Bibliotheek AGENDA Katholiek Vrouwengilde start nieuw seizoen corpai GEVONDEN Huub Schaeffers gaat met de VUT verkoper-adviseur 1e Lustrum van The Basement Boys verfhal Volgende week wordt de zwemvierdaagse gehouden Jongeren uit Warendorf op kerkhof in Ysselsteyn PEEL EN MAAS per/onol /oftuuore and /ecuice COMPUTERKUNDE VOOR BEGINNERS PEEL EN MAAS Donderdag 20 augustus - Pagina 3 Hoewel hij al enige tijd gewend is aan het niets meer moeten maar alles mogen, zal de heer H.F.A. Schaeffers, beter bekend als Huub de dakdekker, zijn leihamer definitief aan de wilgen hangen. Zijn afscheid viert hij a.s. vrijdag van 17.00 tot 19.00 uur in „De Wiënhof". Noodgedwongen moest Huub Schaeffers - door oorlogsomstandig heden - zijn MULO-opleiding afbre ken, maar in 1944 kon hij meteen bij zijn vader terecht in diens dakdekkers- bedrijf. Na de oorlog kon hij pas goed aan de slag in Venray, dat zeer veel oor logsschade had opgelopen. Hij kon in de meest letterlijke zin van het woord „het dak op" van St. Anna, het St. Jozefklooster, alle gebouwen van de gemeente, kloosters en instellingen. Behalve vrijwel alle daken van Venray kent hij tal van torens en hoge gebou wen alom in het land. Hoogtepunten, zowel boven N.A.P. als vaktechnisch, uit zijn arbeidzaam leven waren o.m. de leibedekking van de toren en kerk van St. Petrus Banden Venray, de Pa terskerk en het oude Boxmeerse zie kenhuis. In 1957 vormde hij samen met zijn broer Theo de Firma J.M. Schaeffers en in 1971 werd hij directeur van Schaeffers Dakbedekkingen b.v. Huub Schaeffers staat bekend als een goed vakman, waarvoor leien en pannen, mastiek en ruberoid weinig geheimen hebben. Begonnen als tweemansbedrijf is de b.v. inmiddels uitgegroeid tot een middelgroot dakdekkersbedrijf waar bij twintig personen hun brood verdie nen. Huub Schaeffers is een ras-echte Venrayer en waarschijnlijk daardoor een „chauvinist-bij-het-leven". Hij was mede-oprichter en bestuurslid van Spio, was jarenlang lid van het Ven- rays Mannenkoor, was actief in de joekskapel Naovenant, en nog steeds lid van het vermaarde Pompgenoët- schap. Jarenlang heeft hij als Sint Ni- colaas tijdens Circus Mök bij de Heili ge op de pilaar gestaan. Na 43 jaar blijft Huub Schaeffers nu liever met beide benen op de grond staan, waarop hij zich ongetwijfeld als Vutter lekker thuis zal voelen. VERNIELINGEN Tussen 1 en 13 augustus bleken er weer vernielingen te zijn aangericht aan de openbare school „De Fliere- fluit". Drie ruiten sneuvelden en het slot van de voordeur was beschadigd. Een schadepost van ƒ1.000,-. Woensdag 12 augustus tussen 13.30 en 16.30 uur werd op de par keerplaats langs de Merseloseweg, ter hoogte van het ziekenhuis, een groene Mercedes van een inwoner uit Tien- ray, door een andere auto beschadigd. De veroorzaker moet dat, gezien de schade, deuk en krassen op het spat bord en portier, hebben bemerkt maar is zonder dat zijn identiteit kon wor den vastgesteld, weggereden. Er wordt de laatste tijd verschil lende malen vernielingen aangericht aan de leegstaande, voormalige, kleu terschool aan de Eindstraat. Die school, nog eigendom van de Zusters Ursulinen, staat nu te koop. De ge meente heeft uit voorzorg de kapotge- gooide ruiten gedicht. Afgelopen week had de politie succes. Er konden enke le kleine „vandaaltjes" worden opge pakt. De ouders werden voor het aan deel aansprakelijk gesteld. Op de Wanssumseweg werden weggebruikers met vandalisme gecon fronteerd. Er werden een aantal berm paaltjes uit de grond getrokken en op het wegdek en fietspad gegooid. Mede door het optreden van een taxichauf feur konden ongelukken worden voor komen. DIEFSTAL Uit een café aan de Paterslaan bleek een bruin leren jas met daarin een paspoort gestolen te zijn. Voor de be nadeelde inwoner van Venray een schadepost van ƒ500,-. Op maandag 7 september a.s. opent het KVG Venray het nieuwe seizoen. Om 19.30 uur wordt begonnen met een Eucharistieviering in de kapel van St. Jozef, gecelebreerd door pater H. Sanders OFM en met muziek en zang opgeluisterd door Lia Evers en Christien van Raay uit Oirlo. Vervolgens vindt in de foyer van de schouwburg de presentatie van het nieuwe jaarprogramma plaats en wordt een korte toelichting gegeven op de nieuwe cursussen die dit jaar van start gaan. Er is tevens gelegenheid zich die avond voor deze cursussen op te geven. In dit artikel willen wij op het jaarprogramma nog niet ingaan, omdat dit traditiegetrouw pas op de openingsavond bekend wordt ge maakt. Wel willen wij voor allen, die geinteresseerd zijn een en ander over het KVG vertellen. Het KVG wil zijn: een gelegenheid, een aanleiding, een stimulans voor vrouwen om in een góede open sfeer yanuit zichzelf en samen met anderen zelf op weg te gaan naar contacten met anderen. Belangrijk daarbij is, dat vrouwen heel bewust eigen keuzen durven maken, dat wij geen nieuwe normen gaan opleggen aan anderen en dat wij ruimte laten voor eigen inzichten en ieders eigen specifieke situatie en omstandigheden. Het KVG Venray bestaat 27 jaar en heeft ruim 250 leden. Van september t/m mei wordt maandelijks een lëdenavond georganiseerd, waarbij getracht wordt door veel variatie aan ieders interesse tegemoet te komen. Daarnaast zijn binnen het KVG diverse clubs, waarbij ieder lid zich kan aansluiten. Zo hebben wij 3 literatuurclubs, 1 wandel- en natuur- club, 1 fietsclub, 1 gymnastiekclub op basis van ballet, 1 bijbelstudieclub, 1 club „kijken naar kunst". Verder wordt de oprichting van een toneel cabaretclub overwogen. De meeste clubs komen een maal per maand bijeen, terwijl bij „kijken naar kunst" museumbezoek centraal staat. Verder organiseren wij diverse één - of meerderjarige cursussen. De cursussen die dit jaar gecontinueerd worden zijn kunstgeschiedenis o.l.v. Drs. G. Verhoeven, en Mythologie en Religie in het oude Griekenland o.l.d. Drs. H. Schellekens. Nieuwe cursussen zijn: Muziek luistercursus; moderne wiskunde; weerbaarheid en bewustwording van de vrouw, Bonsai kweken en aquarel leren. In de loop van het jaar zullen enkele excursies worden georganiseerd, w.o. traditiegetrouw een bezoek aan een Weihnachtsmarkt in Duitsland. Ieder jaar wordt een 4 of 5 daagse fietsvakantie georganiseerd. Plaats en tijd worden in overleg met de deelneemsters vastgesteld. Sinds 20 jaar heeft het KVG een ontwikkelingsproject in Diviniolandia in Brazilië waar Jacqueline Eibers werkzaam is. Al deze jaren heeft het KVG haar gesteund, door het zenden van kleding. De laatste twee jaar is onze hulp aanzienlijk veelzijdiger geworden, door o.a. het zenden van geneesmiddelen, ziekenhuisbenodigd heden, naaimachines, dekens enz. In het afgelopen jaar heeft de Gemeente Venray Diviniolandia als gemeentelijk ontwikkelingsproject ge kozen. In ons KVG continueren wij het project zoals het tot dusver bestaat. Binnenkort zullen wij in een apart artikel een en ander uiteenzetten In ons bestuur zijn mevr. H. Darmstadt-v.d. Dungen en Mevr. M. Welschen-Burgman speciaal met dit project belast. Tijdens de slotvergadering in mei worden jaarlijks verkiezingen gehou den. Dit jaar traden af Mevr. B. Thijssen-Janssen, Mevr. W. de Vilder-Rutten, Mevr. J. Vroomen Jacobs. Diezelfde avond werden 3 nieuwe bestuursleden gekozen. Het huidige bestuur is als volgt samenge steld: Mevr. J. Hoogeveen-van Spronsen, voorz. mevr. A Visser-Vol- lebergh, secr. Mevr. K. Nanninga-van Swol, penningm. Mevr. Dyonisius, Mevr. H. Darmstadt-v.d. Dungem, Mevr. A. ten Berge-van Dam, Mevr. J. Verstraelen-Kessels, Mevr. R. Sijbers-van Lipzig, Mevr. M. Wel schen-Burgman. De contributie bedraagt 32.50 per jaar. Voor clubs, cursussen en excursies wordt een apart bedrag in rekening gebracht, afhankelijk van het aantal deelnemers en de te maken kosten. Er verschijnt een maandelijks convocatie en men ontvangt tevens het landelijke blad „Doorkijk" en het provinciaal blad „Erbij". Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij mevr. H. Darmstadt-v.d. Dungen, Veltumse Kleffen 14, 5801 SG Venray tel. 83937. Tenslotte geven wij nog even de data door van evenementen die al voor de openingsavond plaatsvinden. Fietsva kantie van 24 tm 28 augustus. Boekenclub I woensdag 2 sept. a.s. in het Zwaantje. Voor zover U nog vakantie hebt wensen wij U heel mooie dagen en we zien U graag op 7 september a.s. op onze openingsavond. Je bent jong en je wilt wel eens wat anders. Zo ongeveer kun je het begin typeren van het orkest The Basement Boys. Een drietal jongens, spelend bij MMSK St. Petrus Banden, wilde lich te muziek maken. Het plan werd opge vat om een orkest op te zetten in de vorm van een Big Band. Uitgaande van die gedachte werd in Venray gezocht naar jongens die in dat concept pasten. Die jongens wer den uiteraard gevonden en wel bij de Koninklijke Harmonie Euterpe. Ook werd iemand gevonden die geheel be langeloos als opleider en dirigent wilde fungeren en wel de heer T. Klincken- berg. De Big Band begon al een beetje gestalte te krijgen. Nu nog optredens. Er werd inge schreven voor een talentenjacht geor ganiseerd tijdens de Muziekfeesten in Merselo, in mei 1983. Hier diende een probleem zich aan, want er was nog geen naam. Omdat geoefend werd in een kelder bij een van de jongens thuis, was de naam al vlug gevonden: The Basement Boys (de kelderjon gens). Het eerste optreden in Merselo was - geen overweldigend - maar toch een beetje een succes. Langzamerhand kwam er ook groei in het repertoire. Toch was dit een dis cussiepunt. De muziek klonk leuk, maar was niet wat ze zochten. De be doeling van The Basement Boys is om een dans-orkest te zijn vanuit een Big Band-formatie. Als het repertoire van toen met dat van nu vergeleken wordt, dan zien we inderdaad een flinke ver andering. Het huidige repertoire kent nummers van Glenn Miller, Hugo Strasser, James Last en veel van wat daar tussen ligt. Een repertoire overi gens, dat nog steeds wordt uitgebreid. Dit heeft geleid tot een grote verschei denheid van optredens, van früh- schoppen tot feestavond. De band is in de loop der jaren uit gegroeid tot een vriendenclub van 15 jongens die met veel plezier samenspe len. Ook al zijn er verschillende jon gens niet meer bij, de onderlinge band blijft behouden. Ook is de muzikale leiding door een van de bandleden overgenomen. Op 22 augustus wordt het eerste lustrum gevierd in besloten kring. Te vens zal dan de naam veranderd wor den in The Basement Band. Wij vragen met spoed voor onze verfspeciaalzaak. Wij hebben voor ogen: een ervaren schilder met een klantgerichte instelling, contactueel sterk en representatief Voor informatie: Dhr. Reijnders, tel. 04780-82810 Paterslaan 7 Van maandag 24 tot en met vrijdag 28 augustus wordt in het gemeentelijk zwembad voor de twaalfde keer de zwemvierdaagse gehouden. Men heeft er een vijfde dag aan vastgeplakt om toch maar iedereen in de gelegenheid te stellen op vier dagen de verplichte metertjes af te leggen. Wanneer men één dag niet kan, dan heeft men in ieder geval nog een „reservedag". Kinderen van 6 t/m 10 jaar zwemmen per dag 250 meter evenals de 65-plussers. De anderen moeten dagelijks 500 meter zwemmen om voor een medaille in aanmerking te komen. VOOR UNICEF Werd andere jaren de Venrayse zwemvierdaagse georganiseerd door het Comité Recreatiesport met mede werking van de Zwemvereniging Spio, dit jaar is de gehele organisatie in handen van Spio. Het bijzondere van deze zwemvier daagse is, dat men al zwemmende geld kan verdienen voor UNICEF, het Kinderfonds van de Verenigde Naties, dat kinderen in ruim 118 ontwikke lingslanden helpt. Iedere deelneemster en deelnemer krijgt bij de inschrijving een sponsorkaart waarmee men zich kan laten sponseren door familie, vrienden en kennissen. Voor iedere afgelegde 100 meter kan een bepaald bedrag (b.v. een gulden) voor het goede doel worden ingezet. De afdeling Venray van Unicef zal tijdens de zwemvierdaagse met een stand in het zwembad aanwezig zijn en op de laatste dag de sponsorgelden innen. Degene, die het meeste geld bijeen heeft gebracht, krijgt van Unicef een T-Shirt. GROTE DEELNAME VERWACHT In eerste instantie wordt de zwemvierdaagse gehouden in het buitenbad, maar bij slecht weer kan men ook in het overdekte bad terecht. Op deze manier hopen de organisa toren veel meer deelnemers te kunnen krijgen. Vorig jaar waren er door het slechte weer slechts 264 deelnemers terwijl er andere jaren gemiddeld 600 waren. Dit jaar wordt een zeer grote deelname verwacht door het gebruik van beide baden met acht banen. Kinderen tm 10 jaar met hun ouders zwemmen hun meters vanaf 17.00 uur en kinderen t/m 14 jaar met hun ouders vanaf 17.15 uur of van 17.30 uur. De anderen kunnen vanaf 17.45 uur aan hun zwemvierdaagse begin nen. INSCHRIJVINGEN Voor deelname kan men zich vanaf heden tot en met zaterdag laten inschrijven bij de VVV tegen betaling van 5,-. Hiervoor krijgt men tevens een Nationale Zwemvierdaagsekrant, een sticker en de sponsorkaart. Geeft men zich tijdens de zwemvierdaagse op aan de kassa van het zwembad, dan betaalt men 5,75. Aan houders van een 65 pas wordt een reductie van 50% gegeven. Onder het motto „Vakantie... eenmaal anders. Werken in dienst van de Vrede" startte het Jugendamt Kreis Warendorf een actie om jongeren uit het gebied rond Munster in Westfalen bereid te vinden een deel van hun vakantie op te offeren om te gaan werken op het Duitse soldatenkerkhof in Ysselsteyn. De actie had tot resultaat, dat vanuit dit gebied drie werkkampen konden worden samen gesteld. Begin mei kwamen 17 jongeren uit Lindler naar Ysselsteyn, gevolgd door 27 deelnemers uit Petershagen. Daarna kwamen twee groepen van 30 en 23 deelnemers uit Warendorf. Begin juni werden deze afgelost door 30 jongeren uit Sassenberg en 32 jongeren uit Bad Muster - Eifel Daarna kwam de groep, welke traditiegetrouw afkomstig is uit Baden Wurttemburg, gevolgd door 23 jongeren uit Neuenrede. Thans is de laatste groep, afkomstig uit Waren dorf druk bezig op het Duitse Kerhof in Ysselsteyn. Deze jongeren blijven tot 29 augustus. De aanwezigheid van deze groep is te danken aan Schulamtdirector Lothar Ester, die enkele jaren geleden met leden van de Rotaryclub uit Warendorf in Ysselsteyn werkte. Hij zette er zich er voor in om de jeugd van Warendorf een deel van hun vakantie te laten opofferen om zich al werkende op het kerkhof te bezinnen op de verschrikkingen van de oorlog en de vredesgedachte uit te dragen. Ook deze groep zal contacten leggen in Nederland en een bezoek brengen aan o.m. het Oorlogs- en verzetsmuseum in Overloon. Op het programma staat een discussieavond waarbij kapitein L. Timmermans de Duitse jongeren zal vertellen over zijn ervaringen als beheerder gedurende 28 jaar van het kerkhof en vooral over zijn ervaringen tijdens de bezettingsjaren. OPENBARE BIBILIOTHEEK afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 afd. voor volwassenen Julianasingel 33 Venray tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afde ling voor de volwassenen. Jurist en werk: kleine beroepengids voor de aankomende jurist. Mertz B.A. Astrologie: de achter gronden van ons bestaan: karakter kunde, noodlot, liefde en beroep, de berekening en duiding van de horoscopen. Fischer-agel, Heiderose. Een vlin der ontpopt zich. Aan de hand van grote kleurenfoto's wordt de ontwikkeling van de dagpauwoog van ei tot rups en van rups tot vlinder getoond. Gezondheidsbeleid: over de grenzen van de gezondheidszorg. Kempen, Ric van Rallys, races 86-87. Jaaroverzicht van internatio nale rally's en en races. Hockeyregels. 1 Spelregelrecht. De spelreglementen van zowel hockey als zaalhockey zijn volledig weer gegeven. Meij, Ietse, Frans Molenaar: haute Cauture. Geillustreerd overzicht van het werk van de Nederlandse modeontwerper (geb. 1940) Complete, De, Borduurstekengids. Een uitgebreide leidraad voor zowel de beginnende als de gevorderde handwerk(st)er. Nes, J. van Bouwkundig tekenen. Studieboek voor het lager en middelbaar technisch onderwijs. Vraagbaak. Volkswagen Passat, Santana: een handleiding voor groot en klein onderhoud van de typen 1,31, 1,61, 1,81 viercylinder benzinemotor een 1,91 vijfcylinder benzinemotor en een 1,61 dieselmotor 1981-1986. Knich, Hubert de Fijne Turkse keuken. Mooij, J.J.A. De wereld der waarden, essays over cultuur en samenleving, Bundel Cultuurfiloso fische artikelen. Legendarische koninkrijken. Bun del verhalen, fabels, sprookjes en legenden over ontmoetingen tussen mensen en wezens uit ongeziene en daardoor angstaanjagende rijken. Griekenland; fotoboek. Venetië fotoboek. Openingstijden afd. volwassenen Maandag 10.00-12.0014.00-18.00 Dinsdag tm donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Openingstijden studiezaal Maandag tm donderdag 10.00-12.00 14.00-18.00 vrijdag 10.00-12.0014.00-21.00 Honden, soort Golden Retriever, Grote langharige grijze hond. Bruine portemonnaie met zwarte rits en inhoud, klein zwart beursje met inhoud, Zilverkleurige bedelarmbad. Sleutelhanger merk Kis aan sleutel hanger van Henk Smits. Zwart etui ipet 3 sleutels opschrift Schulz, Kamp-Lintfort; Grijs etui met 8 sleutels. Zwart Tiroler hoedje met rits inh. een sleutel. Drie autosleutels aan een ring. Vijf autosleutels aan een ring. Zwarte nylon rugzak inh. kleding en fototoestel. Herdenkings- kruis 1914-1918. Gele plastic vlag met opschrift „Telegraaf" Voor inlichtingen kunt U zich tijdens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780-84888 tst. 224. 'n leesbare krant BEROVING Maandagmorgen kwam een 30-ja- rige inwoner bij de politie aangifte doen van beroving. Kort nadat hij 250 van de Rabobank aan de Merseloseweg had gehaald, was hij door een 32-jarige plaatsgenoot van dit geld beroofd. Deze plaatsgenoot had van hem dat geld geeist, doch toen hij weigerde, werd hem de portefeuille met het geld afhandig gemaakt. Later kwam de 32-jarige de portefeuille op het bureau afgeven maar verklaarde dat daar geen geld in zou hebben gezeten. Inplaats dat hij huiswaarts kon keren werd hij aangehouden en ingesloten. Wel is komen vast te staan dat inderdaad een bedrag van 250,- is afgehaald bij de Rabobank. automatiseringsopleidingen Herenberg 2 - Schuifelenberg 40 - Postbus 224, 5750 AE Deurne Personal Software en Service Automatiseringsopleidingen start weer met de cursus Deze cursus, die gegeven wordt door ing. Peter van Tilburg, bestaat uit de onderdelen: - BASISKENNIS INFORMATIEVERWERKING - PROGRAMMEREN IN BASIC De cursus omvat 63 lesuren, verdeeld over 18 lesavonden. Op dit moment zijn er nog enkele plaatsen op de maandag- en woensdagavond. De cursus start in de week van 31 augustus. Voor geïnteresseerden hebben wij een brochure klaarliggen, die wij U graag zullen toezenden. U kunt deze brochure als volgt aanvragen: 04930-11666 (tijdens kantooruren) 04930-14411 (buiten kantooruren) Telefonisch: Schriftelijk: Antwoordnummer 505, 5750 VB Deurne (postzegel niet nodig) ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmcetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: T. VAN THIEL Patersslraal 60. tel. 88800 DR. KE1JZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 Van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Stationsweg 13. tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensslr. 12. tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raay- makers. Mevr. Stevens, Mevr. Tigge- loven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst. tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrij dag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorge ven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uil- leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tol 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleulerbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnasliek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ..De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak Wijkgezondheidscentrum ..Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn l.itsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woens dag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Weslsingcl 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY I^unseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venrav Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst tel. afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3