HET WORDT WEER CARNAVAL ZEER GESLAAGDE PRINSEPROKLEMATIE Wie wordt Jeugoprins"T987 GEBR. MARTENS DE BERGHAAG PEEL EN MAAS JUMPERS '76 Boksvereniging Venray FLYING FLIES A.s. zondag Joekskapellen- festival f JA tie 'o ntfjA wat ye mt meur wen wti te vtnhlle f Och wune>i yöt xUfi met d'n rmdentneuur, dat, quitch 't xety urtf hunt!j De Piëlhazen hebben in een uitver kochte schouwburgzaal kunnen genie ten van een Prinseproklematie welke tip-top in orde was, en waar men met plezier op terugkijkt. De gehele zitting was erg muzikaal. Dat begon al voor de pauze met het or kest en de majorettes van het Muziek- en Majoretten- Showkorps St. Petrus Banden, gevolgd door de dansjes van Maud Min en Marieke van Meurs, het jonge vastelaovestalent uit de kinder garde. Bruno Lucassen en zijn Moj Zat- orkest in tropenkleding brachten een rapsodie waarin 21 verschillende mu ziekcomposities verweven zitten; van het Lèwe Paar tot Lek meej de zök, en van Eine kleine Nachtmusik tot de Can- Can. Een prachtige prestatie. De garde van de Hazekeutel mocht vervolgens de Prinsedans uitvoeren, wat zeer verdienstelijk gebeurde. En dan brak hei aftreden aan van Prins John I die kennelijk met pijn in het hart, met zijn adjudanten Wiel en Theo, afscheid nam, maar toch nog even z'n allerlaatste medaille overhan digde aan de al 23 jaar in Venray wo nende Turks Griekse Simon Boyassy- an. Een troost voor hem, dat de APK al stond te wachten op versterking in hun Pielhaze, Pielhazinnekes en Hazekeutels Wie zal in 1987 de jeugdprins zijn die met carnaval alle Venrayse Hazekeutels zal voorgaan in het vieren van carnaval? En wie zal het jeugdboerebruidspaar f zijn dat zich op carnavalsdinsdag tijdens de eigen „jeugdboerebruiloft" in de jeugdtent voor de onecht zal gaan verloven? Dit alles kunnen jullie te weten komen op zaterdag 31 januari a.s. in de schouwburg, maar om 18.00 uur de deuren open gaan voor jullie eigen daverende jeugdzitting (aanvang 18.33 uur) Ook dit jaar zal weer een show gepresenteerd worden die beslist niet onder hoeft te doen voor de bekende circusvoorstelling van de groten. Naast de jeugdzitting steeds terugkomende evenementen zullen optredens worden verzorgd o.a. door „De Trenne^etters" (je weet wel van de „Thei Spek Blues") een eigen Venrayse „Urbanus" en verder nog diverse grote eh kleine artiesten van Venrayse bodem. Onze eigen dansgarde zal haar speciaal voor dit jaar ingestudeerde dans opvoeren. Het geheel in een muzikale Omlijsting van joekskapel „Dikke Mik'- Op deze avond zullen wij ook op gepéste wijze afscheid nemen van Prins Roel I en zijn adjudanten Rob en André. Tevens zal op deze avond de „Orde van de hazekeutel" worden uitgereikt. En dan wordt het spannend hè? Wie wordt het jeugdboerebruidspaartje en wie wordt jeugdprins 1986. Wil je dit ook graag weten en wil je tevens in een hardstikke gezellige sfeer dansen, hós sen, springen en genieten yan een echte jeugdzitting? Kom dan zaterdag 31 januari a.s. gezellig naar de schouwburg De entree bedraagt slechts 2,50 per persoon. Ook jullie ouders zijn van harte welkom Om te zórgen dat alles gezellig en leuk verloopt eti om er op toe te zien dat niemand iets overkomt, zal er op deze avond voldoende tóezicht aanwezig zijn. Dit ook ter geruststelling van jullie ouders. Voor jullie zullen die avond de frisdranken worden verkocht voor 1 ,- per consumptie. Evenals andere jaren zal het geluid worden verzorgd door Jac Martens. Het uitlopen van programma vanwege de gezelligheid niet meegerekend, zal de avond om ca 22.30 uur afgelopen zijn. Tot ziens in de schouwburg. De Hazekeutel. BOUWMATERIALEN WAND- EN VLOERTEGELS AANBOUWKEUKENS - GEVELSTENEN VENRAY, Bongerdstraat 5, tel. 04780-85959 Geopend tot 17.30 uur 's Zaterdags van 9-13.00 uur. gelederen. De opname in dat geacht col lege gebeurde nu eens zonder doopvont maar evengoed in een vlotte act, waar voor de oud-prinsen nog eens op een renfiets geklommen waren. Na de pauze liet Venray's Mannen koor weer eens duidelijk horen dat de Venrayse mannen verduveld goed kun- De Karklingels Oostrum BERT LINSKENS PRINS KARNAVAL 1987 ORDE VAN VERDIENSTE VOOR SJENG VAN DE PASCH Afgelopen zaterdagavond werd af scheid genomen van Prins Wien I. Voordat het echter zover was, mocht Wien de orde van verdienste uitreiken aan Sjeng van de Pasch, een van de „NOBEL"ste mannen van Oostrum. Sjeng van de Pasch heeft zich al meer dan 50 jaar ingezet voor diverse vereni gingen in Oostrum en nog steeds is hij bijzonder aktief in de dorpsgemeen schap. Na deze plechtigheid dankte Wien al zijn onderdanen voor het welslagen van zijn regeerperiode. Zijn scepter verruil de hij voor de klingel en verder moest hij nog enkele veren laten, maar onder luid applaus werd hij opgenomen in de raad van elf. De raad werd deze avond weer op volle sterkte gebracht door het toetreden van nog twee nieuwe leden en wel Jos Martens en Math Laurensse. Omstreeks half elf bracht tot ieders verbazing de Sint een laat bliksembe zoek aan het inmiddels volgestroomde gemeenschapshuis. Zijn pieten strooi den er lustig op los en de spanning steeg ten top, want wie zou de nieuwe prins zijn, was het Piet of was het Hay. Aan alle twijfels kwam een einde toen vanachter een sneeuwgordijn Bert Lins- kens uit de zak van Sinterklass werd getoverd. Hij zal het komende karna- valsseizoen als Prins Bert 1 de scepter gaan zwaaien over het Oostrumse Karklingelrijk. Dat oostrum bijzonder in zijn nopjes is met Prins Bert bleek uit de vele, spon tane en hartelijke, felicitaties, die hij in ontvangst mocht nemen. Onder de klanken van de Eikenhof kapel en Aces werd het gezellige prinsenbal voortgezet. nen zingen en dat ze onder leiding van Pierre Geerits tot veel in staat zijn. De echte goede buutreedners zijn schaars. Maar een van die goede is on getwijfeld Loek Severens uit Sevenum, die als Ludwig Luttel het publiek nog eens lekker liet lachen. Dat de rock and roll weer terug is, be wees eens temeer de dansgroep van Lon Wetjens die bijna professioneel bezig waren - op het acrobatische af. De aankondiging van het Venray's Kamerkoor als volgende act, deed ons even met de wenkbrouwen fronsen. En kamerkoor is immers geen specifieke carnavalsgroep. Al ras werd duidelijk dat we ons daarin heel erg vergisten. Zo wel tekst als zang verdienen een tien met een griffel. Ongetwijfeld de topper vén deze avond. Tenslotte kwam ook de Raad van El- lef in het geweer en verzorgde een alles zins acceptabele act met „liedjes uit de oude doos". En dan, na het voorlezen van de prin selijke „bul" verschenen eensklaps de Prins en zijn adjudanten op de bühne. Onder luid applaus presenteerden zich Prins Bert I (Tandarts Janssen) en z'n adjudanten Wim Gilliam en Paul Mar tens aan de Piëlhazen. Hun komst was een komplete verrassing want niemand kon de fiets in de wacht slepen die be schikbaar was gesteld voor het juiste ra den van de nieuwe prins. Rest ons nog te vermelden dat Vorst Piet op zijn intussen vertrouwde wijze de programma's aan elkaar praatte en dat de muzikale verzorging weer in han den lag van Herman Stevens en zijn Hofkapel Optochtcommissie Piëlhaze en Piëlhazinnekes. Het is weer zover. Over enkele weken hebben we weer vastelaovend. Dan barst Venray weer uit zijn voegen. Als de voorbodes ons niet bedriegen gaat het weer iets moois worden. De winkels puilen uit en er wordt veel stof en dergelijke verkocht. En wat doen jullie? Doen jullie mee? Ja toch? Zeker met de optocht, want die is eigenlijk het hoogtepunt van de vas telaovend. Het wordt nu de hoogste tijd om met de voorbereidingen te beginnen. Weet je het nog precies? Vanaf zondag 1 februari houdt de optochtcommissie zitting in café ,,'t Upke" aan de Grote Markt. Daar kun je dan terecht voor een idee of adviezen. Daar kun je je dan meteen voor deelname laten inschrijven. Afgespro ken? Even goed nadenken en dan DOEN. Tot de vastelaovend kun je ons elke week terugvinden in dit hoekje van de krant. De Optochtcommissie. Geef uw hond de nodige ex tra kracht tegen de winterse koude met vers gemalen en ingevroren: KIP ROODVLEES PENS Tevens voor topkwaliteit HONDEDINNER EN -BROKKEN Vennenweg 5 - Oostrum Telefoon 04780-82512 Industrieterrein „De Witte Vennen" Kees Kousemaker vorstelijk onderscheiden Elf jaar lang heeft Vorst Kees (Kou semaker) als vorst van de Schutteraar zijn eigen fantasiekieps gedragen als teken van zijn waardigheid. Omdat hij dit seizoen voor de lefde keer de Schut- teraars voorgaat bij de vastelaovesvie- ring in Het Schuttersveld werd hij zondag grandioos gehuldigd in de recreatiezaal van het bejaardencentrum. Directeur Ad Hoogeveen greep deze gelegenheid aan om Vorst Kees met een nieuwe muts te tooien. Nu geen bleke, nietszeggende vorstenmuts, maar een in de geel-groene kleuren van de Schutte raar. De Vorstenraad, bij monde van de heer H. Thomassen huldigde Kees en overreikte hem een vorstelijke onder scheiding. Andere vorsten van de kerk dorpen volgden zijn voorbeeld, zodat Kees uiteindelijk rijkelijk met onder scheidingen omhangen, het middelpunt werd van een zeer drukbezochte recep tie. Op a.s'. zondag 1 februari en niet op een andere datum zoals uit eerdere berichten zou kunnen worden geconclu deerd vindt het traditionele Joeks- kapellen-Festival plaats in de carnavals stijl opgetuigde foyer van de Schouw burg te Venray. Dit festival wordt voor de achtste maal in successie gehouden en trekt elk jaar duizenden bezoekers. Het af te werken programma liegt er niet om! Nadat om precies 1 uur het Jeugdorkest van Venray's Harmonie het spits zal hebben afgebeten, zullen maar liefst 16 Joekskapellen uit Venray en de kerkdorpen onafgebroken tot aan de finale 's avonds om 7 uur hun uiterste best doen om de stemming er in te brengen en te houden en alle hoeken en gaten van de Beejekurf vol te blazen met muziek in alle toonaarden en stijlen. Zoals als bekend mag worden veron dersteld geven de joekskapellen belan geloos hun medewerking aan dit onge dwongen evenement, waarvan de op brengst geheel ten goede komt aan het instrumentenfonds van de Harmonie Euterpe, die alles in het werk stelt om het geheel vlekkeloos te laten verlopen. Om elk misverstand te voorkomen: er is gezorgd voor degelijk toezicht en controle bij de garderobe, waar men overigens de jassen gratis kwijt kan. Opmerkelijk is nog dat de blaaskapel de Plaarzek dit jaar het 11-jarig bestaan viert en dat zij hun jubileum voor het komende Carnaval zullen inzetten met hun deelname aan het Festival. Hulde voor deze boerenjongens! Onderstaand een overzicht van de deelnemende gezelschappen met aan duiding van de begintijden van elk op treden. Programma Joekskapellenfestival voor zondag 1 februari 1987: 13.00 uur jeugdorkest harmonie 13.30 uur Lang Zök 13.50 uur Noeët Tuus 14.10 uur Noavenant 14.30 uur Zuutjes an 14.50 uur Jats Merie 15.10 uur Toetzengers 15.30 uur Luuster Efkes 15.50 uur Dikke Mik 16.10 uur de Plaarzek 16.30 uur Rats d'r Néve 16.40 uur UtGöt 17.00 uur Zuutjes an 17.10 uur Efkes Waachte 17.30 uur Platvuut 17.50 uur Wat Blief Euver 18.10 uur Blaos um op 18.30 uur Brandholt 18.50 uur Finale. De Piëlhaas Vanray. Zaterdag 31 januari. Ondertrouwbal boerebrulleft om 20.33 uur in de Wieënhpf. Zondag 1 februari. Joekskapellen festival om 11.33 uur in de foyer van de Schouwburg. Vrijdag 6 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Zaterdag 7 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Woensdag 11 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Vrijdag 13 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Zaterdag 14 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Zaterdag 21 februari. Uitreiking Aid Prinse Plak om 18.11 uur in de foyer van de Schouwburg. Om 20.33 uur Vorstebal met uitreiking van de Verenigingsonderscheidingen. Zondag 22 februari. Om 11.33 uur zondagochtendconcert door het Hofkoor. Maandag 23 februari. Vastelaovesconcert L.S.O. om 20.15 uur in de Schouwburg. Donderdag 26 februari. Hazinne-avond in het centrum. Zaterdag 28 februari. Om 14.33 uur installatie van de prins in het Gemeentehuis. Zondag 1 maart. Om 10.55 uur carnavals hoogmis in de Grote Kerk. Om 11.33 uur zondagochtendconcert door het Hofkoor. Om 14.22 uur sleuteloverdracht en onthulling vastelaoves monument op het oude raadhuis. Om 14.33 uur Kinderoptocht. Om 17.11 uur receptie prins 1987. Om 20.11 uur in de foyer van de schouwburg en in de grote tent vastelaovesbal. Maandag 2 maart. Om 14.11 uur Grote Optocht. Om 20.11 uur vastelaovesbal in de foy er van de Schouwburg en in de grote tent. Dinsdag 3 maart. Om 14.11 uur boere brulluft. Om 20.11 uur Boerenmoes bal Om 20.11 uur in de foyer van de Schouwburg en in de grote tent vastelaovesbal. Om 23.44 uur sluiting van de vastelao vend op de Grote Markt. De Zagewetters Merselo Zaterdag 7 februari. Prinsenbal. Zaterdag 21 februari. Aid Wieverbal., Zaterdag 28 februari. Prinscreceptie. 'n leesbare krant Hazinne-aovend Hazinne uut Rooy: de muzikante uut 't Völe van blaoskapel „Luuster Efkes" zien dit jaor van de parteej. Zoëdoende hebben de kerkdörpe ok ur erste mit- werkers én d'n Hazinneaovend. Vur 't zesde jaor óp reej zal óp dön- derdag vus vastelaovend van 'n zeuvetal kafees de deur oop staon alliën vur de vrollie die mitdoen én dit jaorleks terug- kommend5 fiëst. Worbeej blaoskapelle en Hazinne van kafee nor kafee gaon! Binnekort zal d'r miër zien mit te dèle as de kasteleins en blaoskapelle beej me kaar zien gewist um 't program dur te kieke. De Hazinnekafees zien: 't Koetshuus, 't Upke, Truus Hulsman, Le Coq, de Hazemand, Oldtimer en Hento-bar. De blaoskapelle die mit doen: Gen tied; Um en Um; Lies Fladders; Göt Net; Zuutjes An; Luuster Efkes; Efkes Waachte en Rats d'r Nève. Dur de blaoskapelle wert al driftig gerippetiërd an 't Hazinnelied dat de Hazinne ientusse van buute kennen!? Want.... 't is zoë vort dönderdag 26 fibbrewarie, Hazinneaovend 1987. lenlichtinge beej: W. Smits, Prins Bernhardstraot 30a 5802 BM Rooy, tillefoon 82454. De Karklingels Oostrum Zaterdag 31 januari. Jeugdprinsenbal met bekendmaking nieuwe jeugdprins. Zaterdag 7 januari. Aldewieverbal met receptie Leo Wilms (11 jaar nar) en bekendmaking boeren bruidspaar 1987. Vrijdag 13 februari. Om 19.30 uur carnaval voor ouderen. Zaterdag 21 februari. Om 20.11 uur receptie prins. Vrijdag 27 februari. Schoolkarnaval met kinderoptocht om 13.30 uur. Zaterdag 28 februari. Om 15.11 uur installatie prins in Ven ray. Om 18.00 uur jeugdbal. Zondag 1 maart. Om 10.00 uur karnavalsmis Om 11.11 uur receptie jeugdprins. Om 14.11 uur karnavalsoptocht. Om 18.00 uur jeugdbal. Om 20.30 uur karnavalsbal. Maandag 2 maart. Bezoek prins Ziekenhuis Venray om 11.00 uur. Deelname optocht 13.30 uur te Ven ray. Om 14.00 uur peuterbal. Om 18.00 uur jeugdbal. Om 20.30 uur karnavalsbal. Dinsdag 3 maart. Om 10.00 uur peuter, kleuter en kien- derbal. De Spurriemök Oirlo Zaterdag 7 februari. Aldewieverbal om 20.00 uur in zaal De Ruif. Donderdag 12 februari. Carnavalsavond voor ouderen om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Linde. Zondag 22 februari. Prinsereceptie om 11.11 uur in zaal De Ruif. Vrijdag 27 februari. Bezoek Basisschool Maria. Zaterdag 28 februari. Bezoek installatie op het gemeentehuis. H. Mis met daarna bezoek pastorie. Zondag 1, maandag 2 en dinsdag 3 maart. Vastelaovend. 't Knölleke Leunen Vrijdag 30 januari. Invalidenbal. Zaterdag 7 februari. Prinsenbal, tevens Aid Prinsenbal. Zondag 8 februari. Jeugdprinsenbal. Zaterdag 14 februari. Jeugdvorstenbal. Zondag 15 februari. - Aid Wieverbal. Zaterdag 28 februari. H. Mis waarna prinsenreceptie. Zondag 1 maart. Vastelaovendoptocht Maandag 2 maart. Vastenaovendbal. Dinsdag 3 maart. Boerenbruiloft. Ut Dartele Veule Veulen Vrijdag 6 februari. Receptie ter gelegenheid van het 33- jarig bestaan van „Ut Dartele Veule". Op deze receptie worden alle zusterve renigingen uit de hele gemeente Venray verwacht. Zaterdag 7 februari. Receptie t.g.v. het 33 jarig bestaan. Op deze receptie worden alle oud- Prinsen en alle Vullekes en Vullinnekes verwacht. Begonnen wordt met een H. Mis om 19.00 uur m.m.v. de Carna valsvereniging. Aanvang receptie 20.11 uur. Vrijdag 13 februari. Zittingsavond t.g.v. jubileumfeest, vol ledig verzorgd door eigen talent. Aan vang 20.00 uur precies. Zaterdag 14 februari. Zittingsavond met hetzelfde program ma als vrijdag. Aanvang 20,00 uur precies. Zaterdag 21 februari. Aid Wieverbal in de Perdstal met mu ziek van ons huisorkest. Aanvang 20.11 uur. Zondag 1 maart. Om 18.30 uur boerenbruiloft met re ceptie. Aansluitend het traditionele bruiloftsmaal, boerenmoes met wordt. Daarna boerenbal. Maandag 2 maart Om 10.00 uur bezoek van de Prins aan de zieken. Om 13.00 uur deelname van prins en gevolg aan de grote Venrayse karnavalsoptocht. Dinsdag 3 maart. Om 13.11 uur grote kinderoptocht met als thema: 3 x 11 jaar carnaval in Veulen. Aansluitend kinderbal. Om 20.11 uur groot sluitingsbal. De Piëlreus Ysselsteyn Vrijdag 30 januari. Bonte avoncf in de Smelehof. Zaterdag 31 januari. Bonte avond in de Smelehof. Zondag 15 februari. Boerenbruiloft in de Smelehof. Donderdag 19 februari. Ouderenavond Carnaval Zaterdag 21 februari. Aid Wieverbal in de Smelehof. Zondag 22 februari. Receptie van de jeugdprins in „De Koel". Woensdag 25 februari Truijen- of Truuenavond 28 februari, 1, 2 en 3 maart Carnaval De Klutetrappers Vredepeel Vrijdag 30 januari. Om 19.45 uur zitlingsavond. Zondag 15 februari. Om 11.11 uur receptie prins en recep tie jeugdprins. Zondag 1 maart. Om 14.11 uur optocht met daarna jeugdbal. Om 20.11 uur carnavalsbal. Dinsdag 3 maart. Om 20.11 uur carnavalsbal. Alle aktiviteiten vinden plaats in „De Kleine Loef". Thuis: Heren 1-Galliërs 1 18.30 tafel: E. Gerrits/P. Kleintjes Jong. Aspiranten-Quo Vadis 18.30 tafel: M. Noordam/H. Leenders scheidsrechter: A. van Loon Jong. Mini's-Quo Vadis 18.30 tafel: H. Wils/B. Janssen (jun.) scheidsrechter: Arno Gerrits Dames 1-Lieshout 19.30 tafel: B. Thiel/J. Appels/B. Janssen H2 Jong. Jun. 2-Attacus 19.30 tafel: H. van Rooy/R. Hageman scheidsrechter: M. Flinsenberg Jong. Kadetten-J.R.C. 19.30 tafel: E. Leyendekker/F. v. d. Geugten scheidsrechter: Fulco Verheul Heren 2-Achilles 20.30 tafel: M. Hageman—J. Custers scheidsrechter: Erik Sprokkereef Zaalwacht: Cees Spittersa Uit: OBC-Meisjes Aspiranten 16.00 sporthal „De Ruivert" in Oss scheidsrechter: Maurice Theuns Zondag 1 februari: Uit: Jink-Jong. Jun. 1 17.00 sporthal „De Kwel" in Cuyk scheidsrechter: Marc van Berlo Vrij: Dames 2 en Meisjes Kadetten Uitslagen 24 januari 1987: Gennep Cougars-Heren 2 54-37 Kimbria-Dames 1 67-43 Jink-Jong. Jun. 2 17-40 Rush-Jong. Asp, 7-101 Rush-Meisjes Kad. 14-67 Attacus-Meisjes Asp. 34-10 BOKSVERENIGING VENRAY MAAKT ZICH OP VOOR DE KOMENDE ZUID-NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN Zoéls iédei jaar 'bêgi Afiëfc rfi? de eerste maand van het nieuwe jaar de Neder landse kampioenschappen. Deze zijn onderverdeeld in 6 distrikten. B.V. Venray valt onder het distrikt Zuid- Nederland (Limburg/Brabant). Namens de Venrayse boksvereniging nemen twee man deel, te weten Hans Kooien (zwaargewicht C-klasse) en Erik van Leipzig (vedergewicht N-klasse). De laatste is, door het feit dat er in zijn klasse maar 1 tegenstander is inge schreven, direct in de finale geplaatst. Hans Roozen begint in de halve fina le, deze vindt plaats a.s. zaterdag in Geleen. Over hei verdere verloop van onze boksers in het kampioenschap, houden wij U middels dit blad op de hoogte. Vanaf 4 februari heeft B.V.V. een eigen onderkomen, waardoor men de trainingsuren kan uitbreiden i.p.v. 2 keer per week stapt men over naar 3 keer voor de recreanten en 4 keer per week voor de wedstrijdboksers. In deze ruimte beschikt men over een eigen professionele boksring. Voor meer info over boksvereniging Venray: tel. 04780 - 84867 of bezoek eens onze trainingen op woensdag- of vrijdagavond aan de Gasstraat 8. Op 24 januari was er een indoorwed- strijd in Nederweert. We waren met 12 leden aanwezig. Dat het voor Andy Arts een dag was om niet te vergeten blijkt wel uit de uitslagen van hem, want hij reed voor het eerst mee bij de junioren 6 jaar en werd in de manches 3-2-1 en totaal een mooie eerste plaats. Bij de 8-jarige junioren fietste Adje Coenen. Adje kon het snelle geweld niet volgen, maar deed toch goed zijn best en hij werd in de manches 5-5-5. Met zijn moeder Stien Coenen ging het beter. Zij werd bij de P.P. 16+ tweede en bij de cruisers 40+ eerste. Bij de 8-jarige experts fietste Edwin Munsters. Hij werd eerste en in de open klasse derde. Zijn zusje Mariska Mun sters reed ook goed. Zij werd bij de P.P. 5/7 jaar eerste. Bij de P.P. 8/9 jaar was Hanneke v. d. Bungelaar tweede. Monique Hofmans werd bij de P.P. 10/11 jaar derde. Bij de cruisers 13 jaar werd Ronny Hofmans derde. Hij fietste ook nog bij de experts 13 jaar en behaald edaar een zesde plaats. Danny Donder behaalde bij de 13-jarige experts een derde plaats ën bij de open klasse ook een derde plaats. Herman Hofmans fietste bij de 25/39 jaar cruisers. Voor hem was de derde manche beslissend, maar liet zich van de De Hazekeutel Venray Zaterdag 31 januari. Om 18.33 uur jeugdzitting in de foyer van de schouwburg. Zondag 8 februari. Inschrijven kinderoptocht van 11.00 siotbl3.00taür 'hh 'Dirtgusllaan cfeiMöeri-fbTjv derstraat, sporthal De Wetteling aan de Zuidsingel en bij M. Verheijen, Kruidenlaan 66 in Landweert. Zondag 15 februari. Inschrijven kinderoptocht van 11.00 tot 13.00 uur in Dingus aan de Hoen derstraat, sporthal De Wetteling aan de Zuidsingel en bij M. Verheijen, Kruidenlaan 66 in Landweert. Zondag 22 februari. Inschrijven kinderoptocht van 11.00 tot 13.00 uur in Dingus aan de Hoen derstraat, sporthal De Wetteling aan de Zuidsingel en bij M. Verheijen, Kruidenlaan 66 in Landweert. Zaterdag 28 februari. Om 18.00 uur jeugdbal in de jeugdtent aan de Gouden Leeuw. Zondag 1 maart. Vanaf 13.30 uur opstellen voor de kin deroptocht in de Dr. Poelsstraat. Om 14.33 uur vertrek kinderoptocht. Route: Dr. Poelsstraat, Hofstraat, Grote Markt, Marktstraat, Hoen derstraat, Bergweg, Merseloseweg. Ontbinding op het Henseniusplein waarna prijsuitreiking in de tent aan de Gouden Leeuw. Om 16.30 uur receptie jeugdprins in zaal „In den Engel". Om 18.00 uur jeugdbal in de jeugdtent aan de Gouden Leeuw. Maandag 2 maart. Om 10.30 uur kinderhossen in de Schouwburg. Om 18.00 uur jeugdbal in de jeugdtent aan de Gouden Leeuw. Dinsdag 3 maart. Om 10.30 uur kinderhossen in de Schouwburg. Om 14.11 uur vertrek jeugdboerebrul- left vanaf de Merseloseweg nabij de Luxor, gevolgd door het jeugdverlo- vingsbal in de tent aan de Gouden Leeuw. Om 18.00 uur jeugdbal in de jeugdtent aan de Gouden Leeuw als afsluiting van de jeugdcarnaval 1987. Schanseknuppels Castenray Zaterdag 31 januari. Receptie prins. Vrijdag 13 februari. Bonte zittingsavond. Zaterdag 14 februari. Bonte zittingsavond. Vrijdag 20 februari. Aldewieverbal. Vrijdag 27 februari. Om 14.00 uur bal voor de school jeugd. Zaterdag 28 februari. Om 20.00 uur jeugdbal. Zondag 1 maart. Om 14.00 uur optocht waarna jeugd bal in „De Wis". Gekostumeerd bal. Maandag 2 maart. Gekostumeerd bal met de uitreiking van „De Beste Knuppel 1987". Dinsdag 3 maart. Om 11.00 uur kinderbal. Om 20.00 uur Boerbruiloft waarna ge kostumeerd bal. goede kant zien en kwam als eerste over de finish, dus een eerste plaats. Freddie de Vries fietste bij de 11-jarige experts en in de open klasse. Dat hij goed zijn best doet bij het trainingsinstituut „Alsportie" blijktwel uit de resultaten, want hij fietste alles eerste. Op 13 februari is er geen training in de gymzaal.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 9