Eerste Duathlon HANDBOOG DAMMEN Zangers van St. Frans bereiden zich voor op Adventsconcert 25 Jaar Elektro Martens Uit de raad van Meerlo-Wanssum Kleindieren-show weer zeer goed geslaagd Toegang tot de Grote Kerk PEEL EN MAAS L.K.I.B. &I.S.V. 5 Jaar Reumapatiëntenvereniging PEEL EN MAAS MIDGETGOLF „BUITENLIJST" Nationale en internationale successen stock-car club Geschied- en Oudheidkundige Kring TRIMCLUB De Springplank Pagii 'EEL EN MAAS Donderdag 17 november - Pagina 15 *A )T Zaterdagavond in de Galmhut van Zangers van St. Frans aan de ntoniusstraat. De sopranen, alten, noren en bassen. De jongens kijken - spannen naar hun dirigent Wim luys, die de sopranen er op atten- cert, dat één maat vier tellen duurt. We beginnen opnieuw; de tenoren leen. Bassen denk er aan, jullie ebben een heel moeilijke inzet." En weer beginnen de jongens aan tl Kyrie van een nieuwe mis, de lissa „De Angelis" van Wolfram [enschick, gedeeltelijk de VlIIste regoriaanse mis, maar verder cwerkt voor vier stemmen. Vorig lar werd dit werk in Lorete in Italië, oor 1000 jongens gezongen en nu ijten de Venrayse zangers hun inden er op stuk. „Dat klinkt al Kier", zegt Wim Buys en laat de ingens „Hosianna em Sohne Javid" van Georg Philipp Telemann, motet voor driestemmig koor itten. Het klinkt goed, maar nog wat lertjes. „Dat verandert straks bij Adventsconcert, want dan wor- en wij ondersteund door „Santarel- i" onder leiding van Pater Falco, levrouw Kr oft clavecimbel en een obo", zegt de heer Buys. Nieuwe partituren worden rondge leid voor de hoofdmoot van deze [petitie, „Cantate" met solisten Nun komm der Heiden Heiland" Georg Philipp Telemann (1681- 1767). De alt Niels v.d. Munckhof, de sopraan Jannie Barends, de bas Ilja Croqué en de tenor Lando Koppes nemen de solo's voor hun rekening. De dirigent glundert met zulk goed stemmateriaal in eigen •huis. De repetitie gaat verder met de alt Roy v.d. Berg achter de piano. Achtereenvolgens worden „Alma Redemptoris" van G.P. da Palestrina en het „Gloria" van Antonio Vivaldi (1669-1741) doorgenomen om deze avond te besluiten met „Nun grafet in die Saiten frei" van Nicolai Bach. Het „Introspection II" van Rogier vanOtterloo en „Siciliano" van Joh. Seb. Bach worden de volgende keer Vier avonden in de week bereiden de Zangers van Sint Frans zich voor op hun Adventsconcert, dat op zondag 27 november om vier uur in de Paterskerk wordt gegeven, samen met Santarello en een aantal andere musici. In feite zijn de Zangers met de voorbereiding al begonnen in de laatste week van juli, tijdens een ver blijf in het Drentse Rodenesch, waar bij per dag maar liefst vijf uur werd gerepeteerd door het hele koor. Waarmee maar gezegd wil zijn, dat de Zangers van Sint Frans er heel wat voor over hebben om straks een uit zonderlijk Adventsconcert- voor de Venrayse bevolking ten gehore te kunnen brengen. Volgende week dinsdag is het 25 ar geleden dat Jacques Martens en ijn vrouw Dies, startten met hun finkel in elektrische apparatuur. In et pand van de voormalige bakkerij aken, op de hoek van de School- t-Jan Hensenstraat, was 25 rkante meter winkelruimte netjes icht met de modernste elektri- le huishoudelijke apparatuur van tijd. De kleuren-t.v. had nog lang niet jn intrede gedaan. Er was alleen •wit en keus uit de produkten Philips en 'n bekend Duits merk. >k de radio-apparatuur was toen - de ogen van nu - maar povertjes. atuur van Japanse merken was nog niet. De wasautomaten waren in opkomst. Bij de opening in 1963 was het :e probleem de winkel „gevuld" krijgen; heel wat apparaten ston- dan ook dubbel opgesteld. In de voorbije 25 jaar veranderde wel heel drastisch. Steeds pnieuw werd men geconfronteerd tet gebrek aan ruimte, om de klant oldoende keus te kunnen geven uit ffl steeds groeiend modern assorti- 0077 ,ent- Ongeveer tien keer is de winkel Ttrbouwd en uitgebreid. Zelfs zag ler PI ud, zich genoodzaakt het installatie- tdrijf, dat later aan de zaak werd jevoegd, elders onder te brengen "larijkestraat en Plataanstraat). Inmiddels is de winkel uitgegroeid Dl ruim 300 m2, terwijl in hetzelfde tnd ook de technische dienst lodergebracht. Dat heeft natuurlijk !oor de klant, die met een reparatie 11, heel veel voordelen. Die techni- ne dienst is intussen ook aangeslo- ƒ3250 n °P een databank. Daardoor kan TUn de meest moeilijke problemen de computer voorleggen, om k la linute de oplossing van een storing rad ikrijgen. eB Om een zo uitgebreid mogelijk Bortiment te kunnen presenteren, fcn de modernste apparatuur, tegen tdelijke prijzen, is Elektro Martens ingesloten bij de „Plus" inkoop- bj.'Si 'üanisatie, waarin zich zo'n honderd 0,. slijk waardige bedrijven hebben ver- Aan de vooravond van 25 jaar énkelen in de Schoolstraat" is het kat« linkelinterieur van Elektro Martens nog eens geheel vernieuwd en het assortiment aangepast aan de wensen van de talrijke klanten. En om die klanten nog beter te kunnen advise ren bij hun duurzame aankopen is als nieuwe winkelbedrijfsleider aange steld de heer Hay Snellen. Al met al kan Elektro Martens met veel elan en alle vertrouwen in de toekomst, aan de volgende 25 jaar beginnen. Het is niet voor het eerst dat de toegang tot de Grote Kerk in de gemeentelijke commissie voor open bare werken aan de orde is gesteld. De doorgang naast café 't Upke is min of meer middeleeuws, terwijl ook de parkeermogelijkheden voor de kerkingang veel te wensen overlaten. Met name begrafenis- en trouw- stoeten raken er geregeld in de knel. Het liefst zou men zien, dat vanaf de Eindstraat een brede toegang gemaakt wordt en wel zodanig dat men bij de ingang voor de toren als het ware een rotonde creëert. Zijn we goed ingelicht, dan is het gemeente-bestuur daartoe in principe niet ongenegen. Er zijn echter wel wat haken en ogen. De voornaamste daarvan is, dat de gemeente daarvoor zeker in het komende jaar geen geld heeft. Ook zou het dan noodzakelijk zijn, dat de aangrenzende panden van de Marktstraat aan de achterkant een „nette" aankleding krijgen. Het initiatief daartoe is aan de eigenaren. Het derde probleem is; men moet grond gebruiken welke niet van de gemeente is. En daar zouden dan wel eens aankoopmoeilijkheden kunnen ontstaan. En tenslotte is er nog één probleem, dat zelfs met geld niet op te lossen is. Op het kerkhof - dat feitelijk in 1971 geheel geruimd werd - bevinden zich nog circa 15 graven. De kruisen of monumenten daarop zijn al geruime tijd verdwenen, maar de stoffelijke resten liggen er nog onder de groene zoden. Uiterlijk is niet te zien dat er nog iemand begraven ligt. Het gaat hier om over ledenen waarvan geen nabestaanden zijn te achterhalen. De begrafeniswet is op dit gebied nog al zeer streng en dikwijls ook niet al te duidelijk. Nagegaan moet worden of men die stoffelijke resten mag verwijderen en elders in één graf mag onderbrengen. Eveneens moet precies nagegaan worden hoe lang een kerkhof geruimd moet zijn, voordat men het voor andere doeleinden mag gebrui ken. Vast staat in ieder geval dat dit een groot aantal jaren is. Naar wij vernemen zijn hierover nog deze week gesprekken. Ook voor de Vereniging Het Winkelcentrum en de VZO is een spoedige aanpak van dit stukje Venray zeer belangrijk. Het is van invloed op het succes van de renovatie van de Grote Markt en de Marktstraat. En met name noodzake lijk voor de bevoorrading van de bedrijven/winkels, de toegang tot de kerk en de parkeerruimte voor de kerk. Voor beide verenigingen heeft een en ander grote prioriteit en het zal zeker aan de orde worden gesteld in de besprekingen met de gemeente. 'n leesbare krant SNORFIETS ONTVREEMD Een aan het Kennedyplein staande snorfiets is maandagavond tussen 18.15 en 21.45 uur ontvreemd. Voor de Venrayse eigenaar bleef er niets anders over dan maar naar huis te lopen. In de loop van dinsdag werd de snorfiets elders in Venray-kom teruggevonden. VERZAMELAAR Een 20-jarige Venrayse jongeman werd aangehouden, omdat hij een waarschuwingslamp, welke op een wegafzetting aan de Hoenderstraat was geplaatst, gepikt had. Hij beken de die lamp aan zijn verzameling te willen toevoegen. Na verhoor en op making van proces verbaal werd hij huiswaarts gezonden. WEER INBRAKEN IN WONINGEN Tijdens afwezigheid van de bewoners werd door forcering van de achterdeur toegpg verkregen tot een woning aan Tinnegieterstraat. Ont vreemd werd een tas met daarin bescheiden en een bedrag van 225,-. Enkele uren later werd die tas in de buurt teruggevonden, de bescheiden zaten er nog in, en kleingeld ter waarde van 19,50. Op dezelfde wijze was toegang verkregen tot een aan de Pettemaker- straat gelegen woning. De woning bleek geheel doorzocht te zijn, maar geld was niet aanwezig. Het bleef bij de schade ontstaan door forcering van de achterdeur. DIEFSTALLEN Uit een cafe werd ten nadele van een Venrayse dame een portefeuille gestolen waarin haar paspoort, rijbe wijs, Eurocheques en pasje zaten. Uit de garderobe van een aan de Leunseweg gelegen onderwijsinsti tuut, werd ten nadele van een scholier een jack gestolen. Uit een kleedruimte aan de gym nastiekzaal Raadhuisstraat werd een polshorloge van een sporter gestolen. Een in de tuin van de Fagotstraat staande antieke bruine Keulse pot is gestolen. Bij het politieburo werd een ge wonde jonge reebok gebracht, welke aan de St. Jozeflaan was gevonden. Een dierenarts heeft de bok uit zijn lij den verlost en het kadaver is op voor geschreven wijze afgevoerd naar een poelier. De bok was slachtoffer gewor den van het verkeer. LUIFEL GERAMD Een vrachtauto ramde bij het ach- teruitzetten op het Henseniusplein de luifel van een kapsalon. Voordat de identiteit kon worden vastgesteld was de bestuurder verdwenen. Het toernooi telde een groot aantal deelnemende verenigingen waaronder Belgische en Duitse Venray, welke met 5 spelers (2 dames en 3 heren), deelnam, speelde goed, helaas nie mand behalve Pieter Zwambach bracht het tot de finale. Hij werd in klasse 3 tweede en ontving een mooie sportprijs. Alle winnaars van harte gefeliciteerd en ga zo door! Op donderdag 24 november a.s. bestaat de „Reumapatiëntenvereni ging Venray" vijf jaar. Dit feit wordt gevierd in de Wieënhof te Venray, alwaar vanaf 17.00 uur een expositie te zien zal zijn van handvaardig- heidswerken door reumapatiënten van deze vereniging. Van 18.30 uur tot 19.30 uur is er voor eenieder de gelegenheid om het jubilerende bestuur te feliciteren. In 1983 startte de reumapatiënten vereniging Venray met tien deel- In een voor de raad van Meerlo- Wanssum vrij korte vergadering werden o.m. de volgende besluiten genomen: een voorbereidingsbesluit voor het bestemmingsplan „Op de Hei" te Wanssum, een voorbereidingsbesluit ten behoeve van de bouw van een brand weerkazerne in Meerlo, vaststelling plan en programma basiseducatie ten bedrage van 50.293,- voor het jaar 1989 en een bedrag van 50.914,- voor het jaar 1988, beschikbaarstelling van 18.300,- voor een elektronische beveiligingsinstallatie voor de basis scholen in de gemeente, 4.891,- werd beschikbaar gesteld voor het doen van een onder houdsbeurt van de in Wanssum staande muziekkiosk, wethouder Wijnhoven werd benoemd als lid en burgemeester Hahn tot plv. lid van de Interge meentelijke Sociale Dienst Maas- dorpen. JACHTHAVEN 62.640,- werd beschikbaar ge steld ten behoeve van het bestekklaar maken van de renovatie van de Jachthaven te Wanssum en de aanleg van een zandvang en een gronddepot, Indien straks tot uitvoering van de renovatie e.d. wordt overgegaan, zal de raad mogelijk al in januari een kostenplaatje krijgen voorgelegd van ongeveer 700.000,-. Indien er méér- kosten komen, zal de raad steeds worden geïnformeerd. Beschikbaar stelling van dit krediet betekent dat de noodzaak aanwezig is. Of er sub sidie komt van de Provincie en uit welke pot is nog onzeker. Maar sub sidiemogelijkheden zijn er misschien bij het ministerie van Landbouw en uit de Werkgelegenheidspot. Met het Waterschap zal zeker worden ge praat, want het zand wordt door de Molenbeek aangevoerd en die is in onderhoud en beheer bij het Water schap. Ook zal worden onderzocht of er een bijdrage uit de touristenbelas- ting kan worden geheven. Het is wel de bedoeling dat de plannen vóór de zomer zijn gerealiseerd, want zo kan het niet langer. RONDVRAAG Tijdens de rondvraag antwoordde de voorzitter op vragen van de heer Janssen, dat de beide hinderwetplich- tige bedrijven in Blitterswijck op de naleving van de voorschriften worden gecontroleerd. Een proefstation voor het fermen- teerbedrijf in Blitterswijck, waardoor de overlast zal verminderen, is op papier klaar. EEN ABONNEMENT WAARD! nemers (7 dames en 3 heren). Nu, na yijf jaar telt de vereniging bijna 80 leden. De landelijke overkoepeling van alle reumapatiëntenverenigingen is de „Nederlandse Bond van verenigingen van patiënten met reumatische aan doeningen". Deze Bond geeft maan delijks het blad „In Beweging" uit voor reumapatiënten en allen die betrokken zijn bij reuma. Zowel voor de reumapatiëntenver enigingen, 85 in de lande, als de Bond luidt het motto: „Door reunlapatiën- ten voor reumapatiënten". Het streven in de verenigingen is erop gericht de werkzaamheden zoveel mogelijk door reumapatiënten te doen verrichten, hoewel als gevolg van lichamelijke beperkingen soms toch hulp van nietreumapatiënten nodig kan zijn. De Reumapatiëntenvereniging Ven ray doet veel voor haar leden. Zo worden er enkele malen per jaar leerzame lezingen georganiseerd tij dens de maandelijkse bijeenkomsten, welke ook als doel hebben ontspan ning te bieden in de vorm van bij voorbeeld kienen, bloemschikken en andere handvaardigheden. Door deze regelmatige contacten helpt men elkaar in de dagelijkse strijd tegen een ziekte, waarvan genezing nog niet mogelijk is. Een van de grootste wensen van de leden is eenmaal per week te kunnen zwemmen in een zwembad, dat voor dit doel enkele aanpassingen zou behoeven. Zwemmen is voor reuma patiënten een zeer goede therapie! Dan is er nog het Nationaal Reumafonds, dat zich o.a. inzet voor geldinzamelingen en tevens zeer actief is op het gebied van georganiseerde reizen zowel in binnen- als buiten land. Met elke reis gaat een aantal begeleiders mee, zodat ook de part ners van reumapatiënten tijdelijk worden ontlast van hun verzorgende taak. Voor veel reumapatiënten is een individuele vakantie vaak een drem pel, waar moeilijk overheen te stappen is. Wanneer u geïnteresseerd bent en meer wilt weten over de reumapa tiëntenvereniging Venray, dan kunt u contact opnemen met de voorzitter de heer Werson, Hogebeek 16 te Venrav (tel. 82750). Zondag om 10.00 uur gaat de eerste serie van start, in het gemeen telijk combibad van Venray, voor de deelnemers aan de eerste Duathlon van Venray. Nadat men 750 meter gezwommen heeft zal men zich snel afdrogen en omkleden en 10 km gaan lopen iq de bossen van Vlakwater. Men loopt dan over de paden van het trimpar- cours en op de „wegen": Vlakwater (achter de tennishal) en Hardeweg (achter de manege). Toeschouwers en toevallige pas santen worden verzocht honden aan de lijn te houden en de aanwijzigin- gen van de baancommissarissen op te volgen zodat het voor alle deelnemers een mooie en eerlijk wedstrijd kan zijn. Rond 12.00 uur zullen de laatste lopers binnenkomen. Bij de heren wordt veel strijd ver wacht tussen Hans Teunissen en Henrij Driessen (beide lid van Tria- Na een bestaan van zes jaren van de vereniging voor radiografisch- bestuurde stockcars, hebben de rijders de top bereikt. De trainings mogelijkheden bij de vereniging „en de inzet van de heren rijders hebben dit jaar definitief hun vruchten afgeworpen. In mei van dit jaar behaalde Eddy Smeets in Ootmarsum de Europese titel. In het Engelse Leicester behaalde Ronald Mosman het Wereld Kampioenschap model stockcar racen. Alsof het niet op kon behaalde hij 25 september in Rijnmond ook nog de titel Nederlands Kampioen. Model Stockcar Racing „de Peel- drivers" heeft nu de titels Neder lands, Europees en Wereld Kampioen in zijn bezit. Ter gelegenheid van deze geweldige successen wordt Eddy Smeets en Ronald Mosman morgen, vrijdag 18 november, van 19.30 tot 20.30 uur, in zaal Het Anker, Grootdorp 33 te Merselo, een receptie aangeboden. thlonvereniging Règio-Venray). Op een '/4-Triathlon zijn ze goed voor een tijd rond de 2.00 uur. De win nende tijd van deze Duathlon zal rond de 45 minuten liggen bij de heren. Bij de dames zal de strijd vooral gaan tussen Franka Janssen (Tria- thlonvereniging Regio-Venray) en M. Verseveldt (Wijchen). Beide dames hebben dit jaar vele !4-Triathlons in het land gewohnen. Als u zin hebt om een leuke, gezel lige wedstrijd te bezoeken, waarbij gezwommen en gelopen wordt, kom dan zondag a.s. naar het gemeentelijk combibad. De toegang is gratis. Om 10.00 uur en 10.10 uur starten de recreanten en om 10.40 gaan de wedstrijdatleten van start. Tot Ziens! De organisatie is in handen van Triathlonvereniging Regio-Venray. Op maandag 21 november, om 20.00 uur, zal de heer Schatte de derde lezing in dit seizoen verzorgen - in de foyer van de schouwburg. Onderwerp van zijn lezing is „Vak O" op de Algemene Begraafplaats Boschhuizen. In Peel en Maas zijn dit jaar 'n veertigtal afleveringen ge plaatst over Vak O en z'n rijke geschiedenis. De heer Schatte heeft aan de redactie van die artikelen ruimschoots bijgedragen. Zijn lezing zal met dia's worden verrijkt. Ook niet-leden zijn op deze bijeen komst van harte welkom. De voorbije week werd door de Rare Schutters Overloon op de banen van de Schutroe Horst hun B.W. gehouden. Het eerste zestal behaalde 1368 p, met als hoogste schutters M. Thijssen (244 p) en J. Siebers (241 p). Het tweede zestal behaalde 1298 p. Het derde zestal liet 1202 p voor zich noteren. Hedenavond, donderdag, is St. Willibrordus Milheeze te gast. Tevens wordt hierbij de O.C. verschoten. Aanvang 20.00 uur. Zondag echtparentournooi te Mid- delbeers. Wilt u eens kennismaken met deze interessante sport, dan heeft u daar toe genoeg mogelijkheden op de ver schillende doelen in de gemeente Venray. Oefenmateriaal staat zonder enige verplichting tot uw beschikking. Lo persgroep Zaterdagmorgen duurloop van ±1 10 km op het Ballonzuil circuit. We vertrekken om 8 uur vanaf Cooper- baan-Beekweg. Maandag- en donderdagavond, vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1. Zondagmorgen op het Cooperbaan circuit een gevarieerd trimprogram- ma. We verzamelen en vangen aan om 9 uur bij Ballonzuil-Beekweg. Diverse leden van onze vereniging hebben afgelopen weekend deelgeno men aan het „Grenslandtournooi" te Arcen. Tevens werd hier een „inter land" Nederland-Duitsland gespeeld. Truus Arts werd met royale voor sprong eerste bij de Dames met 13S slagen over vier ronden. Harrie Lens- sen werd zeer goede tweede met slechts twee slagen achter de winnaar. Hij behaalde een totaal van 128 slagen over deze vier ronden. Hans Peeters stond in het „Nederlandse team" en speelde eveneens een goede partij en eindigde op een achtste plaats. Komende donderdagavond is er een gezellige „mosselavond" in Restaurant Buitenlust, aanvang is rond acht uur. Komende zondag spelen we de eerste „indoor golf-ontmoeting" tegen Arcen, de aanvang is om half tien, gespeeld wordt er in Lomm, en de vertrektijd wordt donderdagavond afgesproken. Donderdag 17 november a.s. oriëntatietocht. Na afloop, grietjes, willen jullie allemaal zorgen dat je 'n jas meeneemt. Voor kinderen van 6-9 jaar. Dinsdag 22 november levend ganzenbord. Voor kinderen van 9-12 jaar. Voor beide groepen club van 18.30 tot 20.00 uur. Zaterdag clubavond van 19.30 tot 22.30 uur voor iedereen van 13 t/m 15 jaar. Dus, tot ziens in de Springplank. DE VOGELVRIEND Op de onlangs gehouden bijzonde re T.T. te Deurne om het kampioen schap van De Peel van 11-13 november j.l., behaalde enkele van onze leden de volgende prijzen: A. Stammen P.M.M.R.: J. Dech- nar kampioen met 363 punten; Enkelingen: P.M.M.R.: H. Don ders kampioen met 47-90 punten. Heren proficiat, met het behaalde succes!! De Kleindierenshow in Leunen - onderhand een traditie - is zeer ge slaagd. Heel veel bezoekers wisten de weg naar Leunen te vinden. Het was pastoor Ewals, die de tentoonstelling mocht openen en de hoofd-, ere- en jeugdprijzen uitreikte. Een bezoek aan deze show was alleszins de moeite waard. Het aantal konijnen, 116 stuks, was verdeeld in 15 rassen en 28 varia- teiten. Kampioen konijnen werd Frank de Klein met een Pool rood- oog; tweede J. v.d. Beuken met een vlaamse reus wit. Het aantal cavia's, 5 stuks, bestond uit twee variateiten. Kampioen werd mejuffrouw A. Kees met een lang haar bont. Het aantal Grote Hoenders, 30 stuks, was verdeeld in 6 rassen en 10 variateiten. Kampioen werd J. Engels met een Orpington zwart; tweede H. de Rooi met een New Hampshire. Het aantal Dwerg Hoenders, 76 stuks, was verdeeld in 11 rassen en 12 variateiten. Kampioen werd A. v.d. Aker met een Nederlandse Sabelpoot kriel; tweede J. van Vugt met een modern Engelse vechtkriel patrijs. De sierduiven, 79 stuks, waren verdeeld in 11 rassen en 20 variateiten. Kampioen werd mejuf frouw S. Thissen met een krulduif rood; tweede werd H. Strijbos met een Kingduif wit. De siervogels, 17 stuks, waren verdeeld in 6 rassen en 10 variateiten. Kampioen werd C. van Lisdonk met een Koperfazant; tweede mevrouw A. Selten-Faasen met een Eliotfazant. 103 watervogels waren verdeeld in 32 rassen en 34 variateiten. Kampioen werd A. Selten met een Keizergans,' tweede W. Jansen met een mandarijn eend. De jeugd heeft ook veel belangstel ling verworven, en terecht, want wie de jeugd heeft heeft ook de toekomst. Zij verwierven de volgende prijzen: Jeugdkampioen Grote Hoenders Michel Botden met een Lakenvelder. Jeugdkampioen Dwerg Hoenders Ronnij Jacobs met een Antwerpse Baard kriel kwartel. Jeugdkampioen Watervogels Heidi Selten met een Chili taling. Jeugdkampioen Konijnen Frank de Klein met een Pool rood oog. Verder wisten diverse leden nog een of meer rassenprijzen met hun inge zonden dieren te behalen. Alle adverteerders, begunstigers en het stichtingsbestuur van het gemeen schapshuis, die het mogelijk hebben gemaakt om deze show weer te doen slagen, werden evenals de leden, door voorzitter J. Swinkels van harte bedankt voor hun steun en inzet. De Ranglijstcompetitie Batist - Visser 2-0 Bakker - Tijssen 1 -1 Jakobs - Kroh 0 - 2 Verstegen - Noyens 0-2 Thielen - Dokter 0-2 A. Wester houdt de leiding met 10 uit 5. W. Dokter blijft goed volgen mèt 10 uit 6, en A. Noyens staat momenteel op de derde plaats met 8 uit 5. Volgende week wordt aangetreden tegen Philips Damclub, de koploper in de huidige bondscompetitie. In de goede vorm waarin DC Venray momenteel verkeert is er een kleine kans, dat de Venrayse dam mers de leiding in Regio Oost-Bra bant/Noord-Limburg gaan over nemen. Veel succes! Een Toulousegans, een van de

Peel en Maas | 1988 | | pagina 15