VERENIGINGSNIEUWS L.V.B. Hengelsport Paardesport Flying Flies VENRAY5S MANNENKOOR CRESCENDO VENRODE ARSMUSICA Orkestvereniging Venray Nicaragua- karavaan doet Venray aan L.K.I.B. I.S.V. Venray e.o. Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray e.o. M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Buurtvereniging Brukske Imkers Regio Venray DERDE ORDE Info voor Ouderen Regionale Vereniging Het Groene Kruis Venray O.J.C. DINGUS Play-back en sound-mix show Speel-O-Theek O.J.C. DE BRAK Wijk Noord-West De Berghaag St. Christoffel Triathlon Vereniging Venray-Regio professionele schoonmaak Cursus voor mensen zonder baan Toneelvereniging Balans Donderdag 30 april om 19.00 uur re petitie in de schouwburg voor het koor en van 20.00 tot 21.00 uur repetitie met de Harmonie. 2 mei Uitvoering Cantilenas Profanos in de schouwburg met met Kon. Har monie Euterpe om 20.00 uur. Allen aan wezig zijn om 19.00 uur voor een korte voorrepetitie met de Harmonie. Zaterdag 9 mei opluistering 25-jarig huwelijk H. Kramer-Brounen. Om 16.00 uur H. Mis in Leunen, aanslui tend receptie. 13 JunLdeelname Zuid Ned. Koren- festival. tetMeyel Dinsdag 30 juni deelname internatio naal korenfestival in Music Sacrum te Arnhem. 12 Juli, Castenray. 25 t.m. 27 september Engelandreis. 22 November zondagochtendconcert. 28 November feestavond. Afmelden: A. v. Gestel, tel. 83846. Koninklijke Harmonie Euterpe Koninginnedag 30 april. Bijeenkomst café 't Upke om 11.00 uur voor aubade gemeentehuis (uniform met hoed/pet). Om 20.00 uur repetitie in de schouwburg met het mannenkoor. Zaterdag 2 mei. Concertuitvoering. Aanwezig zijn om 19.00 uur voor korte generale repetitie in de schouwburg (uniform zonder hoed/pet). AGENDA 2 mei voorjaarsconcert. 14 mei jaarvergadering. 17 mei schuttersfeest. 17/24 mei communiefeesten 14 juni jeugdvierdaagse 21 juni aubade LEERLINGENOPLEIDING Koninginnedag, 30 april. 's Middags concert. Bijeenkomst om 11.30 uur schouwburg. Donderdag 7 mei. Repetitie om 18.45 uur. 10 en 24 mei opluistering communiefeesten. DRUMBAND Dinsdag 5 mei. Eerstvolgende repetitie. Bardienst: Dhr. v. Kessel. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.q. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. f Els, iel. 86824. elefop^lublo^^^25^,1 Gem. zangvereniging Zondag 3 mei zijn we vrij. Woensdag 6 mei. Let even op! Van 17.00-18.00 uur repe titie in de Galmhut, Antoniusstraat. Zaterdag 9 mei. Om 15.00 uur zingen wij de H. Mis voor het 25-jarig huwelijk Verschuren- Hesen. Zaterdag 23 mei. Willen de koorleden zorgen dat ze dan vrij zijn voor de zangersdag in Velden. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe le den zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 DAMESKOOR Woensdag 6 mei om 20.00 uur repeti tie in zaal Thielen. Dinsdag 12 mei in zaal In den Engel om 10.30 uur voor de Zonnebloem een H. Mis. In officiële kleding. Zaterdag 16 mei om 19.00 uur avond mis in de Vredeskerk. Zaterdag 23 mei om 19.00 uur avond mis in Oostrum, in officiële kleding. Vrijdag 29 mei in St. Servatius H. Mis t.g.v. het proffessiefeest van Broeder v.d. Bekerom. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevrouw ï'd. Bekerom, tel. 83332 of aan MevrouVv Sijbers, tel. 81353. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 1 mei Om 18.30 uur voor alten en sopranen (tot 19.45 uur) en om 19.15 uur voor te noren en bassen. Zondag 3 mei. Om 10.15 uur hoogmis in de Paters kerk. Maandag 4 mei Geen repetitie en geen spelavond. Om 18.45 uur aanwezig zijn in de Grote Kerk (in uniform) voor deelname aan de Dodenherdenking. Dinsdag 5 mei. Om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 6 mei. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Eventuele afmeldingen: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690 Algemeen: Dank voor het inleveren van oud papier afgelopen zaterdag. De eerstvolgende inleverdatum is zaterdag 16 mei a.s. We hebben al een paar keer laten we ten, dat we zullen deelnemen aan de do denherdenking a.s. maandagavond. Er wordt dus op gerekend dat alle koorle den aanwezig zullen zijn. Zaterdag 2 mei korenavond te Weert Vertrek 18.45 uur vanaf hotel Juliana en Bachstraat Brukske. Dinsdag 5 mei om 19.30 uur repetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3 tel. -81221 of mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de container bij J. van Osch Akkerweg 6 Woensdag 6 en 13 mei om 20.00 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boogaarts in de schouwburg van St. Anna. Afmelden bij M. Grootemaat, tel. 80358. Eveneens op beide woensdagen om 20.15 uur repetitie voor het klein ensem ble o.l.v. A. Thijssen in de muziek school. Afmelden bij P. Houba, tel. 87362. Programma orkest en klein ensemble samen: 10 Mei, 12.00 uur concert in cultureel centrum ,,De Vennen" in Bergen. In spelen klein ensemble 10.00-10.45 uur, orkest 11.00-11.45 uur. 16 Mei, 15.00 uur concert in de schouwburg van St. Anna. Inspelen klein ensemble 13.00-13.45 uur, orkest 14.00-14.45 uur. 17 Mei, 12.00 uur concert in het Boschveldcollege (dus niet in de schouwburg) Inspelen klein ensemble 10.00-10.45 uur, orkest 11.00-11.45 uur. Vrijdag 1 mei doet de landelijke soli- dariteitskaravaan met Nicaragua Ven ray aan. Deze karavaan zal vanaf 14.00 tot 17.00 uur in het centrum van Venray zijn. De karavaan staat in het teken van de landelijke aktie „Nicaragua moet overleven!". Op deze middag zullen er optredens zijn, zal er een informatiestand zijn en is er de mogelijkheid om met mensen over Nicaragua te praten. Een straattheater groep zal 2 3 maal optreden in de Gro testraat. Door middel van grote poppen zjuileO jZij op verschillende aspekten van Nicaragua ingaan zoals de geschiedenis, de opbouw van het land, de dreiging van de contra's enz. Daarnaast zullen er optredens zijn van de Costaricaanse zangeres Guadelu- pe Urbina, die liedjes van zichzelf speelt en liedjes van bekende Latijns- Amerikaanse dichters en artiesten. De toegang is - uiteraard - gratis. Landelijke Sportdag Gehandicapten Zaterdag 25 april zijn er 12 sporters en 2 begeleiders naar Dongen geweest om deel te nemen aan de Landelijke Sportdag voor Gehandicapten. Zes sporters namen deel aan het zwemmen en de andere zes aan het tafeltennis. Het tafeltennistoernooi was goed ge organiseerd, maar omdat er in dezelfde zaal ook gerolstoelbasketballed werd, was de man die alles omriep af en toe niet te verstaan. Na heel wat wedstrijden in de warme zaal bleek één lid van ons een prijs be machtigd te hebben. Pieter Zwambach werd 2e in de 5e klasse. Hij heeft die dag erg goed gespeeld. Ook in het zwembad werd hard gestreden. Twee van onze zwemmers wisten meerdere malen in de prijzen te vallen. Patricia Wollring werd 3e bij de rugslag en schoolslag en 2e bij de vrije slag. Hans Ottenheim werd 3e op de vri je slag en 2e op de schoolslag. Alle drie de prijswinnaars nogmaals van harte gefeliciteerd! Wij denken dat de Stichting Landelij ke Sportdag Gehandicapten terug kan zien op een geslaagde sportdag. Alle 14 van onze deelnemers hebben het in Dongen prima naar hun zin gehad en hopen volgend jaar er nogmaals naar toe te kunnen. De eerstvolgende bijeenkomst van de Geschied- en Oudheidkundige Kring Veniay wordt gehouden op woensdag 6 mei in de foyer van de schouwburg. Aanvang 20.00 uur. Op deze avond zal de heer H.G.M. de Heiden, archivaris bij het gemeente archief Nijmegen een lezing met dia's verzorgen met als onderwerk: Nijmegen vanaf Keizer Augustus tot aan Rooms Koning Willem II. Het bestuur is er van overtuigd dat het een zeer interessante avond wordt en hoopt veel leden en andere belangstel lenden te mogen begroeten. Deze avond is dus ook toegankelijk voor niet-leden. Het bestuur vestigt er de aandacht op, dat deze lezing tevens dient als voorbe reiding op de excursie naar Nijmegen op zaterdag 23 mei. Voorlopige agenda 17 mei communiekanten St. Servatius. 23 mei collekte MMSK. 14 juni jeugdvierdaagse Venray. 27 en 28 juni Jumping Venray. 23 augustus taptoe te Hermallen (B.) 30 augustus Taptoe in de Efteling. 5 september taptoe in Venray. 3 en 4 oktober gemeentelijk muziektoer- nooi. 29 november zondagochtenconcert. Repetities Zondag 3 en woensdag 6 mei voor ma- joretten, miniretten en korpsleden. Afmelden Majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybc. '.el. 87380. Hedenavond oefenen. Schieten in de Endepoel op de schuttersweide. Aan vang 19.00 uur. Donderdag 30 april meiboomplanten bij gildehuis café De Klomp. Aanvang 20.00 uur. Allen in uniform. Zondag 3 mei koningsschieten. Het programma: 9.15 uur bijeenkomst op parkeerterrein nabij de Vredeskerk. Om 9.30 uur afhalen koningspaar in de Niessenstraat. Om 10.00 gildemis in de Vredeskerk. Tijdens deze mis worden twee jubilarissen gehuldigd. Rond 11.15 uur vertrek naar Gildehuis alwaar om 11.30 uur koffietafel en van 12.30 tot 13.30 uur receptie. Om 14.00 uur begin van het Koningsschieten op de schut tersweide in de Endepoel. Omstreeks 18.00 uur wordt de nieuwe koning voor gesteld aan onze zustervereniging St. Anna. Daarna naar het Gildehuis. Zondag 10 mei Dekenaal te Siebenge- wald. Iedere eerste woensdag en tweede donderdag van de maand worden er schietwedstrijden gehouden die meetel len voor de P. Lenssen Memorial Wis selbeker. Aanvang 19.00 uur. Woensdag 29 april a.s. jaarvergade ring in wijkcentrum de Kiosk. Aanvang 20.00 uur. De agenda: opening, notulen vergadering 11 maart jl.in en uitgaan de post/mededelingen, leefbaarheid wijk, jaarverslag secretaris, jaarverslag penningmeester, bestuursverkiezing, kandidaten fam. Rodenburg, verkiezing voorzitter (huidige voorzitter stelt zich onder bepaalde voorwaarden beschik baar), voorstel keja houdt kladkasboek bij evert bjijft boekhouding verzorgen, aktiviteiten voorstellen, huishoudelijk reglement, besluitenlijst, datum d.b., afrekening penningmeester, rondvraag en sluiting. Iedereen is van harte welkom en de koffie staat klaar. Ruilbeurs Op zondag 3 mei wordt in wijkcen trum De Kiosk een ruilbeurs gehouden van 10.00 tot 13.00 uur. Op zondag 3 mei a.s. vindt de 2e bij eenkomst plaats in het imkersseizoen 1987. Zoals bekend, bevorderen deze bi jeenkomsten het onderling kontakt tus sen de imkers waarbij wetenswaardighe den kunnen worden uitgewisseld. Im kers zijn welkom bij Marian Jennen, Kuluutweg 2 te Overloon om ongeveer 10.30 uur. Bedevaart Thorn Zoals reeds eerder gemeld zal onze jaarlijkse Maria-bedevaart dit jaar naar Thorn gaan, het witte stadje nabij de Belgische grens. Voor deze middag- bedevaart op 21 mei kan men zich nog opgeven bij dhr. Jeuken, tel. 82046. We vertrekken om 13.00 uur vanaf het Schuttersveld. Men kan ook opstappen bij de Paterskerk. De kosten voor deze middag-tocht bedragen 7,50. Verteer is voor eigen rekening. Rond 18.00 uur hopen we in Venray terug te zijn. In de periode van maandag 4 mei tot maandag 18 mei zal het activiteitencen trum „De Kemphaan" aan het Kenne- dyplein wegens verbouwing gesloten zijn. De functionaris van het welzijnswerk ouderen is dan ook tijdelijk verhuisd naar de Clockert, ingang Merseloseweg. Voor alle zaken betreffende huisvesting, maaltijden e.d. kunt U daar terecht. Het telefoonnummer 86245. Vanaf 18 mei bent U weer van harte welkom in hel verbouwde activiteiten centrum. Tot ziens.... Op koninginnedag 30 april en bevrij dingsdag 5 mei zijn al onze uitleenmaga zijnen gesloten. Danscursus Rock 'n Roll Rock 'h roll zal in de muziek altijd blijven bestaan, zo ook het rock 'n rol len (het dansen op rock 'n roll muziek dus). Omdat Dingus zeer verbonden is met de rock 'n roll dachten we dat het toepasselijk zou zijn om een cursus te starten. Deze zal gegeven worden door erkende dansdocenten. De eerste serie zal bestaan uit 5 lessen, waarna er meer dere zullen volgen na de zomervakantie. De eerste zal starten op 14 mei en zal daarna op de donderdagavond vervol gen van 19.00 tot 20.00 uur. Zaterdag 9 mei a.s. wordt in wijkcen trum De Kiosk een plaxy-back sound- mix show gehouden. Aanvang half acht. U kunt zich opgeven bij de organi satie, tel. 10000, waar ook alle inlichtin gen te verkrijgen zijn omtrent deze avond. Voor de winnaars zijn leuke prijzen te winnen. Evenals afgelopen seizoen verwach ten wij vele deelnemers en toeschouwers op 9 mei a.s. in de Kiosk. Een keer per jaar willen wij het doen en laten van de Speel-O-Theek met de ouders van onze ieden en belangstellen den even doornemen. Tijdens de uitleen is hier vaak niet veel tijd voor of gele genheid voor en we kunnen ons voor stellen dat er toch vragen of wensen zijn. Dit doen we pp woensdag 6 mei op onze jaarvergadering. Op deze avond komt tevens een consulente Consument en Veiligheid, u het een en ander vertel len over veiligheid in het algemeen en veiligheid m.b.t. speelgoed. We hopen dat het een bevredigende avond wordt. De avond begint om 20.00 uur in de Speel-O-Theek', Kolkweg 29 Venray. Tot ziens. AFDELING VENRAY Woensdag 6 mei gaan we weer fiet sen. We vertrekken om kwart voor twee bij de Vredeskerk. KRING VENRAY Woensdag 6 mei is onze jaarlijkse kringbedevaart naar Oostrum. Aanvang H. Mis om 20.00 uur. Het muzikale ge deelte wordt dit jaar verzorgd door Oostrum. AFDELING OOSTRUM Beste leden. Op woensdag 6 mei vindt weer de jaarlijkse kringbedevaart naar Oostrum plaats. De H. Mis begint om 20.00 uur en zal worden opgeluisterd door ons gemengd koor. Het bestuur hoopt dat onze leden in grote getalen aanwezig zullen zijn. Ieder jaar worden de vitrines van de Flevohof gevuld met werkstukken van leden van Vrouwenorganisaties. Ieder jaar een andere provincie. Dit jaar is Limburg aan de beurt. Als U deze zo mer de Flevohof bezoekt zult U dus creatieve werkstukken vinden van Lim burgse dames, waaronder onze voorzit ter M. Voleberg. Van haar staan er ver schillende kleifiguren in dé vitrines. Dus... als U er mocht komen dan weet U waar U op moet letten.... Koninginnedag, donderdag 30 april, een jaar na Tsjernobyl en onlusten bin nen De Brak. Nu actie-dag buiten de Brak voor alle ex-Brakkers van vóór de sluiting. Verveel je niet op zo'n dag, kom buiten „spelen" bij De Brak. Programma Zondag koffie-kaartuurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Zondag kienen l.b.v. wijkcentrum Den Hoender. Aanvang 19.30 uur, zaal open 18.30 uur. Maandag 20.00 uur sjoelen. Woensdag 18.30-20.00 jeugdclub: sie raden maken voor moederdag. Donderdag 14.00 uur bodywork o.l.v. Ine Clarke. Donderdag 20.00 uur openbare ver gadering bewoners Noord-West. Gaarne nu uw aktiviteiten doorgeven voor het seizoen 1987-1988. Tot ziens in wijkcentrum Den Hoen der. Heb je zin om mee te doen, bel dan naar O.J.C. Dingus, Hoenderstraat 10, Venray, tel. 04780-83293. De kosten voor de eerste vijf lessen bedragen 12,50. Blues in Dingus Vrijdag 1 mei is er voor de liefhebbers van echte, vette blues, in de stijl van o.a. BB King en Freddie King, de Deen se Small Town Blues Band. Zij spelen onder meer rythm 'n blues, boogie- woogie, Chicago blues en Texas blues. Aanvang 22.00 uur en toegang S.T Hobro dinner Hendrix brokken Diepvriesvlees voor hond en poes Hondenrennen en slaaphokken Sierhekwerk voor uw tuin Tuinvijvers en volières Industrieterrein De Witte Vennen Vennenweg 5 Oostrum-Venray Telefoon 04780-82511 VAARDIGHEIDSPROEVEN Op zondag 24 april j.l. hebben de leden van St. Christoffel de vaardigt heidsproeven afgelegd, in een bomvolle zaal aan de Langeweg. Zowel de leiders/leidsters als leden hadden zich goed voorbereid op deze dag, zodat alle leden die op zijn geweest geslaagd zijn. Graad 4: Inge Kreutz, Sasha Jennes- kens, Sandiénne Goossens, Gerti van Soest, Wendy Achten, Shusha Klijzen. Graad 3: Annika Entrop, Rian Voes- ten, Iris Cauwenberg, Christel van Houdt, Debbie Litjens, Cindy Hane- veld, Judith Jacobs, Elles Lenssen, Maud van Arsen, Judith van Baal, Saskia Beunen, Daniélle Jentjens, Es ther Visser, Tanja Jansbeken, Anke Kusters. Graad 2: Yvonne Verhieven, Esther Visser, Monique Litjens, Francine Wol- ters, Floor Zegers, Nicole Klaassen, Marcia Hop, Joys Muijsers, Lobke School, Jenny Frederix, Tamara v. d. Berg, Karin Wolters, Moniek v. d. Pas, Pascalle van Reemen, Auke Jansen, Maggie Vermeulen, Chantal Arts, Ellen van Eldonk, Brenda Pelzer. Brigitte Janzing, Hester van Baal, Marianna Litjens, Katja Janssen, Birgit Carson, Annet Wijnhoven, Inge Theeuwen, Marian Scholten, Berny Janssen, Anouk Theeuwen, Cindy Josten, Melanie Bouten, Jessy Nellissen, Vione Nellissen, Arina Logtens, Renate Log- tens, Lea van Kempen, Mariëlle van Erck, Peggy Willems, Ingrid Willems, Leoni Poels, Debbie Aben. Graad 1: Linda Albers, Cindy Penris, Mariëlle Nabuurs, Mariken Gerritsen, Monique Jacobs, Véronique Philipsen, Moniek Hendricks, Kim Hermans, Maike Selder, Inge Geurts, Monique Cornelissen, Anouk Hout, Lianne Lan- genhuizen, Angèle Giliam, Anneke Verkoeijen, Anke Keijsers, Jetje Ter wijn, Jolanda v. d. Heuvel, Wendy Ra- meekers, Ankie v. d. Heuvel, Patricia Strijbosch, Lisette Spee, Tamara v. d. Broek, Trijntje Bastiaans, Eva Besse- link, Jasmijn Arts, Miriam Arts, Josien Gieles, Natasja Vogelzangs. Monique Theeuwen, Martine Josten, Anouk Ver stappen, Monique Jenniskens, Marie ke Nellissen, Judith Janssen, Kim Arts, Hilde Eibers, Babs Loonen, Susanne Cranen, Cindy Poels, Aukje Poels, Sandra Ariëns, Patty van Meijel, Lotte Penris, Lennie Roefs, Monique Jans sen, Rianne Janssen, Judith Linders, Bianca v. d. Heuvel, Lianne Vermeren, Angelique Lensen, Désiree Nottelman, Patricia Peeters, Cincy v. d. Heuvel, Maartje Simons, Simone Willems, Lonneke Eibers, Fleur van Minderhout, Laura West, Evelien Wijnhoven, Susanne Theeuwen, Linda Stokreef, Sandra Dehing, Jikke Jenneskens, Mieke Jenneskens, Maartje v. d. Laar, Janncke Verstraelen, Chantal van Ger- ven, Sonja van Dijk, Linda Wilms, Miriam Niessen, Willeke Thijmensen, Ivonne Willems, Barbet Verhalle, Irma Maassen, Astrid Schut, Debbie Jennes kens, Meggie van Lisdonk, Lilian Maats. Judith Barends, Ivet Barends. Carla Smedts, Ester Cleven, Marie- Regine Poels, Nickee Hoedemakers, Virginie Janzing, Ruth Verspagel, Rian v. d. Slaak, Angelina Basten, Carry van Gils, Sascha Wetjen, Louise Maatje. HSV T ALVERTJE OOSTRUM De uitslag van de 2e wedstrijd van het Lentekoningsvissen van de korte hengels is 1 Sj. Theeuwen, 2 H. Theeuwen, 3 J. Maessen, 4 A. Gooren, 5 H. v. Valkengoed De uitslag van de 5 dorpenwedstrijd in Wellerlooi is Korpsen 1 Venray 13730 gram, 2 Oostrum 12010 gram, 3 Well 7000 gram. Individueel: 1 R. Wijn hoven jr. 9100 gram, 2 A Voss 6100 gram, 3 B. v.d. Berken 5250 gram. 4 T. Rutten 4980 gram. 5 W. Willems 4800 gram. Zaterdag 2 mei is er de derde wedstrijd van het Lentekoningsvissen K.H. Bijeenkomst om 7.00 uur bij het kruis aan de Maas in Geysteren. Zaterdag 2 mei is er een wedstrijd met Wellerlooi om de Kalden Vuutbeker. Zondag 3 mei is de 5 dorpenwedstrijd van Oostrum. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij Rene Wijnhoven in Wanssum. Er wordt gevist van 8.00 tot 10.30 uur. Voor deze wedstrijden opgeven bij Rene Wijnhoven tel. 04784-1628 tot a.s. donderdagavond 20.00 uur. Jeugdselecliewedstrijd NK Op zondag 21 juni a.s. wordt in de visvijver van Afferden een selectiewed strijd gehouden voor jeugdvissers (beneden 16 jaar) De besten van deze wedstrijd mogen meedoen aan het Nederlands Kampioenschap Jeugd, die op zaterdag 29 augustus wordt gehouden. Jeugdvissers die daardoor interesse hebben moeten zich melden voor 5 mei a.s. bij Pieter Kunen te Grubbenvorst tel. 077-662920. Lente tijd, mooi weer, vissen is een prachtsport met een goede ontspanning. Maar een vergunning daarvoor is altijd vereist. Deze is te verkrijgen bij de secretaris H.M.M. Lenssen Allegro- straat 7 5802 GG Venray. Tel. 04780-87606. HSF DE VRIENDSCHAP NL Jeugdselectiewedstrij Nederlands kampioenschap. Deze wedstrijd wordt gehouden op 21 juni a.s. in de visvijver in Afferden. Jeugdvissers, neem nu reeds contact op met uw vereniging voor de benodigde inschrijfformulieren Vrijdag 1 mei is de Jaarvergdering van de Federatie om 20.00 uur in zaal van Dijk te Oostrum. Naast de gebruikelijke huishoudelijke agenda punten is er een zeer belangrijk agendapunt omtrent het beleid van de federatie nu en in de toekomst. Het bestuur verwacht een afvaardiging van alle leden van de federatie. HSV DE ROERDOMP Zaterdag tijdens de wedstrijd te Tegelen wisten zich A. Sanders, H. v.d. Heuvel, C. Roeffen, B. v.d. Berken en B. v.d. Beuken in de prijzen te vissen. De 5-dorpen wedstrijd te Wellerlooi werd bij de korpsen door Venray gewonnen.. Ind. behaalden A. Voss, B.v.d. Berken, T.Rutten, J. Weijs, A. Sanders J. Koenings en L. v.d. Hoogenhof prijs. Zondag 5 dorpen wedstrijd van Oostrum. Opgeven tot donderdagavond bij H. v.d. Heuvel. Voor uw benodigde vergunningen kunt U terecht bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38 tel. 04780-86569. Na een bijzonder geslaagd trainings weekend op Ppapendal en in omgeving, lijken de meeste atleten met veel animo en vertrouwen het triathlonseizoen tege moet te zien. Aankomend weekend zijn de eerste wedstrijden. Zaterdag in Eindhoven en zondag in Wijchen. Een groot aantal van onze triatheleten zullen daar aan de start verschijnen. Trainingen: Woensdag' zwemmen om 20.30 uur in het combibad te Venray. Vrijdag: zwemmen om 20.00 uur in het combibad te Venray. Zaterdag: lopen. Verzamelen om 16.00 uur op de parkeerplaats van het combibad te Venray. Dinsdag: lopen om 18.15 uur op de atletiekbaan te Venray. N.B. Fietstraining vervalt wegens triathlon te Wijchen. Individueel kan er wel gefietst worden. Wedstrijden: Koninginnedag zijn er in Tegelen, Deurne en Venray diverse trimlopen. 2 mei V* triathlon Eindhoven. 3 mei V* triathlon Wijchen. Inlichtingen over de triathlonvereni- ging zijn te verkrijgen bij Henk Deegens, telefoon 04780 - 87244. L.R.V. en P.C. ST. JAN MERSELO Zondag 26 april hebben de ponyrui- ters en amazones deelgenomen aan de concours-hippique te Castenray. Maar liefst 9 prijzen gingen mee naar huis. w.o.: Voertal klasse L 3e 123 p. B. Rianna Jacobs/Cynder. Ie 136p. B. Rosalindev. Lipzig/Limbrale 132 p. L2: Esther Janssen/Lerial 03e 128 p. B: Jacqueline Willems/Conny 4e 132 p. LI: Renee Basten/Flika 4e 131 p. L1Anouk Ariaens/Sobek 6e 126 p. B: Annemarie v. Rooy/Blessy 122 p. B: Mariëlle winnen/Kantjes Alice 120 p. Bij de ponyspelen behaalde Jacqueline Willems nog een mooie 3e prijs. Dit alles werd nog aangevuld met 'n eerste prijs voor orde en netheid op de zadelplaats. Proficiat allemaal. Internationale wedstrijd Weiterstadt 25 - 26 april: Met 6 leden waren we in Weiterstadt in Duitsland. Hier was een internatio nale wedstrijd op de baan waar vorig jaar de E.K. is verreden. Zaterdag moesten ze allemaal de manches rijden, waar ze goed doorkwa men. Zondagmorgen moest Freddie de halve finale crossen en werd daar eerste. Om kwart over 12 begon de finale. De uitslagen zijn: Powder Puffs 8-9 jaar: Sabine Schoen makers 1; 10-11 jaar: Monique Hof- mans 4. Cruisers 25 - 39 jaar: Jan Willemsen 2; Herman Hofmans 3. Experts 8 jaar: Mark de Bruijn 1; 11 jaar: Freddie de Vries 1 Met Pasen was in Slagharen een wedstrijd voor de junioren. Hier zijn drie van onze crossers geweest. Junioren 6 jaar: Andy Arts 7. Junioren 8 jaar: Sebastiaan Bosma 5. Junioren 9 jaar: Steven v. Kempen kwart finale 5. OPen klasse: Andy Arts halve fin. 6. Sebastiaans Bosma finke 7; Steven van Kempen kwart finale 8. De andere leden van Flying Flies crossten in Helmond en daar waren de uitslagen als volgt: Powder Puffs: Mariska Munsters 5; Hanneke v. d. Bungelaar 3; Mandy v. d. Bungelaar 5; Corrie van Els 1 en Stien Coenen 3, Mirella van Melis 1. Experts: Edwin Munsters 2; Frank van Melis 1; Rick van Melis B fin. 1; Harm Vissers B fin. 1; Peter Heesmans 4; Danny Donders 4; Sandy Jaurensen 1 en Léon v. d. Heyden 2. Junioren: Ad Coe nen B fin. 1, Sebastiaan Bosma 3. Cruisers: Danny Donders 2, Stien Coe nen 3 en Giel van Rijt 8. Open klasse: Mirella van Melis 2; Steven van Kempen 8; Edwin Munsters 2; Frank v. Melis 3; Sandy Laurenssen 3 en Léon v.d. Heijden 7. hoenderstraat 53 VENRAY telefoon04780 87024 -■ Het Projekt Voorlichting Schoolver laters Noordelijk Limburg start op 21 mei a.s. een cursus „Wel gesolliciteerd" De cursus is bedoeld voor mensen die bij het arbeidsbureau als werkzoekende staan ingeschreven. INHOUD Tijdens de cursus komen de volgende onderdelen achtereenvolgens ter sprake: mogelijkheden (van je zelf op de ar beidsmarkt), manieren om aan werk te komen, spontaan solliciteren, telefo nisch informeren, sociale wetgeving, ar- beidskontrakten, de advertentie, de sol licitatiebrief en het sollicitatiegesprek. Elke deelnemer krijgen een werkboek met informatie en verwerkingsopdrach ten en in de cursus wordt veel gewerkt met oefeningen. Op die manier kan de cursist meer inzicht krijgen in het sollici teren en de benodigde vaardigheden ver beteren. De cursus wordt wordt georganiseerd in De Clockert en bestaat uit acht bij eenkomsten nl. op 21 mei, 3, 4, 11, 18 en 26 juni en 2 en 9 juli, elke keer van 9.00 tot 12.30 uur. Van de cursisten wordt een bijdrage gevraagd van 15,-. Voor dit bedrag ontvangt de deelnemer het cursuspakket en andere materialen. Uiteraard is hier bij ook het kopje koffie inbegrepen. De mogelijkheid bestaat dat de reis- en cursuskosten vergoed worden. Wil je meer informatie en/of heb je interesse om deel te nemen aan de cur sus, meld je dan voor 7 mei a.s. bij Pro jekt Voorlichting Schoolverlaters Noor delijk Limburg, Bergweg 4, 5801 EG Venray, tel. 04780-83730 toestel 27. Op zondag 3 mei a.s. geeft toneelve reniging „Balans" in de schouwburg een uitvoering van het blijspel Polly Perkins. Aanvang 20.15 uur. Polly Perkins is een blijspel in drie be drijven. Het toneelstuk speelt zich af in de woonkamer van Leila Calthorp's buitenverblijf in Devenshire. Leila is een jonge weduwe, die op zekere dag te horen krijgt dat een kennis van haar, een zekere mijnheer Winkley, is overle den. De heer Winkley is een oude rijke man die Leila zijn fortuin nalaat. Hier door komt de nu vermogende Leila in een aantal moeilijke situaties, waarbij de verwarring in haar bekendenkring toeneemt. Het blijspel staat o.l.v. Marius Snij ders. Het is de tweede uitvoering van de toneelvereniging, die het vorig jaar be loftevol debuteerde met het blijspel „Een beeld van een man".

Peel en Maas | 1987 | | pagina 7