SLIPJACHT Bibliotheek De Wetteling AGENDA Streekschouwburg Venray •r»sKlank I castenra/ Vliegbasis De Peel weer aktief GOUDEN BRUIDSPAAR ADOPTIEBOMEN Concertreis Euterpe met veel bijval en sympathie C.D.A. HEEFT VREDE MET WETHOUDERS KEUZE Seth Gaaikema schitterend 40 Jaar Toneelvereniging De Vlasbloem Oostrum 50 JAAR DE MULDER Jubileum Vereniging van Ouders van Geestelijk Gehandicapten WOLBOETIEK Stichting Turkse Gemeenschap PEEL EIM MAAS J fanfare RECEPTIE Op 19 oktober i.l. werd door Fanfare Dorpsklank tc v'astenray deelgenomen aan een Bondsconcours te Kerkrade. Onder leiding van dirigent Chris Cuppen behaalde het korps in de Tweede Afdeling met 307'/i pnt. een eerste prijs met promotie en Lof der jury- Ter viering van dit succes zal een re ceptie worden gehouden op vrijdag 31 oktober a.s. van 20.00 tot 21.30 uur in het gemeenschapshuis „De Wis" te Castenray. In de periode van 3 t/m 14 november a.s. zal de vliegbasis de Peel weer in ge bruik worden genomen voor het houden van een oefening. In deze periode voert het 306 fotoverkenningssquadron van de vliegbasis Volkel haar taak uit vanaf de Peelbasis. De aard van de oefening maakt het noodzakelijk om ook bij duisternis te vliegen. Hiertoe zal in de avonduren een aantal vluchten plaatsvinden. In de periode van 10 t/m 14 november kan de vliegbasis de Peel het doelwit zijn van gesimuleerde luchtaanvallen. Vliegtuigen kunnen dan de basis vanuit ongebruikelijke richtin gen aanvliegen. Op vrijdag 7 november vieren Jacob Kersten en Marie van Bracht hun gouden bruiloft Deze heuglijke dag begint om 14.30 uur met een H. Mis in de kerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten (Paterskerk) te Venray. Het feest wordt daarna voortgezet in het Pelgrimshuis St. Jozef te Smakt- Venray, waar tussen 19.00 en 20.00 uur ook gelegenheid is het gouden paar te feliciteren Jacob Kersten en Marie van Bracht, nu 81 jaar. en geboren en getogen in Venray, hebben vier kinderen en negen kleinkinderen. 1 november a.s. planten van adoptie bomen op de botanische tuin Overloon Tijdens de zo succesvolle open dagen op de botanische tuin in Overloon die op 27 en 28 september jl georganiseerd werden zijn maar liefst 37 bomen geadopteerd. Deze bomen zijn inmid dels besteld. Het bestuur van de stichting Botanische Tuin Overloon wil hierbij graag iedereen die een boom geadopteerd heeft en deze zelf wil planten of bij de planting van zijn haar boom aanwezig wil zijn op de tuin uitnodigen op zaterdag 1 november a.s. van 9.00-12.00 uur. Ook andere belang stellenden zijn van harte welkom. Het afgelopen weekend heeft Ko ninklijke Harmonie Euterpe" een in alle opzichten geslaagde concertreis vol tooid in Fulda, West-Duitsland. Na een officiële ontvangst door het stadsbestuur werd de zaterdagmorgen verder goed besteed met het bezichtigen van deze bekende universiteitsstad met zijn vele historische gebouwen. In de concertzaal van het Schloss- theater werd 's middags gerepeteerd. Veel profijt heeft het orkest van deze repetitie gehad, want de grote ruimte van het podium en de immense zaal leverden wel enige verrassingen op. Toen dezelfde avond om 20.00 uur Euterpe zijn concert begon, mocht het zich verheugen in de belangstelling van ruim 600 mensen. Euterpe, dat o.a. werken uitvoerde van Bernstein en Shostakovich, concer teerde fraai en beheerst. De uitvoering werd door een enthousiast publiek met een hoge waardering beloond. De plaatselijke pers had veel aan dacht geschonken aan de aanwezigheid van de Koninklijke Harmonie uit Holland. Wellicht mede hierdoor was de Dom van Fulda tot in alle hoeken bezet met belangstellingen toen zondag smorgens Euterpe haar medewerking verleende tijdens een plechtige H. Mis. Na afloop was menig muzikant verrast zoveel waardering en dankbaar heid bij het duitse publiek te hebben op gewekt. Euterpe heeft op waardige wijze de amateuristische muziekbeoefening uit gedragen en Venray waardig vertegen woordigd. Op 8 november a.s. wordt de bijna traditionele Slipjacht achter de Meute georganiseerd in de prachtige omgeving van Venray. De meute Fox-Hounds, speciaal getraind op „de vos", wordt door Master de Beer op het spoor gezet, wat kort te voren door een sliptrekker met zijn helpers in de bossen, op bouwland en in weiden is getrokken. Een aantal honden uit de Meute geeft door een specifiek geblaf, het zoge naamde luid»geven, te kennen dat zij op het goede spoor zijn. De andere honden gaan ook geluid gevend er achter aan. Plotseling horen de jachtruiters niets meer. De honden zijn het vossespoor bijster! De ruiters die de honden zo dicht mogelijk volgen, houden halt en kijken naar de spoorzoekende meute. Ergens in het kreupelhout horen de ruiters 'n hond luid-geven; daarna meer ZON DAGOCHTENDCONCERT SCHOUWBURG VENRAY 2 november 1986 JONGERENKOOR OOSTRUM: Dit koor is opgericht in oktober 1975 en bestaat dit jaar elf jaar. Het koor telt momenteel 25 leden en staat onder lei ding van G. Vogelsangs uit Leunen. Het koor wordt begeleid door een combo. Programma: 1 De roos Aaftink - Beltman 2 Morning has broken Cat Stevens 3 Wie het leven wil v.d.Heyden-Banor 4 Anny'ssong John Denver 5 Sunrise, sunset Uit musical Antevka 6 Perhaps lpve (solo) John Denver 7 Rivers of Babyion Farian - Reyam - Dowe - McNaughton 8 Superstar Webber-Rice 9 Zum Tanze da geht ein Madel Zweeds volkslied 10 I've been working on the railroad Amerikaanse folksong MUZIEKVERENIGING SUB MATRIS TUTALE OOSTRUM Het optreden van de muziekvereni ging Sub Matris Tutela wordt verzorgd door het orkest en door het tamboer- korps. Het orkest telt 56 muzikanten, terwijl het tamboerkorps 26 muzikanten telt. Het orkest en het tamboerkorps staan beiden onder leiding van directeur P. Poels. Door het tamboerkorps wordt uitge voerd: 1 Drum Swing G. Piovesane 2 Square Dancers S. Egberts 3 Oostrum Silver Drumfestival P. Poels Gezamenlijk door orkest en tamboer- „Wij hechten eraan U mee tedelen, dat alle leden van de C.D.A.-fraktie hebben verklaard deze raadsperiode zakelijk, constructief te zullen samen werken in het belang van ons aller Venray". Dit zei dinsdagavond de heer J. Truijen en zette daarmee een punt achter de tweespalt binnen de C.D.A.- fraktie als gevolg van de wethouders- verkiezing. Zoals bekend werd mevr. E. M. A. A. Hoppenreijs-de Loo, bij de jongste wethoudersverkiezing door het stemge drag van de P.v.d.A.-fraktie en een ge deelte van de C.D.A.-fraktie tot wet houdergekozen in plaats van mevr, H. L. P. Poels-Peters. Nu zei de heer Truijen, dat wat ge beurd is rond de wethoudersverkiezing hel C.D.A. niet meer mag overkomen. Intern zullen ten aanzien van de voor dracht van personen bindende afspra ken over stemgedrag worden gemaakt. „Toekomstige coalitie-genoten moe ten nu reeds weten, dal met het C.D.A., samengewerkt kan worden, indien men de voorgedragen personen steunt. Bin nenkort zal binnen de C.D.A.-afdeling Venray de discussie over de wethouders- verkiezing worden afgerond", aldus de C.D.A.-fraktievoorzitter. en meer honden. De meute heeft het vossespoor weer gevonden. In galop gaat het hele veld jachtruiters er achter aan. Ook. als kijkspel heeft de slipjacht voor de natuurliefhebbers het nodige te bieden. Gezien de grote afstand die tijdens de jacht wordt afgelegd (circa 20 km) kunnen bezoekers een auto om alles goed te kunnen volgen niet missen. De organisatie is er op gericht d.m.v. korps uitgevoerd: 4 The Fairest of the Fair J. Sousa Het orkest zal vervolgens het pro gramma vervolgen met: 5 Condilleras de los Andes Malando 6 Concert Suite T. Ford 7 Sur un Marché Persan 8 Punjaub Payne A.s. dinsdag komt Seth Gaaikema met zijn vernieuwde show „en jou kies ik" in Venray. Het publiek dat normaal op een show van Seth afkomt krijgt inderdaad wat het hebben wil. Politiek kabaret van de bovenste plank.... Het niveau van Wim Kan. De pers is al even enthousiast. NRC schreef o.a. „Seth Gaaikema is in het theater iets heel Volgende week zaterdag 8 november zal de Oostrumse toneelvereniging De Vlasbloem haar 40-jarig bestaan vieren. Het toneelspelen begon in Oostrum door de plaatselijke harmonie (toen nog fanfare) in 1919. Vanaf dat jaar werd er jaarlijks een concert èn toneeluitvoering gegeven. En dat is tot heden onafgebro ken volgehouden. Ook nu nog is het jaarlijks concert en toneeluitvoering een niet weg te denken evenement in het Oostrumse gemeenschapsleven. Het toneelspelen in Ooslrum is dus eigenlijk veel ouder; hoewel er pas in 1946 een aparte vereniging voor werd opgericht. Reeds eerder was voor de muziekvereniging toegestaan ook niet- harmonie-leden met een toneeluitvoe ring te laten meespelen. Juist vanwege die niet-harmonieleden werd De Vlas bloem opgericht. De Vlasbloem heeft niet alleen door de jaarlijkse gezamenlijke uitvoe ringen maar ook door meerdere perso nele bindingen - een zeer nauwe band met de harmonie. Naast het plaatselijk toneel staat De Vlasbloem ook al een hele tijd buiten een tweetal z.g. volgauto's de bezoekers op de snelste wijze naar een aantal plaatsen te leiden vanwaar men 't jacht- gebeuren van zeer nabij kan meebele ven. Voor een goed verloop van de jacht zelf worden de bezoekers uitdrukkelijk verzocht deze auto's te volgen, immers paarden, honden en auto's moeten elkaar niet hinderen! Een paar tijdstippen en plaatsen: a) 12.30 u. Ontmoeting van Meute en jachtruiters in de manege aan de Buitenwqeg (zijweg van de Beekweg), b) 13.00 u. Aanvang jacht bij het Giese Venneke. Er zijn 4 runs. c) 16.00 u. Kill-ceremonie, weder om bij Giese Venneke. De natuur is nu in een prachtige herfsttooi. Wij hopen dat u een fijne middag zult hebben. anders dan Seth Gaaikema op de televisie". „Ik denk dat zijn huidige voorstelling de beste is die hij tot dusver maakte" „Op de televisie zit ik een show van Gaaikema met moeite uit, in de zaal laat ik me met genoegen vermaken". De Telegraaf: „Grappen van Gaaikema vallen weer prima „Het hele gezelschap passeert de Gaaikema revue en wordt in het voorbijgaan onderuit gehaald. Smit Kroes, Kok, Nijpels, De Vries, Den Uyl, Voorhoeve noem ze maar op, ze gaan om beurten of allemaal tegelijk door de mangel". Voor het publiek is het dus duidelijk een avond lachen op niveau. Laat U zich deze voorstelling niet ontglippen. Op zaterdag 8 november i.p.v. 6 november kom Jan de Hartogs Hemel bed naar Venray. De datumwijziging moest plaatsvinden vanwege het feit de twee hoofdrolspelers Sjoukje Hooy- maaier en Manfred de Graaf die beiden in „Zeg eens AAA" de hoofdrollen vertolken op donderdag televisie opna men moeten maken voor die serie. Daarom wordt het hemelbed op zater dag in Venray gebracht. Oostrum op de planken o.a. in de Ven- rayse schouwburg. Oostrum heeft ook toen her en der de toneelverenigingen vanwege de da lende belangstelling het amateur-toneel stopten alle jaren door volgehouden. De Vlasbloem is dan ook een van de weinige gezelIschappen die het amateur toneel actief bleef beoefenen en zeker niet zonder succes. De nauwe band met de harmonie bleek ook uit de betekenisvolle inzet van Renier Lemmens, die als president van Ter gelegenheid van het 50-jarig be staan van Electro de Mulder wordt een open huis gehouden in de zaak aan de Albionstraat 43 te Leunen. Niet bijzon ders, zult U zeggen: elk jaar is er immers open huis.... Dit jaar, weer in de eerste week van november, zal het groter van opzet zijn om meer glans aan het 50-jarig bestaan te geven. De tegenwoordige eigenaar zit al 30 jaar in het bedrijf. Na de militaire dienst is hij in de zaak begonnen als electriciën. Daarna werd hij service monteur en mede-eigenaar. In 1976 ten slotte werd hij alleen-eigenaar. Samen met zijn vrouw en nog vier medewerkers wordt het bedrijf gerund. De firma staat bekend om zijn goede service. Elk jaar is het open huis een gemoe delijk feest. Bij een kop koffie kan dan iedereen rondkijken en laten demon streren waar hij belangstelling voor heeft. Op woensdag 5 november om 9 uur gaat de deur op en pas dicht als de laatste bezoeker weg is en dat gaat vijf dagen door. Dit jaar is er natuurlijk veel nieuws op het gebied van geluid en beeld. Ook demonstreren wij de nieuwe sateliet- antenne. Verder is er een demonstratie met de Philips MSX-computer en kan de echte liefhebber er mee aan de gang. Iedereen wordt uitgenodigd om een kijje te komen nemen op een van de vijf dagen. De Vereniging van Ouders van Gees telijk Gehandicapten, V.O.G.G., afde ling Venray/wanssum, viert dit jaar haar 25-jarig jubileum. Om dit te vieren zijn een aantal ak- tiviteiten georganiseerd. Een daarvan is het optreden van de kabaretgroep „Klein Foutje". Deze groep zal, vanuit hun eigen ervaring, op deze avond voor al aandacht besteden aan: ouders/kind in relatie tot de maat schappij ouders/kind in relatie tot groeps- werkers; ouders/kind in relatie tot deskundi gen-team. „Klein Foutje" bestaat uit Pieter de Jong. Jan Brandsma en René Meer. Aansluitend aan de voorstelling is er gelegenheid om vragen te stellen of om in discussie te gaan met de kabaretgroep of met elkaar. Ouders zijn hierbij vanzelfsprekend uitgenodigd. Wij zouden het zeer op prijs stellen dat naast de groepsleiding en werkers in de zorg, ook alle anderen die vanuit hun werkveld met deze problemen-gekon- fronteerd worden, deze avond bezoe ken. Wij denken o.a. aan wijkverple ging, maatschappelijk werk, gezinszorg en huisartsen. De voorstelling is op zaterdag 1 november a.s. om 20.00 uur in de schouwburg van „St. Anna" te Venray. de harmonie aan de wieg van De Vlas bloem stond; van Jean Joosten, meer dan 60 jaar muzikant en jarenlang voor zitter van de jubilerende vereniging en tenslotte van Gradje Lemmens (meer dan 50 jaar muzikant en enkele jaren president van de harmonie) die als regis seur en toneelspeler de vereniging diende. Vele spelers en bestuursleden hebben in de afgelopen 40 jaar hun beste krachten gegeven; het is plezierig te constateren dat telkens ook weer nieuwe leden de rijen in stand houden. Zaterdag 8 november a.s. zal men zijn dankbaarheid tonen door een plechtige Eucharistieviering om 7 uur in de parochiekerk, uiteraard opgeluisterd door Oostrums harmonie, terwijl na die H. Mis in het Gemeenschapshuis de gelegenheid bestaat bestuur en leden gelukwensen aan te bieden in een recep tie die dan tot half tien duurt. Vanzelfsprekend zal de harmonie een serenade brengen direct na de H. Mis. De foto bij dit artikel is gemaakt in 1967 toen De Vlasbloem „de Spook trein" van A. Ridley opvoerde. Afd. voor dejeugd Schoolstraat 32 afd. voor de volwassenen Julianasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Woensdag 22 oktober 1986 is in de jeugdbibliotheek het leesprogramma „Sprookjes en fantasieverhalen" samen met de kinderen èn Thea Dubelaar afgesloten. Thea Dubelaar schrijft zowel realistische kinderboeken als fantasieverhalen. Allereerst vertelde ze iets over haar boeken, vervolgens las zij iets voor uit haar fantasieverhalen. Het was een gezellige drukte in de jeugdbibliotheek. Dat de kinderen het leuk gevonden hebben bleek ondermeer uit de grote vraag naar de boeken van Thea Dubelaar. Naast het bijwonen van deze feestelijke afsluiting kregen de kin deren een presentje, een boekje met het sprookje van Vrouw Holle. De volgende kinderen kunnen hun leeskaart en het boekje alsnog in de jeugdbibliotheek afhalen (wel de lid maatschapskaart meebrengen): Lies- beth Bexkens, Stefan Bexkens, Natja Brutsaert, Lennard Jansen, Katja On gering, Angela Pala, Oeike Verheyen, Mariëlle Windrath, Hilde Willems, Cindy Willems, Jeroen Wortelboer. De jeugdbibliotheek :s geopend: maandag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-20.30 Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!!! vanaf donderdag 20 okt. 1986 Donderdag: 18.00-20.00 Manual 20.00-23.00 RooyseVK Vrijdag: 17.00-18.00 Rank Xerox 18.00-20.00 Manual 20.00-21.00 Veronica-Venray 21.00-22.00 Slopers-Venray 2 22.00-23.00 de Klomp 2-Venray 3 Zaterdag: 10.00-12.00 Manual 12.00-14.00 KNVB Venrode-Huukske 14.00-19.00 Rooyse VK comp. 19.00-23.00 Jumpers comp. Zondag: 10.00-13.00 Badminton 13.00-19.00 Manual 19.00-20.00 Old Calahan 20.00-21.00 TC Sportief 21.00-22.00 Keyzers Maandag: 17.00-18.00 Gemeente 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-22.00 Klomp-NeDpak 22.00-23.00 Venrode 2-FC Hento 2 Dinsdag: 17.00-18.00 Basketbal 18.00-21.00 Rooyse VK 21.00-23.00 Badminton Woensdag: 17.00-18.00 Gemeente 18.00-23.00 Badminton GESLAAGD Aan de Rijksuniversiteit in Utrecht is geslaagd voor doctoraal examen Geologie Bas den Brok. Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjeswol - Neveda - - Anny B/att - Voor de circa 460 in Venray woon achtige Turken wordt een stichting op gezet. Deze stichting draagt de naam: Stichting Turkse Gemeenschap i.o. Het bestuur van de Turkse Gemeen schap stelt zich ten doel, het bevorderen van het welzijn van de Turkse gemeen schap te Venray. Het stichtingsbestuur wordt hierbij ondersteund door de afde ling opbouwwerk van het RISC. Opzet van sociaal kulturele aktiviteiten Ten behoeve van de Turkse Gemeen schap is het Stichtingsbestuur voorne mens diverse informatie-avonden te beleggen. Bijvoorbeeld over vreemde lingenrecht, remigratie, huursubsidie. Ook wil de stichting verschillende sociaal-kulturele aktiviteiten opzetten zoals sport en excursies. Voorts is de organisatie van het Ramadan en het offerfeest in hun handen. De stichting wil een goede relatie be vorderen tussen de Turkse gemeenschap en de bewoners van Venray. Beheer Turks ontmoetingscentrum Ook vormt een belangrijk doel van het stichtingsbestuur het beheer en de exploitatie van het Turks ontmoetings centrum. Het ligt in de bedoeling van de ge meente Venray en de Limburgse Immi gratie Stichting om fret beheer van dit centrum per 1 januari 1987 over te dra gen aan de Turkse Stichting. 'n leesbare krant ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6, America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak- E.M. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Vermazeren. MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In hel weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorsc reening: Uilsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAG.AS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10487 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK De Clockert, Bergweg 4 Tel. overdag 83100. daarbuiten 077-548888 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 lot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VER. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3