worden opgelegd. Donderdag: 8.00 uur Voor de zieken van de parochie. 19.00 uur Voor Noud en Tini Cremers-Philip- sen. Vrijdag: 8.00 uur Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. 19.00 uur Voor de weldoeners van de parochie. Zaterdag: 8.00 uur Ter ere van het Onbevlekt hart van Maria. Mededeling: De Memisa-collecte heeft 1.000,-- opgebracht, waar voor gaarne onze hartelijke dank. Gedachte van de week Pas op voor de gemakkelijke weg; die gaat altijd naar beneden. Misdienaars en acolieten Zaterdag: 19.00 uur Günther Stamper en Boy Ramirez. Zondag: 8.30 uur Henk van de Oever. 10.00 uur Pascal en Urbain v. Weert en Robert Versteegen. 11.30 uur José Cornego. Maandag en dinsdag: 19.00 uur Boy Ramirez. Woensdag: 19.00 uur Paul Claas- sen. Donderdag: 19.00 uur Alberto Omar Alverez.- Vrijdag: 19.00 uur José Plasencia. Zaterdag: 19.00 uur Juan Lopez en José Plasencia. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uur Overl. ouders Janssen-Peeters; overl. ouders Van Soest-Van Veghel; gest.jaard. Frans Poels en echtgenote; Moeke Vermeu- len-Moorrees. Zondag: 8.30 uur Tot zekere intentie. 10.00 uur Martin Moorrees en Wim Versleijen; overl. leden van de carnavalsvereniging. (Jongeren koor en Eikenhofkapel) Maandag: 9.00 uur Anna Poels- Janssen (namens de bewoners van de Gildestraat). Dinsdag: 9.00 uur Tot zekere intentie. Woensdag: ASWOENSDAG. 9.00 uur Pierre Poels. 19.00 uur Mia Hermans-Voermans (namens buurt). Donderdag: 9.00 uur Voor 'n overleden vader. Vrijdag: 9.00 uur Ter ere van O.L. Vrouw. Zaterdag: 19.00 uur Gest.jaard. familie Van Heijster; Jeu Arts. Misdienaars Zaterdag: 19.00 uur Cafinen Moure, Heidi Holierhoek, Irene Camps. Stephanie Janssen. Zondag: 8.30 uur Saskia Litjens, Veronique Philipsen, Loes Lauren- sen, Marian v.d. Wijs. 10.00 uur Pascalle van Reenen, Elles Lenssen, Maike Selder, Monique v.d. Pas. Acolier Marcel Nellen. Woensdat: 19.00 uur Frank v.d. Boogaard, Rob Kessels, Emiel Truijen, René Clephas. ASWOENSDAG Woensdag a.s. is het Aswoensdag, het begin van de veertigdagentijd ofwel Vastentijd. Die dag zijn er twee Eucharistievieringen n.l. om 9.00 en 19.00 uur. In beide H. Missen as wij ding en uitdeling van het askruisje. Laten we samen goed beginnen aan de ernstige vastentijd. Aswoensdag: verplichte vasten- 'en onthoudingsdag evenals Goede Vrij dag. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 uur Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor met Kelderband). Verder medewerking carnavalsver eniging "De Spürriemökken". Voor Frank Voermans; Sef Claessens en zoon Simon; Frans Maas; Grada Bomm; Jac Driessen en zoon Jos; Jan Peeters; voor de leden van carnavalsvereniging "De Spürrie mökken. Zondag: 11.00 uur Hoogmis. Mathieu van Rijswijck; st. Gerardus Kemmelings en Petronella Ewals; t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (K); st. Johannes Verstee gen; Johanna Cleofas. Aswoensdag: Dag van vasten en onthouding. 19.00 uur H. Mis van aswijding en uitreiking askruisje. St. Gerard Opheij; Hendrika Nooyen en dochter Petronella. Vrijdag: 9.00 uur H. Mis Carolien Philipsen. Zaterdag: 19.00 uur Gez. H. Mis en H. Vormsel toegediend door Kanunnik Secretaris W. v.d. Valk. Voor Martinus Classens; Gertruda Wismans en overleden kinderen; St. Martien Peeters en overl. ouders Peeters-Hermans: Henricus Maassen en Catharina Rongen; Frans Maas. Medewerking Jonge Garde Koor. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 uur H. Mis in teken van carnaval m.m.v. Carna valsclub, blaaskapel "Bergtaler" en dameskoor. Voor lev. en oud-leden van de carnavalsclub b.g.v. 33-jarig jubileum; teven voor Willem Tacken (coll.); overl. ouders A. Seijkens- Collin. Zondag: 8.00 uur voor deken J. Kluitmans. 10.00 uur voor Sjeng v.d. Pasch. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: Aswoensdag: geboden vasten en onthoudingsdag. 19.00 uur Gezinsmis. Na de H. Mis uitreiking van het Assekruisje. Donderdag: 19.00 uur voor Marie v. Kuijck. Vrijdag: 8.00 uur t.e.v. O.L. Vr. v. Alt.Bijstand (offerblok). Misdienaars Michel-Pieter Jan: woensdag Joep-Joan: zondag 8.00 uur, donderdag en vrijdag. Martijn-Marianne: zondag 10.00 PAROCHIE LEUNEN Eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 uur H. Mis, mede verzorgd door leden van de carna valsvereniging, het Dameskoor en de Blaaskapel. Lsm. voor levende en overleden leden van de carnavalsver eniging 't Knölleke, die haar 3x11 jarig bestaan gedenkt; lsm. Harrie Martens en echtgenote, Toon Mar tens en kleinzoon Harrie, Pie t Janssen en echtgenote; lsm. Antoon Verheijen en overl. fam. Verheijen- Droesen; gest.jrd. Leida Loenen- Poels en echtgenoot. Zondag: 9.45 uur Hgm. als weekd. Teng Noijen (5); hgm. als jrd. Elisabeth van Nieuwenhoven-Wee- kers; hgm. als gest.jrd. Antoorn van Osch en Gertruda Kusters en overl. familie. Maandag: GEEN H. MIS. Dinsdag: GEEN H. MIS. Woensdag: ASWOENSDAG: Vas ten- en onthoudingsdag. Tijdens de avondmis na het evangelie wordt de as, afkomstig van verbrande palm takken van het vorig jaar Palmzon dag, gezegend en opgelegd. 19.00 uur Lsm. Wim Manders; lsm. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels; gest.jrd. Peter Johannes Martens. Donderdag: 19.00 uur Lsm. Frans van Bavel en overl. familie; lsm. Marie Keijsers-Hendrix. Vrijdag: 19.00 uur Lsm. Maria Loonen-Scheffers; weekd. Wim manders (2). Zaterdag: 19.00 uur Lsm. tot bijzondere intentie; lsm. Hendrikus Bomm, echtgenote, zoon Grad en Johanna Beclet; lsm. Sjeng Philipsen; lsm. Johanna Weijs-Wijnen; lsm. overl. fam. Schreurs-Lommen; weekd. Teng Noijen (6). Acolieten Zaterdag: 19.00 uur Twan Willems en Fred Litjens. Zondag: 9.45 uur John v.d. Aker, Roel Kersten en Martijn Mertens. Misdienaars Woensdag t/m vrijdag: Eef Leijs- sen en Daan Loenen. Lectoren Zondag: 9.45 uur H. Bovée. Gedoopt Juul Janssen, Catharinastraat 1, Chiel Smits, Weideweg 19. Opbrengst kerkdeurkollekte voor de MEMISA: 620,10. RECTORAAT VEULEN 5e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 uur Hgm. Harry Kusters (buurt). Zondag: 11.00 uur Hgm. voor de parochie. Woensdag: ASWOENSDAG. Na het evangelie wordt het askruisje uitgereikt. H. Mis voor de levende en overleden leden van de carnavalsver eniging. Vrijdag: 8.00 uur Lsm. overl. fam. Jenniskens-Poels. Zaterdag: 19.00 uur Hgm. fam. Fleurkens-V. Gassel; hgm. Teng Jenniskens. Acolieten Zondag: Jac Nijsen en André Reintjes. Misdienaars Tim Verstegen en Gertjan Holter- mans. Opbrengst kerkdeurkollekte voor MEMISA: 554,--. RECTORAAT HEIDE Vijfde Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voor de overl. fam. Van Dijk-v.d. Winkel en Gerardus Wismans. Zondag: 10.00 uur Hoogmis Jaargetijde voor Betje Ewals Fleuren en tevens voor overl. fam. Voesten- Gielen. Acolieten: Jan Willems-V. Rens en John Willems. Misdienaars van de week: Janet en Paulien. Maandag: Gedachtenis van de H. Paulus Miki en Gezellen, martelaren van Japan. 8.00 uur H. Mis voor Helm Claes en overl. familieleden. Dinsdag: 8.00 uur H. Mis tot bijzondere intentie. Woensdag: Aswoensdag. Begin van de veertig dagen tijd. 's Morgens geen H. Mis. 19.30 uur Avondmis. Wijding d'n as en uitdeling van het askruisje. Donderdag: 8.00 uur H. Mis voor een overledene. Vrijdag: 8.00 uur H. Mis. Zaterdat: 19.30 uur Avondmis voor de overl. fam. V. Deijk-V.d. Winkel en Gerardus Wismans. De opbrengst van de Memisa heeft opgebracht/ 190,30. Waarvoor Har telijk dank. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 uur Mndd. J. Swinkels; Tr. van Hugten-Gulpen; A. Boveé-Cuijpers; A. Arts-Theunissen; jrd. H. Vergeldt; Jacq. Claessens en overl. familie. Zondag: Vijfde zondag door het jaar. 9.30 uur Jrd. Alb. Verheijen en echtg. en W. Verheijen. 11.15 uur Harrie Jenniskens; het welzijn van onze parochie. Maandag: GEEN DIENST. Woensdag: ASWOENSDAG (Vas tendag). 19.00 uur H. Philipsen (fam.); Math. Arts; Godefr. Ver meulen en echtg.; levenden en overl. fam. Jansen-Philipsen. Na het Evangelie wordt de as gewijd en vervolgens aan ieder die wil het askruisje uitgedeeld. Vrijdag: 19.00 uur Pastoor Spreeuwenberg; J. Janssen. Misdienaars Zondag: 9.30 uur E. Jenniskens en D. Wijnands. 11.15 uur R. en T. Berkers. Woensdag: Marl. Potten en R. Jenniskens. Vrijdag: N. Jaspers en P. v.d. Munckhof. Spreuk van de week Wanneer men iets goeds doet, is er altijd wel iemand die het rot vindt! (A. Strindberg) MEMISA-kollekte Afgelopen weekend hielden wij in de kerk de jaarlijkse kollekte voor de Medische Missie-aktie. Opbrengst: 1.323,05. Een fantastisch bedrag. Hartelijk dank! PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 uur Overl. fam. Hendrix-Marcellis Zondag: 5e Zondag van het jaar. 10.00 uur Willem v. Rijswijck en Helena Litjens. 11.30 uur Antoon Michels. De kollekte op de le zondag van de maand is voor de ramen der kerk! Maandag: 8.30 uur Petr. Joh. Marcellis en Johanna Litjens. Dinsdag: 8.30 uur Overl. kinderen Marcellis. Woensdag: ASWOENSDAG. Dag van vasten en onthouding. 19.00 uur Overl. fam. Janssen-Pubben. Donderdag: 8.30 uur Hub. Jans sen, echtgenote en zoon Henricus. Vrijdag: 8.30 uur Teng Emonts, 2e van de zesweken. Zaterdag: 19.00 uur Ter ere van O.L. Vrouw onbevlekt ontvangen; Maria v.d. Hoogenhof. Misdienaars Zaterdag: Karin Tijssen en Heidy Litjens. Zondag: 10.00 uur Esther Brands en Susanne Wilms. 11.30 uur Wila v. Osch en Joy Arts. Kollektanten Zaterdag: J. Verhaag. Zondag: 10.00 uur Teng Arts. 11.30 uur Fr. Hendrix. Kerk poetsen 9 februari: mevr. V. Dijck en mevr. V. Tilburg. Aswoensdag is het begin van de Vastentijd. We kunnen nu zelf bepalen, hoe we die tijd zien en wat we er mee doen. Voor velen geen probleem: niets aan de hand, business as usual! Voor anderen een herinne ring en misschien het verlangen weer iets te doen, of beter gezegd: op de roepstem van God in te gaan. Ik wens allen een gezegende Vastentijd. RECTORAAT VREDEPEEL Koningin van de Vrede Zaterdag: H. Joh. Britto, Missio naris in Indië. 19.00 uur [tijd verzet] T.i.t. carnavalsvereniging; fam. Pee- ters-Janssen; fam. Claassen-V.d. Weyer. Zondag: Vastenavond Zondag. 10.00 uur Voor de parochie. Maandag: H. Paulus Miki en gezellen, Japanse martelaren. 8.30 uur Voor roepingen. Dinsdag: 8.30 uur Tot intentie. Woensdag: ASWOENSDAG, be gin van de Veertigdagentijd. 19.30 uur Avondmis met uitdeling van de askruisjgs.,.,, ix Donderdag: 8.30 uur Tot intentie. Vrijdag: H. Scholastika. 8.30 uur Fam. Cornelissen-Hendriks. Zaterdag: Feest van O.L. Vrouw van Lourdes. 19.00 uur Fam. V. Kasteren-Jacobs; fam. Muijsers-Vul- lings. Geniet van de carnaval, maar vergeet niet ook het askruisje te halen op woensdagavond..... Misdienaars Zaterdag: Ellen v.d. Cruijssen en Gerben van Duijnhoven. Zondag: Stefanie Arts en Kora Arts. Lectoren Zaterdag: An ja v.d. Befg-Peeters. Zondag: Jan Classens. Deze carnavalsgroepsfoto van de buurt Maasheseweg en voorstellende de Harmonie van de Maasheseweg werd gemaakt 37 jaar geleden (1952) op de hoek Kempweg-Merseloseweg voor de bioscoop. Dit vrolijke en muzikale stel nam deel aan de grote carnavalsoptocht werd daarna op de gevoelige plaat vastgelegd. Hier volgen de namen: 1. Gerrit Thuyls 2. Theo Linders 3. Hariëtte Hanen 4. Antonette Hanen 5. Nelly v. Gerven 6. Mia willems 7. Antoon Hanen 8. Joep Loonen 9. onbekend 10. Nelly Truyen 11. Jeu Hoevenaars 12. Elly v. Rengs 13. Riek Truyen 14. Piërre Hendriks 15. Johan Hanen 16. Tiny Groenink 17. Toos van Es 18. Gerrit Linders 19. Piet Janssen 20. Sjaak Verheyen 21. Leo Janssen 22. Mar tien Pelzer 23. Ria Kelders 24. Sjaak Verheyen 25. Hendrik v.d. Heuvel 26. Bertha Litjens 27. Stien Tijssen 28. Fien janssen 29. Thea Verheyen 30. Jan Arts 31. Theo Swaghoven 32. Herman Bexkens 33. Jan van Gerven 34. Gerrit Litjens 35. onbe kend 36. Fun Peeters 37. Frans Laurensen. J. v.d. Putten, Westsingel 18, tel. RQROt RECTORAAT SMAKT Zaterdag 4 febr.: 19.00 uur Avondmis in teken van carnaval. Zondag: 8.30 uur H. Mis te Holthees voor Peter van de Ven en v.b.i. 10.00 uur Hoogmis voor Dora Verstegen van Kempen; Rene Buy- zen; overl. ouders Philipsen en t.z.i. Woensdag: 9.30 uur H. Mis t.e.v, de H. Jozef en uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.30 uur H. Mis t.e.v. het heilige Hart, eerste vrijdag van de maand. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbel-toespraak met als thema: Bent u voor overleving gekentekend? In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur, A.s. zondag gratis toegang, gee collecte. PROTESTANTSE KERKEN- GEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 5 febr. a.s. zal in he IMBO, Leunseweg 2a te Venray D H.J.C. van Es voorgaan in de diensi Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvanj en wordt er kindernevendienst ge houden. Na afloop is er koffie drinken. Boekhandel van den Munckhof is ook 's maandags de gehele dag geopend HIJ had het rood-gestreepte jasje niet aan, maar verder leek hij precies op de huisknecht die men in kluchtspelen steeds op het toneel ziet verschijnen. Hij snool luidruchtig dooreen neus. die aangeraakt scheen door de rozevingerige godin var de morgenstond en aan zijn oogjes te zien had hij pas de ingrediënten schoon gemaakt voor het uiengerecht, dat sommige mensen stomp-stamp noemen "Dat is mijn geboorteplaats", edelachtbare, zei hij. "O. dacht u dat u zich in uw geboorteplaats wel te buiten mocht gaan", riep de. rechter. "Geenszins, edelachtbare, geenszins Maar ik dacht: kom, laat ik eens kermis gaan vieren in mijn geboorteplaats, edelachtbare. Dat doe ik elk jaar, edelachtbare' Aan beleefdheid schortte het deze verdachte niet en het zou niemand hebben verbaasd als hij tegelijk met zijn vonnis een flinke fooi van de rechter had gekregen, Want na de eerste prijs te hebben gewonnen bij het blikjeswerpen was de ven dachte alle café's van zijn geboortedorp afgegaan. Vervolgens begaf hij zich naai de instelling, die Hoofd van Jut wordt genoemd en probeerde te slaan. En wal daarna gebeurde is nog veel erger. Hij stapte bij zijn vroegere buurman binnen, zonder eerst de deur open te doen. Dit gaf heel wat splinters en daarom lag er een civiele vordering van f 537,50 wegens reparatie van de vernielde deur. I "U was dronken hè? begon de rechter. '"Nou, dronken is het woord niet, edelachtbare". "Nou, laveloos dan". "Ik had een glaasje op, met uw welnemen", gaf de verdachte toe. "Een fles bedoelt u zeker", dacht de officier. Na het opwekkend genot van deze lafenis bleek de huisknecht zich op de kermist! bevinden in gezelschap van enkele vroegere vrienden. Het viel echter op dat Trui de echtgenote van een van die vrienden, er niet meer bij was Trui was het huis var de vroegere buurman binnengegaan. Haar heergemaal ging daar op de stoep staan en smeekte haar naar buiten te komen. Maar Trui riep van binnen, dat ze niets met zo'n dronkemansbende te maken wilde hebben. De heergemaal gebruikt! toen steeds krachtiger termen, verwenste zijn vrouw in plastische uitdrukkingen ontleend aan zeer literaire ontmoetingen en riep, dat ze voor zijn part naar d$ televisie kon lopen. Toen ging deze aangedane manspersoon op de stoep zittel grienen. De huisknècht, die vroeger bij Trui in de klas had gezeten, zei dat hij haar wel evei naar buiten zou halen. Hij drong door de voordeur als een bazooka door een bordpapieren tank. "En toen was het in orde, edelachtbare" vertelde hij niet zonde trots. In hoeverre het in orde was herinnerde hij zich niet precies, want toen Tri goed en wel buiten kwam, lag de snoodaard al op de brits onder het gemeentehui van deze vermoeienissen te bekomen. "Op school was het al een klikspaan", riep de gewezen buurman als getuige, terwi hij met de kwitantie van f 537,50 zwaaide, "en later bij 't voetballen lichtte t) iedereen een pootje". De rechter kwam van deze gruwelijke bijzonderheden qiet onder de indruk Tweehonderdvijftig gulden boete kreeg de huisknecht en binnen een half jaar mof hij de schade aan de deur vergoeden. '"t Was toch kermis!" sputterde de verdachte nog. PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877

Peel en Maas | 1989 | | pagina 18