SÉ Sociale Zaken: van brugklas'' naar brugfunktie HINDERWET Nu ook recht op WWV-uitkering voor sommige gehuwde vrouwen die voor 23-12-1984 werkloos zijn geworden! NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak L. Leenaerts nam afscheid van Sociale Zaken Asfalterings- werkzaamheden Schutsboom en Schootsveld TER INZAGE Bekendmaking Voorbereidings- besluiten Donderdag 7 juli - Pagina 10 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. ZWEMLESSEN Gemeentelijk Combi-zwembad Parkweg 2 5801 PP Venray. Met ingang van 5 september a.s. starten de zwemopleidingen voor het A, B, Basiszwemdiploma, Zwem- vaardigheidsdiploma 1,2 en 3. In schrijvingen dagelijks aan de kassa van het zwembad van 10.00-19.00 uur. Lestijden: Opleiding A-diploma. Maandag en donderdag: 16.00- 16.30; 16.30-17*00;. 17.00-17.30; 17.30 -18.00. Dinsdag en vrijdag: 16.30-17.00; 17.00-17.30. Vrijdag: 16.00-16.30. Opleidingen B-diploma Vrijdag: 17.30-18.00. Opleiding Basiszwemdiploma Zaterdag: 11.00-11.30; 11.30-12.00. Opleiding Zwemvaardigheid 1,2,3 Dinsdag 17.30-18.00. ,,Wat je vandaag de dag als 'Het' probleem zou kunnen bestempelen, is het probleem van de mensen die enerzijds van een uitkering rond moeten zien te komen en - anderzijds - hun financiële schulden moeten zien af te lossen." Aan het woord is L. Leenaerts, het voormalige adjunct- hoofd van de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Venray. Vrijdag jl. nam hij officieel afscheid van wat sinds 1972 zijn werkkring was. In al die jaren heeft hij heel wat bewegingen onder het cliëntenbestand meegemaakt. Dhr. Leenaerst: „Zo hebben we een tijd gehad dat we veel met van huis weggelopen kinderen te maken kregen, een tijd met veel echtscheidingen en eentje met veel jeugdige werklozen. Iedere keer weer valt daarbij op,hoe diep je vaak in de privé sfeer van de betrokkenen terecht komt." Schuldsanering Dhr. Leenaerts: „Dat we momen teel veel te maken hebben met het saneren van de schulden die onze cliënten hebben opgelopen, is alleszins verklaarbaar. Sla er de catalogussen maar op na van de warenhuizen en je ziet alle lokkertjes van deze tijd, zoals televisie en dergelijke. Veelal zijn die dan ook nog verkrijgbaar via huurkoop. Voor mensen die van een uitkering leven, is het op een bepaald moment moeilijk om aan de ver plichtingen te voldoen. Daarnaast is het dan ook moeilijk om te voldoen aan de andere wensen, zoals het lidmaatschap van een sportclub of het geven van een verjaardagsfeestje. Om deze mensen uit hun schuldproblemen te helpen is er de laatste jaren heel wat werk verricht. Nu gaat het er vooral ook om de mensen niet alleen uit de problemen te helpen, maar ze ook op een zo normaal mogelijke manier rond te laten komen met hun huishoudbudget." Iets extra's Daarbij dringt zich dan natuurlijk de vraag op of mensen met een uitkering vroeger dan zoveel beter af waren? Dhr. Leenaerts: „De uit keringen waren diverse jaren geleden inderdaad een stukje royaler, maar wat ik veel belangrijker vind, is dat wij als gemeente vroeger veel meer de mogelijkheid hadden om iets extra's te doen als iemand plotseling krap kwam te zitten omdat de wasmachine bijvoorbeeld ineens aan vervanging toe was. Die mogelijkheid is tegen woordig bijna helemaal weggenomen door de strakke wettelijke regelingen en onze cliënten blijft dan inderdaad veelal weinig anders over dan een lening af te sluiten - met dan veelal de bekende problemen." Hercontroles Onder het cliëntenbestand van Sociale Zaken zitten tegenwoordig vooral ook veel werkloze jongeren. De laatste weken was er in de media veel aandacht voor deze groep, die het ministerie zo graag weer aan het werk wil hebben. Een van de nieuwe beleidslijnen is het vergroten van de aandacht voor de hercontroles. Dhr. Leenaerts daarover: „Hercontroles zijn er altijd geweest. Het wil eigenlijk niets anders zeggen dan het nagaan van enkele gegevens over de cliënt, zoals hoe vaak heeft hij gesolliciteerd en wat doen ze eraan om weer aan het werk te komen. Het ministerie hecht veel waarde aan die controles en dat is met name de laatste tijd inderdaad toegenomen omdat de regering het werkloosheidscijfer zo graag omlaag wil hebben. Zo wil men de controles nog meer dan voorheen via persoon lijke gesprekken uitvoeren. Het effect daarvan is in diverse gevallen dat de mensen de soms wat apathische houding laten vallen en toch aan een cursus beginnen. Regels Er wordt al vele jaren gesproken over de vereenvoudiging van de wetten. De verandringen die er in de loop der jaren zijn geweest, hebben zeker niet altijd tot de bedoelde ver eenvoudiging geleid. Vaak hoor je, dat de mensen er geen wijs meer uit worden. De regelingen zijn voor hen ondoorzichtig en werken soms ave rechts. Er zijn heel veel regelingen die op de afdeling Sociale Zaken worden toegepast, waarbij de ambtenaren het druk hebben om die correct toe te passet} en de cliënten het overzicht veelal al lang kwijt zijn geraakt. Kommer en kwel alom? Dhr. Leenaerts: „Tja, daar begint het wel op te lijken, maar dat komt natuurlijk ook omdat wij nu eenmaal alleen maar te maken krijgen met de mensen met de moeilijkheden. Wellicht dat Sociale Zaken daarom in vroeger tijden vooral ook politiek gezien niet zo populair was. Een beginnend ambtenaar kwam vroeger eerst vaak bij Sociale Zaken terecht, waardoor het de functie van een soort „brugklas" kreeg. Zagen ze wat in je, dan mocht je doorstromen naar het gewone gemeentehuis, want een afdeling Sociale Zaken zat meestal in een apart gebouw wat er dan vaak niet zo fraai bijstond. Vanaf het einde van de 70-er jaren is het „herontdekt" en dat is vooral ook te merken in de opleidingen van de ambtenaren. Nu worden ze echt opgeleid tot maat schappelijk werker." In verband met een technisch mankement is het buitenbad voorlopig gesloten. Het binnenbad is tijdens de vakantieperiode wel geopend. Ook kan van de ligweide buiten gebruik gemaakt worden. VERWACHT WORDT DAT BEGIN VOLGENDE WEEK HET ONDIEPE BAD EN EIND VOLGENDE WEEK HET DIEPE BAD WEER GEBRUIKT KAN WORDEN Tot 23 december 1984 hadden gehuwde vrouwen alleen recht op W.W.V.-uitkering als zij voldeden aan de zgn. kostwinnersbepalingen of als zij duurzaam gescheiden leefden van hun echtgenoot. Deze kostwin nersbepalingen golden niet voor gehuwde mannen. Deze regeling was in strijd met de zgn. derde EG-richtlijn inzake de gelijke behan deling van mannen en vrouwen in de sociale zekerheid. Op grond van deze EG-richtlijn kregen mannen en vrouwen vanaf 23 december 1984 namelijk gelijke rechten. De kostwin nersbepalingen van de W.W.V. zijn daarom per die datum vervallen. Dit betekende dat: 1 gehuwde vrouwen die op of na 23 december 1984 werkloos werden niet meer aan de kostwinnersbepalingen hoefden te voldoen om in aanmerking te komen voor W.W.V.-uitkeringen. 2 gehuwde vrouwen die voor 23 december 1984 werkloos werden maar op die datum W.W.-uitkering of wachtgeld ontvingen - als overgangs maatregel - evenmin aan de kostwin- nerseis hoefden te voldoen bij het aanvragen van aansluitende W.W.V.- uitkeringen. Voor deze vrouwen werd het recht op W.W.V. -uitkering per 23-12-1984 gelijk aan dat van mannen. Voor hen is er nu niets veranderd. Nieuw is dat het Europees Hof thans heeft uitgesproken dat naast de onder 1 en 2 genoemde groepen van vrouwen nog een derde groep in aanmerking komt voor een beperkte W.W.V.-uitkering. Het gaat hierbij om: 3 gehuwde vrouwen die voor 23-12-1984 werkloos werden en op die datum recht op W.W.V.- uitkering zouden hebben gehad als de kostwin nersbepalingen niet zouden hebben gegolden. Aan deze vrouwen kan nu alsnog de resterende uitkering worden toegekend, waarop zij, nu zij gelijkberechtigd zijn, vanaf 23-12- 1984 nog recht hadden. De gehuwde vrouwen die alsnog aanspraak kunnen maken op W.W.V. uitkering per 23 december 1984, dienen deze uitkering zelf aan te vragen, ook als zij destijds reeds een aanvrage hebben gedaan en dat verzoek toen is afgewezen op grond van de kostwinnersbepalingen. Om na te gaan of u behoort tot de gehuwde vrouwen die alsnog aan spraak kunnen maken op W.W.V.- uitkering vanaf 23 december 1984, dient u als volgt te handelen: 1 Ga na welke leeftijd u had op het moment waarop uw W.W.-uitkering of wachtgeld werd beëindigd. Indien u geen W.W. of wachtgeld hebt gehad, gaat u na welke leeftijd u had op het moment waarop u werkloos werd. 2 Lees hieronder zorgvuldig de vraag achter de leeftijds-categorie waartoe u destijds behoordde. Destijds jonger dan 23 jaar: Heeft u toen u werkloos werd W.W.-uitkering of wachtgeld gehad en is deze uitkering beëindigd na 23-12-1983 of werd u na deze datum werkloos? Destijds 23 jaar of ouder: Heeft u toen u werkloos werd W.W.-uitkering of wachtgeld gehad en is deze uitkering beëindigd na 23-12-1982 of werd u na deze datum werkloos? Destijds 58 jaar of ouder en jonger dan 65 jaar op 23-12-1984: Heeft u toen u werkloos werd W.W.-uitkering of wachtgeld gehad en is deze uitkering beëindigd na 1-1-1978 of werd u na deze datum werkloos? 3 Als u de vraag met "ja" kunt beantwoorden, kunt u naar de Sociale Dienst gaan in de gemeente waar u thans ingeschreven staat en daar een aanvrage indienen onder vermelding van "resterend W.W.V.-recht voor gehuwde vrouwen per 23-12-1984". 4 Indien u twijfelt of deze regeling op u van toepassing is, kunt u bij de Sociale Dienst ook vragen om nadere inlichtingen. Bij de beoordeling van de aan vragen om resterende W.W.V.-uit kering gelden overigens alle normaal voor de W.W.V. geldende voor waarde zoals: - u dient als werkzoekende inge schreven te staan bij het arbeids bureau. - gedurende de periode waarover uitkering wordt gevraagd dient u feitelijk beschikbaar te zijn over arbeid in loondienst. - u dient daadwerkelijk naar werk gezocht te hebben en indien dit werd In verband met asfalteringswerk- zaamheden welke in de Schutsboom en Schootsveld zullen worden uitge voerd op dinsdag 12 juli a.s zal er die dag van 07.00 tot 16.00 uur 'n parkeerverbod voor beide straten gelden. De eigenaren van voertuigen worden dringend verzocht deze tijdig weg te halen om teerspatten te voorkomen. Burgemeester en wethouders van Venray, brengen hiermede ter open bare kennis dat, te rekenen vanaf heden, in het gemeentehuis gedurende veertien dagen de gemeenterekening en bedrijfsrekeningen over het jaar 1986 voor een ieder ter lezing zijn neergelegd en in afschrift, tegen betaling der kosten, algemeen ver krijgbaar zijn gesteld. Burgemeester en wethouders voornoemd, Mr. H. Defesche, burgemeester Drs. A. de Bever, secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat zij voornemens zijn medewerking te verlenen aan verzoeken van de Landinrichtingscommissie voor de ruilverkaveling "Overloon-Merselo' tot het verlenen van aanlegvergun- ningen en tot het verlenen van vrijstellingen via toepassing van art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor van de bestemming afwijkend gebruikt, ten behoeve van de uitvoering van kavelinrichtings werken. De stukken liggen met ingang van 11 juli 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en .bouwzaken, kamer 201 van hfitn raadhuis van 09.00 tOt 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray, Mr. H. Defesche, burgemeester Drs. A. de Bever, secretaris. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in art. 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 juni 1988 in voorbereiding heeft verklaard: 1 het bestemmingsplan "Rijksweg A73 Zuid" ten behoeve van de aanleg van de Rijksweg A73 voor het gedeelte van die weg tussen de Maasheseweg (kruising Venloseweg) en de ge meentegrens met Horst bij Castenray; 2 een partiële herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied" voor diverse terreinen gelegen in het gebied van de ruilverkaveling "Over loon-Merselo", ten behoeve van de voorgenomen uitvoering van kavelin richtingswerken; 3 een partiële herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied" voor een terrein gelegen aan de Wanssumseweg, ten behoeve van de voorgenomen uitbreiding van de bestaande visvijver; 4 een partiële herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied" voor een terrein gelegen tussen de woningen Albionstraat 4 en 8 te Leunen, ten behoeve van de voorge nomen bouw van een woning. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 8 juli 1988 en liggen vanaf die datum voor een ieder ter inzage in het raadhuis, afdeling Ruimtelijke Ordening, kamer 201, Raadhuisstr. 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De burgemeester voornoemd, Mr. H. Defesche. Vragen..? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter aangeboden ook te hebben aanvaard. Voor nadere informatie kunt u zich persoonlijk of telefonisch wenden tot de Sociale Dienst. De dienst is geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Eventuele uitbetaling van uitkering zal pas in september/oktober a.s. kunnen plaatsvinden. Nadere inlichtingen worden ver strekt door dhr. Kersten, tel. 04780-23333. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 6 juli 1988 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergun ningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wet houders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Andantestr. 3 te Venray, t.n.v. R.Garson; - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Gildestr. 24 te Oostrum, t.n.v. W.Bovend'Eerdt; - het bouwen van een kelder op het perceel Etnalaan 14 te Venray, t.n.v. B. Boom; - het verbouwen van de v/m marechausseekazerne tot 5 woningen, Langstraat 37 a, b, c en d, t.n.v. Woningbouwvereniging Noord-Lim burg. - het vernieuwen van een werktuig- enloods op het perceel Peelweg 10 te Ysselsteyn, t.n.v. H. Maessen, Peel weg 12; - het wijzigen van de gevel van de woning Geijsterseweg 7 te Oostrum, t.n.v. mevr. J.Bongers; - het bouwen van een garage op het perceel Langeweg 78 te Venray, t.n.v. F.Wilms; - het uitbreiden van een overkap ping op het perceel Allegrostr. 9 te Venray, t.n.v. M.Dehing. De burgemeester van Venray, Mr. H. Defesche. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te verlenen: - het oprichten van een garage/ berging op het perceel Boterbloem 5 te Venray, t.n.v. A. Steeghs; - het oprichten van een hobby ruimte en tuinmuur op het perceel Past. van de Gaetstr. 14 te Venray, t.n.v. M.Smits; - het uitbreiden van een produktie en kantoorruimte op het perceel Smakterweg 25 te Venray, t.n.v. Fa. Manders; - het verbouwen en uitbreiden van de woning Tuinstraat 17 te Venray, t.n.v. F. Oudenhoven, Molenklefweg 17; - het verbouwen en uitbreiden van de woning Hubertusstr. 24 te Venray, t.n.v. C.Pijls; - het verbouwen van het pand Langstraat 75 te Venray t.b.v. woning, t.n.v. Keijzers, J.Frisonlaan 6 Weert; - het verbouwen van het pand Hoofdstraat 32 te Oirlo t.b.v. bijzonder woongebouw en het tevens daarbij oprichten van een rijwiel berging, t.n.v. Maatschap Peeters; - het uitbreiden van de telefoon centrale aan de Prins Bernhardstraat te Venray, t.n.v. P.T.T. Postbus 3053 te Amersfoort; - het bouwen van een serre, schutting en berging aan de Veltumse Kleffen 44 te Venray, t.n.v. M. Grüter; - het uitbreiden van een garage en het bouwen van een carport aan de Oude Oostrumseweg 1 te Venray, t.n.v. W.Swaghoven. De bouwplannen liggen met ingang van 11 juli 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, Mr. H.J.M. Defesche. Mr. H.J.M. Defesche. [art. 18 A van de Wet R.O] Burgemeester en wethouders zijn voornemens om op grond van art. 18A van de Wet op Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmings plan ten behoeve van de navolgende bouwplannen: - het bouwen van een carport op het perceel Langeweg 66 te Venray, t.n.v. H. van de Bekerom. De bouwplannen liggen met ingang van 11 juli 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, Mr. H.J.M Defesche. KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERPBESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend, dat zij van plan zijn om op de aanvraag van M. Geurts, Veulenseweg 40 te Veulen, voor een hinderwetvergunning voor het ex-art. 6a uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij, gelegen aan de Veulenseweg 40 te Veulen, positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstr. 1 te Venray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 22 juli 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van diegene die bezwaar maakt niet bekend te maken. De aanvrager en diegene die bezwaar hebben gemaakt naar aan leiding van de aanvraag en diegene die aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, Mr. H. Defesche, burgemeester Drs. A. de Bever, secretaris. Burgemeester en wethouders zijn I voornemens om met toepassing van art. 15, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of art. 50, lid 8 van de Woningwet bouwvergunning te ver lenen voor de navolgende plannen: - voor het bouwen van 18 premiekoopwoningen en 19 vrije sector-woningen in het plan Land- i weert, fase 2 t.n.v. Bouwbureau i Brandwijk BV te Sliedrecht; - voor het bouwen van een woning aan de Past. Strijkerstraat te Leunen, t.n.v. L. Reintjes, Vullinsstr. 56. De bouwplannen liggen met ingang van 11 juli 1988 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om op de aanvraag van Maatschap van Dijck, Ringweg 10 te Ysselsteyn voor een hinderwetvergun ning voor het wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij, gelegen aan de Veulenseweg te Veulen, aanvrager in zijn aanvraag niet-ont- vankelijk te verklaren. De ontwerp beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het Raadhuis, kamer 119, Raadhuisstr. 1 te Venray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 worden ingezien tot 22 juli 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonisch afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van diegene die bezwaar maakt niet bekend te maken. De aanvrager en diegenen die bezwaar hebben gemaakt naar aan leiding van de aanvraag en diegene die aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking. Venray, 7 juli 1988 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Mr. H. Defesche, burgemeester Drs. A. de Bever, secretaris. Op maandag 11 juli a.s. komen de spreekuren van de wethouders Willems en Hoppenreijs te vervallen

Peel en Maas | 1988 | | pagina 10