KERKDIENSTEN Oude foto PEEL EN MAAS PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY van 29 november t.m. 6 december 1986 Zaterdag: 9.00 lsm. puders Neeteson- Custers; Theo Vermeulen; 19.00 zon dagsdienst Ned. Hgm.: overl. fam. Pee- ters-Kerstjens (S); Cees Alkemade en overl. familie; Rinus Beekers; Piet Ver meulen; de heer Taminiau; jrd. Ben van Daal. Zondag: Eerste zondag van de Ad vent (A-cyclus): 8.000 lsm. voor de parochie; 9.30 Lat. Hgm. Jan Henckens Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders; burgemeester Janssen Door van der Sterren-Hendricx; uit dankbaarheid; overl. ouders; 11.00 Ned. Hgm. Jeanette Tillemans-Jansen. Maandag: 9.00 lsm. oude stichtingen; jrd. Harrie Martens; Piet Oudenhoven en overl. familie; 19.00 lsm. Heeroom Jan en Marinus Hagens. Dinsdag: 9.00 lsm. tot bijzondere in tentie; 19.00 lsm. tot bijzondere intentie 19.00 lsm. Antoon Claessens en Hen- drika Jenniskens (s); Piel Schellen (buurt); ouders Reijnders-Artz; Jo van Hoof (buurt). Woensdag: H. Franciscus Xaverius. 9.00 lsm. Ferdinand van Pelt; 19.00 lsm. Nellie de Bruijn-van der Voort; Mevr. Reijnders-Artz (buurt Hoender straat). Donderdag: 9.00 lsm. Agnes Camps- Thié (buurt Stationsweg); overl. ouders. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Om 9.00 uur wordt de H. Communie naar de zieken gebracht. 9.00 lsm. Ada Wolke; 19.00 tot zekere intentie (L). Zaterdag: H. Nicolaas. 9.00 lsm. Hendrikus Drabbels, echtgenote en kin deren (s); Maria Voermans-Janssen; Harrie Messemaeckers; ouders Arts- Cornelissen, Jenniskens-Janssen en Willy; 19.00 zondagdienst Ned. Hgm. t.i.v. St. Nicolaas Gilde; ouders Tacken -Maes; Hendrica Reijnders-Philipsen, zoon Harrie en dochter Coby; overl. ouders van Bracht-Cremers; Maria van Rijswijck-Derks (v.w. nichten en neven Cleven-Baltussen). Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilco Jansen en Peter Harrewijn, lezer; T. Verbeek. Zondag: 8.00 Pascal en Maikel Brons, lezer: J. Wekking; 9.30 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers; 11.00 Irma Maassen en Elke Janssen, lezer: L. Truyen. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Maikel Brons. Woensdag en vrijdag: 19.00 Bart Derkx. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Eucharistieviering jpet ypljpzapg, Voorgangers; B, Frede- riks en G. van Loenen. Lektrice: J. Heutinck. Kollekte: Adventsaktie. Zondag: 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang. Voorgangers: B. Frederiks en G. van Loenen. Lektor: Br. Artemius. Kollekte: Adventsaktie. Maandag en woensdag: 18.30 Eucha ristieviering. Dinsdagen donderdag: 18.30 Woord en communiedienst. PAROCHIE PATERSKERK Eerste zondag van de Advent. H.Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezon gen door de Zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Zondagmiddag (30 november) 16.00 uur Adventsconcert door de Zangers van St. Frans en het orkest Saltarello. Aktie Verwarming: Stand 24-11-86 15.272,45 De nieuwe verwarming is klaar. Hoe de resultaten zijn hopen wij gauw te kunnen merken! Tot nu toe is de helft van het tekort binnengekomen. Erg goed en alle gevers hartelijk bedankt. Zouden we toch dicht in de buurt van de 30.000,komen? De Zangers van St. Frans helpen door hun concert. Helpt ook U door uw bij drage? Postgiro 420.40.20; Bank 23.18.08.526 t.n.v. Kerkbestuur O.L. Vrouw van Zeven Smarten, Venray, onder vermel ding Aktie Verwarming". Misintenties: Zaterdag: 18.30 Herman Geurts (buurt) overl. ouders Hendriks-van Els. Zondag: 9.00 Sef Drabbels voor de parochie; 10.15 overl. ouders Linders-v. d. Woldenberg, zoons en schoonzoon Teng Arts (fam. Arts) familie van Dierendonck; 11.45 overledenen van het afgelopen jaar; 18.00 jrg. overl. fam. van Waayenburg-Janssen. Maandag: 8.00 fam. Esser-Timmer- v. Geffen 19.00 overl. fam. Dechnar- Sijbers en Vermeulen-Dijkmans Con stant Pijls Jan Arts. Dinsdag: 8.00 zuster Johanna Peter- se; 19.00 t.e.v. St. Antonius uit dank baarheid. Woensdag: 8.00 overl. echtpaar Her mans-van Maren; 19.00 overl. ouders Akkermans-Timmermans Jan Cup pen. Donderdag: 8.00 Pater Sjoers Ande- la; 19.00 overl. fam. Gerrits-Hermans. Vrijdag: 8.00 fam. Spring in het Veld -Geurts-Konings; 19.00 gezinsmis; voor overl. familie Johanna Jansbeken-van Kessel (Derde Orde). Zaterdag: 8.00 Antoinette Elsevier en EyaRojer. K, Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Martijn Smelt. Zondag: 9.00 Martin Leenders; 10.15 Johan Pouwels; 11.45 René Jansbeken; 18.00 Leo Pouwels. LANCÓME, DIOR EN CHANEL BRENGEN NIEUW WAPEN TEGEN VEROUDERING Na tien jaar onderzoek komt LANCÖME met een nieuw huidverzor- gingsprodukt voor overdag, gestoeld op de ontdekking van „niosomen". Van daar ook de naam: Niosome, Système anti-age. Niosomen zijn microscopisch kleine bolletjes die zijn opgebouwd uit een lipideachtige stof met dezelfde structuur als de lipiden die in de ruimten tussen de huidcellen voorkomen. De niosomen uit de crème dringen door tot deze intercellulaire ruimten en herstel len de structuur van de huid op dezelfde manier als dat bij de jonge huid in een natuurlijk proces plaatsvindt. Het nieuwe paradepaardje CHRIS TIAN DIOR dat de veroudering van de huid op sensationele wijze afremt, heet Capture. Drie druppels 's ochtends en 's avonds van dit hoogwaardige pro- dukt, is voldoende voor een verbluffend resultaat. Geïnteresseerden kunnen bij parfumerie COCON gratis een video film lenen over de werking en resultaten van het produkt. Wellicht heeft men bij COCON ook wel een probeerverpak- king voor U. In de strijd tegen veroudering is CHANEL's meest recente ontdekking: Lift Sérum. Dit nieuwe produkt gaat verslapping van de gelaatstrekken tegen door een herstructurering van de huidweefsels. Het sérum heeft in feite een dubbele werking: het gaat rimpelvorming tegen en verstevigt tegelijkertijd. Fijne rimpeltjes worden als het ware uitgewist, terwijl de stevigheid en elasticiteit van de huid wordt hersteld. Lift Sérum is verrijkt met een exclusief complex: plastoderm en wel in een hoge concentratie van 38%. Dit complex bestaat uit twee aktieve bestanddelen. Eentje gaat rimpels tegen; het is opge bouwd uit oligopeptiden en gluciden: het tweede beslaat uit derivaten van collageen en elastine, uit mucopolisa- schariden (vochtherstellend), plantaar dige adstringatia en silicium. Lift Sérum van CHANEL is vepakt in een vierkan te, zwarte flacon. Het dient 's avonds en 's morgens als extra verzorging op gezicht en hals te worden aangebracht, speciaal op die plekken die 't het hardst nodig hebben. Zeven jaar geleden begon het onder zoek bij CL1NIQUE naar een zwaar dere crème voor de oudere huid, die de poriën niet verstopt maar intensief ver stevigt, meer veerkracht geeft en rege- neert. Het resultaat is de nieuwe Advan ced Cream, waarover wij twee weken geleden al in dit blad schreven. Hierin zijn twee ongebruikelijke bestanddelen verwerkt: Retinyl Palmitate en een Polypeptide complex. De nieuwe crème dient 's ochtends en 's avonds te worden gebruikt. De crème is zo soepel dat die ook onder de make-up kan worden toe gepast. Voor de huid die nog niet toe is aan zo'n sterk verzorgende huid, kan het toch al als oogcréme worden ge bruikt en bijvoorbeeld rond de mond. Clinique's advanced Cream is 100% parfumvrij en op allergie getest. A.s. zaterdag is de CLINIQUE schoonheidsspecialiste bij parfumerie COCON aanwezig. Maandag en vrijdag: 19.00 Peter Weijs. Dinsdag en donderdag: 19.00 Pascal en Emiel Kusters. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor H. Vernooy, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 29 nov.: 18.15 H. Mis voor een overl. broer. Zondag 30 nov.: Eerste zondag van de Advent. 10.45 H. Mis t.z.i. Maandag: 19.00 H. Mis om roepin gen tot het priesterschap. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: 18.35 Rozenkransgebed; 19.00 H. Mis voor de verkondiging van het evangelie. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 18.35 Kruisweg; 19.00 H. Mis tot eer herstel aan het Goddelijk Hart van Jezus fam. Swinkels fam. V.-S. Mededelingen: 1. Biechtgelegenheid: elke zaterdag van 17.30 tot 18.00 uur. 2. Gezinsbijdrage: Ned. Crediet Bank Venray, reknr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. R.K. Kerkbestuur Bruks- ke, inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 29 nov.: 18.00-18.30 gele genheid om te biechten; 19.00 voor avondmis voor de le zondag van de Advent. Zang door het kinderkoor „De Vredesklokjes". Voor Piet Willems, voor Theo Born, voor An Coopmans- Lensen, voor Petronella Thielen-Hen- driks (coll.), voor Jan Essing. Zondag 30 nov. le zondag van de Advent. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Hoogmis, Nederlands. Voor Maria Cuppen-Pingen, voor Martien Bonants, voor Pierre Manders (coll.); 11.30 voor Mariet Thielen-Linders voor fam. Michiels-Seykens en H. Versieyen. Maandag: 8.00 voor de vervolgde Kerk; 19.00 voor Toon Gommans (buurt), voor Cor Reijnders-Lemmen. Dinsdag: 8.00 voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 voor Arnold Schwachöfer; 15.00 gelegenheid tot het bidden van het Rozenhoedje voor de vrede in de we reld. Woensdag: Gedachtenis van de H. Franciscus van Xaverius. 8.00 voor Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland; 19.00 tot zekere intentie (Th.). Donderdag: 8.00 voor de z:eken in de parochie; 19.00 H. UUR. Uitstelling van het Allerheiligste. Voor overl. ouders Albers-van Leeuwen en dochter Jettie. Vrijdag: Eerste vrijdag. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. Vanaf 8.00 uur zal de H. Communie worden thuisgebracht aan de zieken; 19.00 voor overl. fam. Thielen-Hen- driks, voor Toon van Dijck, voor overl. ouders van Rooy-Hendriks en zonen. .Zaterdag: Gedachtenis van de H. Nicolaas. 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Maria. Mededelingen: Zoals al aangekondigd is in het weekend van 29 en 30 nov. de derde deurcollecte voor de nieuwe geluids installatie. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Henk v. d. Oever; 10.00 Pascal en Urbain van Weert; 11.30 Jos Verstegen en Jos Vercauteren. Maandag/dinsdag: 19.00 Frank en Heiko Mattes. Woensdag/donderdag: 19.00 Bas Erps en Frank Romans. Vrijdag/zaterdag: 19.00 Falco van Loon en Pascal van Gerven. Vanaf maandag 1 december zijn de H. Missen van 8.00 uur 's morgens in de sacristie, zonder misdienaars. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zondag 30 november a.s. zal in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray Ds. H. J. C. van Es de voorganger zijn. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor de Kerk en het Diakonaatsprojekt. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendsienst gehou den. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 overl. ouders Claes- sens-Teuws en Thei Claessens, Sjang Joosten. Zondag: Eerste zondag van de Ad vent. 8.30 overl. familie Schraven-Joos ten; 10.00 jaard. Jean Potten, Toon Camps, overl. ouders Loonen-van Rens, overl. ouders Jeuken-Jeuken en kinderen (Gem. koor). Maandag: 9.00 gest. jaard. Wilhel- mina Jeuken en ouders. Dinsdag: 9.00 tot intentie van de fa milie T. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Antoon en Wilhelmina Verheijen. Vrijdag: 9.00 voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen. Zaterdag: 19.00 Wim Janssen, Sjang Joosten, Leo Op 't Veld, Gertruda van Arsen-Hendriks. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Mirjam Janssen, Ju dith Jacobs, Luus Swinkels, Anita van Limbeek. Zondag: 8.30 Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Tom Arts, Robin van Mill; 10.00 Akoliet: Paul Bovendeerdt, Eduard Camps, Benoit van Osch, Mar cel Nellen, Steijn Bus. Eerste zondag van de Advent Met dit weekend begint het nieuwe kerkelijke jaar. Opnieuw een jaar van verwachting en vervulling, van belofte en werkelijkheid. Voortdurend zijn wij op weg naar het Heil. Ons christen-zijn kan zo gemak kelijk sleur worden. Daarom is het goed van tijd tot tijd eens achterom te kijken en vooral om weer opnieuw te begin nen. Dat is van toepassing in het zaken leven, in de huwelijks- en gezinsverhou dingen enz. Zeer zeker geldt het voor onze relatie met God. Er daagt weer een lichtpunt: Jezus Christus. Hij is en blijft het Licht der wereld. Laten we ons zelf onderzoeken, of we ons wel voldoende richten naar dat Licht. Het is nodig om niet in de duisternis rond te dolen en om uiteindelijk goed uit te komen. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis. Thei Philipsen namens Ruiterclub „Sport na Arbeid" Bernard Janssen en Wilhel mina Peters Helena van Dijk-Linders (jrd.) Chris Houwen. Zondag: 9.30 Hoogmis. Francisca Ballussen-van Ooi st. Gerardus Claes sens en Maria de Mulder. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de paro chie. Donderdag: 19.00 H. Mis aan de vooravond van eerste vrijdag der maand, t.e.v. H. Hart van Jesus en voor priesterroepingen. Zaterdag: 19.30 gez. H. Mis (Dames koor). Jan Peeters en overl. familie Peeters-Janssen Thei Philipsen Sjang Steeghs (jrd.) Hendrikus Nab- ben. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 v. overl. v. fam. M. Strijbos-Cleven Johanna Baltussen- Jacobs (coll.) en v. Handrie Kuypers (coll.). Zondag: 8.00 voor geestelijk en tijde lijk welzijn van de parochie; 10.00 tot intentie v. Andries Seijkens (91 jaar) en v. Antonia Drabbels-Theeuwen (coll.). Dinsdag: 19.00 v. overl. ouders Emonts en Hein en Martinus. Woensdag: 8.00 v. -Herman Dinghs (T) en voor offeraars. Donderdag: 19.00 v. Jan Willems. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 t.e.v. H. Hart; 9.30 ziekencommu nie. Misdienaars: Martijn-Renee: zatèrdag, dinsdag, woensdag; Thijs-Marcel: zondag 8.00; donderdag-vrijdag; Ronny-Wilbert: zondag 10.00 uur.' PAROCHIE LEUNEN Zondag le zondag van de Advent Zaterdag 19.00 lsm uit dankbaarheid (A) lsm. v. Anna Verheijen; lsm. Wim Swinkels (v.w. de buürt) lsm. Wilhel mus Claessens err ovërl^ familie. weekd. v. Harry Geurts (4); weekd. v. Harrie Cornelissen (1) weekd. v. Mathijs van Kempen (1); gest. jrd. v. Gertruda van Opbergen. Zondag: 8.30 lsm. v. overl. fam koenen-Janssen; jrd. v. Henri Martens; 10.00 Hgm. v. overl. Fam. Wismans- Loonen; 11.15 lsm. v. Anna Philipsen- Lenssen (3); weekd. v. Petronella Litjens-Nabuurs (1) Maandag: 19.00 lsm. v. Maria Loonen-Schaeffers; jrd. v. Antoon Loonen. Dinsdag: lsm. v. overl. ouders Janssen-v.d. Berg en Louis Janssen; lsm. v. Wim Swinkels vanwege vrien den. Woensdag: H. Franciscus Xaverius priester; 19.00 lsm. v. Jozef Croymans, echtgenoten en Martien Croymans; lsm v. Johannes Loenen en Leide Loenen- Poels. Donderdag: 19.00 lsm. t.e.v. O.L.Vrouw van altijd durende bijstand (M) lsm. v. Anna Philipsen-Lenssen (vw de Boodenstraat) Vrijdag Eerste vrijdag van de maand 8.45 Ziekencommunie aan huis; 19.00 lsm t.e.v. H. Hart (vw offerblok H. Hart) lsm. v. Sjang Manders en Ciska Emons. Zaterdag: lsm t.i.v. fam van Vegchel- Reintjes; lsm. v. overl. fam. van den Berg-Jacobs; weekd. v. Harry Geurts (5); Weekd. v. Harrie Cornelissen; weekd. v. Mathijs van Kempen; maandd. v. Wim Heidens. Akolythen Zaterdag: 19.00 Roel Kersten en Mar tijn Mertens; zondag 8.30 John v.d. Ak ker en Peter Geurts. HGM 10.00 Geert Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.15 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars Maandag t.m. vrijdag 19.00 Roel Kersten en Martijn Mertens. Lektoren: Zaterdag: 19.00 J. Jennis kens; zondag 8.30 Mevr. Weijs; 11.15 Mevr. van Bavel. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Gerrit v. Hugten; 2. H. Mis voor Bert Klomp namens aannemersbedrijf Klomp BV; 3. H. Mis voor Ben Geurts en overl. familie Geurts-Peeters. Zondag: 10.00 jaargetijde voor God fried Puts en Nico van Beers; 11.30 1. H. Mis voor familie Franken-v. d. Riet; 2. maanddienst voor Frans Bouwmeis- ter. Maandag: 19.00 1. maandd. voor Piet Spreeuwenberg; 2. H. Mis voor de overl. familie Pouwels-Voesten. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: 19.00 H. Mis voor Gonda Backus. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 19.00 1. H. Mis voor Wim Thoone; 2. H. Mis voor Antoon Verheyen; 3. weekdienst voor Theo Vollenberg; 4. H. Mis voor de familie Pouwels-Muysers. Zaterdag: 19.00 I. H. Mis voor Truus Mulders en overleden ouders en familie; 2. maanddienst voor Hannes van Well; Op 30 juni 1926 werd de laatste rit met de paardentram gemaakt. In de maanden daarna werden de rails opengebroken. Korte tijd hiervoor werd deze foto gemaakt in de Grotestraat. Het centrum van Venray was toen duidelijk rustiger als vandaag de dag. Van rechts naar links zien we de volgende panden: Harrie Kemps, Slager (nu modehuis Ex), Wieske Messemae ckers (nu boekhandel Cuypers), Frits Verheij (nu Frans Lemmens), Heling, drogist (nu Blokker), Dr. Emile Struben waarvoor een telefoonpaal staat, (nu Spetters), Mevr. Esser (nu Berden), Verheugen, (nu Rimex en Santé Craem) Anna Langenhof (nauwelijks zichtbaar, nu Rongen). Janssen van Rossum (nu Stramm en de Lectuurhal). Meester Verbeek (nu optiek van Dijck en Pimpernel). V.l.n.r. bij de tramrails: Hub Böcker, was schildersknecht bij P. Beerkens, en Sjraar Janssen, schoenmaker, nu in het Schuttersveld. V.l.n.r. op de stoep: Grada van Gerven en Miet Arts. Deze foto is ook verkrijgbaar bij Jan van de Putten, Westsingel 18 telefoon 89803. 3. H. Mis voor Frans Bouwmeister namens de buurt; 44. jaargetijde voor Gerrit Thoone. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Mark Derkx en Mike Kuunders. Zondag: 10.00 Tom v. Asten en Marek Reynders; 11.30 Rob Jenniskens en Tjeerd Jenniskens. Weekdagen: Peter Janssen en Mattie van Ass. Mededeling: Het kerkbestuur heeft besloten om voorlopig op dinsdag en donderdag de H.Mis van 8.00 uur te laten vervallen met ingang van 1 december. Dus op dinsdag en donderdag voorlopig geen H. Mis meer. Deze maatregel is getroffen mede in overleg met het bestuur van de Oude renvereniging. RECTORAAT HEIDE Eerste zondag van de advent. 30 nov. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor het rectoraat. Zondag: 8 uur H. Mis t.z.i.; 10.00 Hoogmis t.b.i. Akolieten: Henk Maas en John Smets. Misdienaars van de week: Sandra Jacobs en Trudi v. d. Haghen. Maandag: 8 uur H. Mis t.z.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Willems-Janssen en kinderen. Woensdag: H. Franciscus Xaverius, priester. .8 uur H. Mis voor Wim Derikx en de overl. familieleden Derikx Voesten. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Helm Claes en overl. familieleden. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor Harrie Rutten en overl. familieleden Rutten-Potten. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Truus Gielens, tevens voor de overleden ouders Gielens-Stax en tevens voor Wim Swinkels. RECTORAAT VEULEN Zondag 30 nov. le zondag van de Ad vent. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Maria Ewals-Holtackers en overl. ou ders Ewals-Holtackers en Hgm. zal. Teng Jenneskens. Zondag: 9.45 Hgm. 5e zesweken- dienst zal. An de Lauw-Classens; 11.15 Hgm. uit Dankbaarheid v. K. en Hgm. overl. fam. v. Ool-Fleurkens, Maandag: 8 uur lsm. tot int. B. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Truus Mul ders en overl. fam. Woensdag: 8 uur lsm. jgt. zal. J. Na- buurs en echtgen. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Pieter van Meyel. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere van H. Hart van Jezus. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. tot deze intentie; 's avonds om 7 uur Hgm. zal. Piet eleven en echtg. en Hgm. tot bijzondere intentie fam. J. Akolieten voor 30 nov. B. v. Oers, M. v. Slaveren, M. Spreeuwenberg. Misdienaars: Dings, B. Reintjes, Spreeuwenberg. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: H. Andreas; 19.00 voor de vormelingen en hun ouders. Vanavond worden de kinderen, van de 7e en 8e groep gevormd door Hulpbisschop A. Caslermans. Zondag: le zondag van de Advent. Begin van hel kerkelijk jaar. Ook speci ale kollekte voor de kerk: 10.00 Mevr. v. Dijck-Sanders vanwege de Buurt. 11.30 voor Frans v.d. Akker. Maandag: H. Edmund Campion en gezellen engelse martelaren. 8.30 Jac Vcrlinden en overleden echtgenoten. Dinsdag: Zalg. Johannes van Ruus- broec. 8.30 Martinus Poels en Petronel la Wismans. Woensdag: H. Franciscus Xaverius: 19.00 Mevr. Truus Hendrix-Marcellis. Donderdag: 8.30 Joh. Hub. Janssen, echtgenoten en zoon Piet. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand: 8.30 ter ere van het H. Hart voor wie ge offerd hebben. Zaterdag: H. Nicolaas: 19.00 overle den fam. Verstegen-Arts. Misdienaars Zondag. 10.00 en zaterdag Ruud Tijs- sen en Pieter Paul Rieter. 11.30 Martijn Rieter en Teun Franssen. Kollectanten Zaterdag F. Hendrix, Zondag 10.00 G. Ewals 11.30 K. v. Vegchel Kerkpoetsen 27 november Mevr. Broe- ren Haag, Mevr. v. Hoof-v. Meyel, Haag 24. Ik wens U allen een mooie sinterklaas toe. Nog een goede drie weken tot kerst mis. Mogen we ons nlbet VerftbUx^t^tlW-^ ken met Christus en hem meer in örfs le ven binnen laten. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 t.i.v. familie M. Arts- Mennen Zondag 10.00 Eerste zondag van de Advent: 10.00 uur voor overleden Ardi- na Weerts-Nelissen, gesticht jaargetijde. Maandag 8.00 t.i.v. M. Jansen. Dinsdag 8.00 Cecilia viering voor de intenties van de leden van het zangkoor. Woensdag H. Franciscus Xaverius 8.00 voor overleden Maria Botden- Geurts en Tonny Donderdag 8.00 t.i.v. de familie A. v. Helvoirt-v.d. Wijer. Vrijdag, 8.00 Eerste vrijdag t.i.v. de familie J.v.d. Heuvel-Peters. Zaterdag H. Nicolaas 19.00 voor de gemeenschap Vredepeel, namens de Veeverzekering. Misdienaars van de week: Wieneke Vullings, John Egelmeers. RECTORAAT SMAKT Zijn voornemens een Christelijk hu welijk aan te gaan, Christina Wilhelmi na Gerarda van Els uil Smakt en Rudolf Jacobus Gerardus uit Dordrecht. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 14.30 uur in de Jozefkerk in Smakt, op vrijdag 28 november. Zaterdag 19.00 avondmis voor Gerrit Koopmans, Josephus Wiertz en voor de broeders Fidelis en Clemens. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees voor Petrus en Martien Versleijen. 10.00 Hoogmis als jaarget. voor Arnol- dus Reijnders, en voor overl. fam. Seijkens-Fleurkens, Fam. Rooijakkers, overl. fam. Vermunt, fam. van Jozef Jenneskens, Antoon Janssen en overl. fam. Koopmans-Hofmans. Maandag 8.45 H. Mis voor de overle denen van de Carmel en t.z.i. Dinsdag 8.45 H. Mis voor de overle denen van het rectoraat. Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid. Donderdag 8.45 H. Mis voor geeste lijk en tijdelijk welzijn. Vrijdag 8.45 H. Mis t.e.v. het Heilig Hart (eerste vrijdag) VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, es el dia 30 de noviembre, ennuestra capilla, Over- loonseweg 2, Misa con cantos en Castel- lano; empieza el tiempo liturgico de Ad- viento para prepararnos a las fiestas Na- videnas. Después de la Misa reunión en la salita del convento con un cafelito. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES En sabado el dia 29 noviembre en el centro desde las 14.00 hasta las 15.00 h. balonmano para las chicas. El mismo sabado desde las 17.30 hasta las 19.30 Bowling en Oostrum para todos. Hasta la vista. JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema De geest van zelfopoffering doen herleven in de koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. Aanvang 10.00 uur, gratis toegang, geen collecte. 'n leesbare krant DRONKEN ACHTER HET STUUR Op de Langstraat controleerde de po litie een 42-jarige autobestuurder uit Deurne naar het gebruik van alcohol. Na een blaas en bloedproef kon hij met een rijverbod en aanzegging dat/pfóCe? verbaal zal worden opgemaakt huis waarts keren. VERNIELINGEN Betonblokken voor de fietsenstal ling aan de basisschool te Leunen werden door vandalen uit de grond ge trokken. Een in de Verdistraat geparkeerde personenauto was met een scherp voor werp bekrast. De schade wordt op 500,—geschat. Van een aan de Griegstraat geparkeerde personenauto werd het portierslot verwijderd, waardoor scha de aan de auto is ontstaan. Mogelijk heeft de dader getracht óf de auto te ontvreemden óf goederen uit de auto mee te nemen. Vermoedelijk is hij in zijn werk gestoord en kon daardoor z'n karwei niet afmaken. AUTO IN BRAND Zaterdagmiddag geraakte op de af slag Oostsingel-Henri Dunantstraat een personenauto uit Horst plotseling in brand. De brandweer was snel ter plaatse, omdat deze juist terugkeerde van de intocht van St. Nicolaas. Men kon niet verhinderen dat het motor- kompartiment geheel uitbrandde. GESTOLEN MOTOR TERUGGEVONDEN Dankzij de oplettendheid van dè rijkspolitie te Zaltbommel werd aldaar een Suzuki motor gevonden, welke in 1985 in Venray gestolen was. De Venrayse eigenaar werd van deze vondst in kennis gesteld. GEWONDEN BIJ VERKEERSONGEVALLEN Zware regenslag was mogelijk oor zaak dat een 16-jarige bromfietsen uit Wanssum, over het stuur van zijn bromfiets gebogen, te laat een langs de Stationsweg staande vrachtauto heeft opgemerkt. Hij bolste tegen die vracht auto op, kwam ten val en liep daarbij een gecompliceerde beenbreuk en ande re verwondingen op. Hij werd naar hel ziekenhuis vervoerd. Op de kruising Kruitweg-Lange- weg werd onvoldoende opgelet door een 36-jarige autobestuurder. Daardoor werd de vrije doorgang voor een andere personenauto geblokkeerd. Die be stuurder kon een botsing niet meer voorkomen. Een inzittende 63-jarige dame werd bij deze botsing gewond en moest naar het ziekenhuis worden ver voerd. Later kon zij naar huis worden overgebracht. Zaterdagavond verleende een autobestuurder uit Mönchen-Gladbach op de kruising Langstraat-Zuidsingel- Westsingel, toen de verkeerslichten op oranje knipperlicht stonden, geen voor rang aan een personenauto uit Roer mond, waardoor een botsing ontstond. Beide bestuurders werden naar het ziekenhuis vervoerd. Ook zij konden later naar huis worden overgebracht. Wilhetminastraatia Venray

Peel en Maas | 1986 | | pagina 18