3 AGENDA 98.- 119.- 49.- 119.- „Ossengal Lokaal": praten over Venray lL cl Officiële ingebruikname Turkse moskee in Venray ,,Marianuirr was in beweging i' Jumping Venray op terrein naast Grote Kerk? Nieuw magazijn wordt gebouwd Eerste Duathlon een succes 30 November première praatprogramma in café de Bonte Koe Symposium Muhabbat Wijnverkoop ten bate van Broeder Gommans GEVONDEN INGEZONDEN SPORTHAL DE WETTELING 6 opvallende Sint-Nicolaas aanbiedingen bij CAESAR CAESAR Sinterklaas kapoentje.... Pagina PEEL EN MAAS Donderdag 24 november - Pagina 3 la; rei lai B" isi Mevrouw M. Hoppenreijs-de Loo, wethouder van maatschappelijke zorg ;.a., zal aanstaande zondag om 12.00 iur officieel de Turkse Moskee aan |e Eindstraat in gebruik stellen. De noskee is gevestigd in de voormalige peuterschool van mère Ursule. Voordat de school vrij kwam, was Ie Turkse gemeenschap Van zo'n 460 [ielen ondergebracht in de oude gym- aal op de hoek Leunseweg-Zuid- ingel. Omdat het daar echter in de rinter veel te koud was en er na de aatste vorstperiode geen functione- ende watervoorziening meer was, ;eek de gemeenschap uit naar een inder onderkomen. Na collectes inder de leden van de gemeenschap, andgenoten in Nederland en ver- chillende subsidies kon de gemeen- ichap, verenigd in de Stichting Turks Islamitisch Centrum Venray, het gebouw aankopen en opknappen. Het gebouw bestaat beneden uit een ontmoetingsruimte voor de mensen; boven is de moskee gevestigd en een klaslokaal waar kinderen drie keer per week les krijgen in het lezen van de Koran. Na de opening zal de Imam, de «estelij ke van de Turkse gemeen schap, de mensen via luidsprekers oproepen om te gaan bidden, zoals lat bij Islamitische gebedsdiensten [ebruikelijk is. Deze oproep is een- nalig, ter ere van de officiële opening van de moskee. Aanwezigen mogen lij de gebedsdienst blijven, om zo tennis te maken met deze manier van lidden. Vorige week vrijdag hebben de :erlingen en het personeel van Sg. .Marianum" uit Venray massaal eelgenomen aan de sponsorloop ten late van „het langdurig zieke kind". Tussen 2 en 4 uur 's middags y erden, gedurende telkens een half ur, in twee grote groepen zoveel logelijk rondes van 400 meter afge- erkt op de atletiekbaan in sportpark de Wieën". De weergoden waren ns gezien de tijd van het jaar gunstig ezind; het was fris, maar gelukkig ielden we het droog tot aan de nnish. De medewerking van de „Atletiek vereniging Venray-regio" was prima. Gratis stelde zij menskracht, accom modatie en apparatuur ter beschik king. Een achtergrondmuziekje zorg de voor de broodnodige arbeids vitaminen. Hiervoor onze hartelijke dank. Vanaf donderdag 24 november komen onze leerlingen de toegezegde sponsorgelden bij u ophalen. Hier voor uw aandacht, want ons is mini maal één geval bekend dat een ons onbekende „persoon" voor zichzelf sponsors aan het zoeken was, maar dan wel in naam van „het zieke kind". Jammer genoeg zijn er altijd weer mensen, die op deze wijze akties met een goed doel misbruiken. Het sponsorformulier van onze leerlingen is voorzien van een zwarte adres- stempel van Sg. „Marianum" en een rode handtekening van directeur J. van Casteren. Alleen in dit geval is er sprake van een geldig sponsor- formulier. De totale opbrengst zullen we zo spoedig mogelijk in dit blad bekend maken. Bij deze willen we alle sponsors alvast van harte bedanken enge- 'p het voor hun financiële bijdrage(n). Het Stichtingsbestuur van „Jum ping Venray" is van plan aan het gemeentebestuur van Venray toestem ming te vragen voor het gebruik van het grote grasveld (het geruimde kerkhof) naast de Grote Kerk voor de organisatie van de derde editie van „Jumping Venray" in 1989. In 1987 en 1988 is dit unieke hippi sche festijn georganiseerd op de Grote Markt. In verband met de voorgenomen reconstructie van de Grote Markt zal „Jumping Venray" niet meer op deze inmiddels ver trouwde plaats kunnen worden gehouden. Omdat het bijzondere van dit concours hippique is, dat het in het centrum van Venray plaatsvindt, meent het stichtingsbestuur, dat alleen de ruimte naast de Grote Kerk hiervoor geschikt is. Men veronder stelt, dat hiertegen geen juridische bezwaren zijn aan te voeren, omdat het terrein bedoeld is voor de aanleg van de z.g. noord-tangent. Nu dat plan is uitgesteld en er nieuwe plannen zijn om bedoeld terrein min of meer te ontsluiten voor het winke lende publiek, meent het Stichtings bestuur, dat er weinig kan worden aangevoerd om de toestemming niet te verlenen. Wanneer onverhoopt de toestem ming zou worden geweigerd, dan heeft Venray vorig jaar de laatste „Jumping Venray" beleefd, maar dan schept de gemeente hier ook een precedent, omdat dan het terrein nooit voor iets anders mag worden gebruikt; ook niet voor de aanleg van de noord-tangent, de aanleg van een nieuwe toegang tot de kerk of voor Klachten over Torro: De zestien bewoners van de flats „De Schakel", in De Bleek en aan de Schoolstraat, hebben bij de gemeente geklaagd over de overlast die Torro hen bezorgd. Deze flats kijken allemaal uit op het expeditie-terrein van de Torro. Daar rijden vanaf de vroege morgen uren regelmatig vrachtwagens af en ,aan om te laden en te lossen. Het lawaai wat daarbij ontstaat wordt als zeer hinderlijk ervaren. De klachten zijn dan ook niet van de laatste weken, maar bestaan reeds vanaf het moment dat de flats in gebruik werden genomen. De vrachtwagens versperren ook nog al eens de doorgang voor de achter de flats geparkeerde auto's van de bewoners. Maar dat blijkt een fout van de bewoners zelf te zijn, omdat het plein tussen flats en Torro een expeditieterrein is, waar geen auto's geparkeerd mogen worden. Die moeten even verder op het grote parkeerterrein een plaatsvinden. B. en W. geven toe, dat de maga zijnen van Torro te klein zijn. Dat werd al van het begin af duidelijk. Toen de overlast voor de flatbewo ners ontstond - ook door de massa emballage - is er van gemeentewege aangedrongen om uitbreiding van de magazijnen. De Torro heeft echter maanden nodig gehad om met een goed bouwplan op de proppen te komen. Nu dat er is, zal nóg voor februari a.s. een informatieavond voor de bewoners worden belegd, waarna zo snel mogelijk met de bouw van magazijnen en de overdekking van het terrein zal worden begonnen. De als grote favoriet vertrokken Henri Drieshen uit Deurne heeft af getekend de eerste Venrayse Dua thlon gewonnen. Hij kwam als eerste uit het water en heeft deze plaats ook niet meer hoeven af te staan. Dries- hen, lid van de organiserende tria- thlonvereniging regio Venray, bouw de tijdens het lopen zijn voorsprong zelfs nog uit. Hij finishte uiteindelijk in een tijd van 46.55 minuten. Tweede werd Rene Zuidam uit Eind hoven in een tijd van 49.51 min. Derde werd Rob Kwaaitaal op 20 seconde van Zuidam. Venraynaar Hans Teunissen had zijn dag niet. Hij kwam na het zwemmen al op ruime achterstand uit het water. Een lang zame wissel en een slechte eerste ronde gaven hem geen kans meer op een eerste plaats. In de twee resteren de ronden naderde hij Kwaaitaal nog wel tot op 12 seconde, en legde hier mee beslag op een 4e plaats. Ludy Verstappen - ook uit Venray - werd eerste in de tweede serie en eindigde in het totaal klassement op een 6e stek. Zijn tijd was 53.50 min. Bij de dames ging de strijd tussen Mieke Verseveldt uit Wijchen en Franka Janssen uit Ysselsteyn. Mieke Verseveldt won uiteindelijk met een voorsprong van 50 seconde op Franka Janssen. De winnende tijd was 1.00.15 uur. De Triathlonvereniging Regio Ven ray kan tevreden terug zien op dit evenement. De deelnemers waren zeer tevreden en de organisatie draaide prima. Deze wedstrijd werd tevens gezien als een try out voor een moge lijk groter opgezette wedstrijd in het voorjaar van 1989. De organisatie wil bij deze alle vrijwilligers hartelijk bedanken voor hun inzet. De meest uitgebreide lntercard kollektie ligt bij ons ter inzage Moderne aquarellisten, maar ook oude meesters als Rembrandt, Spohler en... natuurlijk Anton Pieck Bestel vooral tijdig, uw keuze is dan 't grootst drukkerij van den munckhof grotestraat 68 - venray telefoon 04780-82727 l§iiilcrcnrtl een ontsluiting ten behoeve van het winkelend publiek vanaf de parkeer plaatsen bij het gemeentehuis. Woensdag 30 novem ber vindt in het Venrayse café De Bonte Koe de eerste editie plaats van het praatprogramma „Ossengal Lo kaal". Het programma houdt zich bezig met zoveel mogelijk plaatselijke onderwerpen. In de eerste uitzending komen onder meer de perikelen rondom het Venrayse St. Odapark aan de orde. Ter gelegenheid van de eerste keer „Ossengal Lokaal" is café De Bonte Koe op verrassende wijze aangekleed. Het programma begint omstreeks 21.30 uur en duurt onge veer een uur. Uitgenodigd om in de praatstoel plaats te nemen zijn het Venrayse raadslid Toon den Brok, de beide wethouders Jo van Oers en Henk Willems, kunstenaar Joop Wismans en de heer Wim van Soest, vertegen woordiger van de Venrayse service clubs. Met hen wordt gesproken over de vooruitgang in Venray, met name op stedebouwkundig gebied en de mooie stukjes van het dorp die in het verleden het loodje hebben gelegd of nog gaan verdwijnen. Hoe was het beleid jaren geleden en wordt er anno 1988 rekening gehouden met histori sche gebouwen? De heren Den Brok en Willems zullen daarop hopelijk antwoord kunnen geven. Met de Stichting Muhabbat is een lande lijke Molukse instelling ten behoeven van het diaconaal-maatschappelijk werk onder de in Nederland wonende Molukkers. In het kader van het 15-jarig bestaan organiseert Stichting Muhab bat op 3 december a.s. een symposium rondom het thema: „Waar culturele symbolen wringen in beleid en hulpverlening", waarbij specifieke aandacht wordt besteed aan de hulpverlening aan Molukse ouderen, d.e jeugdhulpverlening en intercultureel management. Voor meer informatie hierover: Stichting Muhabbat, Oranjesingel 28 te Nijmegen, tel.: 080 - 23 09 75, of bij het regionaal buro Venray: Veltumse Kleffen 62a, tel.: 84900. Gastencentrum Hotel - Café Restaurant Open: ma. t.m. do. 18.00-21.30 uur za. 17.00-21.30 uur zo. 16.00-21.30 uur Andere tijden in overleg. Hotel-Café-Restaurant 04780-89393 Zalen en Partycentrum 04780-84124 Leunseweg 20 5802 CH Venray Stichting Ontwikkelingssamenwerking gemeente Vierlingsbeek Broeder Gommans, afkomstig uit Vierlingsbeek, en ook in Venray geen onbekende, is werkzaam in Malawi. Via de bouw van gemeenschaps huizen en scholen draagt hij wezen lijk bij aan de opbouw van dat land. Hij is direkt betrokken bij zowel de praktische als theoretische opleiding van bouwvak-arbeider en wel op een zodanige manier dat de mensen deze kennis later weer over kunnen dragen. Deze projekten dragen indirekt bij aan een goede drink watervoorziening. De bouw vereist het slaan van waterputten, die na de bouw zoveel mogelijk intakt blijven als drinkwaterputten. De stichting ontwikkelingssamen werking Vierlingsbeek (S.O.S. Vier lingsbeek) heeft dit projekt gekozen voor 1988 en probeert voor dit projekt weer verdubbeling te krijgen van de eigen bijdragen, bij het ministerie van buitenlandse zaken, waaronder ontwikkelingssamenwer king ressorteert. Een van de akties die worden ondernomen om geld in te zamelen, is de aktie „WIJNVER KOOP" waarvan de meer-opbrengst voor dit projekt bestemd is. De verkoopprijs van deze wijnen bedraagt 10,- per fles of 110,- per doos van 12 flessen. De aktie loopt van 1 november tot 31 december 1988. U kunt uw bestelling doorgeven aan: de heer W. Derks, telefonisch te bereiken onder nummer 04781 - 1841, toestel 39. overige drie gasten worden de problemen rondom het Venrayse Odapark onder de loep genomen. Er bestaat plannen om dit onderkomen natuurgebiedje nieuw leven in te blazen, de uitvoering daarvan komt echter niet van de grond. Onderdeel van het eerste program ma is ook het eerste optreden van een nieuwe Venrayse close-harmony zanggroep, die een speciaal geschre ven nummer ten gehore zal brengen. VOORBEELD Het initiatief voor het programma is onder meer afkomstig van kroeg baas Wilbert Jeuken van café De Bonte Koe. Een groep van zes mensen is enkele maanden bezig geweest om het programma gestalte te geven. De bedoeling is om een informatief en onderhoudend pro gramma te maken, dat vele Venray- naren aanspreekt. Daarom is gekozen voor zoveel mogelijk plaatselijke onderwerpen. Veel aandacht is ook besteed aan de inrichting van het café Zo zijn er speciale stoelen en een tafel ontworpen en heeft het programma een eigen beeldmerk gekregen. Het team van Ossengal Lokaal heeft bewust getracht om niet naar bestaande (TV-)programma's te kij ken om als voorbeeld te dienen, al stellen zij dat vergelijkingen natuur lijk onontkoombaar zijn. De belang rijkste aspecten van Ossengal Lokaal zijn zinnige onderwerpen en gesprek ken en een stukje entertainment voor het publiek. Dat hoeft zich volgens de redactie dan ook niet te vervelen. De makers willen in principe elke maand een programma verzorgen. Fox reu zwart/wit; grijze grote hond; paard; een pakje Marlboro sigaretten met een bankbiljet; kinder handschoentje met beestje op voor kant; zwarte portemonnaie Kuijn; trouwring goud „Leo 15-12-1978"; grijze autosleutels twee autosleutels merk Nissan in grijs zakje; plastic tas van intertoys met kadootjes speel- boom; oranje kindertuigje; buiten beugel. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780 - 84888, tst. 224. SINTERKLAAS Ieder jaar opnieuw erger ik me aan de manier waarop Sinterklaas in Venray komt. De kleintjes worden „verdrongen" door de grotere jeugd, waardoor ze zelfs geen snoepjes kunnen oprapen. En wat is nou fijner om een snoepje van Zwarte Piet te krijgen! Waarom hebben we eigenlijk zo'n mooie schouwburg? Dan zouden „alle" kleintjes een o zo'n belang rijke 'hand van Sinterklaas kunnen krijgen. En snoep graag in een papiertje en niet zo vies van de grond oprapen. Is dat werkelijk zo'n organisatie? Voor één keer in 't jaar. Mag 't? Ik denk dat ik schrijf namens heel veel ouders. Een teleurgestelde moeder met kleine kinderen, M. Derkx. ALCOHOLCONTROLE In de nacht van donderdag op vrij dag werd weer een gerichte alcohol controle gehouden. Negen autobe stuurders werden verzocht in 't pijpje te blazen. Eén van hen moest naar het politiebureau om in het adem analyse-apparaat te blazen. Gevolg: een proces verbaal en een rijverbod. PROGRAMMA Donderdag Atletiekclub 16.30 - Manual 17.30 - Rooyse V.K. 20.00 - Vrijdag Rank Xerox 16.30 - Jumpers 17.30 - F.C. Hento - Veronica 19.30 - Venrode - Siebers Fr. 20.30 - Venrode 2 - Internos 21.30 - NoordWest DS - DZWS 22.30 - Zaterdag MHC V Korfbal MHC V 08.00- 10.00- 18.30- 09.00- 12.00- 14.30 - 19.00- 20.00- Zondag M HC V Manual Korfbal Old Calahan Marcel van Veen Maandag Gemeente 16.30 - Rooyse V.K. en Manual 17.30 - Rooyse V.K. 19.30 SVCB 2 - FC Hento 2 20.30 SVCB - MVC '19 21.30- De Bonte Koe - SVCB 3 22.30 Dinsdag Rooyse V.K. 17.30 Manual 20.00 Badminton 21.00- Woensdag Gemeente 16.30- Badminton 17.30- De Wieën - Veronica 3 22.30 17.30 21.00 23.30 17.30 19.30 20.30 21.30 22.30 23.30 10.00 18.30 21.00 12.00 14.30 17.30 20.00 21.00 17.30 19.00 20.30 21.30 22.30 23.30 21.00 21.00 23.30 17.30 22.30 23.30 STROOMAGGREGAAT GESTOLEN Uit een schuur, in een weiland langs de parallelweg van de Deume- seweg, werd een stroomaggregaat gestolen. Het apparaat was van een benzinemotor voorzien. Ook heeft de dader een waterpomp meegenomen. Voor de eigenaar een schadepost van 2.000,-. 1. VAN GILS de bekende pantalon kleur: marine169.- nu 2. VAN GILS ribpantalons in vier uitstekende kleuren1£ 3. VAN GILS stoere winterkatoenen pantalons 119. in 4 uitstekende kleuren 4. VAN GILS overhemden in zeer vele goede dessins 189.- nu Tot ziens bij: jonge mannenmode Grotestraat 2, Venray Gasthuisstraat 28, Venlo 5. PULLOVERS grote keuze in actuele dessins 189.-nu 6. PULLOVERS college look in marine, bordaux, en donkergroen, ook in polo model 128. uitstekende kwaliteit 198.- De komst van Sint Nicolaas is nog nooit vergezeld gegaan van maar liefst 25 Zwarte Pieten. Toch waren ze er zaterdag, toen de goedheilig man de trappen van het bordes van de Muziekschool op klom, om door burgemeester Defesche en vele hon derden kinderen te worden verwel komd. Dat de Sint niet wist dat hij juist die dag, honderd jaar geleden voor het eerst Venray bezocht, zal wel aan zijn ouderdom gelegen hebben.... Maar hij had het in Peel in Maas kunnen lezen. Dat in het nieuwe winkelcentrum De Bleek zijn boot nog eerder gearri veerd was dan hijzelf, was eveneens voor hem een verrassing. Voor velen werd dat schip op 't droge, met de gulle Zwarte Pieten, een trekpleister. Ontelbare foto's zijn er intussen gemaakt, van Jantje en Pietje, van Marietje en Ineke, samen met 'n Zwarte Piet. Een prachtige geste van de winkeliers van De Bleek. Trouwens, Sinterklaas zelf komt op woensdagmiddag 30 november van 14 tot 18 uur en op vrijdag 2 december van 18 tot 21 uur weer op de boot terug. De kinderen die in het kader van de bouwplaataktie de mooiste boot geknipt, geplakt en gekleurd hebben, worden dan uitge nodigd om met de goedheilig man samen op de foto gezet te worden. Van de foto wordt een vergrote afdruk gemaakt, geheel gratis. Sinterklaas komt ook a.s. maan dagmorgen - tijdens de Venrayse markt - nog gauw een bezoek brengen. 6p beide markten zullen zijn knech ten strooigoed uitdelen. En natuurlijk zorgt de goedheilig man ook voor een verrassing voor de allerkleinsten. Math Stoks en Leo Nooyen, hartelijk dank voor jullie fan tastische stunt, die we allen zeer op prijs stellen! Namens de winkeliers van De Bleek, Henk Smits ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: p rnRVFB Kennedvplein 8, tel. 81393 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenplein 6 America tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 8, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mëvr. Vermazeren. MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur. gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische afspraak tijdens kantooruren 85968 of 04950-30345 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3