VERENIGINGSNIEUWS Beterheide VT1 Crescendo waterfietsen roeiboten (met en zonder motor) zeilboten kano's VENRAY'S MANNENKOOR M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN Buurtvereniging Brukske Schuttersgilde St. Anna 't Zandakker WAO/AAW Belangengroep F.N.V. Info Team HILHCS L.K.I.B.&I.S.V. De Peelspeurders L.V.B. afd. Oostrum Kanarie vereniging De Huisvriend WELZIJN OUDEREN ouderen vereniging O.J.C. DINGUS St. Theobaldusgilde Overloon BUITENLIJST Wijkvereniging LANDWEERT GESLAAGD! BU ONS SLAAGT U CU AI LALDE VOOR EEN CADEAU. ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting PEEL EN MAAS Donderdag 14 juli Pagina 11 a.s. Donderdag 14 juli begint de laatste repetitie voor de vakantie om half 8 voor 't gehele koor. Om 20.30 uur vertoning van de videofilm over 't concert van het V.M.K. in de Gloucester kathedraal. Hierna toepen om de V.M.K.-wisseltrophee, nu in het bezit van Jos Drabbels. Zondag 17 juli om 10.00 uur opluistering Eucharistieviering voor Fons Baltussen in Geysteren. Voor diegene die met de fiets gaansvertrek om 9.15 uur v.a. Grote Markt. De eerstvolgende repetitie na de vakantie is op donderdag 11 augustus. Afmelden A. v. Gestel tel. 83846. Gem. zangvereniging a.s. Zondag 17 juli zingen wij om 10.15 de Hoogmis in de Paterskerk, graag trouwe opkomst. Ook wordt u verzocht, bij de diensten die wij door de week moeten zingen, zoveel mogeijk aanwezig te zijn!!! Bij verhindering graag afmelden tel. 82133 of 81317. Optreden: Vrijdag 15 juli serenade te Maashees bijeenkomst om 19.00 uur KTS. Afmelden: Majoretten en miniretten Bema- dette Heiligers tel 82746. Korpsleden Ton Huybers tel. 87380. Het bestuur wenst u allen een prettige vakantie. Braderie: Vanwege het 5-jarige bestaan van onze vereniging is er dit jaar als extra's een grote zomerbraderie. Die zal plaatsvinden rond het winkel centrum, waar kramen komen te staan met allerhande artikelen. Kramen kunnen nog gehuurd worden aan de prijs van 35,- per kraam. Voor inlichtingen en kraamverhuur kunt u zich wenden tot Mevr. N. Rodenburg tel. 04780-86872. Op die dag is er ook een grote touwtrekwedstrijd, waarbij een beker te winnen is. Wij hopen op een grote opkomst en een zonnig weertje. Het bestuur van de vereniging wenst iedereen een prettige en zonnige vakantie toe. De braderie vindt plaats op 27 augustus a.s. Bij de schietwedstrijd van zondag 10 juli j.l. met het gilde van Geysteren werden door onze schutters de volgende prijzen behaald: Reserve kampioen W.Jacobs Personeel 3e prijs W.Jacobs Personeel 5e prijs L. Pullens Uniform 2e prijs D. Smits Zondag 17 juli a.s. wordt de laatste zondag onderling kampioen gescho ten, aanvang 14.00 uur. GILDE ST JAN a.s. Zaterdag gaan we weer werken aan de bouw van het gildegebouw. Voor de liefhebbers wordt er ook op de woensdag- en donderdag avonden gewerkt. Zatèrdag 16 juli en zaterdag 23 juli zijn er schietwedstrijden te Maasbree. Zondag 17 juli oefenen schieten op de Schuttersweide in de Endepoel, aanvang 10.30 uur. Bij voldoende deelname oefenen we in de vakantie gewoon door. Donderdag 21 juli oefenen schieten. Iedereen wordt een prettige vakan tie toegewenst. Hierbij nodigen wij alle leden uit tot het bijwonen van onze Algemene ledenvergadering op donderdag 21 juli 1988 in het gebouw op de Pr. Bernardstr. 12a te Venray: Aanvang vergadering 14.00 uur. Het secretariaat van onze belangen groep is gewijzigd, en luidt nu als volgt: G. Hoppenbrouwers, Noordsingel 7, 5801 GJ Venray. Boekhandel van den Munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Wij maken iedereen die nog met vragen en/of problemen zit bekend, dat we nog 2 zittingsavonden hebben tot aan de vakantie, en wel op 14 en 21 juli vanaf 19.00 uur. Als u komt breng dan alle ter zake doende stukken mee, dit bevordert de be- en afhandeling van uw geval. Voor dringende zaken of voor gewoon een antwoord op een vraag, kunt u bellen met de coördinator, 04780-87312 of met 87933 en 89043 op elke werkdag (behalve op donderdag) tussen 18.00 - 19.00 uur. Van 24 juli t/m 13 aug. heeft het complete info team vakantie. Voor spoedgevallen moet u dan rechtstreeks met uw eigen vakbond contact opnemen. Voor adressen e.d. zie de Venrayse gemeentegids blz. 31 en 33. BOUW EN HOUTBOND FNV Openingstijden tijdens de vakantie- periode: Tijdens de periode van 18-7-88 t/m 5-8-88 geopend: 's maandags en donderdags van 13.00 tot 14.00 uur. Tijdens de week van 8-8-88 t/m 12-8-88 geopend: maandag, woens dag, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. Tel: 04120-23128 (tussen 9.00 en 16.00 uur Uit de vele goede inzendingen van onze prijspuzzel hebben wij drie goede inzendingen getrokken. De prijswin naars zullen door leden van het afdelingsbestuur worden bezocht. Bestuur en medewerkers waren van deelname uitgesloten. aan- verkoop woningen taxaties bedrijfspanden hypotheken Makelaars- en Taxatiekantoor Patersstraat 17. Venray, tel. 04780-85958/82306 Schenking voor het gehandicapte kind Dhr. Siebers uit Venray"was al lang van plan om dit jaar weer aan de Kennedy Mars deel te nemen. Hij wou hem echter niet alleen voor zichzelf lopen, maar ook een goed doel dienen. Hij zocht daarom sponsors, die bereid waren om een gift te doen voor het gehandicapte kind. Hij heeft sponsors gevonden en afgelopen week mochten wij een mooie schenking in ontvangst nemen. Het geld zal gebruikt worden om materiaal aan te schaffen voor de diverse sporten, alsook om de reiskosten voor de jeugdige sporters wat dragelijk te maken. Wij van Invaliden Sportclub Venray willen dhr. Siebers langs deze weg nogmaals hartelijk bedanken voor zijn initiatief en wij zullen er zorg voor dragen dat het geld goed voor de jeugdige sporters besteed wordt. Afsluitavond seizoen 87/88 Vrijdag 8 juli vond de afsluitings avond plaats in het Red Stars tafeltenniscentrum. De opkomst was voor alle drie de takken van sport groot, zodat het een gezellige avond werd. In het begin van de avond werd er eerst nagekaart over het afgelopen seizoen en ook al gegokt over wie de wisselbekers dit jaar gewonnen zouden hebben. Maar aan alle onzekerheden werd een eind gemaakt. De wisselbekers werden allemaal uitgereikt en de winnaars waren: Sjoelen: Martien Gielen, Tafeltennis A: Wilbert Janssen, Tafeltennis B Leo Reintjes, Tafeltennis C Nicolette van de Hoek, Zwemmen Margreet van den Bergh. Naast deze wisselbekers werden er bij het tafeltennis nog twee extra prijzen uitgereikt, een beker voor de speler met de meeste toernooipunten en uitvergrote foto voor het lid dat het meest op de trainingen aanwezig was. De meeste toernooipunten werden door Pieter Zwambach vergaard en Thij Gerrats is het meest aanwezig geweest op de trainingen. Verder werd er ook al vast aandacht aan geschonken dat Thij na de vakantie aan het laatste halfjaar leiding tafeltennis begitn. Hij mocht namens de leden van de tafeltennisclub van Piet Zwambach een gedichtje en een mooie aardewerk bord in ontvangst nemen. Bartels troffee Dit waren nog niet alle prijzen die uitgereikt werden. De wisseltrofee die is ingesteld ter ere van onze oud-voorzitter Bartels moest nog uitgereikt worden. Dit jaar is Leo Reintjes de gelukkige. Dit omdat hij een van de trouwste leden van onze vereniging is, die aan alle activiteiten deel neemt. Verder doet hij veel voor de vereniging als het om verkoop van loten of andere zaken gaat. Omdat hij altijd opgewekt is, is het een groot plezier om hem als lid te hebben. Leo schrok er zelf wel van dat hij de Bartels trofee gewonnen had, want hij wist zo snel niet waar hij zijn fototoestel moest laten-. Het was een gezellige avond en wij wensen iedereen een plezierige vakan tie toe en volgend seizoen gaan we er weer stevig tegenaan. De eerste volle vakantieweek zit er al lang weer op en heel veel Venrayse scouts hebben hun kamp ook al weer achter de rug. En zo te horen mochten hier en daar de forse regenbuien de pret niet drukken, een echte scout trekt zich, en zeker op kamp, niets aan van een plensbuitje! Onze bevers waren in Well, welliswaar waren er maar 5 bevers en 3 leiding, maar met z'n achten maakten ze er een reuze feestneu- zenkamp" van. Er zat nog een groep in Well, n.I. de dinsdagkabouters. En hoewel Well niet zo groot is, toch gingen deze kabouters daar op wereldwijd avon tuur, want zij maakten een ,,reis om de wereld". China, Afrika, Amerika en 'n ritje huifkar als topper. De Botsverkenners gingen hun licht opsteken op 'n „sterrenkamp" in Rosmalen, 'n Pittig eindje fietsen en veel schitterende, letterlijk en figuur lijk, avonturen. De donderdagwelpen waren in Reuver en daar was iets heel spannends met smokkelaars en edelstenen. Topper van het kamp: bezoek aan 't stuw in Belfeld - zouden daar de edelstenen gevonden zijn? En tot slot nog even terug naar Belfeld, maar de dinsdaggidsen bivakkeerden. Toch wel veel regen... maar "indianen" kunnen daar best wel tegen! 'n Keertje zwemmen, 'n dagje Venlo in en naar 't missiemu seum in Steyl stonden o.a. op 't programma. Deze week zijn weer diverse speleenheden van scouting de Peel speurders weg, we houden u op de hoogte. Op woensdag 24 augustus a.s. is weer onze jaarlijkse fietsoriëntatie- tocht met na afloop een dinertje bij zaal Martens in Leunen. De aanvang is 16.00 uur. Opgave tot 21 augustus bij M. Wilms Romolenweg 1, tel. 83043. De kosten bedragen/25,-. Bij deze willen wij de leden mededelen dat de vergadering van juli komt te vervallen. De eerstvolgende vergadering zal plaatsvinden op maandag 23 aug. a.s. Wij wensen iedereen een prettige vakantie. In verband met vakantie is het activiteitencentrum De Kemphaan gesloten van 18 juli a.s. tot 25 juli. Ook de medewerkers van RISC ouderenwerk zijn in deze periode afwezig. Vanaf 25 juli zal Rieke Dols weer bereikbaar zijn, Kennedyplein 1, tel 04780- 86706. Dinsdag 19 juli a.s. brengt onze toneelgroep „De Laatbloeiers" het blijspel „Hoogspanning" in het ontspanningscentrum van het Psy chiatrisch Centrum „St.Anna". Ingag bij de portier. De leden worden verzocht om 14.15 uur aanwezig te zijn. De zaal is vanaf 14.00 uur ópen. Einde 17.00 uur. De toegang is gratis. Hardrockdag zaterdag 16 juli Na jaren lang elke maand een hardrockconcert voor jullie verzorgd te hebben is het nu dan zover: O.J.C. Dingus eerste hardrockdag. Zaterdag 16 juli kunnen jullie de hele dag van 5 bands genieten en voor elk wat wils. Crossover en Speedmetal s' middags: 15.30 Nakende neten uit Helmond. Beter te omschrijven als een kruising tussen Slayer en Motorhead. 16.30 Deafen uit Oss. Een jonge band die al voor de nodige opschudding heeft gezorgd door hun "Beyond Death" demo. Thrashers, jullie zijn gewaarschuwd. Dan is er pauze tot 20.30 uur. In het cafe is het dan genieten van vele video opnamens, o.a. van Megadeth Gary Moore Whitesnake Slayer en zo kurfnen we nog wel doorgaan. 's Avonds hardrock en Heavy Metal. 20.30 Temter uit Rotterdam. Nederlands beste Doommetalband. Zwaarder en logger dan Black Sabbath met exentrieke zang. Het was P. Beckers die de laatste resten van de vogel naar beneden haalde met het 170 ste schot. Zaterdagmorgen werd reeds om 6.00 uur de reveille geblazen op de diverse punten in het dorp. Ook dit jaar werd de reveille vanaf de kerktoren geblazen, zodoende wist weer iedereen dat het koningschieten plaats zou vinden. Rond 13.00 uur vertrok men vanaf het Gildehuis naar de Bossenhoek. Nadat de vogel was losgeschoten door titelverdediger H. de Wit, burgemeester van de Moosdijk en Pastor Brom kwamen de Gildebroe- ders aan de beurt in volgorde van loting. Het enerlaatste schot van G. Jacobs was net niet voldoende, zodat P. Beckers met het 170 ste schot het laatste restje eraf schoot en zich nu 1 jaar koning mag noemen. Piet Beckers was al 2 keer eerder koning geweest, nl. in 1974 en in 1976. Na een feestelijke zaterdagavond verzamelde men zich daagsdaarna weer in het Gildehuis voor de H.Mis met Gilde-eer. Pastor Brom haalde volgens traditie het gilde weer af aan de ingang van de kerk. De drumfanfare met vendeliers, koning en commadant namen plaats rond het altaar terwijl de gildebroeders, de hofdames en de majoretten in de banken plaats namen. De drumfan fare zorgde voor de muzikale omlijsting tijdens de H.Mis. Onder de concecratie werden de vendels gepresenteerd en roffelden de tam boers. Geslaagden Vier leden van de drumfanfare St. Theobladus deden examen aan de muziekschool van Boxmeer. Ze kregen hun opleiding van Gerard Beiers en deden examen in klein koper. Martin Stegeman en Emiel verhuur per uur, per halve dag, per hele dag Recreatiecentrum - Sportherberg Halve Maanseweg 1, 5855 EH Well Tel. 04783-2461 NJHC 21.45 Hands of Mercy uit België. Hardrock van het zuiverste water, in hun thuis land zijn ze de absolute number one in de hardrock scene, de mini LP sloeg in als een bom. 23.00 Gin on the rocks de stars uit Venlo. Zij behoren tot de absoluut beste bands van Nederland zonder Andrew Elt maar met de nieuwe Vocalist of Vocaliste. De entree voor de gehele dag is 10,- en vanaf 15.00 uur is O.J.C. Dingus open. FILMPREMIÈRE EN CABARET IN DINGUS Vrijdag 15 juli 1988 gaat in O.J.C.Dingus de film „Werkeloos waardeloos?!" in premiere. Deze videofilm is gemaakt vanuit het jongerencentrum door jonge mensen zonder werk. Voorafgaand aan de eerse officiële vertoning, zal de solo cabaretier Rien de Graaf zijn programma „Uitzend bureau de Witt en zo" ten tonele brengen. De avond start om 21.00 uur De entree is gratis. Iedereen is welkom, dus tot 15 juli, in O.J.C. Dingus, Hoenderstraat 10 Venray. Aben slaagde voor het B-diploma op trompet, terwijl Lea van Kempen en Debbie Aben slaagden voor het A-diploma op mello-hoorn. Voor trommen, trompet, tuba en bas kunnen eventuele liefhebbers zich nog melden. Voor saxofoon zijn we inmiddels voorzien. Diegene die liever iets anders doen, kunnen zich nog opgeven voor het vendelen, zodat we in de herfst weer kunnen starten met de nieuwelingen. Ook bij het gilde is men steeds welkom. Kom 'ns 'n keer naar het Gildehuis toe. Het bestuur wenst iedereen een fijne vakantie toe. Vakantie drumfanfare Vanaf vrijdag 22 juli t/m 13 aug. heeft de drumfanfare vakantie. Er zullen dan geen repetities zijn, ook niet voor de nieuwelingen. Op zondag 14 aug. zal weer de eerste repetitie zijn voor alle leden van de drumfanfare. Ook de majoretten worden dan verwacht, i.v.m. de gilde dag in Ravenstein op zondag 21 aug. Ook alle nieuwelingen worden dan verwacht van majoretten en trommen. Zij die de muziekschool gaan volgen krijgen van de muziekschool bericht wanneer en hoe laat de lessen zijn. Wij zijn met vakantie van 22 juli t.m. 6 augustus I fr HOTEL-RESTAURANT Piet en Marwil Jacobs Maasheseweg 76, Venray Telefoon 04780-81181 Openingstijden: ma. t.m. vr. 12.00-22.00 uur zondags v.a. 15.00 uur Het wijkfeest 1988 (1,2 en 3 juli) is weer voorbij, ondanks het minder mooie weer kunnen we terug kijken op een zeer geslaagd feestweekend. Aan de zeskamp deden 10 ploegen mee. De prijsuitreiking 's avonds bleek de tent al bijna te klein te zijn. De uitslag was als volgt: 1 Boda's 87 72 p. 2 Fc Kudde 60 p. 3 Krak 53 p. 4 Giants 48 p. 5 Knoplein heren en Pogo's 47 p. 7 Spekkies 46 p. 8 Zandhappers 39 p. 9 Elf meter brööworst 35 p. 10 Knoplein dames 27 p. De origineelste jokerprijs ging naar het team Krak. Op de zondagmorgen werden er goede zaken gedaan door de kleine handelaren op de kinderrommel markt. Gelukkig waren er enkele mensen behulpzaam bij het grimeren van de kinderen, zodat de spellen voor de kinderen ook goed verliepen onder de muzikale begeleiding van de joekskapel „Ut kümt ut Tiendere". De wijkvereniging wil hierbij iedereen bedanken, die er aan meegeholpen heeft dit weekend te doen slagen. Tevens wensen wij iedereen een prettige vakantie toe, hopelijk tot ziens in september. IMBO INSTITUUT VOOR MIDDELBAAR BEROEPSONDERWIJS MHNOINTAS M. Ambrosius Horst, A. van Arkel Venray, A. Baltissen Overloon, I.Bovee Meterik, C. Breukers Lot- tum, M. Brouwers Lottum, O.Claes- sens Heide, M. Gielen Holthees, N.Gommans Venray, A.Gommans Sevenum, M. Hebben, Oostrum, Y.Hendriks Venray, Sandra Hendriks Overloon, M.Hendrix Oostrum, Y.de Hoog Maashees, W. Janssen Mel- derslo, W. Jeurissen Horst, K. Kneepkens Deurne, M. Leijssen Veulen, C.Marcellis Ysselsteyn, B. Pelzer Venray, M.Philipsen Casten- ray, L.Pirlo Venray, H.van Roy Venray, M. Salome Venray, T.Schi- feri Venray, J. Schippers Blitters- wijck, M. Sikes America, A.Verhoe ven Ysselsteyn, M. Versleijen Oirlo, N.Wijers Wanssum, J.Willems Blit- terswijck, M. van der Zwaan. MDGOAW K. Beukema Overloon, I. de Bruijn Venray, R. Bruins Venray, T.Clephas Heythuysen, I. van Denderen Nieuw- Bergen, B. van Deursen Deurne, M.van Els Wanssum, W. Flinsenberg, Venray, A.Franssen Swolgen, W. van Goch Deurne, C. Hahn Meerlo, Y. Hendriks v/d Weem Vierlingsbeek, E.Hermans Venray, P. Hofmans Overloon, L. Honig Afferden, W. Janssen America, A. Jeuken Wans sum, A. Jeuken Castenray, E. Kroon Castenray, Y.Kruysen Venray, M.A. Een geslaagd cadeau voor iemand die geslaagd is. Bij ons vindt u een grootse keus. Wij adviseren u graag. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Maandag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Op 78 toeren" en van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen Zo". Woensdag: 3e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't Gehoor". 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als program ma: nieuws en actualiteiten, sport en het verzoekplatenprogramma. Donderdag: derde donderdag van de maand, van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekpla tenprogramma, zoals dag gisteren avond werd uitgezonden. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Op 78 toeren" en van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen Zo". Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't gehoor". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten". waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Cen trum Venray. Maandag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Op 78 toeren" en van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen Zo". Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't gehoor". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actua liteiten", waarna een platenprogram- ma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Maandag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Op 78 toeren" en van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen Zo". Woensdag, derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't Gehoor". De Kruuze, Psycho-Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.15 uur het programma „Op 78 toeren" en van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen Zo". Woensdag: van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't gehoor". Vrijdag: van 15.00 tot 16.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten". waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de bewoners in ,,'t KIöske'L Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Kuijpers Overloon, R. Kuypers Deurne, T. Le Venray, M. Manders Leunen, C. van Meijel Heide, S. Moors Horst,K. Pero Deurne, R. Peters Venray, E. Peters Venray, L. Peters Venray, M. Poels Wanssum, I. van Raaij Venray, J.Rooijmans Venray, S. Sengers Venray, A. Seroo Horst, J. Siebers Horst, L. Sonne- mans Deurne, A. Spee Broekhuizen, K. Stappers Leveroy, M. Stevens Venray,M. Tenten Venlo, Y.Venne- kens Geysteren, H. Vink Wellerlooi, W. Weijmans Groeningen, D. Wilbers Venray, S. Wismans Oostrum, H.Wolters Blitterswijck. MDGOVZ J.Achten Blerick, G.van de Be- kerom Horst, E. Bouten Sevenum, L. Brouwers Horst, D. Claassen Deurne, I. Crooymans Overloon, G. van Dinther Bakel, Y. Driessen Sevenum, G. Geerets Castenray, J. Geurts Smakt, M. Geuyen Venray, A. van den Goor Sevenum, H. Haegens Hegelsom, M. Heidens Orilo, J. Hermans Sevenum, D. Hesen Horst, A. Hoeijmakers Horst, I. van den Homberg Boekend, E. van den Hurk Meterik, A. Huys Meterik, P. Jenneskens Venray, M. Keijsers Horst, J. Klabbers Well, A.M. Kok Overloon, K. Kuunders Deurne, M. Lemmen Blitterswijck, A. Manders Venray, K. Moens Hout-Blerick, C. van de Mortel Venray, M. Munsters Deurne, A. Munsters Deurne, R. Nijsen Well, M. van de Pas Melderslo, A. Pompen Sevenum, L. van Rensch Wellerlooi, N. Reute- lingsperger Arcen, A. van Rijswijck Merselo, E. Rutten Blerick, A. Schatorje Horst, J. van Schijndel Deurne, P. Siebers Horst, L. Tegelbeckers Sevenum, M. Theeuwen Wellerlooi, A. van der Velden Deurne, I. van de Ven Venray, R. van de Ven Holthees, D. Vullins Leunen. MEAO W. Alards Melderslo, M. Arts Geysteren, P. Baken Venray, A. van Benthum Venray, S. van den Berg Oostrum, C. van de Berkmortel Deurne, R. Bovee Broekhuizen, E. van Bree Maashees, A. Coolen Venray, M. Creemers Venray, J. Cuppen America, H. Darmstadt Venray, P. Deters Ysselsteyn, B. Dinnesen Cuijck, C. Egelmeers Merselo, M. van Els Venray, M. van Els Venray, M. van Els Venray, M. Ermers Vierlingsbeek, T. Francken Broekhuizenvorst, F. Franssen Ven ray, M. Gerrits Wellerlooi, J. Geurts Ysselsteyn, M. Hendriks Venray, H. Hendriks Overloon, H. Hessels Venray, W. Holtackers Griendstveen, P. Holtermans Boxmeer, H. Janssen Leunen, M. Jenneskens America, F. Joosten Horst, P. van de Kamp Rips, P. Kessels Merselo, L. Kessels Blitterswijck, A. Knijnenburg Deurne Walsberg, W. de Koning Cuijck, E. van de Laar Meerlo, T. Leijssen Veulen, H. Linders Venray, S. Litjens Venray, R. Logtens Overloon, W. Martens Leunen, R. Meijer Venray, D. van den Munckhof Venray, R. Niessen Sevenum, T. Peeters Casten ray, R.Peeters Leunen, M. Philipsen America, L. Poels Venray, E. Rongen Oirlo, F. Smits Horst, J. Stiphout Horst, K. Thijssen Meerlo, A. Upex Meerlo, A. Vamos Boxmeer, P. van Veghel Ysselsteyn, H. Verdellen Kronenberg, G. Verdellen Horst, E. Verdellen Horst, J. Verheijen Oost rum, P. Verslappen Ysselsteyn, H. de Vries Venray,

Peel en Maas | 1988 | | pagina 11