JTHU LLEN DE SI [Al RTV Ar 1 ONZE 8-DAA6SE OPRUIMINGS AKTIE AGENDA VRUDAG 8 JANUARI KLOKSLAG 9.30 UUR: or Grote kraak bij Atebe-garage Vrouw gered uit brandend invaliden wagentje Anti-bont comité tegen nertsenfokkerij Ysselsteyn Verplaatsing Poiygas vertraagd Kinderen beschreven- bezoek aan museum Nü iets nieuws kopen is profiteren van onze extra lage prijzen. Dat betekent: snel zijn. Want er is ongetwijfeld veel belangstelling voor dit "rondje van de zaak". VAN OORSCHOT MODÉ Grotestraat 73, Venray Harmonie Sub Matris Tutela INGEZONDEN Nieuwe cursussenVolks- universiteit GEVONDEN PEEL EN MAAS Donderdag 7 januari - Pagina 3 Dinsdagavond rond 22.45 uur werd ontdekt dat ongewenst toegang was verschaft tot de showroom van de Atebe-garage aan de Vlierstraat. De toegangsdeur stond geheel open terwijl het in de garage stikdonker was. Uit het ingestelde onderzoek bleek dat de toegangsdeur met geweld was opengebroken en dat een grijze Opel Corsa ter waarde van, van een klant, van ƒ17.000,- verdwenen was. Daarnaast bleek uit het magazijn 5 Autoradio's en een aantal jacks verdwenen te zijn. Die goederen hadden een waarden van totaal ƒ16.000,- Passanten hebben gezien dat er een grijze auto in de toegangsdeur stond en men had ook een persoon gezien, maar gedacht werd dat dit of een klant dan wel een personeelslid zou zijn. Het juiste tijdstip van de diefstal kon nog niet worden vastgesteld. De politie hoopt op medewerking van het publiek. Getuigen worden dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie. Dinsdag jl. is de 63-jarige mej. de Mulder ternauwernood uit haar bran dende invalidebrommer gered. Deze liet het op het Henseniusplein afweten en bleef stil staan. Mejuffrouw de Mulder dacht dat de storing aan de bougie lag. Zij haalde die eruit en maakte ze schoon, waarna ze weer startte. Inplaats dat de motor aansloeg kwam er een grote steekvlam uit de brommer. Een 41 jarige passant, Jozef Pakus, zag de vlammen en bedacht zich geen moment. Hij haaldq met gevaar voor zichzelf de invalide van haar zitplaats. Zij liep, mee dankzij dit snelle ingrijpen, geen noemenswaardig letsel op, maar de brommer kon als verloren worden beschouwd. De brandweer behoefde er niet voor in aktie te komen. Wel is het voertuig voor technisch onderzoek naar het politiebureau overgebracht. De Stichting Anti Bont Comité heeft bij het college van b. en w. bezwaar aangetekend tegen het verlenen van een hinderwetvergun ning, welke is aangevraagd door de Heer H. Hooglugt te Bakel. De aanvrager is van plan een nertsenfok kerij te beginnen aan de Moosdijk 3 te Ysselsteyn met 1500 moederdieren. Door het Anti Bont Comité wordt gesteld, dat er jaarlijks op het toekomstige bedrijf ongeveer 7.500 nertsen zullen worden vergast en afgepelsd, terwijl er voor bont talloze warme, duurzame en modieuze alternatieven bestaan. Het fokken van pelsdieren wordt morieel en ethisch bezien onaanvaardbaar genoemd. Het comité weet zich gesterkt door driekwart van de bevolking, - zoals uit enquetes is gebleken - voor een verbod op pelsdierenfokkerijen. Door het Antie Bont Comité wordt verder gewezen op de stankoverlast, die te verwachten is, de bodemveront reiniging, het aantrekken van onge dierte en de aantasting van het milieu. Het comité verwacht, dat het college bij redelijke belangenafweging niet tot het verlenen van de gevraagde hinderwetvergunning zal overgaan. Tot jl. maandag konden bezwaren op het gemeentehuis worden inge diend. Dat zijn er nog al enkele geworden. Men gaat nu nog eens bekijken of het te stichten bedrijf voldoet aan de eisen welke de Hinderwet stelt, bijvoorbeeld 500 meter afstand houden van een amoniakgevoelig gebied (in dit geval de bossen). Voldoet de aanvraag aan de Hinderweteisen, dan wordt een ontwerp-beschikking samengesteld, waarin ook de ingediende bezwaren genoemd worden, Die ontwerp-be schikking komt begin april bij b. en w., die uiteindelijk beslissen of de vergunning al dan niet gegeven wordt. Indien b. en w. besluiten een vergunning af te geven, dan staat voor degenen die nu een bezwaar hebben ingediend, de mogelijkheid open in beroep te gaan. CHAUFFEUR RIJDT DOOR Op de Noordsingel gaf een bestuurder van een groene auto richting aan dat hij links de Overloonseweg wilde inrijden. Die bestuurder bedacht zich echter op het laatste moment en reed door, juist op het moment dat hij werd ingehaald door een motor, bestuurd door een 28-jarige Venrayer. Om een botsing te voorkomen week de motorbestuurder uit maar kwam via een heg en berm ten val. Zijn motor werd behoorlijk beschadigd. De veroorzaker reed gewoon door zonder zijn identiteit kon worden vastgesteld. Ook nu hoopt de politie op getuigen. De bijna botsing vond plaats dinsdagmiddag omstreeks 17.30 uur. Zoals bekend zouden de bekende gastanks van Poiygas, op het stationsemplacement in Oostrum, worden verplaatst naar een plek op het industrieterrein Smakterheide. Afspraken daarover waren al ge maakt. Maar nu blijkt, dat er veel strengere veiligheidsmaatregelen ge nomen moeten worden, met name een grotere afstand tussen tank en vulgat en een ruimere omrastering. Op zich is dat geen probleem, alleen komt daar dan een heel ander "kostenplaatje" uit voort. En het zijn juist die bijkomende kosten waarover nu nog onderhandeld moet worden. De verplaatsing van de gastanks uit Oostrum is noodzakelijk, omdat ze te dicht bij de daar gerealisseerde woningbouw zijn gelegen. Zijn de tanks opgeruimd, dan bestaat er zelfs nog mogelijkheid om die woonwijk uit te breiden. ONGEVALLEN MET GEWONDEN Dinsdagmiddag omstreeks 16.20 uur reed een tractor met aanhang wagen op de Deurneseweg bestuurd door een 20-jarige inwoner van Venray. Ter hoogte van de Ossendijk wilde een 75-jarige personeauto uit Buchten die tractor met aanhang wagen inhalen op het moment dat deze linksaf de Ossendijk opreed. Bij de toen ontstane botsing werd de 74-jarige echtgenote van de bestuur der van de personenauto dusdanig gewond dat ze naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. De ravage was groot. Op de Langeweg vond vermoedelijk een botsing plaats tussen een bromfietser en een voetganger. De melding kwam bij de politie binnen, dat ter hoogte van de kruising Langeweg-Merseloseweg twee perso nen op het wegdek lagen en dat beide personen gewond bleken te zijn. Men vond daar op het wegdek een 69-jarige Venrayer liggen en 20 meter verder een 19-jarige bromfietser uit Over- loon. Zowel de bromfietser als de voetganger kunnen zich van het voorval niets herinneren. De voet ganger moest in het ziekenhuis worden opgenomen, de bromfietser kon na behandeling in het ziekenhuis naar huis worden vervoerd. Ook hier zou de politie graag in kontakt komen met eventuele getuigen om een en ander te kunnen recontrueren. AUTOKRAKERS AANGEHOUDEN Een op de Langstraat geparkeerde personenauto bleek opengebroken te zijn. Uit de auto werd de autoradio ontvreemd. Het gelukte de politie die dader aan te houden. Het bleek een 21-jarige Venrayer te zijn. Uit het onderzoek kwam naar voren dat hij hulp "had gehad van een 24-jarige plaatsgenoot, ook deze kon worden aangehouden. De autoradio kon worden achterhaald. Of het tweetal nog betrokken is geweest bij andere inbraken in geparkeerde auto's wordt nog onderzocht. De leerlingen van groep 5/6 van de Basisschool "Maria" te Oirlo een project over de Romeinen en de Germanen behandeld, met als sluit stuk een bezoek aan het Venrayse Geschied- en Oudheidkundig Museum "Het Freulekeshuus". Naar aanlei ding van dit museumbezoek hebben de scholieren werkstukjes gemaakt. Het beste verslag - zo werd hun beloofd - zou geplaatst worden in Peel en Maas. De kinderen van 8, 9 en 10 jaar hebben keurig werk afgeleverd met leuke tekst en mooie tekeningen, zodat het niet mogelijk is, de mooiste aan te wijzen, zonder anderen tekort te doen. Daarom gaan wij wat dieper in op de inhoud van de verslagen van alle kinderen om te zien, wat op hen de meeste indruk heeft gemaakt. In ieder geval mag geconstateerd worden, dat allen dit bezoek als zeer leerzaam en interessant hebben ervaren. Twee dingen hebben wel erg tot de verbeelding van de kinderen gesproken! Een agent met uniform aan "heeft kennelijk sterk tot de verbeelding gesproken, evenals het" eau de cologneflesje", waarmee een in een graf gevonden reukflesje werd bedoeld. Ook maakte hij veel indruk, dat veel oude vondsten in Oirlo zijn gedaan. Uit het verslag van een 8-jarige: "Toen gingen we naar de poppen kijken. Een pop had een rare muts op. Daarna gingen we naar een andere kamer kijken. Daar lagen sabels en ook een toeter. Toen was het museum uit. Ik heb er veel van geleerd". Een 9-jarige: "Op de schilderijen stonden de gezichten van de pastoors. Er stond ook een urn, die heiemaal in elkaar geplakt is. Een meneer is er 3 weken mee bezig geweest! En een 10-jarige vertelde, dat ze als laatste naar beneden gingen waar de tentoonstelling steeds veranderde. "In die ruimte vertelde meneer Gootzen nog wat en toen gingen we weer naar huis". Al met al hebben de kinderen er toch het een en ander van opgestoKen, hetgeen uit alle enthousiaste verhalen blijkt. In ieder geval een voorbeeld, dat navolging verdient. KNritverkNpMt rk verlaagde prijzeil Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. 7 JUBILARISSEN Zoals wij vorige week reeds mededeelden, werd tijdens een gezellig muzikale treffen op 27 december j.l, aandacht geschonken aan een zevental jubilarissen bij die harmonie. Theo Kessels, Mart Knelissen, Jac Linders en Henk Litjens hadden er 25 muziek-dienstjaren op zitten en werden daarvoor gehuldigd met het opspelden van het zilveren bqndsin- signe. Lei Martens, Piet Verheijen en Jan Versleijen waren goed voor Het .gouden insigne wegens een veerig- jarig lidmaatschap bij een muziekver eniging. Alle zeven kunnen met ere WEER KLEDINGDIEFSTAL Inzake diefstal van kleding kon een attente verkoper van een modezaak in de Grotestraat een 53-jarige inwoner van Veghel en diens 50-jarige echtge note aanhouden, en overdragen aan de politie. Dat tweetal, zo is uit het onderzoek gebleken, heeft zich schuldig gemaakt aan 4 kledingdief- stallen in Cuyk in Boxmeer aan 2 en in Venray aan 7 kledingdiefstallen. De totale waarde van de gestolen kleding bedroeg ƒ2000,-. De vrouw bekende die kleding te hebben ontvreemd. Ze bracht de kleding naar buiten, gaf die aan een 17-jarige inwoner van Veghel, die de kleding dan naar 'n gereedstaande auto bracht. Hoewel het onderzoek nog niet geheel voltooid is, is het drietal, na ingesloten te zijn geweest, later huiswaart gezonden, uiteraard met de mededeling dat de zaak nog niet is afgesloten. genoemd worden vanwege hun inzet en hulpbereidheid bij de harmonie. De president stelde die verdiensten tegen de achtergrond van het grote belang van een muziekvereniging voor de leden zelf maar evengoed voor de dorpsgemeenschap. Want wat zou een dorpsgemeenschap zijn zonder mu ziek? De dames werden in de hulde betrokken met de aanbieding van een boeket bloemen. Zonder hun mede werking zouden de muzikanten niet kunnen doen wat ze nu gedaan hebben. Regelmatig toch moeten ze naar de wekelijkse repetitie en vele malen moeten ze optreden voor concerten, tournooien en serenades. Ook pastoor de Ceuster complimen teerde Oostrum met deze muzikanten en wenste de jubilarissen van harte geluk, met het 25 jarig of 40 jarig jubileum. Door omstandigheden kregen wij eerst nu de beschikking over een foto van het jubilerende zevental. GEEN FOLDERS Een misverstand was de oorzaak dat er aan de balie op het politiebureau geen folders aanwezig waren, waarin duidelijkheid werd verschaft met de verlaging van de leeftijdsgrens omtrent de meerder- jarigheidwet welke met ingang van 1 jan. 1988 van 21 jaar verlaagd is tot 18 jaar. Van de afdeling Voorlichting van de gemeentepolitie was ons gevraagd niet alleen aandacht te willen schenken aan die Wetsverandering, maar ook aan het feit dat de folders vanaf het verschijnen van ons weekblad, gratis verkrijgbaar waren aan de balie van het politiebureau. Door een communiecatiestoornis- op het politiebureau bleken die niet aanwezig te zijn. Met spoed zal nu getracht worden die folders voor belangstellenden alsnog beschikbaar stellen. Bedankbrief voor de jongens en meisjes van de klas van meester Jenneskens van de MAVO. Een dezer dagen werd ik plots blij verrast door de leerlingen van de MAVOschool met een kerstpakket. Ik wist eerst niet goed wat mij overkwam. Ik kreeg zomaar een pakket cadeau zonder dat ik erom gevraagd had. Voor een gehandicapte; die al zijn heel leven lang heeft moeten vechten voor 'n aanvaardbare plaats in deze keiharde samenleving, was dit een ervaring die ik toch echt wel eerst moest verwerken. Het was voor het eerst in mijn leven, dat ik de aandrang van tranen in mijn ogen voelde branden, om de verrassing die mij ten deel viel. Het is wel vervelend, dat ik meestentijds aan mijn stoel gekluis terd zit, en niets weet om de tijd te doden. Ik kan niet eens meer aan mijn hond vertellen hoe ik mij voel, omdat ik die wegens financiële redenen, weg heb gedaan. Jongens en meisjes, de zonnenstralen die jullie mij schonken, de herinneringen aan de Lourdesreis en de hulp van vrienden, geven mij op moeilijke ogenblikken de kracht en de moed om mijn handicap te dragen. Daarom wil ik door middel van deze brief, alle jongens en meisjes die meegewerkt hebben aan deze of aan andere liefdadigheidsakties hartelijk bedanken. H. Huisman (Van redactiewege ingekort) In het nieuw jaar starten in Venray op woensdag 20 januari 1988 twee nieuwe curcussen in samenwerking met het Vrouwengilde en de Volks universiteit. Woensdag 20 januari start de cursus Byzantijnse Kunst, Ikonen, mozaïek en, kerken, kloosters en gebruiks voorwerpen zullen U inzicht geven in de sacrale wereld van Byzantium. Plaats De Wieënhof Venry 9.30-11.30 uur. Woensdagmiddag 20 januari start de cursus Moderne Beeldhouwkunst die aanvangt bij de beeldhouwer Rodin. Achtergronden en bewegre- denen der kunstenaars verduidelijken veelal de creatiel. Plaats De Wieën- hof/of andere locatie 14.00-16.00. Brochures liggen op de Bibliotheek in Venray. Voor opgave en informatie drs. Ger. Verhoeven, Spoorstraat 2' 5821 BD Vierlingsbeek, Telefoon 04781-1325. van 15 dec t/m 28 dec '87 Dieren: Jong poesje, zwart met wit. Zwarte bouvier, reu. Zwart konijn met witte neus. Jonge zwarte hond, ong. 20 cm hoog, teef Kleding: Gebreide linkerhand schoen, kleur blauw. Zwart leren handschoen met witte voering. Kin derhandschoen, rose met blauwe. Portemonnees: Zwarte driehoekige portemonnee met inhoud. Sieraden: Ketting, armband en oorbellen, goudkleurig met blauw. Sleutels: Ring met 10 sleutels met flesopener en musketon. 6 Sleutels aan goudkleurig plaatje inscr. "VIP". Een sleutel no. 36. Bruin sleuteletui met 1 sleutel. 1 Sleutel nr. 04149-1407 aan Lips-sleutelhanger. 1 Sleutel vermoedelijk autosleutel. Bruin etui met 5 sleutels. Tassen: Bordeaux-rode tas met grijze strepen met de letters WB. Fietsen: Bruine damesfiets, merk Rivel, framenr. 203755.Blauw/groene herenfiets. Groene kinderfiets, merk Super de Luxe. Blauwe damesfiets, merk Batavus, framenr. 3514860. Zilverkleurige damesfiets, merk Romeo. Blauwe damesfiets, merk Rivel, framenr. 329287. Groene herenfiets, merk Locomotief, frame nr. 84430. Groene damesfiets, merk Eurovelo. Dieren: Mechelse herder, reu; Herdershond; Mechelse herder, ong. 2 jaar oud; Jonge zwarte hond, ong. 20 cm hoog, teef. Horloges: Dameshorloge Kurfurst, quartz met witte wijzerplaat. Kleding: Handschoen kleur blauw; Linkerhandschoen met witte opdruk; Blauwe gebreide handschoen; Linker handschoen, blauw met witte/blauwe strepen. Portemonnees: Klein bruin porte- monneetje met inhoud. Sleutels: Blauw etui met Ford sleutel en kleine sleutel; 1 sleutel merk Silca; 1 sleutel merk VIRO voorzien van tel. draad; 2 sleutels no. DI28; Zwart sleuteletui met 2 huissleutels en 2 kleine sleutels. Diversen: Gouden pennenset (bal pen en vulpotlood) merk Cross in zwart etui; Wit fietspompje. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, tel: 04780-84888, tst. 224. SIERVELGEN GESTOLEN Van 'n in de Henseniusstraat gepar keerde personenauto van de Venrayer H.C. verdwenen de 4 siervelgen. BROMFIETS GESTOLEN Een in een garage aan de Florishof staande Puch Maxi bromfiets bleek gestolen te zijn. U kunt uzelf nu verwennen met de verrukkelijkste geuren en kleuren van de merken en huizen, die u van ons gewend bent. Een deel van ons assortiment gaan wij namelijk in een grote Opruimings Aktie tijdelijk voorzien van uiterst bescheiden prijskaartjes. Daarom onze Opruimings Aktie van vrijdag 8 t/m zaterdag 16 januari a.s. Acht verrukkelijke dagen voor vrouwen die van iets bijzonders houden. En de lage prijs als mooi meegenomen beschouwen. Deze Opruimings Aktie geldt voor kosmetika, parfums, bad- artikelen, accessoires, een kompleet assortiment schoonheids artikelen etc. Voor prijzen die acht dagen lang verheugend laag geprijsd- zijn. We lichten vast een tipje van de sluier op: de hele badlijn van Femme Rochas is heel aantrekke lijk geprijsd, zoals bijv. de zeep in doos van f 17,- voor f 8,50. PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray Tel. 04780-83877 9 en 10 januari ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabclcr, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmectz, T. van Thiel, D. Vercautcrcn en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60, tel. 88800 DR. KE1JZER van Beurdenweg 10 Ysselsteyn tel. 04785-1777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt H. PETER?,' tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Dietiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tol 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst tel. afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockcrt, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888

Peel en Maas | 1988 | | pagina 3