HINDERWET KERKDIENSTEN NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en insprc. ik Raad bespreekt verplaatsing Polygas Het gemeentehuis is op carnavalsmaandag en -dinsdag de gehele dag gesloten. Alleen het bureau van de burgerlijke stand is beide dagen van 9.00 tot 10.00 uur geopend. Dit echter uitsluitend voor de aangifte van geboorten of overlijden. Agenda raadsvergadering Op carnavalsmaandag en -dinsdag wordt er in de gemeente Venray geen huisvuil opgehaald. Ook de stortplaats zal beide dagen gesloten zijn. Recreatie-agenda 1987 VERKEERS- SPREEKUUR Inleveren inkomstenbriefjes RWW/ABW!! Winkelsluitings wet Geschied- en Oudheidkundig museum MUSEUM GESLOTEN Nieuwe politieverordening op komst DONDERDAG 19 FEBRUARI 1987 Nr. 8 RAADHUIS VENRAY Raadhui» straat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 800 8800 AM VENRAY Openings tijden: Maandag t.m. vrijdag vbd 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17 00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodstiebeleid welzijnssector) Wethouder W A, Claesssns Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparingei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetezaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Wiltems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-da Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw, gezondheidszorg, bejaarden zorg, culturele minderheden, eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie Welzijnsplanning i Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Voor de eerstvolgende raadsvergade ring staat de verplaatsing van de ga- sopslag van Polygas uit Oostrum op de agenda. Het is de bedoeling de opslag naar het industrieterrein Smakterheide te verplaatsen met gezamenlijke finan ciële inspanning van het bedrijf, de rijk soverheid en de gemeente. De gemeente draagt dan 75.000,- bij. De aanwezigheid van een gasopslag op hei spoorwegemplacement te Oostrum is een zaak die de gemoederen al lang heeft beziggehouden. Die onge rustheid komt dan vooral voort uit de korte afstand die er is tussen de opslag en de nabijgelegen woningen. Om die reden is het ook niet mogelijk ter plekke nog aan nieuwe woningbouw ie begin nen. Niettemin voldoet Polygas aan de voorwaarden zoals de Hinderwet die stelt, alhoewel het in de huidige situatie toch door de betrokken partijen wense lijk wordt geacht om de opslag te ver plaatsen naar het industrieterrein Smak terheide. Daar is tussen de Metaalweg en de Nijverheidsstraat een geschikte plaats gevonden, direkt naast het over slagterrein van Van Rattingen. Het college van burgemeester en we thouders vraagt de gemeenteraad ko mende dinsdag met deze plannen in te stemmen en de daarvoor benodigde 75.000,- vrij te maken. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogets) 15.30-16.30 (ouderen? 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (dames) 21.00-22.00 (recreatiezwemmen vol wassenen) Woensdag 9.46-10,45 (dames) 13.00-15.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 (Trimzwemmen) Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 11.00-12.30 (gezinszwemmen) 13.00-15.30 (jeugd) Oe toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2,35; voor 10 jaar en ouder ligt dit op f 3,05 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vijftigbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinder wetvergunning door: H. v.d. Laar, Peeldijk 9 te Milhee- ze voor het ex artikel 6a uitbreiden wijzigen van een varkensfokkerij, gele gen aan De Ries 8 fie Merselo. De aanvraag en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 20 maart 1987. Tot deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gege vens van degene, die een bezwaarschrift indient, niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken, toestel 155 of 158) kunnen tot één week voor bovenge noemde datum bezwaren ook monde ling worden gemaakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aantonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ont werp beschikking en of beroep indie nen tegen de uiteindelijke beschikking. Venray 12 februari 1987 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 11 februari 1987 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 30 dagen na datum het plaatsen van een erfafschei- ding aan de Horsterweg 1-3 te Leunen t.n.v. J.Th. Janssen, Vitusstraat 62 te Well; het bouwen van een carport aan de Geeststraat 8 te Oostrum, t.n.v. A.C.M. Linders; het aanbouwen van een berging aan de Geeststraat 9 te Oostrum, t.n.v. J.M.M. Versleijen; het bouwen van een carport aan de Stationsweg 211 te Oostrum t.n.v. A.C.H.M. Op 't Veld. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De gemeenteraad vergadert op dins dag 24 februari a.s. in het raadhuis over onderstaande zaken. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. 1notulen voorgaande vergadering; 2. ingekomen stukken en mededelin gen; 3. vaststelling van de bedragen per leerling 1987 voor de L.O.M.- school te Venray; 4. vaststelling van de bedragen per leerling 1987 voor de M.L.K.- school te Venray; 5. nadere vaststelling van de exploita tievergoeding 1979 voor de lagere school St. Franciscus; 6. nadere vaststelling van de exploita tievergoeding 1979 voor de St. Bernadette-school te Heide 7. verbetering basisschool De Hei; 8. verbetering basisschool Dr. Poels; 9. begroting 1987 bibliotheek; 10. vaststelling gemeentelijke kampeer- verordening; 11. aanpassing regeling „gebruik, be heer en exploitatie van de sport parken in de kerkdorpen; 12. verplaatsing Polygas te Oostrum naar industrieterrein Smakterhei de; 13. deelneming van het Rijk in garan ties van de gemeente voor eigen woningen; 14. gewestaangelegenheden; 15. delegatie bevoegdheden van de ge meenteraad aan het college van b. en w. 16. vaststelling van een verordening op het college van bijstand; 17. regeling bijdragen ten behoeve van woonconsumenten; v 18. verlening erfpacht aan de Natu ristenvereniging Venray e.o. voor de oprichting van een naturistisch kampeerterrein; 19. vaststelling Algemene Politieveror dening; 20. verkoop kavel bouwgrond in het plandeel Wesleinde. Hieronder treft U de eerste publikatie aan van de zogenaamde recreatie- agenda. Het is de bedoeling om maan delijks deze agenda te publiceren zodat verenigingen kennis kunnen nemen van de diverse aktiviteiten en zij elkaar met data niet in het vaarwater komen. In deze agenda zullen aktiviteiten worden opgenomen die een open deel name kennen; waaraan dus iedereen kan deelnemen b.v. buurt- of instuifeve- nementen, schoolsport, volkslopen, wandelingen etc. dus geen competitie wedstrijden. Mochten er nog verenigingen in de ge meente Venray zijn, die hun aktiviteiten in deze recreatie-agenda opgenomen willen zien, dan gelieve U dat schrifte lijk op te geven met vermelding van: da tum, welke activiteit, lokaliteit, tijds duur en naam en contactadres van de vereniging. Opgaven sturen naar: Comité Recrea tie Sport Venray, Gemeente Venray bu reau Sport en Recreatie, Postbus 500, 5800 AM Venray. Ook als er wijzigingen plaatsvinden dan graag deze op genoemd adres door geven. 14 en 15 maart zwemmarathon en basisschool zwem wedstrijden (Spio) 1 en 8 april veldvoetbaltoemooi jongens basisscho len (P.S.O.V.) 15 april veldvoetbaltoemooi meisjes basisscho len (S.V.V.) 11 april open tennisdag (TC Oirlo/Castenray) 18 april tafeltennis voor invaliden (Red Stars) 19 april tafeltennis voor jeugd t.m. 17 jaar (Red Stars) 20 april tafeltennis senioren (Red Stars) 21 april tafeltennis basisscholen (Red Stars) 25 april Atletiek instuif (A.V. Venray regio) 26 april schoolzaalvoetbaltoemooi (Z.V.V. Venrode) 30 april koninginneloop (A.V. Venray regio) 18, 19 en 20 mei fietsdriedaagse (com. Recr. Sport) 16 mei open sjoeltoernooi Leunen (Invali- densportclub Venray) 16 mei atletiekwedstrijden basisscholen (A.V. Venray regio) 31 mei voetbal/korfbal stratentoernooi (De Peelkorf) 15-21 juni tennistoernooi 16-29 jarigen (T.C. Rodhe) 20 juni familie recreanten handbaltoernooi (Manual) 20 en 21 juni Venrays zaalvoetbalkampioenschap (Z.V.V. Venrode) 29 juni t.m. 5 juli open B-C-D toernooi (TC Venray) 11 juli open minitoemooi (TC Venray) 13-19 juli open jeugdtoemooi (TC Venray) 26 juli concours pony's (LRV Ons Genot) 2 augustus jubileumconcours (LRV Ons Genot) 10-16 augustus 30+ maïstoemooi (TC Rodhe) 30 augustus recreanten volleybaltoernooi (SV Phoenix '75) 5 september triathlon (A.V. Venray regio) 26 september kerkdorpen fietstocht 4 oktober Rank Xerox loop (A.V. Venray regio) Herfstvakantie basisscholen trefbaltoernooi (com. recr. sport) basisscholen bowlingtoernooi (Bowling Bond Venray) sport en spel instuif (Com. Recr. Sport) filmmiddag vissport/tekenfilms (St. Hengelsport Venray) 8 november Leukermeerloop (A.V. Venray regio) Kerstvakantie basisscholen basketbaltoernooi (Jum pers) basisscholen korfbaltoernooi (N.D.K.B.) snertloop (Com. Recr. Sport) voortgezet onderwijs handbaltoernooi (Manual) Voor iedereen die vragen, op- of aan merkingen heeft over verkeerssituaties in de gemeente, wordt er een ver- keersspreekuur gehouden. Het doel daarvan is de inwoners van Venray dc gelegenheid te geven hun verkeerspro blemen aan enkele deskundigen voor te leggen. Dit zijn drie medewerkers van de gemeente en één van de politie. Hel eerstvolgende verkeersspreekuur wordl in het raadhuis gehouden op don derdag 26 februari a.s. om 9.00 uur. STATENVERKIEZINGEN É3. Deze oproep is bestemd voor mensen die van de gemeente Venray een R.W.W.- of A.B.W.-uitkering ontvan gen. Per abuis is er op de inkomstenbrief jes over de maand februari 1987 ver meld dat deze ingeleverd moeten wor den op 2 maart 1987 voor 12.00 uur. Echter, op 2 en 3 maart 1987 is het ge meentehuis wegens carnaval gesloten. De inkomstenbriefjes moeten daarom éérder worden ingeleverd en wel op don derdag 26 februari vóór 12.00 uur. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend dat in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1, kamer 119, voor een ieder ter lezing is neerge legd het besluit van de raad van de ge meente Venray d.d. 27 januari 1987, nr. R 174, tot vaststelling van een verorde ning als bedoeld in artikel 9, lid 1, van de Winkelsluitingswet 1976 (zogenaam de 14-dagen regeling). Deze verordening treedt in werking op 1 maart 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Vervolg van kerkberichten op pagina verenigingsnieuws. PAROCHIE LEUNEN 7e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Jilesen-v. d. Steeg lsm. v. Sjaak Puts (v.w. de buurt) lsm. v. Anna Ver- heijen lsm. v. overl. v. d. fam. Jennis- kens-Nelissen lsm. v. overl. v. d. fam. Jacobs-van Cruchten. Zondag: 9.30 Hgm. v. pastoor Lit- jens; 11.00 lsm. v. Gertruda Spreeu- wenberg jrd. v. Willem Bal. 16.30 Doopviering van Yvonne Lucassen. Maandag: H. Polycarpus, bisschop en martelaar. 19.00 lsm. v. Nellie Lit- jens-Nabuurs (vw kaartclub). Dinsdag: 19.00 lsm. v. overl. v. d. fam. Koenen-Janssen jrd. v. Antoon Verheijen. Woensdag: 19.00 lsm. v. overl. v. d. fam. Hendrickx-Jenniskens lsm. v. Frans van Bavel en overl. familie lsm. v. Gerard Litjens. Donderdag: 19.00 lsm. v. Maria Loonen-Scheffers lsm. v. Anna Philipsen-Lenssen (vw Boodenstraat). Vrijdag: 19.00 lsm. v. Teng Manders lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Levende en overl. leden van de Carnavalsvereniging H. Mis v. Wilhelmus Claessens en overl. familie H. Mis v. overl. fam. van Cuyck-Verhoeven, overl. kinderen en Frans Rongen en overl. familie. Deze H. Mis wordt mede verzorgd door de Carnavalsvereniging, de Blaaskapel en het Dameskoor. Akolieten: za 19.00 Roel Kersten en Marlijn Mertens; Hgm. zo 9.30 Geert Thijssen en Johan Hermans; 11.00 Maretin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr 19.00 Roel Kersten en Martijn Mertens. Lektoren: za 19.00 Mevr. Theunis; zo 11.00 H. Bovée. Gedoopt: Bianca Martens, Rector Nabbenstraat 4. RECTORAAT HEIDE Zevende zondag door het jaar, 22 febr. 1987. Zaterdag: 19.30 Avondmis, jaarge tijde voor Sef Rongen en tevens voor de overleden familieleden. Zondag: 8 uur H. Mis voor Sef Janssen; 10 uur Hoogmis voor de over leden ouders Lambertus Pouwels en Anna Derks. Akolieten: Wilbert Claes sens en Harold Linders. Misdienaars van de week: Edith Geurts en Ellen Steeghs. Maandag: 8 uur H. Mis voor de over leden ouders Huisman-Paulus en over leden zoons. Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag is er om 8 uur geen H. Mis omdat de rector die dagen in het zieken huis is. Zaterdag: 19.30 Avondmis. RECTORAAT VEULEN Zondag 22 febr. 7e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Teng Jenneskens en Hgm. zal. Truus Mulders en overl. ouders. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Peter Cle- phas; 11.15 Hgm. zal. Grad Classens. Maandag: 8 uur lsm. overl. ouders van Oers-Loumans. Dinsdag: 8 uur lsm. tot algemeen welzijn fam. J. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Pieter van Meyel. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie B. Vrijdag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie G. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Marly Weys en Hgm. An de Lauw-Clas- sens. Akolieten voor 22 febr.: H. en P. Timmermaans, H. Cleven. Misdienaars: Bexkens, Dings en Spreeuwenberg. PAROCHIE MERSELO B Zaterdag 21 nov. H. Petrus Damiani. 19.00 jgt. Mevr. Poels-Jacobs. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door het jonge renkoor. Zondag 22 febr.: zevende week door het jaar. 10.00 Lambertus van Meyel en Laurentia Noyen; 11.30 Mevr. Truus Hendrix-Marcellis. Maandag: H. Polycarpus. 8.30 Her man Zeegers, echtgenote en kinderen. Dinsdag: 8.30 Johannes van Osch en Johanna Arts. Woensdag: H. Walburgia. 19.00 overl. ouders Janssen-van Loon. Donderdag: 8.30 Petronella Sanders. Vrijdag: H. Gabriël van de Moeder van Smarten. 8.30 Johannes van Dijck- Hendrika Hoedemakers, A. M. Sanders en kinderen. Zaterdag 28 febr.: 19.00 Jaak van Osch. Misdienaars: Zondag 22 febr.: 10.00 en zaterdag avond: Cindy Rongen en Heidi Hendrix; 11.30 Jacqueline Willems en Nicole Treoisfontaine. Koliektan ten: Zaterdagavond 21 febr. F. Hendrix; zondag 22 febr. 10.00 G. Ewals, 11.30 K. v. Vegchel. Kerk poetsen: 26 febr.: Mevr. Arts-Driessen, Beek- weg 54 en Mevr. Loonen, Boterpot 7. Iets om trots op te zijn Weet gij niet, dat gij Gods tempel zijt en dat de geest van God in U woont? Als iemand de tempel van God ten gronde richt, zal God hem te gronde richten. Want de tempel van God is heilig en die tempel zijt Gij. Zo schrijft H. Paulus. Zijn we er ons van bewust.... RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 21 febr.: 19.00 t.i.v. de familie Peeters-Janssen. Zondag: 10.00 plechtige Eucharistie viering waaronder Mgr. A. Castermans hei H. Vormsel zal toedienen aan onze leerlingen van groep 7 en 8. De zang wordt verzorgd door het jeugdkoor. Maandag: 8.00 t.i.v. M. Jansen. Dinsdag; 8.00 voor de overledenen van de familie Vogelsangs-Gerrits. Woensdag: 8.00 t.i.v. de familie van Helvoirt-v. d. Weijer. Donderdag: 8.00 t.i.v. onze parochie. Vrijdag: 8.00 voor overleden oud- rektor P. Pélt. Zaterdag: 19.00 voor de gemeenschap Vredepeel, namens de Carnavalsvereni ging. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 21 febr.: 19.00 Avondmis voor Jan Rouwens, Piet Smits, Gerrit Koopmans en overl. ouders Janssen- Versteegen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. Linssen-Versleijen; 10.00 Hoogmis voor Dora Verstegen-van Kempen en fam. Hermans en t.z.i. In verband met de wijziging van het telefoonnummer van de gemeente Ven ray met ingang van 2 februari 1987 Is het Geschied- en Oudheidkundig museum Venray alleen tijdens de openstellingsu ren op woensdag- en zaterdagmiddag te lefonisch bereikbaar op telefoonnum mer 04780-83880. Inlichtingen over het museum kunt U tijdens de kantooruren verkrijgen via te lefoonnummer 04780-23262. Het postadres van het museum is niet gewijzigd. Op zaterdag 28 februari en woensdag 4 maart 1987 is het museum i.v.m. Car naval gesloten. Zaterdag 7 maart is het museum weer voor het publiek geopend. Er is een nieuwe Algemene Politieve rordening (A.P.V.) in aantocht. De Venrayse gemeenteraad bespreekt dins dag a.s. deze regeling, die feitelijk een opsomming is van wal er van het ge meentebestuur wel en niet mag; ten minste, voorzover dat al niet door ande re regelingen of wetten wordt bepaald. Zo zal men zonder succes zoeken naar bepalingen over belastingontduiking, het rijden zonder een deugdelijke ver lichting, of bouwvergunningen. Nieuw is zo'n A.P.V. bepaald niet, sterker nog: de huidige geldende is al zo'n 15 jaar oud en daarom komt er nu een nieuwe. Zodra er in de gemeenteraad overeenstemming is bereikt over de exacte tekst van de nieuwe A.P.V. zal daaraan in de Gemeentepraatpagina aandacht worden besteed. FIETS WEG EN WEER TERUG Zaterdagmiddag ging een 69-jarige inwoner van Belfeld trimmend met zijn racefiets (ter waarde van 3.000,—) richting Venray, om op bezoek te gaan bij een kennis in „St. Servatius". Daar stalde hij zijn fiets in een trappenhuis. Ruim een uur later, toen hij wilde ver trekken, kwam hij tot de minder aan gename ontdekking dat z'n karretje ver dwenen was. Van die diefstal deed hij aangifte bij de politie. Een uur later kreeg de politie een telefoontje uit Oirlo, dat daar bij de kerk iemand een racefiets had achter gelaten en dat die persoon de weg had gevraagd naar Well. Bij onderzoek bleek dat het de racefiets van de man uit Belfeld was. Deze was dolgelukkig dat de Venrayse politie zo snel die diefstal had opgelost. Daarna kreeg de politie vanuit Bergen bericht, dat men daar een bewoner van „St. Servatius" had aangetroffen, die verklaarde een racefiets te hebben ont vreemd en deze in Oirlo had achterge laten. INBRAAK Door het inslaan van een ruit in de deur was toegang verkregen tot het restaurant Quick In aan de Grote Markt. Ontvreemd werd enig wisselgeld en het in de gokautomaat aanwezige geld. Totale schade 750,—. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en voor Josephina en Henricus Janssen en voor onze weldoeners. Vrijdag: 9.30 H. Mis uit dankbaar heid en de Jozefvereerders; 13.30 plech tige H. Mis uit dankbaarheid voor het 25-jarig huwelijksfeest van fam. Ver- sleijen-Stoffelen. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El viernes el dia 6 de marzo todos los Espafioles son cordialmente invitados para ver la pelicula de la fiesta del Padrt Juan, a las 20.00 en sala Kleeven; En- trada gratis; duración 2 horas. Hasta l£ vista. NOTICIAS CULTURALES En el centro estèn preparando e nuevo programa de la colonia espaflola Hasta ia vista! JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bij wonen van een bijbeltoespraak met al: thema: „Jehovah's loyalen zullen ge tuige zijn van zijn zegepraal te Arma geddon". In de Koninkrijkszaal aan dc Henri Dunantstraat 11, aanvang 10 uu v.m.; gratis toegang; geen collecte.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 12