DAMES PtfCE I mode De Wetteling AGENDA CAESAR PROFICIAT! Fitness- en Saunacentrum Venray Oproep voor accordeonisten Rashonden in Sporthal De Wetteling P.W. LER0U CLEANING HUGO BOSS? CAESAR HEEFT HET! Groepskamperen Tussen al mijn bieten Ski Aerobic dames Vredes demonstratie in Den Haag Vrijwilligers- centrale Venray gesloten Schouwburg nieuws Lagere werkloosheid, ook in Venray en de regio INGEZONDEN AUBHRC ,1 i DE IA Campagne Mosselavond f23,50 AUBERGE DE LA CAMPAGNE GEVONDEN »EEL EN maas Donderdag 22 oktober Pagina 3 HET adres voor sauna, fitness, massage en aerobic Mozartstraat 20a Tel89574 In het weekend van 6,7 en 8 lovember op vrijdagavond, zaterdag n zondagmiddag, speelt in cafe de lontekoe aan de Hoenderstraat de fanse accordeonist Jacky Foehr. Jaast het op een fantastische wijze «spelen van zijn instrument, onder- ioud deze fransman het publiek op en amusante wijze. Op zondagmiddag - de vaste nuziekmiddag van cafe de Bonte [oe - willen we bij deze accordeonis ten uit Venray en omgeving oproepen nn samen met Jacky Foehr een (ezellige middag te beleven. Het lodium staat voor U open, bespeel uw nstrument op uw eigen wijze, en laat pais Jacky Foehr, de wals, de blues of de tango en uiteraard de echte Franse muziek uit uw instrument rollen en amuseer Uzelf en het publiek. Dus, accordeonisten, kom op zondagmiddag 8 november vanaf 14.00 uur naar Cafe de Bonte Koe en jeef U samen met Jacky Foehr uit op uw eigen instrument. Wilt U meer informatie bel dan even 10137 in Venray. Op zondag 25 oktober a.s. wordt de jaarlijkse clubmatch van de KC Venray e.o. gehouden. De KC Venray is een kynologenclub die zich ighoudt met alle zaken rondom rashonden gebeuren. Zaken zoals: ïoorzaamheidscursussen, waar de meeste bgzen hun honden in korte tijd datgenen bijbrengen om een prettige huisgenoot te hebben. KLAPSTUK De clubmatch is ieder jaar weer het klapstuk voor deze actieve vereniging. Waar dit jaar krijgt deze clubmatch helemaal een feestelijk tintje omdat de (C Venray e.o. dit jaar 10 jaar hestaat. Maanden van voorbereiding zijn er aan voorafgegaan om op 25 oktober alles vlot te laten verlopen, als de ruim 350 honden hun beste .pootje", voor komen zetten in de iporthal. Zes keurmeesters zullen iedere hond individueel keuren. Het publiek krijgt ria de microfoon informatie betref fende het ras en het karakter van de verschillende honden. Uit de vèrschillende rassen zal uiteindelijk een „beste van het ras" worden gekozen, die als vertegen woordiger van zijn ras aan de „ere-" poepskeuringen zal deelnemen. NEGEN GROEPEN In de Nederlandse Kynologie zijn ille rassen onderverdeeld in negen poepen nl. Herdershonden, dogach- igen. Windhonden, Lopen honden en Dashonden, Staande Honden, Spa niels en Retrievers, Terriërs, Keesach- igen en Poolhonden, Pinchers en Schnauzers en als negende groep de [ezelschapshonden. Aan het einde van de dag zullen er ius negen groepswinnaars overblijven om te strijden voor de titel „Beste van de Clubmatch 1987". Maar voor het zover is zullen eerst nog de beste pup, le beste veteraan, en de beste uit de kampioensklasse worden gekozen. Zij allen zullen, net als de winnaars van de meerdere hondenklas, een prijsje van de goed voorziene prijzentafel in ontvangst mogen nemen. Al met al dus een dag waar van alles te beleven valt, met volop actie, waar zowel lezoekers als exposanten met volle eugen van kunnen genieten. VOLOP KEUS Zij die op zoek zijn naar een hond, lebben nu de uitgelezen kans om hun teuze te maken uit de meest üteenlopende rassen en karakters, torn dus eens kijken op 25 oktober s. het is zeker de moeite waard. Wel noeten bezoekers die een hond 'ebben deze thuis laten. Om besmetting te voorkomen borden nl. 's morgens alle ingeschre ven honden door dierenartsen op iventuele ziekten gecontroleerd. Na ■et afsluiten van deze veterinaire ieuringen mag er dan ook werkelijk leen hond meer in. De jubileum-clubmatch wordt ge louden in Sporthal De Wetteling aan Ie Zuidsingel te Venray. De keuringen innen om 9.30 uur en de sluiting de clubmatch wordt verwacht istreeks 17.00 uur. In memoriam Vorige week woensdag, overleed, toch nog vrij onverwacht, op 80-jarige leeftijd, de heer P.W. Lerou - sedert 1945 architect in Venray. Zijn begrafenis had jl. zaterdag plaats, na een plechtige eucharistieviering in de Petrus Banden Kerk. De heer Lerou kwam in 1945 vanuit Rotterdam naar het door oorlogsge weld verwoeste Noord-Limburg, waar van op dat moment nog vele gezinnen geëvacueerd waren. Met Ir. Magry vormde hij het planologenteam, dat het verwoeste Venray een nieuw gezicht moest geven; dat singels ontwierp en rooilijnen verlegde; dat nieuwe woonwijken plande en sport parken en parkeerplaatsen situeerde en zelfs overwoog de spoorlijn van Oostrum naar Venray te verleggen... Die „moderne denkbeelden" van de heren planologen werden dikwijls niet in dank aanvaard. Men was al blij een dak boven het hoofd te hebben en men had wel andere zorgen dan parken en plantsoenen. Zelfs onze gemeenteraad uit die dagen was er niet zo gelukkig mee: Venray een meer stadsaanzien geven, vond men maar niets. De heer Lerou heeft het niet bij plannenmaken allleen gelaten. Als architect heeft hij in de loop der jaren landelijk een zekere faam verworven, wat ook tot uitdrukking komt in zijn vele bestuursfuncties in verenigingen rond de architectuur en de bouw wereld. Wanneer we ons beperken tot Venray en de regio, dan valt bijzonder op, zijn lidmaatschap van vele welstandscommissies. Behalve in Vqn- ray fungeerde hij ook in Venlo, Tegelen, Horst, Bergen, Gennep en Nijmegen. De heer Lerou mocht met trots terugkijken op zijn talrijke bouw werken, welke als architectonische monumenten stad en land sieren. Als bouwer van middelbare scholen stond hij reeds in de zestiger jaren bekend, terwijl „zijn" kloosters en zieken huizen - veelal in nauwe samenwer king met dhr. L.A. Nelissen gebouwd - nog steeds alle bewondering genieten. Het zou ons te ver voeren hier een opsomming te geven van alles wat uit de vaardige tekenpen van de heer Lerou vloeide. Zijn bekendste Venrayse bouwwerken willen wij echter wel in de herinnering terugroepen: De dekenale-pastorie aan de Eind- straat, de kerk van Ysselsteyn, de ambtswoning van Venrays burge meester, het Zuid-Ooster busstation, De Hoge Beek, de woningbouw aan de Westsingel en de Zuidsingel en niet te vergeten, het Boschveldcollege, dat ongetwijfeld een van zijn grootste bouwwerken is geweest, en ook wel zijn levenswerk werd genoemd. Een interessante bijzonderheid is, dat het internaat de la Salie te Stevensbeek gebouwd werd onder zijn architectuur en dat het gebouw intussen door zijn zoons is verbouwd tot gevangenis. Niet onvermeld mag blijven, zijn lidmaatschap van enkele Venrayse verenigingen, waarin hij als mede-op- richter èn bestuurslid zijn verdiensten had: Rotary-club, de muziekschool en „Probus". Het moet voor de heer Lerou een voldoening zijn geweest, dat veel van wat hij en Ir. Magry in de eerste navoorlogse jaren voor de herbouw en uitbreiding van Venray op papier hebben gezet, voor en na is verwezenlijkt - al heeft het soms bijna veertig jaar geduurd Bij ons is er plaats voor in- terieurverzorgsters met de wil om goed werk te leveren Neem meteen kontakt met ons op indien dit U aan spreekt. HOENDERSTRAAT 53 5801 CJ VENRAY TELEFOON 04780-87024 Grotestraat 2 Venray - Gasthuisstraat Venlo Hoewel de oktober temperaturen niet uitnodigen tot kamperen, gaat men a.s. zondag toch een groepskam peerterrein aan de Paardekopweg in Ysselsteyn, feestelijk in gebruik nemen. De laatste jaren zijn er in Venray verschillende recreatie-mogelij kheden ingericht, ook de kleinschalige ver- blij frecreatie kan uit de voeten. In het gemeentelijke voorzieningen pakket, ontbrak toch een groepskampeerter rein in een natuurlijke omgeving. Deze is nu gevuld door het inrichten van een terrein aan de Paardekopweg. Scouting Nederland en de Peel- speurders uit Venray zijn met dit kampeerterrein best tevreden en zullen dat zondag, bij de officiële ingebruik name om 11.00 uur ook duidelijk laten blijken. Venrayse band presenteert le single Het leven is goed op mijn eigen stukje land". Zo begint met veel vrolijkheid de nieuwe en tevens eerste plaat van de Venrayse groep „Out of Side" die eind deze maand op de markt verschijnt. Het idee is gelanceerd naar aanleiding van het gegeven, dat de Brabantse band „Joy Riders" vorig jaar een liedje hebben uitgebracht, dat handelde over het hele maisgebeuren en daarmee veel succes hebben geoogst. „Dat kunnen wij toch ook", hebben de leden van de groep „Side" gemeend en hebben de Venrayse platenproducent en compo nist Joseph Aldenzee in de arm genomen, die ook tekende voor het maisliedje. Het liedje van de Venrayse groep, dat als een vrolijk notenfestival in de bietencampagne overal te horen zal zijn, heeft alle facetten van het bietengebeuren in haar tekst verwerkt. Niet alleen de boer, maar ook de .loonwerker, de transportondernemer en de suikerverwerkers komen in de tekst voor. „Tussen al mijn bieten" wordt officieel ten doop gehouden op zaterdag 31 oktober a.s. in cafe zaal Halfweg aan de Stationsweg in Venray. De aanvang van het bietenbal is om 20.00 uur en toegang is voor iedereen gratis. De single wordt uitgebracht door platen firma Clip sound in Venray. Maandag 26 oktober kan men „Marianum" aan de Mgr. Nolens- straat, kennis maken met een gratis deelnemen aan een proefles Ski-Aero bic. De aanvang is 20.30 uur. De vereniging Ski Aerobic Center Neder land werkt dit jaar samen met de grootste Nederlandse touroperator voor wintersportvakanties: Hotelplan 4500 reisburo's en reizenverkopende banken gaan hun klanten wijzen op het belang van een goede wintersport conditie. Als enige in Nederland geeft de vereniging een gratis gipsgarantie. Wie 12 of meer lessen achtereen heeft gevolgd, krijgt zonder gezeur het cursusgeld terug, als de skivakantie toch nog onverhoops in gips eindigt. Wie hierin geïnteresseerd is, kan dus a.s. maandagavond in „Maria num" terecht. «Min. Ook vanuit Venray vertrekt volgen de week zaterdag, 31 oktober een aantal deelnemers aan de landelijke vredesdemonstratie op het Malieveld in Den Haag. De reis gaat middels meermanskaarten van de spoorwegen. Vertrek 9.00 uur. Terug, uiterlijk 21.00 uur. Kosten tussen 21,- en 27,- naar gelang het aantal deelnemers. De organisatie in Venray berust bij het Vredesberaad. Inlich tingen zijn te krijgen bij Mientje en Henk Swinkels (84599) en bij Nel de Best (86812). WATERLEIDING GESPRONGEN Een toevallig passerende politiepa trouille ontdekte op de Steegse Peel- weg dat de waterleiding gesprongen was waardoor een groot gat in de weg was ontstaan. Door het snel nemen van maatregelen en het inschakelen van personeel van de Waterlei dingsmaatschappij kon erger worden voorkomen. Vanaf 1 september 1987 is de vrij- willigerscentrale Venray gesloten. De vrijwilligerscentrale was een aktiviteit van de Stichting RISC, afdeling werk lozenzorg, en was gehuisvest in De Clockert te Venray. Tengevolge van de bezuinigingen en het daarmee niet langer beschikbaar hebben van personeel voor de vrijwilli gerscentrale. heeft de Stichting RISC zich genoodzaakt gezien de vrijwilli gerscentrale te sluiten. Dat houdt in, dat de Stichting RISC niet langer be middelt tussen enerzijds de vraag naar vrijwilligerswerk en anderzijds het aanbod. Organisaties, die vrijwilligers zoeken, kunnen met hun vraag niet meer terecht bij de Stichting RISC, en RISC houdt ook niet langer een bestand bij van plaatsen waar vrijwilli gerswerk gedaan kan worden. Derhal ve kunnen ook de mensen, die als vrij williger werk zoeken, niet langer meer terecht bij RISC. Voor zover de organisaties vrijwilli gerswerk willen laten verrichten, waar bij spraken is van vrijwilligerswerk met behoudt van uitkering, kunnen deze organisaties hun verzoek rechtstreeks richten aan sekretariaat van de Regionale Toetsingscommissie, p.a. Gemeentehuis Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Aanvraagformulieren hiervoor zijn bij de gemeente Venray te verkrijgen. Voor goedgekeurde aanvragen zullen de organisaties verder zelf hun vrijwil ligers werk moeten werven. Voor informatie over vrijwilligers werk in meer algemene zin, bijv. ver zekeringen, overeenkomsten, rechten en plichten van vrijwilligers, kan men nog wel terecht bij de Stichting RISC afdeling werklozenzorg en wel bij dhr. W. Manders, Bergweg 4, 5801 EG Venray, tel. 04780-83730. Operette Wiener Blut a.s. dinsdag in Venray. De populaire operette van Johan Strauss Wiener Blut gebracht door de hoofdstadoperette, komt als een grandioos schouwspel op het to neel in Venray. De hoofdstadoperette zorgt steeds voor veel pracht en praal, terwijl de sterbezetting er ook niet om liegt. Marga de Boer, Jacko van Re- nesse, Ton Hoffman en Jan Hender son zijn bekende namen die iets zeg gen. Voor deze prachtige uitvoering zijn nog een dertigtal kaarten beschik baar. Twee dagen later op donderdag 29 oktober komt Brigitte Kaandorp in Venray met haar geweldige show. Voor deze voortstelling zijn uitslui tend nog balconplaatsen beschikbaar. De nieuwe meneer Kaktus show Volgende week in Venray Zondag 1 november komt de bekende TV show Meneer Kaktus weer naar Venray. De vorige show was in een mum uitverkocht zodat het raadzaam is voor deze nieuwe show liefst nog deze week kaarten te halen aan de schouwbuigkassa. OLIEVERVEN EN AQUARELLEN VAN JAN ALTHUIZEN IN DE SCHOUWBURG TE VENRAY De in Griendtsveen woonachtige schilder Jan Althuizen exposeert van 27 oktober tm 19 november olieverven en aquarellen in de schouwburg van Venray. Althuizen, die na 5 jaar tekenaca demie te Tilburg gevolgd te hebben, als docent tekenen verbonden is aan 't St. Willibrord Gymnasium te Deurne, heeft zijn inspiratie voor het getoonde werk opgedaan in zijn geboortestreek de Peel, en ver van huis, in Griekenland. De Peel-olieverven en -aquarellen hebben vooral de aldaar nadrukke lijk aanwezige natuur als onderwerp. Boslandschappen, boomgroepen en waterpartijen zijn met rake penseel streken laag over laag opgebracht en herleid tot globale rechte en ronde vlakken en lijnen, waardoor een ritmische structuur ontstaat in het landschap. Licht speelt daarbij een duidelijke rol. De Griekenland-aquarellen ge maakt tijdens een aantal reizen door Griekenland, laten indrukken zien van landschappen en gebouwen, waarbij men dezelfde typische lijnen en structuren terugvindt als in de Peel-aquarellen. Het geexposeerde werk van Jan Althuizen laat de toeschouwer een eigen sfeer van zon en licht proeven in de Peel en in Griekenland. In de maand september daalde de werkloosheid landelijk met 6775 mannen. De provincie Limburg mocht daarvan een vrij groot aantal voor haar rekening nemen, namelijk, een daling van 1005 mannen. Gelukkig mocht ook Venray en de regio in deze verruiming van de werkgelegenheid delen. Maar liefst 192 mannen kwamen weer aan de slag, waarvan 92 via het arbeidsbu reau Venray en 100 via het arbeidsbu reau Gennep. Procentueel lag Noord Limburg dan ook ruimschoots aan top. t Deze werkloosheidsdaling vond vooral zijn oorzaak in een grotere vraag naar bouwvakkers, metaalbe werkers en personeel in algemene dienst. De in augustus reeds gesignaleerde daling van het aantal werkzoekende schoolverlaters, zette ook in septem ber door, waardoor hun aantal nu belangrijk lager ligt dan vorig jaar. De werkloosheid onder vrouwen blijft vrijwel ongewijzigd - op jaarbasis gezien. Toch profiteerden in september een 60-tal vrouwen, vooral schoolverlaters van een iets ruimer aanbod in de werkgelegenheid. Bij het arbeidsbureau Venray konden 26 vrouwen uitgeschreven worden. Bij het arbeidsbureau Gennep 35. AUTO BEKRAST De eigenaar van een aan de Ursu- lastraat geparkeerde personenauto zit met een schade van ƒ1500,-. Een of meerdere vandalen hebben het lak werk van zijn auto flink bekrast. Het bestuur van OJC Dingus en de gebruikers van de ruimte naast Dingus willen ter informatie het volgende nog een keer onder de aandacht brengen, vanwege de abusievelijke berichtge ving elders. OJC Dingus, Hoenderstraat 10, is een jongerenactiviteitencentrum en stelt daarnaast ruimte beschikbaar voor een aantal groeperingen. Drie van die groepen hebben een vaste plek, in het pand langs OJC Dingus op Hoenderstraat 12. Allereerst is dat het Turkse Jongeren Centrum ARZUM,- zij zijn geopen van vrijdagavond tot zondag avond. Dan is er de eetgelegenheid Bestekje '83 zij bereiden een goedkope maaltijd voor mensen die gezamenlijk willen eten, en zij zijn geopend, elke werkdag van 17.30 tot 19.30 uur. Dan is er tenslotte nog het COC (een belangenvereniging voor homo- sexuele mannen en lesbische vrouwen) en zij hebben elke woensdagavond soosavond vanaf 20.00 uur. In de laatste weken is de ruimte flink opgeknapt, en ziet het er weer fris en gezellig uit, zodat de drie groepen nog beter in staat zijn hun activiteiten uit de verf te laten komen. Voor meer informatie over de groepen die gebruik maken van deze ruimte, of voor op- en aanmerkingen, kunt U terecht bij OJC Dingus, 04780-83293. Bestuur OJC Dingus CONIFEREN IN BRAND Zowel aan de Akelei als aan het Bin gelkruid hebben spelende kinderen daar in tuinen geplaatste coniferen in brand gestoken. De jeugdige „brandstichtertjes" konden worden achterhaald. De ouders zullen voor de schade opkomen. Telefoon 04782-824 Raayveldweg 3 - Maashees (in voormalige meubelboerderij van Rob van Haaren) Vrijdag 23 oktober vanaf 20.00 uur Ook met de niet-mosselliefhebber houden wij rekening (incl. 2 glazen Elzaswijn) Tijdig reserveren gewenst. ook voor uw intieme feestjes, bruiloften en/of gourmetavonden Donderdag: 18.00-21.30 Manual 21.30-23.30 Rooyse VK Vrijdag 16.30-17.30 Rank Xerox 17.30-19.30 Jumpers 19.30-20.30 Veronica 2-Venray 20.30-21.30Veronica 1-Wittenhorst 21.30-22.30 Venrode-SVCB D 22.30-23.30 Venray 2-Thetru. Zaterdag: 9.00-12.00 Badminton 12.00-20.00 Rooyse VK Competitie 20.00-21.00 De Klomp-Nelipak D 21.00-22.00 Thetru-Jeans Shop 2 D 22.00 Kynologenclub Zondag: vanaf 9.00 kynologenclub honden tentoonstelling. Maandag: 16.30-17.30 gemeente Venray 19.00 Basketbal interland Nederland - West Duitsland. Zaal open 18.00 uur. Dinsdag: 18.00-21.15 Rooyse VK 2115-2315 Badminton Woensdag: 17.30-22.30 Badminton 22.30-23.30 Wijk Zuid-De Klomp Van 13 oktober tm 19 oktober 1987. Zwarte bouvier, reu met lange haren en lange oren. Zwart bruin jong, klein mager katje. Lapjeskat in 4 kleuren, vrij jonge bruine poes. Beige wit geblokte sjaal. Zwarte lederen portemonnaie met inhoud. Een paar witte gymschoenen maat 36, merk Inter Davis. Huissleutel aan gele hanger. Wieldop merk California. Oprolbare hondenriem, Blauwe da mesfiets, merk Jeunet, Groene dames fiets merk Bato framenr, E 56991, zwarte herenfiets merk Gazelle Groene herenfiets merk Batavus, Grijze Racefiets merk Gazelle frame nr. 906164. Groene Crossfiets merk Champion frame nr.H 338745. Blauwe witte kinderfiets framenr. 711165. Voor inlichtingen kunt U zich tijdens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepolitie te Venray, tel. 04780-84888tót 224. MET Z0V ECHT MAHNEtiJACK, LEADERS IN STYLE DE BESTE KEUZE IN KWALITEIT EN KLASSE VAN OORSCHOT i lOPf Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal. Boxmeer. Oss, Venray. WEEKEND 24 en 25 OKTOBER ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabelcr. T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusslraat 13a. tel. 81878 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenslraaf 6, America tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2. tel. 80140 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00_uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN R A Y-YSSELSTEY N Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J.M. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak M. LOONEN Mgr. Hansenstraat 42, tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers, Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. VERMAZEREN Blitlerswijck, tel. 04784-2273 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo cn Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit- leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterhureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Bnikske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijfcgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 2Qb Spreekuut en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 lot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leun se weg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma t m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. L1MAC.AS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e cn 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst"- tel. afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3