HET WORDT WEER CARNAVAL cor verfhal SCHOOL VOOR VERPLEEGKUNDIGEN Beroepskeuze voorlichting over de geestelijke gezondheidszorg NIEUWE SCHOOL IN LANDWEERD VERBOUWING BASISSCHOOL YSSELSTEYN Groeps kampeerterreintje Paardekopweg Vrije Kleuterklas GEBR. MARTENS Opruiming Het opleidingsinstituut voor ver pleegkundige en verzorgende beroepen „Den Hoebert" aan de Westsingel 1 te Venray, houdt volgende week vrijdag 16 januari van 14.00 - 17.00 uur en op zaterdag 17 januari van 10.00 tot 15.00 uur open huis onder het motto: „Werken in de gezondheidszorg, al eens aan gedacht?" Samen met de aangesloten instellin gen, waarvoor Den Hoebert de theore tische opleidingen voor A - B - Z - ver pleegkundige en Ziekenverzorgende verzorgt, wil men belangstellenden uitvoerig informeren over de mogelijk heden om binnen de gezondheidszorg instellingen van Venray, Boxmeer en Horst een opleiding te kunnen volgen. In de regio Venray hebben de diverse instellingen in de gezondheidszorg het theoretisch deel van hun opleiding ondergebracht in Den Hoebert. Zo ver zorgt Den Hoebert de opleidingen: A- verpleging (algemeen ziekenhuis) van het St. Elisabeth Ziekenhuis in Venray en van 't Maasziekenhuis in Boxmeer; B-verpleging (psychiatrisch ziekenhuis) voor het Psychiatrisch Centrum Ven ray; Z-verpleging (zwakzinnigenzorg) voor de zwakzinnigeninrichting Nieuw- Spraeland in Oostrum; Ziekenverzor ging voor Psychiatrisch Centrum Ven ray, voor psycho-geriatrisch verpleeg huis De Kruuze in Venray en voor ver pleeghuis St. Antonius in Horst. Binnen deze inservice-opleidingen wordt het praktijk- en theorieleren ge combineerd. Na een beroepsvoorberei dende periode van 7 maanden, met 4 oriënterende stageweken, komen de leerlingen als leerling-werknemer in dienst van de gezondheidsinstelling, en beginnen dan aan een betaalde oplei dingsperiode van ongeveer 3 jaar. De kansen op werk in de gezond heidszorg zullen de komende jaren groter worden dan ze in de afgelopen tijd zijn geweest. In het begin van de jaren tachtig was de gezondheidszorg weinig aantrekkelijk voor veel mensen, omdat er veel ontslagen vielen, met name bij het pas gediplomeerde perso neel. Intussen is dat door een aantal oorzaken veranderd. Het Nationaal Ziekenhuis Instituut heeft berekend, dat in de gezondheids zorg de komende vijf jaren alleen al in de verpleging 10.000 jongeren nodig zijn om de patiënten in ziekenhuizen, verpleeghuizen, psychiatrische inrich tingen en zwakzinnigeninrichtingenhulp te kunnen blijven garanderen. Al deze ontwikkelingen zorgen er voor dat er over heel Nederland jaar lijks duizenden banen in de gezond heidszorg zullen vrijkomen. Dat bete kent tevens dat meer jongelui een oplei ding kunnen volgen. SPIEGELGLAD WEGDEK —Zaterdagavond wilde een 22-jarige autobestuurder op de Wanssumseweg, ter hoogte van Nieuw Spraelandt, een voor hem rijdende personenauto inha len. Tijdens die manoeuvre geraakte de auto in een slip en botste tegen de ingehaalde auto. Beide auto's kwamen in een greppel lot stilstand. De echtge note van een der bestuurders en twee inzittenden moesten per ambulance naar het ziekenhuis worden vervoerd. Het drietal kon later na behandeling naar huis worden overgebracht. Een 24-jarige autobestuurder die de „plaats des onheils" naderde, liet het gas los, maar raakte eveneens in een slip. Zijn auto kwam op een zijkant tot stilstand. Gelukkig alleen behoorlijke materiële schade. Deze drie ongevallen zijn ongetwij feld ontstaan door het op dat tijdstip zeer gladde wegdek Zondagmiddag botste op de krui sing Leunseweg-Zuidsingel een bedrijfs wagen beladen met eieren tegen een per sonenauto. Al viel de schade mee, door de botsing schoven 15 „treefjes" met ieder 30 eieren op het wegdek en zorgden er voor de nodige eierstruif. Die struif moest door de brandweer worden weggespoten. Dat gebeurde met water. Maar omdat het water bevroor moest er weer zout worden gestrooid, anders zou het wegdek spiegelglad zijn geworden. SLIPPENDE AUTO'S TOTAL-LOSS Zondagmorgen geraakte op de Sta tionsweg onder Oostrum een personen auto, bestuurd door een 23-jarige inwo ner, in een slip en botste vervolgens tegen de tegemoetkomende personen auto. Daarna botsten de auto's tegen een gevel van een woning. Bij die bot sing, waarbij de auto's totaal werden vernield, werd een 19-jarige inzittende zodanig gewond dat hij naar het zieken huis moest worden vervoerd en aldaar werd opgenomen. Een andere inzittende kon na behandeling in het ziekenhuis naar huis worden vervoerd. De brand weer moest bij dit ongeluk in aktie komen. VOORRUIT MET ROTJES VERNIELD Tijdens het afsteken van rotjes op een geparkeerde auto, aan de Latyrus in Landweert, knapte de voorruit van die auto. De eigenaar achetvolgde nog de rotjesgooiers, maar die konden harder lopen. Nu zit hij met de schade, tenzij de jongelui zo spontaan zijn om zich bij de eigenaar te melden. HOND AANGEREDEN Een overstekende hond op de Deur- neseweg kwam in botsing met een per sonenauto uit Den Haag. De hond werd bij de botsing gewond. Na door een dierenarts te zijn verzorgd werd het dier overgebracht naar het asyl in Oostrum. De eigenaar van deze hond kon worden achterhaald. Hij heeft zijn hond intussen weer in zijn bezit en zal voor de schade aan de auto opkomen. Wie kennis wil maken met het oplei dingsinstituut „Den Hoebert" is wel kom op vrijdag 16 januari van 14.00 tot 17.00 uur en op zaterdag 17 januari van 10.00 tot 15.00 uur. Zowel docenten van de school als werkers in ziekenhuizen en verpleeghui zen zullen u uitvoerig informeren over de theoretische en praktische opleidin gen van alle vier de inservice-opleidin gen. Op woensdag 14 januari a.s. organi seert het Bureau voor Onderwijs- en Be roepskeuze te Venray i.s.m. het Con- tactcentrum Onderwijs-Arbeid (regio Venray e.o.) van 14.00 tot 16.00 uur een voorlichtingsmiddag over de geestelijke gezondheidszorg. Geïnteresseerden die aan deze thema tische middag willen deelnemen dienen zich uiterlijk voor 13 januari mondeling danwel telefonisch aan te melden bij de administratie van het Beroepskeuze bureau dat gevestigd is op de Leunse- weg 2a (t.o. Paterskerk), tel. 04780 - 10032. Het programma omvat diverse onder delen. Gestart wordt met een algemene inleiding omtrent beroepen en studie mogelijkheden binnen genoemd be- roepsgebied. E.e.a. wordt met video materiaal geïllustreerd. Tevens is er een beroepsinteresseon derdeel in het programma opgenomen, waarmee de aanwezigen kunnen toetsen of opleidingen en funkties in dit be- roepsgebied bij hen aansluiten. Vervolgens komt een gastspreker aan het woord die verslag zal doen van zijn studie- en werkervaringen. Tot slot kunnen de deelnemers zich onder deskundige begeleiding meer per soonsgericht verder informeren in de informatheek van het Beroepskeuze bureau. INFOMAP Alle deelnemers ontvangen voorts een infomap waarin de meest relevante ge gevens van die middag zijn opgenomen. De kosten voor deelname zijn 6,— per persoon. LIEFDE EN GRAM OP DE CELDEUR TOT UITDRUKKING De politiecellen zijn niet de meest aantrekkelijke verblijfsruimten, dat is algemeen bekend. De muren van de cellen en vooral de celdeuren worden door de gasten op de meest ongewone manier gebruikt om daarop „zijn gram en liefde" tot uitdrukking te brengen. Het is voor de volgende gast geen prettig gezicht om naar die bekende spreuken en teksten te moeten kijken, terwijl ze zelf toch ook graag hun zegje zouden willen doen. De Venrayse politie heeft daar 'n oplossing voor gevonden. De binnen kant van de celdeur is nu met school- bordverf groen gekleurd. Daarop kun nen de „gasten" schrijven en tekenen zoveel als ze willen. Zij krijgen nu bij binnenkomst naast het gebruikelijke plastic bekertje en de rol toiletpapier ook een doosje met krijtjes. Als de gast vertrekt, gaat, zoals bij de meester in de school, een doek erover en de deur is weer schoon voor de volgende. De verf is door eigen personeel aangebracht zodat er geen extra post op de gebrui kelijke begroting behoort te worden op gevoerd. AUTO IN SLOOT Tengevolge van de gladheid kon een bestuurder uit Geysteren zijn auto op 't Venrayse niet in de juiste koers houden, waardoor de auto in een greppel tot stil stand kwam. Er viel geen persoonlijk letsel te noteren, wel behoorlijke schade aan de auto. WEINIG FATSOEN Een Venryse dame zag, dat een 16-ja- rige jongen in de Grotestraat een fiets aan het vernielen was. De dames wees de knaap op zijn heilloze vernielzucht, maar dat nam de knaap niet. Hij sloeg de dame in haar gezicht, waardoor ze een pinlijke wond opliep en haar bril op de grond terecht kwam. Het gelukte de politie de knaap aan te houden en naar het bureau over te brengen, waar hij werd ingesloten. Later werd hem medegedeeld dat pro cesverbaal zal worden opgemaakt. De jongen verkeerde onder invloed van sterkedrank. INBRAKEN IN DRIE WONINGEN OP DE IMMENHOF Zondagavond werd, tijdens afwezig heid van de bewoners, in drie woningen aan de Immenhof te Ysselsteyn ingebro ken. In alle gevallen werd op dezelfde wijze toegang verkregen, namelijk door forcering van het bovenlicht. Uit de woningen werden ontvreemd, een deken, enkele Perzische kleden, parfum, sieraden en enig kleingeld. Bij thuiskomst van de bewoners rond half twaalf werden de inbraken ont dekt. Wie zondagavond rond de Immenhof iets verdachts heeft gezien, wordt dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie. Voor sommige werkzaamheden is nu eenmaal vakkennis nodig. Die leveren wij gratis bij de verf! poststraat (achter het postkantoor) telefoon 82810 Nog voor het begin van het nieuwe schooljaar moet in Landweert een tweede katholieke basisschool gebouwd zijn. De commissie voor onderwijs c.a. adviseerde deze week daarvoor bijna 1.740.000,— beschikbaar te stellen. De minister van onderwijs heeft reeds toestemming gegeven voor deze scho lenbouw, met een oppervlakte van 760 mJ. De school zal bestaan uit 2 werk lokalen en 1 speellokaal ten behoeve van de 4- en 5-jarigen. Verder nog 3 leslokalen voor de 6- tot 12-jarigen. En tenslotte nog een gemeenschappelijke ruimte. Bestek en tekeningen zijn gemaakt door Venrayse architekten, terwijl Bouwbedrijf Nelissen-van Egteren de bouw verzorgt. Nelissen mag landelijk toch als een van de beste scholenbou wers gezien worden. De heer v. d. Boogaart (PvdA) zou graag gezien hebben, dat meerdere aan nemers hadden ingeschreven. Maar of dat prijs verlagend zou hebben gewerkt, werd door wethouder Van Oers betwij feld. Elke aannemer die inschrijft mag n.l. 3°7o van de aannemingssom als calculatiekosten in rekening brengen. Reeds eerder heeft de gemeenteraad besloten medewerking te verlenen aan de verbouwing van de Odaschool te Ysselsteyn, in verband met de integratie van het kleuter- en basisonderwijs. In middels heeft ook de minister van on derwijs zijn goedkeuring voor de inpandige voorzieningen èn voor de uit breiding van het gebouw met een werk en een spepllokaal. De kosten van uitbreiding en verbou wing belopen in totaal 445.000, De commissie voor onderwijs c.a. adviseerde dinsdag j.l. genoemd bedrag beschikbaar te stellen. Het is de bedoeling dat de leerlingen van de voormalige kleuterschool zo spoedig mogelijk verhuizen naar de Odaschool. Vermoedelijk zal daarna de kleuterschool te koop worden aange boden. Dinsdag is de commissie voor sport en recreatie c.a. akkoord gegaan met een krediet van 22.500,voor de in richting van een groepskampeerterrein- tje aan de Paardekopweg te Ysselsteyn. Onder groepskamperen wordt ver staan de mogelijkheid tot kamperen door organisaties met een doelstelling van sociale, culturele, educatieve of wetenschappelijke aard, voor een pe riode van ten hoogste 100 dagen. Wanneer dit nieuwe terreinlje gereed is, wordt ook aan de Hoogriebroekse- weg zo'n voorziening getroffen. Voor het groepskamperen kan het terrein vrij simpel worden ingericht. Toch gaat de gemeente er minimale voorzieningen aanbrengen, t.w. een demontabel sanitair blok (toiletten en wasgelegenheid) gekoppeld aan een wateraansluiting en een septictank. Zodra het terreintje is ingericht, wordt dat onder de aandacht gebracht van de daarvoor in aanmerking komen de organisaties, zoals VVV en bijv. Scouting Nederland. De reservering en betaling zal via het Venrayse VVV lopen. Men verwacht hier zo'n 4.000 over nachtingen per jaar. Woensdag 14 januari a.s. organiseert het V.O.K. (Vereniging voor Vrije Opvoedkunst) Boxmeer een lezing in Venray over de Vrije Kleuterklas. Wat is Vrije School-onderwijs? Hoe „vrij" is dat? Hoe ziet een dag in een Vrije Kleuterklas eruit? Waarom is een Vrije Kleuterklas roze en waarom is er zoveel hout? Waarom spreekt men in de Vrije School nog over de „kleuter"-klas en waaron zijn die eerste zeven jaar in een mensenleven zo belangrijk? Op deze (en nog andere) vragen zal Joke v. d. Veen, kleuier„juffie" aan de Vrije School Boxmeer, een antwoord geven. De avond begint om 20.00 uur in het aktiviteitencentrum, Kennedyplein 1Venray. Agrarische Vrouwengroep Ben jij geïnteresseerd in de agrarische wereld? Misschien omdat jij een agrarisch bedrijf over wilt nemen, jouw ouders een boerderij hebben of mis schien omdat jij 'n vriend hebt die een beroep in de agrarische sektor heeft. Dan is de eerstvolgende bijeenkomst van onze (toekomstige) agrarische vrouwengroep echt iets voor jou. Wij zijn een aantal jonge vrouwen die op verschillende manieren betrokken zijn bij de agrarische wereld. Wij vin den het belangrijk om een aantal onderwerpen te bespreken en er meer over te leren. Wij organiseren daarom een aantal bijeenkomsten. De eerstvolgende bijeenkomst is op 14 januari. Tijdens deze bijeenkomst gaan wij praten over de taakverdeling op het agrarisch bedrijf. Wij zullen pra ten over de verwachtingen die we hebben (of hadden) over de verdeling van de taken. Hoe kombineer je een huishouden, bedrijfswerkzaamheden en een baan buitenshuis? Heb je nog tijd om daarnaast over het bedrijf te leren. Hoe doe je dat dan? Heb je hiervoor belangstelling, dan ben jij van harte welkom op woensdag 14 januari in zaal Roelanzia, Lovinck- plein 2 in Ysselsteyn. We beginnen om 20.30 uur. Aan deze bijeenkomsten zijn voor jou geen kosten verbonden en is geheel vrijblijvend. Wil jij meer weten, dan kun je kontakt opnemen met: Era Seykens, Nieuwstraat 13, 5757 Lies- sel, tel. 04934 - 1587 of met: Gerda Heynen, Antoniusstraat 2, 5823 AW Maashees, tel. 04782-219. VENRAY, Bongerdstraat 5, tel. 04780-85959 Geopend tot 17.30 uur 's Zaterdags van 9-13.00 uur. Ontspannings cursus voor vrouwen In februari start de Riagg in Venray weer met een ontspanningskursus voor vrouwen die last van klachten hebben als bijv.: hoofdpijn, pijn in rug en schouders, benauwdheid, hartkloppin gen, of meer algemene klachten als moe zijn, onrustig en gejaagd voelen, ge spannen voelen, zonder dat voor deze klachten direkt een oorzaak aan te wijzen is. Vaak zijn deze klachten een gevolg van een kombinatie van faktoren, die zowel met jezelf als met de omstandig heden waarin je zit te maken kunnen hebben. Hierbij denken wij bijv. aan: voor veel dingen zorg moeten dragen, je snel druk maken, weinig afwisseling in het werk, ouder worden, je onzeker voelen, problemen met je kinderen. Via ontspanningsoefeningen én oefe ningen uit bijv. de yoga en de bio-ener- getica, kun je stilstaan bij hoe je lichaam reageert, en hoe je kunt ont spannen als je teveel spanningen hebt. Naast het doen van oefeningen is er in de kursus ook tijd om met elkaar te praten. Het kan een opluchting zijn om te merken dat je niet de enige bent en dat je samen met anderen mogelijk heden kunt ontdekken om er anders tegenaan te kijken en er anders mee om te gaan. De kursus lelt 10 bijeenkomsten en zal plaatsvinden in de Clockert, Merse- loseweg 42, Venray, op de dinsdag ochtend. De kosten zijn 25,—. Voor meer informatie over een aan melding voor de kursus, kunt u 's ochtends bellen naar de GGZ, afd. preventie Venlo, tel. 077 - 550385. f Grote Klasse voor Kleine Prijzen! bij KORTINGEN TOT 50% Grolcsiraat 93 - Venray Cliiddt t yeJiuu/id. "j I dat r n. paaa, gaan. \^thcuwe cpcit 'ÏÏUu/&kkj\ Aid Prinseplak uit Venray opnieuw naar Venlo De Aid Prinse Kompeneej van Venray heeft de Aid Prinseplak 1987 toegekend aan drs. Theo Fransen uit Venlo. Voor de jaarlijkse onderscheiding van de Venrayse oud-prinsen van de Piëlhaas viel de keus op de Venlonaar vanwege „de unieke manier waarop Fransen zich zowel in woord als ge schrift als „Vastelaovesprofessor" heeft gemanifesteerd", aldus de moti vatie van de APK. Bovendien speelde de grote inzet van Fransen voor de totstandkoming van het carnavalsmuseum in Echt een rol. De APK-plak wordt aan de Venlose „carnavalist bij uitstek" plechtig uit gereikt op zaterdag 21 februari, vooraf gaande aan het Vorstenhal van de Piël haas in de Schouwburg. Toevalligerwijze zal de heer Fransen, als bestuurslid van het Carnavalsme- seum te Echt, vandaag, donderdag in de foyer van de schouwburg alhier, de tentoonstelling „Carnaval" openen. Zoals gebruikelijk wordt de onder scheiding uitgereikt in aanwezigheid -van Venrayse oud-prinsen èn de eerder onderscheiden APK-plakdragers. On der hen de Venlose heren Harry Noten boom en Frans van de Voort. Theo Fransen is dus de derde Venlonaar die een Venrayse APK-plak krijgt toege kend. -/ De Piëlhaas Venray Zaterdag 24 januari. Prinseproklamasie in de Schouwburg om 20.11 uur. Zaterdag 31 januari. Ondertrouwbal boerebrulleft om 20.33 uur in de Wieënhof. Zondag 1 februari. J oekskapellen festival. Vrijdag 6 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Zaterdag 7 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Woensdag 11 Februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Vrijdag 13 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Zaterdag 14 februari. Circus Mök om 20.11 uur in de Schouwburg. Zondag 15 februari. Joekskapellen festival om 11.33 uur in de foyer van de Schouwburg. Zaterdag 21 februari. Uitreiking Aid Prinse Plak om 18.11 uur in de foyer van de Schouwburg. Om 20.33 uur Vorstebal met uitreiking van de Verenigingsonderscheidingen. Zondag 22 februari. Om 11.33 uur zondagochtendconcert door het Hofkoor. Maandag 23 februari. Vastelaovesconcert L.S.O. om 20.15 uur in de Schouwburg. Donderdag 26 februari. Hazinne-avond in het centrum. Zaterdag 28 februari. Om 14.33 uur installatie van de prins in het Gemeentehuis. Zondag 1 maart. Om 10.55 uur carnavals hoogmis in de Grote Kerk. Om 11.33 uur zondagochtendconcert door het Hofkoor. Om 14.22 uur sleuteloverdracht en onthulling vastelaoves monument op het oude raadhuis. Om 14.33 uur Kinderoptocht. Om 17.11 uur receptie prins 1987. Om 20.11 uur in de foyer van de schouwburg en in de grote tent vasielaovesbal. Maandag 2 februari. Om 14.11 uur Grote Optocht. Om 20.11 uur vasielaovesbal in de foy er van de Schouwburg en in de grote tent. Dinsdag 3 februari. Om 14.11 uur boere brulluft. Om 20.11 uur Boerenmoes bal Om 20.11 uur in de foyer van de Schouwburg en in de grote tent vasielaovesbal. Om 23.44 uur sluiting van de vastelao- vend op de Grote Markt. De eerste carnavalsonderscheidingen in het nieuwe seizoen zijn al weer uitge reikt. In Leunen was dat zondag meteen de hoogste verenigingsonderscheiding: „de Gouden Knol". Bij uitzondering ditmaal zelfs aan twee „Knöllekes". Mevrouw Trijn Martens-Gubbels, echtgenote van de alom bekende Vorst Jan Martens, was de eerste die deze hoge onderscheiding in ontvangst mocht nemen. Als „moeder van 't Knölleke", heeft ze al jarenlang paraat De Karklingels Oostrum Vrijdag 16 januari. Om 20.00 uur zitting Zaterdag 17 januari. Om 20.00 uur zitting Zaterdag 24 januari. Om 20.30 uur Prinsenbal met bekend making nieuwe prins. Zaterdag 31 januari. Jeugdprinsenbal met bekendmaking nieuwe jeugdprins. Zaterdag 7 januari. Aldewieverbal met receptie Leo Wilms (11 jaar nar) en bekendmaking boeren bruidspaar 1987. Vrijdag 13 februari. Om 19.30 uur carnaval voor ouderen. Zaterdag 21 februari. Om 20.11 uur receptie prins. Vrijdag 27 februari. Schoolkarnaval met kinderoptocht om 13.30 uur. Zaterdag 28 februari. Om 15.11 uur installatie prins in Ven ray. Om 18.00 uur jeugdbal. Zondag 1 maart. Om 10.00 uur karnavalsmis Om 11.11 uur receptie jeugdprins. Om 14.11 ülir k'arnavalsopföcHt. Om 18.00 uur jeugdbal. Om 20.30 uur karnavalsbal. Maandag 2 maart. Bezoek prins Ziekenhuis Venray om 11.00 uur. Deelname optocht 13.30 uur te Ven ray. Om 14.00 uur peuterbal. Om 18.00 uur jeugdbal. Om 20.30 uur karnavalsbal. Dinsdag 3 maart. Om 10.00 uur peuter, kleuter en kien- derbal. Om 13.30 uur Jeugdboerebruiloft. Om 13.30 uur boerebruiloft met op tocht door Oostrum. Om 20.30 uur karnavalsbal Om 01.00 uur sluiting karnaval in de residentie. De Spurriemök Oirlo Zaterdag 10 januari. Om 20.00 uur Bonte-Avond in zaal De Ruif. Zondag 25 januari. Prinseproklemasie om 14.00 uur in zaal De Ruif. Zaterdag 7 februari. Aldewieverbal om 20.00 uur in zaal De Ruif. Donderdag 12 februari. Carnavalsavond voor ouderen om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Linde. Zondag 22 februari. Prinsereceptie om 11.11 uur in zaal De Ruif. Vrijdag 27 februari. Bezoek Basisschool Maria. Zaterdag 28 februari. Bezoek installatie op het gemeentehuis. H. Mis met daarna bezoek pastorie. Zondag 1. maandag 2 en dinsdag 3 maart. Vastelaovend. Schanseknuppels Castenray Zaterdag 10 januari. Jeugdvorstenbal. Zaterdag 17 januari. Prinsenbai. Zaterdag 24 januari. J eugdprinsenbal Maandag 26 januari. 50+ Prinsenbal. Zaterdag 31 januari. Receptie prins. Vrijdag 13 februari. Bonte zittingsavond. Zaterdag 14 februari. Bonte zittingsavond. Vrijdag 20 februari. Aldewieverbal. Vrijdag 27 februari. Om 14.00 uur bal voor de school jeugd. Zaterdag 28 februari. Om 20.00 uur jeugdbal. Zondag I maart. Om 14.00 uur optocht waarna jeugd bal in „De Wis". Gekostumeerd bal. gestaan voor het totale camavalsgebeu- ren in Leunen. Wim Kusters kreeg deze onderschei ding omdat hij nogal wat voor de paro chie over heeft. Als organist en admini strateur van de parochie èn na 40 jaar werkzaam te zijn geweest op de Boeren bond is hij in de Leunse gemeenschap een gezien persoon! Op de foto de twee gedecoreerden, geflankeerd door Prins Peter II en Vorst Jan. 't Knölleke Leunen Dinsdag 20 januari. Bejaardenbal. Vrijdag 23 januari. Zitting. Zaterdag 24 januari. Zitting. Vrijdag 30 januari, lnvalidenbal. Zaterdag 7 februari. Prinsenbal, tevens Aid Prinsenbal. Zondag 8 februari. Jeugdprinsenbal. Zaterdag 14 februari. Jeugdvorstenbal. Zondag 15 februari. Jeugdprinsenreceptie. Zaterdag 21 februari. Aid Wieverbal. Zaterdag 28 februari. H. Mis waarna prinsenreceptie. Zondag I maart. Vastelaovendoptocht. Maandag 2 maart. Vastenaovendbal. Dinsdag 3 maart. Boerenbruiloft. Ut Dartele Veule Veulen Zaterdag 10 januari. Prinsenbal. Zaterdag 24 januari. Receptie Vrijdag 6 februari. Receptie kerkdorpen. Zaterdag 7 februari. Receptie. Vrijdag 13 februari. Zittingsavond. Zaterdag 14 februari. Zittingsavond. Zaterdag 21 februari. Aid Wieverbal. Zondag 1 maart. Boerenbruiloft. Dinsdag 3 maart. Carnavalsbal. De Piëlreus Ysselsteyn Zaterdag 10 januari. Prinsenbal in Roelanzia Vrijdag 30 januari. Bonte avond in de Smelehof. Zaterdag 31 januari. Bonte avond in de Smelehof. Zondag 15 februari. Boerenbruiloft in de Smelehof. Zaterdag 21 februari. Aid Wieverbal in de Smelehof. De Zagewetters Merselo Vrijdag 23 januari. Zittingsavond. Zaterdag 24 januari. Zit tingsa vond. Zaterdag 7 februari. Prinsenbal. Zaterdag 21 februari. Aid Wieverbal. Zaterdag 28 februari. Prinsereceptie. De Klutetrappers Vredepeel Vrijdag 9 januari. Om 20.00 uur jeugdprinsenbal met om 22.00 uur bekendmaking nieuwe jeugdprins. Zaterdag 17 januari. Om 20.11 uur prinsenbal met om 22.00 uur bekendmaking van de nieu we prins. Vrijdag 30 januari. Om 19.45 uur zittingsavond. Zondag 15 februari. Om 11.11 uur receptie prins en recep tie jeugdprins. Zondag I maart. Om 14.11 uur optocht met daarna jeugdbal. Om 20.11 uur carnavalsbal. Dinsdag 3 maart. Om 20.11 uur carnavalsbal. Alle aktiviteiten vinden plaats in „De Kleine Loef".

Peel en Maas | 1987 | | pagina 5