GROEN HINDERWET NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak FIETSER LAAT JE ZIEN 16 vuurwerktips Bekendmaking Bekendmaking Hondenbelasting Extra vrijzwemmen HET LICHT OP Beschikking terzake van het uit produktie nemen van bouwland Algemene ontheffing sluitingsuur PEEL EN MAAS RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 8.00-8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Dinsdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 15.30-16.30(65 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Woensdag 8.00-10.00 (vroege vogels) 10.00-12.00 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Zaterdag 8.30-10.00 (vroege vogels) .11.00-12.00 (moeder en Kind) 14.00-16.00 (jeugd) Wijzigingen voorbehouden Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. VERLICHTING FIETS TIJDENS HERFST- EN WINTERPERIODE Uit een door de gemeentepolitie Venray ingesteld onderzoek aangaan de het voeren van verlichting van met name schoolgaande fietsers tijdens de ochtenduren, bij duisternis en sche mer is gebleken dat het merendeel van deze fietsers geen of nagenoeg geen verlichting voert. Het behoeft verder geen betoog dat daardoor levensgevaarlijke situaties kunnen ontstaan. Automobilisten bemerken de fietser niet, nauwelijks of pas op het laatste moment op. Naast de eventuele technische mankementen aan de verlichting van de fiets is vaak een onverschillige houding een tweede belangrijke oor zaak van bovenstaand. Veel gehoorde excuses zijn o.a.: „Ik ben vergeten om de dynamo tegen de voorband te plaatsen" en ,,'t trapt zo zwaar". Gelet op de verkeersveiligheid zijn genoemde excuses niet acceptabel. Er zal verbaliserend worden opgetreden tegen de veelal jeugdige schoolgaande verlichtings „zondaars". Gemeentepolitie Venray. Vuurwerk kunt u het beste aansteken met een bran dende sigaret. U voorkomt hiermee dat de lont te snel op brandt. Het is erg gevaarlijk om rot jes aan elkaar vast te ma ken om een grotere knal te verkrijgen. Dus altijd een voor een afsteken. Vuurpijlen kunt u het beste in een fles afsteken. Het is wel nodig deze fles te ver ankeren of voor een ge deelte met zand te vullen om te voorkomen dat deze omvalt. Als u vuurwerk hebt ge kocht blijf het dan niet bij u dragen. Breng het zo snel mogelijk naar huis en berg het weg op een veilige plaats. Kinderen kunt u beter geen vuurwerk laten afsteken. Wilt u dit toch doen, zorg dan dat ze precies weten wat ze moeten doen en blijf er zelf bij. Indien u onverhoopt vuur werk op u af ziet komen, bedek dan zo snel mogelijk uw ogen en wend u af. Koud vuur bestaat niet! Als u uw kinderen sterretjes geeft, laat ze die dan niet te dicht bij hun ogen houden. Als het staafje uitgebrand is, is het loeiheet. Waar schuw ze hiervoor. Huisdieren zijn bang voor de knallen van vuurwerk. Het verdient aanbeveling om ze zoveel mogelijk bin nen te houden. Op oudejaarsavond moet u bijtijds de ramen van uw huis sluiten. U voorkomt dan dat er ongewild vuur pijlen of dergelijke in uw huis terecht komen. Vuurwerk dat eenmaal heeft geweigerd op een vei lige manier verwijderen. Zeker niet nog eens probe ren af te steken. Experimenteer nooit met vuurwerk. Ook het zelf ma ken van vuurwerk is uit den boze. Als u zelf toekijkt zorg dan dat u in de goede richting staat. Dus zorg er voor dat pijlen nooit uw kant op kunnen komen. Is een rotje of een vuurpijl ergens ondergeschoten, bijvoorbeeld onder een au to, laat deze dan gewoon liggen. Nooit ergens onder kijken, want het vuurwerk kan alsnog afgaan, met alle gevolgen van dien. Als u vuurwerk afsteekt, steek het dan ergens tus sen (bijvoorbeeld straat stenen). Dus nooit in de hand houden. Het bewaren van vuurwerk is gevaarlijk. Houd het droog en liefst niet in huis. Bijvoorbeeld in een droge schuur. Doe het te bewaren vuur werk in een trommel of gro te fles en houd het buiten het bereik van kinderen. Zorg ook dat het niet dicht bij een warmtebrqn ligt. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de navolgende bouwaanvragen medewerking te ver lenen: het aanbouwen van een veranda aan de Castenrayseweg 5 te Oirlo, t.n.v. A.A.M. Nellen; het uitbreiden van een keuken aan de Langeweg 49 te Venray, t.n.v. mevrouw G. Jans-Bollen; het uitbreiden van een bedrijfs hal (2e fase) aan de Energieweg 22 te Venray, t.n.v. Damen Hydrauliek b.v., De Run 12 te Best. De bouwplannen liggen met ingang van 23 december 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze. termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 22 december 1988. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. (art. 18a van de Wet R.O.) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestem mingsplan ten behoeve van de navol gende bouwplannen: het bouwen van een hobby- kweekkasje aan de Jofferspas 27 te Oostrum, t.n.v. H. v.d. Verine; het bouwen van een tuinhuisje aan de Akkerweg 16 te Venray, t.n.v. V.M. Geraedts. De bouwplannen liggen met ingang van 23 december 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 22 december 1988. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 14 december 1988 voor de onder staande bouwplannen bouwvergun ning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen dertig dagen na bovenge noemde datum. het bouwen van een tuinhuisje afscheidingsmuur aan de Kruis straat 12a te Venray, t.n.v. Th.H.P. Stiphout; het bouwen van een afdak aan de Weg in den Berg 26 te Venray, t.n.v. A.J.N. Smits; het bouwen van een afdak aan de Weg in den Berg 28 te Venray, t.n.v. W.M.J.M. Peters; het verplaatsen van een scha- duwhal aan de Beekweg 52 te Merse- lo, P.H.l.M. Keuten; het bouwen van een afdak aan de Maasheseweg 16 te Venray, t.n.v. P.A. Jans-Beken; het uitbreiden van een hobby ruimte aan de Overloonseweg 53 te Venray, t.n.v. J.C. Franssen; het bouwen van een carport en serre aan de Kattestaart 17 te Venray, t.n.v. J.G.P. van Vegchel; het bouwen van een vogelver- blijf aan de Pastoor Vercoulenstraat 16 te Merselo, t.n.v. J.L.A.Hermsen; het bouwen van een prefab dienstgebouw met berging op het N.S.-emplacement aan de Mgr. Hanssenstraat 2 bis te Oostrum, MELDING KADAVERS Onderstaand treft u de verschillen de mogelijkheden,aan om kadavers centraal aan te melden. 1In principe kunnen alle grote en Kleine kadavers telefonisch worden aangemeld op de computer van C.A.D. (Chemische Bedrijven) Son, telefoonnummer: 04998 - 90040. Dit kan door middel van een geschikte druktoetsentelefoon, die is aangesloten op een digitale PTT-cen- trale. Indien men niet is aangesloten op een digitale PTT-centrale dient aan het telefoontoestel een toon- generator te worden gekoppeld. Daarnaast kan schriftelijk dan wel aan het loket van C.A.D. te Son worden gemeld. Het adres van C.A.D. is: Kanaaldijk Noord 20-21, 5691 NM te Son. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaal de in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 20 december 1988 in voorbereiding heeft verklaard: 1. een partiële herziening van het bestemmingsplan „Buitengebied" voor een terrein gelegen aan de Beek- weg 52 te Merselo, ten behoeve van de voorgenomen uitbreiding van het ter plaatse gevestigde tuincentrum- hoveniersbedrijf; 2. een partiële herziening van het bestemmingsplan „Buitengebied" voor een terrein gelegen aan de Wanssumseweg 18b te Oostrum, ten behoeve van de voorgenomen bouw van een opslagloods voor de ter plaatse aanwezige asfaltcentrale; 3. een partiële herziening van het bestemmingsplan „Centrum" voor een gebied in Venray-kom, omsloten door de Wilhelminastraat, Grote straat, Hofstraat en Julianasingel. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 23 december 1988 en liggen vanaf die datum voor een ieder ter inzage in het raadhuis, afdeling ruimtelijke orde ning, kamer 201Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. t.n.v. N.V. Nederlandse Spoorwegen, postbus 2025 te Utrecht; het uitbreiden van een varkens stal aan de Lollebeekweg 9 te Casten- ray, t.n.v. J.H.P. Jakobs; het bouwen van een fietsen berging/hobby-ruimte aan de Eiken laan 45 te Venray, t.n.v. J.H.J. Arts; het bouwen van een tuinhuisje aan de Wagnerstraat 15 te Venray, t.n.v. K.F. Quak. Venray, 22 december 1988. 2. Voor klachten ontstaan bij aan meldingen via de toongenerator of andere klachten, doch ook voor inlichtingen staat ter beschikking het telefoonnummer: 04998 - 73800. Dit is het inlichtingennummer van C.A. D. te Son. Dit nummer is alleen bereikbaar op werkdagen tijdens kantooruren. 3. Voor particulieren die slechts zeer incidenteel een melding moeten doorgeven staat op werkdagen tussen 9 en 12 uur voormiddag ter beschik king het telefoonnummer: 04998 - 73720. Spoedmeldingen zoals bij brand op veebedrijven kunnen worden door gegeven op de telefoonnummers: 04998 - 73720 op werkdagen tussen 9 en 12 uur voormiddag; en 04998 - 74010 op werkdagen. De burgemeester van Venray, gelet op artikel 3, lid 2, van de Algemene Politieverordening Venray; besluit: I. een ieder boven de leeftijd van 16 jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 67, lid 2, van de Algemene Politieverordening Venray vervatte verbod om op of aan een weg of op een voor het publiek toegankelijke plaats vuurwerk te bezigen of bij zich te hebben, als bedoeld in de lijst van vuurwerken (letters A t/m D), genoemd in artikel 4, lid 1, onder f, van het Reglement Gevaarlijke Stof fen (R.G.S.); II. de ontheffing te beperken tot de dagen 30 en 31 december 1988, voor wat betreft het bij zich hebben, en tot de tijd van 31 december 1988 na 08.00 uur tot 1 januari 1989 02.00 uur, voor wat betreft (het bij zich hebben en) het bezigen (afsteken); III. aan de ontheffing het voor schrift te verbinden, dat het bezigen van vuurwerk geen gevaar, schade, hinder van ernstige aard of overlast mag veroorzaken en dat eventuele aanwijzingen van de politie, strek kende tot bescherming van voor noemde belangen, stipt moeten worden opgevolgd. Venray, 8 december 1988, de burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. Toelichting. Op grond van vorenstaande ont heffing mag gedurende de daarin vermelde tijd het volgende vuurwerk in het openbaar worden afgestoken (letters A t/m D van R.G.S.): A. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken, die na ontsteking door de reactie geheel of gedeeltelijk uiteen worden gereten (zoals snoeren, strengen en zevenklappers); B. 1. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken met rook- of geluideffect of met een combinatie van rook-, geluid- of lichteffect, die na ont steking door de reactie niet uiteen worden gereten; B. 2. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken met uitsluitend licht effect; C. zichzelf voortdrijvende vuur werken met knaleffect, die na ont steking door de reactie geheel of gedeeltelijk uiteen worden gereten (zoals vuurpijlen en roterende, niet opstijgende vuurwerken); D. zichzelf voortdrijvende vuur werken, die na ontsteking door de reactie niet uiteen worden gereten (zoals roterende en opstijgende vuur werken). Het gebruik van de zogenaamde overige vuurwerken (als bedoeld onder letter E van de lijst van vuur werken), zoals: boobytraps, trek- touwtjes, boscocylinders, confetti- bommen, cotillonvruchten, flitswat- ten, knalbonbons, bloemkaarten, blaadjes collodiumpapier, bengaalse lucifers, bengaalse handfakkels, wonderkaarsen zonder ontstekings- kop, klappertjes (amorces), knalstro ken (amorcesstroken), knalringen (amorcesringen) en derbyplaatjes, was reeds toegestaan. Evenals vorige jaren is - in verband met de geluidshinder - het tijdvak waarbinnen vuurwerk mag worden afgestoken (gebezigd) sterk beperkt. Op grond van het streven naar uniformiteit zal in de meeste Noord- Limburgse gemeenten, overeenkom stig bovenstaande ontheffing, het volgende gelden: a. verkoop vuurwerk op 30 en 31 december aan personen boven 16 jaar; b. afsteken vuurwerk op 31 de cember vanaf 08.00 uur tot 1 januari 02.00 uur. Bij Koninklijk Besluit van 15 december 1988 nr. 8 is goedkeuring verleend aan het besluit van de gemeenteraad van 27 september 1988 nr. R627 tot verhoging van het tarief van de hondenbelasting voor het jaar 1989. Voor 1989 zal de hondenbelasting voor de eerste hond 60,60 en voor elke volgende hond 90,90 bedragen. Voor honden, gehouden in kennels ingeschreven bij de raad van beheer op kynologisch gebied in Nederland, bedraagt de belasting in 1989 242,40. Tijdens de kerstvakantie is een aantal extra uren beschikbaar voor vrij zwemmen. Dit zal zijn op de dagen: dinsdag 27, donderdag 29 en vrijdag 30 december 1988; en maan dag 2, dinsdag 3, donderdag 5 en vrijdag 6 januari 1989, telkens van 13.00 tot 15.30 uur. De overige uren voor vrij-zwemmen blijven daarnaast ongewijzigd beschikbaar. Op maandag 26 december (Tweede Kerstdag) zal het binnenbad gesloten zijn. (de set-aside regeling) mball hann Gebo 14 de Zoon enk e iiwaë- iterbl 03 Cl ij we: ettige De volledige tekst van de Beschik king terzake van het uit produktie nemen van bouwland set-aside regeling") (Staatscourant van 25 oktober 1988) werd afgedrukt in de regeling") werd afgedrukt in de Staatscourant van 25 oktober 1988. Van deze regeling laten wij enkele belangrijke punten de revue passeren. Op grond van de Beschikking kan op aanvraag een bijdrage worden verleend per hectare bouwland die overeenkomstig de voorschriften van de beschikking uit produktie wordt genomen. Onder bouwland valt in de praktijk alle grond met gewassen waarvoor een EG-marktordening bestaat, on geacht of het een zgn. lichte of zware marktordening betreft. De uit produktie genomen gronden moet: braakgelegd worden, met de mogelijkheid van vruchtwisseling, of bebost worden met snelgroeiend bos, of voor niet-agrarische doeleinden gebruikt worden. Voor akkerbouwers die willen deelnemen aan de set-aside regeling, gelden onder meer de volgende voor waarden: Zij moeten jonger zijn dan 65 jaar. Zij moeten zich ertoe verplich ten de grond minimaal 5 jaar uit produktie te houden; tussentijdse op zegging na 3 jaar is mogelijk. De uit produktie genomen hoe veelheid bouwland moet minstens 20% bedragen van de oppervlakte bouwland die vóór het tijdstip van indiening van de aanvraag werd geëxploiteerd. De uit produktie genomen oppervlakte bouwland dient geduren de het verkoopseizoen 1987/1988 blijkens de meitelling 1987 als bouw land geëxploiteerd te zijn. Wat te verstaan onder bebossen Bebossen met snelgroeiend bos is volgens art. 1 van de Beschikking: „Het aanleggen en in stand houden van een beplanting met opgaande, houtige gewassen, bestaande uit hoogproduktieve boomsoorten, met als hoofddoel de houtproduktie, anders dan ter voldoening aan een op grond van een publiekrechtelijke Wij 2 boon irtrui b: dece Ij we g, 08 d Ac regeling bestaande verplichting herbeplanting." Aan de bebossing is de voorwaard verbonden dat de betrokken grond o a p bosbouwkundig verantwoorde wijz met hoogproduktieve boomsoorte n ent moet worden beplant. Wenst ee aanvrager ter zake van de bebossing naast de bijdrage op grond van onderhavige beschikking - in aarl merking te komen voor bijdragen i het kader van andere regelingen, da Jorsp, dient hij uiteraard ook te voldoen aa de voorwaarden van die regelingen Het ligt dan voor de hand om voc dezelfde periode verplichtingen aan gaan als bij de Regeling snelgroeien bos, n.I. 15 jaar. Overigens wordt er op gewezen da de bepalingen van de Boswet vaoi toepassing zijn, behoudens in h« in Hc geval dat men gebruik maakt vaidecc vrijstelling op grond van de Beschik oersl king vrijstelling meldings- en her 113 B plantplicht. In planologisch opzicheettai kan bebossing zoals hier bedoeld het algemeen als een agrarische acti viteit worden beschouwd. Wij j dank boor kind; INSK zusje Doel in en eetoo Kunnen pachters meedoen Ingevolge de Pachtwet is he Gebc 15 d. ERM Mijn zijn binnen een pachtovereenkomst nie uub Natl Euni mijn mijn tudes mogelijk gedurende een langer periode bos aan te leggen en in stam te houden op landbouwgrond. Daar om is in de Beschikking bepaald da de aanvragers die hun grond willei bebossen, eigenaar of zakelijk ge rechtigde moeten zijn of een per soonlijk recht anders dan pach moeten hebben. Dit kan bijvoorbeeli JuL zijn: een huurovereenkomst voo oberi minimaal 15 jaar (bebossing), of voo minimaal 5 jaar (niet-agrarische doeiertru leinden). Dit betekent voor een pachter dii aan de regeling wil deelnemen doo zijn pachtgrond te bebossen, dat hi y- zijn pachtovereenkomst moet omzet e l ten in bijvoorbeeld een langdurigi huurovereenkomst. Overigens hoef de eigenaar of verpachter alleen toe stemming te geven aan die aanvrager die een gebruiksrecht hebben korte dan de periode waarvoor de verplich tingen worden aangegaan. Braaklegginj Wordt bouwland uit produktii E Hl genomen door braaklegging, dat dient men wel te voorzien in hei minimaal vereiste onderhoud van me name al bestaande bomenrijen ei heggen langs de braakliggende grond alsmede van al bestaande waterlopei en plassen. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: J. Maessen, Deurneseweg 145 te Ysselsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor machinale houtbewerking, gele gen aan de Ysselsteynseweg (ong) te Ysselsteyn; J. Arts, Haag 23 te Merselo voor het ex artikel 6a uitbreiden/wij zigen van een varkensmesterij, gele gen aan de Haag 23 te Merselo; M. Rongen, Deurneseweg 132 te Ysselsteyn voor" het ex artikel 6a uitbreiden/wijzigen van een rundvee houderij, gelegen aan de Deurnese weg 132 te Ysselsteyn; P. van Zutphen, Zwartwater 2 te Vredepeel voor het ex artikel 6a uitbreiden/wijzigen van een varkens- fokkerij, gelegen aan het Zwartwater 2 te Vredepeel. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 23 januari 1989. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 uur tot 19.30 uur na telefonische Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaar schrift indient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken, toestel 247), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum bezwaren ook monde '£T ling worden gemaakt, waarbij over dt aanvraag kan worden gesproken mei de gemeente, de aanvrager en even tuele overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebbel gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aan tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken e K( tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Venray, 22 december 1988. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr.H.J.M.Defesche, burgemeester. drs. A.W.M. de Bever, secretaris. De burgemeester van Venray ver leent hierbij - gelet op de artikelen 3 en 48 van de Algemene Politieveror dening Venray - algemene ontheffing van het sluitingsuur voor horecabe drijven in de nacht van 31 decembei 1988 op 1 januari 1989, met diet verstande dat deze ontheffing niel geldt voor horecabedrijven die wor den geëxploiteerd door een sportver eniging of -stichting. Venray, 2 december 1988. "j"'' De burgemeester voornoemd, yj mr. H.J.M. Defesche. Te pre Wij booi 15 d Ca W SCI Lan kam 8< Con kdri prin boel el. 8: "E Hl gem keul vrijt el. 0- lege lijks Ven rEH woc keni rieve Stoi koo el. 8 EH kan keu Ven laam !01 IE I OSE IER! wen ker: spo Prei ten CA Le 0| proi

Peel en Maas | 1988 | | pagina 20