KERKDIENSTEN OUDE F0T( XINIQUE Bowlen voor 50+-ers PEEL EN MAAS Donderdag 29 oktober - Pagina - 1 GROTE KERK VENRAY Deken C.J.R. Buschman, Eind- straat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Grote Markt 10, tel. 82385, b.g.g. 85855. Zaterdag 31 okt.: 8.45 Rozenkrans gebed, waarna Eucharistieviering ou ders Neeteson-Custers; ouders Arts- Cornelissen en Jeu Jenniskens; 19.00 Zondagdienst: Dit weekend wordt het feest van Allerheiligen gevierd: Harrie Swaghoven; ouders Driessen-Wage- makers; Riek Beelen-Beerkens (buurt- ver. St. Jozef); ouders Bouten-Ver schuren en kinderen (S); Thies Claes- sens (fam.); Jan Flinsenberg; ouders Reinders-Artz; Teng Peeters (coll.); Martha Thielen-Stevens (buurt); Lam bert Janssen (coll.); Johan Janssen. Zondag 1 nov.: Hoogfeest van Al lerheiligen. 8.00 lsm. voor de Paro chie; 9.30 PI. Lat. Hgm.: Deken Loo- nen (Kerkbestuur); overl. ouders (B); Josephina Heggen-Baggen; ouders Janssen-van Gerven en overl. familie; Wilhelmus Hubertus Janssen; jrd. Agnes Camps-Thié; Piet Janssen- Oudenhoven en overl. familie; Hen drik Keijsers en overl. familie; Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk en overl familie; Henny Voermans (coll.); Burgemeester Janssen en zoon Victor; 11.00 Ned. Hgm. P. Duijkers-Philip- sen en zoon Pieter; Herman Bexkens; overl. ouders Cox-Deckers; ouders Seuren-Linssen en overl. familie; Ben Min (coll.); Sjaak Gommans (coll.); Jo Swinkels; Janco Hoelen (coll.); Sjraar Beterams (coll.); Jac. Polman; Anna Loonen-Goumans; Sjraar van Ham; Piet Lerou (coll.). 15.00 Ge bedsdienst en zegening der graven op de begraafplaats Boschhuizen. Maandag 2 nov.: Gedachtenis van alle overleden gelovigen: Allerzielen. 9.00 Plechtige H. Mis van Requiem voor alle overleden parochianen, vooral voor hen die in het afgelopen jaar zijn overleden. Wij hopen vele parochianen in deze H. Mis te ont moeten om samen te bidden voor onze dierbare overledenen. Int. voor alle overleden parochianen; ouders Coe- nen-Houtackers en zoon Ed; Gerrit Janssen en overl. familie; Janco Hoelen (coll.); Martha Thielen-Ste vens (coll.); Henny Voerman (coll.); Teng Peeters (broers en zusters); Deken Loonen (coll.); overl. ouders (B). Dinsdag: H. Hubertus. 9.00 lsm. Piet Pouwels en echtgenote; Nella Verblakt; bijzondere intentie; 19.00 lsm. Jo van Boxtel-Willemsen (buurt); Pastoor Henri Wismans (S); Wim van den Munckhof en overl. familie; overl. ouders vaif Osch-Hebben; fam. Wennekers-Muysers. Woensdag: H. Carolus Borromeüs. 9.00 lsm. Jacob Verhalle, Lodewijk Aben, Harry Achten. Donderdag: 9.00 lsm. Mathieu Arts en overl. familie; 19.00 lsm. Jan La- mers, overl. ouders en schoonouders; Gerrit Gossens; Annie Smits-Lijssen en dochter Dinie. Vrijdag: Alle Heilige Verkondigers van het geloof in onze streken. Eerste vrijdag van de maand. Om 9.00 H. Communie naar de zieken. 9.00 lsm. ouders en kinderen Roex-van der Heijden en overl. familie. Zaterdag 7 nov.: H. Willibrordus. 9.00 lsm. Harrie Messemaeckers; 14.00 uit dankbaarheid b.g.v. 50-jarig huwelijksjubileum echtpaar K. Min- nema-Langkau Hoge Beek 83; 14.30 St. Jozefkapel uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar Th. Creemers-Derickx, Ceciliapad4; 19.00 Zondgsdienst. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Joyce Borgs en Ruud Pelzer, lezer: J. Truyen. Zondag: 8.00 Pascal en Maikel Brons; 9.30 P. Vosbeek, Fieke Schwachöfer en Petra Berkers; 11.00 Elke Janssen en Irma Maassen, lector: L. Truyen. Misdiernaars: Dinsdag: 19.00 Peter Harrewijn. Donderdag: 19.00 Wilco Jansen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 31 okt.: 18.30 Liturgie viering met volkszang. Voorganger: F. Sanders OFM. Lektrice: H. Brouwer. Misdienaars: Cindy Haiie- veld en Bas Derikx. Kollekte voor de Stichting Vluchteling. Zondag 1 nov.: Allerheiligen: 9.30 Liturgieviering met koor en volks zang. Voorganger: F. Sanders OFM. Lektor: Br. Artemius. Intentie: overl. fam. van Houdt. Kollekte: Stichting Vluchteling. Maandag 2 nov.: Allerzielen. 18.30 Liturgieviering. Voorgangers: P. Lo- nissen en G. van Loenen. Dinsdag 3 nov.: 13.30 Liturgie- groep; 18.30 Liturgieviering. Voor ganger: G. van Loenen. Woensdag 4 nov.: Geen viering. Donderdag 5 nov.: 18.30 Liturgie viering. Voorganger: G. van Loenen. Vrijdag 6 nov.: Geen viering. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: Viering van het Feest van Allerheiligen. H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Maandag: Allerzielendag: 19.00 avondmis waarin wij de overledenen van het afgelopen jaar bijzonder gedenken. Vrijdag: eerste vrijdag v. d. maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus; 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen van de pa rochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Zondagmiddag 1 november om drie uur dodenherdenking op de begraaf plaats Boschhuizen. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Zuster Mariosa Tummers (coll.) Johan van Sinten Piet van Rooy en overl. ouders en broers. Zondag: 9.00 Martien Fleurkens, echtgenotye en zoon voor de paro chie; 10.15 Konrad Thijssen en overl. familie Martien Verschuuren en Ton Driessen; 11.45 overl. familie Kusters- Beterams; 18.00 Jan Arts overl. ouders Akkermans-Timmermans. Maandag: 8.00 familie Peters-Arts; 19.00 voor de overledenen van het afgelopen jaar echtpaar Janssen- Kelders overl. fam. Dechnar-Sijbers en Vermeulen-Dijkmans Constant Pijls voor overleden familie Sjraar van den Bosch. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Slits; 19.00 Piet, Theo en Ben Linders NIEUW VAN CLINIQUE QUICK-DISSOLVE MAKE-UP SOLVENT Een geheel nieuwe, snelle manier om make-up te verwijderen. Clini- que's QUICK-DESSOLVE MAKE UP SOLVENT. Zeep alleen is niet voldoende en om dat steeds meer vrouwen meerdere soorten make-up tegelijk gebruiken, lanceert Clinique een nieuwe make-up remover, de QUICK-DISSOLVE MAKE-UP SOLVENT. Een vetvrije, zijdeachtige lotion, die snel alle make-up oplost en met lauw water afgespoeld moet worden. In slechts enkele seconden is de make-up volledig verwijderd. DE De kleuren lossen op en de moei lijke plaatsen zoals de haarlijn, de wenkbrauwen en onder de kin waar vaak make-up restjes achterblijven, vormen geen probleem meer. De huid kan nu gereinigd worden met de Clinique Facial Soap, de Clarifying Lotion en daarna verzorgd worden met de Dramatically Different Mois turizing Lotion. Wanneer men snel de make-up wil verwijderen is dit het aangewezen pro- dukt. Vooral wanneer men niet veel tijd heeft. Quick-Dissolve Make-up Solvent: snel en doeltreffend, op allergie getest en 100% parfumvrij. De nieuwste manier om, zonder dat de huid geïriteerd raakt, de make-up te verwijderen en de huid soepel te hou den. Deze hele week staat parfumerie COCON te Venray in het teken van Clinique. Wilt u iets meer weten over de produkten van dit vooruitstrevende Amerikaanse cosmeticahuis? Loop dan vrijblijvend even bij COCON binnen. Men zal u graag te woord staan om samen met u een oplossing te vinden voor uw persoonlijke huidpro bleem. Deze week zijn er extra probeerverpakkingen voorradig welke u dan gratis meekrijgt om naar harte lust uit te proberen. Voor de CLI NIQUE klanten zijn er deze week zelfs leuke attenties en zaterdag is de CLI NIQUE specialiste bij COCON aan wezig. Bij COCON neemt men ruim de tijd voor elk advies. pick-dissolve SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877 Pater Sjoerd Andela tot zekere in tentie. Woensdag: 8.00 overl. fam. Ewals- van Osch Antoon Bovée; 19.00 Margaret ha Veldhuizen overl. ouders Huijbers. Donderdag: 8.00 tot zekere intentie; 19.00 overl. echtpaar Heggen-Baggen. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Arts-Jans- sen; 19.00 gezinsmis; Jac. van Dijck Lambert Kerkhoff. Zaterdag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Martin Leenders. Zondag: 9.00 Leo Pouwels; 10.15 Johan Pouwels en Tonny Vermeulen; 11.45 René Jansbeken; 18.00 André Basten. Maandag en vrijdag: 19.00 Jaap Janssen. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Zaterdag 31 okt.: 19.00 H. Mis voor Joh. Flinsenberg. Zondag 1 nov. Hoogfeest van Aller heiligen. 10.00 PI. Lat. Hoogmis, op geluisterd door ons gemengd kerkelijk zangkoor. De kindercrèche wordt ver zorgd door Bianca Janssen. H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn parochie. 15.00 Op de begraafplaats Boschhuizen samenkomst ter gedach tenis aan onze overledenen. Maandag 2 nov. Gedachtenis van alle overleden gelovigen: Allerzielen. 19.00 H. Mis voor Walter Klaasen; fam. Roes-Hebinck; de Nijs en van Loenen en voor alle overige parochia nen. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor het wel slagen van de bisschoppensynode. Woensdag: 18.35 Rozenkransgebed 19.00 H. Mis voor de bekering van de zondaars. Donderdag: 8.30 H. Mis voor heilige priesters. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand: 18.35 Kruisweg; 19.00 H. Mis tot eerherstel aan het Goddelijk Hart van Jezus. Biechtgelegenheid: elke zaterdag van 18.00-18.45 uur. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 31 okt.: 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten; 19.00 Vooravondmis voor het Hoogfeest van Allerheiligen. Zang door het Kin derkoor „De Vredesklokjes", maar in verband met Allerheiligen geen kin dermis. Voor overl. ouders Coop- mans-Custers, voor overl. ouders Sie- bers-Willemsen en zoon Guus, voor Mayaène Berendsen, jaardienst voor Theo Born, jaardienst voor overl. fam. Derks-Smits en uit dankbaarheid voor behouden terugkeer. Zondag 1 nov.: Hoogfeest van Al lerheiligen. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, voor Harry Janssen en overl. fam., voor Bert Kleuskens; 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Voor Dien Bouten-Hen- drickx, voor J. van Gerven, voor Jan Essing, voor ouders P. Swinkels-Mun- sters, voor Leo Cortenbach; 11.30 voor fam. Michiels-Seykens en H. Versieyen, voor overl. ouders Maas- sen-Swaghoven, voor Harry Linssen en overl. fam., voor Jan Janssen en fam., voor Truus Jansen-Beerkens. Maandag 2 nov.: Gedachtenis van alle gelovigen - Allerzielen. 8.00 voor alle overleden gelovigen; 19.00 Gregoriaans Rwquiem. Voor overl. fam. Baeten-Martens, voor Jac. v. d. Vorle, voor Martin Creemers en overl. fam., voor overl. ouders Janssen-Pe- ters en zoon s Gerrit en Piet, voor fasm. Micheisl-Seykens en H. Ver sieyen, voor fam. Philipsen-den Holder en zoon Ber, voor overl. ouders van Rooy-Hendriks en zonen, voor overl. fam. Hermsen-Barents. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Hubertus. 8.00 voor de zieken van de parochie; 19.00 voor Mathijs Michels, voor Frans Schmitz, voor Maria Marcellis-van Tilburg. Woensdag: Gedachtenis van de H. Carolus Borromeüs. 8.00 Voor alle overleden gelovigen; 19.00 voor Nelly Sanders-Emans, voor Johannes Voes- ten. Donderdag: 8.00 Voor priesterroe pingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 H. UUR. Uitstelling van het Allerheiligste. Misintentie: voor Theo Lensen (coll.). Vrijdag: Feest van alle H. Verkon digers van het geloof in onze streken. 8.00 voor het behoud van het geloof in Nederland. Eerste vrijdag: vanaf 8.00 uur zal de H. Communie worden thuis gebracht. 19.00 voor overl. ouders Thielen-Hendriks, kinderen, schoon dochter en kleinkind. Zaterdag 7 nov.: Feest van de H. Willibrord. 8.00 ter ere van het Onbe vlekt Hart van Maria; 11.00 Kerk: 25- jarig huwelijk dhr. en mevr. Janssen- Willems. Mededelingen: 1. Uitnodiging aan allen: zaterdag 31 okt. is er een voetbedevaart naar O.L. Vrouw van Oostrum. Vertrek 7.30 uur bij de Vredeskerk. Om 9 uur is er een H. Mis in de kerk van Oostrum. Daarna is er gelegenheid een kopje koffie te drinken in het parochiehuis van Oostrum. Ga mee. Alles voor Jezus en Maria. 2. De opbrengst van de collecte voor de Wereldmissiedag was 958,70 Hartelijk dank. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag 31 okt.: 19.00 Jos Vercau- teren en Dennis Nottelman. Zondag 1 nov.: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 Pascal van Weert, Robert Versteegen en Jos Verstegen; 11.30 Giel Krijnen en José Cornejo. Maandag/dinsdag: 19.00 Paul Claassen. Woensdag/donderdag: 19.00 Al berto Omar Alvarez. Vrijdag: 19.00 Pascal van Gerven. Zaterdag: 19.00 Günther Stamper en Pascal van Gerven. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 1 november zal in „Den Hoebert", Westsingel 1 te Venray, Ds. H. J. C. van Es voorgaan in de dienst, waarin het Heilig Avondmaal wordt gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor dè Diakonie en de kerk. De uitgangskol- lekte is bestemd voor het diakonale quotum. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehou den. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 9.00 tot intentie van de Bedevaartgangers van de Vredeskerk; 12.00 voor het Bruidspaar Verheugd- Jans; 19.00 Gezinsmis: Thema: Alle Heiligen wegwijzers naar God. Pierre Jacobs, Toon Janssen overl. ouders en familie, overl. ouders Pelzer -Jansen en vader Claessens, Math en Marco Basten en overl. familie Basten -Janssen, Jeu Arts, overl. ouders Camps-Wolters, Wim Janssen, Jan Hulsman, Martin Moorrees; Moeke V ermeulen-M oorrees J ongerenkoor) Zondag: Hoogfeest van Allerheili gen. 8.30 Jan v. d. Berg; 10.00 overl. familie Verrijdt-de Lauw, Piet Lit- jens, Lei Janssen, Gertruda Claessens- Drabbels, Toon Camps, gest. jaard. overl. ouders Maas-Martens (Jonge renkoor); 15.00 Allerzielendienst(har monie en Gem. Koor). Maandag: Allerzielendag. 9.00 voor een overleden broer; 19.00 voor de overleden parochianen van dit jaar, overl. familie Poels-Janssen. Dinsdag: 9.00 tot zekere intentie. Woensdag: 9.00 gest. jaard. overl. familie Litjens en echtgenoten. Donderdag: 9.00 Pierre Poels (namens de buurt). Vrijdag: eerste vrijdag v. d. maand. 9.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Claessens-Teuws en Thei Claessens, overl. ouders Janssen-Peeters, Her man Hoex. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Pascal Cornelissen, Ludo van Mill, René Clephas, Stijn Bus. Zondag: 8.30 Marian van der Wijs, Maike Selder, Hanneke Rutten, Ni cole van der Burgt; 10.00 Ingrid Lens- sen, Judith Jacobs, Miriam Janssen, Loes Swinkels. Akoliet: Tom Arts; 15.00 Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Emiel Truijen. Maandelijkse collecte: In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. We zullen er ook deze winter weer voor zorgen dat onze kerk in de weekenden behaaglijk verwarmd is. Mogen we op Uw medewerking reke nen? PAROCHIE OIRLO Hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor). Hu bertus de Rijck (jrd.) Chris Houwen intentie familie Swinkels-van Dijk Herman Hebing Bernard Janssen en Wilhelmina Janssen-Peters Sjang van Heesch en overl. familie Anna Kerkhoff-Vervuurt namens bewoners Past. Gerardsstraat. Zondag: 8.30 H. Mis st. Weldoe ners der Kerk; 10.00 Hoogmis. Jan Janssen Harrie Camps Maria Wol- ters-Janssen Petronella Custers-Lit- jens Mathieu van Rijswijck; 15.00 Allerzielenviering met medewerking van fanfare „Ons Genoegen". Bezoek kerkhof. Tijdens deze viering kollekte voor hei onderhoud van het kerkhof. Maandag: 19.00 H. Mis van Aller zielen voor de dit jaar overleden paro chianen. Dinsdag: 9.00 H. Mis Anna Maria van Soest-van Vechel. Donderdag: 9.00 H. Mis Mevr. Eberson-Rongen. Vrijfag: Eerste vrijdag v. d. maand, toegewijd aan de verereing van het H. Hart van Jesus. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priesterroepingen, te vens uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Sjaak Linskens en overl. familie Linskens-Heijligers Sjang van Heesch en overleden familie Hendrikus Nabben st. Gerard Houwen en Wilhelmina Peters Thei Philipsen overl. ouders Kunen-van Dijk Anna Kerkhoff-Vervuurt namens kaartclub. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 voor Ger Janssen. Zondag: Hoogfeest van Allerheili gen. 8.00 voor overl. ouders Janssen- Emonts en Pier en Bertus; 10.00 voor overl. van fam. M. Arts-Loonen; 15.00 Allerzielendienst en zegening van de graven op het kerkhof. Maandag: Allerzielendag: 19.00 voor alle doden, die op het kerkhof begraven zijn; vooral die vergeten zijn. (H. Mis in de kerk). Dinsdag: 19.00 voor Marie van Kuijck (coll.). Woensdag: 8.00 voor fam. Ram- bags-Vullings en Gezinsmis. Donderdag: 19.00 voor Joszephine Seijkens-Collin. Vrijdag: eerste vrijdag v. d. maand. 8.00 t.e.v. H. Hart; 9.30 Ziekencom munie. Misdienaars: Martijn-Michel: zaterdag, dinsdag, woensdag; Thijs-Marcel: zondag 8.00, donderdag en vrijdag; Wilbert-Renee: zondag 10.00; Sepp-Joep: zondag 15.00, maandag 19.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Eerste zondag van de maand bijzon der collekte voor onze eigen kerk. Mo gen wij dit weekend iets meer van U vragen omdat wij nogal wat extra uit gaven hebben voor het laten repareren van de kerkramen in de ouder kerk, die door vandalen kapot gegooid zijn. Een extra gift in deze is ons erg wel-* kom. Zaterdag: 19.00 lsm v. Sjaak Clas sens, Anna Verheijen, Harry Geurts, Weekd. voor Bert Voermans, (6) Zondag: 9.30 HGM. v. overl. fam. Wismans-Loonen. Hgm als jrg. v. Ja cob Reijnders. Hgm als jrd. v. Anna Philipsen-Lenssen: 11.00 lsm. v. Theo Brok, lsm. v. Henricus Leijssen en overl. fam. 14.30 gebedsdienst Aller zielen in de kerk, daarna stille tocht naar ons kerkhof, waar wij de graven van onze dierbare overledenen zullen zegenen met wijwater. Maandag: Allerzielen Gedachtenis van alle overleden gelovigen. 19.00 lsm voor alle overleden parochianen, lsm v. overl. fam. Verkoeijen-Janssen en Frans Verkoeijen, lsm. v. Antoon Verheijen en overl. fam. Verheijen- Droesen. Dinsdag: H. Hubertus bisschop 19.00 lsm tot zeter intentie (v.O) lsm v. Bert Voermans (v.w. de Buurt) Woensdag: H. Carolus Borromeüs bisschop 19.00.lsm voor Bert Jennis kens en echtgenote, voor Frans van Bavel en overl. fam. Voor Piet Tim mermans (v.w. Kaartclub). Donderdag: 19.00 lsm v. Sef Goo- ren en overl. fam. lsm v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels weekd. v. Jaap Josten (3) Vrijdag: Alle heilige verkondigers van het geloof in onze streken tevens eerste vrijdag van de maand. 8.45 zie kencommunie aan huis. 13.30 Hgm b.g.v. 25-jarig huwelijk van Harry en Louise Weijs-Jenniskens. 19.00 lsm t.e.v. H. Hart (v.w. Offerblok) Lsm. v. Maria Loonen-Scheffers. gest. jrd. v. Anna Jenniskens (Overbroek). Zaterdag: 19.00 lsm v. Harrie Geurts, voor Hendricus Leijssen, voor Gerrit Jenniskens. Akolieten en misdienaars Akolieten: zaterdag 19.00 Mare Theunissen en Rob Thijssen. Hgm zondag 9.30 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans, 11.00 Martin en Ton ny Heesten. 14.30 Allerzielendienst Roel Kersten, Barry Willems, Robert Holtackers. (Kom op tijd dan kunnen we nog even oefenen). Misdienaars: maandag torn vrijdag 19.00 Giel van Glabbeek en Martijn Mertens. Lektoren:, zaterdag 19.00 mevr. Weijs. Zondag 11.00 Mej. G. Reintjes. Gedoopt: Arno Clermonts, Loener- veld 17 Thomas Litjens, Meester de Haanstraat 1. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 Jrd. H. Stiphout Cath. Jeuken: mnd. J. Keijsers: mnd d. M. Jansen-Keijsers: Piet en Nel Verstappen-Vervoort: Fr. Horrevoets en Adr. Havermans: Piet Spreeuwen- berg. Zondag: Hoogfeest van Allerheili gen: 9.30 (Gregoriaanse Hoogmis) Fr. Bouwmeister: 11.15 jrd. Louis Custers: Hub Koonings: 15.00 Aller zielendienst. Maandag: Allerzielen 19.00 (Gezon gen Requiemmis) Overl. fam. v. Dijck-Driessen. Overl. fam Marcellis, overl. fam Mulders-Maessen: Giel Trommelen en overl. ouders. Woensdag: 19.00 jrd. Mevr. Wismans-Droesen, Toon Janssen (Oud-buurtbewoners) Vrijdag: 14.00 T.i.v. Het bruidspaar Verhoeven-Rops: 19.00 Toon Janssen. Vanwege de eerste vrijdag van de maand, vanaf 9.30 uur ziekencommu nie. Misdienaars Zaterdag: 19.00 Marj. Potten en P. v.d. Munckhof, zondag: 9.30 Tj. Jen niskens en Marl. Potten, 11.15 D. Martens en P. Janssen, Maandag en woensdag 19.00 E. Jenniskens en A. Philipsen. Vrijdag: 14.00 T. van Asten en P. Janssen, 19.00 zie zaterdag: RECTORAAT HEIDE Zaterdag: 19.30 avondmis voor de overl. ouders Huisman-Paulusen zoons tevens voor Huub Janssen en tevens voor Theodorus Peeters en Lien Peeters-Janssen. Zondag: 10.00 Hoogmis jrgt. voor Gerrit Poels en Hendrina Michels. te vens jrgt. v. Hubertus Janssen, Anna Maria Philipsen en Johannes Janssen tevens voor de overl. ouders Achten- Cox en tevens voor Bet je Ewals- Fleuren en overleden fam. leden. Misd. van de Hoogmis John, Martien, Gijs, Frank, John en Wim. 15.00 uur plechtige gedachtenis van onze dierba re overledenen waarna processie naar het kerkhof. Misdienaars van de Hoogmis. Maandag: Allerzielen: 8 uur H. Mis voor overledenen. 19.00 Avondmis voor Sef Janssen. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Wim Derickx en overleden fam. leden Derikx-Voesten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor mijn inniggeliefde dochter Susan van haar moeder. Donderdag. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Janssen-Doumen. Vrijdag: eerste vrijdag. 8.45 H. Mis voor Helm Claes en overl. fam. leden. Zaterdag: 19.30 avondmis voor Wim Swinkels tevens voor Theodorus Peeters en Lien Peeters-Janssen en te vens voor de overleden ouders Marti- nus Rongen en Johanna Gerrits. PAROCHIE VEULEN Zondag: Hoogfeest van Allerheili gen. Zaterdag: 19.00 uur. 3e zesweken- diest zal Albert Louvet. 6e zesweken- dienst zal Dien Burgers. Zondag: Allerheiligen: 9.45 Hgm zal. Marlie Weys en zal Theod. Jacobs echtgen. en fam. 11.15 fam. Staveren- van Son. om 3 uur Allerheuligen en Allerzielen lof met bezoek aan het kerkhof, (misdienaars). Maandag: allerzielen 8 uur lsm overl. van de parochie. Om 19.00 uur lsm. voor overl. int. H. vader. Dinsdag: 8.001sm overl. fam. Wilms-van Lin. om half 2 lsm zal Ti- nus Janssen (Bejaardensoos). Woensdag: 8 uur lsm overl. fam Tim mermans Roosen. Donderdag: 8.00 lsm zal Martinus Janssen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand voor gewijd H. Hart Jezus. Zaterdag: priesterzaterdag. 8 uur Hgm jgt. overl. ouders Fleurkens- Aarts. 4e zeswekendienst zal Albert Louvet. en Hgm zal Joh. Geurts. Acc. voor 1 november Dings, Nijs- sen, Reintjes A, Misdienaars R. Reint jes, P. Litjens. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: H. Alfonsus Rodriquez: 19.00 Sjang Poels v.w. fam. Zondag: 31e zondag door het jaar feest van Allerheiligen, eerste zondag van de maand, kollekte voor de kerk. 10.00 Mevr. Poels Bouten v.w. Buurt Weth. Pubbenstraat en Coppelenberg: 11.30 overleden Priesters die hier werkzaam zijn geweest. 15.00 dienst voor overleden processie naar kerkhof en zegening van de graven. Maandag: Allerzielen, 8.30 Sjang Poels v.w. de Bejaarden. Zoals U elders in dit blad kun lezen, heeft morgen de presentati plaats van het fotoboek „Oostrui van vroeger", samengesteld doe Joep van Goch. Dat is voor ons leiding nu in deze rubriek ee Oostrumse foto te plaatsen, welke on getwijfeld ook in het nieuwe fotobot een plaatsje zal hebben gekregen. Omstreeks 1930 werd te Oostrui met leden van de fanfare een jazzbam opgericht, die zowel in Oostrum daar buiten optrad. O.a. speelde d band op bruiloften van fanfare-leden, Deze foto werd in 1932 gemaakt b het repetitielokaal café-zaal Linders thans De Karklingel. Van links naar rechts: Antoo Camps (klarinet), Marteng Camp (saxofoon), Jean Hoex (piston), Bei tus Janssen (bariton), Pierre Poel (trombone), Edmond Vandevenn (slagwerk). In de deuropening: ene Duyf ui Oirlo. Dinsdag: H. Martinus de Porres 8.30 Ter ere van Maria (P). Woensdag: H. Carolus Booromeus 19.00 Hanna Hoenselaar-Thijssen.' Donderdag: 8.30 vrouw vs Rijswijck-Verhoeven. Vrijdag: Alle Heilige Verkondiga van het geloof in onze streken. Eera vrijdag van de maand. 8.30 Ter a van H. Hart en Anton Michels. Zaterdag: H. Willibrodus: 16.0 Gouden Jub. Mis voor zuster Josiiu Lemmens. 19.00 Jgt. Peter Mathip Gielen. Misdienaars Zondag en zaterdagavond Jacquelin Willems en Susanne Wilms, 11.30 Ni cole Troisfontaine en Karin Tijssec 15.00 uur Alle vier jongens misdie naars. Kollektanten: Zaterdag: F. Hei drix, zondag: 10.00 G. Ewals, 11.30 Verhaag, 15.00 J. v. Hoof. Kerk poetsen 5 november: Mevr. va Tilburg Den Tiel, Mevr. Hendril Rutten Wethouder Pubbenstr. Wegens omstandigheden moete een paar collectanten hun taak opgt ven. Ik doe een beroep om een paa opvolgers te krijgen, man of vrouw, RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 avondmis voor aD mensen met wie we op weg zijn e voor vader en moeder Kersten e Sraar, Corry Peters, Fam. Kersten Asselberghs, Jan Rouwens en fam ouders Bastiaans-Huygen en Vic. Zondag: feest van Allerheilige» 8.30 gez. H.Mis te Holthees voor al overledenen van het rectoraat en vojj Peter v.d. Ven, Gerardus Goore Piet Ermers. 10.00 Hoogmis voor D ra Verstegen-van Kempen, fam. Kempen-Lochtens, Rene Buijzen, fa Hermans, fam. Vermunt, ouders PI lipsen, fam. de Groot-van Well, o ders Janssen-Thijssen en oudi Thijssen-Geurts, ouders van 1 Barens en kinderen, Gerardus Bruijn, Josephina en Henricus Jat sen, Jan Logtens en fam, Arnoli Reijders, ouders Asselbergl Keursten, ouders Nellen, Johai Kempen en ouders Geurts. 15.00 dachtenis viering van alle overledeni Wij besluiten dit met een bezoek het kerkhof. Maandag: Allerzielen 19.00 Plech ge avondmis Requem gezongen, vi overleden ouders Michiels-Versteei en kinderen, Christina Gen Asselberghs, Victor Asselberghs Johanna Verberkt, Fam Rouwei Smits, Johannus v.d. Winkel en vo de overleden van de Carmel. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. del Jozef bij een noveen en t.z.i. Vrijdag: H. Mis voor Louisa Wap Vermeer en rector Creemers. JEHOVA GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor hi bijwonen van een bijbel toespraak rt als thema: Hoe het Koninkrijk opl van invloed is. In de koninkrijksza aan de Henri Dunantstraat 11, V.N a.s. zondag. Gratis toegang, geen co lecte. Op donderdag 22 oktober wari ruim 20 vijftig-plussers present op( eerste bowlingavond voor ouderen i het Venrayse Bowlingscentrum i Oostrum. Op deze avond is afgesproken d ook de volgende bowlingavondi steeds op donderdag zullen plaatsvi den, steeds van 18.15 tot 19.30 uur. De speeldata zijn: 5 en 19 nova ber, 3 en 17 december, 7 en 21 januai 4 en 18 februari, 3, 17 en 31 maart, en 28 april. Desgewenst nog 12 en mei. We spelen zoveel mogelijk max. 5 personen per baan. De kosti bedragen slechts 2.50 p.p. per spa avond. U betaalt niet voor de spa avonden, waarop U verhinderd bei Voor de konsumpties geldt een ga duceerd eenheidstarief. Nieuwe belangstellenden zijn m t,- steeds van harte welkom. A/it PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray

Peel en Maas | 1987 | | pagina 18