GROEN HINDERWET Bibliotheek is een soort eerstelijns-voorziening De zoveelste klacht over rotzooi bij de flats in Velturn... Bouwvergunning verleend NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Verkeers maatregelen Wethouder van Oers: HET LICHT OP De boktor Collekiekalender november 1987 Commissie vergaderingen Tentoonstelling Venrayse Monumenten Bouwvergunning aangevraagd PEEL EN MAAS Donderdag 5 november - Pagina 16 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 CorreopondontieaÓres: Postbus 600 6800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetazaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Wlllems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting. bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 16.30-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8.00- 9.00 (vrij zwemmen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.30 (gezinszwemmen) 14.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,35; voor 16 jaar en ouder ligt dit op f 3,05 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor bekend hun besluit van 21 oktober 1987, waarbij: 1 gedeelten van de weg Oostrum- Castenray gelegen binnen de bebouw de kommen Oirlo, Oostrum en Castenray (Stationsweg, Oirloseweg, Hoofdstraat en Castenrayseweg) zijn aangewezen als voorrangsweg; 2 het gedeelte binnen de bebouwde kom van Oostrum van het rijwielpad van de Oirloseweg is aangewezen als verplicht fietspad voor fietsers en bromfietsers in beide richtingen; 3 de voorrangskruising Stationsweg Stationsweg Mgr. Hanssenstraat is aangewezen als stopkruising. De onder 1 en 2 bedoelde maatrege len zijn in navolging van het provinci ale verkeersmaatregelbesluit geldend voor de gedeelten gelegen buiten de bebouwde kommen. Het besluit ligt binnen de be roepstermijn voor een ieder ter inzage op kamer 119 van het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep aante kenen. Het beroepschrift wordt aan de Ko ningin gericht en ingediend bij de Commissaris van de Koningin, post bus 5700. 6202 MA Maastricht. Burgemeester en wethouders voornoemd. H. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris Wethouder Van Oers voor de nieuwe bibliotheek aan de Merselose- weg waar de verbouwingswerkzaam heden snel vorderen. Nog voor de jaarwisseling hoopt de bibliotheek de deuren te kunnen openen". ALs je als gemeentebestuur een miljoen gulden kunt uitgeven, dan zou je daar in Venray heel wat dingen mee kunnen doen. Nu liggen de miljoenen echter niet meer voor het oprapen - sterker nog: de gemeente voert al jaren een bezuini gingsbeleid. Dat diezelfde gemeente Venray nu bijna drie miljoen gulden op tafel legt voor een nieuwe bibliotheek moet dan wel een hele goede redenhebben. Een gesprek daarover met wethouder Van Oers. HOGE SCORE Wethouder van Oers: „Als gemeen te kijken we altijd een paar jaar voor uit waar het gaat om grote investerin gen. We stellen dan een lijst op met prioriteiten. Daarbij kwam telkens de huisvesting van de bibliotheek op het lijstje voor. En inderdaad zijn er nog diverse andere zaken die ik graag op gelost zou willen zien, maar zouden we de hele beslissing hierover opnieuw kunnen nemen, dan zou ik toch op nieuw de bibliotheek een hoge score toe willen kennen. Gewoonweg van wege de funktie van zo'n bibliotheek in de samenleving. Het is voor ons al lemaal een soort eerstelijns-voor ziening. Het je eigen maken van het le zen is één van de eerste vaardigheden die tellen in onze maatschappij. Ver der kan jong en oud er iets van zijn ga ding vinden; of het nu gaat om studie of ontspanning, om kinderboeken of boeken met een grote letter. Eigenlijk heb ik er geen ander woord voor dan dat de bibliotheek een overall-funktie heeft". Vragen..? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter TORRO „Naast dus het duidelijke belang van de bibliotheek als voorziening speelde ook een andere zaak een rol, namelijk dat door het leegkomen van de Torro de gelegenheid zich nu voor deed om de bibliotheek midden in het centrum een goede huisvesting te ge ven. In de afgelopen jaren zijn er di verse mogelijkheden de revue gepas seerd, zoals nieuwbouw of het onder brengen in de Top-garage aan de Wil- helminastraat. De noodzaak om tot een goede oplossing te komen, lag voor de hand en we waren er daarom al jaren mee bezig. De oorspronkelijke bibliotheek was uit zijn jasje gegroeid. En de oplossing die daarvoor tijdelijk werd bedacht, namelijk het onder- brengen van de volwassenenbiblio theek in de voormalige Rabobank en die voor de jeugd in het cultureel cen trum, was een lapmiddel. Voor de ge meente heeft altijd zeer zwaar gewo gen dat de bibliotheek in de, wat toen nog de „Roze Vlek" genoemd werd, zou moeten komen. Dat is ook een van de voornaamste redenen waarom in het begin van de jaren tachtig niet voor de Top-garage is gekozen. Met de huidige oplossing aan de Merselose- weg kunnen we dus ronduit tevreden zijn. Dé funktie van de bibliotheek waar ik het net over had, komt nu een maal in het centrum het beste tot zijn recht". Het komt nogal eens voor, dat be zitters van een open haard opgeschrikt worden door gekraak en geritsel in de stapels houtblokken bij de haard, zon der dat zij daarvoor een verklaring kunnen vinden. De verontrusting wordt er niet minder op, wanneer men ontdekt dat de geluiden worden ver oorzaakt door onsmakelijk ogende larven onder de schors van het hout. Vaak worden deze diertjes voor larven van de huisboktor aangezien. Omdat deze larve gevreesd is om zijn vraat zucht waar het hout betreft, denkt men dan echt reden tot zorg te heb ben. Deze ongerustheid is evenwel on gegrond, omdat de larve van de huis boktor in het algemeen niet in openhaard-hout voorkomt. Bij haardblokken gaat het echter meestal om de zogenoemde verander lijke boktor. Deze torren leggen hun eieren in versgekapt hout of in hout van afster vende dan wel dode bomen. De larven die zich uit deze eieren ontwikkelen, knagen in de haardblokken, voorna melijk overigens tussen schors en hout. Vóór het verpoppen knagen de larven zich een 10 tot 14 mm haakvor mige gang in het hout. Van buiten zijn deze gangen herkenbaar door een ovaal gat. Na het verpoppen komen in de peri ode mei tot juli de kevers tevoor schijn, die dan vaak in de woonkamer een proefvlucht maken. Ze tasten evenwel geen droog en bewerkt hout aan, zodat meubels en houten betim meringen in huis dus geen gevaar lo pen. Omdat de kleur van deze insecten varieert van roodgeel via bruingeel en violet tot blauwzwart, kunnen ze door leken moeilijk worden thuisgebracht. van 2 t.m. 8 november Natio naal Jeugdfonds (landelijke aktie); van 9 t.m. 15 november Re- searchfonds Diabetes Mellitus (lande lijke aktie); Op 14 november Zwemvereni ging Spio (plaatselijke aktie in het ka der van het jeugdcollektewezen). Alleen voor deze collektes is een col- lektevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten een op de collecte gericht legitimatie bewijs kunnen tonen. TRENDS „De veranderingen in onze samen leving dikteren als het ware ook, dat de bibliotheek van nu zich zal ontwik kelen tot een mediatheek. Ik realiseer mij, dat het boek als gebruiksartikel over enige tijd voor een deel zal heb ben afgedaan en dat daar toepassing van nieuwe technologieën in de plaats komt. En eerlijk gezegd is dat tijds bestek zelfs erg kort. Het is daarom een hele goede zaak, dat het biblio- theekbestuur duidelijk op die nieuwe ontwikkelingen wil inspelen, maar momenteel ontbreekt het geld om dat optimaal aan te pakken. Om die reden spreken we nu ook niet van een media theek, zoals dat voor een jaar t-mg nog wel werd gedaan, maar van e oi- bliotheek. Toch hoop ik dat we na ver loop van tijd aansluiting zullen krijgen op de landelijke trend om de biblio theek tot mediatheek om te vormen. Via automatisering is daar in ieder ge val een begin mee gemaakt. Niet alleen het uitleen-administratie is straks geautomatiseerd, maar tevens zal de bezoeker de mogelijkheid hebben va nuit de Venrayse bibliotheken andere bibliotheken te raadplegen. Om die automatisering te kunnen betalen heb ben we de bouwplannen nogmaals kri tisch doorgelicht. In de automatisering is veel geld gestopt, maar het past na drukkelijk in de plannen rondom de mediatheek". SLUITPOST „Hoe gek het ook mag klinken, maar het boekenbestand is eigenlijk toch een soort sluitpost bij een biblio theek. Dat feit maakt de aanschaf van compact discs en videobanden er na tuurlijk niet gemakkelijker op. De ex ploitatielasten van het gebouw en de personeelskosten zijn moeilijk veran derbare uitgaven, oftewel er is moei lijk op te bezuinigen. Nu is de Venray se situatie bepaald niet ongunstig hoor! De gemeentelijke bezuinigingen zijn doorgaans niet doorgeschoven naar de bibliotheek, zodat hun boe kenbestand redelijk op peil is geble ven, maar bij toekomstige bezuinigin gen kan het een zorgenkindje worden. Ik heb niet de indruk dat de funktie van de bibliotheek er door aangetast is, bovendien is die funktie zó veelzij dig. Zeker met de nieuwe huisvesting hoop ik dat het een echt „open huis" wordt, waar iedereen - al is het maar om de krant te lezen - binnenloopt". KERKDORPEN „Nu kèn natuurlijk niet iedereen zomaar binnenlopen en dan doel ik vooral op de kerkdorpen. In het verre verleden kenden we daar zogenaamde uitleenpunten, maar vanuit de nieuwe bibliotheekwet werden die niet meer gesubsidieerd. In de Venrayse situatie waar één op de drie inwoners in de kerkdorpen woont, is een aparte servi ce van de bibliotheek aan de kerkdor pen daarom van belang. Dat is gemak kelijker gezegd dan gedaan, maar de openingstijden op de maandagmorgen moeten juist om die reden zeker onge wijzigd blijven, want dan komen veel mensen in Venray. De verdere moge lijkheden wat de kerkdorpen betreft 4 zijn dan feitelijk wel op, want een bi bliobus zit er niet in, maar het is zeker een zaak om alert op te blijven, want de bibliotheek zie ik inderdaad als een soort eerstelijns-voorziening, maar dan uiteraard voor héél Venray". Met de begrotingsbehandeling voor de deur wordt het een drukke tijd met commissievergaderingenHieronder een overzicht van de bijeenkomsten van de verschillende commissies, waarin met name aandacht zal worden besteed aan de gemeentebegroting 1988. De bespreking van de begroting door de raad volgt dan op 14 en 15 de cember. Algemene zaken Deze commissie vergadert op maan dag 9 november in het gemeentehuis vanaf 17.15 uur over onderstaande za ken: notulen voorgaande vergadering; ingekomen stukken en mededelingen; gewest aangelegenhedengemeentelij k automatiseringsbeleid; gemeentebe groting 1988; rondvraag. Openbare werken, verkeer en agrarische zaken De commissie komt op maandag 9 november a.s. bijeen om vanaf 18.00 uur de onderstaande zaken te bespre ken: begroting 1988; verslag voor gaande vergadering; verkoop bouwka- vel aan Leunseweg; gewestaangelegen heden; verkeersaangelegenheden; me dedelingen en rondvraag. Maatschappelijke zorg en sociaal-cultureel werk Hierbij is als vergaderdatum woens dag 11 november vastgesteld. De aan vang is 17.30 uur. Op de agenda prijkt: mededelingen; verslag voor gaande vergadering; spreekrecht pu bliek; ingekomen stukken; gewestza- ken; emancipatieprogramma 1988; opvang asielzoekers; inpassing gehan dicapten in het arbeidsproces; behan deling gemeentebegroting 1988 en het programma specifiek welzijn 1988; rondvraag. Financiële en economische zaken Deze commissie vergadert op woensdag 11 november om 17.15 uur. De agenda luidt: verslag voorgaande vergadering; mededelingen en ingeko men stukken; wijziging precariorech ten; invoering rioolrechten; tweede al gemene aanpassing gemeentebegroting 1987; begroting 1988; gewestaangele genheden en rondvraag. Ruimtelijke Ordening en volkshuisvestiging De commissie vergadert op donder dag 12 november vanaf 17.30 uur. Bij het ter perse gaan van dit blad was nog geen agenda voorhanden maar de be groting 1988 zal in ieder geval worden behandeld. Zondag 8 november 1987 is het Geschied- en Oudheidkundig museum wederom van 14.00 tot 17.00 uur geo pend voor het publiek. Het museum is gevestigd in het Freulekeshuus aan de Eindstraat 8 te Venray. In het museum staat nu een fototen toonstelling van de Venrayse monu menten. Deze tentoonstelling is opge zet naar aanleiding van de monumen tendag op 12 september jl. De tentoonstelling geeft een over zicht van de ca. 50 grote en kleine mo numenten die Venray kent. Deze mo numenten zijn geplaatst op de rijks- en gemeentelijke monumentenlijst. Het zijn bouwwerken, gebouwen etc. die de moeite waard zijn, zowel landelijk als plaatselijk, om te worden bewaard voor het nageslacht. De foto's voor deze tentoonstelling werden gemaakt door leden van de Venrayse Amateurfotovereniging. De foto's zijn van goede kwaliteit en iedere fotograaf geeft op zijn eigen wijze een indruk van het monument, dat hij gefotografeerd heeft. Zowel het gehele monument als details daar van. Bij de tentoonstelling hoort een boekje waarin, naast de beschrijvin gen van de verschillende monumen ten, ook twee routes zijn opgenomen die langs deze monumenten lopen: een wandelroute door het centrum en een fiets/auto route langs de kerkdorpen. Dit boekje kost ƒ1,-. Naast deze tentoonstelling kunt U ook de vaste expositie bekijken. Deze bestaat uit archeologische voorwerpen (v.a. 65.000 geleden tot de 17e eeuw) kleding, munten, schilderijen, kaar ten, kleine kerkelijke kunst (oudste voorwerp dateert uit de 14e eeuw) met bijzondere aandacht voor het paneel uit de 15e eeuw, dat voorheen in het Rijksmuseum in Amsterdam heeft ge hangen, voorwerpen m.b.t. gilden en schutterijen. Het museum is geopend op de woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur en op gezette tij den, tijdens een expositie op zondag middag van 14.00 tot 17.00 uur, zoals a.s. zondag 8 november. De toegangsprijs is ƒ1,- voor vol wassenen en ƒ0,50 voor kinderen van 6 tot 16 jaar. Bezitters van een museum jaarkaart hebben gratis toegang. Wekelijks wordt bij de flats in Vel turn op dinsdag en vrijdag het huisvuil opgehaald. Op de aanbiedingspunten is duidelijk aangegeven dat het huis vuil eerst aangeboden mag worden op de dag dat dit opgehaald wordt. Mid dels meerdere publikaties en een huis aan huis informatie in de verschillende talen, zijn de flatbewoners nogmaals gewezen op regels voor de huisvuilop haaldienst. „Vragen" om medewerking blijkt niets op te lossen; het blijft een grote troep. Er wordt nog steeds huisvuil aangeboden buiten de toegestane aan gegeven tijden door zowel flatbewo. IR ners als niet-flatbewoners. In beide ge vallen kan dit gezien worden als klan- destine stort, waarbij de „dader" in geval van eenduidige identificatie, ver- baliseerd zal worden. Om e.e.a. te realiseren hebben wij de hulp van m.n. goedwillende flatbe woners nodig, die melding van de overtreding maken en die tevens als eventueel anoniem blijvende getuigen GE op willen treden. Hiertoe kan men kontakt opnemen met ofwel de politie of de gemeente, tel. 23395 of 23398. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 28 oktober 1987 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunnin gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 da gen na datum het uitbreiden van een bedrijfs ruimte aan de Timmermannsweg 48 te Ysselsteyn t.n.v. G.M. Philipsen; het verbouwen van een woning en bedrijfsgebouw aan de Lollebee- kweg 60 te Castenray, t.n.v. Maat schap Hendrix-Smits; het bouwen van een woning aan de Matterhornlaan 18 te Venray, t.n.v. J.Th.N. Nillessen, Looiersdreef 694 te Apeldoorn; het bouwen van een mestopslag- silo aan de Veulenseweg 40 te Veulen, t.n.v. M.W.H. Geurts; het bouwen van een mestopslag silo aan de Pas 1 te Merselo, t.n.v, M.P.H. Arts: het bouwen van een mestopslag- silo aan de Vredeweg 10 te Vredepeel, t.n.v. J.J. van den Heuvel; het bouwen van een garage berging aan de Zandbleek 14 te Ven ray, t.n.v. F.A.E. Heetkamp; het verbouwen en uitbreiden van een woning garage aan de Raad huisstraat 15 te Venray, t.n.s W.H.M. Jeucken, Albionstraat 27 te Leunen; :'ST het bouwen van een stal voot To slachtkuikenmoederdieren aan Rotvei 3 te Oirlo, t.n.v. M.J.J. Philipsen; het verbouwen van een pand aai Henseniusplein 14 te Venray, t.n.i G.P. Reijnders, Grotestraat 103 li Venray; het bouwen van een woning met garage aan de Andeslaan 8 te Venray, t.n.v. J.A. van Minderhout, Schuls boom 8 te Venray. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERPBESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat zij van plan zijn om onder het stellen van voorwaarden positief te beschikken op de aanvraag van: Houbensteyn Porkhof b.v., Ys- selsteynseweg 69 te Ysselsteyn voor een hinderwetvergunning voor het oprichten en in werking hebben van een slacht- en vleesverwerkingsbedrijf gelegen aan de Ysselsteynseweg 86 te Ysselsteyn. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur worden ingezien tot 20 november 1987. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder- Tei dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo|94( nische afspraak Tot bovengenoemde datum kunner gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester er wethouders van Venray. Daarbij kar worden verzocht de persoonlijke gege vens van degene die bezwaar maak: niet bekend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen dit aan kunnen tonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeeste Drs. A.W.M. de Bever, secretaris Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinder wetvergunning door: Nigro b.v., Groot Egtenrayse- weg 80 te Venlo voor het oprichten en in werking hebben van een cafetaria, waar voedings en genotsmiddelen wor den gebakken in olieën en vetten, aan de Kruisstraat 2a te Venray; Th. Clephas, Jaegershofweg 8 te Veulen voor het oprichten en in wer king hebben van een varkens- en ko- nijnenhouderij, gelegen aan de Jae gershofweg 8 te Veulen; H. Hooglugt, Ravensgat 3 te Ba- kel voor het oprichten en in werking hebben van een pelsdierfokkerij, gele gen aan de Moostdijk 3 te Ysselsteyn. De aanvraag en bijbehorende stuk ken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur wor den ingezien tot 6 december 1987. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur na telefo nische afspraak. de Slh Tot bovengenoemde datum kunnei gemotiveerde bezwaren schriftelijk worden ingediend bij de burgemeeste: en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijk: gegevens van degene, die een bezwaar schrift indient, niet bekend te maken Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken), kunnen tot éc week voor bovengenoemde datum be zwaren ook mondeling worden ge maakt, waarbij over de aanvraag ka: worden gesproken met de gemeente de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar hebbel gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aanto nen dat zijn niet (tijdig) in staat zij: geweest dit te doen, kunnen tijdens d verdere procedure bezwaar maken tt gen de ontwerp beschikking en o beroep indienen tegen de uiteindelijk beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeesw drs. A.W.M. de Bever, secretaris Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan dez navolgende bouwplannen medewerking te verle nen: het bouwen van een carport tuinhuisje aan de Kempweg 121 te Venray, t.n.v. H.L. Clevers; het bouwen van een berging aan de Stationsweg 118 te Oostrum, t.n.v. M.J.C. Pijnappels. (ARTIKEL 18A VAN DE WET R.O.) Burgemester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de wet op de Ruimtelijke Or- Tï Te TI dening vrijstelling te verlenen van h( p ter plaatse geldende bestemmingspla 1 ten behoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een tuinhuis) aan de Vicarieweg 8 te Leunen, t.n. F.G.M. Cuppen; De bouwplannen liggen met ingan van 6 november 1987 gedurende vee: tien dagen voor een ieder ter inzage bi het bureau bouwzaken, kamer 201 va: het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uurl Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burgf "r meester en wethouders worden inge diend. FVI De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche In SI

Peel en Maas | 1987 | | pagina 16