GROEN HINDERWET HINDERWET .oorsprong... Verkeersmaatregelen i.v.m. halve marathon 'n nioiiwlpngte Overzicht nevenfuncties collegeleden per l-9-'88 NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Voorontwerp bestemmings plan Witte Vennen eo VAN OORSCHOT MODE HET LICHT OP Planten op de begraafplaats Collektekalender oktober 1988 Donderdag 29 september - Pagina pj RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 8.00-8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Dinsdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 15.30-16.30 (65+) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (vanaf 16 jaar) Woensdag 8.00-10.00 (vroege vogels) 10.00-12.00 (dames) 14.00-17.00 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Zaterdag 8.30-10.00 (vroege vogels) 14.00-16.00 (jeugd) Wijzigingen voorbehouden Aan de inhoud van deze pagina kurinen geen rechten worden ontleend. Burgemeester en wethouders van Venray, maken gelet op het bepaalde in de gemeentelijke inspraakverorde ning, alsmede het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 30 september 1988 gedurende een maand het voorontwerp bestem mingsplan Witte Vennen e.o. voor een ieder ter inzage ligt in het raadhuis, afdeling ruimtelijke orde ning, kamer 201, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde termijn bestaat voor een ieder gelegenheid schriftelijk te reageren op het voor ontwerp. Tevens zal nog een inspraakbijeen komst worden georganiseerd waar voor een ieder gelegenheid zal bestaan mondeling te reageren. Deze bijeenkomst zal nog nader worden aangekondigd. Venray, 29 september 1988. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burge meester. drs. A.W.M. de Bever, secretaris. Op zondag 2 oktober vindt voor de zesde keer de Bowling Venray Halve Marathon plaats. De organisatie, atletiekvereniging A.V. Venray-Regio verwacht dit jaar maar liefst zo'n 500 atleten aan de start. Behalve de halve marathon worden er zondag ook twee trimlopen gehouden over 5 en 10 km. De loop over 5 km start om 10.00 uur, om 11.00 uur volgt de trimloop over 10 km en om 13.00 uur begint de halve marathon. De organisatie heeft voor de wedstrijden een nieuw parcours uitgezet, dat zeker sneller is dan het vorige. De start en de finish zijn op de atletiekbaan van sportpark „De Wieën", het parcours loopt verder voornamelijk door woonwijk Veltum. Voor het goed verlopen van het loopevenement is de organisatie mede afhankelijk van de omwonenden langs het parcours. Op 2 oktober zullen een aantal verkeersmaatregelen getroffen wor den (tussen ±09.30 uur en ±15.00 uur) om de wedstrijden zo vlekkeloos mogelijk te laten verlopen. Trimloop over 5 km De 5 kim (10.00 uur) gaat over een ronde via de atletiekbaan, sportlaan, fietspad Zuidsingel, verbindingsweg naar Hoebertweg, Langstraat, Weg in den Berg, Kulutweg, Karpatenlaan, Athoslaan, Andeslaan en via Kulut weg, Weg in den Berg, Langstraat, Hoebertweg, Zuidsingel, Sportlaan weer terug naar de finish op de atletiekbaan. Trimloop over 10 km De 10 km (11.00) uur gaat ook over een ronde en loopt via de atletiekbaan, Sportlaan, fietspad Zuidsingel, verbindingsweg naar Hoebertweg, Langstraat, Weg in den Berg, Kulutweg, Kiek weg, Wevers ven, Weverslo, Janslust en via Kulutweg, Weg in den Berg, Langstraat, Hoebertweg, Zuidsingel, Sportlaan weer terug naar de finish op de atletiekbaan. Halve marathon De halve marathon (13.00 uur) Overeenkomstig het Gemeente raadsprogramma 1986-1990 en mede naar aanleiding van een circulaire daarover van de minister van Binnenlandse Zaken zullen de leden van het college van burgemeester en wethouders voortaan jaarlijks hun eventuele „nevenfuncties" openbaar maken. Dit zal telkens geschieden in de maand september. Voorts ligt een lijst van de betreffende nevenfuncties voor een ieder ter inzage op het raadhuis, kamer 002. Hieronder volgt het overzicht van nevenfuncties per 1-9-1988. mr. H. Defesche, burgemeester: 1. Lid Raad van Commissarissen Zuid-Ooster (circa 4 vergaderingen per jaar) 2. Lid Raad van Commissarissen PLEM (circa 5 vergaderingen per jaar) 3. Bestuurslid Stichting Geestelijke Gezondheidszorg Noord-Limburg (circa 10 vergaderingen per jaar) 4. Bestuurslid Stichting zieken huizen Venlo/Venray (circa 10 verga deringen per jaar) DE MODERNE MAN, ONKREUKBAAR EN ONTSPANNEN, ZOEKT ZIJN HEMDEN MET ZORG DIT. NEEMT ALLEEN GENOEGEN MET OE ALLERBESTE KWALITEIT. Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. gaat over twee ronden. Het parcours is als volgt: atletiekbaan, Sportlaan, fietspad Zuidsingel, verbindingsweg naar Hoebertweg, Langstraat, Weg in den Berg, Kulutweg, Karpatenlaan, Matterhornlaan, Etnalaan, Brenner- laan, Kulutweg, Kiekweg, Wevers ven, Weverslo, Janslust en terug via Kulutweg, Weg in den Berg, Lang straat, Hoebertweg, weg langs atle tiekbaan, Sportlaan, atletiekbaan en vervolgens de tweede ronde. De politie en de organisatoren zullen er voor zorgen dat de atleten tijdens de wedstrijden voorrang hebben op het parcours. De wedstrij den kunnen alleen maar goed slagen als er zo weinig mogelijk verkeer op het parcours komt. Daarom wordt er een beroep gedaan op de mensen die aan of in de nabijheid van het parcours wonen, om hun auto's niet op het parcours te parkeren en deze die zondag zoveel mogelijk thuis te laten staan (tussen 09.30 een 15.00 uur). Wanneer iedereen deze maatregelen in acht neemt zal ook de Zesde Bowling Venray Halve Marathon weer een groot succes worden. WEG AFSLUITIN GEN EN AANPASSING BUSDIENST BIJ HALVE MARATHON Op zondag 2 oktober aanstaande zullen in verband met duurloopwed- strijden, onder andere de '/i-mara thon, de volgende wegen voor het verkeer worden afgesloten tussen 10.00 -15.00 uur. Hoebertweg, Kiekweg, Weversven, Weverslo, Janslust, Etnalaan, Bren ner laan, Karpatenlaan, Athoslaan, Andeslaan De Kulutweg zal voor een gedeelte worden versmald en in verband hier mee geldt er een snelheidsbeperking van maximaal 30 km/uur. Op de Sportlaan geldt een eenrichtingsver- keersregeling. In verband met deze aktiviteiten rijdt de Zuidooster line 27, Helmond - Venray v.v., niet via de Langstraat, maar via de Deurneseweg en de Leunseweg. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG In deze tijd van het jaar wordt door vele mensen extra aandacht besteed aan de aankleding van het graf van de dierbare overledenen. De aanleiding hiertoe is veelal het nader bij komen van 2 november, Aller zielen. Maar ook de weersverande ringen, en de daarmee gepaard gaande veranderingen in de natuur, spelen hierin een rol. Vele graven worden in deze tijd voorzien van een fleurig bloemetje. Hierbij wordt vrijwel meteen gedacht aan potchrysanten, erica's en viool tjes. De bloemen van deze planten zorgen voor een fleurige aanblik van de begraafplaats, nu de herfstkleuren met hun donkere tinten de overhand beginnen te krijgen. Toch is een waarschuwing voor de planter hier op zijn plaats. Want soms is de vreugde van een mooi in orde gemaakt graf slechts van korte duur. Met name op de Algemene Begraafplaats Boschhuizen, maar ongetwijfeld ook op de overige begraafplaatsen, is de kand op vraat- schade zeker aanwezig. Ondanks de intensieve aandacht van jagers en de omheining van gaas, lukt het niet om deze dieren geheel van de begraaf plaats te weren. En voor een konijn geldt een plant niet als een verfraaiing van de omgeving, maar wel als een niet te versmaden lekkernij, zeker in deze periode waarin het voedselaan bod toch al kleiner wordt. Wij adviseren u dan ook om de planten pas kort voor Allerzielen te plaatsen. Het is dan ook nog moge lijk om enigszins op het weer in te spelen, want een nachtvorst van enkele graden kan de nieuwe aan plant geheel vernielen. Een dergelijke nachtvorst is in deze periode bepaald geen uitzondering. Enkele soorten die niet door konijnen worden afgevreten zijn: palmboom (Buxus), lavendel (Laven- dula), Taxus en gamander (Teu- crium). Overigens, houdt er rekening mee dat de planten binnen de beschikbare ruimte van het graaf geplant moeten worden. Dit is om te voorkomen dat het maaien van het gras onmogelijk wordt. Indien u twijfels hebt over de grootte van deze ruimte, kunt u zich altijd wenden tot de beheerder, G. Jansen. Hij is tijdens kantooruren op de begraafplaats te bereiken. Van 26 september t/m 2 oktober Nierstichting Nederland (landelijke aktie). Van 3 t/m 9 oktober Dierenbe scherming afdeling Venray (plaatse lijke aktie). Van 10 t/m 16 oktober Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten (landelijke aktie). Op 22 oktober Scouting „De Peel- speurders" (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdcollectewezen). Van 24 t/m 30 oktober Vereniging Nationale Bedevaarten, afdeling Heil der Zieken dekenaat Venray (plaatse lijke aktie). Alleen voor deze akties is een collectevergunning verleend. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De collec tanten en collectrices moeten een op de collecte gericht legitimatiebewijs kunnen tonen. Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinder wetvergunning van: M. Moussa, Henseniusplein 3 te Venray voor het oprichten en in wer king hebben van een inrichting waar voedings- en genotmiddelen worden gebakken in vetten en olieën, gelegen aan de Henseniusstraat 3 te Venray. P. Litjens, Laagriebroekseweg 1 te Leunen, voor het uitbreiden en wij zigen van een varkensmesterij, gelegen aan de Laagriebroekseweg 1 te Leu nen; P. Cornelissen, Theeuwenhof- weg 18 te Leunen, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en rundveehouderij, gelegen aan de Theeuwenhofweg 18 te Leunen; W. van Dijck, Deurneseweg 142 te Ysselsteyn, voor het oprichten en in werking hebben van een rundveehou derij, gelegen aan de Deurneseweg 142 te Ysselsteyn; Maatschap van Bakel, Vredeweg 9 te Vredepeel, voor het oprichten en in werking hebben van een var kensmesterij en rundveehouderij, ge legen aan de Vredeweg 6 te Vredepeel; Maatschap Geerets, Klein Oirlo 12 te Castenray, voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een rundvee houderij, gelegen aan Klein Oirlo 12 te Castenray; Maatschap Geerets, Klein Oirlo 12 te Castenray, voor het oprichten en in werking hebben van een var kensmesterij, gelegen aan de Tunnel weg 7 te Castenray; M. Peeters, Heidse Schoolweg 4 te Heide, voor het wijzigen van een varkensmesterij en rundveehouderij, gelegen aan de Heidse Schoolweg 4 te Heide; Gebr. Litjens, Theeuwenhofweg 4 te Leunen, voor het uitbreiden en wijzigen van een loonwerkersbedrijf en herstelinrichting van landbouwma chines, gelegen aan de Theeuwenhof weg 4 te Leqnen; P. Swinkels, Zuivelweg 6 te Leu nen, voor het wijzigen van een inrich ting, bestemd voor de opslag en ver koop van vuurwerk, gelegen aan de Merseloseweg 3 te Leunen; Automobielbedrijf Van Haren B.V., Raadhuisstraat 38 te Venray, voor het uitbreiden van een verkoop punt van motorbrandstoffen, gelegen aan de Noordsingel 34 te Venray; Fa. Manders, Smakterweg 25 te Venray, voor het uitbreiden van een inrichting waar electromotoren wor den gebruikt met een gezamenlijk ver mogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Smakterweg 25 te Venray. De aanvraag en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur wor den ingezien tot 30 oktober 1988. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaar schrift indient, niet bekend te maken, Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken tst. 155 of 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum bezwaren ook monde ling worden gemaakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken mei de gemeente, de aanvrager en eventue le overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aanto nen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking en of beroep indienen tegen dè uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeestei drs. A.W.M. de Bever, secretaris 5. Bestuurslid Anjerfonds Limburg (circa 2 vergaderingen per jaar) 6. Voorzitter Centrum voor Kan toor-innovatie (circa 8 vergaderingen per jaar) J. van Oers, wethouder: Geen nevenfuncties 1 W. Claessens, wethouder: 1. Bestuurslid LLTB Ysselsteyn (circa 12 vergaderingen per jaar) 2. Bestuurslid Stichting „Inter- mest" (circa 6 vergaderingen per jaar) 3. Lid van de adviescommissie Borgstellingsfonds Landbouw (circa 10 vergaderingen per jaar) H. Willems, wethouder: I. Bestuurslid LOM-school Venray (circa 6 vergaderingen per jaar) Mevrouw M. Hoppenreys-de Loo, wethouder: Geen nevenfuncties Van bovenstaande nevenfuncties zijn alleen nummers 1 en 2 van burgemeester Defesche bezoldigd. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de navolgende bou- waanvragen medewerking te verlenen: het bouwen van een tuinhuis met overkapping aan de Leunseweg 47 te Venray, t.n.v. J.J.H. Goumans; het bouwen van een berging aan de Knopkruid 23 te Venray, t.n.v. A. van Hoof; het bouwen van een berging aan de "Allegrostraat 14 te Venray, t.n.v. F. Coenen; De bouwplannen liggen met ingang van 30 september 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inza ge bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Ge durende deze termijn kunnen eventue le bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche (ARTIKEL 19 WRO/50,8 woningwet) Burgemester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Orde ning en/of artikel 50, lid 8 van de Wo ningwet, bouwvergunning te verlenen voor de navolgeijde bouwplannen: het bouwen van een woonhuis met bedrijfsruimte aan de Vliezenweg te Venray, t.n.v. J.H. Albers. De bouwplannen liggen met ingang van 30 september 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inza ge bij het bureau Bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schrifte lijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. (ARTIKEL 18A VAN DE WET R.O.) Burgemester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de wet op de Ruimtelijke Or dening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten behoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carport aan de Vollenbergstraat 4 te Venray, t.n.v. A. van den Hoek; het bouwen van een carport aan de Vollenbergstraat 6 te Venray, t.n.v. H.G. Meijer; het bouwen van een carport aan de Monikesstraat 1 te Venray, t.n.v. M. Rutten. De bouwplannen liggen met ingang van 30 september 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inza ge bij het bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schrifte lijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeestér van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 21 september 1988 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun be lang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum het bouwen van een woonhuis met garage aan de Albionstraat 6 te Leunen, t.n.v. H.E.J. Claessens, Hooipas 3 te Leunen; het uitbreiden van een woning aan de Pasodoblestraat 7 te Venray, t.n.v. J.P.M. Bertijn; het bouwen van een bedrijfswo ning aan de Twist weg 4a te Vredepeel, t.n.v. J.B. Vissers, Twistweg 6 te Vre depeel; het herbouwen van een boerderij aan de Carmelietenstraat 1 te Smakl, t.n.v. H.H.J. Philipsen, Carmelie- tenstraat 2 te Smakt; het verbouwen van een serre de Maasheseweg 18 te Venray, t.n.v, J.J.T. Bouten; het bouwen van een bedrijfs ruimte voor waterzuivering met hoog- en laagspanningsruimte aan de Maas-£ar hesewg 83 te Venray, t.n.v. Inalfa b.v, De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERPBESCHIKKING KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen, op 21 september 1988 een hinderwet vergunning is verleend, onder het stel len van voorwaarden, op de aanvraag van P. Thijssen, Steegse Peelweg 37 te Leunen voor het ex artikel 6a uit breiden wijzigen van een rundveebe drijf gelegen aan de Steegse Peelweg 37 te Leunen. Maatschap Wilmsen, Peelweg 4 te Ysselsteyn voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en - fokkerij, gelegen aan de Peelweg 4 te Ysselsteyn; F. Jenniskens Pluim veebedrijf b.v., voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een legkippenhouderij, gelegen aan de Deurneseweg 182 te Ys selsteyn. De beschikkingen en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 30 oktober 1988 Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die tegen de aanvraag om ver gunning tijdig bezwaren hebben inge diend en degenen die aan kunnen to nen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschik king te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A. de Bever, secretaris Burgemeester en wethouders var Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om op de aanvraag voor een hinderwetvergunning van F. Veroude, Vredeweg 13 te Vre depeel, voor een het oprichten en in werking hebben van een var kensmesterij en rundveehouderij, ge legen aan de Vredeweg 13 te Vredepeel positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden; J. Classens, Moostdijk 4 te Ys selsteyn voor het uitbreiden en wijzi gen van een rundveehouderij en var kensmesterij gelegen aan de Moost dijk 4 te Ysselsteyn positief te beschik ken onder het stellen van voorwaar den; A. Classens, Veulensewaterweg 23 te Veulen voor het wijzigen van een varkensfokkerij gelegen aan de Veu lensewaterweg 23 te Veulen positief te beschikken onder het stellen van voor waarden; J. Peeters, Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a uit breiden wijzigen van een var kensmesterij en kalkoenhouderij gele gen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn positief te beschikken on der het stellen van voorwaarden; A. Wilmsen, Kempkensberg 12 te Ysselsteyn voor het uitbreiden en «wijzigen van een varkensmesterij en legkippenhouderij gelegen aan de Kempkensberg 12 te Ysselsteyn posi tief te beschikken. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur worden ingezien tot 14 oktober 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gege- Vel Voi vens van degene die bezwaar maakt niet bekend te maken. De aanvrager en degenen die be- zwaar hebben gemaakt naar aanlei- )l ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeestei Drs. A.W.M. de Bever, secretaris Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om op de aanvraag van A.J. Classens, Veulensewater weg 23 te Veulen, voor een hinderwet vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een var kensmesterij, gelegen aan de Veulen sewaterweg (ong.); negatief te beschikken. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur worden ingezien tot M oktober 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo- j- nische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gege vens van degene die bezwaar maak! niet bekend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen dit aan kunnen tonen dat zij niet (tijdigi in staat zijn geweest dit te doen, kun- a nen bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeestei Drs. A. de Bever, loco-secretaris

Peel en Maas | 1988 | | pagina 18