VERENIGINGSNIEUWS I.V.N. L.V.B. Ruitersport T.C. RODHE Rooyse V.K. VENRAY'S MANNENKOOR VENRODE M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN KINDERKOOR de BANDELIEREN ARS MUSICA Jongerenkoor CHRISKO CRESCENDO Vocaal ensemble Arabesque Orkestvereniging Venray Kinderkoor De Vredesklokjes De Springplank DINGUS Wijk Noord-West Huisvrouwen- kontakt Brukske Jong Nederland Buurtvereniging Brukske I.V. Philatelica Wijkvereniging Veltum Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray e.o. Groene Kruis start- afsiankcursus AMNESTY INTERNATIONAL YPSILON PEEL EN MAAS Triathlon Vereniging Venray Regio The Old Calahan Midgetgolf „Buitenkist" TWC OOSTRUM Donderdag 8 januari om 19.30 uur re- peiilie voor de bassen en om 20.00 uur voor hel hele koor. Zaterdag 10 januari om 14.00 uur (en niel om 10.00 uur zoals eerder abussie- velijk vermeld) opluistering H. Mis in de St. Annakapel en om 19.00 uur opluistering receptie in dansschool Janssen t.g.v. 25-jarig huwelijk Jac. Klabbers-v. Teeffelen. Donderdag 15 januari om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. Op zaterdag 24 januari opluistering prinsenproclamatie. Aanvang 20.11 uur. Afmelden R. v. Mil lel. 86917. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 8 januari. Om 20.00 uur repetitie. Zondag 11 januari. Om 10.30 uur repetitie. Donderdag 15 januari. Om 20.00 uur repetitie. AGENDA 17/18 januari, organisatie landskampi- oenschapppen lagere afdelingen. 1 februari, joekskapellenfestival. 2 mei voorjaarsconcerl. LEERLINGENOPLEID1NG Donderdag 8 en 15 januari. Om 18.45 uur repetitie. DRUMBAND Dinsdag 13 januari. Eerstvolgende repetitie. Agenda: zie harmonieorkest. Bardienst: dhr. Vossen. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 9 januari. Om 18.30 uur repetitie voor de alten en sopranen en om 19.15 uur voor de teno ren en bassen. Zaterdag 10 januari. Tussen 11.00 en 13.00 uur inleveren van oifcl papier aan de container in Land- waart (achter de supermarkt). Maandag 12 januari. Om 18.30 voor de nieuwelingen en om 19.15 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 13 januari. Om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 14 januari. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Denk aan het inleveren van oud papier a.s. zaterdag. De nieuwe inleverdata voor de rest van het jaar (tot de grote vakantie) worden nog bekend gemaakt. DAMESKOOR Woensdag 14 januari om 20.00 uur repetitie in zaal Thielen. Zondag 29 maart zondagochtendcon cert b.g.v. ons 30-jarig bestaan in de schouwburg. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevrouw v.d. Bekerom, tel. 83332 of aan Mevrouw Sijbers, tel. 81353. Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Dinsdag 13 januari. Om 12.35 uur gezamenlijke repetitie in 216. Dinsdag 20 januari. Om 12.35 uur gezamenlijke repetitie in 216. BOJEMA Vrijdag 9 januari. Om 18.45 uur gezamenlijke repetitie. SALTARELLO Zaterdag 10 januari. Om 15.30 uur gezamenlijke repetitie in de Galmhut. Afmeldingen uitsluitend bij P. Falco Franken tel. 85855. Voorlopige agenda 11 januari receptie majoretien van 11.00 tot 13.00 uur. 23 januari, generale repetitie prinsepro- klemasie in de schouwburg om 21.00 uur. 24 januari prinseproklematie om 19.30 uur in de schouwburg. 31 januari jeugdzitling Hazekeutel Repetities Zondag 11 januari in uniform en woens dag 14 januari voor majoretten, mini- retlen en korpsleden. Afmelden Majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton HuybersJel. 87380. Dinsdag 13 januari. Fluitgroep om 18.00 uur. Koorrepelilie om 18.30 uur. Dinsdag 20 januari. Fluitgroep repetitie om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Bert, bedankt voor jouw spontane medewerking afgelopen zaterdag. Wij wensen Karin van harte beter schap! Alle kinderen bedankt voor jullie ge weldige inzet de afgelopen weken. Pri ma! Op 13 januari om 20.00 uur vergade ring i.v.m. gezinsmissen in het zaaltje. Dinsdag 13 januari om 20.00 uur par tijrepetitie voor de sopranen en om 20.30 uur voor het hele koor in de Galmhut. Dinsdag 20 januari partijrepetitie voor de alten, op 27 januari voor de te noren en op 3 februari voor de bassen. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3 tel. 81221 of mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de container bij Sjeng van Osch, Akkerweg 6. Ook voor het nieuwe jaar zijn nieuwe leden van harte welkom. We repeteren iedere woensdagavond van 18.30 uur tot 19.30 uur in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. Voor aanmeldingen en/of verdere informatie kun je bellen naar Marly de Haart tel. 88176 of Ellie Gielens tel. 88521 Willen de leden die niet naar de repetitie kunnen komen zich altijd afmelden. Dit kun je doen bij Pia Verstegen tel. 82170. Het voorlopige programma slaat vol gende week in de Peel en Maas. Gem. zangvereniging Zondag 11 januari Wij zingen om 10.15 uur de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 14 januari. Van 18.00 (pt 19.00 uilfTebetitie in het activiteitencëntrum'. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe le den zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Maandag 12 januari om 20.30 uur ge zamenlijke repetitie muziektherapie St. Servatius. Maandag 19 januari om 20.30 uur ge zamenlijke repetitie muziektherapie St. Servatius. Maak gebruik van je nieuwe repetitie schema. Afmelden, uitsluitend bij Marian, tel. 04780-85377. Woensdag 14 en 21 januari om 20.15 uur orkestrepetitie in de aula van St. Anna o.l.v. L. Boogaarts. Eveneens om 20.15 uur repetitie voor het klein ensem ble o.l.v. A. Thijssen in.de Muziek school. Afmelden bij P. Noten tel. 87858. Vrijdag 9 januari. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 16 januari. Repetitie le slem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Er is club voor de dinsdag- en de don- derdaggroep van half zeven tot acht uur. Donderdag 8 januari hebben we „le vend kwartet" en „levend ganzenbord". Dinsdag 13 januari is er een avond boswandeling. Iedereen een zaklamp meebrengen. Zaterdag 10 januari knutselavond Bij voldoende interesse bestal 5e moge lijkheid mee te doen aan de carnaval soptocht Aan de voorbereidingen kan deze avond een begin gemaakt worden Verder bestaal de mogelijkheid om kop pen van beroemde popsterren uit te za gen om later op je kamer te hangen. Je moet zelf je posters meebrengen. Natuurlijk kunnen we gaan werken aan dingen om het gebouw wat te ver fraaien. Groetjes, de leiding JO Gulliver wederom in Dingus Vrijdag 9 januari treedt Jo Gulliver wederom op in Dingus. Zijn vorige show was zo'n succes dat hij nu weer komt en wel met een totaal nieuw pro gramma. Programma Vrijdag 20.00 uur kienen t.b.v. buurt- ver. St. Jozef. Zaal open 19.00 uur. Zondag koffie-kaartuurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Zondag om 19.30 uur kienen voor het wijkcentrum. Zaal open 18.30 uur. Maandag 20.00 uur sjoelen o.l.v. Harry Scheepers. Dinsdag LVB avond. Aanvang 20.00 uur. Woensdag 18.30 uur jeugdclub tot 20.00 uur (tandarts?) Woensdag 21.00 uur volksdansen waarna nog een gezellig uurtje vertoe ven. Donderdag 14.00 uur grondoefenin- gen (gym.) o.l.v. Ine Clarke. Donderdag 20.00 uur eerste kaarta vond uit de tweede serie van zes. Vrijdag 20.00 uur vrijwilligers wijk centrum feestavond. Tot ziens in wijkcentrum Den Hoen der. Play Back Show Op woensdag 4 februari wordt in het wijkcentrum voor de jeugd van alle leef tijden een play back show gehouden. Opgeven voor 14 januari bij Corry v.d. Vorle, Imkerstraat 18. Inlichtingen: tel. 83496. Jokeren - Rikken - Kruisjassen De tweede serie van zes begint op donderdag 15 januari. U weet het, van de zes avonden mag U er eentje missen in de puntentelling. Inschrijfgeld 7.50. Ook dit jaar zijn we niet van plan stil te zitten, dus maar meteen van start op 13 januari met ons openingsprogramma „Op de Oudhollandsche toer". Door zijn variëteit aan Oudhollandsche spe len, die nagenoeg iedereen kent, zal dit programma vast een ludiek, open en ge zellig karakter krijgen. Want, U heeft het goed geraden, hel zijn de Oudhol landsche spelen zoals b.v. sjoelen, die deze morgen in de belangstelling staan en waaraan U aktief kunt deelnemen. Komt U gerust meedoen en overtuig Uzelf, dat een ochtendje Huisvrouwen- kontakt de moeite waard is. Ons verdere programma ziet er als volgt uit: z7 januari; informatie over Spraeland 10 februari; voorlichting bij de Rabo bank over reizen; 24 februari; vrager, en kennis omtrent ons Venrays dialekt. 10 maart; bezoek aan een paalwoning te Helmond; 24 maart; informatie over de bloe semtherapie; 7 april voorlichting over de warenwet 14 april creatief in de keuken met... kip en ei. 28 april bezoek aan de St. Petrus Ban- denkerk met koffie toe. Over de juiste inhoud en toedracht van iedere aktiviteiten informeren wij U gaarne, t.z.t. in dit weekblad. Wel me nen we er goed aan te doen alvast nog eens eraan te herinneren dat onze aktivi teiten plaatsvinden op de dinsdagmor gen van 9.00 tot 11.20 uur in wijkcen trum De Kiosk. De Entree bedraagt ƒ2,75 incl. een kop koffie; er is altijd een creche aanwezig; wij nog politiek, noch geloofsgebonden zijn; iedereen bij ons vrijblijvend welkom is, op welke ak- tiviteit dan ook, daar wij geen lidmaat schap of iets dergelijks kennen. Is door het bovenstaande uw interesse gewekt? Schroom dan niet maar kom ook eens in 1987! Heeft U nog vragen, bel dan naar Le- nie Gosling (81059) of Ria v. Brederode (87042). Jong Nederland stelt zich tot doel aan jeugdigen in hun vrije tijd voor hun ont spanning en ontplooïng gevarieerde mo gelijkheden lol spelen te bieden. Deze worden in groepsverband gerealiseerd met hulp van daartoe opgeleide leiders en leidsters. Elk spel, goed gespeeld, is een pretti ge vrijetijdsbesteding. We hechten een bijzondere waarde aan.hQl spelen en werken in grocpsvcrbSnd en aan hel'sa men iels ondernemen en wel zo, dal elk kind ervaart dal zijn inbreng er een is die op prijs gesteld wordt. Dit samen spelen en werken ligt voor al op het gebied van creatieve activitei ten, sport en buitenleven. Voor meer informatie kunt U na 18.00 uur terecht bij Wim v.d. Heide, Patcrslaan 28, lel. 81877. Samen met Zoë Eggerton zijn ze het duo „Bouncing Bubblegum". de show heet „God golly miss Mollv". Een reis door de jaren '50 met zang en dans. doorspekt met een flinke dosis humor. Kortom, een parodistische kijk op een tijdperk wat voorbij is. Aanvang 22.00 uur, entree gratis. AFDELING OOSTRUM Beste dames. Op donderdag 8 januari houden we onze veradering om 20.00 uur in het gemeenschapshuis te Oostrum. De avond ziet er als volgt uit. Voor de pauze worden het jaarverslag en het financiële verslag bekeken. Daar na wordt het nieuwe programma besproken. Voor en na de pauze heeft M. Wilms weer een geweldige kwis voor ons samengesteld. Alle leden worden verder verzocht om op deze avond de contributie voor 1987 te voldoen. Even als verleden jaar is het bedrag ƒ30.-. U kunt kontant of per cheque betalen. Tot ziens op 8 januari. AFDELING VENRAY Dinsdag 13 januari a.s. houden wij onze jaarvergadering. Aanvang 20.00 uur. Hierbij zullen dia's vertoond wor den over de LVB-organisatie. We heb ben de kringvoorzilsters M. Lenkens uitgenodigd als gespreksleidster. Na de pauze zal de fam. Darmstadt dia's vertonen van hun reis naar Brazi lië. Zij zijn gaan kijken naar het leven en werken van Jacqueline Eibers. Wij hopen dat veel leden aanwezig zullen zijn in wijkgebouw Den Hoen der. Alweer is het januari, ik weet het klinkt afgezaagd maar naarmate men ouder wordt hóé sneller de tijd schijnt te gaan. Tijd gaat als zand door je vingers je wilt dit nog doen en dat nog doen. Maar dan pats, je ligt in het ziekenhuis en dan is tijd schijnbaar minder belang rijk. Althans is tijd dan niet meer van de eerste categorie. En toch, als het weer iets beter gaat wil je weer aan de slag. Zo ben ik dus maar begonnen dit stukje te schijven. 1986 Was weer een goed jaar voor onze vereniging. Veel werk, veel medewerking. De bestuursleden wil ik in de eerste plaats bedanken voor hun grote inzet. Werkelijk, er is geen wan klank geweest en het is een voorrecht met zo'n team te mogen meedoen. Ook de niet bestuurlijke medewerking was groots. Bedankt mensen. 1987 Belooft weer een druk jaar te worden, ook bestuurlijk. Ik wil dan ook een klemmend beroep doen om zich kandidaat te stellen voor het meebestu ren van onze vereniging en voor de hele wijk Brukske. Ook kunnen wij nog hulp gebruiken voor het jeugdwerk. Probeer het eens. Verder nog dank aan de gemeente voor hun hulp, dank aan RISC voor hun adviezen en hulp, dank aan de re- daktie van het infobulletin. Rest mij U nog allen veel geluk en ge zondheid toe te wensen voor 1987. De Voorzitter Helaas is er in het programma voor de jeugd een storende fout geslopen. Groe pen 3 en 4 staan op dinsdag en dat moet maandag zijn. De groepen 5 en 6 slaan op maandag en dat moet dinsdag zijn. Onze excuses hiervoor. Het bestuur. De postzegelvereniging van Venray begint haar aktiviteiten in 1987 met een ruilmorgen op zondag 11 januari a.s. van 11.00 tot 12.30 uur in wijkcentrum 'l Schöpke aan de Veltumse Kleffen. Hei is duidelijk, dat iedereen van harte welkom is, dus ook postzegelverzame- lende nict-leden. Parkeergelegenheid is in ruime mate aanwezig evenals koffie en andere dranken. Tot op 11 januari in 't Schöpke. A.s. zaterdag is er weer jeugddisco in 't Schöpke te Veltum. De disco is voor jeugd van 10 lol en met 13 jaar en duurt •van 19.00 jol 2K30 uur.TEoiree^ 1,50. Ook de jeugd van andere wijken en plaatsen is welkom. Wij schenken GEEN alcohol. Hallo jongens en meisjes. Op maandag en woensdag ga.an we een kijkdoos maken en op dinsdag maken wc onze spullen van wasknijpers af. Vanaf deze plaats wensen wij Mark Schapendonk namens alle kinderen van harte proficiat met 'I Zilveren Schöpke. De eerstvolgende bijeenkomst van de kring Venray zal worden gehouden op maandag 12 januari in de foyeY van het Cultureel Centrum De Beejekurf te Venray. Aanvang 20.00 uur. Op deze avond zal mevr. drs. B.C.M. barones van Hövell tol Westerflier-van Hellenberg Hubar, secretaris van het Cuypers Genootschap een lezing met dia's verzorgen met als onderwerp: „de architect P.J.H. Cuypers, zijn werk en werkzaamheden in Venray. De plaats Venray heeft in de carriere van de architect Pierre J.H. Cuypers (1827-1921) een bijzondere rol gespeeld. Hij „bouwde" hier o.m. het Freulekes- huus. Ook werd hem verzocht de restau ratie van de Si. Petrus Bandenkerk ter hand te nemen. Cuypers heeft hiervoor verschillende plannen bedacht, die nooit helemaal bevredigend zijn uitgevoerd. Wel kreeg de kerk een typische Cuypers- inrichting met een zware polychromie, die architectuur, beelden en glas-in-lood ramen tot een eenheid verbond. Een an der project, waaraan hij in verschillende fasen heeft gewerkt, werd gevormd door het Ursulinen klooster annex pen sionaat Jerusalem. Het bestuur van de kring is ervan overtuigd, dat het een zeer interessante avond zal worden en hoopt leden en an dere belangstellenden in groten getale te mogen begroeten. Het Groene Kruis start eind januari/ begin februari weer met de cursus „Samen Stap - voor - Stap Afslanken". Deze cursus is bestemd voor mensen, die niet alleen op een gezonde en verant woorde wijze willen afslanken, maar vooral ook daarna op gewicht willen blijven. De cursus verloopt in groepsverband. Een groep bestaat uit 15-20 mensen. De voorwaarden om te kunnen deel nemen: minimumleeftijd van 18 jaar; er moet sprake zijn van overgewicht, in die zin dat men méér dan 5 kg. zwaarder is dan, dat U, in lengte, gro ter bent dan 1 meter. (b.v. U meet 1.65 m., dan komt U in aanmerking vanaf (65 5 70 kg.). Deelname aan de cursus kost: voorledenƒ25,— voor niet-Ieden: 123,75. Voor deze cursus kunt U zich tot uiterlijk 10 januari 1987 opgeven bij de administratie van het Groene Kruis, te lefoon 04780-81269. j Men hoeft maar naar de koppen in de kranten te kijken om te weten dat in veel landen mensen zonder reden gevangen worden gezet, worden gemarteld of zelfs worden vermoord door de politie of het leger. Maar het komt ook herhaaldelijk voor dat mensen die het slachtoffer zijn van die schendingen van mensenrechten door de enorme druk uit het buitenland beter worden behandeld of zelfs worden vrijgelaten. Dit overkwam pas geleden nog Andrei Sacharov en zijn vrouw Je- lena Bonner. Die druk uit het buiten land kan komen van regeringen, bedrij ven en, niet te vergeten, van gewone burgers. Amnesty International geeft betrouw bare inlichtingen over schendingen van mensenrechten en met behulp van deze inlichtingen maakt de Amneslygroep Venray iedere maand een aantal voor beeldbrieven die gratis bezorgd worden bij iedereen die wil schrijven naar lan den waar mensenrechten worden ge schonden. Als U ook dit nuttige werk wilt doen of meer inlichtingen daarover of over Amnesty International wilt hebben, belt U dan naar Jeanne Beeks, tel. 077- 663208. Op donderdag 8 januari houdt Ypsi lon, de vereniging van ouders van chro nisch psychotische kinderen, de tweede bijeenkomst in het Groene Kruisge- bouw, Hogeweg 297 in Venlo. De avond is bedoeld voor ouders en andere familieleden van genoemde kin deren en begint om 19.30 uur. Voor meer informatie 045-717655 (na 18.00 uur). AFD GEYSTEREN VENRAY Maandag 12 januari houdt het IVN Geysteren Venray een avond voor alle natuurliefhebbers uil de regio. Deze keer staat de das in het middelpunt van de belangstelling. De das is in zijn voortbestaan bedreigd door de groot schalige aantasting van de leefgebieden door wegenaanleg (denk aan de R73) ruilverkaveling, ontgronding, huizen bouw en watervervuiling. Jaap Dirk- maat van de vereniging Das en Boom verzorgt een dia-lezing over dit onder werp. Samenkomst, wijkcentrum Brukske, aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Hel IVN zal met zijn winkel aanwezig zijn. uw weekblad Na enkele maanden van experimente ren en inventaristeren over hoe er in houd gegeven kon worden aan een tri- athlonvereniging is door een groep en thousiaste tri-atleten besloten tot een definitieve oprichting. De groep bestaat uit een twintigtal sportlieden die ieder op zijn/haar ni veau de trialhlonsport wil bedrijven. Naast het feit dat veelal individueel of in kleine groepjes getraind wordt, kent de vereniging tweemaal per week een „vaste" training (o.a. zwemmen), waar, onder deskundige leiding aan dacht wordt besteed aan (konditie)trai- ning op basis van diverse trainingsprin cipes en aan technische begeleiding in de specifieke onderdelen. Tevens wordt periodiek een algemeen trainingsprogramma samengesteld wat dient als richtlijn voor de „eigen" trai ning. Dit trainingsprogramma vindt haar basis in de resultaten van regelma tig terugkerende lesten. In overleg is het voor leden ook mogelijk een „op de persoon gericht" trainingsschema te la ten samenstellen. De vereniging heeft zich aangemeld als lid van de Slichting Triathlon Neder land. Een ieder die verdere inlichtingen wil kan bellen naar John Raadschelders (technische leider) tel. 88883, Henk Deegens (secr.) tel. 87244 of Jan Ouden hoven (p.r.) tel. 84726. Het Rrogramma: Vrijdag 9 januari zwemtraining om 20.00 uur in het gemeentelijk zwembad. Zaterdag 10 januari looptraining om 15.00 uur. Verzamelen bij de parkeer plaats zwembad. IETS TE VIEREN? KEGELBANEN en PUB «V De Gouden Leeuw, 14 - Venray Tel. 04780-10019 b.g.g. 86064 Uw gastvrouw en gastheer Hannie en Wim Salters Donderdagavond is wederom de kaartavond gepland, met de zevende ronde alweer, aanvang zoals gebruike lijk om acht uur. Zondag a.s. spelen we in Arcen de tweede Indoorgolfwedstrijd, het tijdstip van vertrek, aanvang en aantal ronden wordt donderdagavond medegedeeld. Zeker is dat we nu ook met onze banen erbij spelen. Mocht het weer gunstig blijven, dan zijn onze banen nog steeds geschikt om te komen trainen! Zaterdag vindt er een bondsvergade ring plaats te Papendal; hier zal door het inmiddels nieuwe bestuur gesproken worden over de gebeurtenissen en ont wikkelingen van de laatste weken. Tevens wordt het toekomstbeeld op korte termijn en lange termijn wederom aan de orde gebracht. PIET VAN ASTEN CROSSKAMPIOEN Jongstleden zondag was het zover. De plaatselijke wielerclub van Velden mocht de kampioenscross 1986 van de N.W.B. verzorgen. Men had een pittig parcours uitgezet, welke door de veel vuldige regenval nog eens extra ver zwaard was. In groep 2 waren de ogen gericht op Piet van Asten, die gezien zijn overwinningen van dit seizoen, „de" kanshebber was voor de cross- titel. Ondanks de geduchte tegenstand zette Piet de kroon op zijn crossseizoen door de begeerde titel mee naar huis te nemen. Piet, van harte gefeliciteerd. Gerard Keijsers werd onze 2e medail lewinnaar en mocht met een bronzen plak huiswaarts keren. In dezelfde groep eindigden Michel Willemsen en Maurice Engbersen als 10e en 15e. Bij de amateurs en senioren waren onze ogen met name gericht op Gerrit Janssen, die gezien de zwaarte van het parcours een gedegen kans maakte op een ereprijs. Gerrit gaf zich volledig en wist Theo Heijnen en Piet Willemsen welke hij de laatste weken telkens moest laten gaan, achter zich houden. De bronzen medaille mocht Gerrit uiteinde lijk mee naar huis nemen, wat gezien de laatste crossen een puike prestatie was. Verder wistennog vier andere TWC-le- den zich in de prijzen te rijden. Alwin Ophoek eindigde als 9e, Thijs van Asten als 1 le. Hay Camps als 12e en Ton van de Pas als 13e. Na dit N.W.B. kampioenschap gaan al onze crossers zaterdag strijden voor het clubkampioenschap. Alle TWC- crossers van groep 1 en 2 starten dan gezamenlijk voor een wedstrijd over 45 minuten en 1 ronde, waarna de club kampioenen 1986-1987 bekend zullen zijn. Gegarandeerd dat er tussen de kans hebbers een felle strijd geleverd zal worden. Voor hel parcours tekent Wielercomité Ysselsteyn, dat op dit zelfde parcours zondag hun jaarlijkse cross verrijden. Natuurlijk zal Piet van Asten in zijn kampioenstrui er alles aan doen om deze voor zijn eigen publiek waar te maken. Op zondag 11 januari a.s. wordt in Manege Seurenheide te Well de laatste selectie wedstrijd springen van de Kring Venray gehouden. Aan de hand van de drie gehouden wedstrijden wordt de afvaardiging opgemaakt van de deel nemers aan de Gewestelijke Indoor Spring Kampioenschappen voor de land. ruiters die op 7 en 8 februari eveneens in Manege Seurenheide ge houden zullen worden. a.s. zondag wordt om 12.00 uur begonnen met de Klasse B gevolgd om ca. 13.50 uur door de klasse L en vervolgens om ca 15.30 uur de Klasse M en om ca. 16.20 uur de Klasse Z. PONYCLUB „ST. ISIDORUS" Uitslagen rayonwedstrijden dressuur, gehouden op 27 en 29 dec. j.l. in de manege „Vlakwater". Categorie A-B: Nicole Willems Ysselst. Maya 131 - le Cal. B-B II: Marleen Claessens Leunen Robby 122-le Yvon Jaspers Ysselst. Sherlot 116 - 2e Cal. C-BII: Leopold v. Asten Ysselst. Fenny 136 - le John Vlemmix Leunen Sally 134 - 2e Mare v. Dijck Venray Robby 129 - 3e Cal. C-LII: Isabelle Droessen Leunen Marco 118 - le Leop. Marcellis Venray Eveline 113 - 2e Cal. D-Z D-M en C-M handicoap: Sandra Vlemmix Leunen Torn. 128-le Suzanne Weys Leunen Orien. M123 - 2e Cal. D - BII: Leopold v. Asten Ysselst. Queen. 133-le Anita Voerman Oirlo David 130 - 2w Serve Keyzers Ysselst. Rianka 129 - 3e Jolanda Strijbos Castenr. Dannyl28 -4e Cal. C-L I en B-L I handicap: Jeann. Camps Merselo Pepper 129 - le Anita LinskensVenrayPanouska 128-2 Cal. D-LII: Mon. Derikx Leunen Beauty 128 - le Petra Jansen Geysteren Carlo 125-2e Natasja Marcellis Venray Ol. 119-3e Cal. D-LI: Esher Janssen Merselo Ferrial 134 -1 e Nicole Derikx Leunen Nic 129 - 2e José Cornelissen Leunen Olanda 128-3e René Basten Merselo Flika 126 - 4e Rina Claessens Leunen Sam. 124-5e Uitslagen selectiewedstrijden te Horst zondag j.l. Ind. dressuur cal. D - BII: Karin Bouten met Hatysa 120 - 3e Cal. C-M: Charlotte Coenen met Witje 122 - le Geplaatst voor de Limburgse kam pioenschappen op 17 en 18 jan. te Beek zijn. Anita Linskens, Leopold Marcel lis, Karin Bouten en Charlotte Coenen. Oudejaarstournooi junioren Dankzij het feit dat Jan Drentje zijn hal gratis ter beschikking stelde alsmede de verlichting en verwarming konden de jonge Rodhanen dinsdag 30 december een oliebollentournooi spelen. Hoewel de belangstelling bij de jeugdigen niet zo overweldigend was, werd er toch gezellig getennist en kreeg het geheel een sfeervol tintje. Voor Bep Martens zeker een teken om het volgende winter nogmaals te herhalen. Voor Jan is zeker een woord van dank op zijmplaats. Extra ALV Alle leden hebben middels een convoca tie bericht gehad, dat op donderdag 15 januari een algemene ledenvergadering zal worden gehouden in danscentrum Janssen aan de Raadhuisstraat. Aan vang 20.30 uur. De agenda is gepubliceerd in de november editie van de One In. Leden die mogelijkerwijze de uitnodiging niet in de bus gevonden hebben gelieven zich in verbinding te stellen met Mario Brouns, tel. 83930. Het bestuur verwacht in elk geval een grote opkomst. Halverwege lournooi Voor de junioren op 7 februari en voor de senioren op 8 februari zal wederom het traditionele halverwege tournooi worden georganiseerd. De inschrijving dient schriftelijk-le geschieden via de postbus in het clublokaal. Uiteraard zijn bij zowel de junioren als de senioren introducé's van harte welkom. Nieuwe leden In april start weer het nieuwe buitensei zoen. Mensen die er iets voor voelen om tegen die'tijd een balletje te gaan slaan kunnen nu al contact opnemen met Mevr. A. Schellens, Den Aldenweg 1 tel. 83170. Vooral voor hen die nog echt in de beginnersschoenen staan willen wij middels speciale beginnersavonden proberen hun wat meer vertrouwd te maken met het tennisspel en bijkomen de facetten. Wedstrijden 10 jan. 1987: Jongens Al naar Neer. Vertrek 14.00 u. aanvang 15.30.uur. Ouders die rijden: Sander Poos. Meisjes BI naar Heel. Vertrek 13.30 u., aanvang 15.00 uur. Ouders die rijden: Esther Wijnen. Wedstrijden 11 jan. 1987: Meisjes Al Brukske (i.p.v. 4-1) 10.00 Meisjes B2 Brukske aanv. 11.00 Meisjes B3 Brukske aanv. 11.30 Meisjes Cl naar Meerlo, vertrek 13.00 aanvang 13.30 uur. Ouders die rijden: Nicole Custers. Jongens Dl Brukske aanv.10.00 Tellen Brukske: Rien Verstralen en Riky Erps. Jongens en Meisjes, zorg dat je een half uur voor aanvang van de wedstrijd in de zaal aanwezig bent.

Peel en Maas | 1987 | | pagina 7