VERENIGINGSNIEUWS .2 #3 H J/- L.V.B. BOWLEN KEGELEN VENRAY'S MANNENKOOR M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN ARS MUSICA Orkestvereniging Venray Vocaal ensemble Arabesque Kinderkoor De Vredesklokjes CRESCENDO KINDERKOOR de BANDELIEREN Jongerenkoor CHRISKO VENRODE Wijk Noord-West WIJK ZUID Katholieke Vrouwenvereniging Dubbelconcert in Dingus Jonge (toekomstige) boerinnen/ agrarische vrouwen Vrouwen trefcentrum Jong Nederland N.V.I.H. COC Buurtvereniging Brukské Wijkvereniging Op 't Nipperke TRIMCLUB VIDO Vrijwilligers- centrale Venray Wijkvereniging Veltum Huisvrouwen- kontakt Brukske ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting RUITERSPORT L.K.I.B. I.S.V. WINTERCIRCUIT LANDWEERT Donderdag 29 januari om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 5 februari om 19.30 uur repetitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Verdere programma: 4 mei, Geritskorenavond. 2 mei, concert met Kon. Harmonie Euterpe. 13 juni korenfestival te Meijel. 30 juni korenfestival in Arnhem. 12 juli optreden Castenray. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. Voorlopige agenda 31 januari jeugdzitting Hazekeutel voor miniretten en korpsleden. Bijeenkomst voor miniretten om 18.30 uur en voor de korpsleden om 21.00 uur in de schouwburg. 12 februari prinseproklemasie Schut tersveld voor miniretten en korpsleden. 1 maart kinderoptocht. Repetities Zondag 1 woensdag 4 februari voor ma- joretten, miniretten en korpsleden. Afmelden Majoretten en miniretten Bërnadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Dinsdag 3 februari om 20.00 uur par tijrepetitie voor de bassen en om 20.30 uur voor het hele koor in de Galmhut. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3 tel. 81221 of mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de container bij Sjeng van Osch, Akkerweg 6. Woensdag 4 en 11 februari om 20.15 uur repetitie voor het klein ensemble o.l.v. A. Thijssen in de Muziekschool. Repetitie voor het orkest op 4 februari wordt nog nader bekend gemaakt. Op woensdag 11 februari om 20.Q0 °'VvVBpofeaaïtó in ae aula van 5t. Anna Afmelden bij P. Noten tel. 87858. Maandag 2 en 9 februari om 20.30 uur gezamenlijke repetitie muziekthera pie St. Servatius. Afmelden, uitsluitend bij Marian, tel. 04780-85377. Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Dinsdag 3 februari. Om 12.35 uur koorrepetitie in 216. Dinsdag 10 februari. Om 12.35 uur koorrepetitie in 216. BOJEMA Vrijdag 30 januari. Om 18.45 uur gezamenlijke repetitie. SALTARELLO Zaterdag 31 januari. Om 15.30 uur gezamenlijke repetitie. Afmeldingen uitsluitend bij P. Falco Franken tel. 85855. Vrijdag 30 januari. Repetitie voor het HELE koor van 16.00 tot 16.45 uur. Zaterdag 31 januari. We zingen om 19.00 uur de mis in de Vredeskerk. Vrijdag 6 februari. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 13 februari. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur We rekenen op jullie allemaal. Zater dag hoef je GEEN lange rokjes le dra gen, wel een goed gesmeerde keel mee nemen. We verwachten jullie om 18.40 uur in het parochiezaaltje. Tol morgen op de repetitie om 16.00 uur. Gem. zangvereniging Zondag 1 februari zijn wij vrij. Woensdag 4 februari. Om 14.00 uur jaarvergadering in zaal Thielen. Vandaag geen repetitie. Vrijdag 6 februari. Om 15.00 uur zingen wij de huwe lijksmis in de Paterskerk. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe le den zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 30 januari. Om 18.30 uur repetitie voor de alten en sopranen en om 19.15 uur voor de teno ren en bassen. Zaterdag 31 januari. Tussen 11.00 en 13.00 uur inleveren oud papier bij de container in Landweert (achter de supermarkt). Om 19.00 uur dienen alle koorleden aanwezig te zijn bij de achteringang van de schouwburg (Jan Hensenstraat). Zondag 1 februari Om 10.15 uur de hoogmis in de Paters kerk. Maandag 2 februari. Om 18.30 voor de nieuwelingen en om 19.15 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 3 februari. Om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 4 februari. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Om 20.30 uur OUDERAVOND in de Galmhut. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Verwacht wordt dat alle koorleden a.s. zaterdagavond aanwezig zullen zijn. Verder wordt gehoopt op een goede op komst bij de ouderavond. Denk om het inleveren van oud-papierl Dinsdag 3 februari. Fluitgroep repetitie om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Woensdag 4 februari Vergadering beleidsgroep kinderkoor om 20.00 uur. Denken jullie dinsdag aan de kontri- butie? Tot dan. Het programma ziet er voorlopig als volgt uit: Zaterdag 7 februari en 7 maart, jon gerenviering Vredeskerk. Zondag 8 maart zondagochtendcon cert Schouwburg. Zaterdag 4 april, 13 juni en 11 juli jongerenviering in de Vredeskerk. Voor afmeldingen kun je bellen naar Pia Verstegen, tel. 82170. Jongens en meisjes van 13 jaar en ou- Ider^jWVaïï'flaTte ^eTJcom bifons jorige"- renkoor. We repeteren iedere woensda gavond van 18.30 uur tot 19.30 uur in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. Voor aanmeldingen en/of verdere in formatie kun je bellen naar Marly de Haart tel. 88176 of Ellie Gielens tel. 88521. DAMESKOOR Woensdag 4 februari om 19.45 partij-, repetitie sopranen. Rond 20.15 uur ko men de overige stemmen erbij. Woensdag 4 maart (Aswoensdag) om 20.00 uur in zaal Thielen onze jaarver gadering. Zondag 29 maart vieren we ons der tigjarig bestaan. Om 10.00 uur opluiste ring van de Hoogmis en om 11.30 uur in de schouwburg het zondagochtendcon cert. Medewerking verlenen dan het ge mengd koor uit Groesbeek en de Ven- rayse hofkapel. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevrouw v.d. Bekerom, tel. 83332 of aan Mevrouw Sijbers, tel. 81353. Programma Donderdag 20.00 uur derde kaarta vond uit de serie van zes. Vrijdag 20.00 uur jaarvergadering buurtvereniging St. Jozef. Zondag koffie-kaartuurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Zondag kienen voor het wijkcentrum. Aanvang 19.30, zaal open 18.30 uur. Maandag 20.00 uur sjoelen o.l.v. Harry Scheepers. Dinsdag bestuursvergadering. Woensdag 14.00-17.00 disco Jeugd club. Donderdag 14.00 uur grondoefenin- gen (gym.) o.l.v. Ine Clarke. Tot ziens in wijkcentrum Den Hoen der. Zaterdag kienen in het wijkgebouw aan de Beukenlaan met vele waardevolle prijzen. Aanvang 20.00 uur. Zaal open v.a. 19.00 uur. Ook is er weer gelegenheid om te kaarten voor de ouderen/bejaarden en wel iedere dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur. Kom gerust kijken. Dinsdag 3 februari a.s. houden wij een ledenbijeenkomst. Op deze avond hebben wij Dr. van der Meulen bereid gevonden te komen spreken over gynae cologie en verloskunde. Natuurlijk is men ook in de gelegenheid vragen te stellen. De avond begint om 20.00 uur en zo als altijd in zaal ,,ln den Engel". Vrijdag 30 januari is er een dubbelop- treden van de Röpelsteels (met special guest) en Pee Dee. De Röpelsteels zijn een beginnende 6- mans formatie die op de groepenpresen- tatie al een zeer goed indruk hebben achtergelaten door hun enthousiasme en sterk afwisselend geluid. Ze spelen zo ongeveer alle stijlen die er zijn tot een nummertje acapelle toe. Ze doen ook nog een nummer met een special guest. De volgende bijeenkomst van onze groep zal plaatsvinden op 4 februari a.s. Onze groep bestaat uit een aantal jonge vrouwen, die betrokken zijn bij de agra rische wereld. Ofwel omdat we een be drijf op willen zetten, een man/vriend hebben die agrariër van beroep is ofwel omdat we op een boerderij wonen. De bijeenkomst van 4 februari a.s. zal gaan over de boekhouding van een agra risch bedrijf. We willen leren meer in zicht te krijgen in hoe je een balans moet lezen, waar uitgaves of inkomsten geboekt moeten worden en waarom een goede boekhouding van belang is. Dit alles onder deskundige leiding. Ben jij geïnteresseerd, dan ben jij geheel ver blijvend van harte welkom. Er zijn voor jou geen kosten verbonden aan deze bij eenkomst. De bijeenkomst is in zaal Roelanzia, Lovinckplein 2 te Ysselsteyn, aanvang 20.15 uur. Voor meer informatie: Era Seykens, Nieuwstraat 13, 5757 AS Liessel, tel. 04934-1587 of Gerda Heynen, Antoni- usstraat 2, 5823 AW Maashees, tel. 04782-219. Vrijdag 30 januari in het vrouwen trefcentrum, Bachstraat 14b, organise ren wij om 20.15 uur een thema- en discussie-avond over ,,De onderwaarde ring van het vrouwelijke". We zullen een videoband vertonen -an een inter view van Prinses Irene met de filosoof Prof. Garaudy. Beiden hebben een boek geschreven over het in hokjes stop pen van mannen en vrouwen. Het interview gaat over man en vrouw, die ook de niet ontwikkelde kan ten in zichzelf tot ontplooing moeten brengen om hele mensen te worden. Bo vendien zal het „vrouwelijke" maat schappelijk hoger gewaardeerd moeten worden. We hebben voor dit thema gekozen om dat beeldvorming in termen van manne lijkheid en vrouwelijkheid een rol spelen bij het in stand houden van de maat schappelijke ongelijkheid van man en vrouw. Iedere vrijdag is er een open ontmoe tingsavond in het vrouwenlrefcentrum. Eens in de maand is er op vrijdag een thema-avond. Ben je geïnteresseerd in het onderwerp van vrijdag a.s. laat je dan door niets weerhouden om te ko men. Hallo allemaal. Zoals wij vorige week al berichtten brengen wij jullie deze wee het verslag over het Jong Nederland Zwem-festijn te Horst. Aan dit goed bezochte evenement, 18 januari jl., werd door een 14-tal groe pen deelgenomen uit 6 verschillende plaatsen. De leeftijd was 10-12 jaar. Er werden zes spelen gehouden waaronder vangbal, broedspel, in de ton en de boomstamrace. De organisatie was in goede handen zodat iedereen zich uitste kend geamuseerd zijn. Jong Nederland Venray hoopt volgend jaar hier ook van de partij te zijn, zodat we kunnen laten zien waartoe we in staat zijn. AFDELING OOSTRUM Dames, op donderdag 29 januari a.s. komt dhr. Wim de Vries, medewerker van het consultatiebureau voor alcohol en drugs te Venlo, een lezing houden over het gebruik en misbruik van alco hol en drugs. Omdat dit onderwerp behalve voor dames ook voor heren interessant kan zijn, zijn op deze avond ook uw echtge noten van harte welkom. De lezing be gint om 20.00 uur in het parochiehuis. Hoewel we natuurlijk hopen dal nie mand van ons persoonlijk le maken krijgt met problemen rond alcohol en drugs, verwachten we toch dat deze avond voor onze leden erg zinvol zal zijn. Tot ziens op 29 januari. Als je wilt weten wie, kom dan maar kij ken. Pee Dee is een veelbelovende wave band uit Zwolle, die net hun le elpee hebben uitgebracht. Hun laatste demo is geproduceerd door Mare de Reus, be kend van de Div. Ze hebben zich snel ontwikkeld tot een volwassen podium act waarbij hun felheid niets heeft inge boet. Ze maken heftige wave met als be langrijkste ingrediënten knallende drums, scheurende gitaren en de beurte lings gedreven en dan weer ingetogen zang van Nicole. Aanvang van het dubbelconcert rond 22.00 uur. Toegang slechts ƒ5,-. Op 2 februari om 20.15 uur vergade ring in gebouw J.M.W., Hoenderstraat 33. Op 4 februari eerste soosavond met goeie (dans)muziek. Vanaf 20.00 uur is de ruimte naast Dingus, Hoenderstraat 12, open. Entree is vrij. Op 11 februari filmavond met „Fra med Youth" (Engels documentatie uit 1984) en „Gewoon verliefd", een half uur durend speelfilmpje met 2 meisjes die verliefd op elkaar worden) Entree: COC-leden 1,50, niet-leden 2,50. Een gratis proefnummer van ons af delingsblad „De Kletspo(o)t" kun je aanvriagen via postbus 316, 5800 AH Venray. Vragen over onze aktiviteiten? Over het COC? Of m.b.t. jouw homo seksualiteit? Bel het COC: 04780-10487. Op woensdag 4 februari is.er weer een openbare vergadering in wijkgebouw De Kiosk. Aanvang 20.00 uur. Iedereen is welkom. De agenda: opening, notulen 'vergadering 3 december 1986, ïfi?'<ötruilO! gaande post, mededelingen, leefbaar heid wijk, activiteiten, besluitenlijst, da tum d.b., afrekening penningmeester, rondvraag en sluiting. Wij hopen op een goede opkomst en de koffie staat klaar. Zondag 1 februari a.s.w ordt er in het wijkcentrum een ruilbeurs gehouden. Aanvang 10.00 uur tot 13.00 uur. U kunt er postzegels, munten, stickers enz. ruilen. Tot ziens op onze ruilbeurs. De knutselactiviteiten voor deze week: groep 1-2, woensdagmiddag 14.00-15.00 uur, kleien; groep 3-4, maandagavond 18.30-19.30 uur, mas kers maken; groep 5-6, dinsdagavond van 18.30 tot 19.30 uur brooddeeg. Alle activiteiten zijn in wijkcentrum De Kiosk. Hierbij nodigen wij U uit voor de al gemene jaarvergadering van de wijkve reniging Op 't Nipperke. Deze zal ge houden worden op zaterdag 31 januari om 20.15 uur. U wordt rond 20.00 uur verwacht. Het is de bedoeling dat de vergadering ongeveer een uurtje duurt. Na de vergadering is de jaarlijkse feesta vond in ons wijkgebouw. Muzikaal wordt de avond opgeluisterd door or kest „Contakt" uit Venray. De avond zal uiterdijk om 2.00 uur afgelopen zijn. We hopen op een geweldige op komst. De agenda ziet er als volgt uit: opening door voorzitter; doornemen notulen 3-1-1986; voorlezing algemeen jaarverslag door secretaresse; financieel jaarverslag en begroting door penning meester; verslag kasconirolecommissie; aftreden van Zr. Rita Hendrikx als ka scontrolecommissielid (niet herkiesbaar); verkiezing nieuw kascon- trolecomissielid; aftreden bestuursleden volgens rooster: dhr. M. Botden (her kiesbaar), dhr. B. Stals (herkiesbaar) en Dhr. E. Stevens (niet herkiesbaar); ver kiezing bestuursleden; contributie/ ledenwerving; rondvraag en sluiting. Tot zaterdag 31 januari in wijkge bouw Op 't Nipperke, St. Odastraal 41 Het bestuur Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 8.00 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf de Cooperbaan Beekwegop het Ballonzuil- circuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditiclooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Overloon circuit een gevarieerd trimprogramma. Verza melen en aanvang om 9.00 uur bij par keerplaats De Vers. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu res! raat 14, tel. 85384. Praatgroep voor vrouwen tussen 40 en 60 jaar De overgangsjaren kunnen een ingrij pende periode zijn in het leven van de vrouw. Naast de lichamelijke verande ringen kunnen neerslachtigheid en 'ge voelens van nutteloosheid een overheer sende rol gaan spelen. Medicijnen alleen lossen deze problemen nooit helemaal op. Door over deze problemen te praten met andere vrouwen, die in dezelfde si tuatie zitten, kan men herkenning en er kenning verwerven. De aandacht die men krijgt kan een grote steun beteke nen en ruimte bieden voor nieuwe perspectieven. Er is echter niet alleen sprake van persoonlijke problemen van individuele vrouwen. Een en ander hangt ook samen met de positie van de vrouw in de maatschappij. VIDO wil dat vrouwen in de over gangsjaren serieus genomen worden. Zij wil daartoe vrouwen bij elkaar bren gen zodat men elkaar kan steunen en zo doende ook de eigen kracht weer ont dekken. Een VIDO praatgroep bestaat meestal uit acht tot tien vrouwen. De groep wordt begeleid door twee vrou wen die meestal zelf als deelneemster er varing hebben opgedaan in een VIDO- groep en vervolgens een training hebben gevolgd voor het begeleiden van groe pen. Wat kunt U verwachten in een VIDO groep? een plek, waar gevoelens geuit mogen worden; aanmoediging om posi tief te denken en zelf te werken aan een oplossing; uitwisseling van ervaringen op het gebied van de overgang en te zoe ken naar een goede manier om met deze verschijnselen om te gaan. Wat wordt er van u verwacht in de VIDO-groep? de bereidheid om te luisteren en de mening van andere vrou wen te respecteren; te zorgen dat al het besprokene binnen de groep blijft; sa men met de andere vrouwen naar nieu we wegen zoeken. Informatie VIDO-praatgroep: Bin nenkort starten we weer een praatgroep in Venray. De groep bestaat uit 12 ach tereenvolgende bijeenkomsten, weke lijks 1 middag van 13.30 tot 16.00 uur in het Vrouwenlrefcentrum, Bachstraat 14b, Brukske-Venray. Inlichtingen: Heieen van Drunen, tel. 85775 of Joke Phillipson, tel. 83198. Bij de vrijwilligerscentrale zijn weer verschillende „vakatures" binnengeko men. De speciale aandacht gaat uit naar een „vakature" van het Nationaal Fonds Kinderbescherming. Dit fonds zoekt vrijwilligers die in Venray willen collekteren ten bate van de Kinderbe scherming. Ook wordt gezocht naar en kele personen die deze jaarlijkse collecte rillen organiseren in Venray. Dit houdt in: Venray verdelen irt^jj^o ken; de materialen naar de wijkhoofden brengen; het geld na de collecte innen en afdragen aan het NFK. De gemaakte onkosten worden ver goed. Dit jaar is de collecte voor het NFK toegewezen op het nationale collecte- rooster in de week van 23 t.m. 29 maart. Bent U geïnteresseerd, wilt U meer in lichtingen, wilt U zich opgeven als col- lectant(e), wilt U samen met anderen de ze jaarlijkse collecte in Venray organise ren? Belt U dan met de Vrijwilligerscen trale in Venray 04780-86245. U kunt ook bij de WVC terecht op el ke donderdagmorgen tussen 10.00 en .12.00 uur. Het adres is Bergweg 4 (De Clockert), 5801 EG Venray. Bestuursvergadering is niet op 3 maar op dinsdag 10 februari om 20.15 uur in 't Schöpke. Op de agenda de volgende onderwer pen: vervuiling flats, verlichting Berg- kwartier, aktiviteiten, contributie- inning, secretariaat. Verder willen wij Prins Bert 1 van harte feliciteren. Vorig jaar had Veltum de boerebruiloft, nu de prins. Proficiat namens het bestuur. Hallo jongens en meisjes. Op maan dag, dinsdag en woensdag gaan we wer ken met gips en maken we iets moois met emailleren voor aan een ketting of broche. Vakantie, een woord dat de een doet denken aan zomer, de ander aan winter, de een aan luxe hotel en luieren, de an der aan kamperen en ontdekken. In ie der geval houdt vakantie voor iedereen ontspanning en tot rust komen in. Toch treffen we allemaal wel eens problemen aan op vakantie, wal niet zo leuk is. Zo krijg je b.v. een eenper soonskamer terwijl je een tweepersoons besproken had, of je wordt ziek in het buitenland, of de service in het hotel of apartement laat nogal te wensen over. Weet U wat U hiermee moet doen als het U overkomt? Nee? Komt U dan ook dinsdagmorgen 10 februari gezellig mee naar een informatie-ochtend bij de Ra bobank. Want op deze morgen zullen zij U en ons niet alleen duidelijk infor meren over de vakanties die bij hun ge boekt kunnen worden, maar ook zal men uitvoerig ingaan op wat U moet doen als U op vakantie klachten of pro blemen heeft. Interesse? U bent wel kom! We vertrekken om 9.00 uur op de fiets vanaf wijkcentrum De Kiosk en zijn daar rond 11.20 uur weer terug. Deelname aan dit programma kost ƒ2,75 en natuurlijk is de creche geo pend. Voor nadere inlichtingen: Lenie Gos ling (tel. 81059) of Ria v. Brederode St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Maandag, e maandag van de maand, country-muziek. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand", 's Avonds van 20.00 tol 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als programma „nieuws en actualiteiten, sport en de verzoekplaten." Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten", waarna het verzoekplatenpro- gramma zoals dat gisteren was uitgezon den. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag, e maandag van de maand, country-muziek. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Maandag, e maandag van de maand, country-muziek. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tol maand". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur hei programma „nieuws en actualitei ten", waarna een platenprogramma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Maandag, e maandag van de maand, country-muziek. Woensdag, eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 10.00 tot 11.00 uur het programma Country muziek en van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag, van 10.00 tot 11.00 uur het programma van maand tot maand. Vrijdag: van 15.00 tot 16.15 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. t-PUrdefscpniité afdeling Venray Drukke tijden breken aan voor de Lourdes-werkers van de „Limburgse Bedevaart" de komende maanden. In februari houden wij onze jaarver gadering. Tijdens deze bijeenkomst, waar hopenüjk niemand van onze medewerkenden ontbreekt, zal onder meer gesproken worden over het 10-ja- rig bestaan van de afdeling Venray van het Lourdes Liefdewerk. Op 14 maart a.s. is het n.l. precies 10 jaar geleden dat onze afdeling officieel werd opgericht. Op deze dag zal o.m. om 19.00 uur in de Vredeskerk te Ven ray een plechtige H. Mis worden opge dragen tot intentie van alle pelgrims die in de loop der jaren naar lourdes zijn geweest. We komen nader terug op voornoem de punten. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 29 januari. Om 20.00 uur repetitie. Donderdag 5 februari. Om 20.00 uur repetitie. Zondag 1 februari. Joekskapellenfestival. AGENDA 2 mei voorjaarsconcert. 17 mei schuttersfeest. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 29 januari en 3 februari. Om 18.45 uur repetitie. Zondag 1 februari. Deelname joekskapellenfestival in schouwburg. Aanvang 12.30 uur. DRUMBAND Dinsdag 3 februari. Eerstvolgende repetitie. Agenda: zie harmonieorkest. Bardienst: dhr. Thomassen Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824! Telefoon clublokaal, 82515. RUITERCLUB ST. JAN MERSELO Op de indoorkampioenschappen ge west Limburg te Roggel werd Brigitte Janssen 3e met 250 punten in de klasse L II. Hiermee mag Brigitte op 15 februari deelnemen aan de N.K.B. kam pioenschappen te Wanroy. Conny van Duynhoven werd 9e met 253 punten in de klasse L I. Proficiat. PEEL EN MAAS uw weekblad BOWLING BOND VENRAY Uitslagen en standen Bowlingbond Venray. le klasse[5-mans league]: Altijd Raak-Fall Down 0-4 Close Encounters-Pinhunters 1-3 Returns-Sigma's Bowling Venray 1-3 SVCB-Magic Line DD De Steeg 1-3 2e klasse [5-mans league]: Strikers-Club Up 1-3 Hit Miss-Red Arrows 1-3 Sjopins-Franssen Keukens 1-3 Café Oud Meerlo-Scores 3-1 Stand le klasse: 1. Magic Line DD de Steeg 60 2. Sigma's Bowling Venray 49'/a 3. Altijd Raak 46 4. Returns 44'A 5. Pinhunters 35 A 6. Fall Down 35 7. SVCB 31 8. Close Encounters 18'A Stand 2e klasse: 1Red Arrows 50 2. Franssen Keukens 44 A 3. Oud Meerlo 44 4. Strikers 43 5. Club Up 42 A 6. Scores 37 7. Hit Miss 30 8. Sjopins 29 BEDRIJFS BOWLING COMPETITIE Uitslagen vierde klasse Inalfa-AC restaurant Sevenum 2 4-0 M. v. Rattingen b.v.-PCV 4 4-0 Ford van Haren 2-H. Clephas b.v. 0-4 Walraven Overloon-Nestle 2 3-1 De Stand 1Gebr. Walraven Overloon 12-7203 2. Inalfa 11-7682 3. H. Clephas b.v. 10-7787 4. M. v. Rattingen b.v. 10-7700 5. Nestle 2 6-7293 6. Ford van Haren 2 6-7067 7. PCV 4 5-6440 8. AC Restaurant Sevenum 2 4-6936 TAFELTENNISTOERNOOI MEIJEL Met elf deelnemers(sters) 2 dames en 9 heren vertrokken wij j.I. zondag 25 januari naar Meijel, waar in sporthal „De Körref" werd deelgenomen aan de 8e Open-Meijelse Tafeltenniskampioen- schappen. De organisatie werd verzorgd door de tafeltennisvereniging Meijel. Onze vereniging had ingeschreven met een team (3 heren) en acht deelne mers in de klasse gehandicpaten enkel spel. Ons team verging het niet zo erg vlot, „moesten dan jlfta eerste ronde afhaken. Bij het enkelspel verliep het aanzien lijk gunstiger. Twan van Dijck werd hier de grote overwinnaar, met bijzonder sterk spel wist hij als eerste te eindigen, voorwaar een mooi resultaat. Maar ook Peter Bouten speelde sterk en behaald e een mooie tweede plaats! Met beiden een mooie grote beker mochten Twan en Peter de thuisreis aanvaarden. Proficiat heren! Sportieve spanning in een ontspannen sfeer. Zo zouden wij de wedstrijden van zaterdag 24 januari willen karakteri seren. Er werd nimmer gezeurd over een bal die net wel of net niet uit was, terwijl toch uitslagen waarin slechts één game verschil te noteren viel geen uit zondering waren. De uitslagen: Groep A. Geijsteren 1-Team van Rhee, Oirlo 4-4; TC Merselo-de Hajjs, Leunen 2-6. Groep B: Geijsteren 2-Team Gom- mans. Merselo 6-2; Team Renders. Geijsteren-Base Team Meerlo 2-6. De rangschikking in de respectieve lijke groepen is: Groep A: 1. De Hajj's; 2. Team van Rhee; 3. Geijsteren 1; 4. Team Tax; 5. Deuce Merselo; 6. TC Merselo. Groep B: 1. Base-team; 2. Geijsteren 2; 3. Forrest; 4. One-In; 5. Team Gom- mans; 6. Team Renders. De volgende ronde wordt gespeeld op zaterdag 7 februari, aanvang 17.00 u. De uitslagen van de tiende wedstrijd ronde, met tussen haakjes de met de handicap gecorrigeerde resultaten zijn: Acht u.d. Lange-de Hazinnekes 1837(2165)- 1710 (1988) de Poedelaars-'t Gootje 1671(2055)-1620(2032) de Treffers-Alles Üm 1750(2000)-1620(1982) 't Kegeltje-Flower Power 1685(2078)-2007(2007) Het baanrecord voor heren bij 't Kegeltje is door een nieuw lid van K.C. Acht um de Lange met een serie van 188 hout verbeterd. Voor de nieuweling, Ernst van Hooft, een prima entree. Het wedstrijdprogramma voor de elfde wedstrijdronde is: Op de banen van ..The Old Calahan": 3-2 de Poedelaars-'t Kegeltje 14.30 4-2 't Gootje-Volle Bak 19.00 5-2 Flower Power-de T reffers 19.30 Op de banen van 't Kegeltje: 4-2 Alles Üm-de Hazinnekes 20.30 Acht um de Lange is vrij.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 11