Bibliotheek AGENDA GEVONDEN de vele gezichten van de Japon. Schooljeugd brengt 12 mille bijeen voor Dominicaanse Republiek Prijsuitreiking balonnen- en etalagewedstrijd Koninginnedag Laatste „staties" Groots Opera- korenfestival in Overloon professionele schoonmaak Super vlooienmarkt TOERTOCHT Grote luizenmarkt in Overloon 21e Peeltoernooi in Oploo Schouwburg programma Muziekfeesten in Overloon Muziekfeesten Castenray Dubbel succes voor harmonie Oostrum Kerkdorpconcert te Merselo VETO speelt „Geluk" Lezing Psychometrie INGEZONDEN PEEL EN MAAS CAESAR jonge mannen mode Venray OORSCHOT Kraag- en mouwloze jurkjes Slanke, elegante |aponnen. Romantische japonnen met kant Subtiele taille- en rugaccenten. De mode kiest voor variatie. Omdat u graag uw eigen mode kiest Grotestraat 73. Venrav Helmond. Roosendaal, Boxmeer. Oss. Venrav. De Wereldkinderen sponsortocht van zondag jl. in Venray is een zeer groot succes geworden. Meer dan 290 kinde ren hadden sponsors gezocht die 'n be paald bedrag per gefietste of gewandel de kilometer betaalden. Voor de allerkleinsten was in Veltum een wandelroute van 5 km uitgezet. In Brukske kon gekozen worden uit 'n wandelroute van 3 of 6 km. De grotere schooljeugd had de keuze uit'n fietstocht van 15 of 30 km, door de fris-groene omgeving van Venray, Wanssum en Geysteren. Om de veiligheid van de deelnemers te waarborgen waren 30 in oranje vesten gestoken oversteekposten aan wezig om hulp te bieden. Zowel rijwielmagazijn Poels, de bezemwagen als de EHBO-ers zijn gelukkig niet in aktie hoeven te komen. De vereniging Wereldkinderen en de deelnemende scholen zijn zeer tevreden over het resultaat van deze aktie en zullen er zorg voor dragen dat de op brengst zo spoedig mogelijk op de plaats van bestemming komt. Voor deze aktie is dat een Lepra dorp in Nigua in de Dominicaanse Re publiek waar we kinderen vakonderwijs wil laten volgen zodat ze ondanks hun lepra-handicap toch nog 'n baan kun nen vinden om zodoende enigszins in hun levensonderhoud te kunnen voor zien. In 'n later stadium zal aan de deelnemende scholen een presentatie worden verzorgd over de vooruitgang van hun project in Nigua om te laten zien dat hulp op afstand zeer goed mogelijk is. Hartelijk dank aan alle deelnemers, alle sponsors van de kinderen, sponsors van de organisatie, alle vrijwilligers, de teams van de Keg, Coninxhof en de Flierefluit voor hun bijdrage aan dit succes. Afgelopen zaterdag vond de prijsuit reiking plaats van de ballonnen- en eta lagewedstrijd, die door het winkelcen trum, in samenwerking met het Oranje- comité. op Koninginnedag was georga niseerd. De ballonnenwedstrijd kende een erg jjrote deelname. De duizend ballonnen up het kerkhof van de St. Petrus'Bandenkerk heeft het voegers- bedrijf Toon Relouw uitstekend werk verricht bij het herstel van de laatste twee staties/kapelletjes van de Zeven Smarten van Maria, die een eeuw geleden het kerkhof omringende. De beide foto's laten duidelijk zien dat er prima werk is geleverd. En dat notabene op de „bonnefooi". Toon Re- louw wilde namelijk niet wachten of er voldoende geld binnen zou komen om deze twee kapelletjes te restaureren. Hij stak de handen uit de mouwen en ging zonder meer aan de slag. En het resul taat mag gezien worden De Werkgroep Kruisen en Kapellen die bemiddelde bij deze bouwkundige renovatie, zal nu nog zorgen dat de schuine „daken" van beide kapelletjes waterdicht gemaakt worden, om in de toekomst nieuwe schade te voorkomen. Wat er met de statie-afbeeldingen zelf moet gaan gebeuren, is nog niet duide lijk. Er is nog slechts één originele statie, zie foto. Maar deze, van zachte Franse steen gemaakt, is zo verweerd en aangetast, dat men zou denken dat er 'n vuurtje was gestookt. Het andere kapelletje heeft ooit eens een nieuwe statie gekregen, maar is eveneens ver weerd, om niet te zeggen: vergaan. Her stel in vroegere toestand is voor beide afbeeldingen praktisch onmogelijk. Overwogen wordt of de Vrije Akademie geen kunstenaars heeft die bereid zijn nieuwe afbeeldingen te maken. Uiter aard staat daarbij een financiële tege moetkoming op het tweede plan, want er is gewoon geen geld voor. Maar het is toch ook niet zinvol, om de oude kapot te en vergane staties maar te laten die op Koninginnedag te vergeven wa ren, waren reeds rond het middag uur de lucht in. De ballon van Cindy Penris kwam het verst, nl. in Denemarken. De overige winnaressen waren Monique Ewals en Anouk Boonhof. Zij allen ont vingen VVV-bonnen. Ook de etalagewedstrijd, die toch ze ker niet gemakkelijk was, kende over de honderd deelnemers. Bij de juiste teke ning moest het juiste cijfer gevonden worden. Deze wedstrijd was verdeeld in twee categorieën. In de leeftijd van 7 t.m. 9 jaar ging de eerste prijs naar Yvonne Spee. Patrick Mierens werd tweede en Ruud Spee derde. In de leef tijd van 10 jaar en ouder ging de eerste prijs naar Silvia Odenhoven. Peggy Wil- lems werd hier tweede en Janneke van Benthum derde. De prijswinnaars ont vingen een stripalbum en een boeken bom De prijzen werden uitgereikt in het VVV-kantoor aan de Grote Markt door dhr. A. Verlinden van het Winkelcen trum Venray. Het is voor hei eerst in haar bestaan, dat het Gemengd Zangkoor „Logeko" een concert uitvoert, geheel gewijd aan Operakoorwerken. Ook voor gemengd koor zijn er indrukwekkende werken uit te voeren, zoals U in dit concert kunt beluisteren. Logeko treedt tijdens dit concert niet alleen op, maar zingt in samenwerking met het Vlijmens Mannen- en Dames koor. De koren uit Vlijmen staan onder leiding van dirigent Nol Ardts, broer van de dirigent van het Overloonse koor, Jos Ardts. Maandenlang zijn deze koren aan het repeteren, om alles zo volmaakt moge lijk te brengen. Het programma ziet er als volgt uit: Uit „Lucia di Lammennoor" van Donnizetti hei feestlied „Per te d'immenso giubilo"; daarna een in drukwekkend lied, als de aanwezigen horen dat Lucia haar man vermoord heeft: „Oh! Qual finesto". Uit „I Lombardi" van Verdi, het Pel grimskoor en hel „Precessiekoor, Gerrusalem.... Gerusalem". Introduzione-galop con cori „Esul- voor wat ze zijn, terwijl de kapelletjes zelf zo prachtig zijn hersteld. En Venray heeft zo'n kunstenaars! Kijk maar eens naar de afbeeldingen in de staties van de Zeven Smarten van Maria bij de Paterskerk, welke ook met veel liefde en kunstzin op de Vrije Akademie zijn gemaakt. Wilt U het werk aan deze twee laatste staties bij de Petrus Bandenkerk alsnog steunen, dan is uw financiële bijdrage van harte welkom op rekening nr. 1539.42.878 onder vermelding: „de Zeven Smarten". TELEFOON 04780-87024 siamo" een prachtig feestlied. Uit Ernani. Uit „Die Zauber flöte" van Mozart, zingen de solisten enkele werken, o.a. Dies Boldnis is bezaubernd schön, (te nor)- aria van Sarastro (basZ)- aria van Pamina (sopraan). Priesterkoor (man nenkoor). „Fidelio" van Beethoven; „O, Welche Lust" (mannenkoor, bas, tenor). Uit „II Pirata" van Bellini, „Mars en koor en aria van Ernesto (bariton); „La Traviata" Verdi; aria Violetta (so praan), duet Violetta en Alfredo (so praan - tenor). Ook worden nog enkele werken ge zongen uit het Oratorium „Die Jahres- zeiten van Haydn. „Komm Holder Lenz - Sei nun genadig" en „Ein madchen das auf Ehre hielt". Het concert wordt gegeven in de kerk te Overloon, op dinsdag 26 mei, aan vang 20.00 uur. Op zondag 24 mei wordt op het terrein aan de Leunseweg (v/h Hout handel Schoenmakers) een super vlooienmarkt gehouden waar men ruim 100 kramen zal aantreffen met „schat ten" die de bezoekers daar voor lage prijzen hopen te bemachtigen. Gebruik te artikelen zijn op deze vlooienmarkt voor onbegrijpelijk lage prijzen te koop. Wat er allemaal te vinden is houdt u niet voor mogelijk. Kleding, oud gereedschap, schoenen, een oude olielamp die op zolder terecht kwam toen de elektrische in gebruik genomen werd, potjes en pannetjes, oude boeken, de inboedel van oma die naar het bejaardenhuis is vertrokken, enz. enz. Het leuke van zo'n vlooienmarkt is dat je nooit weet wat je tegenkomt, mis schien wel een schilderij dat voor een tientje te koop is, maar wat later een kapitaal waard blijkt te zijn, ook u kunt dit geluk hebben. Zondag kunnen de koopjesjagers dus hun hart ophalen op het terrein aan de Leunseweg van 10.00 tot 17.00 uur. Tevens is er de gehele dag live muziek, en er is regelmatig een voorstelling van het bekende Eindhovense kindercircus Sim-Sala-Bim. De entreeprijs bedraagt 3,— voor volwassenen, kinderen onder geleide t/m 12 jaar vrij. (Vlooien markt Venray u moet het gezien hebben) meer dan 100 stands, muziek, terras, kindercircus. Meterik gaat een jaarlijks terugke rend evenement promoten, onder de slogan „Meterik zien en proeven" Het wordt een fietstocht en een autotocht door bossen en landerijen van Meterik en omgeving, o.a. langs aspergevelden en champignonbedrijven. De eerste tochten worden a.s. zondag 24 mei georganiseerd. De route voor fietsers is ongeveer 15 km; voor auto's 30 km. Starten tussen 11.00 en 14.00 uur. Inlichtingen tussen 17.00 en 19.00 uur 04709-4751 Op zondag 24 mei opent Buurtvere niging „De Pritter" haar jaarlijkse luizenmarkt en Vlaamse Kermis op het terein aan de Stevensbeekseweg. Ook de kinderen kunnen weer een plaatsje huren voor 2,50 om hun speelgoed te verkopen. Tevens krijgen zij een tractatie. Mensen die een kraam willen huren om hun oude of zelfgemaakte spullen te verkopen, kunnen deze huren- voor 25,- Diegenen die hun hobby of oude ambacht willen demonstreren zijn ook van harte welkom. Goede tweedehands kinder- en tienerkleding gaan we ook verkopen. De bedoeling is dat U zelf de prijs bepaalt; wordt Uw kledingstuk ver kocht, dan gaat 20% van het bedrag naar de buurtvereniging. Kleding kan gebracht worden in de week van 18 tot 22 mei naar Frank van Beynenstraat 5 Overloon. Voor verdere inlichtingen kunt U bellen: 04788-1350 of 2151. Het Peeltoernooi van Brabantse en Limburgse Muziekgezelschappen, wordt volgende week in Oploo georganiseerd. Niet minder dan 25 korpsen nemen aan dit toernooi deel. Op Hemelvaartdag, 's middags om 5 uur wordt het Peeltoernooi geopend. Zeven muziekgezelschappen zullen zich dan presenteren, waaronder Holthees/ Smakt en Castenray. Zaterdags zullen wederom 7 korpsen hun muzikaal kunnen ten gehore brengen. Aanvang 5 uur. Deelname is er o.m. van Leunen, Overloon en Vierlingsbeek Op zondag vangt 't toernooi om 14.30 uui aan. en muziekverenigingen zullen dan aantreden waaronder de fanfare van Merselo. In het kader van dit „Peeltoernooi" is er op vrijdagavond 29 mei een grandioos optreden van de „Wurmtaler Musikanten" o.l.v. John Quadvlieg. VRIJDAG 22 MEI 20.15 UUR TINEKE SCHOUTEN TIEN IN TOPVORM De Utrechtse cabaretière die vorig jaar meteen voor een hit zorgde in Venray, komt nu met een nieuwe show. Tineke heeft bewezen, dat ze het niet moet heb ben van alleen maar incidentele sukses- sen, maar dat ze in staat is een volwaar dige one-woman-show op het toneel te brengen. Haar programma's munten uit door vlotte conférences, leuke liedjes, rake typerin gen van collega's uit de lichte muziek en bonte typetjes uitgerust met een zwaar accent. Kortom een vlotte show van een echte theatervrouw, die u een vrolijke avond gaat bezorgen. Ter gelegenheid van de opening van de Botanische Tuin Overloon en het 2e lustrum van de Natuurvereniging „Tus sen Peel en Maas" viert Overloon vol gende week volop feest. Op het muzikale programma staat o.m.: Woensdag 27 mei om 20.30 uur The George Baker Selection. Een aanbeve ling is overbodig. Donderdag 28 mei, Hemelvaartsdag, optreden van de alombekende groep Sp ring. Aanvang 20.30 uur. Vrijdag 29 mei van 14.00 tot 16.00 uur een fantastisch kinderprogramma gebaseerd op de populaire t.v.-produk- tie van De Fabeltjeskrant. 's Avonds om 20.00 uur optreden van Hans de Booy. Deze talentvolle zanger brengt al zijn grote hits en daarnaast een repertoire van zijn lp's. Zondag 31 mei om 20.00 uur in het voorprogramma het regionaal bekende orkest Kontakt. Als hoofdmoot een op treden van I've got the bullets, met ste vige, op rhythm en blues geënte songs, waarin herkenbaarheid en originaliteit hand in hand gaan. Alle uitvoeringen worden verzorgd in de feesttent welke geplaatst is aan de Stevensbeekseweg. Na Merselo en Overloon gaat nu ook Castenray muziekfeesten organiseren en wel bij gelegenheid van het 10 jarig bestaan en de overdracht van unifor men van de Castenrayse fanfare „De Dorpsklank" De feesten worden gehouden van donderdag 9 juli t.m. zondag 12 juli in een grote feesttent aan de Matthiasstraat. Wij komen hierop t.z.t. nader terug. Op het internationaal concours voor muziekgezelschappen in Zussen-Riemst (Belgie) behaalde zowel het orkest als het tamboerkorps van harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum een le prijs. Hel orkest behaalde een eerste prijs in de afdeling Uitmuntendheid. Het tam- boerkorps kwam uit in de tweede afde ling. In deze afdeling zal het tamboer- korps ook deelnemen aan het concours op 14 juni a.s. in het Brabantse Milhee- ze. Hel tamboerkorps behaalde in Bel gië het hoogst aantal punten van de la gere afdelingen zodat dit als een geslaag de voorbereiding mag worden be schouwd van het concours in Milheeze. In samenwerking met de fanfare „St. Oda", afdeling Jeugdorkest organiseert de Muziekschool Venray een kerkdorp- concert, op zondag 24 mei a.s. Het concert begint om 11.30 uur in zaal ,,'t Anker" en de toegang is gratis. Het is een goede traditie geworden om ieder schooljaar een uitvoering in de vaak veraf gelegen kerkdorpen te ver zorgen. Dit moet vooral gezien worden als blijk van waardering van de zijde van de Muziekschool Venray, voor al die ouders en leerlingen die jaar in jaar uit voor de lessen naar Venray moeten ko men. Zondag 24 mei gaat de Muziekschool naar de bewoners in Merselo toe met een zéér gevarieerd programma. Aan dit concert nemen vooral Merse- lose leerlingen en het Merselose jeugd orkest deel. Voor instrumenten waar dit niet in- vulbaar was, zijn andere leerlingen ge vraagd medewerking te verlenen aan dit bijzondere concert. Het concert zal worden afgesloten met een popgroepje. Jazeker, de „lichte muziek" begint opgang te maken in de Muziekschool, zodat we kunnen zeggen: „de Muziek school is van alle markten thuis". U bent zondag 24 mei a.s. om 11.30 uur van harte welkom in zaal ,,'t An ker" te Merselo. De Venlose toneelgroep VETO, resultaat van de toneelproduktiekursus van de Stichting Kunstzinnige Vorming aldaar, gaat in de komende weken in een aantal optreden op zoek naar het Geluk. De acht spelers en hun regisseur brengen een bonte mengeling van muziek, dans en teksten rond dit thema. VETO toont hoe verschillend de ge bieden zijn waarin de mens zijn geluk tracht te vinden; bezit, uiterlijk, geloof, de liefde De groep maakt daarbij gebruik van evenzo uiteenlopende teksten. Ze schrikt niet terug voor 't kombineren van schrijvers als Shakespeare, Stips, Carmiggelt, Campert en Mattheus: een kombinatie die dwingt tot het afwisse len van kabaretteske, absurdistische, realistische en melodramatische speel stijlen. VETO wordt daarin bijgestaan door een accordeonist. Waar kan zulk een toneel beter ge speeld worden dan in de plaats waar velen hopen het geluk te vinden, het café. De groep speelt tussen het publiek met het café zelfs als decor. In Venray zal dit zijn op woensdag avond 27 mei om 22.00 uur in Swingcafé ZaZou. De Nederlandse Vereniging voor Pa rapsychologie organiseert een lezing op woensdag 27 mei a.s. met als onderwerp psychometrie. Aanvang 20.00 uur in de Wieënhof, Leunseweg 20 te Venray. De lezing wordt gehouden door ere-voor- zitler Drs. Kappers, arts uit Amster dam. Kaarten vanaf 19.30 uur verkrijg baar aan de zaal. Toegang voor leden en donateurs gratis. Overige belangstellen den ƒ6,- (CJP en 65+ ƒ4,-). Beste redaktie. Met stroop vangt men vliegen, luidt een spreekwoord. Een ambtenaar stroopt de deuren weer af om een hond te vangen voor 51,—per jaar. Vele oudere mensen hebben een vier voeter uit vriendschap, als aanspraak, om te wandelen. Deze vriendschap kan vaak handenvol geld gaan kosten, als de dierenarts moet komen en dan de kassa aardig doel rinkelen. Maar al die aspergestekers, die zich op onrechtmatige wijze verrijken in en kele weken, waar is dan de ambtelijke hondenmepper? Daar kraait geen haan naar. Het moest zó zijn, dat oude mensen ontheven worden van dat bedrag van ƒ51,— per jaar. Voorde één is vreugde een gewin en voor de ander vreugde een hard gelag. Mag dit als ingezonden in Peel en Maas? N.R. W. VOLGENDE WEEK OP WOENSDAG KOPIJ UITERLIJK MAANDAG 12.00 UUR ADVERTENTIES UITERLIJK DINSDAG 12.00 UUR Afd.voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasinge! 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de volwassenen: BESTE. De beste doktersverhalen uit Libelle. BLOEM, MARION. Lange reizen, korte liefdes. Het relaas van een jonge vrouw die de liefde van anderen nodig heeft om van zichzelf te kunnen hou den. BRAMLY, SERGE. De dans van de wolf. In Florence aan het einde van de 15e eeuw dringt de boeteprediker Savonarola zijn strenge leer aan de stad op en worden boeken en kunstwerken verbrand. CEUSTERS, FRANS. Het naakte meisje. Als in een opvangcentrum voor meisjes met moeilijkheden het jongste en mooiste meisje vermoord wordt, worden adjudant Dalle en rechercheur Verguts met de zaak belast. DELLINO, DON. Witte ruis. Een ogenschijnlijk maatschappelijk ge slaagd Amerikaans gezin raakt verzeild in een wilde jacht op een pilletje tegen doodsangst. DEMEDDTS, ANDRÉ. De levenden en de doden. De lotgevallen van een collaborerende jongeman in de Tweede Wereldoorlog zetten een Vlaamse pries ter aan het denken over goed en kwaad. FLANAGAN, MARY. Stoute meis jes. Verhalen over vrouwen die zich niet gedragen volgens de normen van hun omgeving. GONZALEZ LÉON, ADRIANO. De leren volgel. Een verzetsstrijder van het Venezolaanse platteland wordt tijdens een politieke missie in Caracas per bus en taxi overvallen door herinne ringen. HEIDE-KORT, ANS VAN DER. Afgeschreven.... Als een bejaarde man opgenomen wordt in een particulier be jaardenpension, stuit hij op allerlei mis standen. PASSIE vruchten. Romantische ver halen met een kronkel door een aantal Engelse en Amerikaanse schrijfsters. ROSS, TOMAS. De strijders van de regenboog. De Franse geheime dienst brengt in de Stille Zuidzee een schip van Greenpeace tot zinken, omdat dit iets ontdekt heeft over de Franse atoom- proeven in dat gebied. THOMAS, D. M. De kiemsteen. Een Amerikaanse hoogleraar, zijn moeder en een Engelse vrouw ondergaan tijdens hun vakantie in Cornwall gedaantever wisselingen waardoor zij in een vreemde seksuele verhouding tot elkaar komen te staan. VARLEY, JOHN Millennium. Een rampenteam krijgt opdracht uit te zoeken waarom er aan het ongeluk met twee Jumbo's hoog in de lucht enige bizarre voorvallen aan vooraf gingen. VEENHOFF, JOH. G. Daggelders volk. Een jonge boerenarbeider in de Veluwezoom rond 1900 wordt verdacht van diefstal. VRIES-VAN DER LICHTE, INA DE. Ferdinand en ik. Het leven van een ouder echtpaar is nauw verbonden met dat van twee jonge mensen. Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!! OPENINGSTIJDEN STUDIEZAAL: maandag t/m donderdag 10.00-12.00 14.00-18.00 vrijdag 10.00-12.00 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 OPENINGSTIJDEN AFD. VOOR DE VOLWASSENEN: maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 dinsdag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 Een herenbril met blauw grijs montuur; een rode langharige poes; een vrij grote grijze kat. Zilverkleurige dameshorloge merk Certina; Een blauwe dameshandschoen; Grijze trui met daarin rood en geel. Een wit klein beursje met ritssluiting met inhoud; zilverkleurige armband inscriptie „Ar thur" Autosleutel van het merk Renault; Sleutelhanger met 3 sleutels; een autosleutel BMW en sleutel aan zwart label opschrift „Pouls" Een grasopvangbak, merk Qualcast. Een witte kunststof tuinstoel. Zilverkleurige herenbril merk Sir John; Zwarte ongecoupeerde bouvier, teef; Mechelse herder, ong. 8 maanden, teef; Herenpolshorloge, Quartz, met stalen bandje; Groene portemonnee, inh. kleingeld, munten en 2 sleutels; Witte halfhoge linkerschoen, merk Brownies, maal 38; Blauw etui met 2 sleutels en geldbedrag; Bruin etui met 2 sleutels; Twee sleutels aan een kettinkje; Sleutelbos met circa 17 sleutels waaron der Volvo-sleutels; Boodschappentas met inhoud. Voor inlichtingen kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de administra tie van de gemeentepolitie Venray, tel. 04780-84888 tst. 224. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 DR. KEIJZER V. Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN Tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M.J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12 Venray tel. 81000 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. A. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tol en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gchoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum ..Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY »estsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tol 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. lel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1.5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur Al.GF.M. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen in.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 AI.G. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiënlcnbelangenbeharliging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel 83100 Voor 'n stijlvolle trouwcombinatie kunt U nu ook op Dinsdagochtend terecht bij: Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3