25 Jaar wandelsport in Merselo HANDBOOG llVi Jaar Trimclub Venray JBC Venray '80 Tafeltennis paastoernooi Internationaal volleybaltoernooi geslaagd H.V. MANUAL DE PIONIERS TRIMCLUB Speel-O-Theek Katholieke Vrouwenvereniging Judovereniging Sportschool „ÉRISED" PEEL EN MAAS Zeer spannende school- zaalvoetbalkampioenschappen BILJARTCLUB VOOR OUDEREN Sportivo Overloon PEEL EN MAAS ina KEL EN MAAS Donderdag 14 april - Pagina 17 Na afgelopen winter in de manege van Hegelsom gespeeld te hebben startte de jeu de bouleclub haar zomeractiviteiten op 2e Paasdag buiten. Op het terrein van Vlakwater te Venray werd een openingstriplet- tentoernooi gespeeld. Het ietwat schrale lenteweer deed geen afbreuk aan het enthousiasme waarmee de leden hun seizoen begonnen. De eerste prijs werd behaald door: Eef Zeelen, Marian Zeelen en Frits v.d.d Berg. De tweede door: Herman Gorree, Nel Gorree en Piet Fennet. De derde door: Jan Wikkers, Eric Kleintjens en Willy van Bakel. De verdere clubcompetitie voor tripletten en doubletten wordt ge speeld op de dinsdagavonden en zondagochtenden Afgelopen zondag 10 april organi seerde JBC Venray haar jaarlijks Piëlhazentoernooi. De thuisspelende club mocht zich verheugen in de belangstelling van internationale deel nemers. In totaal speelden 36 tripletten in vier poules. Elke poule kende een le een 2e en een 3e prijs bestaande uit een creatieve, atractieve Pielhaas. Mede door het zonnige weer werd het buitengebeuren een geslaagde dag, ook voor hen die niet in de prijzen vielen. A.s. zondag vindt het openings- toernooi doubletten plaats. JBC Venray hoopt, dat de weergoden wederom met hen zullen zijn. Het Paasweekeinde stond in Venray in het teken van de tafeltennissport. Meer dan 850 deelnemers streden vier dagen lang om de prijzen. Het toernooi was dit jaar sterker bezet dan anders, dit kwam tot uiting in het feit dat slechts enkele Redstars spelers tot de finale wisten door te dringen. Bij de jongens-welpen was Leon Rooijerdijk succesvol door de eerste plaats te bemachtigen. Bart Platz Beeker en Nickie van Sunderen werden 2e in het dubbel. In de meisjes jeugd III klasse werd Susan Linders eerste. Erika van Bussel bereikte de finale in de dames AB klasse, maar moest de winnares van het toernooi, Margot Janssen voor laten gaan. Ronals Bogaard speelde een goed toernooi. Hij stond in 3 finales. Twee maal moest hij zijn tegenstander feliciteren (He AB, en sen 1) maar in het dubbel werd hij samen met Bert Bogaard wel eerste. Basisscholentoernooi Op dinsdag 5 april werd het basisscholentoernooi gespeeld. Er deden 17 basisscholen van Venray en omgeving mee. De winnaars waren: Groep 3,4 en 5 1Niels Hermsen Coninxhof; 2. Paul Rutten Kemp. Groep 6 1. Bob v.d. Rijt Keg; 2. Roel Wijnen Coninxhof. Groep 7 1. Ruud Brands St. Jan; 2. Willem Peeters Kemp Groep 8 1. Twan Bouten Bongerd; 2. Sjoerd Franken Hommel. Het scholenklassement werd dit' jaar gewonnen door de Kemp. De uitslag was: 1De Kemp 17 2. De Bongerd 14 3. Hommel 14 4. Foekepot 12 5. Coninxhof 7 Ondanks dat de teams van de Royal Air Force zonder opgave van reden niet kwamen opdagen en dat 't team van de rijkspolitie Limburg, wegens betrokkenheid bij een verkeersongeval op weg naar Venray, niet verscheen, kan toch worden gezegd dat zeker in sportief opzicht het door de Politiesportvereniging van de ge meentepolitie georganiseerde interna tionaal Volleybaltournooi voor po litieteams in de sporthal "De Wetteling" geslaagd is. Commissaris G. de Bruijn reikte na afloop de bekers uit waarbij hij veel woorden van lof aan het adres van de organisator, brigadier Dirk Krouwel, richtte. Uitslag klasse A 1. Mobiel Legioen Kon. Rijkswacht uit Brussel, gevolgd door Gempo Maastricht, Kon. Mar. Wezep en Polizei uit Hannover. Klasse B Gempo Venray, gevolgd door Kon. Rijkswachtschool uit Brussel, Gempo Helmond, Nederlandse Politie Aca demie, en de Bundesgrenzschuts uit Kleve. Klasse C Rijkswacht Mobiel Legioen II Brus sel, Gempo Doetichem, Polizei Aachen, Gempo Uden en Gempo Tegelen. Direkteur Fr. Welschen van Inalfa, welk bedrijf de organisatoren een warm hart toedroeg, reikte zowel de troostprijs aan het team van Alex Boone Rijkwachtschool uit Brusel en de sportiviteitsprijs aan het team van het Mobiel Legioen van de Rijkswacht uit. Volgende week vrijdag 22 arpil zal in zaal 't Anker in Merselo blijken welke plaats de Wandelsport Merselo heeft weten te nemen. Op die dag verwachten de organisatoren van het 25 jarig bestaan van de Natuur vrienden, veel van de 420 personen die in 25 jaar in het verenigingsregister werden ingeschreven. Het was een heel karwei om achter alle adressen te komen. Veel waren immers in de loop van die 25 jaar uit Merselo vertrokken. Gezien de reacties op de uitnodi gingen, om de receptie te gebruiken als een soort reünie, en dan nog eens de vele leuke en prettige herinneringen op te halen heeft veel weerklank gevonden. De wandelsport was in Noord Limburg 1963 in opkomst. Nellie Jacobs vond in Merselo een 15 tal meisjes, in de leeftijd variërend van 8 tot 12 jaar, bereid om aan de Uitslagen J asp B Manual-Breeton sport 4-3 M asp B Wittenhorst-Manual 3-6 J asp A Rapiditas 2-manual niet gesp. H sen Manual-Helios 19-24 D recr Manual-Wittenhorst 9-5 asp B meisjes-jongens 24-36 H recr Manual-Blerick 11-13 Programma zaterdag 16 april veld M asp B Manual-Loreal 1 14.00 J asp A Manual-Loreal 1 11.45 Zondag 17 april zaal H jun Rapiditas 2-Manual 14.30 Vertrek 13.00 Zaterdag 23 april veld J asp B HVN 1-Manual 16.15 v. 15.00 M asp B Manual-Breeton sport 14.00 Zaterdag 23 april zaal H recr Breeton s-Manual 18.30 Vertrek 17.30 Zondag 24 april veld H sen HVN 1-Manual 14.55 v. 13.45 H jun B Rapiditas 1-Manaul 12.55 Vertrek 11.25 D jun A Wittenhorst-Manual 17.00 Vertrek 16.15 Dinsdag 19 april om 20.00 ledenvergadering in de Wieënhof. Na de eerste stapjes schoorvoetend te hebben gezet zijn een aantal modelvliegtuig-fanaten voor de dag gekomen op onze "stuif-in" op 27 maart j.l. Wij weten dat er nog veel mensen in Venray en omgeving zijn die hun modellen in het stof hebben staan of hangen. Ook vorige keer meldden wij dal er nog wel aktiviteit te gebruiken was in een gerenom meerde modelvliegclub met prima accomodatie. Dus, mensen, wat let u om eens poolshoogte te nemen! Kom bij mooi weer eens rustig kijken op het vliegterrein, in de weekends vanaf 13.00 uur tot 's avonds. Vragen staat vrij en inlichtingen zijn gauw verkregen. Vliegen is vrij zijn in de ruimte! Voor inlichtingen kunt u terecht bij resp. voorzitter en secretaris van "De Pioniers" Kleindorp 19, Merselo tel. 04786-656 of Afdelbertweg 23 Venray tel. 04780-84833. Op 23 april a.s. is er (na ons jaarlijkse snoerwerk) voor leden een snertmiddag; vergeet a.u.b. niet een goed humeur en de modellen mee te brengen! Lopersgroep: zaterdagmorgen: duurloop van 10 km. op het Meterik circuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf parkeerpl. Schadijk. Maandag en donderdagavond, ver trek om 18.30 vanaf St. Anthonius- veldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km. op harde ondergrond voor langere afstand, route Singels Venray. Trimmers: Zondagmorgen op het Geysterse bossen circuit een geva rieerd trimprogramma. We verza melen en vangen aan om 9.00 uur bij wandelpad kapel. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Venray tel: 85384. wandelsport te gaan deelnemen, mede met het oog op de toen in juli in Venray te organiseren Jeugdvier- daagse. Er werden wat witte blousjes in elkaar gezet, en rokjes en sjaals gestikt van blauwe bolletjesstof. Die bolletjes zouden als het ware het handelswerk van de club worden. Er werd volop getraind en bij die eerste deelname aan de Venrayse Jeugdvierdaagse deden de Merselose meisjes het zo goed, dat de jury hen beloonde met een derde prijs. Dat zou een begin zijn van een reeks successen, behaald in het Noord Limburgse en Brabantse land; maar ook werd er in de loop der jaren aan veel andere wandelsportevenementen deelge nomen. Voor een vlag van de Merselose club zorgde de fervente wandelsporter Jan van Meijel uit Leunen, die ook de naam "de Natuurvrienden" bedacht. In 1969 werden ook jongens tot de wandelsportclub toegelaten; maar ook nu bleven de bolletjes het "handel- merk". Tot dat jaar was het eigenlijk allleen Nellie Jacobs geweest die de wandel- sportvereniging runde en het is onbetwist aan haar te danken dat deze sport in Merselo z'n plaats heeft weten te behouden.. Er werd er een bestuur gekozen en nu rustte niet alles meer op Nellie Jacobs. Bijna 20 jaar is ook Har de Mulder een van de grote stimulators voor de wandelsport en ook hij mag nu genist eens extra vermeld worden bij het zilveren feest. Zuinig beleid, zowel vanaf het eerste uur als nu nog, o.a. door het kopen van lapjes stof op de Markt en het sparen van bonnen op waspoeder, Op donderdag 14 april beginnen we met een extra uitleendag, de ope ningstijden zijn van 4-half 6. De drukte en het speelgoed worden dan verdeeld over 3 dagen, want de andere dagen op woensdag van 2-4 uur en op vrijdag van 4-half 6 en van 7-8 uur blijven gewoon doorgaan. Dit hebben wij gedaan naar aanleiding van reakties op de open dagen dat verschillende mensen best lid zouden willen worden, maar dat en de woensdag en de vrijdag moeilijk Heeft U nog duidelijke wensen, zet ze dan a.u.b. in het wensschrift wat in de SOT ligt. Wij proberen zoveel mogelijk voor iedere leeftijd wat te bieden, maar soms is het moeilijk in te schatten waar de voorkeur naar uit gaat. Ook iedereen of suggesties kunt U in de kopybus op de balie doen. Alles is welkom. Nu het betere weer op komst is, worden er links en rechts eens kasten opgeruimd. Vind u een oud spel, zoals b.v. monopolie, waar de onderdelen wel goed maar niet meer compleet van zijn gooi het dan niet weg. Wij kunnen er uithalen wat wij kunnen gebruiken en de rest gooien wij dan wel weg. Enkele spelen kunnen soms niet meer in de uitleen, omdat er essentiële onderdelen weg zijn en omdat deze spelen niet meer in de handel zijn, kunnen ze niet aangevuld worden, terwij de rest nog goed is. Zo ook met onderdelen van een boerderij b.v. kijkt U eens rond. U kunt het altijd rond de uitleentijden aan de balie afgeven (niet in de bibliotheek) in de speel-o-theek. Alvast onze hartelijke dank voor de moeite. Tot ziens in het gebouw van de bibliotheek, Merseloseweg 13 Venray. Uitslag 8e bondswedstrijd georga niseerd door St. Hubertus Merselo De Batavieren 1386 1297 1237 1041 Diana 1377 12901112 Uitspanning 1335 12791142 St. Hubertus 13621205 1045 St. Joris 13701284 12241016 Ons Genoegen Am. 1333 1251 1166 Ons Genoegen Yss 1364 1280 1170 889 De rare schutters 1301 1144 De Schutroe 1352 1270 1212 1009 St. Sebast. 1348 1289 1252 1199 1097 Willem Teil 1274 Personele prijzen M. Thijssen Diana 50 nl G. Koonings St. Joris 50 nl M. Camps Ons Genoegen 5x10 nl J. Hesen Batavieren 5x10 nl P. Drabbels WUlem Teil 5x9 nl was de basis, naast veel inzet van vrije tijd en de wii voor de jeugd iets te doen. Zo verzorgt men immers ook traditioneel de jeugdkampen in en rond de Abdy van Heeswijk-Dinter. Men weet het niet precies, maar ongeveer 200 wandeltochten heeft men zeker gehouden. Het aantal afgelegde kilometers is niet te schatten. "De Natuurvrienden" van Merselo hebben hun goede naam weten te behouden, met hun winterseriewan- deltochten en hun St. Nicolaaswandel tochten. Juist daardoor is men bijna als enige club in 't Venrayse blijven bestaan. De natuurvrienden scharen nog 45 leden onder hun vaandel, met een bestuur van 7 leden dat wordt bijgestaan door een aantal actieve leiders en leidsters. Bescheiden als ze is verklaarde Nellie Jacobs (mev. v.d. Akker) ons dat ze het zeker geen 25 jaar had kunnen volhouden, als ze niet de steun had gekregen van velen die de wandelsport en de jeugd van Merselo een warm hart toedragen. Nu wordt er feest gevierd met een reünie en receptie, in zaal het Anker, welke van 19.00-20.30 zal plaats vinden. En dan zal op zondag, hoe kan het ook anders, een Jubileum wandeltocht worden georganiseerd voor de afstanden, 5, 10, 15, 20 en 40 km in de prachtige natuur rond Merselo, met als startplaats zaal het Anker. Gestart wordt op diverse tijdstippen, welke de deelnemers bekend zijn. De groepen welke gejureerd worden starten om 12.00 uur. P. Peeters St. Sebastiaan 5x9 nl J. Classens Batavieren 5x8 nl J. Sijmons Diana 4x8 nl M. Arts 5x7 H. Wilms Schutroe 4x7 P. Madou Willem Teil 4x6 M. Michels St. Hubertsu 4x6 M. v. Ham Diana 3x5 J. Likkel Uitspanning 3x5 A. Jaspers Ons Genoegen Y 3x4 C. Pestel Uitspanning 2x4 C. v.d. Velden Uitspanning 2x3 A. Janssen Ons Genoegen Y 2x3 L. v. Hoof Ons Genoegen Y 2x2 L. v. Ham Diana 2x2 H. Flinsenberg St. Hubertus 2x1 L. Thijssen Schutroe lxl nl Hoogste heer G. Koonings St. Joris 243 punten; hoogste dame A. Thijssen Diana 229 p; Hoogste junior P. Bus ons Genoegen Y 231 p; Hoogste senior J. Siebers Diana 236 p. HBS DIANA Zaterdag j.l. werd er deelgenomen aan het tournooi te Tienray. Het eerste zestal behaalde 1360 punten, het tweede zestal 1167 punten. Hedenavond Horst-Diana. Vertrek 19.00 uur. Zondag a.s. is de 3de ronde om de NHB beker. Deze ronde wordt verschoten te Grashoek. Maandagavond jaarvergadering van de kring. Aanvang 19.00 uur. Hierbij wordt tevens de prijsuitreiking gedaan van de winnaars van het afgelopen seizoen en de huldiging van jubilarissen. Dinsdag 19 april a.s. houden wij de laatste ledenbijeenkomst van dit seizoen. We krijgen een introductie- avond gepresenteerd door het Bureau Voorlichting Kerkartikelen, met als titel "De kunst van kiezen". Vaak kiezen wij b.v. uit gewoonte of om de ander een plezier te doen of "om erbij te horen". En zo zijn er meer motieven waardoor wij niet werkelijk vrije keuzes maken. De avond begint om 20.00 uur in zaal "in den Engel". Zorgt U op tijd aanwezig te zijn, zodat we ook op tijd knnnen beginnen. Wat ons uitstapje naar 's Hertogenbosch betreft, op dinsdag 3 mei a.s., hebben wij beslag kunnen leggen op een grote bus voor 67 personen. Iedereen die zich al opgegeven heeft voor deze reis, kan dus mee. Er zijn nog enkele plaatsen voor leden die zich alsnog op willen geven, dit kan telefonisch bij de secretaresse tel. 87308 of dinsdag avond 19 april kosten 25,-. Afgelopen zondag maakten enkele junioren en senioren van onze vereniging de verre reis naar het Franse plaatsje Bitsche om daar deel te nemen aan een Internationaal judo toernooi. Bij de junioren t.m. 65 kg was het Gerard v.d. Velden die na zwaar bevochte wedstrijden erin slaagde om een 3e plaats te behalen. Gerard presteerde later in dezelfde gewichtsklasse bij de senioren nog beter, door ook hier een 3e plaats op te eisen. In deze klasse werd de le plaats eveneens ingenomen door een Ven- rayer n.l. Ronnie Smits, score van ippon. Etienne Voesten nam ook deel in twee klasse, n.l. bij de junioren en senioren t.m. 71 kg. Na al enkele wedstijden bij de senioren gewonnen te hebben startte gelijktijdig zijn wedstrijden bij de junioren. Hierdoor werd een te grote aanspraak op zijn conditie gedaan en presteerde hij voor zijn doen te weinig in zijn eigen leeftijdsklasse. De nu behaalde 3e plaats had zeker beter gekund, bij een gunstiger wedstrijdverloop. Twan van Bussel deed het erg goed. Na veel gewonnen wedstrijden moest hij zich in de finale echter gewonnen geven. Twan kwam uit bij de senioren t.m. 71 kg. Na de verloren finale bevestigde hij zijn goede vorm door na 5 seconden met een Uchi-mata een ippon te scoren, waardoor de zilveren medaille zijn deel werd. Zo'n prestatie leverde ook Erik Cup bij de senioren t.m. 78 kg. Ook hier stond een Duitse tegenstander een hogere klassering in de weg, al was het verschil in de finale erg klein. Zo ging de eerste plaats net aan de neus van Erik voorbij en werd de 2e plaaats zijn deel. Wij kunnen al met al terugzien op een goed toernooi en een gewonnen "kussen-gevecht" op de ploeg uit Offenbach, een dag vóór het tournooi tijdens de overnachting in het pension. De uitslagen 1. Ronnie Smits; 2. Twan van Bussel; 2. Erik Cup; 3. Etienne Voesten; 3. Gerard v.d. Velden. J.l. zondag was sportschool Erised te gast op het "leudabtoernooi 1988", in Baexem. Het betrof een team- toernooi voor jongens geb. in 1974 t.m. 1981 waaraan 24 verenigingen deelnamen in 4 poulen. Sportschool Erised moest het zien te klaren tegen Haelen, Grubbenvorst, Helden, Judo keer 1 en Blerick; het eerst tegen Haelen. Erised besliste deze partij in haar voordeel, met vier gewonnen wedstrijden een gelijk en een verlies. De verloren partij was de eerste wedstrijd omdat wij geen judoka in de gewichtsklasse min 27 kg hadden. Tegen Grubbenvorst werd ge wonnen met drie gewonnen partijen twee gelijk en een verloren. Tegen Helden werden vier partijen gewonnen; een gelijk en een verloren. Dus ook hier werd de winst binnen gehaald. judokeer 1 was de volgende tegenstander en ook hier winst met 4 gewonnen partijen, een gelijk en een verloren. Nu bleef alleen nog Blerick over waarvan gewonnen moest worden om de eerste plaats te behalen. Ook hierin slaagden we, met drie gewonnen, een gelijk en twee verloren wedstrijden. De judoka's die in het team waren opgesteld waren: Roel Linssen min 32 kg, Emile Scholte min 37 kg, Erwin Vogelsangs min 42 kg. Voor Erwin overigens zijn eerste toernooi, waarin hij liet zien wat hij in korte tijd onder deskundige leiding allemaal geleerd had. Erwin wist immers al zijn partijen met het hoogste score (ippon) af te sluiten. Bram Terwijn min 47 en Jeroen Stad min 52 sloten de formatie. Gefeliciteerd met dit mooi resultaat, jongens. uw weekblad Het 3e schoolzaalvoetbalkam- pioenschap georganiseerd door ZW Venrode in samenwerking met de LTS Venray is uitstekend verlopen. In een goed gevulde sporthal "de Wetteling" werd om het schoolkampioenschap zeer fel gestreden door de middelbare scholen van Venray. Jammer genoeg was dit jaar het Boschveldcollege en MAVO niet vertegenwoordigd. Nieuwkomer LTS die dit jaar voor het eerst deelname behaalde een 2e plaats bij zowel de jongens als de heren. Om 9 uur openden de dames het toernooi. Sportieve dames zitten er schijnbaar alleen op het Marianum aangezien dit de enigste school was die teams afvaardigde* Maar dan ook zonder problemen twee volledige teams. Twee gastploegen meisjes van SVV Venray en dames van ZVV Venrode leverden een poule van 4 teams op. Er werd goed gevoetbald waarbij Esther Litjens als topscoor- ster genoemd mag worden. SVV was weliswaar het sterkste maar kon natuurlijk geen schoolkampioen worden, deze eer ging naar marianum 2 als hoogst geklasseerde schoolteam. Bij de jongens waren 5 teams waarvan Jerusalem 2 duidelijk de sterkste was. Met een doelsaldo van 10 voor en 0 tegen werden ze onbedreigd kampioen. David Schön- berger was hier topscoorder. De LTS behaalde een verdienstelijk 2e plaats. Opvallend waren de goede keepers bij de diverse jongensteams. Bij de heren was de strijd dit jaar bijzonder scherp. Zeven teams waren er hier verdeeld over twee poules. De kruisfinale tussen Jerusalem en IMBO werd na een 1-1 eindstand met penalty's nemen beslist door het IMBO. Jammer voor Jerusalem ze probeerden misschien mooi te spelen. De finale tussen LTS 2 en IMBO werd terecht door IMBO gewonnen die zeer fraai zaalvoetbal het kampioenschap veroverde. Eindstanden damesklasse 1. SW Vernay, 2. ZVV Venrode, 3. Marianum 2,4. Marianum 1. Jongensklasse 1. Jerusalem 2,2. LTS 1, 3. Jerusalem 1,4. Marianum, 5. LTS 2. Herenklasse 1. IMBO, 2. LTS 2, 3. LTS 1, 4. Jerusalem 1, 5. Marianum 2, 6. Marianum 1,7. Jerusalem 2. De jubilerende trimclub van Venray is ter gelegenheid van het 12'A jarig bestaan voor de tweede maal in het nieuw gestoken door hun sponsor Glas- Verf- Behang- Schildersbedrijf JacTheuws. Onder een bezielende leiding van oprichter en animator Piet Loomans kuurt menigeen zich uit in de uitgestrekte bossen van Venray, in leeftijd variërend van 20 tot 55+', zowel man als vrouw, 's Zondags de 'rimgroep "gezinskuiten" en 's maandags en donderdagsavonds en 's zaterdags in alle vroegte de lopers- groep (6 of 10 km). Afgelopen jaren is er al menige "happening" geweest. O.a. bezoek ®an de mini-marathon in Apeldoorn, City-Pier-Cintyloop, Rank Xerox- loop, menige Vlakwatercross en Koniginneloop en last but not least (als v.b.) de beruchte, beroemde, zware Niirnburgringloop. Deze laatste loop hebben sommige ervaren lopers al 2 of 3 keer gelopen. Ook de crossen in de regio trekken altijd wel trimmers van deze "wilde" trimgroep aan. Voorop staat het recreatieve en het sociale. In tweede instantie pas het prestatieve. De witte shirts met de sponsornaam erop en de blauw-grijze trainings pakken zijn een bekend gezicht in ons dorp. Hoe komt een neringdoende ertoe zoiets te sponsoren? We vroegen Jac Theuws zelf ernaar. "Nou weetje, ik loop zelf ook mee. Als winkelier met een schildersbedrijf erbij heb je niet veel tijd voor echte sociale contacten. Zondags is eigenlijk de enige dag dat er sociaal iets zou kunnen gebeuren, maar dan hebben UITSLAG WEDSTRIJDEN SEIZOEN 1987-1988 lodstaud klasse A: fevenum Vevert lasthoes 2 tienray lerselo imerica [lockert istenriekske Kekslag 2 Kekslag 1 lasthoes 1 Isselsteijn ütterswijck Indstand klasse B: knerica eunen tvcnum 2 lockert tvenum 1 irlo egelsom riendtsveen 'iekslag asthoes isselsteijn trkelheem lenray ttenriekske indstand klasse C: lockert 1 eunen lockert 2 tnerica irlo stenriekske Isselsteijn astenray 1 lockert 3 ivenum enray Mtenray 2 riendtsveen 24 147-45 24 111-81 24 109- 83 24 104- 88 24 99- 93 24 97- 95 92-100 90-102 89-103 83-109 81-111 81-111 65-127 24 24 24 24 24 24 24 26 142- 66 26 127- 81 26 121- 87 26 116- 92 26 109- 99 26 108-100 26 106-102 26 105-103 26 93-115 91-117 90-118 85-123 84-124 81-127 26 26 26 26 26 24 119- 73 24 116- 76 24 115- 77 24 114- 78 24 110- 82 24 99- 93 97- 95 90-102 84-108 82-110 80-112 75-117 71-121 24 24 24 24 24 24 24 In de B-klasse en in de C-klasse thaalde de Biljartclub voor Ouderen Leunen een tweede plaats en dus n beker. De vijftallen die dat testeerden: proficiat. De biljarters die meedoen aan de wnpetie, spelen elke woensdagmid- ig tegen een ander dorp. De anderen iljarten op de instuifdagen: maan- ig- en/of vrijdagmiddag. Wie een middag wat te zien of wat doen wil hebben, is op deze twee liddagen van harte welkom in het ublokaal voor ouderen "de Schakel' ehter het parochiehuis te Leunen. Het bestuur. Zoals reeds bekend is, zal op Imelvaartsdag donderdag 12 mei, SPORTIVO buiten volleybal- (ernooi plaatsvinden. Jaarlijks jmen vele teams deel aan het lernooi. Vooral voor de gezellig- (idsklasse zijn al vele aanmeldingen innen. Opgave is echter nog steeds logelijk. De teams in deze gezellig- Hdsklasse zijn voornamelijk ge- genheidsteams bestaande uit 6 of 7 telers (minimaal 2 dames in het «ld). Mocht U nog geen inschrijf- irmulier in uw bezit hebben, bel of :hrijf: Ton Abels, Snejerspad 19, 825 CN Overloon. Tel. 04788-1887. 'r leesbare krant mijn vrouw Wil en ik behoefte aan ons eigen gezin. Dit lopen, met een mogelijkheid van 3 of 4 keer per week, telkens als je zelf zin hebt, biedt een sociaal contact dat uniek is. Inspan ning, ontspanning, politiek, dorpsge kiets, gezondheid, kennissen. En om toch een beetje eenheid te krijgen en herkenbaarheid onderling (de groepen wisselen nogal van samenstelling i.v.m. voorkeur voor mogelijkheden), is de gedachte opgekomen om zoiets te sponsoren. Het vervult me toch wel een beetje met trots dat er zoveel mensen bij betrokken zijn en vooral ikzelf ook "lijfelijk en sociaal" meedoe. Hoe lang nog denk je te lopen en te sponsoren? "Och", zegt hij laconiek, "laatste heeft er nog eentje van 78 jaar een marathon gelopen

Peel en Maas | 1988 | | pagina 17