KERKDIENSTEN Oude foto DAMMEN DE HUISVRIEND PEEL EN MAAS PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY van 17 lol en met 24 januari 1987 Zaterdag 17 jan. H. Antonius, abt. 9.00 leesmis overl. ouders; 19.00 zon dagsdienst: overl. ouders Coenen-Hout- ackers en zoon Ed; Wim van den Munckhof en overl. familie; Frans van den Heuvel; Hennie Frederiks-Vink (buurt en vrienden); Rinus Beekers. Zondag 18 jan.: Tweede zondag door het jaar. Vandaag begint de internatio nale bidweek voor de eenheid. 8.00 lsm. voor de parochie; tot intentie voor de Kerken in Azie; 9.30 Lat, Hgm. Wilhel mus Hubertus Janssen; Tonny Huijs- mans-Turkenburg; Piet Kerf en ouders Huskens; 11.00 Ned. Hgm. Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders; ouders Truyen-Hendricx; Anna ten Oever-Putman; Grad Bistervelts (buurt) Maandag: Tweede dag van de inter nationale Bidweek. 9.00 lsm. tot inten tie van de Kerk van de Stille Zuidzee, Australië en Nieuw-Zeeland; oude stichtingen; voor levende- en overl. leden van de Handboogschutterij Dia na; 19.00 lsm. JepMichiels. Dinsdag: Derde dag van de interna tionale Bidweek. 9.00 lsm. tot intentie van de Kerken van Afrika; tot zekere in tentie (V); 19.00 lsm. Agnes Camps- Thié; Truus Arls-Hagens. Woensdag: Vierde dag van de inter nationale Bidweek. 9.00 lsm. tot bijzon dere intentie van de Kerken in Latijns- Amerika en van de Karaïbische Eilan den; 19.00 lsm. Peter Joh. Willems en Maria Aldegonda Willems (S); Peter Antoon Willems; Helena Hubertina Janssen (S); P. Duykers-Philipsen en zoon Pieter. Donderdag: Vijfde dag van de inter nationale Bidweek. 9.00 lsm. ouders Seuren-Linssen; tot intentie van de Kerk van het Midden-Oosten. Vrijdag: Zesde dag van de in terna- tionale Bidweek. 9.00 lsm. overl. ouders Willems-Vermeulen en dochter Maria; tot intentie van de Kerken in Europa; 19.00 lsm. Jan van de Broek (kinderen); Sjraar Spee; ouders Janssen-Huybers. Zatyerdag 24 jan.: H. Franciscus van Sales. Zevende dag van de internatio nale Bidweek. 9.001sm. Leonard van Dijck en echtgenote; Johanna Jennis- kens (S); ouders Neeteson-Custers; tot intentie van de Kerken in Noord-Ame- rika; 19.00 zondagdienst: Herman Bex- kens (buurt); Riek Linders-van Opber gen (buurt). In het weekend van 24—25 jan. is de meeropbrengst van de collecte bestemd voor de aktie Kerk in Nood/Oostpries- terhulp. De predikatie zal gehouden worden door Pater F. G. Landman O.F.M. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilco Jansen en Peter Harrewijn; lezer: C. Hendriks. Zondag: 8.00 Rob en Bart Derkx, lezer: J. Wekking; 9.30 H. van Pelt; 11.00 Irma Maassen en Elke Janssen, lezer: G. de Groot. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Bart Derkx. Woiensdag en vrijdag: 19.00 Peter Harrewijn. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Eucharistieviering met volkszang. Voorganger: B. Frede- riks. Intentie: Grad Biesterveld; Mevr. Cup. Lektrice: J. Heutinck. Kollekte: Amnesty International. Zondag: 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang. Voorganger: B. Frederiks. Lektrice: Zr. Jacintha. Kol lekte: Amnesty International. Maandag en woensdag: 18.30 Eucha ristieviering. Dinsdag en donderdag: 18.30 Woord en communiedienst. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: begin van de internationale Bidweek voor de eenheid. H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: 15.00 huwelijksmis voor het bruidspaar Reintjes-Pouwels; 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 Avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harrie Lenssen. Zondag: 9.00 Gerardus Hoeymakers voor de parochie; 10.15 Herman Bex- kens Koos Jans overleden familie; 11.45 Leo Wekx (Franciscuslaan) Sharon Oomens (buurt Milhezerweg); 18.00 Antoon Lucassen. Maandag: 8.00 overl. fam. Gerrits- Hermans; 19.00 Helena Holthuis overl. ouders Litjens-Jacobs en Spee- Riihl. Dinsdag: 8.00 Piet Baken en overl. fam.; 19.00 Jan Cuppen jgt. Gerrit Arts. Woensdag: 8.00 Jacques van Beesel en Petronella Cortenbach; 19.00 Theo dora Raemakers-Pouwels Jo Knech ten. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 Sraar Cle vers (buurt) Gerd Koppens. Vrijdag: 8.00 familie Ewals-van Osch; 15.00 tot intentie van het bruids paar André Reintjes en Anita Pouwels; 19.00 gezinsmis; Antoon Bovée. Zaterdag: 8.30 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest. NIEUW VAN LANCASTER: PERSONAL MOISTURE PLAN (PMP) Het persoonlijke ochtverzorgings- programma? Dat zeer doeltreffend en tegelijkertijd uiterst eenvoudig in gebruik is! In oktober van het afgelopen jaar introduceerde LANCASTER haar nieu we „Personal Moisture Plan" of kortweg PMP genoemd. Een program ma met zeerr individuele mogelijk heden. Daarbij heet LANCASTER het gebruikelijke systeem van dag- en nachtverzorging los gelaten. In plaats daarvan heeft de gebruiker de keus uit 4 produkten met een ver schillende samenstelling en dus een ver schillend „verzorgingsniveau", die zo wel overdag als 's nachts werkzaam zijn. Daarnaast zijn er drie aanvullende, speciale produkten. Elke vrouw kan dus heel eenvoudig dat produkt of die produkten kiezen. die volledig op maat gemaakt zijn en dus precies zijn afgestemd op de behoeftes van haar huis op dat moment. Ze zijn gemakkelijk in gebruik en bovendien zeer doeltreffend. Het vochtgehalte van elke huid wordt geoptimaliseerd met een direct én lang durig resultaat. De produkten bieden volledige verzorging en bescherming voor overdag én 's nachts. De PMP produkten zijn zelfs voor de meeste gevoelige huid geschikt; ze zijn vanzelfsprekend grondig in de LAN CASTER laboratoria getest. Elke vrouw kiest de voor haar huid meest doeltreffende samenstelling, afhanke lijk van onder meer haar hydrolipide- film en de conditie van de huid. Elk produkt is o.a. rijk aan vitami nes, kalmerende bestanddelen, krachti ge vochthoudende elementen en inten sieve UV-A en B-filters. Voor meer informatie en/of probeer- verpakkingen; even de dikste jas aan, de wolligste sjaal om en die bere leuke beremuts op. Even naar COCON lopen. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30Tony Vermeulen. Zondag: 9.00 Martijn Smelt; 10.15 Martin Leenders; 11.45 André Basten; 18.00 René Jansbeken. Maandag en vrijdag: 19.00 Jaap Janssen. Dinsdag en donderdag: 19.00 Marcel Meijer. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Zaterdag 17 jan.: 18.15 H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochiegemeenschap. Zondag 18 jan.: Tweede zondag door het jaar. 10.45 H. Mis voor overl. Hans Pouwels. De kindercrèche wordt ver zorgd door Bianca Janssen. Maandag: 19.00 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Woensdag: 18.35 Rozenkransgebed; 19.00 H. Mis voor de vervolgde Chris tenen. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor de beke ring van de zondaars. Mededelingen: Biechtgelegenheid: elke zaterdag van 17.30- 18.00 uur. Gezinsbijdrage: N.C.B. Venray reknr 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. r.k. Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbij drage, Marimbastraat 26. Hartelijk dank! PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag: 18.00-18.30 gelegenheid om te biechten; 19.00 Vooravondmis voor de 2e zondag door het jaar. Voor Frans Noy, voor Mariet Thielen-Lin- ders, voor Harrie Vermeulen (coll.), voor Aag Swinkels-Groenen (coll.), voor Petronella Thielen-Hendriks (coll.), jgt. voor overl. fam. Derks- Smits, jgt. voor Toos Lamers-Jacobs, jgt. voor Antoon Vollenberg. Zondag 18 jan.: 2e zondag door het jaar. Begin van de internationale bid week, voor de eenheid van de Christe nen. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Hoogmis voor Harry van Meyel en zoon Gerrit, voor Pierre Manders (coll.), jgt. voor Frans van Oord; 11.30 voor Bets Goo- ren-Niemarkt (coll.), voor Gon Jans- sen-van Sambeek (coll.), jgt. voor Theo Vollenberg. Maandag: 8.00 voor de vervolgde kerk; 19.00 voor overl. ouders Janssen- Peters en zoons Gerrit en Piet (coll.). Dinsdag: Gedachtenis van de H. Sebastianus. 8.00 voor priesterroepin gen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 voor de zielen in het vage vuur, voor overl. ouders Massen-Swag- hoven, jgt. voor Jacob de Bruyn. Woensdag: Gedachtenis van de H. Agnes. 8.00 voor Mart. Pontman en Gijsbertus van Blokland; 19.00 jaar- dienst voor Jaap Strijbosch. Donderdag: Gedachtenis van de H. Vincentius, martelaar. 8.00 voor de zieken van de parochie; 19.00 voor overl. ouders Lucasseo-Janssen, voor fam. Michiels-Seykens en H. Versieyen. Vrijdag: 8.00 als eerherstel aan het Goddelijk Hart: 14.00 Kapel Veltum: 25-jarig huwelijk C. Barten-van Ger- ven; 19.00 voor Mevr. Relouw ter ge legenheid van haar 80e verjaardag en voor levende en overleden familieleden. Zaterdag 24 jan.: Gedachtenis van de H. Franciscus van Sales. 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 Urbain en Pascal van Weert, Robert Versteegen; 11.30 José Comejo en Roel Wijnen. Maandag/dinsdag: 19.00 Hein Her mans en Bas Erbs. Woensdag/donderdag: 19.00 Quint van Houdt en Bram Claessens. Vrijdag/zaterdag: 19.00 Jeroen Ewalts en Dennis Nottelmans. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 18 januari a.s. zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray Mevr. M. v. d. Beid uil Bakel de voorganger zijn. De aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor de Kerk en de Diakonie. De uitgangskol- lekte is bestemd voor ontwikkelinssa- menleving. Tijdens de dienst is er kinderopvang ern wordt er kindernevendienst gehou den. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 overl. ouders Camps -Wolters, Jeu Arts, Cor Aben, Wiel v. d. Pasch, Wim Janssen, Pierre de Kleijn Hendrika Pelzer-Jansen, overl. ouders Custers-Peeters, Jan Custers, Thei Claessens (namens de bewoners van de Valkenkampstraat), Sjang Manders (namens de buurt), Bernard v. d. Berg en Maria Cuppen-Pingen, Gerarda van Arsen-Hendriks, Gertruda Claessens- Drabbels (Jongerenkoor). 0 Zondag: 8.30 uit dankbaarheid, jaard. Jan v. d. Berg; 10.00 Antonia Linders-Hendriks, Piet Litjens, Jan Bernaerts (Herenkoor - Gregoriaans). Maandag: 9.00 Theodora Scheerder en overl. familie. Dinsdag: 9.00 Jean Potten. Woensdag: 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Donderdag: 9.00 tot bijzondere in tentie. Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 Sjang Manders en Francisca Manders-Emons, gest. jaard. Nicolaas v. d. Berg, Gertruda Claessens -Drabbels, Bernard v. d. Berg en Maria Cuppen-Pingen, Gerrit Reintjes. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Joop Bovendeerdt, Sanders Janssen, Tom Arts, Steijn Bus. Zondag: 8.30 Eduard Camps, Benoit van Osch, Marcel Nellen, Korneel Jeuken; 10.00 Akoliet Paul Boven- Bij de „oude foto" van deze week spelen we bewust in op de aktualiteit van de plannen met de Venrayse plei nen. Komende week gaan daarover zelfs de diverse middenstandsgroeperingen uitvoerig praten en plannen maken. Hoofdthema is ongetwijfeld de herin richting van de Grote Markt. Het is een stukje van deze markt welke op onze fo to in beeld is gebracht. Onder het weel derig loof van grote lindebomen door, kan men de noordkant van de markt zien, zoals die er in 1946 uitzag. Van links naar rechts bakkerij Custers, het woonhuis van koster Ver meulen, het woonhuis en sigarenmaga zijn van de familie Van Opbergen. Duidelijk is te zien dat de woningen door oorlogsgeweld zijn beschadigd. Later werden ze dan ook allemaal afge broken. Op deze geslaagde amateurfoto staan en zitten een aantal verkenners, die zich even lieten fotograferen voordat ze op kamp gingen. Het zijn, van links naar rechts staande: Theo Maas, Harrie Bil- lekens en Joos Gossens. Zittend Sjaak van Opbergen, Lau van der Kamp en Jeu Custers. deerst; Annemiek Raedts, Ingrid Lens sen, Anke Kusters, Judith Jacobs. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (Dames koor). Anna Steeghs-van Rijswijck Hubertus van de Berg Wilhelmina Janssen-peters. Zondag: 9.30 Hoogmis, st. Martinus Philipsen en Leonie Verdellen /Thei Philipsen Ted Peters en overleden fa milie Peters-Goumans. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor het wel zijn van onze parochie. Donderdag: 19.00 gez. H. Mis ter ere van de H. Antonius, voor levende en overleden leden van de Broederschap van de H. Antonius. Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Chris Houwen Dien Rongen-Strijbos Leo Ewals en overle den familie Ewals-Janssen. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 v. overl. van fam. Strijbos-Kemmelings en voor Sjang en Jan Reijnders. Zondag: 8.00 jgt. v. Bernard Vullings en^Maria; Elisabeth v. d. Broek; 10.00- jgt. v. Anna, Maria Smits-Friezen en v. overl. ouders Smits-Friezen jgt. v. Leonard Peeters en Gertruda Spreeu- wenberg en v. Willem Thielen. Lamber- dine Weijs, Gertruda Linders en Piet Thielen. Dinsdag: 19.00 voor de parochie. Donderdag: 8.00 gezinsmis (offe raars). Donderdag: 19.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (offerblok). Vrijdag: 8.00 v. Piet Rambags. Misdienaars: Thijs-Marcel: zaterdag, dinsdag, woensdag; Ronny-Wilbert: zondag 8.00 uur, donderdag, vrijdag; ivan-Sepp: zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.00 lsm. v. Harry Geurts (vw. fam. K) lsm. v. Wim Swinkels (v.w. de buurt) lsm. v. Harrie Corne- lissen (v.w. de oude naaste buurt) lsm. v. Johanna Weijs-Wijnen lsm. v. Harry Manders zeswekendienst v. Sjaak Puts. Zondag: 9.30 Hgm. v. overl. fam. Leijssen-van der Walle Hgm. v. pas toor Litjens; 11.00 lsm. v. Piet Heesen gest. jrd. v. Antoon Janssen en Elisa beth Maria Jenniskens gest. jrd. v. Anna de Bruyni-Nellen; 14.30 Doop viering van Rianne Lucassen. Maandag: 19.00 lsm. v. Nellie Lit- jens-Nabuurs (vw fam. N) lsm. v. Johanna Loenen-Poels gest. jrd. v. Antoon Jenniskens en Wilhelmina v. d. Pasch. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Frans Ver- koeijen lsm. v. Sjeng Manders en' Ciska Emons Lsm. v. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernrd Loonen, beide echtgenoten en Johanna Ver- heiojen-Loonen. Woensdag: H. Agnes, maagd en martelares. 19.00 lsm. v. overl. fam. Hendricx-Jenniskens jrd. v. Harrie Martens en echtgenote gest. jrd. v. Huberta Hendriks en beide echtgeno ten. Donderdag: 19.00 lsm. uiit dankbaar heid (J) lsm. v. overl. fam. Loenen- Pouwels jrd. v. Frans van Bavel. Vrijdag: 19.00 Joep Schreurs lsm. v. Maria Loonen-Scheffers lsm. v. Jozef en Gerrit Claessens. Zaterdag 24 jan.: Huwelijksmis v. Paul Vissers en Gemma Litjens; 19.00 lsm. v. Wilhelmus Claessens en overl. familie lsm. v. Harry Geurts (vw de buurt) Ism. v. Anna Verheijen lsm. v. Harrie Cornelissen (vw kleinkinde ren). Akolieten: za 19.00 Mare Theunissen en Rob Thijssen; zo Hgm. 9.30 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.00 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr Mare Theu nissen en Rob Thijssen. Lektoren: za 19.00 Mevr. Weijs; zo ll.OOMej. G. Reintjes. Huwelijksafk.: 1. Peter de Mulder uit onze parochie en Yvonne Hermans uit Venray (le roep); 2. Paul Vissers uit Wanssum en Gemma Litjens uit onze parochie (3e roep); 3. André Reintjes uit onze parochie en Anita Pouwels uit Venray (3e roep). PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag 19.00 jrgt. Leo Maessen en Anna Maessen-Mooren. Zondag 10.00 lsm. weekdienst Toon Winnen; 11.30 plechtige H. Mis en in stallatie van Pastoor Stenekcr. De inten tie van deze mis is voor het welslagen van het parochiale beleid van pastoor Steneker. Maandag 19.00 H. Mis voor de paro chie. Woensdag 19.00 H. Mis voor de over leden parochianen. Vrijdag 19.00 H. Mis voor pastoor Janssen. Zaterdag 19.00 H. Vormsel voor de leerlingen van de 6e klas. Mgr. Caster mans dient het H. Vormsel toe: gest. H. Mis voor Truus Mulders en overleden familie; voor alle kinderen die gevormd worden. Misdienaars Zaterdag 19.00 Peter janssen en Mat- tie van Ass. Zondag 10.00 Mark Derkx en Mike Kuunders; 11.30 Rob Jenniskens en TjeerdJenfltskefls.' Weekdienst: Rob Jenniskens en Tjeerd Jenniskens. Mededeling Installatie pastoor Steneker, a.s. zon dag. Om 11.25 uur wordt de nieuwe pastoor aan de pastorie afgehaald door de drumband. Bij binnenkomst in de kerk fanfare muziek. Hierna Veni Crea tor door zangkoor Vivace. Vervolgens de installatieplechtigheden volgens het boekje. Na de H. Mis begeleiding door de fanfare naar het gemeenschapshuis waar gelegenheid is om kennis te maken met de nieuwe pastoor. Plaatsreservering. De linker zijbeuk wordt gereserveerd voor de fanfare. In het middenschip worden aan beide kan ten vier banken gereserveerd voor fami lie en genodigden. De bewoners van de kom worden ver zocht om te vlaggen. RECTORAAT HEIDE Zaterdag 19.30 avondmis voor de overleden familieleden Janssen-Peters en tevens jrgt. Nellie Claessens-Derikx. Zondag 8.00 H. mis voor Betje Ewals-Fleuren; 10.00 Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Joop Drabbels en Leon Janssen, misdienaars Harriet Janssen en Ellen Steeghs. Maandag 8.00 H. Mis uil dankbaar heid. Dinsdag 8.00 H. Mis voor Nellie Claessens-Derikx. Woensdag 8.00 H. Mis voor Helm Claes en overl. familieleden. Donderdag 8.00 H. Mis t.z.i. Vrijdag 8.00 H. Mis voor een zieke. Zaterdag 19.30 avondmis voor de overleden vader Theodorus Linders. RECTORAAT VEULEN Zaterdag 19.00 H. Mis voor Handrie Driessen, fam. B. Teng Jenneskens v.w. de buurt. Zondag 9.45 Hgm. An de Lauw-Clas- sens overl. fam. Dongen-Frenken; 11.15 Hgm. Pieter van Meijel. Maandag 8.00 lsm. jgt. Truus Arts- hagens. Dinsdag 8.00 lsm. H. Reintjes, A. Lemmen en zoon Wim. Woensdag 8.00 lsm. uit dank O.L.V. Fatima GR. Donderdag 8.00 lsm. tot bijz. int. B. Vrijdag 8.00 Ism. tot bijz. ing. G. Zaterdag 19.00 Hgm. zal. H. Reint jes, A. Lemmen en zoon Wim. Akolieten Bart v. Oers, M. v. Stave ren en M. Spreeuwenberg. Misdienaars M. Hendriks, Fr. Ha- gens en B. Spreeuwenberg. Sportverslagen dienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd PAROCHIE MERSELO Zaterdag 19.00 Willem Gellings. Zondag, begin Internationale bid week voor de eenheid der kerken: 10.00 Frans v.d. Akker v.w. de buurt; 11.30 Pierre Zwitserlood. Maandag 8.30 Gerardus Wismans en Anna Poels Dinsdag 8.30 Annie van Hoof- Gielen. Woensdag 8.30 schoolmis voor roe pingen; 19.00 lev. en overl. fam. Jans sen. Donderdag 8.30 mevr. v. Dijck- Sanders (K). Vrijdag 8.30 Antoon Michels. Zaterdag 19.00 overl. fam. v. Osch- Janssen. Deze H. Mis zal opgeluisterd worden door ons jongerenkoor. Misdienaars Zondag 10.00 en zaterdagavond: Jac queline Willems en Nicole Troisfontai- ne; 11.30 Heide Litjens en Karin Tijssen Kolleklanten Zaterdag J. Verhaag; zondag 10.00 J. v. Hoof; 11.30 Teng Arts. Kerk poetsen Mevr. v. Enckevort, Kleindorp 9 en mevr. Franssen-Arts, Grootdorp 51. Er worden vrijwilligers gevraagd om ■mèe'le helpen om de .'.gezinsbijdrage" enveloppen op te halen. Neem verbin ding op met J. v. Hoof, Coppelenberg 17. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 overl. ouders Vul- lings-v.d. Broek. Zondag 10.00 voor een bijz. intentie. Maandag 8.00 t.i.v. M. Jansen. Dinsdag 8.00 t.i.v. de fam. Cornelis- sen-Hendriks. Woensdag 8.00 voor onze parochie. Donderdag 8.00 voor een overleden vader. Vrijdag 8.00 t.i.v. fam. Claessens-v.d. Weijer. Zaterdag 19.00 voor de vrede. Misdienaars van de week: Jeroen en Bart Marcellis. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 19.00 avondmis voor Piet Smits en voor al onze overledenen. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees voor Antoon Linssen en v.b.i.; 10.00 Hoog mis voor Gerardus de Bruyn en v.b.i. Tot nader bericht zijn de H. Missen alleen op woensdag en vrijdag om 9.30 uur. Maandag, dinsdag en donderdag zijn er geen H. Missen. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS Como el Padre Juan ya les ha comu- nicado, provisioramente NO habra Mi- sa dominical en Espanol porque desde el 1de Enero el Padre Juan debe celebrar la Misa dominical todos los domingos en la capilla de Sint Vincentius huis por que alii nog hay socerdote y setan 120 pacientes tetrasados que por su enfer- medad no pueden salir de la casa. El aviso de Padre Juan es: asistan los Espa- noles a las Misas en su iglesia paroquial respectiva. Claro que el Padre Juan quedara siempre a su servicio y estare tods los dias entre las 12.00 h. y la 13.00 a su dispocision en el convento de San José donde se puede sacar tambièn las revistas y diarios. En casos urgentes siempre pueden llamar al Padre Juan (04784-1253) o al Sr. D.J. Jacobs (077- 730969). La pelicula de la fiesta del Padre Juan NO se presentara el jueves el dia 22 de Enero porque la sala ya estaba ocupada sino probablemenle el viernes el dia 6 de febrere a las 20.00 h. en sala Kleeven en Geysteren. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES En El Centro, Goudsmidstraat 9a el miércoles el dia 14.1 a las 19.30 h reuni on de las Mujeres para valorizar sus ac- tividades en este ano; el sèbado el dia 17.1 a las 15.00 h. campeonato de tute; el miércoles el dia 21.1 a las 19.30 Noche para las Senoras y el domingo el dia 18.1 a las 15.00 h. pelicula de video para to dos. El viernes el dia 30.1 a las 20.00 h. Reunion general conelecciones. Hasta la vista! JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bij wonen van een bijbeltoespraak met als thema „Wereldwijd voorwaarts on danks vervolging", in de Koninkrijks zaal aan de Henri Dunantstraat 11. Aanvang 10.00 uur, gratis toegang. Damclub Venray heeft de bondscom- petitie afgesloten met een verdienste lijke 12-6 overwinning op hekkensluiter R.D.S. uit St. Oedenrode. In de eindrangschikking bezet D.C. Venray daarmee de voorlaatste plaats met 2 gewonnen - 1 gelijk en 4 verloren wedstrijden. Deze matige resultaten waren deels aan tegenslag te wijten, want drie wedslrijdpunten gingen on nodig verloren. Venray scoorde in totaal 56 bordpun- ten en kreeg 70 punten tegen. Maar vooral de persoonlijke resulta ten vielen tegen. Slechts een speler Theo Peek behaalde een hoge score; met II punten uit 7 partijen bleef hij zijn mede-strijders ver de baas. De enige met een scöre--van- SOW-was-^André Kroh; alle overige spelers bleven beneden de verwachtingen. Het eerste team van de Venrayse damclub behoeft nodig versterking. Die kans zit er wel in, want als de voorteke nen niet bedriegen zullen enkele nieuw komers een goede kans maken om het eerste team te gaan versterken. In de komende regionale voorjaars competitie kan daar wellicht al van worden geprofiteerd. Juist ook door de komst van enkele nieuwe sterke spelers, zoals W. Dokter, T. v. d. Kamp en Wonodikromo heeft de huidige ranglijstcompetitie '86-'87 een ongewoon spannend verloop. Binnenkort wordt de eerste ronde daarvan afgesloten. We komen daarop nader terug. Op de kampioenschappen te Zutphen behaalden onze leden M. Verstegen, Oirlo goud en brons klasse 3 le prijs; klasse 2 3e prijs. G. Goumans Hibreden 3e pirijs brons; Fr. Herens 3e prijs KI,. 1 Brons; van Kempen 6e prijs zang. Proficiat. EEN ABONNEMENT WAARD! FIETS WAS REEDS OVERGESCHILDERD Het mocht een 16-jarige Venrayse jongeman niet baten, dat hij een op 21 december j.l. gestolen fiets had overge schilderd. De politie hield de jongeman aan, ontdekte dat de fiets was overge- schilders en dat hij deze op bovenstaan de datum ten nadele van een plaatsge noot had ontvreemd. Hij bekende zowel de diefstal als het overschilderen. Pro cesverbaal werd hem aangezegd. DRANK IN BESTUURDERS Op de vroege zaterdagmorgen kreeg de politie bericht dat een perso nenauto op de Zuidsingel tegen een hek werk en lantaarnpaal was gebotst. Het bleek dat de bestuurder bij het nemen van een flauwe bocht de controle over zijn auto was kwijt geraakt. De bestuur der, zo bleek uit het onderzoek, had meer sterke drank genuttigd, dan voor het besturen van een auto goed is. Hij moest de bekende proeven ondergaan en kon later met een rijverbod en aan zegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt, huiswaarts keren. Opvallend rijgedrag, op de vroege zondagmorgen, was voor de politie aan leiding een autobestuurder op de Julianasingel aan te houden. Ook bij deze bestuurder werden de bekende proeven genomen en ook hij kreeg een 8-urig rijverbod en aanzegiing van 'n procesverbaal. Acht uur later mocht hij met zijn auto huiswaarts keren. In dit geval naar Den Haag. Wilhelminastraat 1 a Venray

Peel en Maas | 1987 | | pagina 14