Jeu Hendriks verlaat de spoorwegen Afscheid Thea Janssen )ij Welzijnswerk Ouderen SB Schouwburg FILMNIEUWS 8? VAN OORSCHOT MOP£ Grotestraat 73. Venrav KIKKERPOEL Brassband ,,Peellland" Beschermd wonen in het van Venray Residentie Henseniusstaete 52 schitterende appartementen op het Gouden Leeuw terrein midden in het centrum Receptie Vriendenkring Overloon Europa's schoonste komt uit Leunen Middelbare- Landbouw- schoolüorst WAO/AAW Belangenvereniging Kerstviering voor slechthorenden Bond voor ouderen REUMA VERENIGING VENRAY De Zonnebloem Bronzen Pielhaas toegekend Karklingels GREEN RIVER COUNTRYCLUB :el en maas Donderdag 15 december - Pagina 5 Met ingang van morgen vrijdag 16 :ember verlaat Thea Janssen de ^jtichting RISC, Welzijnswerk Oude- jten. Zij heeft dan acht jaar als functionaris gecoördineerd ouderen- »rk erop zitten in Venray. In die acht jaar hebben veel oude met haar te maken gekregen, nensen die op zoek waren naar een of andere vorm van ouderenhuis vesting, deelnemers aan allerlei Ctiviteiten, zoals volksdansen, gym- ;tiek, zwemmen, kaarten, biljarten ,d. Het welzijnswerk voor ouderen leeft mede dankzij haar een grote omvang gekregen. In die zin is Thea Janssen te leschouwen als „de bouwpastoor" van het Welzijnswerk Ouderen. Dat twam nadrukkelijk tot uiting in de :ommodatie voor het ouderenwerk. Begonnen in een klein kantoortje n de ouderensoos De Wiekslag in het Brukske, waardoor noodgedwongen in groot aantal activiteiten verspreid door Venray moesten plaatsvinden, ïeeft ze zich vol energie gestort op de otstandkoming van het activiteiten centrum voor ouderen „De Kemp haan" in de voormalige Hensenius- school. Binnen dat gebouw zijn in de oop der jaren nog de nodige ver- leteringen aangebracht, waardoor de ouderen van Venray jiu kunnen beschikken over een prima accom modatie voor een grote diversiteit van idiviteiten. Als dank voor het vele werk, dat rij verricht heeft, zal haar morgen, vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur, een afscheidsreceptie worden aangeboden, uiteraard in „De Kemp haan". De afscheidsreceptie zal op haar verzoek in besloten kring gehouden worden, voor een aantal genodigden. Zoals ze het zelf formuleert: „Ik ben hier zonder veel poespas binnenge komen, ik wil hier ook zonder veel poespas weggaan". In haar opvolging is gelukkig reeds voorzien. Met ingang van 15 december zal mevrouw A. Bongers voor 32 uur in de week het welzijns werk ouderen komen versterken, naast werkt mevrouw R. Dols 20 uur per week, in plaats van 10 uur per week. nu 2 eerst ZES GEWONDEN BIJ BOTSING Door het niet verlenen van voor rang, op de kruising Ursulastraat- f Bergweg-Hoenderstraat, door een 21- jarige autobestuurder uit Helmond, i ontstond er een botsing met een per sonenauto, bestuurd door een 20- jarige Venray se dame. Zes personen moesten als gevolg van deze botsing naar het ziekenhuis worden vervoerd. Zowel de Hel- mondse bestuurder als drie inzitten- den, en de Venrayse bestuurster kon den na behandeling in het ziekenhuis naar huis worden vervoerd. Een 23- jarige inzittende uit Helmond liep een bekkenfractuur op en moest in het ziekenhuis worden opgenomen. De brandweer kwam in aktie voor het schoonmaken van het wegdek. Maandagmiddag verrichtte de 61- jarige stationsassistent Jeu Hendriks zijn laatste handeling als lokettist van het NS Station in Óostrum. Dat gebeurde onder het wakend oog van de groepschef Passage, mevrouw Dielissen uit Venlo, en van verschil lende collega's van de scheidende NS-er. Mevrouw Dielissen bracht de dank over van de NS, voor de wijze waar op Jeu Hendriks vooral de laatste 17 jaar zich als lokettist had ingezet. Maar óók, voor de wijze waarop hij zijn leerlingen-lokettisten begeleidde bij hun studie. Daf Jeu Hendriks met „gemengde gevoelens" afscheid nam, bleek o.m. uit de op rijm gestelde afscheidsbrief, mede bedoeld als wijze raadgeving aan zijn opvolgers. Graag was hij nog een aantal jaren gebleven, maar toch, dank zij dit afscheid op 61-jarige leeftijd, hoopte hij nog volop van het leven en zijn hobby's te kunnen genieten. Natuurlijk waren het niet alleen afscheidswoorden; ook werden bloe men en geschenken aangeboden, waarna onder het genot van koffie en gebak nog volop kon worden „nage praat", over hoe Jeu 35 jaar geleden begonnen was bij „zijn Spoor", als rasechte jongen van het Veulen, als stationsassistent in Venlo, om ten slotte in 1973 een rustiger baantje te krijgen als loketambtenaar op het NS station in Oostrum. Van die overgang heeft Jeu nooit spijt gehad. SNELLER TREINEN Met ingang van de nieuwe dienst regeling van de NS, welke in mei zal ingaan, zal er sneller worden gereden van Roermond naar Arnhem. De reistijd wordt dan met tien minuten bekort. Dat zal worden verkregen door de wachttijden in Reuver en Venlo te bekorten, terwijl dan ook de vaste wisselplaatsen gaan vervallen. Dat nieuws deelde de groepschaf Passage mevrouw Dielissen maandag middag mee tijdens de afscheidsbij eenkomst op het Oostrumse Station. Grootste wens van de NS is nog altijd de electrificatie van de lijn Roermond-Nijmegen. Daarvoor lig gen de plannen wel gereed, maar de datum van realisering is nog niet exact bekend. zondag 25 december KERST-WINTER-CIRCUS 12.00 uur en 15.30 uur Kerstmis en Circus. Al jaren vormen deze twee begrippen samen één geheel in de Venrayse Streekschouwburg. Het jubileumprogramma bestaat natuurlijk uit de vaste onderdelen zoals roofdieren, acrobatiek, clowns en alles wat circus tot circus maakt. Comfortabel in een luie schouwburg- stoel zal men ook dit jaar weer kunnen genieten van een voorstelling, die voor 1200 mensen van de Eerste Kerstdag een extra feestdag maakt. dinsdag 20 december JOOP DODERER in de klucht 'EEN FUN SPAN' JOOP DODERER voelt zich in een klucht thuis als een vis in het water, getuige zijn recente succes waarmee hij seizoenen lang volle zalen wist te trekken. 'EEN FIJN SPAN' is zó'n klucht, gebaseerd op een persoons verwisseling. Een advokaat moet doorgaan voor butler, terwijl de butler zich voordoet als advokaat. Verwikkelingen genoeg voor een avond intens plezier. In de bewerking van ELI ASSER en met een grote bezetting. KERSTPREMIÈRES IN VENRAY Vorige week startte reeds met overdonderend succes DE JACHT OP ROGER RABBIT. Dit is een wereldhit die overal records aan de lopende band breekt. De film heeft een enorme mondreclame mee en zorgt ervoor dat diegenen die dachten dat een speelfilm gecombineerd met tekenfilm wel niks zou zijn, van gedachten veranderen. Dat MOET je gezien hebben is de slogan die nu ook door Venray gaat. Inderdaad is dit een familiefilm bij uitstek, waar iedereen - jong en oud - van geniet. Deze week starten: MOONWAL- KER,ide eerste film van Michael Jackson. Ook hier zijn de verwach tingen hoog gespannen. Bijna alle pop-programma's op de T.V. en de pop-tijdschriften staan bol van deze ontzettend duur opgezette film. Als men de clips van Jackson bekijkt, weet men zo'n beetje wat te wachten staat. Een aaneenschakeling van fan tastische beelden en natuurlijk schit terende muziek. Wellicht de allerbeste film van dit jaar is MIDNIGHT RUN met Robert de Niro. Ook alweer een film die het van de mondreclame moet hebben, want wij de film gezien heeft zegt aan vrienden en kennissen, dat men daar absoluut heen moet. De film zit vol humor, is spannend en bovendien in veel scenes uitermate spectaculair. Precies datgene wat het bioscoop publiek anno 1988 wenst. Kortom een topper van wereldformaat die iede reen die genoten heeft van „Die Hard" zal aanspreken....en dat zijn er zeer veel. Want DIE HARD wordt deze week nog een 7e week doorge speeld. Daarvoor moet een Kerstfilm „Beetlejuice" een week uitgesteld worden. Dat betekent echter wel, dat DIE HARD de laatste voorstellingen in Venray krijgt. Haast u dus om deze schitterende film alsnog te gaan zien. LES C0PINES/L'ESPOIR Van Oorschot Mode heeft ruimte nodig voor de dingen die gaan gebeuren, daarom gaan alle heren- dames- en kinderkleding - van de bekende merken!-de deur uit met forse verbouwings kortingen van Van Oorschot Mode werkt aan een nieuwe modeplek voor U! Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. - WILSON &GLENNY- -MELKANEW MAN- ONDUIDELIJKE MELDING Maandagavond kwam een nogal verwarde melding bij de politie binnen, dat drie kilometer vanaf de kruising in Ysselsteyn, in de richting van de gemeente Horst, een verkeers ongeval zou zijn gebeurd, waardoor enkele personen bekneld zouden zitten in de auto's. De politie toog op onderzoek, maar vond op het Venrayse gebied niets. Het ongeval namelijk plaats gehad over de 1 overweg in America. De Venrayse politie vond dat geen beletsel en gaf de hulp die nodig was, in afwachting van de komst van de rijkspolitie. Later werd dan ook het onderzoek overgegeven aan de rijkspolitie. Twee militairen van de vliegbasis Volkel hadden intussen zeer deskun- lig het verkeer ter plaatse geregeld. GAT IN PATERSTRAAT Zondagavond moest personeel van Semeentewerken weer in aktie komen voor het dichten van een gat, dat ontstaan was in de Paterstraat. Door •ijdige ontdekking en het snel nemen 'an maatregelen konden mogelijke ongevallen worden voorkomen. In het kader van de Ruilverkave ling Overloon-Merselo gaat Staats bosbeheer - tussen de Spurkt en de Houtklef - een landschapsplan uit voeren, bestaande uit de aanleg van bossen. Het plan voorziet in een eikenbeplanting op een 30 ha groot perceel, en populieren op een boom- weide van 25 ha, ten zuiden van het afleidingskanaal. Nieuw hierbij is, de aanleg van een poel voor kikkers, padden, sala manders en andere amfibieën, in een van nature zompig gebied, dat ruim een halve meter lager ligt dan de om ringende gronden. Zachtglooiende hellingen zullen er voor moeten zorgen, dat genoemde dieren de poel gemakkelijk kunnen bereiken en er hun broedgebied gaan maken. Over enige tijd zal aan de noord kant van het afleidingskanaal, en eveneens op Venrays gebied, een tweede kleinere poel worden aan gelegd. Op zaterdag 17 december a.s. geeft de brassband „Peelland" o.l.v. Jac. Kessels een presentatieconcert in gemeenschapscentrum De Vierspan in Deurne. Aan dit concert zullen tevens medewerking verlenen, fanfare „Wil- helmina" uit Vlierden o.l.v. Toon Schellens en het Heldens-Trombone- ensemble. Het concert begint om 20.00 uur en toegang is gratis. Op dit concert zal de brassband „Peelland" zich met een achttal nummers presenteren als de eerste en enigs brassband in de Peelstreek. Een half jaar lang hebben zo'n 25 mensen uit Helmond, Deurne, Milheeze, Vlierden, Lierop, Helden en Merselo zich ingezet om een brassband van redelijk niveau te formeren. Hoewel dit het eerste optreden naar buite is, is de band momenteel al druk bezig met de planning van diverse concer ten in 1989. Dan vindt ook al 't eerste optreden in het buitenland plaats, n.l. in Vielsalm in de Belgische Ardennen. Keuze mogelijk uit verschillende typen appartementen 1, 2 of 3 slaapkamers het appartementencomplex is voorzien van liften leder appartement is voorzien van eigen balkon Koopsommen vanaf ^125.000,-* v.o.n. Deze prijzen gelden voor snelle beslissers die vóór 1 januari 1989 een appartement kopen. Na deze datum zullen de prijzen met f 10.000,- omhoog gaan. na verrekening van premie C ƒ6.500,- eenmalige bijdrage B.V. assurantiekantoor Schoolstraat 27, 5801 BN Venray 04780-83636 (2 lijnen) Zaterdag 17 december aanstaande huldigt fanfare „Vriendenkring" uit Overloon haar drumband voor de geleverde prestaties op het bonds- concours te St. Oedenrode in oktober en op de bondskampioenschappen 4 december j.l. te Boxtel. Op beide concoursen wist de drumband, onder leiding van instructeur A. van Opbergen en tambourmaitre P. Lavrijssen, in de eredivisie een eerste prijs met lof der jury te behalen. Voor de vereniging zijn deze suc cessen en het niveau waarop de drumband op dit moment musiceert opmerkelijk te noemen omdat de heroprichting van de drumband amper 10 jaar is geleden. Instructeur Toon van Opbergen is degene die met enorme inzet en toewijding aan de basis staat van deze ontwikkeling in sneltreintempo. In 1980 startte hij met negen slagwerkers en nam de op leiding van nieuwe leerlingen voor zijn rekening. In 1984 ging hij met de drumband voor het eerst naar een bondsconcours en promoveerde prompt van de tweede naar de eerste divisie. Een jaar later, in 1985, volgde promotie naar de ere divisie. In 1986 werd in deze hoogste divisie een le prijs behaald en nu in 1988 tweemaal een eerste prijs met lof der jury respectievelijk 325,5 en 324 punten. Een zeer verdienstelijk succes dat de vereniging op gepaste wijze wil vieren met een receptie voor instruc teur en leden. De receptie vindt plaats in het gemeenschapshuis te Overloon en begint om 20.00 uur. Bond van wapenbroeders FEESTELIJKE AFSLUITING VAN ACTIEF JAAR Op woensdag 21 december a.s. om 20.00 uur sluiten de Venrayse Wapenbroeders 1988 af met een feestelijke koffiemaaltijd, die door enige echtgenotes zal worden bereid en worden opgediend, in het inmid dels vertrouwde onderkomen in De Galmhut in de St. Antoniusstraat. Op deze wijze wordt een actief en succesvol verenigingsjaar afgesloten waaraan door vele Venrayse inwoners en ver daarbuiten steun is verleend. Zoals bekend organiseren de Ven rayse Wapenbroeders de jaarlijkse Herdenkingsbijeenkomst op het Mili taire Britse Oorlogskerkhof aan de Hoenderstraat. Dit jaar werd voor de derde opeenvolgende keer een pelgri mage voor Britse nabestaanden georganiseerd, waarvoor vele parti culieren, verenigingen, besturen en bedrijven hun steun verlenden. Langs deze weg wil de Bond van Wapen broeders Afdeling Venray alle mede werkenden en supporters nogmaals bijzonder hartelijk bedanken. Hun hulp als gastgezin, chauffeur, finan - ciële steunverlener en/of medewerker als muzikant, zangeres, erewacht of belangstellenden, hebben er zeker toe bijgedragen dat de naam van Nederland en in het bijzonder van Venray, met achting en dankbaarheid in het Verenigd Koninkrijk wordt genoemd. Zoals een Engelse briefschrijver het probeerde uit te drukken: „De warmte en eenvoud waarmee Venray ons van haar dankbaarheid en genegenheid overtuigde, zijn onvol doende in woorden uit te drukken". Over warmte gesproken: afgelopen weken is er weer een zending winter jassen voor behoeftige Britse Oor logsweduwen per auto naar Engeland verzonden. Dit spontane project werd in 1986 in Venray gestart Op de 17de Internationale Show is in de Westfalenhallen te Dortmund een in Leunen geboren en getogen miss uitgeroepen tot schoonste don kerste en blauwste Weibshen van Europa. Het betrof hier een van de acht inzendingen van de Leunse chinchilla kwekerij van de familie Wim Vervuurt. Er waren echter nog meer schoonheden uit Leunen aanwezig. Zo werd een seffiee»mutatie uitge kozen tot de mooiste in zijn klasse en werd een jong standaard mannetje de reserve kampioen bij de jonge dieren. De acht chinchilla's uit Leunen zorgden voor het volgende resultaat. Zesmaal 1ste prijs, eenmaal 2de prijs, eenmaal 3de prijs. Europees Kampioen volwassen vrouwtjes, Re serve Kampioen van Europa algeheel, Reserve Kampioen jonge dieren, Mooiste donkerste en blauwste vrouwtje van de show, Mooiste saffier velvet, Kleurkampioen mid den, Hoogste gemiddelde in stan daard, Hoogste gemiddelde in muta tie, Hoogste gemiddelde in standaard en mutatie. Op vrijdag 16 december a.s. orga niseert de Middelbare Landbouw school te Horst een voorlichtings avond voor kandidaat-leerlingen en andere belangstellenden voor het schooljaar 1988-1989. De informatie bijeenkomst begint om 18.30 uur en duurt tot 21.30 uur. Het onderwijs aan de MLS te Horst is sterk óp de praktijk gericht en ingedeeld in drie opleidingen. Een driejarige A-opleiding en een tweejarige B-opleiding voor leerlingen afkomstig van het LBO, MAVO of HAVO. Als enige landbouwschool in Zuid-Nederland bieden wij aan geslaagden van HAVO en VWO de mogelijkheid om het eerste jaar van de Middelbaar Kaderopleiding aan onze school af te leggen. Indien het getuigschrift wordt behaald, kan daarna het tweede jaar aan de Prak tijkschool te Horst worden gedaan. Het adres is: Venrayseweg 89, 5961 AE Horst, tel. 04709 - 1620. ROMMEL - MARKT Zondag 18 december van 10.00 tot 16.00 uur in café „de Zevende Hemel", Kruisstraat 2b, Venray. Organisator: W.A.O./A.A.W.- belangenvereniging Venray. Inlich tingen: 04780 - 89326. Vrijdagavond vanaf 20.00 uur in Wijkgebouw de Springplank,Beuken laan, Venray feest-, dans- en kontaktavond voor alle leden en oud leden. Tevens nodigen wij allen die nog geen lid zijn uit om kennis te komen maken. Zondag 18 december vanaf 10 uur Rommelmarkt, café De Zevende Hemel. Donderdagmiddag 15 december kerststukjes maken. Donderdagmiddag 22 december kerststukjes maken. Donderdagmiddag 29 december oud op nieuw viering. Op zaterdag 17 december organi seert de afdeling Venray en Omstre ken van de Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden (NWS), een kerstviering in café Het Zwaantje te Vierlingsbeek. De viering zal worden geleid door de weleerwaarde heer H.J.C. van Es uit Venray. Tussen half vijf en vijf uur wordt iedereen verwacht. Om vijf uur begint dan die middag de gezamen lijke viering welke om zes uur zal worden gevolgd door een koffietafel. Eerste Lustrum In augustus van dit jaar bestond de afdeling Venray en Omstreken precies vijf jaar. Het bestuur heeft besloten dit feit alsnog op bescheiden wijze te gaan vieren. Op zaterdag 18 februari zal een speciaal feestcomité een plezierig verlengstuk van de jaarver gadering verzorgen. De regio kreeg destijds een eigen afdeling omdat de afstanden naar de kringen Venlo en Nijmegen voor de meeste slecht horenden net iets te ver waren. Het eerste lustrum kende veel ups and downs. De downs liggen alweer ver achter de nijvere bestuursleden die erin geslaagd zijn een kleine honderd slechthorenden als lid te kunnen noteren. Circus Mök Alle ouderen van Venray en omge ving kunnen dit circus bezoeken voor de speciale prijs van 5,00. De aktiviteitencommissie van de K.B.O. Venray zal deze kaarten verkopen in de schouwburg op vrijdag 6 januari van 19.00 tot 21.00 uur, en zaterdag 7 januari van 09.00 tot 11.00 uur. Dit geldt ook voor niet-leden. De voorstelling vindt plaats op 18 januari 1989, aanvang 20.11 uur in de schouwburg. Adventsviering Woensdag 21 december a.s. om 14.00 uur in zaal In den Engel. Aan vang 14.00 uur. Bijdrage 2,00 per persoon. Vriendelijk verzoek Willen de leden die in 1988 verhuisd zijn en dit niet gemeld hebben, dit alsnog vóór 1 januari a.s. doen bij mevrouw Carlier, telefoon 86459. Wij nodigen alle leden uit voor onze maandelijkse bijeenkomst op 20 december a.s. in de sportkantine, lokatie St. Servatius, aanvang half acht. Deze avond willen wij door brengen in de sfeer van het Kerst gebeuren, gezellig samen zijn met leuke verrassingen. Mogen wij u allen welkom heten inclusief introducé. De regio Venray van De Zonne bloem viert kerstmis op dinsdag 20 december a.s. met de gasten in zaal In den Engel, ingang aan de Post- straat. De eucharistieviering begint om half drie. Na de mis blijven we tot vijf uur gezellig koffie drinken met een stukje kerstgebak erbij. U heeft allen een persoonlijke uitnodi ging gehad. We wensen iedereen prettige feest dagen en een gezegend 1989. De vastelaovesvereniging De Piel haas heeft de „Bronzen Piëlhaas" voor het jaar 1989 toegekend aan de heer Harrie Gerrats. Deze hoogste onderscheiding van de vastelaovesvereniging is een blijk van waardering voor die personen welke zich gedurende een reeks van jaren belangeloos inzetten voor de Venrayse gemeenschap. Harrie Gerrats verricht al meer dan tien jaar herstellingen aan poorten, kandelaars en smeedwerk van onze Venrayse kruizen en kapellen. Momenteel is hij druk doende om de communiebanken van de Grote Kerk te restaureren. In het verleden is hij meer dan 15 jaar bestuurslid en jeugdbegeleider van de gymnastiekvereniging St. Christoffel geweest. Hij is ere-lid van de volière-vereniging en menig bruidspaartje heeft gebruik gemaakt van zijn sprookjestuin. Direct na de oorlog heeft hij meerdere malen opgetreden als buutereedner en ver ving hij soms de legendarische nar „Scheie Maan". Enkele jaren geleden heeft hij als de man „met de vlag" een supporters-club van onze Venrayse Hoofdklasser SVV opgericht. Voor zijn vele verdiensten voor de Venrayse gemeenschap wordt hem de „Bronzen Piëlhaas" (in brons gego ten beeldje van 20 cm) uitgereikt tijdens het zondagochtendconcert op 29 januari a.s. in de foyer van de schouwburg. Op vrijdag 6 en zaterdag 7 januari worden in Oostrum weer de zittings avonden gehouden. Een groot aantal artiesten zullen aan het programma meewerken o.a. Pierre van Helden, Turn Turn, Zangkompené Oere Toe, Neutjes Veer, Ut Göt, Frank Schreijen, Um Um, Paeper en Salt, Mirjam Aerts, Eikenhofkapel e.a. Voor entree kaartjes kunnen de leden tot 18 december bij Theo Theeuwen terecht, Valkenkampstraat 10, tele foon 80109. De kaartjes zijn gratis af te halen. Op zondag 18 december vindt de vrije verkoop van entreekaarten in 't Allemans café plaats. Aanvang 11.00 uur tot 13.00 uur. Eindelijk is het dan zover, een Countryclub in Noord-Limburg! Als we nu al naar het aantal leden en de telefonische reacties kijken dan blijkt hier ook werkelijk behoefte aan te zijn. Daarom organiseren wij ter ere van de officiële oprichting van de Green River Countryclub op zaterdag 17 december een countryavond in countrystijl. Aanvang: 20.30 uur. Live optreden van de Green River Band. Entree: leden gratis (denk aan de lidmaatschapskaart); niet-leden 2,50 per persoon. Plaats: in 't Schöpke wijk Veltum. Indien u op deze avond besluit om lid te worden, krijgt u de entreeprijs terug. De contributie bedraagt 25,- per persoon per jaar. Onze toekomstplannen zijn: regelmatig countryavonden/ -middagen te organiseren; bij voldoende animo een coun- trydans cursus te starten; een country festival organiseren in de open lucht. Dit laatste is alleen mogelijk bij een kapitaal krachtige club. Daarom roepen wij naast nieuwe leden ook donateurs en sponsors op om ons te steunen, zodat we volgend jaar met alle inwoners van Noord-Limburg kunnen zeggen: Wat in de rest van Nederland kan, kan ook bij ons!! Indien u belangstelling heeft, kom dan 17 december naar onze country avond, of neem contact op met hel secretariaat: Honingklaver 45, tel. 04780 - 10873 84710 88347.

Peel en Maas | 1988 | | pagina 5