1É Geslaagde kroonkurkenaktie AGENDA Rectificatie Weer auto tegen trein Ysselsteyner bij ongeval gedood Carnaval in Rooy Atletiek- kampioenschap RESTAURANT Steenrestaurant Au Cygne OERMETTEN geopend ORGELCONCERT Filatelieloket in postkantoor Werkgroep Filmvorming bestaat 25 jaar Officiële opening kantoor van Huurders Belangen Vereniging Zomerfestijn '88 in Castenray PEEL EN MAAS Jubilerende scheidsrechters SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN GESLAAGD OPENBARE BIBLIOTHEEK PanifEELEN MAAS Donderdag 15 september - Pagina 3 In het vorige nummer van Peel en daas over de PILGRIMAGE TO fëNRAY met daarin de aankondi- ing van de Herdenkingsbijeenkomst p het Britse Oorlogskerkhof aan de loenderstraat op zondagmorgen 6 ovember a.s. is een storende fout eslopen: De lovende bereidheid van de couting groep om wederom hun ledewerking te verlenen werd abu- ievelijk aangeduid met Scouting- roep Peelzwervers. Zoals iedereen oort te weten is de naam van dit rachtige stel jongens en meisjes •EELSPEURDERS. Onze excuses. Zondagmiddag rond het middag- I ur haalde de 61-jarige automobilist, I r. L. uit Geysteren, op de Pelgrims- I tan in de Smakt net voor de overweg H i fietser in en merkte toen pas dat de Aode lichten bij de overweg in rerking waren. Hii remde af en ziin 0 personenauto kwam net op de rails ot stilstand, vóór de met een snelheid van 110 km naderende personentrein. De bestuurder van de trein gaf nog ignalen, maar kon niet verhinderen at de auto werd geraakt en vrijwel Dtaal vernield werd. Het is een yonder dat de bestuurder slechts licht ewond raakte. De trein werd beschadigd en het ;einverkeer ondervond ongeveer een ur vertraging. In die tijd werden de ;einreizigers met bussen vervoerd. Zaterdagmorgen werd aan de ijkspolitie gemeld, dat er in een laisveld langs de Midden Peelweg nder America, een auto lag. Bij het onderzoek door de politie ond men het ontzielde lichaam van e 19-jarige Tjeu in 't Hulst uit 'sselsteyn. Uit de verschillende poren kon worden gereconstrueerd, at de auto van het slachtoffer in een 1 lip is geraakt en vervolgens via I luchtstrook en rijwielpad over de op is geslagen en in het maisveld tot B tilstand is gekomen. Omtrent de toedracht is niets te [Peggen evenmin als over het tijdstip. H Een aanwijzing zou kunnen zijn het lokje in de auto, dat op 01.15 uur is til blijven staan. Mogelijk zijn er getuigen die om- ■tyreeks dat tijdstip in de avond van 'rijdag op zaterdag voor 01.15 uur ^®p de Midden Peelweg iets hebben ezien. eAls tragische bijzonderheid kan 'orden vermeld, dat het slachtoffer uist die dag 19 jaar oud was eworden. Voor het in Venray te houden Vastelaovesliedjes-festival zijn in to- laal 17 liedjes ingezonden, i Enkele inzendingen, welke eerst nó Ie gestelde sluitingsdatum aangemeld werden, kunnen dit jaar niet meedin- ^ien en zullen beschouwd kunnen jBkorden als „vroegtijdige" inzendin- ^Bjen voor het seizoen 89/90. Het liedjes festival van Vastel- ovesvereniging De Piëlhaas, zal ihouden worden op woensdagavond I september om 20.00 uur in de goyer van de Schouwburg De ^peejekörf. Besloten is om ondanks het grote an tal inzendingen, géén voorselektie houden, om er op 28 september :n gezellige en vooral spannende 4;^iarathonrace van te maken. Gezien gehalte van de inzendingen be- ooft het voor de jury, bestaande uit legen mensen (vier aangezocht door ie kommissie en vijf uit het publiek) ;n zware taak te worden om uit het tntal inzendingen vier winnende edjes aan te wijzen. De vier winnende liedjes zullen een ilaats krijgen op een door de Vastel- >vesvereniging uit te brengen E.P. 'elke bij de opening van het itelaovesseizoen op zondag 13 lovember gepresenteerd zal worden. De liefhebbers van en belangstel- nden voor atletiek kunnen in het :omende weekeinde terecht op de itletiekbaan van Venray waar atle- iekwedstrijden worden gehouden. Deze wedstrijden om het clubkam- 'ioenschap van Atletiekvereniging 'enray - Regio, worden in zoge- aamde meerkampvorm gehouden foor alle categoriefin. Dit betekent dus dat alle atletiek- 'nderdelen kunnen worden aan- :houwd. Omdat in de diverse tegoriefin kanshebbers zijn voor de itel, zullen de vele wedstrijden een annend verloop hebben. In totaal zullen ruim 100 atleten :lnemen en op zaterdag en zondag beginnen de wedstrijden om 10.00 uur. Zij zijn vrij toegankelijk voor het publiek ftaanwedstrijd over 5000 meter Bovendien wordt op zaterdag 17 ïlle*ptember een wedstrijd over 5000 iieter gehouden op de atletiekbaan. Dref Deze wedstrijd begint om 16.00 uur I sn iedereen vanaf 17 jaar kan hieraan feelnemen. Inschrijven tot half vier ii het clubgebouw, ay i Er is een aparte klassering voor ^NAU-atleten en -trimmers. ANNO: 1678 Grote Markt 2a-4 - VENRAY - Tel. 04780-86969 (eten van de steen) Vanaf 1 september is het restaurant van „De Zwaan" weer In onze oergezellige, nostalgische kelder bereidt U in het vervolg zelf uw diner op een warme steen, zoals in vroeger tijden de Egyptenaren dat deden. Mocht U niet van de steen willen eten, dan zijn er 3 voortreffelijke menu's samengesteld door onze chefkok. Ter gelegenheid van de heropening presenteren wij de hele maand september bij uw gekozen diner een heerlijk glas wijn Ons steenrestaurant Au Cygne is geopend vrijdags, zaterdags en zondags van 17.00 tot 22.00 uur. Om wachttijd te voorkomen is tijdig reserveren gewenst! Telefoon 04780-86969 Vanaf 21 september elke woensdagavond vanaf 17.00 uur in september en oktober MOSSELENAVOND onbeperkt mosselen eten voor maar 717,50 Ons steenrestaurant Au Cygne is dagelijks geopend van 17.00 tot 22.00 uur. Zaterdags en zondags van 15.00 tot 22.00 uur. Op dinsdag zijn wij gesloten. Om wachttijd te voorkomen is tijdig reserveren gewenst! Telefoon 04780-86969 HOTEL DE ZWAAN VENRAY Donderdag 22 september a.s. zal het laatste orgelconcert van dit seizoen gegeven worden. Dan zal optreden de organist Jan Verhoeven uit Boxtel, m.m.v. Annelies Kok, dwarsfluit. Jan Verhoeven heeft al een hele staat van disast achter zich. Hij studeerde aan de conservatoria van Utrecht en Tilburg. Verder volgde hij verschillende z.g. interpretatiecursus sen in Haarlem (Bach en franse muziek), Keulen (Avant-garde), Rot terdam en Parijs (Weense klassieken en Bach). Hij trad vele malen op als solist in o.a. Stuttgart, Heidelberg, St. Gallen, Chur en Parijs. Momenteel is hij organist in Boxtel en docent aan de muziekschool in Oss, waarvan hij ook een aantal jaren directeur was. Annelies Kok is bekend met Venray, want zij bracht haar middel bare schooltijd door op „Jeruzalem" op welke school zij ook nog enkele jaren muziekdocente was naast Rob Berben. Zij studeerde aan het conservato rium in Tilburg en deed haar staats examen in 1982. Ook zij volgde enige speciale cursussen en is momenteel ook verbonden aan de muziekschool in Oss. Het uit te voeren programma is geheel gewijd aan russische componisten: Boris Tistschenko - Drie Inventies Gr. Frid - Romance Dimitri Kabalewsky - enkele delen uit 'Kinderstukken' Modest Moussorgsky - Schilderijen tentoonstelling. Het concert wordt gegeven in de Grote Kerk en vangt aan om 20.15 uur. De toegang is vrij. Op dinsdag 27 september a.s. worden er gecombineerde postzegels uitgegeven en wel een zegel van 75 cent i.v.m. het 75 jarig bestaan van de Erasmus Universiteit te Rotterdam en een zegel van 75 cent i.v.m. het 100 jarig bestaan van het Concert gebouw en het Concertgebouworkest te Amsterdam. Tevens zal op deze dag een bijzondere filatelieloket stempel in gebruik worden genomen. Om de introductie van het stempel feestelijk te omlijsten, wordt een promotionele kaart ter beschikking gesteld. Deze kaart zal op genoemde datum, voorzien van een geldige Nederlandse postzegel (minimaal 55 cent) en een duidelijke afdruk van het stempel „filatelieloket" aan geïnte resseerden worden verkocht. De verkoopprijs van de kaarten is gelijk aan de waarde van de gebruikte post zegel. In verband met deze bijzondere gebeurtenis zal op 27 september a.s. het filatelieloket geopend zijn van 09.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 17.00 uur. Om 09.00 uur zal de eerste kaart voorzien van het filatelieloketstempel worden verkocht aan de burgemeester van Venray, Mr. H. Defesche. Dit seizoen bestaat de werkgroep Filmvorming 25 jaar. In al die jaren zijn door de Werkgroep een groot aantal series samengesteld en ruim 509 ïïïxtis vertoond'. Daarvoor wer$J$p meer dan 50.000 abonnementskaarten verkocht, veelal via de scholen, maar ook via de kassa van het Luxor Theater. De nieuwe programma's zijn intussen samengesteld en de verkoop voor het komende seizoen al gestart. Ter gelegenheid van het jubileum krijgen de abonnementhouders een gratis film, welke dat zal zijn, wordt nog nader bepaald. Opnieuw zijn er dit seizoen twee filmseries voor de jeugd, respectieve lijk vanaf 12 jaar en vanaf 16 jaar. En dan natuurlijk de serie voor volwassenen. In alle series kan men een keus van vijf films maken uit een aanbod van zet. De gratis film komt daar dan nog bij. De kosten van een filmabonnement voor de jeugd bedraagt 19,- Voor scholieren die buiten Venray wonen en ook niet in Venray op school gaan, kunnen de abon nementskaarten op school worden voorzien van een schoolstempel. Deze leerlingen krijgen dan voor de voorstellingen van zaterdag voorrang. Een abonnement op de serie voor volwassenen kost 33,- en dat is zo'n 50% van de werkelijke entree prijs. Het aantal vertoningen in deze serie is afhankelijk van het aantal verkochte abonnementen. Defenitieve mededelingen daarover worden via de plaatselijke en regionale bladen bekend gemaakt. Abonnementen voor de serie voor volwassenen zijn verkrijgbaar aan de kassa van de schouwburg, bij bestuursleden en kontaktpersonenen en voor de aanvang van de voorstellingen aan de kassa van de bioscoop. Sinds juni is ons kantoor gevestigd aan de Bergweg 4 in de Clockert, op de begane grond. Onze spreekuren zijn op maandag avond van 19.00-21.00 uur en op woensdagmorgen van 09.00-12.00. Op 21 september a.s. wordt ons kantoor officieel geopend door wethouder Willems. Natuurlijk heeft dit gebeuren een feestelijk tintje en alle leden worden hierbij van harte uitgenodigd om van 20.00 tot 22.00 uur hierop het glas te heffen. Komend weekeinde organiseert „Fanfare Dorpsklank" uit Castenray in gemeenschapshuis „De Wis" het „Zomerfestijn '88". Er is een gevarieerd programma samengesteld met voor elk wat wils. Vrijdag 16 september is er een dansavond met het bekende orkest „Hurricane". Vanaf half negen kan men van hun uitstekende muziek genieten; voor jong en oud. De toegangsprijs is 5,-. Zaterdag 17 september wordt het „Wielerspektakel" gehouden m.m.v. de Castenrayse Blaaskapel. Veertien ploegen, bestaande uit twee renners gaan strijden om het „kampioen schap koppelwedstrijd '88". Indivi dueel staat voor het einde van de avond het „Sprintkampioenschap Castenray" op het programma. Vanaf acht uur wordt er gefietst. Rond 24.00 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden. De Castenrayse blaaskapel zal e.e.a. muzikaal omlijsten. Zij presen teert zich tevens in nieuwe kostuums en onder een nieuwe naam! De toegang voor deze avond is gratis. Zondag 18 september staat in het teken van de blaasmuziek. Vanaf half twaalf treden achtereenvolgens de muziekkorpsen op van Holthees- Smakt, Oeffeit, Walbeek, Swolgen, Meerlo en Oirlo. Tevens wordt op die dag een fiets- orifintatietocht gehouden. Deze fiets tocht gaat door Castenray en omge ving en heeft een lengte van ongeveer 15 km. Men kan inschrijven bij „De Wis" tussen half twee en half drie. Op het formulier met de route-aanwijzingen staan tevens vragen en opdrachten. Deze kunnen tot half vijf weer inge leverd worden. Om half zes wordt bekend gemaakt wie hier het best uit de bus gekomen zijn en voor hen is er natuurlijk een aardige attentie. 'n leesbare krant Meestal zijn het de voetballers die in de belangstelling staan terwijl scheids rechters vaak op de achtergrond figu reren. Bij de scheidsrechtersvereniging Horst-Venray zijn dit seizoen echter drie jubilarissen die door het bestuur van de vereniging a.s. zaterdag in het zonnetje wordeïi gezet. HBEzijn de he ren Jac Janssen uit Horst (40 jaar scheidsrechter), Hay Hofmans uitMe- terik (30 jaar scheidsrechter) en Toon Poels uit Venray, die 25 jaar scheids rechter is. Hun wordt zaterdag een receptie aangeboden in het clublokaal van de scheidsrechtersvereniging .Trefhove' op het sportpark Ter Horst te Horst van 19.30 tot 21.00 uur. Iedereen is dan in de gelegenheid om de jubileren de scheidsrechters de hand te .schud den. Programma Donderdag Atletiekclub Manual Rooyse VK Vrijdag Rank Xerox Jumpers ZVV Venray-Huukske 2 ZVV Venray 2-Wijk Zuid Rooy-Wittenhorst 3 De Steeg-Wijk Zuid 2 Zaterdag KNVB Manual Zondag Badminton Manual Old Calahan Maandag Gemeente Rooyse VK en Manual Rooyse VK SVCB-Bonte Koe SVCB-Veronica 2 Siebers Fr-Venrode Dinsdag Rooyse VK Manual Badminton Woensdag Gemeente Badminton Veronica 3-De Wieeen 16.30-17.30 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 09.00-16.00 20.00-21.00 10.00-13.00 13.00-15.00 19.00-20.00 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 20.00-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 22.30-23.30 Klein bruin hondje, reu, met gele halsband; grijs/zwart gestreepte kat; blauw/beige sjaal; blauwe portemon nee inhoud een sleutel en geldbedrag; zilveren kettinkje; zilveren schakel armband; paars etui opschrift „Steenhandel Groningen" met vijf sleutels; vijf sleutels waarvan een Mitsubitsi autosleutel; blauw etui met twee sleutels; achterklep van aan hangwagen voorzien van twee geva rendriehoeken; vlaggemast ongeveer vijf meter lang; strippenkaart en museumjaarkaart 1988; zwarte heren fiets, merk Jupiter, framenr. 834006; crossfiets, merk Europa, framenr. 1763498. Voor inlichtingen kunt u zich TIJDENS KANTOORUREN wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, tel? 04780-84888, tst. 224. Aan de Technische Universiteit te Delft, faculteit der Luchtvaart en Ruimtetechniek, is geslaagd de heer R.J.J. Stapels uit Venray. FIETSERS AANGEREDEN dp de Kiekweg ontstond, door onvoldoende opletten van een 54- jarige autobestuurder uit Merselo, een botsing tussen twee fietsers. Een 52-jarige dame en een 61-jarige heer, beiden uit Blerick, fietsten achter el kaar. Zij werden bij het inhalen geraakt en kwamen ten val. Beiden moesten naar het ziekenhuis worden vervoerd voor behandeling van schaafwonden en kneuzingen. Naar School De vakantie is voorbij. Alle scholen zijn weer begonnen. Voor veel ouders is het even wennen, omdat hun kind voor het eerst naar school gaat. Wilt u weten wat u kind allemaal doet op school, dan kunt u hierover in de bibliotheek boeken vinden. Om u een beeld te geven van het aanbod, treft u hieronder een lijstje met boeken aan over hoe wij leren lezen en schrijven, waarom wij lezen en wat we zoal leren tijdens de handenarbeidlessen. 433.7 TELLEGEN—VAN DELFT, SASKLA. Waarom zou je lezen?: het oordeel van scholieren: anders dan men wel eens dacht! De uitwerking van een onderzoek naar spontaan leesgedrag 'van kinderen van 9 tot 14 jaar. 442 VRIES—TIJSSINGER, ELLEN DE. Van schoolrijp tot schoolwijs: over het alledaagse leven van school kinderen. 453.6 Een ANDERE school: Jena- planonderwijs in de praktijk. Aan de hand van foto's en teksten wordt een beeld geschetst van de praktijk van een Jenaplanschool voor het basis onderwijs. 464 OUDERS over dyslexie: ouders, deskundigen en dyslectici zelf over hun ervaringen met lees- en spellings problemen. Enkele ouders en hun kinderen vertellen over hun ervarin gen met problemen op school en thuis, die ontstonden toen het kind leerde lezen en schrijven. 475.1 CAESAR, F.B. Voorbereidend en aanvankelijk leesonderwijs. In het boek worden de funktie en inhoud van het voorbereidend lezen nader uitgewerkt. 475.1 HAGEN, PIET Hoe wij Ieren lezen. Uitvoerig overzicht van alge mene en onderwijskundige facetten van het (Ieren) lezen. 475.1 SPEERPUNT lezen: bijdragen aan het gelijknamige symposium... Overzichtelijk boekwerk, geordend rond een aantal thema's zoals: lees vaardigheid en leestheorie, moeilijk- lezenden, informatieve kinderboeken in beeld en taal. 475.1 WERTS, MARJAN Lees onderwijs in kaart gebracht. Be schrijving van de diverse inzichten en problemen binnen het leesonderwijs op de basisschool aan de hand van opvattingen van een aantal erkende deskundigen op het terrein van leesdidactiek. 474.2 SIEMONSMA, SIDO Werken in combinatiegroepen: differentiatie in kleine en kleiner wordende basis scholen. Informatie met praktijk voorbeelden over de onderwijskundi ge aspecten van de vorming van com binatieklassen. 475.3 NOUWS, LOUIS Van kleuterkrabbel tot schrijftaal: metho disch schrijven, vormgeven, spellen, creatief, grafisch en zakelijk schrijven iff" het basisonderwijs. Bestudering van de schrijfontwikkeling bij kinde ren van het basisonderwijs. Bestude ring van de schrijfontwikkeling bij kinderen van 4-12 jaar, met prak tische adviezen, oefeningen en illus traties. 477.5 GOOSSENS, MARIE LOUISE Kleur 1. Ideefin voor het textielonderwijs op de basisschool rond het thema „kleur". Zoals gewoonlijk voor de zaterdag morgen-welpen van de Schouting- groep De Peelspeurders uit Venray hebben zij zich ook het afgelopen jaar weer uitzonderlijk goed ingezet bij alle spelaktiviteiten die zij gezamenlijk hebben beleefd. Als een rode draad die door een schoutingleven heen loopt heeft de leiding zodoende ook het afgelopen jaar weer een leuk insigne uitgekozen, samen met de kinderen waar zij zich vervolgens een heel scoutingjaar mee bezig houden. Dit jaar werd gekozen voor het insigne verzamelen en omdat de meeste kinderen iets verschillends verzamelen werd besloten om dan nu maar eens met zijn allen iets te gaan sparen waarmede wij tevens een goed doel konden steunen. We kozen voor de stichting Bisschop Bekkers, welke in 1967 werd opgericht, nadat de Mgr. W.M. Bekkers was overleden. Een van de vele akties waarmede de stichting zijn doel wil bereiken was de kroonkur kenaktie. Met het doel van de stichting bedoelen we overigens het streven naar een ontwikkeling die zich zowel de zorg voor- als wetenschappelijk onderzoek t.a.v. geestelijk gehandicapten ten doel zou stellen. Met het inzamelen van de kroon- kurken ondersteunt de stichting een van de vele activiteiten voor de vele zwakzinnige kinderen in de ontwik kelingslanden. In speciale onttinnings fabrieken o.a. van de hoogovens worden de materialen van kroonkur- ken weer gescheiden en opnieuw verwerkt. Deze uitleg in kindertaal verwoord door de groepsleiding, bestaande uit Akela, Baloe, Hathi, Bagheera, Jaccala en voor Chil, welke laatste voornamelijk dit project met de kinderen heeft begeleid, was vol doende om wederom een gigantisch sukses te boeken. Uit alle laden en hoeken van Venray zijn, zo scheen het de afgelopen maanden kroonkurken gekomen blijkens de astronomische aantallen waarmee de kinderen, welpen genoemd^ iedere groepsbijeen komst weer op kwamen dagen. Dit heeft dus geleid tot het verzamelen van een 40.000-tal kroonkurken. De groepsleiding bedankt niet alleen de kinderen voor hun gigantische inzet, maar ook al diegenen die onze welpen hebben voorzien van de nodige kroonkurken. Wellicht een leuke uitdaging voor iedere andere vereni ging om ons record te verslaan en ook voor dit goede doel te gaan sparen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANK VELD Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 31, tel. 82200 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, TEL. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak G. GELLING Gildestraat 10 Oostrum, tel. 10956 DIERENARTSENPRAKTUK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst vgn de jjraktij^c van Mevr.' Stevens en 'Mevr. "Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. I REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur. gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische afspraak tijdens kantooruren 85968 of 04950-30345 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3