KERKDIENSTEN A OUDE FOTO kkèkkkkkkk hhhkkkkkkk lÉiÉiÉlÉiÉiÉt ik ik IT IT IT IT IT IT IT Iif IT IT ITITITITITITITITITIT tctttttttt 0 RESTAURATIE GROTE KERK VENRAY lb Jb, tb ita ita ib ib ib ib ib ib ib 1150.000 ib ib ib ib ib ib ib b b b b »b b b b b b b b b We zijn er nog lang niet! Uitslag kermis- kleurwedstrijd Groene Kruis afslankcursus PEEL EN MAAS Donderdag 13 augustus - Pagina 12 GROTE KERK Deken C.J.R. Buschman, Eind- straat 6 tel. 81275. Kapl. H. de Wit O.F.M. Grote Markt 10 tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: 9.00 lsm Harrie Messe- maeckers: 19.00 Zondagsdienst vigi liemis Mari Tenhemelopneming vuraf gegaon dur 't zaegene van de kruutwis verzörgd dur V.eldeke Venroi ien de Venrodse taal, Cillebritnten paoter Jeu Lemmen en Paoter Jan Peeters. Voor de levende- en overleden leden van het Veldeke. Overl. fam. van Osch-Hebben. Wilhelmina Claessens, To Janssen-Loonen (LVB) Riek Beelen-Beerkens (Buurt) Overl. ou ders Pijpers-Clabbers; Jan Gerrits, Sef Jansen; Zeswekendienst Tony Cox Deriks; Fam. Hermans Rijvers. Zondag: Mari tenhemelopneming Hoogfeest. 8.00 lsm voor de parochie; 9.30 HGM Wilhelmus Hubertus Janssen; Tonny Huysmans-Turken- burg; 1ste jrd. Burgemeester Janssen en zoon Victor; t.e.v. O.L. Vrouw ten hemelopneming (J) 11.00 Ned. Hgm. Marinus Hout (Coll); Cor Bouwmans (Coll) Huberdina Janssen-Swaghoven (Coll) Johanna Cath J. van der Vegt-van den Bogaerd (Coll) overl. ouders Hendriks-Janssen en dochters. Maandag: H. b 9.00 Lsm Leo en Rie Wolke-Greefkens: Thijs Arts en overl. fam. Dinsdag: 9.00 lsm oude stichtingen; 19.00 lsm Agnes Camps Thié; jrd. Jeb Michiels; Nelly de Bruijn-van de Voort; Woensdag: 9.00 lsm Gerardus Dircks en Augustina Jenniskens (S). Donderdag: H. Bernardus, abt en kerkleraar; 9.00 lsm bijzondere- intentie; 19.00 lsm overl. ouders Jans-Bekenhaanen en zoon Arnold; Louisa Messemaeckers (S) ouders van Kessel en zoon Jan. Vrijdag: H Pius X Paus 9.00 t.e.v. H. Geest (J); 14.00 St. Jozefkapel: PI. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar J. Pelzer-Leijssen, Past v.d. Gaetstraat 3. Zaterdag: H. Maagd Maria Konin gin 9.00 t.e.v. de H. Maagd Maria, Koningin; 19.00 Zondagsdienst: Jan Gerrits (Coll) ouders Janssen-Bonga- erds; Marinus Hout (Coll); Cor Bouwmans (Coll); Fam. Hermans-Rij vers. Akolieten Zaterdag: 19.00 Ramon van Tol en Petra Berkers, Lezer: L Truyen. Zondag: 9.30 P. Vosbeek, Rob Derkx; 11.00 Marco Slijpen en Irma Maassen, lezer J. Truyen. Misdienaars Dinsdag: 19.00 Ramon van Tol; donderdag: 19.00 Wilco Jansen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 liturgieviering met volkszang. Voorganger F. Sanders. Lektor P. Wittenbols. Misdienaars Cindy Haneveld en Bas Dirkx. Kollekte is bestemd voor de verzor ging van de liturgie. Zondag: 9.30 liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger, F. Sanders. Lektor Br. Aartemius. Kollekte is bestemd voor de verzor ging van de liturgie. Maandag geen avondviering. Dinsdag: 18.30 liturgieviering voor ganger J. Kor ff. Woensdag: geen avondviering Donderdag 18.30 liturgieviering Voorganger J. Korff. Vrijdag geen avondviering. PATERSKERK Viering van het feest van de Tenhemelopening van Maria H. Missen 9.00, 10.15 hoogmis gezongen door Crescendo; 11.45, 18.00 Avond mis. Vrijdag: 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag 17.00 gelegenheid om te biechten: 18.30 avondmis. Misintenties Zaterdag: 18.30 overl. fam. Janssen Krijns; Gerd Koppens en Ouders Wismans-Savelkoul, Johanna Lor- mans-Gerrats, overl. ouders Michiels- Wijnen en Peter en Marianne Verstappen. Zondag: 9.00 tot zekere intentie (Cl)/ voor de parochie; 10.15 echtpaar Custers-Vergeer; Piet Koenen; 11.45 overl. ouders Dentjens-Budé; Sjaar, Rene en Sjaak Bom. 18.00 t.e.v. O.L. Vrouw. Maandag: 8.00 zuster Johanna Peterse; 19.00 Helena Holthuis. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 Michel en Karei Derickx en familie, Piet, Theo en Ben Linders uit dankbaarheid. Woensdag: 8.00 overl. ouders Akkermans-Timmermans, 19.00 Will Offermans; Nöl Hermans. Donderdag: 8.00 Antoon Goumans (Hubenhof) 19.00 Margaretha Veld huizen: Vrijdag: 8.00 voor overledenen (offerbus) 19.00 gezinsmis Harrie Janssen. Zaterdag: 8.00 Constance Snijders en t.e.v. H. Geest. Akolieten Zaterdag: 18.30 Martijn Smelt; Zondag 9.00 Martin Leenders, 10.15 Johan Pouwels, 11.45 Rene Jansbe ken; 18.00 Leo Pouwels. PROTESTANTSE KERKGEMEENSCHAP VENRAY Op zondag 16 augustus zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray, Ss. H.J.C. van Es. voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 9.30 uur. De koliekten zijn bestemd voor de kerk en Zending. De uitgangskollekte is bestemd voor Ontwikkelingssamen werking. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitters- wijck begint de dienst om 11.00 uur en daar zal Ds. H.J.C. van Es eveneens de voorganger zijn. De koliekten in deze dienst zijn bestemd voor het Restauratiefonds van de kerk en de zending. De uitgangskollekte is bestemd voor Ontwikkelingssamen werking. Hier is ook kinderopvang maar wordt geen kindernevendienst gehouden. BOEKHANDEL van den Munckhof GROTESTRAAT 68 VENRAY NIEUWE HERFST WINTER LOOK VAN LANCASTER FACE A FACE Bij een hypervrouwelijke, sobere kledingsstijl, die de taille accentueert, de schouders minder breed laat zijn en die een duidelijke voorkeur heeft voor soepele luxe materialen in diepe, donkere tinten, heeft lancaster een nieuwe herfst, winter make-up gecre- eerd vol sprankelend koele en krachtige warme kleuren, die het vrouwengezicht tot blikvanger maken. Het allermooiste en beste uitgangs punt is een gave, regelmatige huid, maar lang niet iedereen bezit in deze dynamische, jachtige tijd vol stress en milieuverontreiniging een volmaakte huid. Vandaar dat lancaster een nieuwe make-up basis ontwikkelde, die onder de foundation wordt aangebracht en die ten doel heeft huidoneffenheden en rimpels te camoufleren en een egale ondergrond te vormen. Bovendien werkt de Selective Make Up Base (met handig en hygiënisch doseerpompje) hydrate- rend. De make-up, die er overheen komt, blijft aanzienlijk langer perfect zitten. Daarbij komt, dat de huid er zo nog stralender uitziet: zacht als zijde en fris als de ochtenddauw... Deze gemakkelijk toe te passen, professionele make-up basis biedt elke vrouw de mogelijkheid er nog mooier en attractiever uit te zien! Face a Face heet de nieuwe herfst- wintermaquillage van Lancaster, die twee versies, twee looks kent: Rose Delicate is sprankelend voor overdag en les Jeunes Folies is verleidelijk voor lange, opwindende winteravonden. Face a Face betekent een confrontatie met pure vrouwelijke schoonheid, die de hervonden allure en de grote klasse PARFUMERIE BYOUX PasMfls 12 Vanray van de nieuwe stijl van kleden volmondig onderstreept. Rose Delicate omvat transparante pasteltinten met het effect van koele elegance en noblesse. Centraal staan de „bevroren" kleuren die subtiel in een ijspegel zichtbaar worden als het winterlicht er op schijnt: ijzig rose, lila en grijs.... Les Jeunes Folies bevat een harmonie van warme krachtige en zinnelijke kleuren: helder kobalt blauw, fris mentholgroen, vurig karmijn- en steenrood en verleidelijk cerise. Parfumerie Cocon is voor de regio Venray de Lancaster depositaire. Zij nodigen U van harte uit een dezer dagen binnen te lopen op hun nieuwe adres Passage 12 in hartje Venray. Misschien heeft U ook tijd voor een korte make-up door de Lancaster specialiste, want deze is deze week donderdag, vrijdag en zaterdag bij Cocon aanwezig. Zij zal U met plezier willen opmaken met de nieuwe Lancaster najaar-Maquillage. Dit natuurlijk vrijblijvend en gratis. Bij parfumerie Cocon verheugt men zich reeds op Uw bezoek. SALON DE BEAUTE Ollnl ZONNEKUREN Telefoon 04780 83877 VREDESKERK Zaterdag: 18.00-18.30 gelegenheid om te biechten: 19.00 vooravondmis voor het hoogfeest van Maria Tenhemelopneming. Voor Aag Swin- kels-Groenen (Coll), voor Dimphina Janssen-Nobelen (coll), voor overl. ouders, Siebers-Willemsen en zoon Guus voor overl. ouders Swinkels Munsters en voor Miet Hendriks-Wil- lems. Zondag: Hoogfeest van Maria Tenhemelopeneming 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, voor Bert Kleuskens (coll); 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Voor overl. fam. van Rossum-Janssen, jrgt. voor overl. Sjang Lenssen, ouders en dochter Anna; 11.30 Voor Herman Zegers en Theodora Zegers-v.d. Schans, voor Gon Jansen-van Sam- beek, voor Bertha Willemse-Weijs. Maandag: 8.00 voor Gerardus Emonts, beide ouders en kinderen; 19.00 uit dankbaarheid, en voor overl. ouders Huisman-Poules en zoons. Dinsdag: 8.00 voor Anna Gertruda van Meijel-Poels en Peter Johannes Emonts; 19.00 voor de zieken van de parochie. Woensdag: Gedachtenis van de H. Johannes Eudes. 8.00 voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. 19.00 voor overl. ouders Janssen-Pe- ters en zoons Gerrit en Piet. Donderdag: Gedachtenis van de H. Bernardus. 8.00 voor de Christenen die vervolging lijden. 19.00 voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrijdag: gedachtenis van de H. Pius X; 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart; 19.00 voor fam. Michiels-Seykens en H. Versieyen, voor Toos Wismans-Sanders. Zaterdag: Gedachtenis van de H. Maagd Maria, Koningin; 8.00 ter ere van O.L.Vrouw van Altijd Durende Bijstand. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 19.00 Bram Claessen en Dennis Nottelman. Zondag: 8.30 Henk v.d. Oever; 10.00 Urbain van Weert, Robert Versteegen en Jos Verstegen; 11.30 Jose Cornejo. Maandag/dinsdag 8.00 Tom Coppus, 19.00 Paul Claassen. Woensdag/donderdag: 8.00 Luc Weijs; 19.00 Hein Hermans. Vrijdag: 8.00 Anjo Coppus; 19.00 Gunther Stamper. Zaterdag: 8.00 Anjo Coppus; 19.00 Gunther Stamper en Bart Wijnen. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Wim Janssen, Wiel v.d. Pasch, Nol Verstegen, Cor Aben en overl. ouders Custers-Peeters. Zondag: 8.30 voor een zieke; 10.00 tot intentie van de Bedevaartsgangers van Geijsteren (Zangkoor van Geijste- ren). Maandag: 9.00 ter ere van O.L. Vrouw van Oostrum. Dinsdag: 9.00 tot intentie van de familie T.. Woensdag: 9.00 Moeke Vermeulen- Moorrees (Namens de bewoners van de Gildestraat) Donderdag: 9.00 Bert Daniels en overl. fam. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie. Zaterdag: 15.00 uit dankbaarheid bij 40 jaar huwelijk Verheijen-Kessels (Gem. koor); 19.00 Sjang Manders en Francisca Manders-Emons; Jaard. Johan en Thei Camps. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Marcel Nellen, Stijn Bus, Bram Broeren, Tom Arts. Zondag: 8.30 Ingrid Lenssen, Judith Jacobs, Mirjam Janssen, Loes Swin kels; 10.00 Misdienaars van Geijsteren PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (dameskoor) Mathieu Duijf en overl. ouders; Jan Zanders, Thei Philipsen; Lei Ewals; Hubertus van de Berg; Wilhelmina Janssen-Peters; Sjaak Lemmen; Tevens uit dankbaarheid; Zondag: 8.30 H. Mis voor de vruchten der aarde; 10.00 Hoogmis; St. Karei Hesen en Anna Gertruda Heyligers; Petronella Custers-Litjens. Dinsdag: 9.00 H. Mis overl. fam. Noyen-Claessens;, Woensdag: 9.00 H. Mis t.e.v. H. Gerardus. Donderdag: 9.00 H. Mis St. Hendrikus en Barbara Heidens. Pastoor Leens (1861-1899). Vrijdag: 9.00 H Mis St. Martinus Dinghs en Gertruda Cox. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor) Chris Houwen; Dien Rongen-Strijbosch. Jan Janssen; Han drie Custers; Sjang van Heesch: PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 jgt. v. Jacobus Geurts, Petronella Pauwels, Christina Geurts, en voor Gerard van Kuyck. Zondag: 8.00 voor lev. en overl. van fam. Janssen-Emonts; 10.00 voor Gert Geerets (Coll). Dinsdag: 19.99 voor Marie v. Kuyck (Coll) Woensdag: 8.00 gezinsmis (offe raars). Donderdag: 19.00 voor Gert Geerets (C-V) Vrijdag: 8.00 voor overl. ouders V. Kuyck-Verrijdt. - Misdienaars Ivan en Sepp zaterdag, dinsdag, woensdag, Martijn, Renee Zondag 8.00 donderdag en vrijdag. Thijs en Marcel Zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.00 lsm uit dankbaar heid (V) en voor Mathijs Litjens en 1 echtgenote, overl. ouders Piet Ver- heijen en Maria Litjens; Otto Stevens. Zondag: 9.30 Hgm v.h. Welzijn van de parochie; 11.00 maandd. v. Bert Jenniskens (Overbroek) gest. jrd. v. To Duijckers-Tacken. 15.30 Doop Niet alleen de Venrayse kermis heeft altijd in de belangstelling gestaan van „boeren, burgers en buitenlui". Ook de kermissen in de ons omringende gemeenten werden regelmatig met een bezoek vereerd. Dat is nu ook nog het geval. Alleen, men zal dat zeker niet meer doen zoals dat omstreeks 19 30 gebeurde. Toen ging namelijk een aantal Venrayers met 'n rijtuig naar de Vierlingsbeekse kermis. Waar de foto destijds is gemaakt, is niet meer te achterhalen, Wel, wie er toen mee reeddat zij n Op de fiets: Teng Eibers Bij het paard: Louis Vollenberg In het rijtuig: waarop als verlichting een carbidlamp, zitten, van links naar rechts, Lies Eibers, Jeanette Eibers, Johan Eibers, Jep Goumans, Lei Maas en Joos Oudenhoven. viering van Suzan van Dijck, Catharinastraat 16. Maandag: 19.00 gest. jrd. v. Petronella Asselberghs. Dinsdag: 19.00 lsm v. overl. ouders Janssen-van den Berg en Louis Janssen; lsm v. Gerrit Jenniskens en overl. fam. Woensdag: 19.00 maandd. voor Herman van Leipsig; lsm voor Johannes Loenen en Leida Loenen Poels. Donderdag: H. Bernardus abt en kerkleraar 14.00 huwelijksmis voor Tjeu Cuppen en Margit Reintjes. 19.00 lsm v. Maria Loonen-Scheffers gest. jrd. v. Willem de Haan, beide echtgenoten en overl. kinderen. Vrijdag: H. Pius X Pua; 13.30 hgm. b.g.v. 25-jarig huwelijk van Jan en Annie Reintjes Jenniskens; 19.00 lsm v. Joep Schreurs; gest. jrd. v. Gerard Verkoeijen, echtgenoten en Frans Verkoeijen. Zaterdag 14.30 HGM b.g.v. 60-jarig kloosterjubileum van Zuster Hermini Nabuurs; 19.00 Lsm v. Anna en Gerrit Bouten en overl. ouders. Lsm v. Willem Jenniskens en overl. kinderen, maandd. v. Mathijs van Kempen en Johanna Lochtens; jrd. v. Harrie Geurts, Jrd. v. Joanna Janssen-Achten, echtgenoot en zoon Gerrit. jrd. voor Gerrit Camps en Albert Beerkens. Akolieten zaterdag: 19.00 Mare Theunissen en Rob Thijssen: Hgm zo. 9.30 Geert Thijssen, John v.d. Aker en Roel Kersten. 11.00 Twan Willems en Fred Litjens; Misdinaars maandag tm vrijdag: Twan Willems en Fred Litjens. Lektoren zaterdag: 19.00 Mevr. Theunis, zondag 11.00 H. Bovee. Mededelingen Gedoopt: Mark Weijs, Kraaksepas 6. Huwelijksafk. Tjeu Cuppen uit Zeilber en Margit Reintjes uit onze parochie (3e Roep) Frank Creemers en Gea Hendriks beiden uit onze parochie (2e roep) Hans Beckers uit onze parochie en Willeke Vullings uit Venray (2e roep) Martin Spee uit Veulen en Gerry Rongen uit onze parochie leroep. Overleden: Op 5 augustus ovèrleed Wim Vermeulen, Vullingsstraat 29 in de leeftijd van 87 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst in de Vredes- kerk te Venray werd hij op zaterdag 8 augustus begraven op de algemene begraafplaats in Venray. Op zondag 9 augustus overleed geheel onverwacht Lieke Jenniskens, Enge Steeg 2 in de leeftijd van 11 weken, na de Engelenmis op donderdag 13 augustus werd zij begraven op ons kerkhof. REKTORAAT VEULEN Zondag: Maria Tenhemelopneming Zaterdag: 19.00 Hgm jgt. zal. Handrie Reintjes, Anna Lemmen en zoon Wim. Zondag: 9.45 Hgm tot bez. intentie fam v. Rijswijck-Wijnhoven; 11.15 Hgm zal Piet Janssen. Maandag; 8.00 lsm tot bez. intentie. Dinsdag 8 uur lsm tot bez. intentie. Woensdag 1/2 8 uur lsm zal H. Reintjes, Anna Lemmen, zoon Wim. Donderdag: 8 uur lsm intentie O.L.V. Fatima Offerblok. Vrijdag: 8 uur bez. H. Mis voor de parochie. Zaterdag: 19.00 Hgm jgt. zal. Piet van Meyel; Hgm zal Grad Classen en Hgm Zal Maria Ewials-Holtacker en overl. ouders Ewals-Holtacker. Acc. van 16 augustus R. van Bers, M. v. Staveren M. Spreeuwenberg. Misdienaars M. Hendriks en R. Bexkens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 Grad Verheijen. Zondag: Hoogfeest Maria Tenhe melopeneming. 9.30 jrd. Th Michels en echtg. 11.15 Overl. fam. van Ass. Overl. ouders Lemmens-Poels; Uit dankbaarheid. Maandag: 19.00 Jrd. Ant. Pouwels overl. fam. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Claessens-van Megen en overl. fam. Uit dankbaarheid. Vrijdag: 19.00 uit dankbaarheid. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 A. Philipsen en P. v.d. Munckhof. Zondag: 9.30 E. Jenniskens en A. Philipsen. 11.15 P. v.d. Munckhof en P. Potten. Maandag en woensdag: 19.00 M. Potten en E. Jenniskens. Vrijdag: 19.00 A. Philpsen en P. v.d. Munckhof. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: Maria Hemelvaart wordt morgen gevierd. 19.00 Jaak van Osch v.w. de neven en nichten. Zondag: Feest van Maria Hemel vaart 20e week door het jaar. 10.00 intentie Pauline Verstegen-Arts; 11.00 Truus Hendrix-Marcellis. Maandag: H. Tarcisius Martelaar. 8.30 petronella van Rijswijck. Dinsdag: H. Helena: 8.30 Teng Muijsers en Johan van Keysteren. Woensdag: H. Johannes Eudes; 15.00 Jub. 40 jaar Huwelijk v.d. Hoogenhof-van Rijswijck: 19.00 Ron Poels. Donderdag: H. Bernardus abt. 8.30 overl. fam v. Dijck. v. Rijswijck. Vrijdag H. Pius X paus. 8.30 Johannes Verhoeven en overl. familie. Zaterdag: H. Maagd Maria Konin gin. 19.00 overl. fam. Janssen-Poels Misdienaars Zondag: 10.00 woensdagmiddag en zaterdagavond Jacqueline Willems en Nicole Troisfontaine. 11.30 Heidi Litjens en Karin Tijssen. Kollektanten: Zaterdag: J. Verhaag. Zondag 10.00 J. van Hoof; 11.30 Teng Arts. Kerk Poets 20 augustus. Mevr. Wilms, Weverslo 5, Mevr. Poels Weverslo 6. REKTORAAT HEIDE Zaterdag: 19.30 avondmis voor Maria Petronella Rutten-Potten v.w. de buurt. Zondag: 10.00 uur Hoogmis. Jgt. voor Wim Swinkels en tevens gesticht gezongen jaargetijde voor Sjef Willems. Misdienaars van de Hoogmis, Frank Voermans, Wim Kessels, Ellen Steeghs, Roel Cornelis- sen, Sjang Drabbels en Gijs van Gend. Misdienaars van de week: John Verkoeijen en Ronnie Swinkels. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Maria Petronella Rutten-Potten v.w. de buurt. Woensdag 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Donderdag H. Bernardus abt en kerkleraar. 8 uur H. Mis uit dankbaarheid. Vrijdag: H. Pius X paus, 8 uur H. Mis t.z.i. Zaterdag 19.30 Avondmis voor het rectoraat. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 Maria tenhemelop neming voor de intenties van onze parochiegemeenschap. Zondag 10.00 voor overleden Jo van Eerd-Strijbos. Maandag: 19.00 t.i.v. M. Jansen. Dinsdag: 19.00 voor overleden Petran v.d. Pas en Bertha Camps. Woensdag: 19.00 voor de overlede nen van de familie Poels-Duijkers. Donderdag: H. Bernardus: 19.00 t.i.v. de familie van de Heuvel-Peters Vrijdag: H. Pius X 19.00 t.i.v. de familie van Helvoirt-van de Weijer. Zaterdag 19.00 H. Maria Koningin t.i.v. de familie Peeters-Janssen. Misdienaars van de week Jochem Vullings, Martien v.d. Heuvel. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 avondmis voor Suzan Direks en haar fam. Direks- Mulder, fam. Haarbosch-v. Dorst, Piet Smits en voor overleden weldoeners. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermers en v.b.i. 10.00 Hoogmis voor Martinus Martens en Hendrika Martens Michels en voor de overledenen. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef, bij een noveen en uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.30 H. Mis voor alle gevraagde intenties en voor harrie van Els. PRIJSWINNAARS KLEURWEDSTRIJD OLD DUTCH In de kleurwedstrijd die ter gelegenheid van het eerste lustrum van „Old Dutch" werd gehouden zijn de volgende prijswinnaars gevallen: Monique Janssen, Allegrostraat 8 (9 jaar) Haiet el Fachtali, Esdoornstraat 8 (9 jaar); Kim Pelzer Pasodoblestraat 2 (3 jaar); Johnny Smits, Esdoorn straat 6 (2 jaar) Tom Coenen, Allegrostraat 14 (7 jaar). Patrick Swinkels Eikenlaan 22 (8 jaar) Stella Geerits, Menuetstraat 6 (6 jaar). Jan van Ochten, Schutsboom 23 (6 jaar). De prijzen kunnen vanaf heden afgehaald worden in cafe-cafetaria Old Dutch, Leunseweg 8 Venray. DRAAG UW STEENTJE BIJ VOEG UW VOEGJE BIJ 000 i 250.000 200.000 f1s en alle kerkjes, die zich vulden, waren elk duizend gulden U ziet het: de thermometer begint al te stijgen, maar het eindbedrag van 360.000 gulden is nog lang niet be reikt! We moeten nog heel veel geld bijeen brengen. Als iedereen meehelpt, die Venray en zijn Grote Kerk een warm hart toe draagt, zal dat ook lukken. Mogelijk heeft U al ruim in de beurs getast voor dit goede doel. Misschien kunt U zelfs wel een „eigen vol kerkje" aanwijzen. ...Of vindt U achteraf, dat U toch wat te weinig hebt besteed aan het be houd van ons „Venray's monument nummer één"? ...Of is het er nog niet van gekomen om uw bijdrage te leveren? ...Of wilt U beslist niets geven of besteden? Als dat laatste het geval is kunnen we alleen maar zeggen: „jammer". De anderen zouden we nog eens willen wijzen op: verkoopaktiviteiten t.b.v. het restauratiewerk; bankrekeningnr. 57.97.74.600 de kollektebus in de Grote Kerk; de brievenbus van het secretari aat, Biezenvenneke 6, Venray. Uw geld krijgt een heel goede bestemming! Meer dan vijfhonderd jongens en meisjes hebben ondanks de kermis toch nog de tijd gevonden om deel te nemen aan de kermis-kleurwedstrijd. Dat zij er veel werk van hebben gemaakt, ontdekten de juryleden, Wethouder W. Claessens, Korpschef G. De Bruijn en brandweercomman dant W. Schillings. Ruim 2 1/2 uur zijn ze bezig geweest met het beoordelen van de kleurplaten. Toen uiteindelijk de drie winnaars in de drie leeftijdscategorieën uit de bs kwamen, was wethouder Claessens een gelukkig mens. In iedere groep zat in ieder geval een winnaar afkomstig uit de kerkdorpen. Op woensdagavond werden de prijzen uitgereikt door Bassie en Adriaan. Het waren erg mooie prijzen, zoals een echte (kleine) televisie, een grote radio, een electrische trein etc. Bovendien kreeg iedere winnaar nog een Michael Jackson-pop als herinnering aan het geslaagde optreden op maandagavond van de imitator van deze popzanger in de autoscooter van de heer Hoefna gels op de Grote Markt. Uitslagen Categorie 4 tm 6 jaar. 1 Geertje Spiertz, Gratenstraat 3 (6 jaar). 2 Jeroen Smulders, Haalakker 8 Oirlo (4 jaar). 3 Bart Thomassen Akelei 27 (6 jaar) Categorie 7 tm 9 jaar. 1 Majorie Scholtz, Pr. Bemhardstraat 33 (9 jaar) 2 John Thijssen, Haag 27 Merselo (9 jaar). 3 Patrick Bierens, Vivaldistraat 52 (7 jaar). Categorie 10 tm 12 jaar. 1 Eli Hermsen, Duizendblad 6, (12 jaar) 23 Steve Filon Ravelstraat 48 (11 jaar) 3 Petra Holierhoek, Mgr. Hanssen- straat 77 Oostrum (12 jaar). Het Groene Kruis start in de loop van september weer met de cursussen „Samen stap-voor-stap afslanken" Deze cursus is bestemd voor mensen die niet alleen op een gezonde en verantwoorde wijze willen afslanken, maar vooral ook daarna op gewicht willen blijven. De cursus verloopt in groepsverband. Een groep bestaat uit 15 tot 20 mensen. De voorwaarden om te kunnen deelnemen: minumumleeftijd van 18 jaar. Er moet sprake zijn van overwicht in die zin dat men meer dan 5 kg zwaarder is dan, dat U, in lengte, groter bent dan 1 meter. B.v. U meet 1.65 m., dan komt U in aanmerking vanaf (65 5) 70 kg.). Deelname aan de cursus kost voor leden 25,- en voor niet leden 123,75. Voor deze cursus kunt U zich tol uiterlijk 21 augustus 1987 opgevebn bij de administratie van het Groene Kruis tel. 04780-81269.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 12