Bibliotheek AGENDA GEVONDEN 1000 m2 mode en schoenen A y TIJDENS DE PAASDAGEN Para-oefening op vliegbasis De Peel Kegelmarathon t.b.v. pater Jan Peeters Beroepskeuze voorlichting over de metaal Officier van Justitie draaide nachtdienst 525 Schoolkinderen kregen verkeersdiploma 'BUITENLIJST' Gehandicapten willen toegang tot winkels makkelijker maken Fietsverkoop was groot succes de vele gezichten van de Jacks en Jassen. Schouwburg- nieuws w INGEZONDEN jBk jNjik CAESAR Sm De paasdagen worden hoe langer hoe meer door middenstanders, organisaties en verenigingen aangegrepen om eens extra voor de dag te komen of bepaalde activiteiten te ontwikkelen. We hebben uit onze advertenties en berichten een bloemlezing samengesteld waarin men heel in 't kort kan zien wat er zoal te doen is. Voor een totale volledigheid staan we echter niet in... U zult dus ook even de advertenties en berichten moe ten raadplegen. Ook tijdens de Paasdagen exposeert de Venrayse Kunstkring Amber in de vele etalages van het winkelcentrum. Een rondwandeling door het centrum met een kijkje in de etalages toont tientallen fraaie kunstwerken van eigen bodem. Op tweede paasdag heeft er in de schouwburg weer een schilderijen expositie annex verkoop plaats. De organistaie daarvan is in handen van Kunsthandel Irok uit Horst. De werken die tentoongesteld worden zijn allen door beroepskunstenaars vervaardigd. Bijzonder interessant zijn de aquarellen vso de Wanssummer H. Schreinemae- kers. Maar ook nu vrijdag en zaterdag is er in de schouwburg wat Je doen, namelijk een likwidatieverkoop van meer dan 1000 tapijten. In Wanssum houdt men zaterdag, zondag en maandag een kunsttentoon stelling in hotel restaurant Verstraelen. Daar exposeert de bekende kunstschil der Anton Maas uit Hamont met olieverfschilderijen, aquarellen en beel den. Vier dagen lang, van vrijdag 17 april lot en met maandag 20 april [2e Paasdag] wordt in Venlo een voor Noord Limburg nieuw evenement op b«£|S£*fcjied*I^corganteee'rd. een mani- fejlatie bvér-wonen en bouwen in de brede zin van het woord. Deze woonbeurs vindt plaats in de Maas poort alwaar over drie etages ruim 2000 vierkante meter ingericht zal zijn door 70 exposanten uit een groot aantal branches. Letterlijk en figuurlijk vind men er alles wat met wonen en bouwen te maken heeft. En natuurlijk ontbre ken er de speciale attracties niet! Reeds deze week, maar ook paaszondag en -maandag houdt „Weer U-Zon" in Horst open-huis-dagen. U kunt er kennis maken met het complete programma ramen en deuren, veranda's rolluiken en zonwering. Adres: Krane- straat 6a te Horst. In Liessel kan met op tweede paasdag terecht op de Paasshow van Meubelbe drijf en woninginrichting van Hout en Janssen. De vele aanbiedingen maken „de reis" naar de Hoofdstraat in Liessel bijzonder interessant. In het gemeenschapshuis te Yssel- steyn is drie dagen lang een antiekmarkt Op 18, 19 en 20 april is het gemeenschapshuis van 11.00 tot 18.00 uur geopend voor het antiek-minnend publiek. Amba Kunsthandel en inlijsterij exposeert op 2e paasdag een geheel nieuwe collectie schilderijen modern en klassiek van bekende kunstschilders. Tijdens de expositie heeft men extra aanbiedingen. U bent welkom in het atelier aan de Campagnestraat 2a te Castenray. Openingstijd van 10.00 tot 17.00 uur. Natuurlijk is er dit paasweekend ook wat te doen op sportgebied. Tweede Paasdag houdt men in Veulen de intussen traditionele en spectaculaire autocross. In Castenay kunnen de paardelief- hebbers terecht op het jubileumcon cours van Ruiterclub De Eendracht, met een groot aantal deelnemers in de klasse zwaar. De Model Stockcar vereniging houdt tweede Paasdag de tweede bondswed strijd met een internationaal tintje, op het circuit aan de Smakterweg. In hel Paasweekend kan men ook vier dagen lang genieten van enkele tafeltennistoernooien in sporthal de Wetteling. Zaterdagmorgen om 9 uur wordt het eerste balletje al geslagen. Het einde is dinsdagmiddag 4 uur. Een tuinmeubelshow vinden we donderdag, vrijdag, zaterdag en tweede paasdag bij Kelders in Boxmeer. Ook in Boxmeer een paas-meubelshow bij Frans Voermans. Op 2e Paasdag zijn er twee rommel markten, een in de Wieënhof t.b.v. bas ketbalvereniging Jumpers uit Venray en een in Merselo, tegenover de kerk, l.b.v. de soos JUM. Gewoonlijk zijn de autohandelaren ook met de paasdagen aktief. De Fiat GHV garage aan de Stationsweg in Oostrum laat weten dat er dit weekend een occasionshow gehouden wordt. Voorts kan men bij de Peugeotgarage Den Brier aan de Zuidsingel op Leeu wenjacht gaan. Van dinsdag 21 tot en met zaterdag 25 april 1987 zal op de vliegbasis de peel een parachute spring oefening worden gehouden, waaraan behalve door teams van de koninklijke Militaire Academie ook zal worden deelgenomen door een aantal buitenlandse teams. Er zal worden gesprongen tussen 07.00 en 22.00. Gedurende deze tijden zal dan ook rekening gehouden moeten worden met vliegactiviteiten. Gevlogen zal worden met Fokker F 27 troopship en een aantal helikopters. Op 1 en 2 mei a.s. organiseert kegelclub Flower Power" van 14.00 tot 14.00 uur een 24 uurs marathon kegelen t.b.v. de Venrayse missionaris Jan Peeters werkzaam in Irian Jaya (vroegere Ned. Nieuw Guinea). Voor allerlei projecten is geld nodig om deze te kunnen realiseren en dit behoeft steun ook vanuit Nederland. Het werkgebied van pater Peeters is enorm groot en daarbij ook nog moeilijk toegankelijk, want de afstan den moeten vaak te voet en met behulp van dragers worden overbrugt. Dit gebied bevindt zich in het centraal zuiden in het gebied van de „Wisselme ren" en de grootste plaats in de buurt is Nabire. Het werk van pater Peeters richt zich vooral op de jeugd voor het onderwijs en de ziekenverzorging in het algemeen. Voor al deze projecten wordt als steun deze marathon georganiseerd in de „Old Calahan". Overigens is pater Jan Peeters reeds 30 jaar daar en in juni komt hij met vakantie, zodat we hem het verzamelde bedrag persoonlijk kunnen overhandi gen. Reeds enkele personen en bedrijven hebben geld gestort op rek 1539.06.006 kegelmarathon Venray t.b.v. pater Peeters p.a. Mambostraat 130, Rabo bank Venray. Dus gaat uw sympathie uit naar dit goede werk dan hopen we dat U ons ook weet te vinden en steunen in ons streven. Op donderdag 23 april, dinsdag 28 april en donderdag 7 mei a.s. organiseert het Gewestelijk Arbeidsbu reau te Venray voor hen die staan ingeschreven voorlichtingsmiddagen over de metaalsektor. Het programma is algemeen oriënterend van aard en gaat in op diverse facetten van deze bedrijfstak. Gestart wordt met een inleiding omtrent de geschiedenis van de metaalsektor, gevolgd door een schets van de regionale arbeidsmarktontwik kelingen. Vervolgens wordt uitgebreid aandacht besteed aan interessante beroeps- en opleidingsmogelijkheden, hetgeen met videomateriaal wordt geillustreerd. Ook zal een gastspreker aanwezig zijn, die verslag doet van zijn studie en werkervaringen in de metaalsektor. Alle deelnemers ontvan gen tenslotte een informatiepakket, waarin de belangrijkste gegevens van die middag staan vermeld. Geinteresseerden die aan één van deze voorlichtingsmiddagen willen deelne men, worden verzocht zich uiterlijk voor woensdag 22 april mondeling, danwel telefonisch aan te melden bij het Gewestelijk arbeidsbureau, Julianasin- gel 12 te Venray, tel. 04780-82551. Contactpersoon Dhr. J. Werkhoven. NA BOTSING DOORGEREDEN Maandagmiddag reed een 18-jarige op de parkeerplaats bij de Mozartstraat met haar personenauto achteruit en lette onvoldoende op. Haar auto kwam in botsing met een ander auto. De jonge dame reed door zonder dat haar identi teit kon worden vastgesteld. Enkele personen waren getuige van de botsing en deze gaven het autokenteken aan de politie door. Bij navraag van dat kenteken kwam men bij een inwoner van Wijk bij Duurstede terecht, terwijl de auto intussen reeds verkocht was naar Venray. Zij kon door de politie worden opgespoord en gaf de aanrij ding en het doorrijden toe. Reden van doorrijding, zij was niet in het bezit van een rijbewijs, de auto was niet verzekerd en was niet APK gekeurd. Afgelopen weekend, tijdens de nachtdienst van de Venrayse politie, was de officier van Justitie mr. Merx aanwezig op het Venrayse politiebureau, of in een surveillanceauto, om zelf eens te ervaren wat de Venrayse politie zoal 's nachts meemaakt. De officier van Justitie draaide met de ploeg mee, omdat deze ploeg in het verleden problemen had gehad en die problemen met hem, hun hoogste baas bij de Arondissementsrechtbank te Roermond had doorgesproken. Hij was persoonlijk aanwezig toen in de nacht van zaterdag op zondag een 20-jarige Venrayer moest worden aangehouden, terzake een zware mis handeling op 3 april jl. gepleegd. Een andere Venrayer had bij die mishande ling een gebroken kaak opgelopen. De dader was sinds die tijd onvindbaar, totdat de politie zaterdag een tip kreeg waar hij zich zou bevinden. Hij werd voorgeleid bij de officier van Justitie en na verhoor en aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt, werd hij in de loop van zondag huiswaarts gezonden. In een geheel met posters etc. van Veilig Verkeer Nederland, versierde Schouwburg van het psychiatrisch ziekenhuis St. Anna, vond donderdag morgen en -middag op feestelijke wijze de verkeers-diploma uitreiking plaats aan 525 leerlingen van de lagere school. De uitreiking vond plaats door wethouder Wim Claessens, die ook het verkeer en dus ook de verkeersveiligheid in zijn wethoudersportefeuille heeft. Wethouder Claessens bracht niet alleen de dank over van het gemeente bestuur aan Veilig Verkeer Nederland en in het bijzonder dan de afdeling Venray, maar ook aan de leerkrachten en de politie die dit examen hadden voorbereid en georganiseerd. Behalve gelukwensen kregen de geslaagden nog een wijze les van de wethouder te horen. De verkeersdeel nemers hadden bewezen goed de verkeersregels te kennen, anders waren ze niet geslaagd, maar er kan nog veel aan het verkeersgedrag van de verkeersdeelnemers, óók de jeugdigen^ worden verbeterd.' Dat bewijzen de' Venrayse ongevalcijfers. De jeugdigen zullen zich niet alleen op de fiets veiliger moeten gedragen, maar ook als ze de straat oversteken. Samen aldus wet houder Claessens hebben wij het geleerd en nu moeten wij dat in de praktijk brengen, zodat het hoge ongevalcijfer naar beneden zal gaan. De korpschef van onze politie, de heer G. de Bruijn, onderstreepte de woorden van de wethouder. De jeugd kan zich immers nog veel veiliger verplaatsen als ze bijvoorbeeld niet met zijn drieën naast elkaar fietsen of plotseling de weg oversteken. De jeugd werd verder getrakteerd op een zeer suggestieve film van Veilig Verkeer Nederland over onveilig verkeersgedrag. Verder had Veilig Verkeer gezorgd voor het optreden van twee Sound Mixers en breakdansers en dat viel bij de jeugd goed in de smaak. Tenslotte kregen de geslaagden nog een attentie aangeboden. Tijdens de Paasdagen is ons restaurant geopend vanaf 16.00 uur en serveren wij voor U naast onze a la carte een Paasmenu. Reserveren gewenst. Prettige paasdagen en tot ziens. HOTEL-BODEGA-RESTAURANT Piet en Marwil Jacobs Maasheseweg 76, Venray Telefoon 04780-81181 De werkgroep Gehandicaptenbelan- gen in Venray,- heeft in het jongste verleden al meer van zich laten horen, waar het om de belangen van de gehandicapten ging. Zo heeft deze werkgroep met succes geijverd voor verlaagde trottoirs op de hoeken van de straten en voor voldoende en aangepas te parkeerplaatsen voor invaliden. Nu gaat de werkgroep zich inspannen met een onderzoek naar de toeganke lijkheid van de Venrayse winkels voor gehandicapten. Een twintigtal vrijwil ligers gaat dat onderzoek uitvoeren. Gelet zal worden op de bereikbaarheid en de ingang van de winkels, op de breedte van de gangpaden en de hoogte van toonbanken en kassa's. En in winkels met een gedeeltelijk verhoogde verkoopruimte zal gekeken worden of een gehandicapte die kan bereiken, al dan niet met een lift. Ook wil men zien of de toiletten in de winkels door gehandicapten gebruikt kunnen worden De werkgroep heeft tot dit onderzoek besloten omdat verreweg de meeste klachten van gehandicapten (maar ook van ouderen en ouders met kinderwa gens) over de toegankelijkheid van gebouwen betrqfcjking hebben op winkelpanden. Het onderzoek wordt uitgevoerd in 't kader van het zogeheten gemeenschaps takenplan, zodat de vrijwilligers hun werk met behoud van uitkering kunnen doen en de gemeente Venray de kosten van het onderzoek op zich neemt. Nog vóór de zomervakantie komt de gemeente met een lijst van aanbeve lingen voor verbeteringen aan winkel panden naar aanleiding van de uitslag van het onderzoek. Verder toetst de gemeente de •(ver)bouwaanvragen voor winkels, en gebruikt daarbij de wenken voor toegankelijkheid die de Ned. gehandi captenorganisaties samen met het Rijk hebben opgesteld, in de hoop dat winkeliers er rekening mee houden. De winkeliers kunnen overigens niet verplicht worden hun zaken beter toegankelijk te maken voor gehandicap ten. Middenstanders die de toeganke lijkheid van hun pand willen verbeteren kunnen hiertoe adviezen inwinnen bij de gemeente. In februari jl. heeft het bureau Nationale Zwemdiploma's hel miljoen ste zwemdiploma uitgeschreven. Wie de miljoenste zwemmer was kon niet precies worden vastgesteld. Dat was ook niet erg, want men ging bij deze mijlpaal in de Nederlandse zwemsporl een feestelijke loterij houden. Honderd jongens en meisjes, die in februari hun diploma behaalden, kregen de kans om als miljoenste te worden aangewezen. De negenennegentig anderen zouden met een fraaie prijs worden beloond, terwijl „de winnaar" onder meer een vakantie in Frankrijk stond te wachten. In Venray was de 7-jarige Femke van Bruggen, uit de Hubertusstraat, één van de honderd gelukkigen. Tot op het laatste moment bleef men in het ongewisse... Mevr. Tiny Gieles-Graafland, vice- voorzitster van de Venrayse zwemvere niging spio, mocht haar jl. zaterdag de prijs uitreiken. De prijs bleek te bestaan uil een fraaie rijk gevulde Lego bouwslenendoos. De miljoenste gediplomeerde bleek achteraf door het lot te zijn aangewezen in Panningcn. De proef welke de Venrayse politie heeft genomen, door benadeelden van een fietsendiefstal een bod te laten doen op de niet afgehaalde gevonden fietsen, kan als geslaagd worden beschouwd. De politie had 22 dames- en 10 herenfietsen in de aanbieding, waarvan geen eigenaar bekend was, óók niet na de kijkdag welke recentelijk werd gehou den. Woensdagavond stroomde een aan tal benadeelden het politiebureau binnen. Na verloop van tijd bleken er 140 gedupeerden al dan niet een bod te hebben gedaan op de aangeboden fietsen. Er bleven er 5 onverkocht over. Deze zullen op de oude manier door de politie aan plaatselijke rijwielhandela ren worden verkocht. Het hoogste uitgebrachte bod be droeg 175,- Voor die fiets hadden meerdere personen belangstelling. Er meldde zich ook een gedupeerde inwoner uit Horst welke in Venray zijn fiets was kwijtgeraakt. Die fiets was duidelijk wel gekenmerkt, maar daar overheen was een klem aangebracht om zijn invalidenstok in te bevestigen. Inderdaad stond zijn fiets hier op het politieburo. Hij behoefde er niet op in te schrijven, want zijn karretje werd hem zonder meer ter hand gesteld. Of deze wijze van verkoop in de toekomst door zal gaan, is niet zeker, omdat er ook tegenstanders zijn om gedupeerden zó weer aan een fiets te helpen. Jaarlijks worden er in Venray 400 fietsen ontvreemd. Een groot gedeelte kan, zeker als de postcode is aangebracht, aan de rechtmatige eigenaren worden terugbezorgd. Het gebeurt ook dat in Venray fietsen worden gevonden die in een omliggende gemeente ontvreemd zijn, terwijl ook elders fietsen worden aangetroffen die in Venray zijn ontvreemd. Afd. voor dejeugd Schoolstraat 32 Leesprogramma-nieuws jeugdbiblio theek. In de jeugdbibiliotheek heeft de afgelopen zes weken het leesprogramma „smakelijk lezen" plaatsgevonden. Kinderen van alle leeftijden hebben aan dit programma deelgenomen. In het kader van de afsluiting van het leesprogramma organiseert de jeugdbi- bibliotheek op woensdag 22 april een eetmarkt, die geheel verzorgd wordt door de deelnemers van het leespro gramma. Zij hebben thuis heerlijke hapjes gemaakt, die ze op deze markt verkopen. Dit kunnen bijvoorbeeld koekjes, prikkers, toastjes of versierd fruit zijn. Iedereen is welkom op deze eetmarkt van 15.00-16.00 uur in de jeugdbibiliotheek aan de Schoolstraat te Venray. Kom naar de eetmarkt en proef hun heerlijke zelfgemaakte hapjes. Openingstijden jeugdbibiliotheek Maandag tm donderdag 14.00-18.00 u Vrijdag 14.00-20.30 u Lichtbruine bastaard hond, reu; goudkleurige fazant; Mechelse herder, bruin reu; Wit grijze schapendoes, langharig, grijs zwarte herenjas lang model, bruine herenportemonnee, zon der inhoud; 2 autosleutels nr 234443, merk MCM en Kis, sleutel aan zwarte schoenveter nr. 815, rood bruin shag etui; damesfiets zwart merk Juncker; herenfiets groen merk vrijbuiter frame- nr. 082061; damesfiets zwart, merk Bato, framenr. E 4117; damesfiets zwart; herenfiets diverse kleuren merk Gazelle; damesfiets zwart merk Phoenix Herenfiets zwart; Herenfiets groen merk locomotief, framenr. 518281; damesfiets geel (was zwart) Damesfiets zwart, merk locomotief. Voor inlichtingen kunt U zich tijdens kantooruren wenden tot de administra tie van de gemeentepolitie Venray VAN OORSCHOT MODE Coats met een klokkende rug Sportieve lange of 7/8 parka's. Opvallende details als epauletten, dubbele knopenden en opgestikte zakken De mode kiest voor variatie Omdat u graag uw eigen mode kiest. 5 I G N AT U U R Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Black Ballet Jazz USA Chester Whitmore en Jon Johnson zijn afkomstig van de Amerikaanse westkust, waar zij als belangrijke jonge zwarte choreografen beschouwd wor den. In dit programma met historische dansen brengen zij een keuze uit afro-amerikaanse dansen, vanoude vormen als de cakewalk tot eigentijdse experimenten. Ze sporen in hun choreografieën de wortels op van het Jazzballet, waarbij dixieland, ragtime, spirituals en blues aan bod komen en ook die typische dansen waar Amerika tussen de oorlogen helemaal weg van was: de black bottom, charleston, bebop, boogie en jitterbug. De muziek is van Scott Joplin, Earl „Fatha" Hines, Stevie Wonder, Quincy Jones en de Jacksons. Whitmore zelf beheerst een groot aantal tap-dansstijlen. Hij heeft er een solonummer van gemaakt. De kracht van Jon Johnson ligt in de mengeling van funky-bewegingen met dansvormen uit het westen. Met veel fantasie gebruikt hij elementen uit o.m. de mime, de moderne dans, het klassieke ballet en de volksdans door elkaar heen. De groep heeft niet alleen een hoog niveau, maar ook een hoog tempo en spirit. Europa heeft al eerder kennis kunnen maken met deze groep tijdens optredens bij verschillende festivals, zoals in Athene, Vence, Salzburg en Edinburgh. Donderdag 23 april in de streek- schouwburg te Venray. Geachte Redaktie, Naar aanleiding van uw artikel in „Peel en Maas" van 2 april jl. betreffende de Algemene Begraafplaats „Boschhui zen", moet mij iets van het hart dat mij reeds lang bezwaard. Het betreden van deze laatste rustplaats, met name het nieuwe gedeelte geeft mij een gevoel van rust en ruimte, een gevoel echter dat snel verdwijnt als ik de eerste rijen graven aaneengeregen zie liggen. Bij al deze ruimte is er blijkbaar geen plaats voor een laatste „ligplaats", want wat daarvoor doorgaat wordt als wandelpad gebruikt en getuigt niet van eerbied voor de doden. Wat nu als laatste rustplaats dient, bestaat voor mijn gevoel uitsluitend uit een z.g. hoofdkus sen, de rest wordt letterlijk met voeten getreden. Na de dood is iedereen gelijk en een eenvoudig graf is voor ieder goed. Maar men kan zijn gevoelens tegenover de doden in de vorm van bloemen en planten niet kwijt op een stukje grond van nauwelijks een halve vierkante meter, waarop ook nog een kruis en een gedenkplaat moeten kunnen plaatsvin den. Dan nog dit. Als na de dood iedereen gelijk is, waarom is dan onlangs op het oude gedeelte van de begraafplaats een nieuw graf gecreeërd voor oud-burgemeester Janssen. Kan hij zijn laatste rustplaats niet vinden tussen zijn „dorpsgenoten"? Of ligt de oorzaak in het feit dat op het nieuwe gedeelte geen marmeren graftombe geplaatst mocht worden? Is het spreekwoord „uitzondereringen beves tigen de regel" ook hier van toepassing. Mevr. M. Kateman-Janssen Uw nieuw voorjaar begint fluitend i - 7 1 ^777771 bij JONGEMANNEN MODE jBft GASTHUISSTRAAT28, VENLO GROTESTRAAT2. VENRAY Caesar Venray nu ook weer op dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: Paaszaterdag en le Paasdag R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 2e Paasdag W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: Paaszaterdag en le Paasdag P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 2e Paasdag G. VAN LOON Patersstraat 60, tel. 88800 DR. KEIJZER V. Beurden wee 10, Ysselsteyn Tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 üur Voor spoedeisende gevallen kunt q' op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKER Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, TEL. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, M.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huis dieren zaterdag en zondag volgens af spraak. W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12 Venray tel. 81000 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Raayma- kers, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag.J2jK*r WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag l.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug le bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweerl" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY »estsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 lot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY I^unseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma t m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9 00-12.30 uur en 13 00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark I, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockcrl, Bergweg 4 Tel. overdag 83100. daarbuiten 077-548888

Peel en Maas | 1987 | | pagina 3