van den munckhof Kruiden- en specerijenatlas Diverse auteurs Het schip en de zee Duncan Haws Oude scheepskaarten en hun makers - Hoogtepunten uit 5 eeuwen cartografie Greenpeace in actie Bladsierplanten Bloeiende kamerplanten James Underwood Crockett Planten als decoratie Olive E. Allen Classic gift wraps: Art nouveau designs Paisley designs French floral designs English chintz floral designs Oriental designs Art deco designs Na het plezier van het uitzoeken en vóór dat van het aanbieden, nu ook het creatieve feest van het inpakken van het cadeau! In elk van deze boeken ruim 5 m2 kleurrijk pakpapier met 12 dessins in de genoemde stijlen. Met suggesties voor professioneel inpakken en 20 labels. «g 366 Verhaaltjes voor het slapen gaan De draak achterna Het perspectief van de worm Stat Schoeters Egon Schiele Auto's uit de jaren '50 en '60 Michael Sedgwick Art Deco - Interior and Panel Design Stephan Calloway Art Nouveau - Floral Designs Eugene Grasset William Morris - Designs and Patterns Norah Gillow Poster Art: Abstract Art - Patterns and Designs Ad. M.P. Verneuil Panorama van Nederland en België Brief kaartenboeken BOEKHANDEL Grotestraat 68 - Ven ray Telefoon 04780-82727 Drie romans PEEL EN MAAS Donderdag 29 september - Pagina t| Wist u dat wat u doorgaans slechts als smaakmaker gebruikt ook aller lei andere toepassingen kent, misschien al in de oudheid ontdekt? De Atlas vertelt u er alles'over en vertoont honderden foto's en tekeningen in kleuren. Oorspronkelijke uitgave aa 99.00, deze editie £U.50 Bijgewerkte herdruk van een groot formaat naslagwerk waarin tot op detail wordt ingegaan op de vele facetten van scheepsbouw en zeevaart vanaf de vroegste geschiedenis tot en met de jongste, zoals die werd geschreven in de Falklandoorlog. Met 600 illustraties, waarvan 200 in kleuren. Oorspronkelijke editie aa 95.00, nu OU.90 Minder nauwkeurig dan moderne (al scheelt dat vaak verrassend weinig!) zijn antieke nautische kaarten oneindig veel boeiender om te bekijken, verlucht met reële (schepen, havengezichten) of gefan taseerde (monsters) afbeeldingen in kleuren. Oorspronkelijke editie £f| 125.00, nu DU.50 Wat in 1970 van start ging als een mislukkensgedoemde poging om atoomproeven te verhinderen, groeide uit tot de wereldomspan nende, nonagressieve en toch door velen gevreesde organisatie van nu. Boeiende foto's van idealisten in felle actie. cn fi nn van 25.50 voor U.90 Onmisbaar voor wie 'groene vingers' heeft of ze wil krijgen. Alles over planten in, rond en óp het huis. Honderden foto's en fijne waterverf schilderingen, natuurlijk in full colour, verluchtigen de instructieve tekst en het encyclopedische gedeelte dat elk van de boeken afsluit. I n per deel van 30.90 voor 14L.90 per dee! IU.50 Van Nieuwjaars- tot Oudejaarsavond het aller-allerlaatste verhaaltje van die dag. Een enkel keertje misschien twéé, maar dan is het ook echt afgelopen... Bijna ieder verhaaltje geïllustreerd met een tekening in sprekende kleuren. Gebonden. van 29.90 voor 6.90 Staf Schoeters is er in zijn eerste thrillers in geslaagd actuele milieus (de Antwerpse drugsscène, de vredesbeweging contra de kruis raketten haviken) te combineren met ongewone hoofdfiguren als corrupte drugsbestrijders, een carrière- jagende ex-hippie en een uitge rangeerde ClA-topman. g per deel van 22.50 voor D.90 Chronologisch zowel als stilistisch is het expressionisme van de te jong gestorven Schiele onder te brengen tussen twee andere groten van de Oostenrijkse schilderkunst: Gustav Klimt en Oskar Kokoschka. Een schitterend kunstboek met navenante reprodukties; Neder landse tekst. Gebonden. nu 29.90 Technische innovatie en diepgaande beschouwingen over alle aanbeden merken en modellen die - soms letterlijk - héél dicht bij het bed staan van de échte autoliefhebber. Met meer dan 350 foto's en tekeningen. Gebonden, groot formaat. on van 95.00 voor wU.50 De bekende uitgaven in de Poster Art Series willen in ruimbemeten, fraaie kleurenplaten (ieder deel telt er niet minder dan veertig) en met niet meer dan de hoogstnodige tekst een volledig beeld geven van de kunst van het decoreren en ontwerpen. m-m per deel van 55.70 voor I .50 Dit prachtige boek geeft een uit stekend en uitgebreid beeld van de Lage Landen. Honderden kleuren foto's, prachtige pentekeningen en uitvoerige beschrijvingen tonen Nederland en België in al hun facetten. Meertalig, gebonden, 288 blz. De laatste exemplaren, drastisch in prijs verlaagd!! n ii nu 12.50 Wég met de rommelige mapjes: nu 8 (geperforeerde) boekjes, elk met 30 kleurrijke en originele prentbriefkaarten. Tenminste één onderwerp is naar uw smaak: ikonen, sportauto's, treinen, Alphonse Mucha, impressionisten, post-impressionisten, art deco, Gustav Klimt. De prijs per kaart is een fractie van wat u doorgaahs betaalt! per deel U.90 Voor alle aanbiedingen geldt: zolang de voorraad strekt, zetfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Goede wijn nietwaar...? Dé gelegen heid om in één keer en voor een mooi bedragje weer in het bezit te komen van Vrouw en Vriend, Eenzaam Avontuur en De Kruisvaarder, boeken die u ooit uitleende en nooit terugkreeg! van 38.50 voor 12 .90

Peel en Maas | 1988 | | pagina 14