SPORT IN VENRAY S.V. Leunen S.V. Merselo DIS Oirlo Korfbalclub DlS-Oirlo kampioen HANDBOOG TONG-IL SPORT S.V.V JEUGD SVV Veteranen S.V. Oostrum TRIMCLUB T.W.C. Oostrum Atletiek vereniging Venray-Regio H.V. MANUAL Triathlon- vereniging Venray-Regio The Old Calahan T.C. Rodhe FLYING FLIES T.C.V. L.K.I.B. I.S.V. HENGELSPORT SPIO VENRAY FEEL EN MAAS Donderdag 2 juni - Pagina 11 Jeugdcommissie a.s. Maandag 6 juni is er vergadering aanvang 19.30 uur. Meisjes naar Zeist Bij de Limburgse kampioenschap pen 4 tegen 4, die 28 mei in Stein gehouden werden, zijn de Venrayse meisjes kampioen geworden. Ze mogen heirdoor van 1 t.m. 5 augustus deelnemen aan de Zeister voetbal- weken van de KNVB. Alle 4 poule wedstrijden werden gewonnen en daarna ook de kruisfinale. In de finale moest aangetreden worden tegen Amstenrade, waar in de poule al van gewonnen was. Maar in deze edstrijd was het moeilijk. Door inisch goed spel van Amstenrade am Venray terug met 2-0 achter. Debby bracht e meisjes terug in de Istriid door een mooi doelpunt en ther tekende voor de gelijkmaker. Eindstand 2-2. Toen werden penalty's zakelijk. Door elk team werden er 4 genomen, waarvan er 2 werden benut. Hierna moest het om en om. En het was aanvoerster Harriet die de SV Venray meisjes het kampioen schap bezorgde. Martine, Debby, Esther, Harriet en Jelka proficiat! Uitslagen Leunen A 1-Venray A2 1-1 Venray B4-Venray B3 0-17 Venray Cl-Blerick Cl 3-1 Brughusia C1 -V enray C2 3-2 Griendtsveen C1 -Venray C3 11-4 Venray A3-Merselo Al 0-8 Venray C4-Volharding C2 2-2 Finale 4-4 Afgelopen zaterdag werden de finales gespeeld van vier tegen vier. De D spelers wisten beslag te leggen op een zeer eervolle 2e plaats, terwijl de meisjes het presteerden om le te worden. Hierdoor mogen de meisjes een week gratis een voetbalweek in Zeist meemaken. Jongens, meisjes de leiding van harte proficiat met dit succes. Programma 4 juni SVV-Krefeld a. 16.00 W. Baartman, H. Baartman, P. Bonants, H. de Bruin, C. Coppus, J. van Kempen, V. Lucassen, E. van Mill, W. Peeters, P. Smits, J. Smits, T. Swinkels, J. Vievermans, P. Volleberg, H. Schellen, A. Mommen. Afmelden A. Sijbers telefoon 83196. Uitslagen Leunen Al-Venray A2 1-1 Stormvogels Al-Leunen A2 10-0 Wanssum BI-Leunen BI 4-0 EWC Cl-Leunen Cl 0-3 Leunen C2-BVV Cl 0-6 Leunen Cl kampioen!!!! Proficiat Zaterdag 4 juni sportweekend voor D en E jeugd. Aanwezig zijn om 10.00 uur. Voor het programma zie uitgereikt boekje. Zondag 5 juni spelmorgen voor D-E-F jeugd De F spelers worden verwacht om 9.30 uur op het sportpark. Alle F spelers moeten een lunchpakket meebrengen voor tussen de middag. Drinken wordt verzorgd door SV Leunen. Als kleding wordt gemakke lijk zittende sportkleding aanbevolen; handdoek en zeep, zwembroek. Reserve stel kleding en gymschoenen indien mogelijk. Zondag 5 juni zeskamp Aanvang zeskamp om 14.00 uur. De C t.m. B spelers worden rond half twee op het sportpark verwacht. Als kleding sportkleien, zwembroek, handdoek met zeep. Aan het einde van deze sportdag zal aan alle deelnemers de JUBILEUM STICKER worden uitgereikt. Afdeling voetbal Komend weekend, 4 en 5 juni wordt door SV Merselo deelgenomen aan het toernooi voor spelers van 14 t.m. 21 jaar, welke georganiseerd wordt door SJVV (Deurne) Zaterdag 4 juni a.s. aanvang 12.00 vertrek 11.00 Zondag 5 juni a.s. aanvang 11.00 vertrek 10.00. Afdeling jeugd Venray A3-Merselo Al 0-8 Merselo Al kampioen Proficiat!! Afd. Veteranen programma zat 4 juni Toernooi Beekse Boys Sportpard "de Laan" te St. Anthonis. Aanvang 13.00 vertrek 12.30. 4 en 5 juni 21-plus toernooi te Deurne. 4 juni vertrek 9.30; 5 juni vertrek 8.30. Donderdag 2 juni 20.00 bijeen komst leiders en trainers (senioren) in kantine. Programma jeugd zaterdag 4 juni Cl toernooi Quick Boys a. 12.00 vertrek 11.00 Zondag 5juni Dl toernooi Venlosche Boys a. 11.20 vertrek 10.15 Korfbal senioren 1 kampioen De beslissingswedstrijd tegen Lot- tum hebben de Oirlose korfbalsters met 5-4 gewonnen. Het was een zeer spannend duel, waarbij Lottum wat agressiever doch DIS sterker was en daarom verdiend won. De groen wit ten veroverden met twee fijne treffers al snel een 2-0 voorsprong, maar voor rust kwam Lottum terug tot 2-1. Direkt na de pauze werd het zelfs 2-2, maar DIS bleef bij de les en behield het overzicht. Toen de Lottumse dames kort voor tijd nog terug kwamen tot 4-5 werd het even heel spannend maar DIS haalde onge schonden en heel blij het eindsignaal. In verband met het kampioenschap zal er op vrijdag 10 juni een receptie zijn. De DIS dag Het DIS bestuur kan andermaal terugzien op een vlekkeloze prachtige DIS-dag. Enigste negatieve punten waren het druilerige weer en helaas enkele hoogst ongelukkige blessures. Winnend team bij de voetbal de oranje-elf van leider Paul Classens, zij kregen de Louis Kurvers Trofee, uitgereikt door DISDAG coördinator Hay. De Fairplavcup (uitgereikt door erelid Jac Nooyen) werd gewonnen door het witte team.van Harm Maas. Beste penaltykeeper was Wil Willems en foutloze penaltyschutter werd Ruud de Mulder. Bij de korfbal werd het team van Mien en Angelique winnaar, terwijl de ontspanningscup terecht kwam bij het team van Connie en Jacqueline. Doelkorfkoningin werd Katja Joosten. De troffeeën daarvoor werden 's avonds tijdens de officiële afsluiting uitgereikt. Een gezellige DIS happe ning waarbij voorzitter Martin van der Sanden tevreden terugblikte op het afgelopen seizoen. Attenties waren er voor Sonja Ewals, Jean Voermans, Marielle Heidens, Ruud de Mulder en Ton Nabben (vanwege opkomst trai ningen), kantinepaar Leen en Joep, Peer Steeghs (400 wedstrijden se nioren) Dorrie Reintjes (250 wed strijden standaartteam) Joep Joosten en Karei Steeghs (koperen functio naris) Jan Steeghs (12'/2 jaar bestuurslid). Rini Steeghs overhandigde de naar hem genoemde korfbalprestatietroffé aan leidster Toos Voermans en aanvoerdster Dorrie Reintjes van het eerste team, terwijl Martien Voermans de Hendrik Voermans Voetbalpres- tatietroffee overhandigde aan leider Hay Achten en aanvoerder Joep Swinkels van het vijfde elftal. Afscheid werd genomen van trainer Herman en echtgenote (drie jaar bij DIS) en Jan Nelissen (acht jaar jeugdleider). De zilveren clubspeld ontvingen Theo de Rijck en Bert Willems (25 jaar lid), terwijl Jac Nooijen zelf de robijnen clubspeld (40 jaar lid) kreeg opgespeld. Tenslotte de bekendmaking en uitreiking van de traditionele DIS waarderingstroffee. Een terecht trotse Marie Houwen mocht als voorzitster van de Oirlose Missienaaikring dit kleinood (en bloemen) in ontvangst nemen. Hoofdmotief voro de keuze van de missienaaikring was het heel veel belangeloze werk (kerk-missie) gedurende al vele jaren. Proficiat! Een wederom zeer tevreden DISDAG coördinator besloot met een kort, doch zeer voldaan woordje de groenwitte happening. Lopersgroep: zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het ballonzuil circuit. We vertrekken cm 7.15 uur vanaf Cooperbaan - Beek weg. Maandag en donderdagavond, ver trek om 18.30 vanaf St. Anthonius- veldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor langere afstand, route rondom Venray Trimmers: zondagmorgen op het Rank Xerox circuit een gevarieerd trimprogramma. We verzamelen en vangen aan om 8.00 bij hoofdingang R.X. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Venray tel. 85384. Afgelopen zondag werd in Oostrum weer de jaarlijkse wielerronde ge houden. In stromende regen werden de eerste wedstrijden afgewerkt; diverse valpartijen waren het gevolg. Bij de aspiranten B eindigde Tom van Asten als zevende. Marcel Martens raakte bij de gentlemen/veteranen A betrokken bij een valpartij; Willy Alards eindigde in het peleton. Thijs van Asten wist als twaalfde te eindigen bij de Amateurs B, en Henk Stevens staakte de strijd. Richard van Issum finishte als vierde bij de amateurs A in Leeuwen/Roermond. Piet Engbersen eindigde net buiten de prijzen. In het komend weekeinde rijden de amateurs in de Omloop van de Peel in Someren; De overige categorieën rijden op zondag in Velden. Trimmergroep I rijdt die dag naar Erp; het vertrek is om 8.00 uur, de afstand bedraagt 85 kilometer. Trimmersgrotp II vertrekt om 9.00 voor hun tocht over 35 kilometer naar Vredepeel. Herenploeg op derde plaats De herenploeg is in de eerste competitiewedstrijd als derde geëin digd. Na de Komeet en Orion behaalde de enigszins incomplete ploeg een verdienstelijk puntenaantal van 6553 punten. Veel punten verzamelden Gerrit Loonen op de 5000 meter met een tijd van 15.53.7 min en Mart van Rooij met zijn persoonlijke tijd van 4.12.1 op de 1500 meter. Op zondag 12 juni a.s. zal de tweede wedstrijd gehouden worden. Persoonlijk record Ge Peterink op halve marathon Tijdens de halve marathon van Tegelen, heeft veteraan Ge Peterink een goede prestatie geleverd door zijn persoonlijke tijd op de halve marathon. Hij liep de 21.1 km in 1.15.43 uur. Tijdens de B-loop in Amersfoort, legde Paul Coppus de 10 km af in de mooie tijd van 32.52.7 min. 4 juni sponsorloop De deelnemers aan de sponsorloop op zaterdag 4 juni worden er aan herinnerd om tijdig de intekenformu lieren in te leveren en wel liefst tijdens de trainingen in de komende week. Er bestaat de gelegenheid tot een half uur vóór aanvang van de loop nog in te schrijven. Het programma: 14.00 sponsorloop tot 15.00 uur; 15.15 jubileumloop; 15.45 bekendmaking opbrengst en overdracht aan Inva- lidensportvereniging Venray. De Joekskapel Moj Zat zal het gebeuren met gezellige muziek begeleiden. Uitwisseling Amerikaanse atleten Van 21 juni t.m. 2 juli zal een elftal Amerikaanse atleten in het kader van een sportuitwisseling weer de gast zijn bij de atletiekvereniging. De atleten zullen bij gastgezinnen worden ondergebracht. Gezinnen kunnen zich hiervoor nog aanmelden. Tel. 82842. Wedstrijdagenda: 4 juni Venray sponsorloop 5 juni Uden Ned. Kampioenschap B junioren. 11 juni Helmond halve marauon. 12 juni Kaarst BRD Cjctiioren (jongens) verdedigen wisselbeker. 12 juni 2e competitiewedstrijd senioren. 18 juni 2e competitiewedstrijd in Gemert pupillen en C/D junioren. 19 juni 2e competitiewedstrijd in Helmond A/B junioren. 19 juni 2e Horster Erfloop in Horst. 26 juni Open kampioenschappen voor A/B junioren en senioren in Eindhoven. Oud papier Iedere zaterdag van 10.30 tot 16.00 uur, kan oud papier worden gedeponeerd in de container die is geplaatst op hoek Westsingel/Kemp- weg met opschrift LORIJN. Persoonlijke records Twan Jansen en Gerard de Bruijn Halve marathon Tegelen: Twan Jansen 1.20.15 uur en Gerard de Bruijn 1.25.14 uur. Uitslagen J asp A Manual-Popeye lniet gespeeld J asp B Manual-Eksplosion 1 niet H sen Hercules-Manual niet D jun A Manual-Bevo Heidia C 9-13 H jun B Manual-Popeye 1 18-19 Dit is het laatste competitie weekend voor de vakantie geweest, de competitie begint weer in het weekend van 27-28 augustus. Op zaterdag 4 juni gaan de volgende team's op toernooi naar Sittard: jongens asp. B en jongens asp A. Denk aan een reserve shirt. Vertrektijd jongens asp A 09.30 en jongens asp B 10.00 uur. De volgende personen doen mee met de Kennedymars in Venray: Monique Hebben, Leon Houwen en Geert Michiels. Trainingen Zondag fietsen route 7 vertrek om 9.00 uur vanaf parkeerplaats. Dinsdag looptraining op de baan 18.00-19.30 uur. Woensdag zwemtraining 7.30-8.00 uur. Vrijdag zwemtraining in het combi- bad. 20.00-21.00 uur. Zaterdag looptraining 16.00 ver zamelen bij parkeerplaats Combibad. Uitslagen Dreefloop Deurne Frank v. Meyel 10 km in 38.13, Mat Hendriks 5 km in 20.03 5e Heerenberg 'A triathlon Theo Jansen 2.32, Willy Willems 2.39 Tegelen Vi marathon Jack Beinsbergen 1.12.22, Peter Scheres 1 14.40. Jan Oudenhoven brak zijn per soonlijk record en zette een tijd van 1.22.00 neer. Terwijl onze veteraan Henk van Hemert de afstand in 1.24.50 liep,' ook een persoonlijk record. Alle atleten proficiat met jullie mooie prestaties. Trainingsweekend Sauna op maandag 6 juni te Roermond "Dennemarkeu" opgave bij Henk v. Hemert 04789-1978. Bij zwemtraining wet-suite meenemen. Grotestraat 52 Vtenray Tel 81253 De strijd om het kampioenschap in de tweede klasse D is gewonnen door de DISdames uit Oirlo. Het treffen van de twee titelkandidaten Lottum en Oirlo was een zeer spannende aangelegenheid. Kwam de ploeg uit Oirlo snel op een 0-2 voorsprong, wist Lottum terug te komen tot 2-2. Maar IETS TE VIEREN? KEGELBANEN en PUB De Gouden Leeuw 14 - Venray Tel. 04780-10019 b.g.g. 86064 Uw gastvrouw en gastheer Hannie en Wim Salters Met een gezellig samenzijn werd zondag 29 mei afscheid genomen van competitie 1988. Annie Selder werd vanwege haar inzet als competitie leidster door Gerrit Schoonderbeek bedankt met een toepasselijk pre sentje. De uitslagen: 2e kl sen landelijk Rodhe-Herten 3-5 4e kl sen landelijk Apollo-Rodhe 1-7 5e kl heren land. Rodhe-Deurne 0-6 4e kl jun land. Deurne-Rodhe 8-0 2e kl sen Rodhe-Deurne 1-4 3e kl H A Rodhe-Grubbenvorst 6-0 4e kl H A Kessel-Rodhe 5-1 6e kl H BI Rodhe-Tonido 4-2 6e kl H B2 Tegelen-Rodhe 2-4 J B Rodhe-Venlo 3-1 2e kl D Rodhe-Sittard 5-1 4e kl D Blerick-Rodhe 6-0 J 10 fr Rodhe-Horst 2-6 J 12 fr Wanssum-Rodhe 4-4 Open dag Op zondag 12 juni bestaat de gelegenheid om kennis te komen maken met de tennissport in het algemeen en met Rodhe in het bijzonder. Tussen 11.00 en 18.00 staan de banen open voor iedereen die wel eens wil proberen te tennissen. Frans Zwets de trainer zal U desgewenst op weg helpen, terwijl bestuur en commissieleden alle informatie verstrekken. Uiteraard kunnen nieuwe leden zich ook nu al aanmelden bij het secretariaat: mevr. A. Scheelens, de Aldenweg 1, tel. 83170. Op 28 mei was de eerste wedstrijd om Nederlandskampioenschap. Wij gingen met 13 geselecteerde crossers naar Assen. Het was een zeer mooie en moeilijke baan, er waren veel valpartijen. Peter Heesmans ging tijdens de training al onderuit. Herman Hofmans en Frank v. Melis kwamen in de manches ten val dus ook niet verder. Met Hanneke v.d. Bungelaar ging het ook niet zoals we van haar gewend waren, zij kwam de manches ook niet door; jammer jongens volgende keer beter. Met 9 crossers gingen we de halve finale in. Daar moesten 4 crossers afvallen. Peter Stiphout was ook een van de ongelukkige. Hij kwam ten val. Mandie v.d. Bungelaar en Freddie de Vries werden allebij zesde en Mirella v. Melis vijfde. Maar toch nog vijf rijders in de finale. Mark de Bruijn en Monique Hofmans behaalde allebij een mooie eerste plaats, Caroline de Bruijn werd tweede. Patrick Claessens zevende en Sabine Schoenmakers achtste. a.s. Zondag is de tweede wedstrijd om Nederlandskampioenschap in Geldrop. Jongens en meisjes KOM OP uiteindelijk trok het energieke Oirlo het initatief naar zich toe en besliste de wedstrijd koelbloedig met 4-5 en mag hierdoor het volgende seizoen in de eerste klasse van de NDKB gaan spelen. Het kampioensteam van links naar rechts staande: leidster Toos Regen spelbreker voor finale weekend tennissers. Het laatste competitie weekend heeft de regen ons danig parten gespeeld. Zag het er zaterdagmorgen aanvankelijk nog redelijk uit om alle wedstrijden tot een goed einde te brengen heeft helaas niet zo mogen zo zijn. Enkele hevige buien dwongen de tennissers alle wed strijden uit te stellen tot het weekend van 4 juni. Ook de geplande huldiging van de kampioenstcams heeft helaas niet door kunnen gaan. De uitslagen van de afgelopen week dames 40 Venray 1-Grubbenvorst 3-1 Venray 2-Bergen 2 0-4 Velden 4/Venray 3 2-2 Dames 2de klasse Bochholtz-Venray 1 4-2 Dames 3de klasse Lomm 1-Venray 2 2-4 Dames 5de klas Venray 3-Gagel 3 2-4 Dames 6de klas Kessel 2- V enray 4 2-4 Venray 5-Topido 5 3-3 Venray 6-Apollo 7 3-3 Junioren 3de klas Venray-St. Tonnis 3-5 Mix 35 Bevo-Venray 4-2 heren 2de klas Venray-Packador 4-2 Heren 35 Venray-Horst 4-2 Heren 6de klas Topspin 3-Venray 2 5-1 Mix 4de klas Venray 1-Shaile 4-4 Mix 5de klas Venray 3-Broekhuizen 6-2 Venray 4-Venlo 5 1-7 Broekhuizen 3-Venray 5 7-1 HULDIGING DER KAMPIOEN Ook de huldiging van de kam pioensteams heeft geen doorgang kunnen vinden het afgelopen weekend. Ook hier was de regen spel breker. IJs en weder dienende zal de huldiging nu plaats vinden op zaterdag 4 juni a.s. om 20.00 uur in het clublokaal. Alles wel onder voorbehoud. Indien er zaterdag 4 juni weer wedstrijden uitgesteld moeten worden zal het afhangen van het inhaal programma wat dan pas bekend zal worden gemaakt. Tafeltennis te Hagen [Duitsland] Om onze vriendschap met de BGS Hagen verder uit te bouwen, zijn we zaterdag 28 mei daar naar afgereisd. Er werd door hen een vriendschaps- toemooi georganiseerd. Zes vereni gingen namen deel aan dit toernooi, en wij waren de enige Nederlanders. Het toernooi werd gehouden in een grote sporthal van een scholencom plex, en de accomodatie was dan ook zeer goed. Aan het toernooi namen zeven teams deel: Hagen zelf deed met twee teams mee. Ons team deed prima zijn best, maar winnen was er deze keer niet bij, ondanks de morele steun van onze trainer. Wel hebben we een keer gelijk kunnen spelen, en dus eindigden we als zevende. De ijzersterk gespeelde dubbelwedstrijd kon daar niets meer aan veranderen. 's Avonds werd ons nog een maaltijd aangeboden. Daarna hebben we nog gezellig wat zitten nababbelen aan de Hengstayesee. We hadden nog een lange reis voor de boeg, dus we zijn maar op tijd vertrokken. De beker zal in de prijzenkast worden bijgezet. Voermans, Marielle Geurts, Jolanda Heidens, Petra Rongen, Marielle Heidens, Hilde Loonen, trainer Peter Wijnands. Knielend: Magret Classens, Ester Houwen, Sonja Ewals, Dorrie Reintjes, Jeanne Voermans. HSV DE ROERDOMP Dinsdag 24 mei werd de eerste wedstrijd om de gemeentebeker gehouden. Eerste werd H. Theeuwen, 2e J. v.d. Heuvel en 3e L. v.d. Hoogenhof. Tijdens de eerste kringwedstrijd te Grubbenvorst behaalden G. v.d. Berken, C. Roeffen en J. Koenings prijs. Zaterdag is de tweede kringwed strijd te Venray. Zondag wordt de 5e en laatste vijfdorpen gehouden te Well. Dinsdag 7 juni is de 2e gemeente bekerwedstrijd. Bijeenkomen om 18.15 uur aan de Ballonzuil. Opgeven tot donderdagavond bij H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw nieuwe vergunningen Voor uw nieuwe benodigde vergun ningen kunt u terecht bij H. v.d. Heuvel Langeweg 38 Venray en v. Grootels Hengelsport Stationsweg. HSV 'T ALVERTJE OOSTRUM De uitslag van de zondag 29 mei gehouden derde wedstrijd van het Maaskoningsvissen is; 1 H Theeuwen, 2 P Kunen, 3 R. Wijnhoven Sr., H. Janssen en 5 M. Goorts. Zaterdag 4 juni is de 2e Kring- wedstrijd georganiseerd door Venray. Er wordt gevist van 11.00-15.00 uur en de nummers zijn af te halen vanaf 9.30 uur bij Jager im Grunewald in Maashees. Zondag 5 juni is de vijfdorpen- wedstrijd van Well. De bijeenkomst is om 7.00 uur en er wordt gevist van 8.00-11.00 uur. Voor deze wedstrijden opgeven bij Huub Hendriks 04780- 82994 tot donderdagavond 20.00 uur. Dinsdag 7 juni is de 2e wedstrijd om de Gemeentekoning van Venray. Er wordt gevist in de Ballonzuil te Merselo van 18.30-21.00 uur. Bijeen komst om 18.00 uur. Visvergunningen zijn verkrijgbaar door overmaking van de contributie 1988 op bank no. 14.00.03.614 of giro 5134986 t.n.v. 't Alvertje. U ontvangt dan alle visbeseheiden thuis. Het secretariaat is H.M.M. Lenssen Allegrostraat 7 5802 GG Venray lel. 87606. Nieuwe leden kunnen zich ook opgeven bij van Grootel Hengelsport Stationsweg te Venray alwaar ook dag en weekvergunningen voor visvijvers in Venray verkrijgbaar zijn. HBS DIANA Donderdag werd te Merselo ge schoten om de DVS beker. Hieraan werd deelgenomen door het le en 2e zestal. Ze behaalden beiden de 5e plaats in hun klasse. Zaterdag en zondag werden de reg. pers. kampioenschappen gehouden. Alle drie de zestallen hadden zich hiervoor geplaatst. Het 3e zestal toog zaterdags naar Sittard onder het motto van deelnemen is al belangrijk en eindigde in de middenmoot. Het 2e zestal moest naar Merselo. Gestart werd op baan 1. Na een stroeve wedstrijd resulteerde dit in een 11 plaats. Het eerste zestal voldeed aan de verwachtingen en eindigde te Sittard op een prachtige 4e plaats. Hedenavond vergadering. Zaterdag en zondag worden de reg. pers. kampioenschappen verschoten. Het bestuur wenst alle deelnemers veel succes. VERHUISBERICHT M.i.v. 1 juni is het kantoor van SPIO verhuisd naar Markstraat 8. Telefoonnummer is 88246 gebleven. Ook de kantoren zijn ongewijzigd. Het telefonisch antwoordapparaat is nog niet aangesloten. Dus buiten kantooruren wordt de telefoon niet opgenomen. Uitnodiging algemene ledenver gadering op 16 juni Aan alle leden, ouders, Hierbij nodigen wij U uit tot het bijwonen van de Algemene ledenvergadering van de Venrayse Zwemvereniging SPIO. De vergadering zal worden gehouden op donderdag 16 juni om 19.30 in het gebouw "Marktstraat 8" te Venray. De ouders van onze afdeling Elementair zwemmen (degenen die op zaterdagmorgen leszwemmen) en onze seniorleden (degenen die op woens dagavond zwemmen) nodigen wij uit om als toehoorder(ster) aanwezig le zijn. De agenda is u reeds toegezonden. De vergaderstukken zijn vanaf 2 juni verkrijgbaar bij het secretariaat: Pater Bleysstraat 20 te Overloon of tijdens kantooruren op Marktstraat 8 te Venray, dan wel een half uur vóór aanvang van de vergadering. Zaterdag en zondag gingen van onze wedstrijd groep 6 zwemmers naar de Limburgse A-kampioen schappen in Kerkrade, om te strijden voor de titel van Limburgs kampioen. De volgende resultaten werden er geboekt. 100 m rugslag meisjes Nicole Houwen 1.31.2 100 m rugslag dames Femke de Bruijn 1.20.9 100 m vlinderslag Marwin Sant 1.25.8 100 m vlinderslag Mario Linskens 1.16.4 100 m vlinderslag Sjoerd Vloet 1.11.7 100 m rugslag Maaike de Bruijn 1.18.7 Proficiat met dit behaalde resultaat. Afd. waterpolo trainingen vrijdag geen trainen; zondag 12.00- 13.00 pupillen. Zondag 5 juni hebben de pupillen van de waterpoloschool weer theorie in het VVV kantoor van 10.20-11.30 uur. Denk aan 1,50 voor het boekje. Het heren en damesteam vetrekken vrijdag 3 juni voor een waterpolo- toernooi in Berlijn. Vertrek vrijdag om 6 uur stipt, bij de Wetteling. Terugkomst zondagavond om 24.00 uur, waarbij iedereen netjes wordt thuisgebracht. Tijdens het bezoek aan Berlijn is Jo Houben tel. 04780-83633 de contactpersoon tussen Venray en Berlijn. Beste kunstzwemsters, a.s. Zondag traint ieder op haar eigen tijd. De "Hoensbroekmeisjes" worden om 9.00 in de gymzaal verwacht. Omdat meer dan de helft van ons kader in Berlijn zit, besteden we de training in het 1ste uur aan zwemmen op muziek; je wordt in 4 groepjes ingedeeld die anders zijn dan anders! Dat geldt voor één keer. De volgende weck is weer alles weer gewoon. Om 9.45 laten de Hoens broekmeisjes de dans zien die zijn opgevoerd hebben in Hoensbroek. Iedereen die belangstelling heeft om te kijken is welkom. In het tweede uur krijgt iedereen nog een kans om de dans voor de Clubkampioenschappen te oefenen. Zorg voor muziek op kant A van je bandje en zet je naam erop! Gevraagd Mensen die het kunstzwemmen een warm hart toedragen en bereid zijn om cursus te volgen voor kunstzwem- trainer A en bereid zijn om zitting te nemen in de commissie kunst- zwemmen. Ik wil U hier graag meer over vertellen, Tiny Gieles tel. 80506. In Nieuwenhagen, gemeente Land graaf werd onlangs het 3e Interna tionaal Taek won-do toernooi ge houden. Aan dit toernooi kon door aspiranten en junioren deelgenomen worden. De 260 deelnemers die aan dit toernooi deelnamen kwamen voor namelijk uit Duitsland, België en Nederland. Uiteraard deden er ook weer een groot aantal leden van Taekwon-do vereniging Tong-Il mee. Bij de aspiranten waren dat: Roel Arts, Nici Burhenne, Arno van de Heuvel, Martijn Lund, Kwin Naner- jan, Stef van Rens, Marco Schelberge, Günther Stamper en Qguz Yapru. En voor de junioren: Tjeerd Biessels, Leon Hermkens, Sandra Koster, Maurice Poels, Milancka van Tol, Jolanda Vlemmings en Marjo Zeelen. In totaal werden er acht prijzen behaald. Heren aspiranten (verschil lende gewichtsklasses): Kwin Nanerja 2e prijs, Stef van Rens 2e prijs en Oguz Yapru 3e prijs. Heren junioren (verschillende ge wichtsklasses): Maurice Poels 2e prijs; Tjeerd Biessels 3e prijs. Dames junioren (verschillende ge wichtsklasses); Sandra de Koster le prijs, Milancka van Tol le prijs en Marjo Zeelen 3e prijs. Hierbij allemaal nog van harte gefeliciteerd met de behaalde prijzen. Wanneer u interesse hebt in Taekwon do, dan kunt U gerust bellen voor meer informatie naar 04780- 87630.

Peel en Maas | 1988 | | pagina 11