d o9^ Bibliotheek De wethouders vertellen. AGENDA GEVONDEN Kegelmarathon P.JENNESKENS <V VAN OORSCHOT M O DE 'n Persoonlijke Zaak Voetbalvereniging Geysteren 40 jaar Kuulfeesten in Maashees PICKNICK VOOR OUDEREN Binnensport kampioenschap Zeskamp Veltum 4 OPVALLENDE VAN GILS-AANBIEDINGEN BIJ CAESAR nu 99.— nu 119.— nu 98.— nu 49.50 CAESAR Vervolg van voorpagina Hel zag er helemaal niet zo fraai uit. En het wijkcomité maakte zich er echt zorgen over, dat de wijk op deze manier zou gaan verloederen. Dus vroeg men aan b. en w. om maatregelen. Het college was zo goed niet, of het moest zich ter plaatse gaan oriënteren. Op dat moment ontbrak er nog alle groen, want de winter hield ons nog in zijn greep, en wat het college daar toen zag was echt niet om over naar huis te schrijven. Het wordt een verschrikkelijke opera tie, verzuchtte wethouder Claessens, als we daar de puntjes op de i gaan zetten. Met andere woorden, al die schuttingen en bouwsels af laten breken. Ook zal het college zich nader moeten bezinnen over het al of niet verkopen van de Teststroken openbaar groen aan diege nen die het nu ongevraagd in gebruik hebben genomen. Gelukkig heeft het goed opgeschoten groen nu veel van de ongerechtheden aan het oog onttrokken. Maar eens, en vermoedelijk komende herfst, zullen er toch maatregelen getroffen moeten wor den. BEGRAAFPLAATS Het is de nabestaanden van de overle denen. die destijds zijn overgebracht van het Petrus Banden-kerkhof naar de algemene begraafplaats Boschhuizen, nog steeds niet duidelijk of men nu wel of niet moet betalen voor het instand houden van deze oude graven. En dege nen die zich gehaast hebben om te beta len. vragen zich nu af of ze niet wat voorbarig zijn geweest. Het mag voor hen een troost zijn, dat zelfs het college van b. en w. het nog niet weet... Althans, b. en w. hebben nog geen standpunt ingenomen, zo ver zekerde ons wethouder Claessens. Er is zojuist een nota over deze aangelegen heid gereedgekomen. Het college gaat die nu bestuderen, om vervolgens op 2 juli a.s. een excursie naar de begraaf plaats te houden. Daarna komt er een definitief standpunt ter tafel. Er zijn nogal wat mogelijkheden. Wil men het oude kerkhof (vak O) bijvoor beeld in standhouden, dan zal er voor betaald moeten worden. De gemeente kan dat namelijk niet voor haar reke ning nemen. Evenmin kan men er ..een monument" van maken, want dan komt het onderhoud ook weer ten laste van de gemeente.... Maar het ziet er wel naar uit. dat de nabestaanden, afstand zullen moeten doen van al dan niet in het verleden ge dane toezeggingen. ODAPARK De plannen over dit Venrayse stadspark zijn al eens eerder gepubli ceerd, maar we zien er nog niets van de grond komen... Volgens de wethouder is het een kwestie van.ggjd... De.Liöösclub.heeft, d^evraagd het initiatief genomen om vfti het Odapark een echt park te maken met veel (ook educatieve) funklies. Maar de Lions schrokken toch wel wat van het kostenplaatje. Daarom nam men kontakt op met de andere Venrayse service-clubs, de Rotary en de Round Table. Gezamenlijk zou men er de schouders onder kunnen zetten. Maar om de noodzakelijke investeringen weer niet te grabbel te gooien aan het vanda lisme, moest er een formule gezocht worden, waardoor het park in de toe komst beschermd zou worden. De be scherming zou kunnen bestaan uit een beheerder, die in het park gaat wonen. Zo iemand is intussen al beschikbaar. Ook de plannen rond het bekende thee huis, en zijn toekomstige laak, staan al op papier. Inderdaad spelen de financiën nog een belangrijke rol. Het laat zich echter Op woensdag 10 juni jl. werd de kegelmarathon afgesloten met de overhandiging van het bedrag ƒ3860,50 aan pater Jan Peelers, in de pub The Old Calahan te Venray. In aanwezig heid van de spelers aan de marathon met aanhang de familie en enkele supporters werd deze avond op een gezellige manier doorgebracht. Pater Jan Peeters werd door dit gebeuren compleet verrast en vertelde dat hij pas bij binnenkomst iets ging vermoeden. Nadat men plaats had genomen en voorzien was van een kop koffie met gebak, gaf Wim Salters aan Jan Peeters enige uitleg van het hoe en waarom van deze aktie en werden alle medewerkers van de marathon voorgesteld. Hierna kon Jan Peeters eigenhandig een cheque openmaken met het eerder genoemde bedrag er op vermeld. Hij vertelde het een en ander over zijn werkgebied, en zei ons te zijner tijd ook via de familie te vertellen wat er zoal met het bedrag gedaan was. Verder bedankte hij iedereen ook namens zijn medewerkers in Nieuw Guinea voor deze spontane aktie. Al met al kwam er zo een einde aan een geweldig geslaagde aktie met spontaan medeleven en een leuk samenzijnmet Pater Jan Peeters en familie. aanzien, dat nog dit jaar met de renova tie wordt begonnen en dat men, als alles goed gaat, volgend jaar kan genieten van een prachtig park in de onmiddelij- ke nabijheid van het centrum. TORRO Nog steeds is de inrit en de toegangs weg tot de laad- en losplaats van de Tor- ro, aan de Hoenderstraat, niet verbreed. Het trottoir is nog steeds kapot en de kastelein van het „Gouwe Lêwke" loopt nog dagelijks de kans dat men zijn gevel indrukt.... De gemeente staat startklaar, aldus de wethouder, om die verbeteringen aan te brengen. Het wachten is op een officiële bevestiging van de Torro-directie, dat dit bedrijf de kosten voor zijn rekening neemt. En daar wacht men al maanden op. Wat de verruiming van de emballage opslagplaats betreft en de aanleg van een fietsenstalling voor het Torro-per- soneel, schijnt de Torro in onderhande ling te zijn met aangrenzende grondeige naren om een strook grond te kunnen kopen. Niet alleen zou dan de emballage onopvallender opgeslagen kunnen wor den. maar de vrachtwagens zouden ook meer plaats krijgen om te draaien. Helaas, zo vlug is de Torro nu ook weer niet. SCHOUTENSTRAATJE Vorig jaar om deze tijd is er met enig bravour van particuliere zijde een plan gelanceerd om het Schoutenstraatje be ter begaanbaar te maken, er een leuke verlichting in aan te brengen en wellicht nog meer dingen te doen om deze straat bij het winkelende publiek aantrekkelij ker te maken. Maar verder dan een her bestrating door de gemeente, waardoor de lastige straatgoot opgeruimd werd, is er niets gebeurd.... Het verlichtingsplan, dat mede door de belanghebbenden werd opgesteld, vond geen genade in de ogen van de PLEM. Niet dat het plan niet aardig zou zijn, maar het stroomverbruik en het lichteffekt zou veel te laag zijn. Reden waarom de PLEM „neen" zei. En nu kan men er lang en breed over vergade ren, maar de gemeente kan aan het standpunt van de PLEM ook niets ver anderen. Blijft over dat de belangheb benden zelf opkomen voor de Icosten.... De gemeente zal straks, na de bouw vakvakantie, bij de renovatie van de Schoolstraat, wel zorgen voor een dui delijke en fraaie aansluiting met het Schoutenstraatje. Maar of dat dè oplos sing zal zijn, betwijfelde de wethouder. Licht brengt het in geen geval! AUTOSLOOPPLAATSEN Onze laatste vraag aan wethouder Claessens was over de stand van zaken bij de autosloperijen in de Endepoel, van Robben en Burhenne. DF AA'ëTh'öudêr 'was'nieV pessimistisch Burhenne bijvnorbaald zon meer bcigid- heid tonen om met zijn handel en wan del te verhuizen naar de Smakterheide. Het is echter een kwestie van financiën - zowel bij Burhenne als bij de gemeente. Maar toch ligt een oplossing in het ver schiet. De Raad van State heeft afgelopen week de zaak Robben behandeld. Meer speciaal de door hem illegaal in gebruik genomen grond. Het is te verwachten, dat de komende uitspraak in dit geval zeker ontruiming zal bevelen. Maar die ontruiming heeft in feite al plaats ge had, want er staan nu geen sloopauto's meer.... Overigens zijn er enkele dwangsom men van Robben geëist; zowel voor de ontruiming als voor de vervuiling van de grond. Maar hoe dan ook, het blijft een onverkwikkelijke zaak. TEL.04780 84985 BRAND IN GARAGE De Venrayse brandweer moest in aktie komen voor een brand in een garage aan de Paul Burgmanslraat. Daar was bij snijwerkzaamheden aan een sloopvuilniswagen brand ontstaan. De brandweer wist uitbreiding te voorkomen. De garagehouder zal wel de rekening van de brandweer gepresenteerd krijgen omdat hij niet de voorgeschreven veiligheidsmaatregelen had genomen. De schade bleek echter gering. VANDALISME Een aan de Lelie geparkeerde personenauto was met diepe krassen in de motorkap dusdanig bewerkt, dal de kosten om de auto weer krasvrij te maken, een bedrag van 1200,- zal vergen. EXCLUSIEVE MODE EXTRA LAAG GEPRIJSD BIJ VAN OORSCHOT Een groot deel van onze schitterende mode-collectie kreeg n ander prijskaartje Voor onze bekende merkkleding betaalt u nu dus verrassend weinig geld Signaleer het persoonlijk Maar haast u wel Want uw mode-speciaalzaak heeft van elk model slechts een paar stuks Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Op vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 juli viert R.K.S.V. Geysteren het 40- jarig bestaansfeest. De feesttent staat op hel z.g. kermisterrein aan de DorpsstraatDit weekend zijn er diverse aktiviteiten georganiseerd, getuige het nu volgende programma: Vrijdag 3 juli: voetbalwedstrijd tus sen het huidige le elftal het elftal van '74-'76 19.30 uur. 20.30 uur Dans en muziekavond m.m.v. het Hoforkest uit Maashees. Zaterdag 4 juli: Stratenloop 15.30 start 5 km 16.00 start 10 km Inschrijven kan gebeuren in de feesttent aan de Dorpsstraat kosten 4,- (deelne mers vanaf 17 jaar). 19.00-21.00 receptie 40-jarig bestaans feest. 21.00 Dans- en muziekavond. Zondag 5 juli 9.00 H. Mis voor levende en overleden leden van de vereniging. 10.00- 16.30 vrije markt. Braderie 100 kramen op deze markt mag van alles verkocht worden. Entree 2,50 per per soon. Verder zijn er nog diverse neven aktiviteiten zoals een optreden van de Trialclub uit Baarlo, een show van oude landbouwmachines en oude trucks. Vandf 11.00 uur is er frühshoppen m.m.v. de Eikenhofkapel uit Oostrum. Op de markt zelf is ook muziek en wel van Mallemoer uit Geysteren. Wat gaan we nou krijgen? Kuulfeest ja, het is een groots openlucht feest. De 2e editie van de Kuulfeesten komt er aan en hoe! Op zaterdag 4 juli a.s. zang en dans, muziek en kampvuur en doorlopend water lichtspel in de vijver, opgeluisterd door de befaamde Venray se hofkapel o.l.v. Herman Stevens. Meer dan 15 muzikanten met muziek voor elk wat wils en dansen op de overdekte dansvloer. In het voorpro gramma om 19.30 uur een optreden van het 50 personen tellende jeugdorkest B.M.W. le prijswinnaars van het Belgische Muziekfestival voor jeugdor kesten. Op zondag 5 juli a.s. na de Hoogmis om 11.00 uur Frühshoppen met de fantastische non-stop muziekmakenae uit 18 personen bestaande orkest The Basement Boys. Zowel op zaterdag als zondag genieten en proeven van de heerlijke barbeque. De festiviteiten vinden plaats bij de vijver aan de Vennenweg/Broekweg te Maashees. Loop er ,ns uit, kom d'r bij, de tweede editie van os eigeste Mushesse Kuulfeest. Boekhandel van den Munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Op dinsdag 7 juli a.s. is hel weer zo ver. Dan vindt weer de jaarlijkse pick nick voor Venrayse ouderen plaats. Als locatie is dit jaar gekozen voor de schouwburg en het schouwburgplein. Met slecht weer kan dan alles binnen plaatsvinden, bij goed weer kan het bin nen en buiten een gezellige boel worden. Het buitenterrein wordt afgezet en daarbinnen vinden dan diverse activitei ten plaats. Er speelt een draaiorgel om de gezelligheid nog te verhogen, er zijn diverse hapjes en drankjes verkrijgbaar en er zullen grote spelen opgesteld staan. Binnen speelt hel orkest „De Oldti mers" uil Sevenum en daar kan dan ge danst worden. Ook binnen slaan spelen en is er gelegenheid iets te eten en te drinken. De middag begint om 14.00 uur en duurt tol ongeveer 17.30 uur. De entree bedraagt 2,50 per persoon en daar voor krijgt U tevens één consumptie. Als U zorgi voor een goed humeur, zorgen wij voor het weer! Met nog twee onderdelen, het zwem men dat gisteren heeft plaatsgevonden en het afsluitende basketbaltoernooi zit het kampioenschap er bijna op. Een van de aardigste onderdelen is al tijd het badminton. Aardig omdat iede reen wel eens met een shuttle en racket heeft geslagen. Het wordt echter snel anders als dat gebeurt via de spelregels. Veel moeilijker en zoals vaak lijkt het zo gemakkelijk. Vraag het maar eens aan de enthousi aste deelnemers van Spio. Zij werden bij de heren dik verslagen omdat toch blijkt dat zwemsport heel wat anders is dan zaalsporl. De uitslag bij de heren. 1.RooyseVK 40 pt. 2. Manual 35 pt. 3.ZVV 35 pt. 4. Red Stars 25 pt. 5. Jumpers 25 pt. 6. Spio 15 pt. De uitslag bij de dames. 1.RooyseVK 40 pt. 2. Manual 35 pt. 3. Spio 30 pt. 4. Jumpers 25 pt. Manual en ZVV waren gelijk geëin digd op de tweede plaats terwijl Red Stars en Jumpers gelijk op de 4e en 5e plaats stonden. Zaterdag bij het afsluitende toernooi zullen tevens de jokers bekend worden gemaakt en de eincfititslag. Aan de Katholieke scholengemeen schap Gelre in Nijmegen slaagde Ingrid Verhoeven voor het Middelbaar Detail- handelonderwijs. Op vrijdag 26 juni jl. is Riek van de Steeg geslaagd voor haar ingenieurs diploma aan de landbouw Universiteit Wageningen, studierichting Moleculaire wetenschappen. Annemiek Weijs uit Leunen is aan het Conservatorium in Maastricht geslaagd voor docente blokfluit. Aan de hogere economische school te Enschede slaagde Frans Vermeulen voor de bestuurskundige Informatica. KATHOLIEKE MAVO DE KOLK Geslaagde 2e periode Gerard Arts, Ysselsteyn, Stella Bergh, Leunen, Ruud Engelen, Venray, Marian van Hoek Venray. Leon Jans Maashees, Anuchka Joosten, Oostrum Marly Smets Heide, Ruud Stevens Well. Jimmy Tembong, Venray, Karin van Vegchel, Venray; Irma Verheijen, Venray, Anette Wijnberg Venray. Scholengemeenschap Jerusalem HAVO CSE II Olievier van de Boer, Oostrum, Harm van den Bosch Venray, Jose Bouten, Meerlo, Yvonne Gerrits, Venray, Mathieu Litjens Maashees, Jolanda Luijks, Castenray, Karin Nelissen Meerlo, roger van Osch, Horst; Anita Pouwels, Swolgen, Mireille Schippers, Horst. VWO CSE II Atheneum A Anouk van der Meulen, Venray/Well; Peter Nabben Tienray. Atheneum B Eric Luijpers, Venray, Erik van den Munckhof Venray, Marcel Noordhuis Venray, Mukesh Sanichar Venray. Zondag 5 juli is het weer feest in Veltum, bij de jaarlijkse zeskamp, die wordt georganiseerd door de Wijkvere- niging Veltum. Acht ploegen zullen strijden om de wisselbeker. Thuylshof kan ditmaal de wisselbeker voorgoed in haar bezit krijgen want ze wonnen deze reeds 2x. Dat wordt dus spannend. .Sr» Rondom de zeskamp zijn tal van aktiviteiten, EHBO Venray is aanwezig, Zuutjes An verzorgt de muziek. De Veltumse middenstand is ook aanwezig op het veld. Super Tien geeft een volle winkelwa gen kado aan diegene die het juiste bedrag v.d. waarde raadt. Ook Bart Oomens geeft een „stukje vlees" weg, aan degene die het juiste gewicht raadt. De opbrengst - u kunt meeraden voor 1,- wordt door beide middenstanders ook nog eens geschonken aan de Wijkvereniging, dus meedoen. Ook meedoen mag men met Jeu De Boules Venray die U laat zien hoe het petanque gespeeld wordt. Verder treft U er infokramen van o.a. politie Venray, Wijkcentrum en Wijk vereniging en ook kunt U een hapje proberen bij Super Tien of Bart Oomens. Ook de Spaanse Gemeenschap Venray is aanwezig op de Zeskamp. Zij verzorgt enkele typische_ Spaanse hapjes, die U niet mag missen. Verder is er gelegenheid om op een terrassje de kelen te smeren. Wat U ook niet mag missen zijn de dansgroepen die de pauzes verzorgen. De le pauze wordt verzorgd door de Spaanse dansgroep Rocieras; de 2e pauze door ROCK en Roll dansgroep van Lon Wetjens. Beide groepen zullen voor een wervelende show zorgen. De zeskamp begint om 12.00 uur op het terrein Pettemakers- straat in Veltum. Voor de kinderen is er ook op en rondom dat terrein een grote kinderrommelmarkt en een spellencir- cuit. Dit programma begint al om 11.30 uur en duurt tot 17.00 uur. Na 18.00 uur zullen op het terrein aan de Pettemakersstraat de diverse prijsuitrei kingen plaatsvinden, met muziek en dans. OPENBARE BIBILIOTHEEK Afd. voor volwassenen, julianasingel 33 afd. voorde jeugd Schoolstraat 32 Venray tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afd. voor de volwassenen. Atwood Margaret. Het verhaal van de dienstmaagd. De ervaring van een ondergeschikte vróuw in een door godsdienstfanaten geterroriseerd ge deelte van de Verenigde Staten in de 21e eeuw. Bernhard Thomas, Amras: In een Tirools dorp gaat een gezin aan zelfmoord ten onder. Brink, Jos. Lekker Lui. Humoris tische schetsen van alledaagse dingen. Haley Jocelyn. Duistere droom. Om duistere redenen komt het niet tot een huwelijk tussen twee elkaar toegezegde mensen. Hyde Chambers, Frederick R. Het jaar van de rode draak. Ten tijde van de Chinese annexatie van Tibet in de jaren vijftig tracht een boedhistische abt een petitie r.aar het buitenland te smokkelen Johnson, Denis Engelen. Met haar twee kinderen op de vlucht voor haar echtgenoot ontmoet een jonge Ameri kaanse vrouw een kleine crimineel. Kloeck, Jacqueline. Weekends. Een vrouw die zich verwaarloosd voelt door haar man, tracht een bevriende jonge weduwnaar het gemis van diens vrouw te helpen verwerken. Leonard Elmore. Stick. Een kleine crimineel belandt door toeval in kringen van de georganiseerde misdaad. Aan vankelijk lijkt hij succes te hebben. Meijsing J.N. De Whitman affaire. Een defensietransport dat op weg naar Nederland aan de Zwitser-Italiaanse grens vastzit, krijgt als vervangend chauffeur iemand van de speciale dienst van Binnenlandse zaken, die al snel merkt dat er iets met de lading niet klopt. Olshan Joseph, Clara's geheim. De verbondenheid van een onzekere jongen met een wijze huishoudster geeft beiden een doel in het leven. Parel, een In het rijstveld. Bundel verhalen van na 1960 van Indonesische auteurs over het alledaagse leven in hun land. Reinecker Herbert. De ware toe dracht. Een man van middelbare leeftijd wiens veel jongere vrouw vermoord wordt, gaat zelf op zoek naar de dader. Salinger. J.D. De vanger in het koren roman. De gedachten en gevoelens van een 16-jarige Amerikaanse jongen die van school is gestuurd en door New York zwerft, Sciacia Leonardo: Todo Modo: het gevaar van geestelijke oefeningen. Een geheimzinnige bijeenkomst van Itali aanse notabelen onder leiding van een mysterieuze priester leidt tot drie moorden. Seme Walter. De tijgerin. Dadaisti- sche schildering van de zelfkant van Parijs en de Riviera in de jaren 20. Openingstijden afd. voor volwassenen Maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 uur Dinsdag tm donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Openingstijden studiezaal Maandag tm donderdag 10.00-12.00 14.00-18.00 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-21.00 uur Zaterdag 10.00-13.00 uur 23 t.m. 29 juni Mechelse herder, zwarte bouvier, geldbedrag van ƒ65,-, herenhorloge met radio, Quartz dameshorloge, merk Lo tus, rood knipbeursje inh. rozenkrans, zilveren herenring met inscriptie, sleutel merk Kis, huissleutel en fietssleutel, drie sleutels aan een rode hanger, groen etui met 2 sleutels, aantekenschrift (kenne lijk klapper geweest). Voor inlichtingen kunt U zich tijdens kantooruren wenden tot de administra tie van gemeentepolitie Venray, Leunse- weg 4. tel. 04780-84888, tst. 224. GROTE BUIT UIT VITRINE Het moet in recordtijd zijn gebeurd, want juist op het moment dat een vitrinekast van een drogisterij in de Grotestraat even niet op slot was, heeft de dader of hebben de daders kans gezien om voor een bedrag van 1000,- flessen deodorant en andere geurige artikelen uit die vitrine te halen. Het werd direct opgemerkt, maar toen waren de dader of daders al niet meer te bespeuren. 1Sportieve VAN GILS jacks 2. VAN GILS pantalons een zéér mooie ruit 3. VAN GILS pantalons (grijs katoen) 4. VAN GILS shirts 100% katoen, vele kleuren Tot ziens bij jonge mannen mode Grotestraat 2. Venray Tel. 04780-10943 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: A.J.M. KOENEN Stationsweg 15 tel. 88262 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: T. VAN THIEL Tel. 88800 DR. VAN DONGEN Past. Jeuckenstraat 6 America tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5 tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tol 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAGEN TEL. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J.M. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens afspraak W.H. KREMER Mgr. Nolenstr. 12 Venray tel. 81000 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers. Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. M. VERMAZEREN Blitterswijck tel. 04784-2273 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds lussen 6.en 7.uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum ..Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY I.eunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGF.M. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19 00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in hel Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 AI.G. MAATSCHAPPELIJK WERK De Cloekert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spicekuur elke maandag in de Cloekert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VF.R. VENRAY Tel. 82750 BUREAU VOOR RECHTSHULP Spreekuur alleen na lel. afspr. 85968

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3