KERKDIENSTEN Oude foto HANDBOOG RED STARS PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VEN RAY van 31 januari t/m 7 februari Zaterdag 31 jan.: H. Johannes Don Bosco. 9.00 lsm. ouders Orts-Cornelis- sen; Jeu Jenniskens; 19.00 zondags dienst: overl. fam. Peters-Kerstjens (S); ouders Truijen-Hendricx; Henny Frede- riks-Vink (buurt en vrienden); Truus Schiks-Ramsteijn en overl. familie. Zondag 1 febr.: Vierde zondag door het jaar: Memisazondag. Dit weekend wordt gecollecteerd voor de Memisa. In onze parochie is de meeropbrengst van de collecte voor de Memisa. De predi katie zal gehouden worden door pater P. Hoedemkers S.S.C.C. 8.00 lsm. Peter van Meijel (S); fam. Hendricus Arts en Jacoba Huberdina Janssen (S); 10.30 Lat. Hgm. Wilhelmus Hubertus Janssen; Maria Kersten-Ticheloven; Herman Ebberink; ouders Jacob en Christina van Mil-Rutten; Hendrik Beerkens (coll.): 11.00 Ned. Hgm. Tijdens deze H. Mis is er kinderwoord dienst met als thema: „Een dak boven je hoofd". Mie Swinkels-Seijkens; Nel de Graaf-Wijnen; Herman en Lies Ger- rits-Hermans en overl. ouders; Jo Swin- kels; Grad Bistersveld (buurt); Herman Bexkens (buurt). Maandag 2 febr.: Opdracht van de Heer in de tempel: Maria Lichtmis. Voor de H. Missen zullen de kaarsen worden gewijd, zodat u een gewijde kaars mee naar huis kunt nemen. 9.00 lsm. Door van der Sterren-Hendricx (buurt); Leo en Rie Wolke-Greefkens; 19.00 lsm. overl. ouders Coenen-Hout- ackers en zoon Ed; Fien Truijen-Hen dricx (dialectgroep). Dinsdag 3 febr.: H. Blasius. 9.00 lsm. ouders Schols-Leers en overl. familie; 19.00 lsm. Agnes Camps-Thié; ouders Bouten-van Megen en Huberetina van Megen. (Na de H.H. Missen is er gele genheid de Blasiuszegen te ontvangen). Woensdag 4 febr.: 9.00 lsm. tot bij zondere intentie; 19.00 lsm. Toon Gou- mans, Peter Hub Janssen en dochter Leonarda Josepha. Donderdag 5 febr.: H. Agatha. 9.00 lsm. oude stichtingen. Vrijdag 6 febr.: H.H. Miki en gezel len. Eerste vrijdag van de maand. Om 9.00 uur wordt de H. Communie naar de zieken gebracht. 9.00 lsm. Theodora Jacoba Poels en Mathijs Smits (S); Gerard Pouwels (S); 19.00 lsm. Prof. A. van Dijk en ouders (S); Martinus Wilhelmus Wijnhoven en Maria Anna El. Roelofs (S); Peter Wagemans (S); Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie. Zaterdag 7 febr.: 9.00 lsm. Jeu Jen niskens; Hendsrik Theodoor Thijssen; Harrie Messemaeckers; 19.00 zondags dienst: overl. ouders van Bracht-Cre- mers; olverl. ouders Arts-Verkoeyen; An Swaters-Welten (buurtver. St. Jo zef); ouders Hanen-Willems; Hendrik Beerkens (coll.); jrd. ouders van de Heuvel-Willems. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Pascal en Maikel Brons, lezer: A. Verbeek. Zondag: 8.00 Rob en Bart Derkx; 9.30 H. van Pelt; 11.00 Irma Maassen en Elke Janssen, lezer: G. de Groot. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Irma Maassen en Elke Janssen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Bart Derkx. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 1830Eucharistieviering met volkszang. Voorganger: B. Frede- riks. Lektrice: Zr. Hélène. Kollekte: Amnesty International. Zondag: 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang. Voorganger: B. Frederiks. Intentie: Herman Folbers. Lektrice: J. Heutinck. Kollekte: Am nesty International. Maandag en woensdag: 18.30 Eucha ristieviering. Dinsdag en donderdag: 18.30 Woord en communiedienst. Vrijdag: 15.00 Dienst bij gelegenheid van het afscheid van de heer A. Deij- kers. PAROCHIE PATERSKERK Memisazondag. H. Missen: 9.00; 10.15 met zang door de Zangers van Si. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Extra kollekte voor het werk van Memisa, de medische missie aktie. Maandag: Opdracht van de heer in de tempel [Maria Lichtmis]. Na de avond mis en na de H. Missen op dinsdag is er gelegenheid de Blasiuszegen te ontvan gen. Dinsdag: Feest van de H. Blasius. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 15.00 gez. H. Mis bij gelegenheid van het huwelijk Haegens-Hendriks; 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen en bewoners van de paro chie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Jans- sen-Krijns en kinderen. Zondag: 9.00 Pater Florus Claessens; 10.15 uit dankbaarheid Gerardus Ver- steegen en Anna Maria Janssen Konrad Thijssen en overleden familie; 11,45 Sharon Oomens (vrienden uit de buurt); 18.00 JanMichiels. Maandag: 8.00t.e.v. O.L. Vrouw (B) voor overleden familie; 19.00 voor levende en overleden familie. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Piet, Theo en Ben Linders. Woensdag: 8.00 familie Esser-Tim- DE NIEUWSTE PARADE- PAARJES VAN PAYOT PAARDJES VAN PAYOT In het schoonheids Journaal van de vorige week heeft u kunnen lezen dat PAYOT de Astir prijs heeft ontvangen voor z'n nieuwste handcrème en hals/ décolleté crème. Handen, hals en décollecté dragen veel bij tot de natuurlijke charme en verleidelijkheid van de vrouw. Dat is de reden waarom PAYOT deze twee komplete verzorgingsprodukten voor het jeugdig houden van de handen en de hals en het dcolleté creëerde. JEUNESSE DES MAINS Jeunesse des Mains is een compleet verzorgingsprodukt voor de handen. De huid aan de bovenkant van de handen bevat weinig talgklieren, daarom heb ben de handen voortdurend te lijden van koude zon, huishoudelijk werk. Hierdoor veroudert de huid van de handen snel. Werking van Jeunesse des Mains: bevordert eelvernieuwing intensieve voc'ntregulatie bescherming en versteviging verbetert elasticiteit, soepelheid en zachtheid van de handen. Enkele druppels vanb deze goudgele gel, minimaal twee keer per dag licht in- masseren. De handen worden meteen weer zacht, al na enkele dagen is het resultaat een zichtbare verjonging. JEUNESSE DUCOU ET DU DÉCOLLETÉ Een stevige en soepele hals, een harmonieus décilleté doen 't gezicht beter uitkomen en verlenen charme en vrouwelijkheid. De huid van hals en décolleté ver raadt vaak eerder de leeftijd dan de huid van het gezicht en verdient daarom een intensieve verzorging. Werking van Jeunesse du Cou et du Décolleté: versterkt en verstevigt de huidweef sels bevordert eelvernieuwing intensieve vochtregulatie duidelijke verbetering van de elas- triciteit. 's Morgens en 's avonds enkele drup peltjes op een schone huid licht inmas- seren van de kin naar de buste. Foto: Payot Paris. mer-van Geffen; 19.00 echtpaar Cus- ters-Vergeer overl. familie Gerrits- Hermans. Donderdag: 8.00 fam. Peters-Arts; 19.00 Martinus Ewalts (Kruisstraat) uil dankbaarheid. Vrijdag: 8.00 jgt. Peter Jan Paulis- sen; 15.00 tot intentie van het bruids paar Jac Haegens en Karin Hendriks; 19.00gezinsmis; Constant Pijls. Zaterdag: 8.00 jgt. familie Coenders. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 René Jansbeken. Zondag: 9.00 Leo Pouwels; 10.15 Tony Vermeulen; 11.45 Martijn Smelt; 18.00 André Basten. Maandg en vrijdag: 19.00 Marcel Meijer. Dinsdag en donderdag: 19.00 Jaap Janssen. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Zaterdag 31 jan.: 18.15 H. Mis voor overl. Hans Pouwels; volkszang. Zondag 1 febr. Vierde zondag door het jaar. 10.45 pl. latijnse hoogmis voor overl. Walter Klaassen. De kindercrè che wordt verzorgd door Trudy Vul- Iings. Maandag: Feest van Maria Lichtmis. 19.00 H. Mis waaraan vooraf de plech tigheid van de kaarswijding. Na afloop kunt u geijde kaarsen meenemen. Woensdag: 18.35 Rozenkransgebed; 19.00 H. Mis voor de zieken. Aanslui tend is er gelegenheid de Blasiuszegen tegen keelziekten te ontvangen. Vrijdag: eerste vrijdag vn de maand: 18.35 Kruisweg; aansluitend om 19.00 H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochiegemeenschap en voor lev, en overl. fam. V/S. Mededelingen: Biechtgelegenheid: elke zaterdag van 17.30-18.00 uur. Na afloop van de H. Missen op zaterdag en zondag dit weekeinde zal er bij de uitgang een deurkollekte worden gehouden voor MEMISA t.b.v. medi sche hulp in de derde wereldlanden. Van harte aanbevolen. Wilt U ook aan onze aktie Kerk balans denken? Uw bijdrage kunt U storten op reknr. 23.18.08.461 N.C.B. Venray of Giro 2552386 t.n.v. R.K. Kerkbestuur inz. Gezinsbijdrage, Ma rimbastraat 26. Hrtelijk dank! PAROCHIE VREDESKERK Zatedag31 jan.: 18.00-18.30 gelegen heid om te biechten; 19.00 Vooravond mis voor de 4e zondag door het jaar. Zang door het kinderkoor „De Vredes- klokjes". Voor Harie Vermeulen (coll.) voor overl. Jan Jacobs, voor overl. Adrianus Kuunders en zoon Frans, voo overl. ouders Stiphout-Jacobs en zoon Leo, voor Mariet Thielen-Linders voor Petronella Thielen-Hendriks (coll.)* voor Dien Flinsenbarg-Eckelens (buurt), voor Marie Rongen-Peeters (buurt), voor Jan Essing, voor Anto- nius Siebers. Zondag 1 febr.: 4e zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, voor Harry Janssen en overl. fam., uit dankbaar heid; 10.00 Hoogmis, voor Wilhelmina Tijmensen-Korndewal, voor Pierre Mandes (coll.); 11.30 voor Bets Goo- ren-Niemarkt (coll.), voor Jan Deenen sr.. Jan Deenen jr. en Sraar Deenen, vGon Janssen-van Sambeek (coll.), jgt. voor Harrie Hermans. Maandag: Feest van de Opdracht van de Heer in de tempel (Maria Lichtmis). 8.00 voor overl. fam. Jenneskens-Muy- sers; 19.00 voo overl. ouders Janssen- Peters en zoons Gerrit en Piet (coll.), voor fam. Michiels-Seykens en H. Ver sieyen. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Blasius. 8.00 tot bijzondere intentie; 19.00 voor Teun Siebers (buurt). Woensdag: 8.00 voor Martinus Pont man en Gijsbertus van Blokland; 19.00 ter ere van de H. Jozef. Donderdag: Gedachtenis vn de H. Agatha. 8.00 voo de zieken van de pa rochie; 19.00 H. UUR. Uitstelling van het Allerheiligste. Voor bijzondere in tentie. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Gedachtenis van de H.H. Miki en Gezellen, martelaren van Japan. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart; 19.00 voo overl. oudes Thielen-Hen- diks, kindeen, schoondochter en klein kind, jgt. voor Helm Hendriks en dochter Maria; 14.00 kapel Veltum: Huwelijk van Peter de Mulder en Yvon Hermans. Zatedag 7 febr.: 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria; 14.30 40-jarig huwelijk van dh. en mev. Sij- bers-Nieuwbuurt. Mededeling: In het weekend van 31 jan. en 1 febr. is de jaalijkse deukollekte voor de Me misa (gezondheidszorg in de derde wereldlanden), die wij bijzonder aanbe velen. Misdienaas en Akolieten: Zondag: 8.00 Henk v. d, Oeve; 10.00 Pascal en Urbain van Weert en José Comejo; 11.30 Jos. Vecauteren en Hein Hermans. Maandag/dinsdag: 19.00 Rob Cop- pus en Luc Weijs. Woensdag/donderdag: 19.00 Anjo Coppus en Paul Claassen. Vrijdag/zatedag: 19.00 Jeroen Ewalts en Falco van Loon. N.B. Op 4 feb. oefen- en spelmiddag voor de misdienaas, van 14.00 - 16.00 u. Alle misdienaars zijn van harte welkom. POTEST A NTSE KERKENGEM EENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 1 februari a.s. zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray ds. H. J. C. van Es de voorganger zijn. In deze dienst wodt H.Avondmaal gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor de Diakonie en het Welzijnsdiakonaat. De uitgangskollekte is voor de kerk. Tijdens de dienst is e kindeopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. Na de dienst is er koffiedrinken. Medeweking aan deze dienst wodt ver leend door de Muziekgroep Maracuga uit Gemert en de Wekgroep Zending en Werelddiakonaat. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Sjang Manders (na mens de familie Graat), Jeu Arts, Wim Janssen, overl. ouders Hendrix-Geurts (jaardienst). Zondag: 8.30 voo het geestelijk welzijn van de parochie; 10.00 Martin Moorrees en Wim Versleijen, Jan Ber- naerts, jaardienst Sjang Joosten, overl. familie Schraven-Joosten, uit dank baarheid, voo 'n goede reis en behou den thuiskomst (Jongeenkoor). Maandag: 9.00 voo de overl. van hen die offerden met Allezielen. Dinsdag: 9.00 tot intentie van de fa milie T. Woensdag: 9.00 gest. jaad. Fans Poels en echtgenote. Donderdag: 9.00 Marinus van Vugt. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie. Zaterdag: 19.00 Ide Min, Pierre de Kleijn, Hendrika Pelzer-Jansen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Tom Arts, Steijn Bus. Zondag: 8.30 Eduard Camps, Benoit van Osch, Marcel Nellen, Korneel Jeu- ken;T0.00.Akoliet: Paul Bovendeerdt; Annemiek aedts, Ingrid Lenssen, Anke Kusters, Judith Jacobs. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (dames koor). Heman Hebing Helena van Dijk-Linders Wilhelmina Janssen- Peters (mnd.). Na deze Dienst Blasiuszegen voor keelziekte. Zondag: 9.30 Hoogmis. Petronella Thijssen st. Jan Custers en Wilelmina Vergeldt st. Gerardus Kessels en Eliza beth Heiligers st. Geradus Kemme- lings en Petronella Ewals Mathieu van Rijswijck. Onder de H. Diensten van dit week end Memisa-kollekte. Dinsdag: 8.00 H. Mis, st. Mathias Beurskens en Johanna de Mulder. Donderdag: 8.00 H. Mis Wilhelmina Lempens st. Baeten-Jeurissen. Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor).Sjang Steeghs Hendri- kus Nabben Huberlus van de Berg Thei Philipsen. PAROCHIE CASTENRAY Zatedag: 14.00 pl. Eucharistieviering b.g.v. 40-jarig huwelijksfeest van Jan Houwen en Mia Camps; 19.00 v. Handrie Kuypers (coll.). Zondag: 8.00 v. geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 v. Fans Michels (8). Dinsdag: 19.00 uit dankbaaheid b.g.v. 45-jarig huwelijk (P). Woensdag: 8.00 Gezinsmis (offe raars). Donderdag: 19.00 v. Josephine Seij- kens-Collin. Vrijdag: 8.00 t.e.v. het H. Hat b.g.v. eerste vrijag van de maand. 9.30 Zie kencommunie. Misdienaas: Ronny-Wilbert: zatedag 14.00; Ivan-Sepp: zaterdag, dinsdag, woensdag; Martijn-Renee: zondag 8.00, donderdag, vrijdag; Thijs-Marcel. zon dag 10.00 uur. N.B. Dit weekend speciale Missiecol lecte voor de MEMISA. PAROCHIE LEUNEN Vierde zondag doo het jaar. Eerste zondag van de maand: bijzon- dee kollekte voo onze eigen kerk. Ook wij merken in ons kerkgebouw, dat het winter is. Toch willen ij u tijdens de diensten in de kerk niet in de kou laten zitten. Maar dat kost wel extra stoken. Wilt u daa eens aan denken, wanneer u dit weekend meedoet aan de maande lijkse bijzondee kollekte voor onze eigen kerk? Zaterdag 31 jan.: 19.00 lsm. uit dank baarheid (C) lsm. v. Sjaak Puts (vw de buut) lsm. v. overl. fam. Claessens Gussens lsm. v. overl. Schreurs-Lom- men lsm. v. Sjaak Classens. Zondag 1 febr.: 9.30 Hgm. als gest. jrd. v. Antoon van Osch en Gertruda Kustes en overl. familie; 11.00 lsm. vr overl. fam. Vissers-Litjens maandd. v. Hendrika Arts gest. jrd. v. zuster Jeanne (Anna van ens), Michel Loonen en overl. familie. Maandag: Opdracht van de Heer in de tempel [Maria Lichtmis]. 19.00 lsm. v. Anna Philipsen-Lenssen (v.w. Boo- denstraat) lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Maia Loonen- Scheffes lsm. v. ovel. ouders Mar- tens-Smedts en Henri Martens. Woensdag: 19.00 lsm. v. Harie Mar tens en echtgenote, Toon Martens en kleinzoon Harrie, Piet Janssen en echt genote lsm. v. Antoon Veheijen en overl. fam. Verheijen-Droesen lsm. v. Frans van Bavel en overl. familie lsm. v. Jozef Croymans en echtgenote en Mattien Croymans. Donderdag: H. Agtha, maagd en matelares. 19.00 gest. jrd. v. Martinus v. d. Berg en Johanna v. d. Pasch. Vijdag: H.H. Paulus Miki en gezel len, matelaren. Tevens, eerste vrijdag van de maand. &.45 Ziekencommunie aan huis; 19.00 lsm. t.e.v. H. Hart (vw offerblok) gest. jrd. v. Peter Johannes Martens. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Anna Ver- heijen lsm. v. Harry Geurts (vw buurt Ovebroek e.o.) maandd. v. Wim Heidens jrd. v. Elisabeth van Nieu- wenhoven-Weekers gest. jrd. V. Leida Loenen-Poels en echtgenoot gest. jrd. v. Harrie Weijs, echtgenote en overl. kinderen. Akolieten: za 19.00 Barry Willems en Robert Holtackers; Hgm zo 9.30 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.00 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr: Barry Willems en Robert Holtackers. Lectoren: za 19.00 Mev. Theunis; zo ,11.po Mevr. v. Bavel. Gedoopt: Coen Conelissen, Vullings- staat 8. Huwelijksafk.: 1Peter de Mulder uit onze parochie en Yvonne Hermans uit Venray (3e roep); 2. Hans Jenniskens uit onze parochie en Kaen Ponjée uit Venray (2e roep). Mededeling: In het weekend van 7 en 8 febuari a.s. kerkdeurkollekte voor de MEMISA. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag 31 jan.: 19.00 weekdienst Toon Winnen; maanddienst Gerrit van Hugten; maanddienst Hannes van Well; gest. jrd. Jan Hendrix; overl. ouders Wismans-van Vegchel. In dit weekend is de 2e kollekte voo MEMISA, de Medische Missie Aktie. Zondag 1 feb.: Viede zondag door het jaar. 10.00 gest. jrd. Alb. Veheyen, Petronella Peelers en Willem Veheyen; 11.30 maanddienst Grad Arts; maand dienst Frans Bouwmeister; Piet Potten en overl. fam. Coopman. Maandag: Maia Lichtmis. 19.00 Kaarsenwijding waarna Eucharistievie ring. Misintentie: familie Wilmsen-Ver- heyen. Woensdag: 19.00 jrd. Harrie Ver geldt; jrd. Henrica Janssen-Bergmans; Jacques Claessens en overl. fam. Vrijdag: eerste vijdag van de maand. Vandaag wodt de Ziekencommunie rondgebacht! 19.00 jd. Godefridus Ver meulen en Gertruda Jentjes; Toon Winnen (neven nichten). Misdienaarsbeurten: Zatedag: 19.00 Mike Kuunders en Mattie van Ass. Zondag: 10.00 Rob Jenneskens en Tjeerd Jenniskens; 11.30 Peter Janssen en Tom va.i Asten. Door de week: Mark Derkx en Mark Reynders. ECTOAAT HEIDE Vierde zondag door het jaar, 1 febr. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor het rectoraat. Zondag: 8 uur H. Mis voor de over leden familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis t.z.i. Akolieten: Martien Jenniskens en Willy van Well. Misdienaas van de week: Roel Corne- lissen en Sjang Drabbels. Kerkdeurkollekte voo de Memisa. Maandag: Opdracht van de Heer in de tempel - Maria Lichtmis. 8 uur H. Mis voo Peter van Meijel. Woensdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Donderdag: H.Agatha, maagd en matelares. 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en de oveleden familieleden Derikx-Voesten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. H.H. Paulus Miki en gezellen, marte laren. 8.45 H. Mis voor Helm Claes en overleden familieleden. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden oudes Poels-Michels. RECTORAAT VEULEN Zondag 1 febr. 4e zondag door 't jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Grad Classens vnwege de buurt en Hgm. zal. Teng Jenneskens vanwege de buurt. Zondag: om 9.45 Hgm. zal. An de Lauw-Classens; 11.15 Hgm. zal. Pieter van Meyel fam. Coenders. Maandag: 8 uur lsm. uit dank fam. R. Dinsdag: 8 uur gest. jgt. zal. M. Geurts en beide echtg. Woensdag: 8 uur lsm. tot intentie fam. R. Donderdag: 8 uur lsm. intentie B. •Vrijdag: 8 uur bijz. leesmis ter ere van H. Hart van Jezus op eeste vrijdag. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. tot deze intentie. Zaterdagavond bijz. H. Mis bij ge legenheid van het 33-jarig bestaan car navalsvereniging. Akolieten voor 1 febr.: Nijssen, Rein- tjes, v. Soest. Misdienaas: Verstegen, Dings. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 19.00 Mevr. v. Dijck- Sanders Zondag 10.00 4e zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand speci ale kollekte voor de kerk: 10.00 Piet Ja cobs (k): 11.30 Mevr. v. Dijck-Sanders (k) Maandag 8.30 Jack Verlinden en echtgenoten Dinsdag 8.30 Mevr. de Rijck-v. Mey el Woensdag Schoolmis 8.30 schoolmis voor roepingen; 19.00 Mevr. Hanna Hóeriselaar-Tijssen; om°2Ó.bÖ'uürhpaVo-" chievergadering Donderdag 8.30 uit dankbaarheid Vrijdag 8.30 Eerste vrijdag van de maand 8.30 H. Hart en Willem van Rijswijck en Helena Litjens; Zaterdag 19.00 Jaak van Osch v.w. de buurt Misdienaars Zondag 10.00 en zaterdagavond en woensdagavond Wendy Poels en Ilse Michels; 11.30 Ruud Thijssen en Pieter Paul Rieter Kollektanten Zaterdag Teng Arts. Zondag 10.00 Teng Emonts 11.30 H. Arts. Kerk poetsen Mevr. Troisfontaine Dorperveld en Mevr. Arts-Lensden, Grootdorp 14 Op woensdagavond 4 februari paro chievergadering om 20.00 uur in Cafe Janssen. Ondertussen hebt U ook het jaarverslag ontvangen. Lees het eens goed door, het is gewichtig voor U om dat het U ter harte gaat en omdat het over uw gemeenschap gaat. Mag ik vooral uw medewerking vragen om deze gemeenschap levendig te houden. Daar toe is na alle andere zaken ook uw ge zinsbijdrage nodig. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 t.i.v. de Familie Pee- ters-Janssen Zondag: 10.00 voor de Gemeenschap Vredepeel namens de Veeverzekering; Maandag: Opdracht van de Heer in de Tempel; 8.00 t.i.v. M. Jansen Dinsdag: 8.00 voor de overledenen van de familie Poels-Duijkers; Woensdag: 8.00 voor een voorspoedi ge genezing van M. v.d. Pas; Donderdag: H. Agatha: 8.00 uur voor onze parochie Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand 8.00 t.i.v. de Familie Cornelissen- Hendriks Zaterdag: 19.00 voor de overleden oud rektor P. Pelt. Misdienaars van de week: Esther van der Velden, Dave van Vegchel; RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 avondmis voor de broeders Fidclis en Clemens Hovens en voor alle weldoeners van St. Jozef. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor bijzondere intentie en dankbaar heid; 10.00 Hoogmis voor fam. Seykens-Fleurkcns, Rene Buyzen, fam. Hermans, J-H Lammers en voor fam. Geurts-Heldens Woensdag: 9.30 H. Mis t /U Jozef en voor Rector Creerr Vrijdag 9.30 H. Mis t.e.v g Hart (eerste Vrijdag) VAMOS A VER Noticias Religiosas Hasta el dia 31 de Enero el Padre Juan estara en el hospital de Venray por una operacion chirurgica. NO habra Misa espanola. Hasta la vista. Destijds werd het naamfeest van Mère Prieure (Moeder Overste) van het klooster Jerusalem jaarlijks op de Ursu- laschool gevierd. Bij gelegenheid hier van werd deze foto omstreeks 1934 voor de ingang van de school aan de Maashe- seweg gemaakt. Staande van links naar rechts: Jet Hotmans, Bets Coenders, Mia Lau- rensse, Wies Coenders, Doortje Tim mermans, Nel Welting, Jacqueline Jeu- rissen, Jo Loerts. Knielend van links naar rechts: Doortje Loogman, Els Winkelmolen? Noticias Culturales El Viernes el dia 30 de Enero, a las 20.00 h. en El Centro Reunión general con elcciones. Asistan todos porque es muy importante. Hasta la vista. JEHOVA GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbelloespraak met als thema, De dringende noodzaak thans voortdurend te waken. In de ko ninkrijkzaal aan de Henry Dunantstraat 11. Aanvang 10.00 uur v.m. gratis toe gang. Geen collecte. Competitieprogramma 31 jan. 1987: Thuiswedstrijden Heren: Red Stars 5-TTC 1 13.15 Red Stars 7-Wap In 1 13.15 Red Stars 8-'t Belke 4 13.15 Red Satrs 10-Amnasta 1 13.15 Dames: Red Stars 1-Sempre Avanti 1 17.00 Red Stars 2-Akris 1 30 jan. 20.00 Red Stars 3-Kerkrade 2 17.00 Jongens: Red Stars 2-Panningen 1 13.15 13.15 19.45 Red Stars 3-TTC 1 Red Stars 5-Asterix 2 Meisjes: Red Stars 5-TTC 1 9.45 Uitwedstrijden: ënO.Wfia v aJ Heren: De Kroon 1-Red Stars 1 15.30 MOVC 2-Red Stars 2 14.30 Noad 1-Red Stars 3 2 febr. 20.00 TTC 2-Red Stars 4 14.00 Noad 2-Red Stars 6 14.00 TTC 7-Red Stars 9 14.00 Limex-P'ngen-Red Stars 11 14.00 Dames: Kerkrade 1-Red Stars 1 24 jan. 15.00 Jongens: Kerkrade 1-Red Stars 1 15.00 Kolleberg 1-Red Stars 4 14.00 Meisjes: Budilia 2-Red Stars 1 13.30 Helden 1-Red Stars 2 13.15 Helden 2-Red Stars 4 13.15 Uitslag 5e bondswedstrijd distrikt 11, organisatie Ons Genoegen Ysselsteyn. S.t. Anna Venray 1132 De Batavieren, Castenray 1343 1268 1201 1155 DianaVenray 1354 1243 925 Uitspanning, GrieiTdtsveen 1337 1256 1006 St. Hubertus, Merselo 1292 1169 St. Jors, Leunen 1388 1283 1196 1Q67 Ons Genoegen, America 1337 Ons Genoegen, Ysselsteyn 1369 1297 1174 1022 De Rare Schutters, Overloon 1293 St. Sebastiaan, Heide 1349 1283 1230 1191 1081 De Schutroe, Horst 1332 1265 1166 't Trefpunt, Tienray 1324 1239 Willem Teil, Oirlo 1300 De hoogste schutters waren P. Martens van Stf. Joris en M. Thijssen van Diana met 239 punten. De 6e bondswedstrijd is in Horst van 5 t/m 8 februari en wordt georganiseerd door De Rare Schutters uit Overloon. Personele prijzen: A. Hellegers, Ysselsteyn R. Janssen De Schutroe L. Jans De Schutroe J. Wismans T Trefpunt W. v. d. Ven, Ysselsteyn M. Franssen 't Trefpunt R. Versieyen De Schutroe Tw. Clevers 't Trefpunt S. Peeters St. Anna A. v. Osch St. Sebastiaan P. Basten De Schutroe Jan Verstegen De Schutroe G. Witlox 't Trefpunt A. Kuypers De Batavieren M. v. Ham Diana H. Bukkems Uitspanning A. Jaspers Ysselsteyn n.l. 49 p. n.l. 49 pnt. 4x10 n.l. 4x10 n.l. 5x9 n.l, 5x9 n.l. 4x8 n.l. 4x8 5x7 4x7 3x6 n.l. 3x6 3x5 3x5 3x4 2x4 2x3 Wilhetminastraat ia Venray

Peel en Maas | 1987 | | pagina 14