Aktie toplaag skelterbaan AGENDA Ver Ver Ver iefd ao fd inden verlovings ringenshow lötm29mei JUWGLIGR VGRLINDGN PRODIMA VOOR HERHALING VATBAAR PIENTERE LUDO Wielerronde Oostrum Zelfhulpgroep huid aandoeningen Koffieconcert Orkestvereniging Oude legervoertuigen ZANGERTJES GEVRAAGD INGEZONDEN GESLAAGD OPENBARE BIBLIOTHEEK GEVONDEN Op 28 mei allemaal op de fiets PEEL EN MAAS agir el en maas Donderdag 26 mei - Pagina 3 ,udo van Mill, Geijsterseweg 11A Oostrum, is met zijn 10 jaren al En goed betrokken bij de milieu- iblemen als ieder van ons. Ook hij jgt bij tijd en wijle de "frisse" geur de mestverspreiding te ruiken, en een tv-filmpje over de stoverschotten in dit gebied, zette jongeman aan het denken. Voor zijn leeftijd kwam hij tot een j simpele oplossing. Ms ze die mest niet over 't land spreiden, maar in de grond uiten, dan ontstaat er geen damping dus geen stank en hoeft men de mest ook niet onder te rken. Zo goed en zo kwaad als Ludo kon ende hij zijn idee op papier en urde dat met een eigenhandig schreven briefje naar minister aks, van landbouw en visserij. Prompt antwoordde de minister t een uitvoerige brief, waarin het tiatief en het idee van Ludo van ill tericht geprezen werd. Maar, zo ireef de minister, wat Ludo lekend heeft, is een "mestinjektie- achine". Soortgelijke machine is in 12 door de gezamenlijke onder- lekinstituten ontworpen. Nu (16 jaar ter) wordt nog nagegaan hoe deze ichine zo goed mogelijk gebruikt worden. Wanneer dat lukt, stinkt uitrijden van mest minder, gaat er nder ammoniak de lucht in en jruiken de planten de voedingsstof- uit de mest beter dan nu het geval Een knap bedacht idee van Ludo is. Een circulaire over zo'n mestinjec- ur completeerde de brief van de inister. MILITAIREN DUMPTEN ILLEGAAL In de bossen aan de Ossendijk werd grote hoeveelheid gebruikte tterijen gevonden, welke de groene jerkleur hadden. Mogelijk zijn ze lumpt door militairen, die aan een 'ening in die buurt recentelijk iben deelgenomen. Batterijen vor- een groot gevaar voor het milieu, milieudeskundige van de politie verder nog een grote veelheid (er was sprake van vele inden meters) legerkabel en z.g. idingskabels. r zal kontakt worden opgenomen de verantwoordelijke militaire inties. INBRAAK IN WONING Een bewoner van de Tedderstraat itdekte dat in zijn woning was gebroken. De dader had zich via een apraam toegang verschaft. Er erden enkele goederen van weinig aarde ontvreemd. In een woning aan de Akelei itdekte de bewoner dat getracht was zijn woning in te breken. De dader kennelijk in zijn werk gestoord en rtrokken. Gastencentrum Hotel - Café Restaurant Open: ma. t.m. do. 18.00-21.30uur za. 17.00-21.30 uur zo. 16.00-21.30 uur Andere tijden in overleg. Hotel- Café-Restauran t 04780-89393 •Zaten en Partycentrum 04780-84124 Leunseweg 20 5802 CH Venray BEJAARDE FIETSER LEVENSGEVAARLIJK GEWOND Dinsdagavond even na 18.00 vond op de kruising Veulenseweg-Over- broekseweg een verkeersongeval plaats. De 85 jarige W.H. uit Oostrum fietste samen met zijn vrouw over de Overbroekseweg in de richting van de Veulenseweg. H. verleende eerst voorrang aan een personenauto en vervolgens reed hij de Veulenseweg op, waar hij werd aangereden door een achter de eerste auto rijdende personenauto, bestuurd door een 31 jarige Venrayer. De fiets werd meer dan 40 meter meegesleurd en liep zeer ernstige verwondingen op, waardoor zelfs voor zijn leven wordt gevreesd. Zijn echtgenote werd niet bij de botsing betrokken. Niet alleen werd de fiets totaal vernield, ook de auto liep zware schade op. Aanstaand zondag, 29 mei, organi seert de Tour en Wielerclub Oostrum weer de jaarlijkse wielerronde van Oostrum. Op het gebruikelijke parcours zullen vanaf 13.00 de categorieën jeugd, aspiranten B, aspiranten A, gentlemen/veteranen A, en amateurs B van start gaan. Bij de aspiranten b is de organiserende vereniging vertegen woordigd door Tom van Asten. In de categorie gentlemen/veteranen A zul len Willy Alards en Marcel Martens namens de Tour en Wielerclub van start gaan, en bij de amateurs B zullen Thijs van Asten, Martin Crooymans en Henk Stevens de clubeer verde digen. De wedstrijden worden verreden onder auspiciën van de Nederlandse Wielrenbond. Morgen, vrijdag 27 mei om 19.00 uur heeft weer de maandelijkse ontmoeting plaats van deelnemers/ sters in de zelfhulpgroep voor huidaandoeningen. Zij ontmoeten elkaar elke maand in zaal Thielen aan het Kennedyplein. De vele practische ervaringen uit de andere zelfhulp groepen in Nederland en Duitsland worden er besproken en doorgegeven aan de "kuurpatiënten" in de zelfhulpgroep voor Venray en wijde omgeving. Nieuwe belangstellenden met huid aandoeningen, die zich willen infor meren over een therapievorm met aanpassingen in de eetgewoonten, zijn van harte welkom. De toegang is gratis, zich vooraf telefonisch informeren kan ook via de contactpersoon voor Venray e.o.; Angelien Smit, tel. 08340-44619 (wel graag tussen 18.00-20.00 uur). Op 29 mei om 11.30 zal de Orkestvereniging Venray haar jaar lijkse koffieconcert geven in de aula van het Boschveld College. Uitge voerd zullen worden: - de ouverture tot de opera "Titus", en - het divertimento nr. 1 beiden van W. A. Mozart. - oude Franse dansen, bewerkt door Paul Hindemith. - Sinfonietta voor 10 blaasinstru menten van Joachim Raff. - Concert in E voor contrabas en orkest van Karl Ditters von Ditters- dorf. De contrabas ziet men slechts zelden als soloinstrument aan het werk. De solist in dit werk is Leon Christiaens uit Helmond. Het geheel staat onder leiding van Laurenzo Arboretti. Iedereen is van harte welkom. Toegang vrij. patiëntensportvereniging Servio Psychiatrisch Centrum Venray is met de voorbereidingen voor de ktiedag 28 mei a.s. Deze dag staat ïheel in het teken van de renovatie in de skelterbaan. De activiteiten leien zich af op het terrein van St. crvatius rondom de skelterbaan. In :n programma-boek, wat voor alle telnemers beschikbaar zal zijn, staan poule-indelingen en reglementen oor de verschillende sporttoernooien gedrukt. Voor het voetbaltoernooi ibben zich 6 clubs ingeschreven, oor het volleybal- en handbaltoer- ooi respectievelijk 9 en 4 clubs. Voor fe individueel te beoefenen sporten tels tafeltennis, jeu-de-boule, oquet en sjoelen kan men zich ter laatse tegen een kleine vergoeding schrijven. De inschrijving voor de thtendwedstrijden begint om 10 uur, Dor de middagwedstrijden om 13 nr. In de namiddag wordt er op de clden een korfbalwedstrijd en een etvolleywedstrijd gespeeld. Op de skelterbaan zelf vinden ook aantal aktiviteiten plaats. Man an nagenoeg de hele dag voor 2,50 er rit skelteren. Er staat een formule 'I auto waarin men zich kan laten Dtograferen. Hiervoor moet wel een fcen foto - toestel meegebracht worden. Om 12.30 worden er demonstratie-ritten met Tricks en cross motoren verreden. Verder worden er veel amusements activiteiten georganiseerd. Hieraan kan voor een kleine vergoeding of in een aantal gevallen zelfs gratis worden deelgenomen. Er staat bijvoorbeeld een luchtkussen, iedereen kan een rit maken met een huifkar of verfcentri- fugeren. Voor de muzikale noot zorgen de volgende groepen; Engelbert Ouden hoven en Peter en Ad Haans om 10.30 uur, Amusementsorkest "Niks" om 11.30 uur, de Joekskapellen "Rats d'r neve" en "Lang zok" om 13.30 en Bloascompagnie "Bloas 'm op" om 16 uur. Voor de verzorging van de inwendige mens zijn er velerlei horeca- stands en voorzieningen. De ingang van het terrein bevindt zich aan de Oostsingel. Parkeren op het terrein is verboden, maar er is voor voldoende parkeergelegenheid in de buurt gezorgd. De organisatie rekent erop dat het een geslaagde dag wordt en dat de skelterbaan er met Uw medewerking komt. Venray, St. Hubert, Helmond Grote Markt 7, Venray, tel. 04780-86817 Voor de tweede maal kan men a.s. zondag 29 mei in Oirlo oude legervoertuigen uit de tweede wereld oorlogen bekijken. Ongeveer 50 legerauto's worden verwacht nabij de kampeerboerderij van Jacobs aan de Koepas. Vanaf 10 uur is er tevens een onderdelen-markt annex ruilbeurs. Dat wordt muzikaal opgeluisterd door een joekskapel en de Venlose Koninklijke Fanfare. Om 14 uur vertrekken de voertuigen weer. Zij zijn afkomstig uit binnen- en buitenland. Kinderen vanaf 8 jaar tot 12 jaar die na de schoolvakantie bij ons kinderkoor willen komen, kunnen zich nu al opgeven. Dat kan tijdens de koorrepetitie. Je kunt dan meteen even kijken hoe het koor werkt. Het koor repeteert elke dinsdag avond van 18.30 tot 19.30 uur. Je bent welkom op dinsdag 31 mei op dinsdag 7 juni en 14 juni. Zing je graag kom dan beslist eens kijken. Tot dinsdag! (je vindt ons in het repetitiezaaltje onder de Grote Kerk). Ondergetekende is persoonlijk zaterdagmiddag poolshoogte gaan nemen, wat betreft de drukte die er zou heersen in Venray in verband met de tentoonstelling en de feesten in Merselo. Om 5 uur 's middags was het stil in het winkelcentrum "de Bleek" alleen de bloemenwinkel was nog open in verband met het inruimen van buitenstaande bloemen. Op naar Merselo. Daar waren enkele mensen bezig met het leggen van een dansvloertje op het pleintje voor de kerk; nog enkele waren bezig met een boog, alles bij elkander geen tien mensen te bespeuren. Merselo ademde ruste en vrede. Terug in Venray lag bij het tuincentrum Poels een grote lege parkeerplaats die anders misschien om deze tijd, 18.00 uur aan het vol lopen was als de wedstrijd Top-Geldrop doorgang had ge vonden. Verder naar de Campina melkfabriek waar een grote parkeer plaats was afgebakend voor 400 a 500 personenauto's in verband met de tentoonstelling. Ja lieve mensen je kunt me geloven of niet maar er stond niet eén auto geparkeerd, alleen een bestelbusje bij de kantine voor het ophalen van muziekinstrumenten. De politie die de drukte niet aankon (aldus diverse krantenberichten) heeft een zeer rustige zaterdagmiddag gehad. Het zei ze gegund. Maar was dit allemaal nodig geweest? Ons SVV dat als sluitstuk een prachtige beslissingswedstrijd van het compe- titiesezoen met als eindresultaat een meevaller van ettelijke duizenden guldens aan haar neus voorbij zag gaan, treurt hierover nog lang na, want zij hadden in overleg met enkele instanties wel kans gezien om alles in goede banen te leiden. De wedstrijd die door verschillende spelers van SVV werd bijgewoond en diverse andere personen hebben allen dezelfde verklaring. Het was een sportieve wedstrijd waarin terecht TOP Oss kampioen werd. Geen wangedrag of iets dergelijks. Venray wil stadsma nieren door haar groei aannemen, maar dan wel met de nodige dorpsrust. Daarom eindigt onderge- tekende.'Rooy mien dörp ien de Piël, ik hald van öw mit hart en mit ziel. De supporter met de bel. H. Gerrats. Aan de Universiteit te Nijmegen voor het artsenexamen C. van de Vlasakker. Huub Clephas en Frans van de Kamp, de organisatoren van de eerste Prodima, konden op de avond van de tweede Pinksterdag opgelucht adem halen. Het grote karwei was geklaard en ondanks een trage start van het gebeuren gedurende de eerste drie dagen, was deze produkten- en dienstenmarkt toch nog een succes geworden. De zorgelijke trek, die een paar dagen op het gezicht van Frans van de Kamp had gelegen, verdween op slag, toen Huub Clephas hem kon vertellen, dat zeker 18.000 betalende bezoek(st)ers de controle van Prodima waren gepasseerd. En beiden konden vergenoegd in de handen wrijven, toen zij het resultaat van de onder de 128 standhouders gehouden enquete hadden bekeken. Ruim 80Tb meldde graag van de partij te zijn, wanneer over drie jaar weer een Prodima zou worden georganiseerd. Deze stand houders waren vol lof over de organisatie, al had men uiteraard hier en daar wel wat kritiek. Opbouwende kritiek welteverstaan, waarmee de organisatoren hun voordeel kunnen doen in de toekomst. Ook het publiek was tevreden. Zeer positief reageerde men over de opzet, waarbij het zwaartepunt niet lag op het huishoudbeurs-zijn, en alle waardering had men voor de aankleding en de verzorging van het geheel. Er was niet één stand bij die uit de toon viel. "Wij hebben deze vijf dagen de basis gelegd, waarop wij ondanks de geconstateerde kinderziekten en wellicht ook fouten verder kunnen bouwen" zei na afloop een tevreden Huub Clephas. MOEILIJK START Bij de opening op donderdagmid dag ging alles mis, wat mis kon gaan. Vanwege de laaghangende bewolking konden de parachutisten niet op tijd springen, de balonnen bleven in de bomen hangen, de elektriciteitsvoor ziening viel een paar maal uit en de bierkoeling liet het afweten. Heerste bij de opbouw van de stands een temperatuur van 30 graden in de tenten, op de openingsdag stonden de standhouders te vernikkelen van de kou. Dit euvel lostte de natuur gelukkig de resterende dagen zelf op. Op zaterdagavond werd de zorg bij de organisatoren voelbaarNa drie dagen had men slechts 4000 bezoekers geteld. Maar maandagmid dag om twaalf uur was al eenzelfde aantal binnen en werd deze dag, evenals de zondag, een topper. Vooral tijdens de Pinksterdagen werden de demonstraties een groot succes. Bodywork o.l.v. Ine Clarke, modeshows o.l.v. Stanley v.d. Meer, judo- en teakwon-do-demonstraties en het rock and rollgeweld van dansschool Lon Wetjens trokken, evenals de bodybuildingshow van het fitnesscentrum Alsporti, doorlopend alle aandacht. De tijdens Prodima gemaakte foto's van stands en bezoekers zijn te bezichtigen in de VVV-etalage in de Grotestraat (voorheen choco laterie Lucassen). VERRASSEND VENRAY Onder de naam "Verrassend Venray" werd in de sporthal "de Wetteling" een presentatie gegeven door de gemeente, diverse Venrayse bedrijven, gezondheidszorg, oplei dingsinstituten, de VW, architecten en bouwwereld en vele anderen, om de belangstellenden te informeren over wonen, werken en leren in Venray. Ondanks het feit, dat niet alle drie themadagen zich mochten verheugen in een grote belangstelling, waren de deelnemers toch zeer tevreden en positief over het resultaat. Was het de bedoeling, dat deze manifestatie na zaterdagavond gesloten zou worden, de standhouders besloten spontaan op beide pinksterdagen open te blijven; een geste, die zowel door de organisatoren als door het publiek erg op prijs werd gesteld. In ieder geval werden op beide extra dagen zowel door de gemeente als door de industrieën nog veel belangrijke contacten gelegd. Nieuwe aanwinsten voor de afde ling voor de volwassenen Barker, Clive. Prins van de duisternis. Tien griezelverhalen. Brusse, Jan. Tussen Oui en Non. Ironisch getinte stukjes waarin de Franse mentaliteit en wijze van denken, spreken en uitdrukken het hoofdthema vormen. Christie, Agatha. Veertiende vijf- ling. Cook, Robin. Epidemie. Wanneer zich in een aantal ziekenhuizen in de Verenigde Staten uitbarstingen van een besmettelijke ziekte voordoen, probeert een medisch onderzoekster de oorzaak daarvan te achterhalen. Follett, Ken. Het Modigliani schan daal. Een aantal mensen maakt jacht op een onbekend, maar zeer belang rijk kunstwerk. Innes, Hammond. Tussen water en vuur. Een Engelse journalist komt bij het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog in 1939 toevallig op het spoor van een Duitse duikbootbasis in een verlaten tinmijn in Cornwall. MacEwan, Ian. Het kind in de tijd. In een sterk dirigistische samenleving krijgt een jonge vader van een ontvoerd kind opdracht een opvoed kundig handboek te schrijven. Portocarero, Herman. De eeuw die Beiroet heet. In Beiroet ontvouwt zich een caleidoscopische veelheid aan intriges. Waugh, Evelyn. Scoop. Bij vergis sing laat een krant een onervaren, naïve journalist een revolutie in Afrika verslaan. Williams, Sherley Anne. Desse Rose. In de periode waarin de slavernij in het zuiden van Amerika ten einde loopt, ontstaat in moeilijke omstan digheden een band tussen een gevluchte slavin en een blanke jonge vrouw op een plantage. OPENINGSTIJDEN: Maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 Dinsdag t.m. donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Herenzonnebril, jonge Mechelse her der reu, Jonge hond, bruin met wit, Mechelse herder met prikband, Haan, diverse felle kleuren; zwart-witte hond, reu,* twee honden Cocker Spaniel; zwart-witte bastaard hond,' jong poesje, lapjeskat,- zwart-witte hond,* reu, zwart-witte hond kruising St. Bernhard/New Foundlander; 6 bankbiljetten van div. waarden, 1 bankbiljet; Herenpolshorloge Quartz; zwart lederen portemonnee; wit gouden trouwring merk Desiree inscr. "Theo", Gouden gladde trouwring inscr. "Annette" 3-11-68/19-4-69; Twee sleutels aan touwtje, merk Zeiss Ikon en Lips 2000, 3 sleutels, 2 autosleutels aan hanger met'opschr. Renault Strijbosch, 7 sleutels aan ring, 4 sleutels aan ring waaronder Ford-sleutel, autosleutel met label van Brikenstock, 4 sleutels aan flessen- opener waaronder VW sleutel, 1 huissleutel merk Orion, zwart etui opschr. Muvero inh. 1 sleutel, 2 autosleutels in bruin etni, fietssleutel nr. 54S, fietssleutel nr. 44S, donder- bruin etui met 5 sleutels, 1 sleutel merk Benco Yal 13, 1 sleutel merk Velo; Groene tas inh. regenjas en sleutels; Tennisracket merk Star Team, stekkerdoos, gedeelte van neuswiel van aanhangwagen, bruine enveloppe inh. div. foto's, 2 cassettebandjes, siervelg kleur grijs opschr. CC Sport; bruine damesfiets merk Burgers framenr 31673H, groene kinderfiets merk Holland Look, gele damesfiets merk Corina framenr. 3483098, rode herenfiets merk Solitar framenr 185771, groene racefiets merk NSU framenr 746147, zwarte damesfiets merk Simplex framenr 0802534, bruine herenfiets merk super Cycle framenr 805650, witte damesfiets merk Nostalgie framenr 55679, zwarte damesfiets mer Gazelle framenr 5870, zwarte heren fiets framenr 2342316, zwarte heren fiets merk Viking framenr 2256610, witte racefiets merk Deursen framenr 7221252, zwarte damesfiets merk Empo, zwarte damesfiets. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Op zaterdag 28 mei wordt voor de vijftiende maal de Landelijke Fietsdag gehouden, het officieuze begin van het toeristische fietsseizoen en dus alle maal op de fiets. Dit jaar ruim honderdveertig routes en bijna twee honderd opstappunten, zodat iede reen (betrekkelijk) dicht bij huis kan beginnen. De landelijke Fietsdag vormt tevens het begin voor een dertien weken durende campagne, een gezondheidscampagne, die onder de naam "Way of Life" door de Nederlandse Hartstichting, TROS en ANWB wordt georganiseerd. Doel van deze campagne is het aktiveren van sportieve beweging om zo de gezondheid te bevorderen. Fietsen is daarbij belangrijk omdat het op een eenvoudige, voor iedereen bereikbare manier mogelijkheid tot het nemen van beweging verschaft. Deelname aan de landelijke fietsdag kost 4,50 en dat is inclusief de "Way of Life beweegpas". Een deel van de opbrengst is, zoals gebruikelijk, bestemd voor een goed doel. Vorig jaar trok de landelijke fietsdag bijna 400.000 deelnemers. 28 en 29 mei ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusstraat 13, tel. 81878 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN. tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, tel. 83829 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay-- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12-euiv. WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR.STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorsc reening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk'' Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landwecrt" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg- kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tol 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, lel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEVl, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische afspraak tijdens kantooruren 85968 of 04950-30345 'n leesbare krant

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3