VERENIGINGSNIEUWS AFV Venray JERA '70 F.N.V. PvdA L.V.B. VENRAY'S MANNENKOOR Kinderkoor De Vredesklokjes VENRODE CRESCENDO LIMBRA '69 Jongerenkoor CHRISKO KINDERKOOR de BANDELIEREN Orkestvereniging Venray ARS MUSICA WIJK ZUID VOGELMARKT Springplank Wijkvereniging Veltum Vrouwen trefcentrum De Zonnebloem AMNESTY INTERNATIONAL Huisvrouwen- kontakt Brukske Jeugd- natuurwacht O.J.C. DE BRAK N.V.I.H.-COC O.J.C. Dingus Wijk Noord-West DERDE ORDE BOWLEN Donderdag 13 november om 19.30 uur repetitie bassen om 20.00 uur gehele koor. Na afloop kwartaaltoepen om de VMK wisselbeker, nu in het bezit van Jan van Bussel. A.s. zaterdag 15 november concert te Someren. Aanvang 20.00 uur. Vertrek per bus om 19.00 uur v.a. hel gemeente huis. Donderdag 20 november om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur het gehele koor. Verdere programma: 22 nov feestavond met jubilarissen. 30 nov zondagochtendconcert 13 dec Eucharistieviering Castenray om 19.00 uur. 21 dec kerstconcert. 25 dec Kerstmis. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 14 november. Om 18.30 uur voor alten en sopranen; om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Zaterdag 15 november. Tussen 11.00 en 13.00 uur inleveren oud papier aan de container in Land weert. Om 15.30 uur repetitie voor het Advent- sconcert in de Paterskerk. Zondag 16 november. Om 10.15 uur Hoogmis in de Paters kerk. Maandag 17 november om 19.00 uur spelavond voor alle jon gens; Dinsdag 18 november om 18.30 uur alleen voor de alten Woensdag 19 november om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Een dringend beroep op alle koorleden om de repetitie van a.s. zaterdagmiddag bij te wonen. Verder verzoeken wij de koorleden op zondag 23 november a.s. beschikbaar te zijn voor een uitvoering in Wanssum. Denk er om: tijdig uniformen ruilen. Tenslotte nog aandacht voor het spoe dig afrekenen van de kalenders en foto's. M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN 23 november St. Nicolaasteeslje gehefe korps. 24 november bestuursvergadering. 30 november Limburgse kampioen schappen majoretten in Heel. 1 januari nieuwjaarsserenade Schutters veld en St. Jozef. 4 januari nieuwjaarsreceptie voor ons korps. Repetities Zondag 16 en woensdag 19 november repetitie voor majoretten, miniretten en korpsleden. Afmelden Majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Nieuwe leden voor majoretten, mini retten en korps kunnen zich aanmelden op iedere repetitie, zondag van 10.00 tot 12.00 uur en woensdag van 19.00 lot 21.30 uur in de LTS. Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Dinsdag 18 november. Om 12.35 uur gezamenlijke repetitie. Donderdag 20 november Om 12.35 uur de begeleidingsgroep van het koor. Beide repetities zijn in lokaal 216. BOJEMA Vrijdag 14 november. GEEN repetitie. SALTARELLO Zaterdag 15 november. Om 15.30 repetitie voor de strijkers in de Paterskerk. Denk aan je standaard. Om 15.30 uur repetitie voor de eerste en tweede fluiten in de Galmhut. Doorne men Boyce „Ouverture". Afmeldingen uitsluitend bij P. Falco Franken tel. 85855. Vrijdag 14 november Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e slem 16.45-17.30 uur Vrijdag 21 november Repetitie le stem 16.(X)-16.45 uur Repetitie 2e stem 16,45-17.30 uur Zaterdag 22 november We zingen de mis om 19.00 uur in Smakt. Vrijdag 28 november Repetitie voor het HELE koor van 16.00 tot 16.45 uur. Zaterdag 29 november (le advent) We zingen om 19.00 uur de mis in de Vredeskerk. De komende twee repetities zijn de voorbereiding voor Advent en Kerst. We verwachten dus alle koorleden op tijd op de repetities. Tot morgen. DAMESKOOR Zaterdag 15 november zingen we om 19.00 uur tijdens de avondmis in de Vre deskerk, waarna ons jaarlijks Cecilia- feest. Woensdag 19 november om 20.00 uur in zaal Thielen generale repetitie voor ons concert in Goch. Zaterdag 22 november concert in Goch samen met MGV 1898. Woensdag 26 november om 20.00 uur repetitie in zaal Thielen. Blijft U allen de repetities goed bezoe ken. want de kerstconcerten staan voor de deur. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevrouw v.d. Bekerom, tel. 83332 of aan mevrouw Sijbers, tel. 81353. Gem. zangvereniging Zondag 16 november. Zijn wij vrij. Woensdag 19 november. Van 18.00 lot 19.00 uur repetitie in het aktiviteitencentrum. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe le den zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Maandag 17 november a.s. om 18.30 uur repetitie leerlingen en om 19.30 uur hele drumband in het Pelgrimshuis te Smakt. Ons programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 6 december jongerenviering Vredeskerk. Vrijdag 12 december huwelijksmis bruidspaar Ghielen-Hendriks. Woensdag 24 dec. (kerstavond) kerst viering Vredeskerk. Woensdag 31 december oudejaarsa vond, jongerenviering in de Vredeskerk. Jongens en meisjes van 13 jaar en ou der die zich bij ons koor willen aanmel den zijn van harte welkom. We repete ren iedere woensdagavond van 18.30 uur tot 19.30 uur. Voor aanmeldin gen en/of verdere informatie kun je bel len naar Marly de Haart tel: 82730 of Ellie GielensJel. 88521 of Pia Verstegen lel. 82170. M Wij willen onze leden graag een ple zier doen d.m.v. het organiseren van di verse festiviteiten. Omdat de contributie niet zo hoog is, staan wij open voor uw vrijwillige bijdrage. Deze kunt U storten op bankrek. 15.39.35.952 t.n.v. Jonge renkoor „Chrisko". Bij voorbaat onze hartelijke dank. Dinsdag 18 november Fluitgroep repetitie om 18.00 uur. Koorrepetitie van 18.30-19.30 uur. Woensdag 19 november We zingen op. St. Anna. We zijn om 14.15 uur in het zaaltje, in uniform. Zondag 23 november. We zingen de gezinsmis om 11.00 uur. We zijn om 10.30 uur in het zaaltje, in uniform. Er is nog heel wat werk aan de win kel, maar... we hebben er zin in. Dus, tot dinsdag allemaal. Woensdag 19 en 26 nov. om 20.15 uur orkestrepetitie in de aula van Si. Anna o.l.v. L. Boogaarts. Eveneens om 20.15 uur repetitie voor het klein ensem ble o.l.v. A. Thijssen in de Muziek school. Afmelden bij P. Noten tel. 87858. Programma: Op 16 november voor het orkest een zondagnamiddagconcert in Overloon. Dinsdag 18 november om 20.00 uur repetitie voor de sopranen en om 20.30 uur voor het hele koor in de Galmhut, St. Antoniusstraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3 tel. 81221 of mevr. W. Manders- Weijcrs, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de container bij Sjeng van Osch, Akkerweg 6. Zaterdag om 12.00 uur zaalvoetbal in Bergen: FC. Hento 2-Wijk Zuid. Ver trek 11.00 uur. Maandagmiddag van 13.30-15.30 uur handwerken voor de dames. Loop ge- Tust eens binnen in het wijkgebouw alle dames jong en oud zijn van harte wel kom. Woensdag in De Wetteling om 22.00 uur Wijk Zuid-Siebers Fruithal. Aanwe zig zijn om 21.30 uur. De vogelvereniging ,,De Gevleugelde Vrienden" uit Wanssum organiseert op zondag 16 november haar maandelijkse vogelmarkt. Deze zal worden gehouden van 9.30 tot 12.00 uur in clublokaal Ver st raelen, Geijsterseweg 7 te Wanssum. Gevraagd worden alle soorten kanaries, parkieten en exotische vogels. Er is club voor beide groepen van half zeven tot acht uur. Donderdag 13 november spellena- vond voor kinderen van 6-9 jaar. Dinsdag 18 november estafette avond, hockeyballetje op lepel, zakdoek aan waslijn hangen, aankleedestafette, ping-pong balletje blazen, zakloopesta- fette voor kinderen van 9-12 jaar. Hallo jongens en meisjes Op maandag en woensdag gaan we hel kleiwerk verven en op de tegels plak ken. Op dinsdag timmeren en figuurzagen. Iedereen is van harte welkom, op maandag van 18.30 tot 19.30 uur (6 t.m. 9 jaar), op dinsdag van 18.30 tot 20.00 uur (vanaf 8 jaar) en op woensdag van 1.30 tot 3.00 uur vanaf 4 jaar. Entree/1,- Tot ziens Het programma voor de clubavond is: „clubleden fotograferen clubleden". Dit maal weer eens een echte doe- avond. Wij vragen iedereen (minimaal) zijn/haar camera mee te nemen. Ook een goed humeur is vanavond op zijn plaats. Wij zullen trachten om ook be lichtingsspullen te organiseren. Indien U zelf iets bruikbaars voor deze avond bezit, vragen wij U dit mee te brengen. De resultaten van deze avond worden de volgende clubavonden besproken. Clubleden en belangstellenden zijn van harte welkom. Plaats: Aktiviteitencentrum, Kenne- dyplein 1 Venray. Aanvang 20.00 uur. Trefavond Trefavond Trefavond Aan alle vrouwen van Venray e.o. Wij willen jullie graag uitnodigen om onze open trefavond eens te bezoeken. Iedere maandagavond komen wij bij el kaar voor een kop koffie, pils en 'n ge zellige babbel. Het is ook een leuke ma nier om eens in contact te komen met andere-vrouwen uit de buurt»-Een keer in de maand wordt er een thema-avond georganiseerd. De data hiervan worden bijtijds bekend gemaakt. De overige maandagavonden zijn er om eens gezel lig uit te zijn. Iedereen is van harte welkom op maandagavond vanaf 8 uur in 't vrou wentrefcentrum ,,'t Bessemke", Bachstraat 14 B le Venray. Wij hopen jullie spoedig te ontmoeten. Aquariumvereniging Venray e.o. De uitslag van de districtskeuring is zaterdag 8 november bekend gemaakt en A.V.E.O. heeft de 2e plaats behaald. Een goede prestatie voor de vereniging. Meer bijzonderheden krijgen we te horen op de contactavond van 18 no vember a.s. die zoals altijd wordt ge houden bij A. Vermeulen, Mgr. Hans- senstraat 43 te Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Deze avond hebben we ook nog dia's van de vereniging die we met z'n allen gaan bekijken en waarover weer flink gediscussieerd wordt. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Zondag 16 november hebben we bak- kenbezoek bij L. Linders, Bolderik 9 te Venray. We zijn daar welkom van 10.00 tot 12.00 uur. Reünie Discoavond in Ysselsteyn Jeugdvereniging Jera '70 organiseert op vrijdag 21 november voor de derde maal een reünie discoavond. Deze avond staat weer garant voor sfeer, ge zelligheid en nostalgie, des te meer om dat de muziek op deze avond is aange past aan de jeugd die eind jaren zeventig en begin jaren tachtig regelmatig een be zoek bracht aan onze discotheek. Vooral voor diegenen die vroeger vaak naar onze discoavonden kwamen zal dit een gelegenheid zijn om goede jeugdherinneringen op te halen. Wie herinnert zich niet de gouden tijden van de spijkerbroek, rode sokken, groene le- gerjassen het het gedruen van platen van Status Quo. Wil je nog eens van deze sfeer proe ven en ben je ouder dan 19 jaar kom dan op vrijdag 21 november a.s. naar jeugdcentrum Dc Koel in Ysselsteyn. A.s. zaterdag 15 november voert dc toneelvereniging De Vlasbloem uit Oostrum een blijspel op en wel Bloemen voor Barbara. Alle gasten van de Zon nebloem afd. Venray zijn van harte uil genodigd deze middag naar Oost rum te komen. Er wordt gespeeld in hel ge meenschapshuis van Oostrum. aanvang half drie. U krijgt geen persoonli jke uit nodiging thuis. OPROEP VOOR VRIJWILLIGERS In het voorjaar van 1987 is de plaatse lijke groep van Amnesty International 10 jaar in Venray aktief. Een feit waar U ongetwijfeld meer van zult horen. Wij zijn ons aan het voorbereiden om hier de nodige aandacht op te vestigen. Terugkijkend op die 10 jaar verwon dert het ons dat we 10 jaar lang bezig zijn geweest zonder de motivatie te ver liezen. Het werk waar we mee bezig zijn blijft noodzakelijk, steeds weer nieuwe gevallen en situaties die om aandacht vragen. Misschien zegt U wel dat is om moedeloos van te worden. Dat gevoel kennen wij wel van tijd tot tijd, maar toch de motivatie blijft, gebaseerd op kleine successen: een gevangene die vrij komt na het schrijven van vele brieven, of een Afrikaans staatshoofd (Omar Bongo van Gabon) die na vrijlating van een groep gevangenen in het openbaar verklaart, dal hij nooit meer van Am nesty International hoopt te horen. Er zijn in onze groep nog enkele men sen van het eerste uur. Door allerlei om standigheden moeten mensen soms de groep verlaten, maar steeds werden de gelederen weer aangevuld. Toch hebben we nog steeds de behoefte aan aktieve leden. Mensen die bereid zijn een deel van hun vrije lijd te geven voor dit be langrijke werk. Zoals uit recente publikatïes is geble ken komt hef vrijwilligerswerk meestal te vallen op de schouders van vrouwen. In onze plaatselijke groep is dat gedeel telijk ook waar. Wij doen dan ook spe ciaal een beroep op mannen om eens goed na te denken of ze niet een deel van hun tijd beschikbaar willen stellen voor het werk van Amnesty. Uw reactie wordt gaarne ingewacht bij Jeanne Beeks, Julianastraat 13, 5971 BP Grub- benvorst, tel. 077-663208. Zoals U wellicht opvalt, staan de para-medische beroepen reeds een aan tal jaren in het licht van de belangstel ling. Tot deze behoort ook de huidthe rapie, een specialisatie waarop zich Mie- ke Beerkens, eerder werkzaam als schoonheidsspecialiste, onlangs heeft toegelegd. Wat huidtherapie eigenlijk inhoudt, u moet hierbij meerdenken aan plastische chirurgie dan aan schoonheidsmaskers e.d., zal zij ons dinsdag 18 november in het wijkcentrum De Kiosk komen uit leggen. Iedereen die interesse heeft is weer van harte welkom. De kosten zijn 2,75 incl. 1 kop koffie en de ochtend duurt van 9.00 tot 11.20 uur. Uw kleintjes kunt U zoals gewoonlijk weer onder brengen in onze creche. En dan... 25november... net als voorgaande jat^h weer een ochtend vol verrassingen, Want dan vieren we Sin terklaas. Hoe kunt U meedoen aan dit programma? Wel, dat is heel eenvou dig. U hoeft alleen een cadeautje ter waarde van 3,- tot 5,- te maken, voorzien van een gedichtje. Er is deze ochtend geen entree, wel een creche. Heeft U een kind op de creche, dan vra gen we U vriendelijk ook voor hem/haar een presentje klaar te maken met de naam van uw ukkie erop. Lijkt U dit alles ook leuk? Kom dan op 25 november tussen 9.00 en 11.20 uur naar wijkcentrum De Kiosk en neem gerust uw vriendin, buurvrouw, zus of moeder mee. Dan maken we er samen een gezellige ochtend van. Heeft U nog vragen, bel dan I.enie Gosling (81059) of Ria v. Brederode (87042). Tot ziens. Komende zondag, 16 november, is het alweer zo ver, dat we de tweede puz zelwandeltocht van dit seizoen gaan houden. We gaan deze keer wandelen in het prachtige stuifduinengebied De Boschhuizen (tegenover Rank Xerox). Het aanmelden kan weer gebeuren tus sen 9.30 en 10.30 uur bij onze caravan en we vertrekken vanaf de parkeerplaats bij de begraafplaats Boschhuizen. Deze parkeerplaats is duidelijk aangegeven en gemakkelijk bereikbaar. Denk er aan, goede kleding en de her- fstuitgave van de Natuurvriend meene men omdat er vragen worden gesteld waarvan je het andwoord in het boekje kunt vinden. Je mag natuurlijk ook an dere determineer-boekjes meenemen. We hopen natuurlijk weer op een gro te opkomst en dus tot ziens komende zondag tussen 9.30 en 10.30 uur bij de begraafplaats Boschhuizen. Veel succes. Volièrevereniging DE VOGELVRIEND De Venrayse volièrevereniging De Vogelvriend houdt op donderdag 20 no vember a.s. haar ledenvergadering om 20.(X) uur in de zaal van Dc Volle Maan. De agenda: opening voorzitter, notulen vorige vergadering, ingekomen en uit gaande stukken, nabespreking finan cieel verslag NTT 1986, bespreking in zetten vogels TT Horst, uitgifte in schrijfformulieren district Sevenum, pauze, bestellen laatste ringen voor 1987. betalen contributie over 1986, rondvraag en sluiting. A.s. zaterdag 15 november speelt in De Brak de Amsterdamse 6 mans reggae formatie Jah Sabi. Deze band zorgt voor 'n sfeervolle avond met zo'n an derhalf uur rock, roots en reggae. Aan vang 22.00 uur. Entree ƒ4,-. BOUW- EN HOUTBOND Kersl-/Nieuwjaarsverzilvering SFB/RBS- en Schilderzegels Op woensdag- en donderdagavond 19 en 20 november a.s. van 19.00 tot 21.00 uur in kantoor bouw- en houtbond FNV, Burg. v.d. Loostraat 2b Venray. De bouw- en houtbond FNV, afd. Venray heeft voor zijn bejaarde afde lingsleden een geslaagde en gezellige namiddag/avond kunnen houden, dank zij de financiële vrijwillige bijdrage van vele mensen bij de grote verzilvering mei '86. Hiervoor namens het afd. bestuur en de leden, alle gevers van harte be dankt. A.s. maandagavond 17 november vergadering om 20.15 uur. Belangrijk: op 24 november a.s. een ledenvergadering. Aanvang 20.15 uur. De agenda voor deze avond: post; ver slag 17-11 -"86; jaarverslag 1985/1986; financien; bestuursverkiezingen; rond vraag. Ook niet-leden zijn op deze avond van harte welkom doch zij hebben bij de bestuursvergadering geen stemrecht. Beide vergaderingen vinden plaats in het gebouw van JMW, Hoenderstraat 33 te Venray. Op veler verzoek heeft het COC- Venray een theateravond georganiseerd. Op 29 november a.s. speelt de uit Zwol le afkomstige Flikkertejatergroep „Sta- tionAir" hun 2e produktie „Dr. Omen Mateloos" in OJC Dingus, Hoen derstraat 10. Aanvang 21.30 uur. En treeprijs is nog niet bekend. Volgende week meer hierover. Heb je vragen m.b.t. homoseksuali teit? Bel 10487 of schrijf naar COC- Venray, Postbus 316, 5800 AH Venray. HIP HOP PARTY II Wie de eerste Hip Hop Party in maart van dit jaar mee heeft gemaakt, en de sfeer heeft geproefd zal zeker niet twij felen om zaterdag 15 november weer naar Dingus te komen. Hip Hop, of anders gezegd, electric boogie, graffiti, human beat box, rap pen, breakdance, mixen, scratchen.. De parti van a.s. zaterdag zal nog sneller, mooier en swingender worden dan de vorige keer. Zo zullen de rappers dit keer live begeleid worden door drums en bas. De hele party begint om 20.00 uur met een wervelende opening met dia's, licht en rook, de dreunende bas zal de openingsrap inluiden. Vanaf dat mo ment een non-stop demonstratie. Na de pauze zullen ook hip hop groepen uit o.a. Roermonden Helmond demonstra ties geven. Als sluitstuk van de avond een gran dioze swingende discoparty. Voor iede reen die door de hip hoppers zo geprik keld worden dal ze zelf ook wel eens zo'n dans willen leren, start Dingus va naf die avond een 10 weken durende cursus breakdance en electric boogie. Op die avond alle informatie daarover. Verder zullen er op de Hip Hop party hamburgers, popcorn en milkshakes te koop zijn. De toegang voor de avond bedraagt 2,50 en de party begint om 20.00 uur (en niet later) en de zaal is open vanaf 19.00 uur. Op vrijdag 14 november a.s. houdt de PvdA-afdeling Venray haar jaarverga dering in wijkcentrum De Kiosk in het Brukske, aanvang 20.00 uur. De agenda bevat een groot aantal be langrijke punten o.a. het financieel ver slag. Nicaragua komitee, 1 mei viering, publiciteitscommissie en natuurlijk de diverse jaarverslagen. ledereen die belangstelling heeft is welkom op deze jaarvergadering. Verder kunt U alvast in uw agenda noteren de datum van 22 november. Op die avond organiseert het Niearagua- komitee een benefietconcert voor hei bouwprojekt in Nicaragua. Vele beken de artiesten hebben reeds hun medewer king toegezegd. Kosten zijn ƒ7,50. Plaats is Dingus. Hoenderstraat 10. Katholieke Vrouwenvereniging Dinsdag 18 november a.s. houden wij 'n ledenbijeenkomst. Mevr. Ine Clarkc- v.d. Munckhof wil graag 'n lezing hou den voor ons over recreatieve lichaam soefeningen, dans en beweging, gevolgd door een z.g. open les. Degene die zin heeft deze les mee te doen wordt ver zocht een handdoek of i.d. mee te bren gen, om op de vloer te leggen. Dc avond begint om 20.00 uur en zal plaats vinden in zaal In den Engel. Programma Zondag koffie-kaartuurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Maandag 20.00 uur sjoelen o.l.v. Harry Scheepers. Woensdag van 18.30 tot 20.00 uur Jeugdclub. Woensdag volksdansen. Aanvang 21.00 uur. Donderdag tweede kaartavond uit de serie van 6. Vrijdag kienen t.b.v. reisvereniging. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.00 uur. Op maandag 17 november om 20.00 uur kunt U zich weer aanmelden voor het wekelijkse sjoelen. Jeugdclub Den Hoender wil graag haar leidersteam versterken. Belangstel lenden zijn welkom op woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur in het wijkge bouw, St. Ursulastraat 2. Tol ziens in wijkcentrum Den Hoen der. Op woensdag 19 november houden wij onze Elisabeth viering. We hopen enige jubilarissen in ons midden te heb ben en gedenken onze overledenen. Aanvang half acht in het Schutters veld. AFDELING OOSTRUM Op 20 november komt dhr. Kauffeld ons iets vertellen over allerlei ziektes die we aan ons hart kunnen krijgen zoals hartinfarct, angina, pectoris, hartaanval enz. Ook vertelt hij iets over een hersen bloeding en de gevolgen van al deze aan doeningen voor ons verdere leven. Het belooft een interessante avond te wor den. Het bestuur hoopt dan ook op een grote opkomst van onze leden. Met de leiding van de Torro in Ven ray hebben we afgesproken dat de leden van onze vereniging daar op excursie mogen komen. Omdat we verwachten dat veel dames gebruik willen maken van deze gelegenheid om eens een kijkje achter de schermen van een winkel te nemen, waarin we toch allemaal wel eens komen, hebben we twee data gep land: dinsdag 25 en woensdag 26 no vember a.s. We worden om 10.00 uur ('s morgens) verwacht. Iedereen kan er op eigen gelegenheid naar toe gaan. Hebt U zin om deel te nemen aan de ze excursie, wilt U dit dan voor vrijdag middag 21 november doorgeven aan L. Linders. tel. 84251. Tevens opgeven of U op dinsdagmorgen of woensdagmor gen wilt gaan. Lourdescomité afdeling Venray Zoais bekend mag zijn, houden wij deze week (vrijdag 14 november) een foto/dia-avond van de onlangs ge houden Kinderbede vaart. Er worden foto's tentoongesteld en ruim 300 dia's vertoond. Er kunnen overal foto's van worden bijbesteld. U bent van harte welkom in Huize St. Vincentius aan de Heuvelstraat te Venray, aanvang 19.00 uur. Maak s.v.p. geen gebruik van de hoofdingang maar volg de instructies. Wij lazen in ,,'t Hets Krèntje": Beste allemaal. Bij deze een woord van dank aan hen die ons hebben goed ge daan op de reis naar Lourdes. Bart en ik hebben het heel fijn gehad. Liefs, Bart - Berty. Wist U dat 10% van het aantal deelnemers aan de Limburgse Bede vaart naar Lourdes, uit de gemeente Venray afkomstig is? Dat er in 1986 120 pelgrims en zieken via de afdeling Venray Lourdes bezochten? U weet natuurlijk wel, dat er momenteel de jaarlijkse kolportage plaatsvindt van de Stichting Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Deze aktie is nog in volle gang. Warm aanbevolen. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 13 november. Om 20.00 uur repetitie in afwijking van het schema AGENDA 22 nov. intocht St. Nicolaas. 23 nov. concert Schuttersveld. 29 nov. Ceciliafeest. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 13 en 20 nov. Om 18.30 uur repetitie DRUMBAND Dinsdag 18 november. Repetitie om 19.00 uur.. Agenda: zie harmonieorkest. Bardienst: Mevr. Verbeek. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts. lel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. BEDRIJFS BOWLING KOMPETITIE VENRAY e.o. Uitslagen vierde klas: Gebr. Walraven Overl.-PCV 4 4-0 Ford van Haren 2-AC Rest. Sev. 2 1-3 Nestlé 2-van Rattingen BV 0-4 H. Clephas konstr./inst.-lnalfa 3-1 Koploper Gebr. Walraven blijft vriend en vijand verbazen. Nu ging PCV 4 volledig kansloos ten onder tegen de Overloonse dames. Bij het team van AC Restaurant Se venum 2 had W. Roovers een belangrijk aandeel in ae winst. Van Rattingen BV was deze avond in bloedvorm. Nagenoeg alle hoogste scores werden met grote verschillen ver beterd. Lambert Verhoeven (190 gemid deld) en Ton van der Hurk waren de smaakmakers. Door deze overwinning schoot Van Rattingen BV van de 6e naar de 3e plaats. Ook de mannen van Hub Clephas willen dit seizoen een woordje meespreken. Via een duidelijke overwinning op Inalfa-.werd de tweede plaats vastgehouden. Jan Vermeulen nestelde zich met zijn 215-game aan de kop van het individuele klassement. JEUGD BOWLEN Uitslagen 8-11 -'86 Nationale Jeugd Trio League: Venray-Sittard 1-2 Heerlen 2-Heerlen 1 3-0 Maastricht 1-Maastricht 2 1-2 Heerlen 1-Maastricht 1 3-0 Venray-Heerlen 2 0-3 Maastricht 2-Sittard 1-2 Uitslagen huisleague Bowlingbond Ven ray: le klasse [5 mans Leagus]: Returns-Close Encounters 3 Vi-Vi Signja.s Bowling Venray-Pinhunters 3-1 Magic Line De Steeg-Fall Down 4-0 SVCB-Altijd Raak 0-4 2e klasse [5-mans league): Red Arrows-Franssen Keukens 3-1 Hit Miss-Sjopins 0-4 Clup Up-Café Oud Meerlo 2-2 Strikers-Scores 3-1 Stand: le klasse: 1Magic Line DD de Steeg 34 2. Returns 26 Vi 3. Sigma's Bowling Venray 22'/2 4. Altijd Raak 21 5. Pinhunters \6Vi 6. SVCB 15 7. Close Encounters 12'/2 8. Fall Down 12 2e klasse: 1Strikers 26 2. Red Arrows 25 3. Scores 23 4. Oud Meerlo 19 5. Franssen Keukens 18 6. Club Up 18 7. Hit en Miss 16 8. Sjopins 15 BOW LING BOND VENRAY Tijdens de derde speeldag van de nationale league werden door sommige bowlers uit Venray opmerkelijke presta ties geleverd. In de derde klasse F, die in Valkens- waard speelde was het Leo van de Rijt die een game scoorde van 222. Van hetzelfde team was het Harrie Peeters die van zich liet spreken met 2 formidabele games van 225 en 231 Dat De Returns uit Venray, die overigens in dezelfde klasse uitkomen als bovenstaande spelers, goede bowlers in hun team hebben, dat wisten we al en dit werd nog eens onderstreept door zeer goede games van Peter Opten 221 en Math. Stoks met een game van 267. Hoge totaai series werden er die dag neergezet door alweer Leo van de Rijt 1172, Avan Hemert 1147 en Paul uit'de le klasse met 1127. Gaat het Magtc Line in de huisleague aardig voor de wind en wordt voor sommigen de vraag wie stopt Magie Line steeds dringender, zo weet men in de eerste klasse nu hoe dat men die vraag moet beantwoorden, want dit team behaalde op hun derde speeldag van de nationale league slechts 2 pun ten. Stand na 3 speeldagen Nationale league nl IC. 1 Stardust Sittrd 20 p. 2 Maaspoort Den Bosch 19 p. 3 Djugle Breda 17 p. 4 Maastricht 13 p. 5 Flicht Rijswijk 13 p. 6 Strijke IJzers Rotterdam 13 p. 7 Magic Line Venray 12 p. 8. Menhirs Venlo 10 p. Klasse 3F: 1 BC Venlo 20 p. 2 Returns Venray 17 p. 3 Sigma's Venray 15 p. 4 Erica Mill 12 p. 5 Hellas Sittard 12 p. 6 Dutch 200 Limbricht Up. Klasse 4G: 1 Val Um Venlo 21 p. 2. BB Boekei 19 p. 3 NBC 3 Maastricht 17 p. 4 Altijd Raak Venray 16p. 5. MBC 5 Maastricht 12 p. EEN KERSTKAART STUREN IS MEER DAN ALLEEN EEN TRADITIE De kerstkaart is het visitekaartje van de zakenman. Denkt U er ook zo over dan ligt de nieuwste Intercard kerstkollektie voor U ter inzage. En U heeft ook nog kans op een Kerstgeschenk. drukkerij van den munckhof Grotestraat 68 - Venray Tel. 04780-82727

Peel en Maas | 1986 | | pagina 11