GROEN Riolering voor Vredepeel NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Bossen Venray volop onder de aandacht gebracht Laatste kerkdorp: Bouwvergunning aangevraagd AGENDA RAADS VERGADERING Schoolstraat weer open Tentoonstelling Venrayse monumenten Kaderopleiding voor sport verenigingen HINDERWET HET LICHT OP Waarom vallen de bladeren in de herfst van de bomen? Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet PEEL EN MAAS Donderdag 22 oktober - Pagina 1 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 6800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be- Isstingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek. sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeieid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Wlllems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting. bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10,00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogsls) 15.30-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames) 14.00-16.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 8,00- 9.00 (vrij zwemmen) 18.30-19.45 (jeugd) 2p.00-2l.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.30 (gezinszwemmen) 14.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn vooi de jeugd tot lfc jaar f 2,^; voor 16 jaar en ouder ligt dit op f 3,05 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden De gemeentelijke bossen hebben het zwaar te verduren. Voor een groot ge deelte zit er niets anders op dan kaalslag en voor een ander deel is veel zorg en aandacht vereist. Zure regen eist zijn tol. Nu zijn er nog weinig af doende middelen om aan de slechte conditie van de Nederlandse bossen iets te doen en de middelen die op de markt gebracht worden verkeren vaak nog in een experimentele fase. Om alles nog eens op een rijtje te zetten organiseerde Staatsbosbeheer afgelopen donderdag in het Venrayse gemeentehuis een studiedag voor een 55-tal van haar medewerkers. Dat de keuze daarbij op Venray viel is zo gek nog niet, want door het grote aantal hectaren bos speelt het probleem na drukkelijk in onze gemeente. Het gezelschap bekeek in de namid dag o.a. proeven met bosbemesting ir de ballonzuilbossen. Dinsdag jl. bracht de directeur vai Staatsbosbeheer een werkbezoek aai Venray. Dit naar aanleiding van di aandacht die wethouder Claessens aai minister Braks vroeg voor de bospro blematiek. Op 5 november volgt nog een doo Staatsbosbeheer georganiseerde stu diedag in Venray voor landelijke per' en vertegenwoordigers van het mi nisterie VRÓM en van de EEG. (ARTIKEL 18A VAN DE WET R.O.) Burgemester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de wet op de Ruimtelijke Or dening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten behoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een serre aan de Deken Berdenstraat 17 te Vemay, t.n.v. J.P.M. van de Vorle; et bouwen van een tuinhuisje aan de Sambastraat 20 te Venray, t.n.v. M.A.M. van de Bekerom; het bouwen van een duiventil aan de Past. v.d. Gaetstraat 18 te Ven ray, t.n.v. J.W. Vermeulen, St. Jo- rispark 11 te Venray. De bouwplannen liggen met ingang van 23 oktober 1987 gedurende veer tien dagen voor een ieder ter inzage bij hel bureau bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Het spreekuur van Wethouder Willems komt 26 oktober a.s. te vervallen Het kerkdorp Vredepeel is, vanwe ge de hoge aanlegkosten, nooit voor zien van een rioleringssysteem. Burgemeester en wethouders willen nog voor het einde van dit jaar daar echter verandering in brengen. Daar mee krijgt ook Venrays laatste kerkdorp een deugdelijk riolerings systeem. Nu is het woord „krijgen" hier welicht niet al te best op zijn plaats, want de Vredepeel-ers tasten voor de aanleg ool& zelf diep in de buidel. De betrokken bewoners en huiseigenaren zijn bereid per aanslui ting 4.000,- bij te dragen. BIOLOGISCH SYSTEEM In de huidige situatie wordt het afvalwater via zinkputten en septic- tanks geloosd, waarbij dit lozen voor een gedeelte rechtstreeks in de bodem gebeurt. Volgens het nieuwe plan zal al het afvalwater ingezameld en ter plaatse gezuiverd via een biologisch systeem. Dit gezuiverde water wordt dan geloosd op het oppervlaktewater. Tegelijkertijd wordt op het regenwa ter op dit systeem geloosd, waarmee de gemeente twee vliegen in een klap slaat. Met name het ontbreken van een ontwateringssysteem in de straten van Vredepeel leidde in het verleden namelijk herhaaldelijk tot klachten over wateroverlast, veroorzaakt door regenwater. Het totale rioleringsplan voorziet in de aansluiting van 24 percelen, met een totaal kostenplaatje van ƒ213.000,-. Bij de uitvoering wordt gebruik gemaakt van een voor Limburg uniek systeem. Het afvalwa ter wordt namelijk door een zogeheten „dompelschijvensysteem" geleid, waarbij veel zuurstof aan het water wordt toegevoegd. Dit geeft de in het water aanwezige bacteriën volcp de kans hun zelf-reinigende we. k te doen. De natuurlost zodoende dus haar eigen probleem op via een volledig biologisch systeem. Dit rioleringsnet is ook in een drietal andere Nederlandse gemeenten te vinden, maar voor Limburg is hei uniek. De ervaringen in het buitenland zijn in ieder geval erg goed. In verband met de 40% subsidie die de gemeente van het Rijk kan krijgen, is het noodzakelijk dat het projekt voor 1 januari a.s. rond is en de verwachting is dat die datum ook inderdaad gehaald zal kunnen wor den. De Venrayse gemeenteraad verga dert op dinsdag 27 oktober vanaf 19.00 uur over onderstaande punten. Publiek is uiteraard van harte welkom om deze vergadering vanaf de publie ke tribune bij te wonen. De volledige agenda voor deze bijeenkomst luidt: 1. notulen voorgaande vergadering. 2. ingekomen stukkken en mededelin gen. 3. aanbieding gemeenterekening en de bedrijfsrekeningen over 1985 en de be noeming van de gebruikelijke commis sie van onderzoek. 4. bouw van een wenen zouddepot op het complex van gemeente werken aan de Acaciastraai 5. Krediet voor het aai.passen van de voormalige kleuterschool ,,'t Beken- höfke" ten behoeve van de huisvesting van de Vrije Academie. 6. Aanpassen van de tarieven 1988 voor de gemeentelijke sportaccommo daties. 7. Verhoging van de hondenbelasting en tarieven leges, begrafenisrechten en markigelden. 8. Vaststelling van de verordening WWV-vervangende maatregelen. 9. Wijziging van de regeling voor zwangerschapsverlof voor personeel bij de gemeente Venrav. Met ingang van vandaag is de Schoolstraat weer open voor de weg gebruikers. Na een grondige opknap beurt voor riolering en wegdek heeft de straat een ander aanzien gekregen, dat de winkelfunktie alleen maar zal versterken. Evenals voorheen het geval was, zal de Schoolstraat een éénrichlingsweg zijn. Ook het parkeerverbod is ge handhaafd tussen de Jan Hens- senstraat en de Hoenderstraat. Er kan dus niet geparkeerd worden, met ui- zondering van drie speciaal daartoe aangewezen parkeerplaatsen. De reeds beslaande parkeerplaats achter de He- ma blijft - voorlopig - eveneens ge handhaafd. Het instellen van dit par keerverbod is gebeurd om de bevoor rading van de aan de straat gelegen winkels niet in gevaar te brengen. Dit bevoorradingsverkeer blijft dan moe- lijk via de straat De Omloop. Met de reconstructie van de Schoolstraat is een bedrag gemoeid van 586.000,-. In het Geschied- en Oudheidkundig museum Venray, in het Freulekeshuus aan de Eindstraat 8, staat nu een foto tentoonstelling van Venrayse monu menten. Deze tentoonstelling is opge zet naar aanleiding van de monumen tendag 1987, op 12 september jl. De tentoonstelling geeft een over zicht van een 50-tal monumenten en monumentjes, die geplaatst zijn op de Rijks- en Gemeentelijke monumenten lijsten. Daarnaast zijn er nog enkele panden die in aanmerking komen voor plaatsing op de gemeentelijke lijst, zo als het museumgebouw zelf en het voormalige raadhuis aan de Grote Markt. De foto's voor deze tentoonstelling zijn gemaakt door leden van de Ven rayse Amateur fotoclub. Deze foto's zijn van goede kwaliteit, waarbij iede re fotograaf zijn eigen visie laat zien op het betreffende monument. Deze tentoonstelling is geopend op woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur maar ook op zon dagen van 14.00 tot 17.00 uur. De eerstvolgende zondagopenstel ling is zondag 25 oktober 1987. De toegangsprijs is ƒ!,- voor vol wassenen en ƒ0,50 voor kinderen van 6-16 jaar. Bezitters van een Museum jaarkaart hebben gratis toegang. Bij deze tentoonstelling behoort nog een boekje waarin zijn opgenomen een korte beschrijving van het monument en een tweetal routes langs deze monu menten (een wandelroute door het centrum van Venray en een fiets/auto route langs de monumenten van Ven ray buiten de kom van Venray. Dit boekje kost I,-. De gemeente Venray is met haar buurgemeente Vierlingsbeek tot de af spraak gekomen om op het gebied van kadervorming gegevens met elkaar uit te wisselen en de mogelijkheid te scheppen dat verenigingen uit beide gemeentes aan kursussen deelnemen die in een van beide plaatsen gehouden worden. De gemeente Vierlingsbeek organi seert in samenwerking met de Sport service Noord-Brabant in november een aantal cursussen waaraan nu dus ook Venrayse verenigingen kunnen deelnemen. __Bij voldoende opgave starten in no- vember de volgende cursussen. SECRETARIS Van de secretaris van een sportvere niging, die bij wil blijven, wordt heel wat verlangd. Hij/zij is immers veelal praktisch denker, archivaris, regisseur en waterdrager tegelijk. De secretaris vormt als het ware de kommunika- tiespil van de vereniging. De cursus duurt twee avonden en de kosten bedrager ƒ15,- p.p. BELEID Een thema-bijeenkomst, waarin uit gebreid ingegaan wordt op het realise ren van beleids- en werkplan in de ver eniging. Aandacht wordt besteed aan: - wat is beleid - waarom beleid - het analyseren van een vereniging: a. welke deelgebieden zijn er b. de bijbehorende taken c. externe invloeden d. formuleren en konkretiseren van doelstellingen. - het verloop van een beleidsproces en het maken van een stappenplan - hoe krijgt het beleidsplan gestalte binnen de vereniging. De cursus is eenmalig ca. 5 uur. Het cursusgeld bedraagt ƒ15,- p.p. Mocht U besluiten tot deelname aan één of beide cursusmogelijkheden, dan kunt U zich hiervoor uiterlijk 1 november a.s. aanmelden bij dhr. S. Rambags, ambtenaar der gejneente Vierlirigsbeek, tel. 04781-1841, toestel 37. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinder wetvergunning door: Maatschap Wismans, Eijkenhof- weg 10-12 te Veulen voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en varkensfokkerij en -mesterij, gelegen aan de Eijkenhofweg 10-12 te Veulen; A. van Hoof, Twistweg 10 te Vre depeel voor het uitbreiden- en wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij, gelegen aan de Twistweg 10 te Vrede peel; J. Matijsen, Moostdijk 9 te Ys- selsteyn voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een pluimveehouderij, gelegen aan de Moostdijk 9 te Ys- selsteyn; H. Claessens, Timmermannsweg 70 te Ysselsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een rundveehoude rij, gelegen aan de Timmermannsweg 70 te Ysselsteyn; M. Peeters, Heidse Schoolweg 4 te Heide voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en var- kensmesterijgelegen aan de Heidse Schoolweg 4 te Heide; J. Storkhorst, Moostdijk 12 te Ys selsteyn voor het uitbreiden van een rundveehouderij met een mestopslag, gelegen aan de Moostdijk 12 te Ys selsteyn. De aanvraag en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 23 november 1987. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gege vens van degene, die een bezwaarschrift indient, niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken), kunnen tot één week voor bovengenoemde datum be zwaren ook mondeling worden ge maakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aanwezi gen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aantonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ont werp beschikking en of beroep indie nen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A. de Bever, loco-secretaris In dit artikel zullen we uitleggen hoe dat kan. In het blad vindt verdamping van water plaats. Dit water heeft ge diend als transportmiddel van voe dingsstoffen, die door de wortels met dit water opgenomen zijn. De wortels halen hel water uit de grond. De voe dingsstoffen worden hierdoor, in het water opgelost, naar het blad ge transporteerd. Dit verduidelijkt ook waarom de planten op warme zonnige dagen meer water nodig hebben als op koude en donkere dagen. Met warm weer wordt er namelijk meer water verdampt, dus moet er meer water door de wortels opgenomen worden. Als een plant te weinig water op kan nemen door zijn wortels, bestaat er kans dat de plant verdroogt en uitein delijk zelfs sterft. Om zich tegen ver droging te beschermen zal de plant proberen om minder water te gaan verdampen. Aangezien de plant niet even in de schaduw kan gaan staan, rest hem maar één oplossing: blad af stoten. En dat is nu precies wat er in de her fst gebeurt. Er is weliswaar genoeg wa ter in de grond beschikbaar maar de bodemtemperatuur wordt zo laag dat opname in eerste instantie beperkt en later zelfs onmogelijk wordt. Dus wordt het blad afgestoten. Vóórdat het blad valt, worden de nog bruikbare stoffen uit het blad af gebroken en in de stam opgeslagen. Deze zijn in het voorjaar weer bruik baar. Door deze afbraak ontstaan de vaak zo mooie herfstkleuren. Na deze afbouw van de „fabriek" wordt een kurklaagje tussen tak en bladsteel ge vormd, dat ook de waterkanaaltjes af sluit. Hierdoor droogt het blad uit en verdort. De massa van het blad krimgt en wordt dor, dus ook minder flexibel. Ook de cellen nabij het kurklaagje worden stug, waardoor ze gemakke lijk op de verbindingsplaats afscheu ren. Dit gebeurt bijvoorbeeld bij een stevige wind. Het kurklaagje blijft achter en dekt als een pleister het ont stane wondje af. Op de tak is dit wondje duidelijk te zien, het blad-li|. teken. Bij elke boomsoort is dit litte ken anders van uiterlijk. Het is inters sant om de verschillende soorten een* met elkaar te vergelijken! De komende weken zullen de velt loofbomen en bladverliezende heesten dit proces weer ondergaan. Voor dt natuur breekt dan de rustige winlerpt riode aan. Als de bladval ook nog paard gaat met herfststormen en bul en, is het trieste beeld kompleet. Tod is het geen sterven van de natuur, zo als wel eens gezegd wordl, maar ee beschermen van de natuur tegen di slechte omstandigheden die zich aat kondigen. Zodra het weer kan zal dt natuur zich weer in alle schoonbek ontwikkelen. Voor de gemeente zal deze period ook veel werk met zich meebrenge» In straten waar vele grote bomen stai zal de hoeveelheid gevallen bladert weer enorm zijn. Ook in de tuint wordt met het vallen van het blad et extra klus aan het onderhoud loegt voegd. Temeer daar nu ook zichtbai wordt wat zich allemaal onder di struiken heeft verzameld in de loo van de zomer. Soms ligt het blad i dik in de straten dat de veiligheid va de weggebruiker in gevaar komt. Al het niet mogelijk is om de situatie nu het normale (veeg)onderhoud in hand te houden zal er wel eens exil blad geveegd worden. Het zal echte niet mogelijk zijn om alles van daglo dag bij te houden. Daarom zal ookó weggebruiker zich aan de situatie ai moeten passen en de nodige voorzie) tigheid in acht moeten nemen. Hetn duidelijk zijn dat het onmogelijk voo de gemeente is om alle gevallen blade ren te ruimen. Voor de bewoners is hi mogelijk om bij het ruimen van ht blad rekening te houden met de noi male route van de veegwagen. Uiit raard is het niet toegestaan om opee willekeurige dag de bladeren in goot te verzamelen. Dit zou wel eei tot wateroverlast door verstop! straatkolken en riolen kunnen leiden Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 14 oktober 1987 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunnin gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 da gen na datum het uitbreiden van een woning aan de Langstraat 55 te Venray, t.n.v. L.W. Albers; het bouwen van een garage aan de Brugpas 17 te Veulen, t.n.v. M.E. Sonnemans; het bouwen van een garage aan de Stationsweg 153 te Venray, t.n.v. mevr. J.W.M. van Aarssen; het bouwen van 4 woningen aan de Tatralaan 8 en 10 en Matterhorn- laan 5 en 7 te Venray, t.n.v. Gebe Bouw, Zonneweg 1 te Someren; het bouwen van een tussenlid aan Zwartwater 1 te Vredepeel, t.n.v. J.W.M. van Bommel; het bouwen van een tuinhuisje aan de Kruidenlaan 226 te Venray, t.n.v. W.F.M. Janssen; het bouwen van een autostalling met berging aan de Gasstraat 6 te Ven ray, t.n.v. Isolatiebedrijf W.J. de la Roy; het bouwen van een hobby-berg ruimte aan de Seilier 15 te Venray, t.n.v. P.W. Mulders; het bouwen van een woning met garage en berging aan de Etnalaan 25 te Venray, t.n.v. A. Vervoort, Boter bloem 48 te Venray; het bouwen var. 15 premie-A - woningen aan de Lisdodde 2 t.m. 10 even, Knopkruid 13 t.m. 29 oneven (m.u.v. nr. 25), en Marjolein 57 en 59 te Venray, t.n.v. Bouwbedrijf Verhoe ven Venray b.v., Dr. Poelsstraat 10 te Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan dez navolgende bouwplannen medewerking te verle nen: het uitbreiden van een garage en het bouwen van een carport aan de Heuvelstraat 18 te Venray, t.n.v. P.J.A. Vullings; het plaatsen van een mobili- foonantenne aan de Begijnhofweg 6 te Heide, t.n.v. J.M.L.P. van Winden, Serenadestraat 29 te Venray; het bouwen van een garage aar. de Albionstraat 5a te Leunen, t.n.v. M.W. Martens, Albionstraat 7 te Lei nen; het uitbreiden van een wonir aan de Stationsweg 185 te Oostrun t.n.v. A.A.W. van Ham; het uitbreiden van een bankg< bouw aan de Mgr. Hanssenstraat 16 Oostrum, t.n.v. Rabobank Oostrum De bouwplannen liggen met inga: van 23 oktober 1987 gedurende vee tien dagen voor een ieder ter inzage b het bureau ruimtelijke ordening bouwzaken, kamer 201 van het raa huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Ged rende deze termijn kunnen eventué bezwaren schriftelijk bij burgemeesli en wethouders worden ingediend. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders Venray maken bekend dat door It onder het stellen van voorwaarden, 14 oktober 1987 een hinderwetvergu ning is verleend aan J.Claessens, Deurneseweg 72 Heide voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een kalkoenmcsterij ge! gen aan de Deurneseweg 72 te Heide; J. Swinkels, Pastoor Jacobspeel te Ysselsteyn voor hel uitbreiden en wi zigen van een rundveehouderij en va kensmesterij, gelegen aan de Pasta Jacobspeel 2 te Ysselsteyn. De beschikkingen en bijbehoreni stukken kunnen op het raadhuis, kam 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ell werkdag van 9.00 tot 12.00 uur wordl ingezien tot 23 november 1987. Tot deze datum, kunnen de stukki ook worden ingezien op elke donderdi van 16.30 tot 19.30 uur na telefonist'! afspraak. Tot bovengenoemde datum kan de Kroon een beroepschrift worden gediend door de aanvrager, de betro ken adviseurs, degenen die tegen de vraag om vergunning tijdig bezwari hebben ingediend en degenen die ai kunnen tonen niet (tijdig) in staat a geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt vergunning van kracht tenzij voor de datum beroep is ingesteld en een zoek wordt gedaan om de beschikki te schorsen of een voorlopige voorz ning te treffen. Het beroepschrift moet worden richt aan Hare Majesteit de Koningin worden gestuurd aan de Kaau van 3» afdeling voor de geschillen van best» postbus 20019, 2500 EA >-Gravenha( Het verzoek tot schorsing of voorlopige voorziening moei won! gericht aan de voorzitte: un de afded voor de geschillen van bestuur van Raad van Stale. De beschikking wordt niet van kr# .voordat op dat verziek.is beslist, m

Peel en Maas | 1987 | | pagina 14