HINDERWET Slachten volgens Islamitische Ritus Verkeers maatregelen i.v.m. vernieuwing riolering van de Schoolstraat Expositie werken Sjang van Bergen Verkeers maatregelen kermis Verlening van een ontgrondings vergunning Verlening van vergunning voor het onttrekken van grondwater Gemeentelijk Combi-Zwembad Gemeentelijk Combi-Zwembad Standwerkers concours en Jaarmarkt in Venray VERMIST IN VENRAY Hbs PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY DONDERDAG 23 JULI 1987 Nr. 30 3 onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 6800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeilng Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan'uitsiui- tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën. economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen. toerisme) Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11 00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademte, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, cutturete zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatieb8leid welzijnssector) Wethouder W.A. Clae8sens Maandag van 10 00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken i. Wethouder H P T.M. Writems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E M.A.A. Hoppenreijs-da Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw. gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie. werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 15.30-16.30 (ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 tdames) 21.00-22.00 recreatïezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.45-10.45 (dames) 13.00-15.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.3) (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.3© (gezinszwemmen) 13.00-15.30 (jeugd) Oe toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,35; voor 16 jaar en ouder ligt dit op 1 3,05 per keer. Tegen gereduceerd tarref worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Ook dit jaar kunnen bij slachthuis Janssen in Leunen, dieren worden aan geboden om te slachten volgens Islami tische ritus. De slacht vindt plaats, 6 au gustus lussen 8.00 en 12.00 uur. Deze rituele slacht is aan strenge re gels gebonden en op niet naleven daar van staan zware strafmaatregelen. De voornaamste regels zijn: vervoer van dieren bestemd voor de slachi mag alléén in goedgekeurde veewagens, en beslist niet in een ander voertuig. alle aanwijzingen van het keu- ringspersoneel dienen stipt opgevolgd ie worden. alleen het gezinshoofd mag aan wezig zijn bij het toebrengen van de halssnede, er mogen geen kinderen mee gebracht worden. bij het uitslachten en keuren van het slachtdier mag geen publiek aanwe zig zijn. Illegale slacht en óók het bieden van gelegenheid daartoe zijn ten strengste verboden op straffe van in hechtenisne ming en hoge geldboetes. De gemeentepolitie zal toezien op de naleving van de regels betreffende ver voer en illegale slacht. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Burgemeester en wethouder van Ven- ray, maken hierdoor bekend hun besluit van 15 juli 1987 waarbij in verband met de vernieuwing van riolering in de Schoolstraat, in de periode van 17 au gustus tot 1 november 1987 of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is de geldende ver keersmaatregelen als volgt worden ge wijzigd: I. geslotenverklaring voor alle verkeer behalve voetgangers van het gedeelte van de Schoolstraat, gelegen tussen de Jan Hensenstraat en de Marktstraat; voor zover de werk zaamheden dit toelaten en de veilig heid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van deze verkeersmaatre gel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de on der 1 vermelde weg en de woning of het bedrijf niet langs een ande re weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming van de onder a. ver melde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel gtldt, gebruik moeten maken van de onder I vermelde weg voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodzake lijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoer tuig en deze activiteiten niet of be zwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. II. openstelling van het gedeelte van de Schoolstraat gelegen tussen de Jan Hensenstraat en het Henseniusplein - voor alle veFkeer in> beide richtingen. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroepschrift aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Ko ningin gericht en ingediend bij de com missaris van de Koningin in Limburg. Burgemeester en wethouders' voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Op maandag 27 juni a.s. vervallen de spreekuren van de wethouders Van Oers, Willems, Hoppenreijs en Claessens. In spoedeisende gevallen kan men zich het beste direkt tot de betrokken afdelingen wenden. In het Geschied- en Oudheidkundig museum Venrav aan de Eindstraal 8 staat vanaf 2 mei een expositie van de werken van Johannes (Sjang) Hendri- kus Godefridus van Bergen (1890-1951). Deze expositie bevat vooral schil derstukken en pentekeningen. De on derwerpen van zijn schilderijen en teke ningen zijn landschappen, stillevens, portretten, mythologische en bijbelse voorstellingen, stads- en dorpsgezichten en genre-taferelen. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 15 juli 1987 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 30 dagen na datum het bouwen van een garage aan de Kruidenlaan 236 te Venray, t.n.v. A.J J. van de Laar; het wijzigen van een gevel aan de Grotestraal 27 ie Venray, t.n.v. Arts- Nooyen; het bouwen van een garage aan de Seilier 43 ie Venray, t.n.v. J.G.J. Win nen, Pater Tulpstraat 4 te Ysselsteyn; (ARTIKEL 19 WRO/50,8 woningwet) Burgemester en wethouders zijn voor nemens om op grond van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Woning wet, bouwvergunning te verlenen voor de navolgende bouwplannen: het bouwen van een dubbele wo ning aan de Vicarieweg te Leunen, t.n.v. J.E.F. Litjens, Patcrslaan 30 te Venray, en R.P.H. v.d. Putten, Vicarie weg 31 te Leunen. KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat zij van pian zijn om onder het s'cllen van voorwaar den positief te beschikken op de aanvra gen van: H.A. Vullings, 1 aagriebroekse- weg 6 te Leunen, voor hei oprichten en in werking hebben van een varkenshou derij gelegen aan de Laagriebroekseweg 6 te Leunen. De ontwerp-beschikking en bijbeho rende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 uur lot 12.00 uur worden ingezien lot 31 juli 1987. Tot deze datum kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij burgemeester en wet houders van Venray. Daarbij kan wor den verzocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen die aan kunnen to nen dat zij niet (tijdig) in staat zijn ge weest dit te doen, kunnen bezwaar ma ken tegen de ontwerp-beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd. mr. H.J.M. Defesche. burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Sjang van Bergen was een autodidact, hij heeft geen kunstacademie gevolgd Zijn onafhankelijke natuur stelde hem in staat zich vrij te maken van zijn voor beelden. Hij liet zich qua stijl en tech niek inspireren door de Italiaanse meesters uit de zestiende en de Holland se schilders uit de zeventiende eeuw. Hij ontwikkelde een zeer persoonlijke stijl. Hij schilderde naturalistisch-realistisch, maar tegelijkertijd idealistisch en ro mantisch. Hierdoor nam hij een geheel eigen plaats in, in een periode, waarin een abstracte manier van schilderen de boventoon voerde. Hij schilderde klassiek-romantisch en daar bereikte hij een groot publiek mee. Via de kuns thandel en zijn eigen winkel vonden zijn werken hun weg naar een clientele. Deze expositie is te bezichtigen tijdens de openstellingsuren van het museum en wel op de woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Op verschillen de zondagen tijdens de duur van deze exposjjie is het musfum,fxt^a geopend, De eerstvolgende zondagopenstelling is zondag 26 juli 1987 van 14.00 lot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt voor vol wassenen 1,-, kinderen van 0-6 jaar gratis en van 6-16 jaar 0,50. Bezitters van een museumjaarkaart hebben gratis toegang. Voor bezitters van een 65 -»- pas, CJP etc. gelden aparte tarieven. Groepen op afspraak. Tijdens de komende fietsvierdaagse van 14 t.m. 17 juli is het museum eve neens geopend voor publiek. Hei is geo pend op dinsdag, woensdag en donder dag van 14.00 lot 17.00 uur en op vrij dag van 10.00 tot 16.00 uur. Deelnemers aan de fietsvierdaagse hebben gratis toe gang op vertoon van hun deelnemersbe- wijs. Voor de overige bezoekers gelden de normale tarieven. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter het bouwen van een duivenhok aan de Hemonystraat 9 te Venray, t.n.v, W.A. Vermeulen; het uitbreiden van een berging aan de Helmkruid 3 te Venray, t.n.v. B.H.H. Jansen; het aanbouwen van een serre aan de Oostsingel 26b te Venray, t.n.v. G.H. Schols; het bouwen van een tuinhuisje aan de Merseloseweg 38 te Venray, t.n.v, A.J.H. van Lin; het bouwen van een garage aan de Gitaarstraat 50 te Venray, t.n.v P.J.M. van Lierop; het bouwen van een woning aan de Athoslaan 3 te Venray, t.n.v. H.A.J.M. Michiels, Akelei 17 te Ven ray. Dc burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Dc bouwplannen liggen met ingang van 24 juli 1987 gedurende veertien da gen voor een ieder ter inzage bij het bu reau Bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tol 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierdoor bekend hun besluit van 22 juli 1987 waarbij in ver band met de te verwachten drukte tij dens de jaarlijkse kermis alsmede in ver band met de aanwezigheid van diverse kermisattracties op de Grote Markt, het Henseniusplein en hel parkeerterrein aan de Julianasingel en de verkeershin- der/gevaren bij het opbouwen en afbre ken van die attracties, tot een aantal tij delijke verkeersmaatregelen is besloten. Deze maatregelen gelden voor het tijdvak van 28 juli tot en met 6 augustus 1987. Het besluit waarbij in hoofdzaak de afsluiting van diverse stralen en pleinen in het centrum is geregeld, ligt voor een ieder ter inzage op kamer 119 van ge meentehuis. Anders dan voorgaande ja ren is nu het gedeelte van de Julianasin gel, gelegen tussen de Hofstraat en Wil- helminastraat voor het verkeer gesloten verklaard. Tevens is daarbij tot de volgende al gemene ontheffingsregeling besloten: voor zover de omstandigheden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in gevaar wordt ge bracht ontheffing te verlenen van de desbetreffende wegafsluitingen ten be hoeve van .bestuurders van motorvoer tuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoéfenen aan de onder 1 vermelde weg en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoer tuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig bestu ren in opdracht of met toestemming van de onder a. vermelde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aannemelijk gemaakt kan worden dat zij gedu rende de tijd dat de onder I genoem de verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van de onder I ver melde weg voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motor- voer(uig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep aante kenen. Het beroepschrift wordt aan de Ko ningin gericht en ingediend bij de com missaris van de Koningin in Limburg. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Burgemeester en wethouders van Venray, brengen ter openbare kennis dat bij Gedeputeerde Staten van Lim burg is ingediend een verzoek om verle ning van een ontgrondingsvergunning door Maesscn b.v.. Zand- en Grindhan- del te Ysselsteyn (L.) tot het ontgronden van percelen in hel bestemmingsplan De Witte Vennen, kadastraal bekend ge meente Venray, sectic S, nrs. 94, 144, 145, 146. 147, 148, 149, 150, 151. 152, 154, 183, 184, 372, 373. 374, 748. 749, 751 en 927. Hel verzoek ligt met ingang van he den gedurende één maand voor een ie der ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201. van het raadhuis Ingevolge het bepaalde in dc Verorde ning op ontgrondingen in l.imburg kan een ieder binnen dertig dagen na heden schriftelijk bezwaren indienen tegen in williging van de aanvrage lol verlening van de vergunning, te richten aan Gede puteerde Staten en in tedicnen bij dc ge meente Venray Burgemeester cn wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L. Oudenhoven. Inco-secretaris Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19, eerste lid, van de Grondwaterwet bekend, dat ter secretarie van hun gemeente, kamer 204, vanaf 27 juli 1987, gedurende een maand voor een ieder ter inzage wordt gelegd een aanvraag van Nestlè Neder land B.V. te Venray, d.d. 12 februari 1985 met bijbehorende bescheiden, tot verlening van een vergunning als be doeld in artikel 14, eerste lid, van de Grondwaterwet voor het onttrekken van water aan de bodem. Gedurende de termijn van terinzage- ligging kan een ieder schriftelijk bezwa ren indienen tegen het verlenen van de vergunning bij de burgemeester en wet houders van de gemeente, binnen welke het onroerend goed waarop de bezwa ren betrekking hebben, is gelegen. Op 4 september 1987 te 14.00 uur, zal ter secretarie van de gemeente Venray een openbare zitting worden gehouden tijdens welke een ieder, die gedurende de ter mijn van terinzageligging bezwaren heeft ingediend tegen het verlenen van de vergunning, in persoon of bij ge machtigde. de ingediende bezwaren mondeling kan toelichten; degenen, die geen bezwaren heb ben ingediend, mondeling van hun ge voelen omtrent de aanvraag kunnen doen blijken. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L. Oudenhoven. loco-secretaris Parkweg 2 - 5801 HS Venray Telefoon 04780-82069 OPENINGSTIJDEN Het buitenbad is geopend van maan dag t.m. vrijdag van 10.00 tot 19.00 uur en op zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. ENTREEPRIJZEN Los bad t.e.m. 15 jr. ƒ2,35; v.a. 16 jr. ƒ3,05 10 baden t.e.m. 15 jr. ƒ21,50; v.a. 16 jr. ƒ29,50 30 baden t.e.m. 15 jr. ƒ57,-; v.a. 16 jr. ƒ77,- 50 baden t.e.m. 15 jr. ƒ89,-; v.a. 16 jr. ƒ118,- Abonnementen t.e.m. 15 jr. ƒ40,50; v.a. 16 jr. ƒ63,- Gezinsabonnementen ƒ133,-. De abonnementen zijn geldig tot en met 31 augustus. N.B. Het binnenbad van het gemeentelijk zwembad is i.v.m. onderhoudswerk zaamheden gedurende de grote vakantie van 13 juli t.m. 23 augustus gesloten. Parkweg 2 - 5801 HS Venray Telefoon 04780-82069 ZWEMLESSEN Op maandag 31 augustus starten de zwemlessen. Inschrijving is vanaf heden mogelijk. OPLEIDINGEN A-diploma B-diploma RANGER AWARD diploma (voorbe reiding op zwemvaardigheidsdiploma's) ZWEM VAARDIGHEIDS DIPLOMA 1, II en III Aanvangsleeftijd 5 jaar. Cursusduur: van 1 september tot 1 mei. Kosten: 43,- voor 12 lessen. Diplomazwcmmen: 3 maal per cur susjaar. Informatie en inschrijven: aan de kas sa van het zwembad. De kassa is geo pend van maandag t.m. zondag van 10.00 tot 17.30 uur. Standwerkers zullen de Venrayse jaarmarkt van 27 juli een extra feestelijk tintje geven. Een twintigtal standwer kers zullen al hun overtuigingskracht, humor en stemvolume gebruiken om het publiek aan zich te binden. Zij zullen met name in de Grotestraat te vinden zijn. Tijdens dc jaarmarkt loopt ook ..Mister X" weer over de markt. Op beide marktterreinen, de Grote Markt en het Henseniusplein, zal deze myste rieuze bezoeker waardebonnen van 5.— uitdelen, die tijdens de jaarmarkt bij de marktkooplieden kunnen worden verzilverd. Zowel jaarmarkt als stand werkersconcours duren van 9.00 tot 16.00 uur. Dus 27 juli: Venray uw bezoek waard! 2 geldkistjes met o.a. kontant geld en verzekeringspapieren. Tegen hoge beloning terug te bezorgen bij Fam. Wispelwey Brabantstraat 14, Deurne Tel. 04930-19589 DIERENMISHANDELING De politie werd er bij geroepen om dat op een braakliggend terrein achter de Kempweg een kat was vastgebonden aan een omheining. Die kat grijs gevlekt is mogelijk door de eigenaar op die manier gedumpt omdat het „baasje" op vakantie moest. Toch zal de politie trachten de eigenaar van het dier op te sporen om hem een procesverbaal, inzake dierenkwelling te presenteren. AANRIJDING MET GEWONDEN Een 29-jarige Venrayse autobe stuurder gaf, komende vanaf de Smak- terveldweg, geen voorrang aan een over de Stationsweg rijdende auto, bestuurd door een inwoner van Meerlo-Wans- sum. Beide auto's kwamen daardoor met elkaar in botsing. Zowel de bestuurder van dc Venrayse auto als twee inzittenden, moesten met verschil lende verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Eén van hen kon na behandeling het ziekenhuis verlaten, de anderen moesten worden opgenomen, beide auto's waren rijp voor de sloop. In een scherpe bocht van de Cas- tenrayseweg te Klein Oirlo kwam een 16-jarige Venrayse bromfietsbestuurder en zijn 15-jarige duopassagier ten val. Beiden liepen verwondingen op; de een had een beenfraktuur, de ander een bekkenbreuk. Ze werden naar het ziekenhuis overgebracht. Op de parkeerplaats De Bleek lette een 22-jarige autobestuurster bij het achteruitrijden onvoldoende op. Haar auto bolste tegen een winkelwagentje waaruit twee dames net hun boodschap pen in hun auto aan het laden waren. Het wagentje werd tegen hun auto geduwd en een van de dames raakte tussen de beide auto's beklemd. Zij liep daar bij diverse kneuzingen op. Na behandeling in het ziekenhuis kon zij naar huis worden overgebracht. Afgelopen zaterdag bezocht een 50-tal jongeren uit Venray-Horst en omgeving het Los Vast Kuipspeklakel in Rotterdam. Dit was hun mogelijk gemaakt door haarmode Leo Nooijen, die aan een aantal prijswinaars van de maandelijkse jubileumaktie van deze kapsalon, dit uitstapje Aanbod. 'Één 'umek üilsfdffjé dat door deze jongeren erg op prijs is gesteld en dat tevens ten goede komt aan de kinderen in de Derde Wereld landen. VOOR AL UW BELETTERINGEN NAAR „20 Hors. Tel 04709-A047 Venloseweg 20 Reclameborden Autobeletteringen Dekkleedbeletteringen Aanhangwagenbeletteringen Spandoeken Gevelbeletteringen FORMULE SOIN MIEUWE KOUROS VERZORGINGSPRODUCTEN VOOR MANNEN YVES SAINT LAURENY introdu ceert KOUROS „FORMULE SOIN", het wapen van de winnaars.... Meer dan alleen een huisverzorgingslijn, een nieuwe levensstijl! KOUROS - het symbool van perfec tie het beeld van een Griekse man in de bloei van zijn jeugd en kracht. Een jonge en dynamische man, vooruitstre vend, een sportman die altijd in top conditie is en op zoek naar het beste. Naast de huidige KOUROS produk- ten voor deze in aktie zijn de verove raars, biedt Yves Saint Laurent nu KOUROS FORMULE SOIN aan. KOUROS FORMULE SOIN De verzorgingsprodukten zijn geba seerd op een exclusief aktief complex, speciaal ontwikkeld voor YVES SAINT LAURENT door een Zwitsers laborato rium. FORMULE SOIN COMPLEX be staat uit aktieve ingrediënten die zorg vuldig geselecteerd zijn om extra en cummulatieve effekten te hebben: mucopolysaccharides (vochtvast- houdend, bevordert de elasticiteit) weefselextract (zuurstofverhogend) glycogen (bevordert celherstel). Formule Soin Producten Moisturizing Shaving Cream Moisturizing Shaving Foam Gel Regenerating After Shave Gel Moisturizing Shaving Cream Prijs publiek 24,50 Klassieke formule voor nauwkeurig scheren met of zonder kwast. Het overvloedige, zachte en verfris sende schuim maakt de huid geheel glad en is vochtvasthoudend. Beschermend en kalmerend, het voorkomt irritatie, het trekken van de huid of sneden in de huid door de genezende en verzachtende werking van Pefalipin. Moisturizing Shaving Foam Gel Prijs publiek 28.50 Een avant-garde formule: eerst een transparante blauwe gel, en bij het op brengen op de huid, een zeer fijne, delicate foam, die een heerlijk fris ge voel geeft met een satijn achtig resultaat (Palmitic zeer). Blijft stevig en creme-achtig en ver stopt tijdens het scheren het mesje niet. Vochtvasthoudend, maakt de huid bijzonder zacht en schoon (sorbitol) Regenerating After Shave Gel Prijs publiek 49.50. Transparant en blauw, verzacht en kalmeert direkt elke irritatie. Wordt direct opgenomen en zorgt voor een onmiddelijk gevoel van comfort. Beval naast FORMULE SOIN COMPLEX tevens: Allantoin (ver zachtend), Pathenol (regenererend) en Pefalopin (beschermend).

Peel en Maas | 1987 | | pagina 8