HINDERWET Magere jaren voor woningbouw in vooruitzicht gesteld NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Landelijk plan Openbare Bibliotheek voorziening 1986-1989 Snoei- werkzaamheden in 't Brukske Anjerfonds Limburg Loterij 1986 ZOEK JE WERKERVARING? Collektekalender december 1986 <p Raad van Arbeid NIEUWE RIJBEWIJZEN Bomen in de bomenbuurt INFORMATIE OVER RIJKSWEG 73 DONDERDAG 4 DECEMBER 1986 Nr. 49 onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-83838 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak wor den afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en veiligheid, finan ciën, economische zaken, voorlich ting en inspraak, grondbedrijf, be lastingen, toerisme). Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (onderwijs, volwassenenonderwijs, vrije akademie, muziekschool, bibli otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, jeugd- en jongerenwerk, accommodatiebeleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en ver voer, reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving, agrarische zaken, hinderwetszaken, coördinatie milieuzaken). Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00'tot 1TÏ00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen, personeelszaken en organisatie). Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw. gezondheidszcwg.bejaarden- f zorg,-^^rèlé^Inda|hede^emaF$- .'eipatje^wedööaeriiorg en coördina tie welzijnsplanning). Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10.00 tot 11.30 uur in het raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19.45 (jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 {voor da vroege vogels) 15.30-16.00 {ouderen) 18.30-19.45 (jeugd) 20 00-21.00 (dames; 21.00-22.00 .baantjes trekken") Woensdag 9.45-10.45 (dames) 13.00-15.30 (jeugd) Donderdag 7,00- 8.30 (voor de vroege vogels) 18.30-19.45 (jeugd) Vrijdag 18.30-19.45 (jeugd) 20.00-21.00 („baantjes trekken") Zaterdag 8.30- 9.45 (gezinszwemmen) 1.1 00-12.30 (gezinszwemmen) 13.00-15.30 (jeugd) De toegangsprijzen zijn voor de jeugd tot 16 jaar f 2.25; voor 16 Jaar en ouder ligt dit op f 2,90 per keer. Tegen gereduceerd tarief worden tien-, dertig- en vjjftïgbadenkaarten verkocht. Aan de inhoud van deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend De burgemeester van Venray maakt bekend, dat vanaf 1 december 1986 tot en met 28 februari 1987 het Landelijk Plan Openbare Bibliotheekvoorziening 1986-1989 ter inzage ligt op kamer 220 van het raadhuis. Gedurende die termijn kan iedere be langhebbende beroep aantekenen bij de Kroon. Beroepschriften dienen te wor den ingediend bij de afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1, 2513 AA Den Haag. Het beroepschyft moet schriftelijk en zo mogelijk in tweevoud worden inge diend. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. Woningbouwprogramma '87-'90 Ieder jaar rond deze tijd kom! hel provinciebestuur met de toewijzing van de aan tallen woningen die met overheidssteun kunnen worden gebouwd. Door de bezuini- gingsdrang van de rijksoverheid mag het geen wonder helen, dat deze aantallen steeds minder worden, maar de toewijzing voor de komende jaren geven een voor alle ge meenten toch ronduit somber beeld te zien. „Mijn eerste reaktie was er een van schrik", aldus weihouder Willems, die de cijfers voor '87 heel van de naald bekend maakte tijdens de behandeling van de gemeentebegroting voor het komende jaar. „HONGER NAAR PREMIE A" De grootste teruggangSs te vinden on der de aantallen woningwetwoningen die Venray voor de komende jaren krijgt toegewezen. Wethouder Willems: „Kregen wij voor het huidige jaar nog 109 woningwetwoningen, voor '87 zul len dat er 70 worden, maar voor de ja ren '88-'90 zijn ons döór de hogere overheid slechts 52 van dergelijke wo ningen per jaar toebedacht. En in die si tuatie is het dan maar helemaal de vraag of wij de woonbehoeften van de diverse inkomensgroepen kunnen dekken. Uit eindelijk praat je dan namelijk over een halvering van het soort woningen waarop een heel groot deel van de be volking op aangewezen is om de doodeenvoudige reden dat men de fi nanciële lasten van een koopwoning niet op kan brengen. Bovendien is ook het aantal woningen dat door beleggers gebouwd kan wor den in de huursector door het Rijk om laaggehaald. zodat we er daarvan in '88 nog maar de helft van mogen bouwen ten opzichte van de aantallen die er nu nog mogen worden neergezet". Om de groenvoorziening in een woonwijk in stand te houden en om het ;y doel daCHtze'beplanting heeft, teiberét-c kén oftelïehouden, is het nodig om dë planten regelmatig te snoeien. Als dit niet gebeurt zal een groenstrook te breed, te groot of te open worden. Hier door wordt dan het verkeer belemmerd, het zonlicht uit tuin of woning weg ge houden, of de privacy van de aanwo- neiiden gaat verloren. De beplanting wordt dan ook niet meer als prettig er varen, hétgeen zich uit in klachten van de wijkbewoners. Zoals men kan konstateren zijn in het Brukske diverse groenstroken aan een dergelijke snoei toe. Op sommige plaat sen is deze vorm van onderhoud al erg lang uitgesteld. Hierdoor wordt door deze beplanting al niet meer aan de gestelde funktie voldaan, of wordt over last veroorzaakt. De komende tijd zullen deze stroken door, of onder toezicht van medewer kers van de afdeling plantsoenen ges noeid worden. In de meeste gevallen blijft dit beperkt tot onderhoudssnoei, hoewel een meer rigoreuze ingreep op sommige plaatsen noodzakelijk zal zijn. Uit het oogpunt van behoud of herstel van de gestelde funktie en de veiligheid zijn deze ingrepen nu nodig om een goe de groenvoorziening voor dë toekomst le garanderen. Uiteraard worden er, op die plaatsen waar dat nodig is, nieuwe planten gezet, nog dit plantseizoen. De uitvoering van de werkzaamheden zal wellicht hier en daar enige overlast veroorzaken, hoewel er alles aan gedaan wordt om deze overlast zoveel mogelijk te beperken. Uitslag van de trekking, gehouden op woensdag 26 november 1986 ten over staan van notaris Krekelberg in het Gouvernementsgebouw te Maastricht. Achter dc lotnummers staan de prijs- nummers; lot 006783 (24); 006946 (9); 017342 (2); 022364 (21); 034358 (19); 043697 (20); 050236 (5); 065031 (14); 065303 (22); 066211 (12); 068246 (8); 073015 (25); 076101 (16); 080494 (10); 093940 (23); 101839 (II); 137334 (17); 140673 (7); 152250 (13); 159191 (1); 186913 (6); 188216 (4); 190521 (15); 194462 (18); 197752 (3) De prijswinnende loten kunnen, of per aangetekend schrijven onder opgaaf van naam. enadres worden gezonden aan de afdeling Kas (dhr. G. van Lies hout) van de Algemene Bank Nederland N.V., Bredestraat 10, 6211 HC Maastricht, waarna voor overmaking van het bedrag zal worden zorggedra gen, of persoonlijk aan de loketten van bovengenoemde bank tegen contante betaling cn legen inlevering van het lot, worden aangeboden. Met hartelijke dank voor uw steun, aan de Limburgse cultuur. Bestuur Anjerfons Limburg VERANDERD RIJKSBELEID Die bezuinigingen van de rijksover heid komen dus hard aan, maar komen ze ook onverwacht? Wethouder Willems: „De inkrimpin gen komen voor een groot deel voort uit het veranderde rijksbeleid, waarbij vooral de grote steden en de groeikernen mogen rekenen op overheidssteun bij de bouw van nieuwe woningen, terwijl er daarnaast - en dat geldt dan voor alle gemeenten - geld wordt toegezegd voor de verbetering en renovatie van bestaan de woningen. Een voorbeeld daarvan hebben we op dit moment ook in Venray voorhanden, namelijk in het Brukske. Maar over het algemeen hebben we in Venray een ta melijk jong woningbestand, zodat er bij ons niet zo gek veel te profiteren valt van die nieuwe regeling. Wij hebben in Venray meer te maken met de schaduwzijde van de nieuwe re geling. Vooral naar premie A- koopwoningen is er honger, maar uitge rekend in die categorie zullen we moeten leren vasten, want die honger is ook op de lange termijn niet te stillen als ik de toewijzingsgetallen nu zie. Die inkrim ping gaai mij te abrupt en ik mis er een stuk onderbouwing in van de kant van de rijksoverheid, want ook in de premie A-sector gaat het maar liefst om een af name van zo'n 35%. Als gemeente heb je dan je handen er vol aan om alternatieven te bedenken, maar wat die alternatieven dan in moe ten houden is zo een-twee-drie niet te zeggen. Wellicht dat er in de koopsector toch weer met rijtjeshuizen gewerkt zal moeten gaan worden. Verder ontbreekt op dit moment duidelijke informatie over de toekomstige subsidieregelingen, want de beide staatssecretarissen Brokx en Heerema hebben voor wat 1987 be treft een warrig beeld geschapen over die zaak. De gevolgen voor Venray zijn tame lijk duidelijk waar het de wijk Land- weert betreft: het zal des te langer gaan duren voor die wijk zijn uiteindelijke vorm krijgt, want we zullen als gemeen te onze bouwgrond minder snel kwijt raken en onze exploitatietekorten zullen daarom verder oplopen. Voor de kerk dorpen zal het des te belangrijker wor den om de „harde" woningbouwbe- hoefte boven water te krijgen, maar ik blijf er hoop op houden dat we in de kerkdorpen redelijk zullen kunnen blij ven aansluiten op de vraag naar wonin gen - al wordt dat er op deze manier na tuurlijk niet eenvoudiger op". KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op 26 november 1986 hinderwetvergunning is geweigerd aan: J.A.M. Claessens, Deurneseweg 72 te Heide, voor het ex artikel 6a uit breiden wijzigen van een kalkoenhou- derij, gelegen aan de Deurneseweg 72 te Heide. Voorts maken zij bekend dat zij op 26 november 1986 hinderwetvergunning hebben verleend, onder het stellen van voorwaarden aan: Gommans-de Wit, Gezellenbaan 8 te Ysselsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Gezellen- baan (ongenummerd) te Ysselsteyn; M. Cleven. Eijkenhofweg 2 te Veulen voor het oprichten en in werking hebben van een varkensfokkerij en rundveehouderij, gelegen aan de Eij kenhofweg 2 te Veulen. mevr. Verhoeven-van Schijndel, Veldstraat 21 le Merselo voor het ex ar tikel 6a uitbreiden/wijzigen van een var- kensmesterij voor zover betreft het hou den van 1.150 mestvarkens en te weige ren voor zover het betreft een uitbrei ding met 260 mestvarkens, gelegen aan de Veldstraat 21 te Merselo. S. Michcls. Steegsc Peelweg 73 le Leunen voor het uitbreiden van een leg- kippenhouderij, gelegen aan de Steegsc Peelweg 73 te Leunen; Th.G.M. Arts, Timmermannsweg 110 te Ysselsteyn voor het ex artikel 6a uitbreiden /wijzigen van een var- kensmesterij. gelegen aan de Timmer mannsweg 110 te Ysselsteyn. De beschikkingen en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 le Venray, elke werkdag van 9.00 lot 12.00 uur worden ingezien tot 5 januari 1987. Tol deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. SO Projekt praktijkleerplaatsen Ben je een werkloze jongere en wil je je kansen op de arbeidsmarkt ver groten, dan is hier een mooie gelegenheid om in de praktijk werkerva ring op te doen en daarnaast een lesprogramma te volgen. De gemeenten Venray, Horst, Bergen en Sevenum organiseren in sa menwerking met de Onderwijsgemeenschap Venlo een projekt waarbij in totaal 32 werkloze jongeren de kans krijgen om drie dagen in de week werkervaring op te doen bij een gemeente en twee dagen in de week een aanvullende opleiding te volgen. Dit alles met behoud van uitkering en een onkostentoelage van f 75,- per maand. De deelnemers komen bij de gemeente van hun woonplaats in aan merking voor uiteenlopende werkzaamheden in een administratieve funktie of bij de aanleg en het onderhoud van openbaar groen. Het projekt begint 5 januari a.s. en duurt 12 maanden. Deelname aan dit projekt staat open voor werklozen van 18 t.m. 22 jaar uit Venray, Horst, Bergen en Sevenum, die: een LBO (C-niveau), MAVO- of HAVO-opleiding hebben (al dan niet met diploma), danwel een middelbare beroepsopleiding heb ben afgebroken; ingeschreven staan bij het arbeidsbureau. Heb je interesse, dan kun je voor meer informatie terecht in het ge meentehuis van je woonplaats waar een folder voor je klaar ligt. Solli citaties moeten vóór 12 december a.s. gestuurd worden naar het cen trale correspondentieadres: Personeelszaken gemeente Venray, t.a.v. mevr. Geurts, Postbus 500, 5800 AM Venray. Op maandag 8 december a.s. vervalt 't spreekuur van wethouder Claessens (ARTIKEL 19 van de W.R.O.) Burgemester en wethouders zijn voor nemens om op grond van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaat se geldende bestemmingsplan ten behoe ve van de navolgende bouwplannen: het bouwen van een bedrijfswo ning aan de Blakterweg 1 te Oirlo, t.n.v. L.J.T.M. Camps, Mgr. Hanssenstraat 51 te Oostrum; het bouwen van een woning aan de Peelweg te Ysselsteyn, t.n.v. J.W.M. r^htV.fl.'Bóögö&röi/PeeKveg te Ysselsteyn. De bouwplannen liggen met ingang van 5 december 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Tot bovengenoemde datum kan bij de Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, de betrok ken adviseurs, degenen die tegen de aan vraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kunnen tonen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Op 13 december, straatcollecte in dc Grotestraal door A'mnesty Internati onal afd. Venray (plaatselijke aki ie); Op 20 december. Drum- en Show band Venray e.o. (plaatselijke aklic in het kader van het jeugdcolleclcwezen). Alleen voor deze akties is een collek- tevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collect rices moeten een op de collecte gericht legitimatiebe wijs kunnen lonen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan dez navolgende bouw plannen medewerking te verlenen: het aanbouwen van een serre aan de Vicarieweg 34 te Leunen, t.n.v. J.M. Vullings; het bouwen van een carport aan de Dempseystraat 9 te Venrav, t.n.v. M.J.C.H. Sijbers; het bouwen van een carport aan de Oranjestraat 34 te Venray, t.n.v. A.J.P. Jeuken; het bouwen van een carport aan de Dempseystraat 7 te Venray, t.n.v. W.M. Coenen; het uitbreiden van een woning aan de Eisenhouwerstraat 18 te Venray, t.n.v. D.L. Edwards; het bouwen van een voliëre aan de Sanshofstraat 13 te Venray, t.n.v. M. Janssen; het verbouwen en uitbreiden van een garage aan de Casteloslraat 5 te Castenray, t.n.v. A.A.G. Bloemen; het uitbreiden van een woning aan de Veldstraat 10 te Merselo, t.n.v. H.J. Knol; het bouwen van een woning met garage aan De Vlies te Veulen, t.n.v. mej. M. Reintjes en dhr. P.H.P. Philip- sen, Lorbaan 1 te Veulen. De bouwplannen liggen met ingang van 5 december 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tol 12.00 uur). Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 27 november 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen. kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 30 dagen na datum hel bouwen van een carport aan de Geijsterseweg 10 te Oostrum, t.n.v. T.I.M. Liebrand; het bouwen van een tuinhuisje aan dc Peelweg 16 te Ysselsteyn, t.n.v. A.P. Donkers, Meerselsepeel 11 te Ys selsteyn; het uitbreiden van een mestput aan Op de Kamp 4 te Merselo, t.n.v. G.J.J. Heggcr; het bouwen van een tuinhuisje aan de Merseloseweg 38 te Venray, t.n.v. A.J.H. van Lin; hel verbouwen van een woning aan de Wester Thienweg 13 te Oostrum, t.n.v. H.P.C. Voesten, Van Broekhui- zenstraat 44 te Oost rum; het wijzigen van een voorgevel aan de Palerslaan 7 te Venray, t.n.v. C.G. Reijnders, Dr. Poelsslraat 14 te Venray; het bouwen van een tuinhuisje aan dc Akelei 94 te Venray, t.n.v. Mevr. E.H.M. Gruzen; hel vernieuwen van een stal aan de St. Catharinastraat 11 te Leunen, t.n.v. G.J.M. Martens; het bouwen van een biggenbatterij aan de Laagheidsweg 18 te Venray, t.n.v. P.M.W. Vervoort; het uitbreiden van een woning aan de Van Broekhuizenstraat 63 te Oostrum, t.n.v. G. Willems; het bouwen van een garage en het slopen van een kippenhok aan de Horsterweg 47 te Castenray, t.n.v. J.M.B. Wismans. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Door een onjuiste vermelding van het telefoonnummer van de Raad van Ar beid in de Venrayse gemeentegids komt het maar al le vaak voor dat inwoners van Venray pas na veel zoeken het juiste nummer weten te vinden. Daarom hier nog een keer hel juiste nummer: 077 - 557333 Zoals rijbewijshouders ongetwijfeld bekend zal zijn, is per I oktober jl. de bevoegdheid tot afgifte van rijbewijzen overgegaan naar de burgemeester. Voorheen gebeurde dit door de Com missaris van de Koningin. De aandacht wordt erop gevestigd, dat door de gewijzigde procedure de aanvrager/ster persoonlijk zijn óf haar handtekening op het aanvraagformulier moet plaatsen. Dit kan aan hel loket ge beuren, maar ook kan in het raadhuis, afd. bevolkingszaken, het aanvraagfor mulier worden gehaald, dat betrokkene thuis ondertekent. Als het rijbewijs gereed is, kan het persoonlijk of door een huisgenoot wor den afgehaald. Voor de goede orde: de rijvaardigheid blijft in het algemeen tot het 70c jaar van de rijbewijshouder/ster geldig, maar het rijbewijs moet elke 10 jaar ver nieuwd (vervangen) worden i.v.m. aan passing van de adresgegevens en (nieu we) pasfoto. Personen vanaf 70 jaar maken wij er op attent, dat zij bij het CBR (Centraal Bureau voor afgifte Rijvaardigheidsbe wijzen) te Rijswijk TIJDIG een genees kundig verslag moeten aanvragen om hel rijbewijs te laten verlengen. Aan vraagformulieren en uitreksels zijn bij de afd. Bevolkingszaken verkrijgbaar. Er moet rekening mee worden gehou den dat die procedure 7 weken in beslag neemt. Momenteel beschikt de grootste groep rijbewijs-bezitters nog over een rijbewijs, dat niet langer dan 5 jaar gel dig is. Zij moeten dus na het verlopen van de geldigheidsdatum (die op het rij bewijs vermeld is) een aanvraag voor vernieuwing indienen. Het is dus een misverstand le menen, dat dit rijbewijs automatisch lot het 70e jaar geldig blijft!!! Indien een rijbewijs niet op tijd ver nieuwd wordt, is men bij het besturen van een motorvoertuig strafbaar. Indien U over rijbewijzen vragen wilt stellen kunt U dat doen bij de afdeling Bevolkingszaken, tel. 04780-83838, toestel 134 of 132. (Eikenlaan-Beukenlaan en omgeving) De bomenbuurt in Venray doet zijn naam niet echt eer aan want het aantal bomen dat er staat is niet echt groot. In veel delen van de straten staan zelfs he lemaal geen bomen. De bomen die er staan komen vaak wat hun naam betreft niet overeen met de straatnaam. Zo staan er in de Eiken- en Beukenlaan op een aantal plaatsen lijsterbessen in plaats van eiken en beuken. De bessen van deze lijsterbessen veroorzaken bo vendien vaak de nodige overlast. Alles bij elkaar zijn er genoeg redenen om de lijsterbessen die er nu staan te vervangen en op een aantal nieuwe plaatsen bomen te planten. Niet alleen in de Eiken- en Beukenlaan maar ook in de Kastanjestraat en langs dc Oostsingel Bij de keuze van de plaatsen is er op ge let dal de bomen zo weinig mogelijk overlast veroorzaken voor de bewoners. Omdat de trottoirs en de wegen vrij smal zijn komen meestel slechts aan één kant van de weg bomen te staan. In het andere trottoir kunnen dan eventueel nog kabels gelegd worden. Bij de soortkeuze is er nu wel reke ning gehouden met de straatnaam. Ver der is vooral in de bebouwde gedeelten, gekozen voor zuilvormige bomen, zodat ze weinig licht wegnemen en het uitzicht niet erg belemmeren. Voor meer informatie kan men te recht bij de afdeling plantsoenen op het gemeentehuis. Hier liggen de plannen ter inzage tot 20 december 1986. UITGEWERKT PLAN GEDEELTE VENRAY-BOXMEER In het raadhuis van Venray is voor belanghebbenden en belangstellenden een brochure verkrijgbaar van Rijkswa terstaat over het gedeelte Venray-Box- meer van de rijksweg 73. Deze brochure geeft naast algemene informatie over de te volgen procedure van de aanleg van de weg ook tot in detail weer waar Rijkswaterstaat denkt de weg neer te leggen. Dit laatste dan door middel van luchtfoto's waarop de toekomstige rij banen zijn ingetekend. De brochure is gratis in het raadhuis te verkrijgen en zal volgende week in deze rubriek nader worden belicht. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter

Peel en Maas | 1986 | | pagina 10