SÉ A-73 Zuid op raadsagenda GROEN HINDERWET NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak HET LICHT OP Snoeien van laanbomen Bewoners Noordsingel, Kolkweg, Brugpas en Haag opgelet! Donderdag 23 juni - Pagina 14 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 15.30-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21 00 (dames) 21.00-22.00 (recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vrij zwemmen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.00 (gezinszwemmen) 14.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,50; voor 16 jaar en ouder ligt dit op f 3,25 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders maken gelet op het bepaalde in art. 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaalde in art. 2,lid 3 van de gemeentelijke inspraakor dening bekend dat, met ingang van 24 juni 1988 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ligt een voor-ontwerp van de le herziening van het bestemmingsplan "Burg graaf"; deze herziening heeft betrekking op het mogelijk maken van de bouw van een appartementengebouw op het perceel Raadhuisstr. 18; het voor-ontwerp alsmede de overige stukken liggen ter inzage in het gemeentehuis, afd. ruimtelijke ordening, kamer 201, Raadhuisstr. 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur; gedurende bovengenoemde termijn bestaat voor een ieder gelegenheid schriftelijk te reageren bij burge meester en wethcAiders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr.H.J.M. Defesche, burge meester. Drs. A.W.M. de Bever, secretaris. Dé gemeenteraad van Venray komt dinsdag a.s. voor zijn maandelijkse vergadering bijeen. Op de agenda prijkt ondermeer de Rijksweg A73 Zuid. Burgemeester en wethouders stellen namelijk aan de gemeenteraad voor om het gebied waar die weg in de toekomst moet komen liggen, te gaan beschermen tegen ontwikkelingen die de aanleg van de weg kunnen bemoeilijken. Zulke ontwikkelingen zijn bijvoorbeeld de bouw van woningen of bedrijfsruimte. Wanneer de raad die beslissing inderdaad neemt - en gezien het advies van de commissie ziet het daar naar uit - dan zullen bouwvergunningen voor het betrokken gebied nu al beoordeeld worden op het feit of ze de toekomstige A73 Zuid in de weg zullen staan. Ondertussen heeft het gemeentebestuur dan verder de tijd om aan het ontwerp-bestemmingsplan voor de nieuwe snelweg te werken. Dat plan zal naar verwachting in februari 1989 voor inspraak gereed zijn. Volledige agenda De agenda vermeldt de volgende onderwerpen. De vergadering begint om 19.00 uur en is -zoals gebruikelijk- voor het publiek toegankelijk: 1 Notulen voorgaande vergadering. 2 Ingekomen stukken en mede delingen. 3 Beëdiging mr. J.Praats als loco-secretaris. 4 Meerjarenprogramma restauratie rijksmonumenten in Venray voor de periode 1990-1993 en de voorfinan ciering van rijkssubsidie voor de restauratie van de Petrus Bandenkerk. 5 Drainage van enkele sportparken. 6 Voorstel om tot 1992 geen nieuwe openbare basisscholen te bouwen. 7 Nadere vaststelling exploitatie vergoeding 1985 voor div. lagere scholen. 8 Speelmateriaal voor basisschool Dr.Poels. 9 Idem voor basisschool de Meent. 10 Krediet voor inrichting LOM- school 't Groenewol. 11 Krediet voor inrichting MLK- school De Essel. 12 Aanpassing tarieven abonne ment kabelt.v. 13 Wijziging legesverordening i.v.m. speelautomaten. 14 Jaarrekening 1986. 15 Intrekking verordening op de keuringsdienst van slachtdieren en vlees. 16 Hernieuwde vaststelling gewest- regeling. 17 Krediet van f 241.000 voor openbare werken in plan Leunen- Noord. 18 Krediet openbare werken in plan Burggraaf. 19 Aanleg riolering Buntweg Ysselsteyn. 20 Aankoop grond in Oirlo. 21 Verkoop weggetjes nabij Kemp- kensberg. 22 Verkoop weggedeelte in Yssel steyn. 23 Voorbereidingsbesluit Rijksweg A73 Zuid. 24 Voorbereidingsbesluit gedeelte van het plan "Buitengebied" voor de uitvoering van een aantal kavelin- richtingswerkzaamheden. 25 Idem voor de uitbreiding van de visvijver Het Wanssums Ven. 26 Idem voor een woning aan de Albionstraat 27 Reactie op Vierde Nota Ruimtelijke Ordening. 28 Verdeling geld uit de Wet op de stads- en dorpsvernieuwing. 29 Herziening exploitatie-opzet bestemmingsplan "Centrum". 30 Nota Grondbedrijf 1988. Ook in 1988 zal door medewerkers van de gemeente m.b.v. een hoog werker de beplanting langs enkele wegen opgesnoeid worden. Door uitgroeien van de onderste takken van de bomen, is het mogelijk, dat zij op zo'n geringe hoogte boven de weg komen, dat beschadiging van de tomen en de voertuigen het gevolg kan zijn. Bij de uitvoering van dit onderhoud wordt ernaar gestreefd om de takken, die op minder dan 5 meter hoogte aan de stam zitten, te verwijderen. Dit kan vaak niet in één snoeibeurt gereali seerd worden, omdat dan de ingreep te groot zou zijn. Als de verhouding tussen de hoeveelheid wortels en de hoeveelheid takken namelijk te zwaar wordt verstoord, zal er op de stam van de boom een aantal jonge loten ontstaan. Dit wordt "waterlot" genoemd. U zult begrijpen, dat het belangrijk is om het ontstaan van dit waterlot te voorkomen, omdat het ontstaan ervan voor de toekomst weer extra werk geeft. Ook mag duidelijk zijn, dat het niet mogelijk is om alle wegbeplantingen, zowel binnen als buiten de bebouwde kom, elk jaar bij te houden. Afhankelijk van de toestand van de div. beplantingen wordt elk jaar een aantal stukken in het werkprogramma Van zaterdag 25 t.m. dinsdag 28 juni is het kermis in MERSELO opgenomen. Voor het jaar 1988 is de hoogwerker 5 weken ingehuurd. Met de werkzaamheden is aan de Oostsingel begonnen, omdat de snoei werkzaamheden l^ngs deze weg in 1987 niet geheel afgerond konden worden. Na de Oostsingel zijn de Oude Oostrumseweg, Kolkweg, Mgr.Nolensstraat en Akkerweg onder handen genomen. Daaropvolgend zullen de Gasstraat, Overloonseweg, Beek en Twistweg onder handen genomen worden. Op dinsdag 28 juni a.s. worden er asfalteringswerkzaamheden uitge voerd aan de 4 hierboven genoemde straten. De eigenaren van auto's en andere voertuigen worden daarom dringend verzocht deze de avond tevoren al op een andere plaats te parkeren. Dit om te voorkomen dat de werkzaamheden aan het wegdek worden belemmerd én uiteraard ook om beschadigingen aan de voertuigen door bijv. teerspatten tegen te gaan. 32 Tips voor een onbezorgde vakantie. Wa; 10 Zet uw fiets/brommer altijd op slot. Ook als u binnen stalt. Tijdens uw afwezigheid kunt u ook het beste de banden leeg laten lopen. 11 Laat geen volle vuilniszakken bij uw huis achter. Onderweg. 12 Als u ergens parkeert of aanlegt sluit dan uw auto/caravan of boot goed af. Laat er nooit geld of waardepapieren in achter 13 Laat met iedereen zien wat u bi) u heeft. Camera's, kijkers, radio's dus met in 't zicht achterlaten. 14 Waardepapieren, paspoort en geld bij u dragen 'n Halstasje is daarvoor bij uitstek geschikt. 15 Voor caravans, aanhangwagens, boottrailers en buitenboordmotoren bestaan speciale sloten. Op 't vakantieadres. 16D Sluit auto/boot/caravan/hotelkamer goed af. 17 Waardevolle goederen of voorwerpen meenemen of in bewaring geven. 18 Op plaatsen waar het druk is. het strand bijvoorbeeld moet u zo mm mogelijk bij u hebben Vooral geen sieraden of waarde papieren. aar moet u aan denken voordat u met vakantie gaat? En waar moet u aan denken als u met vakantie bent? Dat is nogal wat. Dat is zelfs zóveel dat het ons goed leek het allemaal maar eens op 'n rijtje te zetten. Natuurlijk probeert de politie, ook in de vakantieperiodes, zoveel mogelijk misdrijven te voorkomen. Maar u kunt er zelf ook veel aan doen. Het voorkomen van misdrijven is immers een zaak van de politie én u. Als u weet dat de meeste misdrijven die gepleegd worden, kleine misdrijven zijn, en als u weet dat die vaak alleen maar gepleegd worden omdat de gelegenheid zich voordoet, begrijpt u gelijk wat u moet doen om misdrij ven te voorkomen. Hoe minder gelegenheid, hoe minder misdrijven. Hoe u zo min mogelijk gelegenheid geeft staat in deze folder. Er is op 'n overzichtelijk rijtje gezet waaraan u moet denken. Wat u moet doen. En wat u moet laten. Kruis aan wat voor u van belang is en probeer u er aan te houden. Prettige vakantie. 19D Bewaar cheques en betaalpas altijd gescheiden. 29D 20 Draag uw tas tijdens een wandeling altijd aan de kant waar de kuizen staan. Iemand die langsrijdt komt dan met zo snel in de verleiding. 1D 2D 3D 4D 5D 6D 7D 8D 9D En denk ook nog even hieraan: 21D Vertel familie en kennissen wanneer en waar u met vakantie bent. Zorg ervoor dat ze in geval van nood uw woning in kunnen. Vraag ze een beetje op te letten. Geef ze trein en vliegnum- mers door van vertrek* en aankomstpunten. Geef merk, type. kenteken van uw auto op 22 D Zorg voor een geldig paspoort. En noteer de paspoortnummers. 23 D Denk aan de verzorging van de huisdieren. 24 Schakel elektrische apparaten uit en sluit gas- en waterkraan af. 25 Houd u verre van drugs. In vele landen staan er jarenlange gevangenisstraffen voor. 26 Vraag uw arts een internationale verklaring als u gebruik maakt van een injectiespuit. 27D Noteer uw bloedgroep, rhesusfaktor, allergie, vaccinaties en eventueel gebruik van medicamenten. 28 Breng de reisapotheek op orde. 30D 31D 32 Thuis. Ramen en deuren goed afsluiten. Vergeet vooral niet w.c. faampjes, ramen en deuren van schuur, garage, kelder etc. Laat geen sleutels aan de binnenzijde in de sloten zitten. Controleer het hang- en sluitwerk op defecten. Binnendeuren met afsluiten. Kostbaar meubilair ook niet.Extra schade wordt daarmee voorkomen. Geen geld. waardevolle papieren en/of sieraden thuis achterlaten. In een kluis bij de bank is het safe Laat niet zien dat u weg bent. Plak dus geen briefjes op de deur waarop staat voor hoe lang u weg bent. Geen touwtje uit de bus laten hangen. Sluit de overgordijnen met. Haal de planten met uit de vensterbank. Etaleer geen kostbaarheden. Vraag familie of kennissen uw brievenbus dagelijks te legen. Ladders en andere dingen die inklimming kunnen vergemakkelijken wegzetten. Gebruik registratiekaarten. (Ook voor fiets, bromfiets en boot.) Op de politiebureaus liggen die voor u klaar. Goed ingevuld kunt u daarmee na eventuele diefstal duidelijk aangifte doen. En zo vergroot u dan de kans dat u uw eigen dommen terugkrijgt. Niet vergeten een brandblusser mee te nemen. Hoort aanwezig te zijn in iedere auto/caravan/ tent/boot. Reservebril? Kan van pas komen. Vervang gasflessen, gaslampen e.d. altijd buiten. Orienteer u op uw vakantiebestemming op aanwezige vluchtwegen. VOORKOMING MISDRIJVEN Een zaak van de politie en Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de navolgende bouwaanvragen medewerking te ver lenen: - bouwen van een logiesgebouw aan de Gasstr. 5 te Venray, t.n.v. Stichting "De Witte Hoeve" - het bouwen van een magazijn aan de St.Catharinastr. 12a te Leunen, t.n.v. Tooiing Technica. - het vernieuwen van een berging aan de St.Jozeflaan 24 te Smakt, t.n.v. B.Bonants. - het vernieuwen van een garage aan de Westsingel 24 te Venray, Ln.v. mevr. A.Thijssen-Marcellis. - het oprichten van een garage/ berging en tuinmuur aan de Boter bloem 3 te Venray, t.n.v. H.Thijssen. De bouwplannen liggen met ingang van 27 juni 1988 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, mr. (art. 18 A van de Wet R.O.] Burgemeester en wethouders zijn voornemens om op grond van art. 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmings plan ten behoeve van de navolgende bouwplannen: - het plaatsen van een hondehok aan de Kempweg 101 te Venray, t.n.v. C.van Gaal. - het plaatsen van een carport aan de Vollenbergstr. 16 te Leunen, t.n.v. F.van Assen. - het plaatsen van een carport aan de Vollenbergstr. 18 te Leunen, t.n.v. A.Janssen. De bouwplannen liggen met ingang van 27 juni 1988 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 09.00-12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, mr.' H.Defesche. Op maandag 27 juni komt het spreekuur van burgemeester Defesche te vervallen KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat op 14 juni 1988 bij hen een aanvraag is ingediend van de Coöperatieve Aan- en Verkoopvereniging (C.A.V.) afd. Ysselsteyn LLTB B.A. (Boerenbond Ysselsteyn LLTB Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn, voor een hinderwet vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een mestver werkingsfabriek, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan l,5kW, gelegen aan de Jan Poelsweg (ong) te Ysselsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstr. 1 te Venray elke werkdag van 09.00-12.00 uur worden ingezien tot 24 juli 1988. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gegevens van diegene die een bezwaarschrift indient niet bekend te maken. Tot bovengenoemde datum kunnen mondelinge bezwaren worden inge diend tijdens een openbare zitting op dinsdag 12 juli 1988 om 14.00 uur in het raadhuis in de Burgerzaal, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen de gemeente, de aanvrager en de overige aanwezigen. Alleen diegene die bezwaar hebben gemaakt n.a.v. de aanvraag en diegene die kunnen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr.H.J.M. Defesche, burge meester, drs. A.W.M. de Bever, secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 22 juni 1988 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunningen ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergun ningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wet houders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na bovengenoemde datum. - het bouwen van een berging aan de Beethovenstr. 15 te Venray, t.n.v. C.Pyraz. - het oprichten van een kippenbe- drijf aan de Heidse Peelweg te Ysselsteyn, t.n.v. C.Linders, Buntweg 4. - het vervangen van een opslag loods aan de Vennootstr. 1 te Oostrum, t.n.v. Isolatiebedrijf en Handelsonderneming M de Bruyn b.v. Brennerlaan 10. - het vervangen van een berging/ werkplaats aan de Deputé Petersstr. 28 te Oirlo, t.n.v. P.Keijzers. - het intern verbouwen van een proefboerderij aan de Vredeweg 1 te Vredepeel t.n.v. LLTB Roermond. - het verbouwen van een garage aan de Pastoor Gerardsstr. 7 te Oirlo, t.n.v. A.Loonen. - het bouwen van een mestput aan de Ripseweg 4 te Vredepeel, t.n.v. Maatschp Cornelissen. - het bouwen van een mestvarkens- stal aan de Lemmenweg 6 te Heide, t.n.v. L.Smets. - het bouwen van een garage/ paardestal aan de Albionstr. 51 te Leunen, t.n.v. G.Josten. - het bouwen van een fietsenberg ing aan de Akelei 102 te Venray, t.n.v. M.Vollenberg. - het uitbreiden van een cafétaria aan de Puttenweg 3 te Ysselsteyn, t.n.v. W.van Ooi. - het bouwen van 10 premie-koop woningen aan het Grauwveen 7 t/m 17 te Ysselsteyn en van 4 premie koopwoningen nabij de St.Jozeflaan te Smakt, t.n.v. Bouwbedrijf Th. Teunissen, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn. - het bouwen van 12 premie-koop woningen aan de Vicarieweg 66 t/m 76 (even) en 39 t/m 49 (oneven) te Leunen, t.n.v. Bouwbedrijf M.Pee- ters, Gen.Dempseystr. 25 te Swolgen. - het uitbreiden van de woning Hoofdstr. 35 te Oirlo, t.n.v. G.Joosten. - het slopen van bestaande opstal len en bouwen van een hobbyruimte aan de Kerkweg 31 te Ysselsteyn, t.n.v. W. Classens. - het bouwen van een tuinberging aan de Tarantellastr. 5 te venray, t.n.v. J.Barents. - het verbouwen van een woning aan de Kruisstr. 7 te Venray, t.n.v. H.G.G. Olde Daalhuis. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Spinetstr. 35 te Venray, t.n.v. H.Lenders. - het plaatsen van een garagedeur aan de Hoenderstr. 42 te Venray, t.n.v. P.Claessens. - het verbouwen van een cafetaria aan de Hoenderstr. 36 te Venray t.n.v. G.Janssen. - het uitbreiden van een bedrijfsge bouw aan de Horsterweg 17, t.n.v. W.Vervuurt. - het bouwen van een woning en garage aan de Hooipas 4 te Leunen, t.n.v. J.Frederiks. - het plaatsen van 2 dakkapellen aan de woning Pioniersstr.31 te Ysselsteyn, t.n.v. P.Poels. - het plaatsen van een paardestal aan het Venraysbroek te Venray, t.n.v. W.Janssen - het plaatsen van een geluidscherm en opslagvakken aan de Peelweg 12 te Ysselsteyn, t.n.v. H.Maessen Recy cling b.v. - het bouwen van een loods aan de Steegse Peelweg 37 te Leunen, t.n.v. P.Thijssen. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. TE KOOP Inventaris zoals bu reaus, stoelen, tafels, kasten, bedden, platte buis typemachine, kast jes, borden, ketels, bestek, lampen, boeken e.d.. Woensdag 29 juni tussen 10.00-16.00 uur Gasstraat 5a Venray TE KOOP Opel Ascona 1.6 5 drs. Bwj. juni 1983 km. st. 57.000 Vullingsstraat 16 Leunen TE KOOP gebruikte binnen- en buitendeuren uitzoeken ƒ20,- p.st. div. maten ramen met glas (vleu gels) v.a. ƒ10,- p.st. Veulenseweg 39 Veulen TE KOOP kinderwagen en wan delwagen Tel. 04780-85288 TE KOOP Zundapp KS 50 water- gekoeld bj.'82 ƒ1200,- Tel. 82671 TE KOOP in kom Leunen, bunga low inp. garage, 600 m', ƒ225.000,- k.k. Brieven onder nr. 254 TE KOOP wegens emigratie naar het paradijs: 2 3 zits stoffen bruin twead bankstel hoek, 1 manou lamp, 3 stenen lampen orange, 1 ma tras 1,80x2,00 toe behoren, 1 pers. bed matras; 1 gasfornuis Etna geel, 1 tafelmodel koelkast wit, 1 gor dijnstof vitrage geme- leerd crème; 2 mistlam pen Pak de telefoon en vraag naar mevr. Yvonne Han sen, tel. 04788-1911 Overloon Sport- en familiehotel l bergerheide prachtige zalen voor uw feestjes, bruiloften, partijen, vergaderingen. Halve Maanseweg 1 5855 EH WELL Tel. 04783-2461. V TE KOOP Ford Granada Aut. '79 APK tot 2-'89 1750,- Tel. 86265 TE KOOP Kleuren TV, Keukentafel Boterbloem 39 TE KOOP, Studieboeken HBOV Nijmegen lejaar. On gebruikt. Tevens zeil- jack medium en wetsuit maat 176 Tel. 85051 TE KOOP Electr. inbouw fornuis, 1 wastafel wit, wastafel groen, wc bril groen, 2 bureau stoel, tv. tafel, schapengaas, bakfiets. Piek Bok lVi j. Tel. 04780-81106 TE KOOP Grote Buffetkast. Hout ramen voor tuin- kast. Honden autorek. Hondenmand. 3 plastic tonnen Tel. 04780-86238 BUMPER-BOWLING GOEIE BAL BOWLING BISTRO VENRAY 04780-83223 TE KOOP Honda MT 5 bj. '86 Tel. 04786-519 TE KOOP Omafiets. Dames en herenfiets Kempweg 123 TE KOOP Ford Fiësta bj. '77 Bremmenkamp 20 Oirlo TE KOOP Boeken, MTS electro eerste jaar. Tel. 04780-84194 TE KOOP Wegens verhuizing, di verse gereedschappen, fraiser compleet met ploeg, nieuw. 60 stuk rogge stro a 2,00. 2 al- lesbrander kachels, fietskar, bloemen en planten, veel antieke spullen. Iedere middag van 2 tot 5 uur rom melmarkt Grootdorp 20 Merselo TE KOOP Pentax P30 zoem- lens 70-210 1,5 jr. met (as en bijbehoren i.z.g.s. prijs 89493 TE KOOP Mercedes 200 d Bouw jaar 1977 APK tot 3- 1989 Vivaldistraat 42 Venray RUIMT U IETS OP 04780-10308 TE KOOP waterpomp 9 m' 380V div. onderdelen fiat 600 04786-435 TE KOOP Kinderzitje voor fiets (rieten mand) 25,- tel. 83286 TE KOOP Golf Automaat '79 ƒ2000,- Tel. 87494

Peel en Maas | 1988 | | pagina 14