VERENIGINGSNIEUWS Crescendo Jera '70 L.V.B. J PEEL EN MAAS VENRAY'S MANNENKOOR Zangers van St. Frans ST. M.M.S.K. PETRUS BANDEN Vocaal ensemble Arabesque Capriccio - Bojema Saltarello Kinder- en Jeugdkoor De Vredesklokjes Kinderkoor De Bandelieren VENRODE Orkestvereniging Venray Ars Musica Buurtvereniging Brukske OJC WATJANG Tuinbouwvakbond Speelgoedmarkt in de Speel-O-Theek Katholiek Vrouwengilde WAO/AAW Belangengroep Schutterij 't Zandakker Jong Nederland Jeugd- natuurwacht Huisvrouwen- kontakt Brukske Katholieke Vrouwenvereniging Wijkvereniging Veltum HANS KOK VENLO b.v. K.S.V. VENRAY L.K.I.B. I.S.V. TRIMCLUB Kookcursussen De Huisvriend Wijk Noord-West N.V.I.H. COC Toeptoernooi PEEL EN MAAS ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting O.J.C. DINGUS Theobaldusgilde Overloon GEBR. MARTENS Alliance Frangaise ABVA/KABO Zwangerschaps- zwemmen Donderdag 22 oktober - Pagina 7 Donderdag 22 oktober om 19.30 uur repetitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 29 oktober om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. V.a. 22.00 uur kwartaal- toepen om de VMK wisseltrofee. Verdere programma: Op 22 november zondagochtend concert om 11.30 uur in de schouw burg. Op 28 november feestavond met div. jubilarissen. 8 en 15 december extra repetitie in de Grote Kerk om 19.30 i.v.m. kerst concert gezamelijk koren. Op 20 december kerstconcert in de Grote Kerk om 16.00 uur. Op 25 december kerstmis Grote Kerk om 11.00 uur. 31 december opluistering oudejaars- viering in de Paterskerk om 19.00 uur. Op 1 januari nieuwjaarsreceptie in Wieënhof. 9 januari opluistering Prinsenpro clamatie. Afmelden: A. v. Gestel, tel. 83846. Agenda: Vrijdag 23 oktober. Om 18.30 uur repetitie voor alten en sopranen en om 19.15 uur voor teno ren en bassen. Maandag 26 oktober Om 19.00 uur spelavond voor alle jon gens. Dinsdag 27 oktober. Om 18.30 uur voor de alten. Woensdag 28 oktober. Om 18.30 uur voor de sopranen. Eventuele afmeldingen: bij dhr. Buys, Mastbos 6, tel. 81091 (alleen tussen 17.45 en 18.00 uur). Dank voor het inleveren van oud papier, afgelopen zaterdag. De vol gende inleverdatum is zaterdag 7 no vember a.s. Voorlopige agenda 21 november intocht St. Nicolaas. 29 november zondagochtenconcert. 29 nov. limburgse kampioenschappen Horst. 1 januari serenade schuttersveld en St. Jozef. 16 januari jeugdzitting Hazekeutel. 28 januari Prinseproklemasie Schut tersveld. Repetities Zondag 25 en woensdag 28 oktober voor majoretten, miniretten en korpsleden. Afmelden Majoretten en miniretten Bemadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Maandag 26 oktober om 20.00 par tijrepetitie en om 21.00 uur gezamen lijke repetitie in de muziektherapie van Servaas. Maandag 2 november om 20.00 uur partijrepetitie en om 21.00 gezamenlij ke repetitie in muziektherapie St. Ser- vatius. Afmelden bij Marjan, tel. 85377. CAPRÏCIO Dinsdag 27 oktober. Om 12.35 eerstvolgende gezamenlijke repetitie in lokaal 216. BOJEMA Vrijdag 23 oktober. GEEN repetitie i.v.m. herfstvakantie. Vrijdag 30 oktober. Gezamenlijke repetitie om 18.45 uur. SALTARELLO Zaterdag 24 oktober. Voor alle leden wordt het kerst (Ro me) programma doorgenomen om 17.00 uur in de Galmhut. Vrijdag 30 oktober. Om 19.00 uur eerste repetitie met de Zangers van St. Frans o.l.v. dhr. Buijs. Afmeldingen uitsluitend bij P. Fal- co Franken tel. 85855. Vrijdag 30 oktober Repetitie kinderkoor 16.00-17.00 uur Repetitie jeugdkoor 17.00-18.00 uur Zaterdag 31 oktober We zingen om 19.00 uur de mis in de Vredeskerk. Zo vroeg in het koorjaar en al zo veel succes! 't Is grandioos. Alle jury rapportjes lovend, dus alle reden om jullie allemaal een dikke pluim op de hoed te zetten... en zo door te gaan! Ook de begeleidende ouders onze har telijke dank vor de support en profici at met de successen van uw dochters. Denk eraan dat we zaterdag 31 okto ber de mis zingen; We zien jullie vol gende week op de repetitie. Dinsdag 27 oktober Fluitgroep repetitie om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Zaterdag 31 oktober Koordag te Rotterdam. Jullie hebben allemaal een brief meegekregen waarop alles staat ver meld over deze koordag. Hoogtepunt van deze kinder/jeugdkorendag wordt ons optreden in Blijdorp. Breng zater dag een goed humeur mee en we ma ken er een onvergetelijke dag van. Tot zaterdag. Gem. zangvereniging Zondag 25 oktober Hoogmis in de Paterskerk om 10.15 uur. Woensdag 28 oktober Repetitie in het activiteitencentrum aan het Kennedyplein van 18.00 tot 19.00 uur. Nieuwe leden zijn van harte wel kom, ook de heren. Bij afwezigheid gaarne even afmel den bij nummers 86511 of 89831 DAMESKOOR Zaterdag 24 oktober reis naar Rot terdam met een concert in de Doelen. Vertrek om 8.00 uur vanaf het NS sta tion. Concertkleding meenemen. Woensdag 28 oktober om 19.45 uur partijrepetitie voor de sopranen en om 20.15 uur voor hele koor. Zondag 1 november opluistering van de Allerzielendienst op het kerk hof. Zaterdag 7 november om 14.00 uur H. Mis in de Grote Kerk (Gouden Hu welijk Minnema). Zondag 8 november om 11.00 uur opluistering van de dodenherdenking op het Engelse kerkhof. Verdere avondmissen in de Vredes kerk zijn op 14 november en 19 de cember. Als U verhinderd bent, wel graag even afmelden bij mevr. v.d. Beke- rom, tel. 83332 of bij mevr. Sijbers, tel. 81353. Woensdag 28 oktober en 4 novem ber om 20.00 uur repetitie voor orkest o.l.v. L. Boogaarts in de schouwburg van St. Anna. Afmelden bij M. Grootemaat, tel. 80358. Eveneens op beide woensdagen om 20.15 uur repetitie voor het klein en semble o.l.v. A. Thijssen in de mu ziekschool. Afmelden bij P. Houba, tel. 87362. Dinsdag 27 oktober om 19.30 uur partijrepetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor in de Es- sel. Zaterdag 31 oktober feestavond. Op 8 en 15 december om 19.30 uur repetitie in de Grote Kerk i.v.m. kerst concert gezamenlijke koren. Oud papier kunt U deponeren in de container bij dhr. van Osch Akkerweg 6. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159 of dhr. Luijpers, de Houten Hoek 6 tel. 83554. Knutselaktiviteiten De knutselaktiviteiten voor komen de week: groep 1-2, woensdag 14.00- 15.00 uur; groep 3-4, maandag van 18.30 tot 19.30 uur; groep 5-6, dinsdag van 18.30 tot 19.30 uur, in wijkcen trum De Kiosk. De disco met play back en sound mix op 24 oktober is helaas bij onvol doende deelname afgelast. Rommelmarkt Zaterdag 31 oktober rommelmarkt in wijkgebouw De Kiosk. Alle tafels zijn verhuurd, het belooft dus een ge zellige dag te worden. We beginnen om 9.00 en eindigen om 14.00 uur. U komt toch ook snuffelen? Wij rekenen op U. Ook kunt U zich op de rommel markt als lid opgeven en er wordt een loterij gehouden met als prijs een prachtige damesfiets. Op zondag 25 oktober is in OJC Watjang te Oirlo de film te zien van het geweldig goed geslaagde Zomaar pop spektakel. De film is geknipt tot 90 minuten en de sessie (die onwijs gaaf was) wordt helemaal uitgezon den. Dit wordt dus 'n filmmiddagje van pakweg drie uur en iedereen staat er op dus op naar Watjang in Oirlo. En tree is gratis en de film wordt vertoond op een groot videoscherm. Dus see you in Watjang rond 14.00 uur op zondag 25 oktober. Op maandag 26 oktober om 20.00 uur zal in zaal Custers, Past. De- beystraat 3 te Hegelsom de jaarverga dering van de tuinbouwvakbond van de LLTB afd. Horst-Venray worden gehouden. De agenda ziet er als volgt uit: ope ning, notulen, financieel jaarverslag en jaarverslag; bestuursverkiezing (het hele bestuur zal aftreden en is, behalve dhr. H. Kuijpers uit Oirlo, weer her kiesbaar). Inleiding door dhr. J. Op 't Broek, dir. ABL Horst. Hij zal spreken over de oudedagsvoorziening FOR koop sompolissen en de bedijfsbeëindiging en welke fiscale aspecten er dan om de hoek komen kijken en welke belastin gen dan nog betaald moeten worden. Na de pauze volgt er nog een discus sie met de inleider. Op zondag 25 oktober houdt de Speel-O-Theek aan de Kolkweg 29 een speelgoedmarkt van 11 tot 1 uur. Heeft U nog speelgoed thuis liggen, wat U wilt verkopen, dan kunt U dat nog bij ons brengen op vrijdag 23 ok tober van 7 tot 8 uur. Wij zitten in het gebouw van de Peuterspeelzaal Cen trum, Kolkweg 29 Venray. Voor meer informatie kunt U te recht op tel. 85080, tel. 85097 en 82839. Maandag 26 oktober a.s. om 20.00 uur in de schouwburg „Blij toe", ver halen en conferences door Nol van Roessel. Deze Brabantse conferencier, bekend van Omroep Brabant, toont de Brabander van toen en nu, op hu moristische maar ook op serieuze wij ze. Indroducees en overige belangstel lenden zijn van harte welkom tegen een entreeprijs van ƒ5,-. Op 30 oktober is weer de jaarlijkse reuniediscotheek met sfeervolle mu ziek van vroegere jaren. Het is dan te vens de laatste kans om dj. Ludo in le vende lijve achter de draaitafels te zien staan, want na de reuniediscotheek neemt hij afscheid bij de Jera. Ben je 20 jaar of ouder zien we je dus graag verschijnen op 30 oktober in jeugdcentrum De Koel te Ysselsteyn. Aanvang 8.30 uur. Op donderdag 29 oktober a.s. komt dhr. G. Baetsen van het prov. WAO beraad spreken over de algemene pro blematiek van arbeidsongeschikten. Na afloop kan worden ingespeeld op persoonlijke vragen. De bijeenkomst staat open voor alle WAO/AAW ers van de regio Venray en wordt gehouden op Pr. Bern- hardstraat 12 te Venray om 13.30 uur. Voor nadere inlichtingen: 04780- 87733. A.s. zaterdag tegelsladen. Bijeen komst 9.00 uur, Gasstraat 8. Zondag 25 oktober bij goed weer oefenen schieten op de Schuttersweide aan de Endepoel. Aanvang 11.00 uur. Maandag 26 oktober algemene le denvergadering in gildehuis café De Klomp, aanvang 20.30 uur. We hopen op een grote opkomst. Wij zijn Jong Nederland. Jong Ne derland helpt de jeugd tussen 6 en 17 jaar op een spelende manier hun vrije tijd te gebruiken. Op een spelende ma nier kan zijn creatief bezig zijn (knut selen, toneel spelen), sport (raambal, korfbal, zeskamp), buitenleven (speurtocht, bosspelen). Dit doen we samen in leuke en ge zellige groepen. Heb jij zin om mee te doen, maar je bent nog geen lid? Dat is voor ons geen probleem. Kom rustig eens naar onze prachtige blokhut op de Westsingel hoek Kempweg of bel voor meer informatie naar Wim v.d. Heide, Paterslaan 28, tel. 81877 na 18.00 uur. Hallo jeugdnatuurwachters. Ik wil je nog even herinneren aan een van onze akties en wel het maken van een tekening of een opstel. In de laatste „Natuurvriend" op blz. 18 is deze ak- tie beschreven. Het is dus de bedoeling dat van de tekeningen (althans de 13 mooiste) een kalender wordt gemaakt en de tekening wordt gebruikt als om slag van „De Natuurvriend". De opstellen of verhaaltjes worden dan eveneens gepubliceerd in ons boekje. De tekeningen moeten uiterlijk dit weekend worden ingeleverd bij een van de bestuursleden. De namen vindt je op het laatste blad van de Natuur vriend. Veel succes en tot de volgende keer. De excursie, bestaande uit een be zoek aan een ambachtelijke boerderij, waar U vele oude handwerktechnieken kunt bewonderen en eventueel iets naar uw gading kunt kopen, vindt i.v.m. de herfstvakantie niet plaats op 20 oktober maar op 27 oktober. In dien U mee wilt gaan kunt U zich daarvoor bij onderstaande bestuursle den opgeven tot 25 oktober. De prijs bedraagt ƒ3,75 incl. koffie, vlaai en reiskosten. Overigens stellen we het zeer op prijs als U ook meedeelt of U die dag een auto ter beschikking heeft en even tueel tegen vergoeding wilt rijden. We vertrekken rond 9.00 uur bij de Kiosk en zijn daar vóór 11.30 uur weer terug. De creche is gedurende deze uren geo pend. Vervolgens kunt U dinsdag 3 no vember van 9.00 tot 11.30 uur in de Kiosk een demonstratie bijwonen van sieraden maken. Ook krijgt U die och tend - geheel vrijblijvend - de gelegen heid zelf voor ongeveer ƒ5,- een re- versspeld te m aken en de prachtigste kralen te kopen. Voor dit laatste raden we U aan een oude ketting of wat „vergeten" kralen mee te nemen die U dan samen met onze geroutineerde de- monstratrice m.b.v. een paar nieuwe kralen tot een verbluffend mooi, uniek kleinood kunt combineren, zo dat U voor een minimaal bedrag weer een heel mooi sieraad heeft. Laat deze ochtend niet schieten, maar kom kij ken. Het is zeer zeker de moeite waard! De entreeprijs bedraagt ƒ2,75 incl. 1 kop koffie en uw kleintjes kun nen weer terecht in onze creche. Heeft U nog vragen of wilt U zich opgeven voor het programma van 27 oktober bel dan naar Lenie Gosling (81059) of Ria v. Brederode (87042). Tot ziens. We houden een kienavond op dins dag 27 oktober a.s. Deze vindt plaats in zaal „In den Engel" en we beginnen om kwart voor acht. Alleen op deze avond is men nog in de gelegenheid een groepsfoto ƒ6,- te bestellen. De kleine foto's kunnen later nog besteld worden, wanneer men het album heeft ingekeken. De herfstvakantie ziet er weer op en wij gaan verder met het knutselen. Op 26, 27 en 28 oktober bnroodde- gen; op 2, 3 en 4 november broodde gen en we gaan vast aan de lampion werken; 9, 10, 11 november lampions maken en gipsbeeldjes verven; 16, 17 en 18 november vouwen met papier; 23 en 25 november Sinterklaas of Zwarte Piet maken en slingers om op 29 november mee te versieren; 24 no vember surprise maken vanaf 9 jaar. Wij hopen dat jullie er weer alle maal zijn. Entree ƒ1,-, lokaal Touwslagerstraat. Off. dealer: U belt: 077 - 543254 Burg. Bloemartstraat 30 Leden van de K.S.V. deden mee aan de tentoonstelling te Horst. Daar kwa men diverse leden met hun dieren goed voor de dag. Kampioen siervogels P. Seibers uit Overloon met een Glansfazant predi kaat uitmuntend. Reserve kampioen watervogels J. Swinkels uit Leunen met een Kaneelta- ling predicaat uitmuntend. Jeugdkampioen watervogels Heide Selten met een Chileense wintertaling predicaat Fraai. Verder haalden diverse leden met hun dieren nog een rassenprijs. Deze resultaten geven een mooi vooruitzicht op onze regionale ten toonstelling in manege van de Ven te Venray-Heide op 30 oktober t.m. 1 november. De openingstijden dan zijn 30 okt. van 18.00 t.m. 22.00 uur; 31 okt. van 10.00 t.m. 22.00 uur; 1 nov. van 10.00 t.m. 17.00 uur. Het is de moeite zeker waard om de ze dieren te komen bekijken. Een fraaie collectie cavia's, kleine knagers, konijnen, grote hoenders, dwerghoen ders, sierduiven, siervogels en water vogels zijn te bezichtigen. Wilt U inlichtingen bel dan naar secr. J. de Klein, tel. 85854 of voorzit ter J. Swinkels, tel. 80258. AFDELING MERSELO Op dinsdag 27 oktober organiseert de afdeling Merselo een excursie naar het provinciehuis in Maastricht. Ook leden van andere afdelingen worden in de gelegenheid gesteld deze excursie mee te maken. Het programma ziet er als volgt uit: 12.30 uur vertrek per bus vanaf de kerk in Merselo; 14.00 ont vangst in het provinciehuis; 16.00 uur vertrek naar een tentoonstelling van allerlei beelden en beeldjes in Heerlerheide. Hier is de mogelijkheid om geheel vrijblijvend iets te kopen. Om 18.30 uur diner in restaurant Bos- zicht in Maasbree. Rond 21.30 uur te rugkomst in Merselo. De kosten voor deze excursie zijn, voor bus en diner, ƒ35,-. U kunt zich opgeven bij M. v. Enckevort, tel. 04786-683. Graag zo spoedig mogelijk want wie het eerst komt heeft de meeste kans op een plaats in de bus. KRING VENRAY Het Kringbestuur organiseert een kringavond in zaal van Dijk te Oostrum met als thema „Honger hoeft niet". Honger doodt duizenden, Ook nu, vandaag. Mannen, vrouwen en kinde ren sterven nodeloos. Waarom wordt deze mensen geen voedsel gegund? Voedsel is er genoeg, veel meer dan ge noeg. Waarom heeft dan Vi van de mensen op de wereld honger? Geldt nog steeds: geen geld, geen eten? Zijn er mogelijkheden tot verandering? Krijgen de boeren in de 3e wereldlan den meer kansen als t E.G. landbouw beleid veranderd wordt? Dhr. Harrie v.d. Berg, medewerker NCO (Natio nale Commissie Ontwikkelingssamen werking) in dienst van de KNBTB zal proberen op deze avond antwoord op onze vragen te geven d.m.v. een dia klankbeeld en verdere uitleg over dit onderwerp. Ook zal hij ons enkele dis cussievragen voorleggen. Ik denk, dat wij als vrouwen niet aan deze proble matiek voorbij mogen gaan en moeten weten, wat de oorzaken en achter gronden zijn van het hongerprobleem. Welke mogelijkheden tot verande ring er zijn om te komen tot een voed- selvriendelijker beleid over de hele we reld. We hopen dan ook veel vrouwen van alle afdelingen op onze avond te mogen begroeten. Tafeltennis te Rotterdam Zaterdag 17 oktober zijn we met vier spelers en 1 begeleider naar Rot terdam geweest om daar deel te nemen aan het RIS tafeltennistoernooi. Er werd zeer hard gestreden. Leo Reint- jes moest helaas in de voorronden al afvallen maar Sjef Damatoglu wist al door te dringen tot de kwart vinales. De twee overige spelers, Twan van Dijck en Pieter Zwambach, werden le en 3e in klasse 5. Zeker geen slechte prestaties. Al met al kunnen we dus te rugkijken op een geslaagde dag. De bekers werden in de trein nog van alle kanten bewonderd, want ze zijn mooi. Beide prijswinnaars van harte gefelici teerd. De mensen die op zondag 1 no vember naar Weert gaan veel succes. Zwemmen Op zaterdag 21 november is er weer een zwemfeest in Arnhem. De mensen die hieraan deel willen nemen, kunnen zich aanmelden bij Wilbert of John. Dit kan nog tot 25 oktober. Verder willen wij langs deze weg een beroep doen op een vrijwilliger die in het bezit is van diploma's, om voor ons op de zaterdagmorgen de training voor onze zwemclub te verzorgen. Heb jij interesse of wil je meer weten over mogelijkheden binnen onze vere niging, bel dan met John Jenniskens, tel. 04780-87806. Wij wachten met be langstelling de reacties af. Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een duurloop van ±10 km, vanaf de hoofdingang Rank Xerox op het Rank Xerox circuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lan gere afstand, route rondom Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Rank Xerox circuit een gevarieerd trimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij de hoofdingang Rank Xerox. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. De Volksuniversiteit is er voor iede reen. Er is een royaal aanbod van cur sussen die door bekwame docenten worden gegeven. Buiten de talencur sussen start de Volksuniversiteit bin nenkort met de kookcursussen. Bui tenlandse gerechten (27 oktober), kerstgerechten (24 november) en in ja nuari een kookcursus voor beginners. Meer informatie hieromtrent kunt U krijgen op maandagmorgen van 9 tot 12, Grote Markt 23 tel. 80185 of bij mevr. Wilbers (84967) of Mevr. Engels (88859). Op maandag 26 oktober is er weer een ledenvergadering. De agenda is als volgt: opening, notulen vorige verga dering, bestuursmededelingen, inge komen stukken, verslag feestavond, uitreiking wedstrijdformulieren, rin gen bestellen, rondvraag, sluiting. Verdere inlichtingen, secretariaat JJM Swaghöfer, Luitstraat 51. Programma Vrijdag 23 oktober is er kienen t.b.v. Reisvereniging 19.00 uur zaal open. Zondag 10.00-12.30 koffie kaart- uurtje. Maandag om 20.00 uur sjoelen. Eveneens om 20.00 uur bestuursverga dering Stichting Wijkcentrum. Woensdag 13.45 Jeugdclub: verras sing?? Woensdag volksdansen 21.00 uur. Tot ziens in wijkcentrum „Den Hoender". Zoals je misschien al wel weet orga niseren wij elke vierde woensdag van de maand een ontmoetingsavond voor homo's en lesbo's met een verrassing. De verrassing voor a.s. woensdag kun nen we alvast verklappen. Het wordt een disco-avond met een discotheek zodat we nu eindelijk platen op ver zoek kunnen draaien. Je weet het: ook jij bent van harte welkom op 28 oktober a.s. in de Rose Vlek. We zijn geopend vanaf 20.15 uur. Entree is gratis. De Rose Vlek is opgeset door het COC Venray de belangenvereniging voor homoseksuele mannen en lesbi sche vrouwen en is open elke woensda gavond, adres: hoenderstraat 12 ven ray. COC Venray, postbus 316, 5800 AH Venray, tel. 04780-10587. TOEPCLUB „IK KIEK" Het is er vorige week weer hard aan toe gegaan. Paul verloor er maar liefst 6 en is daarmee waarschijnlijk de win naar van de 7e periode, waarvan vol gende week de laatste wedstrijden gespeeld zullen worden. De stand is: Paul Bol - II pt.; Dud Moss - 7 pt.; Henk Swaghoven - 5 pt.; Kees Smits - 3 pt.; Dirk Dekker - 7 pt. Het is reeds bekend dat de Picardie- bar dinsdag 27 okt. a.s. in Old Dutch wordt ontvangen voor de cafécompe titie. Cafés die daar ook aan mee wil len doen kunnen zich aanmelden on der tel. 82019 (tevens voor informatie). 'n leesbare krant St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Maandag: vierde maandag van de maand, van 10-11 uur het programma „Een hoorspel", 's Middags van 2 tot 3 uur het programma Houwen Zo. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cas sette". Met vandaag als middelpunt Tom Manders als Dorus. Van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenpro gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: vierde maandag van de maand: van 10 tot 11 uur het program ma „Een hoorspel" en 's middags van 2 lot 3 het programma Houwen zo. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cas sette" met vandaag als middelpunt Tom Manders als Dorus. Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Cen trum Venray. Maandag: vierde maandag van de maand: van 10 tot 11 uur het program ma „Een hoorspel" en van 2 tot 3 het programma Houwen zo. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middel punt: Tom Manders als Dorus. Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraeland Oostrum. Maandag: vierde maandag van de maand: van 10 tot 11 uur het program ma „Een hoorspel" en van 2 tot 3 uur het programma Houwen zo. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middel punt: Tom Manders als Dorus. De Kruuze, Psycho-Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Een hoorspel van van 14.00 tot 15.00 uur het program ma „Houwen zo". Woensdag: van 10.00-11.00 „Met band, plaat en cassette" met vandaag als middelpunt: Tom Manders als Do rus. Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de bewoners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Candy Dulfer Funky Stuff Op vrijdag 23 oktober in OJC Din gus Candy Dulfer Funky Stuff. De ze groep is een begrip in de Nederland se muziekscene, dit door succesvolle live optredens voor radio en t.v., wer velende en drommen publick trekken de tournees langs de clubs met als ab soluut hoogtepunt het verzorgen van twee gastoptredens bij Madonna in de kuip. Candy Funky Stuff overdonder den het publiek tijdens het Parkfeest in Venlo, vorig jaar waar ze ook dit jaar waren als gasten van haar be roemde vader en zijn band. Candy kwam, zag en overwon een overbluft publiek achterlatend. De muziek van Candy (18 jaar en een flinke reputatie als virtuoos alt saxofoniste) en Funky Stuff (bestaan de uit Neerlandse beste en bekendste funk muzikanten) is een stevige en smaakvolle mix van allerlei stijlen waarmee Candy in haar carrière ken nismaakte. Muziek met als hoofd schotels Funk, rock, hardcore, bebop, jazz solo's etc. De zaal is om 21.00 uur open en de entree bedraagt ƒ10,- Traditiegetrouw organiseert hel Theobaldusgilde weer haar jaarlijkse fancy fair, waar tevens de grote loteij aan verbonden is. Deze fancy fair zal voor de 22e keer worden georgani seerd. Ook het bekende rad van avontuur zal weer aanwezig zijn met vele mooie prijzen dit jaar. Ook de bekende vlaas en wijn zullen niet ontbreken. De fancy fair zal worden gehouden op zondag 25 oktober a.s.' 's Middags om 3 uur zal het rad van Avontuur starten voor de kinderen, 's Avonds zal men rond 8 uur weer starten met het rad van avontuur. Dan zal ook de trekking plaatsvinden van de grote loterij. Deze trekking zal gebeuren door de edelachtbare heer Burgemeester van de Moosdijk. De prijzen van deze loterij zijn: dames- of herenfiets, half varken, draagbare radio en verdere prijzen. Het is zeer zeker de moeite waard om eens even in het Gildehuis te komen kijken. Loop 's middags of 's avonds even binnen in het gildehuis, U bent er van harte welkom. BOUWMATERIALEN WAND- EN VLOERTEGELS AANBOUWKEUKENS - GEVELSTENEN VENRAY, Bongerdstraat 5, tel. 04780-85959 Geopend tot 17.30 uur 's Zaterdags van 9-13.00 uur. De eerst volgende gastspreekster is de francaise Edith Desaleux, die op 28 oktober om 20.15 uur in het gemeen schapshuis te Asten een lezing zal hou den over „Monet a Giverny. les rap ports du paintre avec l'eau" en over het museum Giverny zelf. Twee jaar geleden heeft ze met haar lezing over de Guernica van Picasso haar gehoor in Asten uiterst geboeid en in verruk king gebracht. Vaak zonder micro foon spreekt zij helder en rusti direct tot haar publick en zij maakt zichzelf zo duidelijk, dat iedereen, zelfs zij, die een gebrekkige kennis van het Frans hebben, het gevoel hebben haar te kunnen volgen. Vergeet Uw drempel vrees dus en kom luisteren. Namens de uitkeringsgerechtigde middag gehouden op 28 oktober aan vang 13.30 uur in de Kiosk Brukske. De spreker is Jan Schipper, districts bestuurder, Heerlen. I.v.m. werkzaamheden aan het zwembad de Meerpaal van St. Servatius komen de lessen op 24 en 31 oktober te vervallen.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 7