1 1 1 1 Bibliotheek cor spio De Wetteling AGENDA Venrayse jagers verenigd in Wildbeheereenheid" t) verfhal Unicef verkoop in de Hema Tentoonstelling Biitta-Directeur Crit Leurs neemt afscheid Cursus recreatie- sportleid(st)er PEEL EN MAAS Maandag en dinsdag a.s. behandelt de gemeenteraad de begroting voor 1987. OPNIEUW GUNSTIGE ONTWIKKELING VAN DE WERKLOOSHEID Extra supporters bus SV Venray naar Halsteren ANWB komt met aktie „zicht op licht" in Venray Op vrijdag 28 en zaterdag 29 novem ber a.s. wordt de jaarlijkse St. Nicolaas- en kerstverkoop van Unicef gehouden in de Hema van Venray. Naast de altijd schitterende collectie kerstkaarten zijn er leuke cadeautjes te koop, zoals puzzels, minikaarten, cor respondentiemappen en natuurlijk de agenda's. Gedurende de openingsuren van de Hema, dus ook op de koopavond, kunt U alles bewonderen en kopen. Morgen, vrijdag 28 november zal het Tweede Kamerlid Mevr. Ria Oomen en wethouders Mevr. Marlies Hoppenreys in de Infotiek van het gemeentehuis de tentoonstelling „Huishouden, duizend en een dingen doen" worden geopend. Het is een doe-, kijk- en luisterten toonstelling voor jong en oud, die prak tische informatie geeft over geld, ge zondheid, eten, veiligheid in huis, zelf isoleren, klussen in huis en nog vele andere onderwerpen. De tentoonstelling is geopend op: vrijdag 28 november van 15.00 tot 21.00 uur; zondag 30 november van 11.00 tot 17.00 uur; maandag 1 december van 9.00 tot 16.30 uur. De toegang is gratis. Sinterklaas koopt voordelig in de verbouwings opruiming Ing. Chrit Leurs, direkteur van Blitta B.V. Metalen Gevelconstructies heeft het bereiken van zijn 61-jarige leeftijd aangegrepen om vervroegd uit te treden. Niet omdat hij na een bijna 28-jarig dienstverband het werken voor gezien wilde houden, maar wel zoals hij zelf zegt: „De jongeren niet voor de voeten wil lopen". Hij wordt opgevolgd door'de vorig jaar benoemde Ing. G. J. Vinke. Op zaterdag 8 november nam hij in de Wieënhof, tijdens een gezellige bij eenkomst afscheid van alle Blitta-mede- werkers. Op vrijdag 28 november wordt hem door direktie en commissarissen van Blitta van 16.30 tot 19.00 uur een recep tie aangeboden in de schouwburg, waarbij de velen, die in de loop der jaren op een of ander terrein met de scheidende direkteur hebben gewerkt, hem de hand ten afscheid kunnen druk ken. De in Roermond geboren heer Leurs kwam op 1 april 1959 in dienst van de toen in Blitterswijck gevestigde hoofd vestiging van Blitta als eerste assistent van de toenmalige direkteur-eigenaar, de heer Bèr Franssen. In 1972 gingen de aandelen van Blitta Staalbouw en Blitta Aluminiumbouw over aan Otto Fuchs Metalwerke in Meinerzhagen en de heer Leurs werd algemeen direkteur. De vestiging in Blit terswijck werd van de hand gedaan en alle aktiviteiten werden in 1974 in Venray geconcentreerd, waar Blitta sinds 1952 een vestiging had. Door steeds weer tijdig om te schake len en in te spelen op nieuwe construc tiemethodes, wist de heer Leurs het be drijf, zeker ook in de moeilijke jaren voor de bouw, op koers te houden. Hij was een man die met beide benen op de grond bleef staan en met een nuchtere kijk het roer in handen hield. Ondanks zijn drukke werkzaamhe den zag de heer Leurs kans zich ook in het openbare leven van Venray nuttig te maken. Zo is hij voorzitter van de Wo ningbouwvereniging Noord Limburg, voorzitter van het Venrayse Oranje- comité en de Stichting St. Vincentius- huis, lid van het bestuur van Het Schut tersveld en van het Werkvoorziening schap, om maar enkele aktiviteiten in het Venrayse te noemen. Ongetwijfeld zullen het er velen zijn, die vrijdag a.s. in de schouwburg afscheid van hem zullen nemen. In oktober 1985 werd in Venray de vereniging „Wilbeheereenheid Venray" opgericht. Het was voor veel jagers in de gemeente Venray duidelijk geworden dat men zich moest gaan verenigen en dat het uitoefenen van de jachtsport een andere basis diende te krijgen. Ook was men niet tevreden met bestaande situa ties in o.a. het gebied Ysselsteyn. Het oprichten van wildbeheereenhe- den wordt gestimuleerd door het Mi nisterie van Landbouw en wordt begeleid door de ambtenaar Natuur, Milieu en Fauna in de provincie Lim burg. De doelstelling van een wildbe heereenheid is verbetering van flora en fauna en bescherming daarvan en het planmatig beheren van de wildsoorten in een groot aaneengesloten gebied. De jagers in een dergelijk gebied gaan een verre vorm van samenwerking aan binnen een vereniging om zo beter en planmatiger in een groot gebied aan wildbeheer te doen. Waren het bij de oprichting jagers uit het gebied Vredepeel, Merselo en Yssel steyn die zich wilden verenigen, de „Wildbeheereenheid Venray" bestaat thans uit jagers, die meer dan de helft van het grondgebied van de gemeente Venray bejagen enwel circa 7.000 ha. met daarop circa 50 jagers. Alle jachtgronden zijn daarbij onder verhuurd aan de vereniging. De wildbe heereenheid streeft er overigens naar. om in de toekomst het grondgebied van de gehele gemeente Venray te omvatten. Inmiddels is gebleken dat de vereni ging een zeer positieve werking heeft gehad en dat de samenwerking tussen de aangesloten jagers bijzonder goed is. Er is inmiddels een zeer uitgebreid wildbeheerplan opgesteld, waarin de plannen voor de komende 6 jaar m.b.t. bescherming van flora en fauna zijn vastgelegd. De plannen zullen in samen- De Federatie Sportverenigingen Wanssum organiseert vanaf 15 dec. a.s. in samenwerking met de Nederlandse Katholieke Sportfederatie (NKS) een cursus die ten doel heeft leiding te kunnen geven aan recreatie-sportaktiv- teiten. Deze cursus bevat theorie en praktijk, en start op 15 december 1986 te Wanssum. U kunt er dus met uw aktivi teiten in 1987; (schoolkampen, recrea tiesport en spel, oriëntatietochten, kin dervakantiewerk, recreatie werk en leiding op recreatiekampen als vakan tiewerk, jubileumfeesten, winteraktivi- teiten voor de voetbal jeugd, buurtwerk nationale feesten, sportweekend enz. enz. al gebruik van maken. De cursus duurt in totaal 80 uur en kost ongeveer 300,per persooon; bent u bij een sport- of jeugdbeweging, de huidige subsidieverordeningen bij verschillende gemeenten hebben hier voor ruimte. Iedere organisatie of vereniging kan namen van deelnemers opgeven bij het secretariaat: Brugstraat 17, Wanssum, tel.04784- 1552. 'n leesbare krant MEERJARENCAMPAGNE TEGEN RIJDEN ONDER INVLOED Veilig Verkeer Nederland is een meer jaren campagne tegen het rijden onder invloed begonnen. Tot en met 1991 zal er elk jaar gedurende zes maanden aktie worden gevoerd. Bij de voorlichting wordt erop gewezen dat rijden en drin ken gewoon niet samen gaan en a-so- ciaal is. „Alcohol en verkeer, dat kun je niet maken" is dan ook het motto van de campagne waarmee nu is gestart. Veilig Verkeer Nederland was vanaf de jaren zestig met alcoholcampagnes als „Glaasje op? Laat je rijden" en „Wie rijdt er vanavond?" op de vrien delijke toer.In de campagne 1984/'85 veranderde de toonzetting evenwel. Onder het motto: „Alcohol in het ver keer - al gauw 'n misdaad" werd een strategie gevoerd om het rijden onder invloed te criminaliseren door nadruk kelijk en emotioneel te wijzen op de gevolgen voor mogelijke slachtoffers en nabestaanden, en op de straffen waar rijders onder invloed op kunnen rekenen. VOORTZETTING Gezien de mate waarin de campagne „Alcohol in het verkeer - al gauw 'n misdaad" aansloeg en het niet geringe effect op de houding van het publiek ten aanzien van rijden onder invloed, werd besloten de emotionele benadering voort te zetten. Bij de voorlichting gedurende de meerjarencampagne wordt uitgegaan van een tweesporenbenadering. Allereerst wordt het hele Nederlandse publiek benaderd, met als doelstelling dat de maatschappelijke normen ten aanzien van rijden onder invloed worden verscherpt in de richting van helemaal niet drinken als er nog achter het stuur gezeten moet worden. Tweede deelgroep van de alcohol campagne zijn op de eerste plaats de frequente rijders onder invloed, waarbij de nadruk ligt op de leeftijdsgroep 18 - 24 jaar, met een uitstraling tot 35 jaar. Verder richt Veilig Verkeer Neder land zich tot de sociale omgeving van de frequente rijders onder invloed. werking met de diverse instanties zoals Staatsbosbeheer, de gemeente Venray e.d. worden verwezenlijkt. Jaarlijks worden regels gesteld, waar in wordt bepaald op welke wijze er zal worden gejaagd en welke wildsoorten speciale bescherming genieten. De aangesloten jagers hebben thans al be sloten om enkele wildsoorten in het geheel niet en andere wildsoorten zeer beperkt te bejagen om de stand van die wildsoorten te verbeteren en te behou den. Ook worden diverse andere maat regelen getroffen, zoals het creëien van betere leefbioiopen en omstandigheden voor de wildsoorten. De voorzitter van het voorlopig bestuur van de „Wildbeheereenheid Venray" is de heer Houben uit Yssel steyn. Het bestuur wordt verder ge vormd door enkele jagers uit het gebied maar ook door een aantal „niet"-jagers zoals een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, een afgevaardigde van de LLTB, kring Venray, een lid van IVN en de politie. Het definitieve be stuur zal op de komende algemene ver gadering in februari worden gekozen. Nu de vereniging ongeveer 1 jaar heeft gefunktioneerd, kan al een voor lopige balans worden opgemaakt. Daar uit blijkt overduidelijk, dat de „Wild beheereenheid Venray" een belangrijke taak heeft in het gehele natuur-gebeu- ren. De aangesloten jagers zijn zich steeds meer bewust gaan worden, dat de jachtsport meer gaat betekenen dan alleen het „schieten", maar dat de jager een belangrijke taak krijgt in de be scherming van flora en fauna en de in standhouding daarvan. De wildbeheereenheid Venray" heeft aldus haar nut al bewezen en zal verder gaan in haar streven, om alle jagers in de gemeente Venray te verenigen om daardoor de belangen van landbouw, bosbeheer e.d. beter te kunnen dienen. DRIE AUTO'S BOTSTEN Door het niet verlenen van voorrang, op de T-kruising Leeuwstraat-De Gou den Leeuw-Henseniusstraat, kwamen twee personenauto's met elkaar in bot sing. Bij deze botsing bleef het bij materiële schade. Het waarschuwings bord „let op verkeer van rechts" was kennelijk niet gezien, waardoor die bot sing ontstond. Na de botsing tussen de beide auto's schoof één auto nog door en botste tegen een tegemoetkomender auto op. Een unieke kans voor het gemeentebestuur om mèt betere zwemaccommodatie te denken! In de maand oktober is de werkloos heid opnieuw gedaald. Dat blijkt duide lijk uit de cijfers, welke deze week bekend zijn gemaakt. Zo verminderde de mannelijke werkloosheid landelijk met 3900 werkzoekenden. In Limburg waren dat er 746 en hier in Venray 53. In Gennep was de daling 26, zodat in Noordelijk Limburg in totaal 79 minder werkloze mannen stonden ingeschre ven. Deze vermindering van de werkloos heid betrof voor 75% de groep school verlaters en was gespreid over vrijwel alle beroepsgroepen. In vergelijking met vorig jaar is de werkloosheid in onze streken belangrijk gedaald. Geheel Limburg telde zelfs een belangrijke daling, van in totaal ca. 4400 mannen. Maar ondanks deze positieve ontwikkeling, wordt de situa tie op de Limburgse arbeidsmarkt nog steeds bepaald door een hoge werkloos heid en een beperkte vraag. Binnen de provincie is de situatie in het rayon Hel den (6%) het gunstigst. Op een troost volle 2e plaats komen Venray en Gennep, resp. 8,9% en 9,5%. In de nacht van zaterdag op zon dag werden op de Jan Poelsweg te Ysselsteyn een 25-tal bermpaaltjes uit de grond getrokken en her en der neer gegooid, wat ook nog gevaar voor het verkeer opleverde. In dezelfde nacht werden 17 boompjes, staande langs de Henri Du- nantstraat tussen Oostsingel en de Ser- vatiusweg doormidden gebroken. De politie hoopt dat middels getuigen deze vandalen in de kraag worden ge grepen. Voor sommige werkzaamheden is nu eenmaal vakkennis nodig. 1* Die leveren wij gratis bij de verf! i poststraat (achter het postkantoor) telefoon 82810 De gunstige ontwikkeling van de werkloosheid bij de schoolverlaters komt ook in de cijfers tot uitdrukking. We moeten terug gaan tot begin tach tigerjaren om zo'n laag aantal werkzoe kende jeugd tegen te komen. Naast de schoolverlaters daalde de werkloosheid ook bij de overige jeug digen, van jonger dan 19 jaar tot en met 22 jaar. Het aantal werkzoekende vrouwen laat maar heel langzaam verandering zien. Landelijk in oktober een daling van 4200 werkzoekende vrouwen; in Limburg min 388; in Venray min 35 en in Gennep plus 3 Maar gelukkig is hier de daling vooral weer ten gunste van de schoolverlaters. De werkloosheid bij de andere jeugdige dames was niet zo denderend. Als steeds vindt men bij de vrouwen in deze regio het grootste aantal werk zoekenden bij het kantoor- en handels- personeel. Ook het sociaal- en genees kundig personeel is nog ruim vertegen woordigd. Op zondag 7 december a.s. speelt Venray 1 uit tegen Halsteren. Uit reakties is gebleken dat vele supporters deze wedstrijd zouden willen bijwonen. Bij voldoende deelname zal er dan ook een supportersbus rijden. Inmid dels zijn er reeds ruim 20 aanmeldingen. Kosten: bij deelname van 30 personen 18,— p.p.; bij deelname van 50 per sonen 12,— p.p. Vertrek op zondag 7 december 1986 om 12.30 uur vanaf Den Boggerd. S.v.p. omgaande opgave in de kantine, onder gelijktijdige betaling van 18,Bij deelname van 50 personen wordt ƒ6,— terugbetaald. Aan de HBO Wachtendonck te Heer len slaagde voor Diëtiste mej. Gerrie Ehren. Op 25 november slaagde aan het instituut Cuppens-Geurts, Carin Jan- sen-Zeelen met eer voor de opleiding modevaktekenen. De ANWB moet na vele jaren inten sief controle op de autoverlichting nog altijd constateren dat het met de kwali teit van deze uiterst belangrijke voorzie ning zeer droevig is gesteld. De Bond heeft in de afgelopen 24 jaar reeds van bijna V* miljoen auto's tijdens de verlichtingsakties de koplampen af gesteld. Tezamen met de afstellingen binnen het kader van de technokeurin- gen en WW-stations heeft de Bond al bij ruim 2,8 miljoen auto's de verlichting gecontroleerd en gecorrigeerd. Naar aanleiding van de slechte resul taten van deze controles en door de vele aanvragen van gemeenten en van auto mobilisten is de ANWB van mening dat, in het belang van de verkeersveiligheid, de aktie „zicht op licht" ook dit jaar moet worden herhaald. Het afgelopen voorjaar 1986 werden met twee technomobielen 36 plaatsen in het land bezocht. In al deze plaatsen werd een verlichtingsaktie gehouden. Bij de akties werd de verlichting gecon troleerd van 11.356 auto's. Van de 22.712 koplampen moest ruim 91% worden afgesteld volgens de wettelijke voorschriften en bij 1.349 auto's Autoverlichting is zelden helemaal in orde moesten kleine reparaties aan de overige verlichting worden verricht. Verder moesten 2.587 koplampen worden los genomen om de gloeilampen op de juiste wijze te monteren omdat deze ver keerd bleken te zijn gemonteerd. In vele gevallen werd geadviseerd nieuwe kop lampreflectoren te laten aanbrengen omdat de gemonteerde reflectoren te veel door roest waren aangetast als ge volg waarvan de lichtopbrengst onvol doende was. Tevens kan iedere automobilist advies krijgen t.a.v. autoverlichling, ANWB- keuringen en inlichtingen over de ver plichte autokeuring. Ook is het ANWB- handboek 1986 gratis af te halen in de Technomobiel. De ANWB beoogt met deze aktie de automobilisten en ook motorrijders te overtuigen van het grote belang van een goede verlichting, zowel voor hun eigen veiligheid als voor die van anderen. Vooral tijdens slechte weersomstandig heden in de herfst en winter is het extra belangrijk goed te kunnen zien en dui delijk gezien te worden. Gebleken is dat veel aanrijdingen en met name ketting botsingen te wijten zijn aan gebreken aan/of onjuist gebruik van de verlich ting. Een van de teams die geheel gratis de auto's controleert zal worden gestatio neerd van 1 tot en met 4 december a.s. in Venray op het terrein van de Gouden Leeuw. De technomobiel is geopend op dinsdag van 10.00 tot 19.00 uur, op woensdag en döViderdag van 9.00 tot 19.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Tracht tijdig aanwezig te zijn. Het laatste uur van de opening is meestal bestemd voor de afwerking van wach tenden. OPENBARE BIBLIOTHEEK Afd.voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de jeugd: Waaneer je houdt van ongewone ver halen over ongewone leden van een klein kermisgezeldschap, dan moet je „RAAFS REIZEND THEATER" van TED VAN LIESHOUT eens lezen. Hierin komt een stripfiguur tot leven na zeven weken liggen in de la van een donkere kast. Zeven weken zonder be weging, zonder licht. Kas moest wel ontsnappen van het papier. Hij weet precies wat hij wil: een plekje voor zich zelf, een eigen leven. Maar de wereld buiten is totaal an ders dan hij had gedacht. Hij ontmoet een kip, die steeds op één of andere rare manier haar ei kwijt raakt. Bovendien praat de Kip, maar dat is in een onge woon verhaal natuurlijk helemaal niet vreemd. Wel vreemd is, dat alles wat ze zegt rijmt. Kas en Kip gaan samen op zoek naar het ei. Onderweg ontmoeten ze Raaf, de baas van een kermistheater. Het is een uitgekookte kermisklant, en voordat ze het weten zijn ze zelf een kermisattractie, samen met Mathilde, de dame met de baard. Ze trekken van kermis naar kermis met Raafs Reizend Theater en beleven steeds rare dingen. Ze ontdekken dat het nog niet meevalt om een eigen plek te vinden, zowel voor Kas als voor Kip is het erg moeilijk. Want is er wel plaats voor een Rijmende Kip en voor een jongen zonder ouders? Of voor een Dame met Baard? Wil je dat ontdekken en wil je meer over deze kermisattracties weten, dan moet je RAAFS REIZEND THEATER van Ted van Lieshout lezen. Je kunt het boek al lezen vanaf 11 jaar. Het boek staat in de B-kast. Vraag er naar in de jeugdbibliotheek! Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!! OPENINGSTIJDEN JEUGDAFDELING: maandag t/m donderdag 14.00 -18.00 vrijdag 14.00 - 20.30 PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING vanaf donderdag 27 nov. 1986 Donderdag: 18.00-20.00 Manual 20.00-23.00 Rooyse VK Vrijdag: 17.00-18.00 Rank Xerox 18.00-19.00 Manual 20.00-21.00 Veronica-M VC 21.00-22.00 Hento-Raadhuisplein 22.00-23.00 Le Coq-Raadhuisplein 2 Zaterdag: 8.00-10.30 MHCV 10.30-12.00 Manual 12.00-21.00 Rooyse VK 21.00-23.00 Jumpers Zondag: 8.00-10.00 MHCV 10.00-13.00 Badmintoncompetitie 13.00-17.00 Manual 17.00-19.00 Korfbal 19.00-20.00 Old Calahan 20.00-22.00 Manual Maandag: 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-22.00 SVCB-Kelderke 22.00-23.00 Venrode Venray Dinsdag: 17.00-18.00 basketbal Jumpers 21.00-23.00 Badmintom Woensdag: 18.00-23.00 Badmintom ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6, America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur 7IFKFN. FN" ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Patersstr., tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: J. JANSSEN' SR., TEL. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.LOONEN" Mgr. Hanssenstr. 42, tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens lussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnasliek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag var. 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur AI.GEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100, daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 u:ir. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VER. VF.NRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3