BEGROTING '87: TOCH RUIMTE VOOR WENSEN HINDERWET RIJBEWIJS GAAT LANGER MEE HINDERWET AGENDA AGENDA NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Inschrijving Carnavalstent raadsvergadering Collektekalender AFSLUITEN NIEUWEIND 1 - V^-XI 1 - -H-rf' ?2 r *3 ÏH- -J jèêmï 15.30 lot 17.00 uur eten afgeweken. Spreekuren b. en w. H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare orde en vatügheid, finan ciën; economische zaken, voorfich- tmg en inspraak, grondbednjL be lastingen, toerisme!. Wethouder Maandag van 10.00 tot 11.00 «ut. t^tósöarï6höh5^fw|s, vrije akademie, muziekschool, Otheek, sportzaken, culturele zaken, museum, Jeugd- en jongerenwerk, accommodatie beleid welzijnssector) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 1Ö.ÖG tot 11.00 uur. (openbare wedren, verkeer en ver- voer. reiniging, energiebesparing, ei gendommen en grondverwerving^ agrarische zaken, hinderwetszakan, coördinatie milieuzakeni. Wethouder R.P.T.M, WHIems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, verkoop bouw terreinen in bestemmingsplannen personeelszaken en organisatie), Wethouder, mevr. E.M.A.A. Hoppenrerjs-de Loc Maandag van lO.ÖÖtot 11.00 uur. (sociale zaken, samenlevingsop bouw. gezondheidszorg, bejaarden zorg. culturele minderheden., eman cipatie, werklozenzorg en coördina tie welzijnsplanning i. Spreekuur Raad van Arbeid Maandag van 10,00 tot 11.30 «ur in hét raadhuis. Openingstijden Gemeentelijk zwembad Maandag 18.30-19 45 (Jeugd) Dinsdag 7.00- 8.30 Ivoor de vroege vogels) 15,30-KMX) (ouderen) 18 30-19.45 (jeugd) 20.00-21 00 (dames) 21.00-22.00 (..baantjes trekken") Woensdag 9,45-10.46 (dames) 13,00-15.30 (jeugd) Donderdag 7.00- 8.30 ivoor de vroege vogels) i 18.30-19.45 (jeugd) I Vrijdag 18,30-13.45 (jeugd) 20.00-21,00 („baantjes «akte :;;M0Ó^2s^6 i 118,00-18.30 (jeugd) De toe,. .- voer de jeugd tot 16 jaar f 2,25; voor 16 jaar en ouder fagt dé ot> f 2.30 per keer. Tegen gereduceerd tenef worden tisn-, dertig- «n vffrigèedenkaesen Am de Wwwad van «fes* pêtfak:;, mee- èn tegenvallers „Het is toch nog meegevallen". Met die woorden omschreef burgemeester Defe sche zijn kijk op de gemeentebegroting 1987. Donkere wolken hadden zich namelijk samengepakt over de gemeentelijke huishoudboekjes toen bekend werd dal minister Brinkman van WVC fors ging snoeien in zijn bijdragen aan het sociaal-cultureel werk en de werkloosheidsprojekien. En dat terwijl er voor de ontwerp-begroting van '87 vanuit de gemeentepolitiek bij b. en w. al een wensenlijstje was neergelegd van 300.000 gulden. Wat er zoal in de begroting staat en wat daarmee geregeld wordt, komt volop aan de orde in een speciale bijlage van het gemeentebestuur bij „Peel en Maas" van volgende week. Nu alvast een korte vooruitblik. Het leek allemaal best goed te gaan met de financiën van de gemeente Ven- ray. Het al sinds jaar en dag zuinig le vend gemeentebestuur had door de di verse bezuinigingen vele uitgaven tot een minimum kunnen beperken. Zozeer zelfs, dat er ruimte kwam om enkele grote wensen te verwezenlijken zoals o.a.: het stamriool Overloonseweg; de aanleg van riolering onder en de herinrichting van de Schoolstraat; het inhalen van het achterstallig onderhoud van wegen; een opknapbeurt van de techni sche installaties in het zwembad; de aanschaf van nieuw brand weermateriaal. Met veel plussen en minnen konden deze uitgaven dan toch voor 1987 wor- Burgemeesier Defesche, portefeuille houder van Financiën: ,,Het is toch nog meegevallen". den meegenomen, toen.... de regering aankondigde hei mes te zullen zeiten in haar financiële hulp aan gemeenten bij het betalen van sociaal-cultureel werk en de werkloosheidsprojekten. Daarbij kwam dan nog eeri nieuw wensenpakket van de plaatselijke politiek. Daarop viel o.a. te lezen: het .gebruiken van leeggekomen schoollokalen voor allerlei aktiviteiten (o.a. peuterspeelzalen of jeugdwerk); de instelling van een schuldsanerings- en een steunfonds voor de minima; werkloosheidsprojekten; een blijvende subsidie aan de plaatselijke VVV; het opnieuw inrichten van het schouwburgplein; de bouw van een mediatheek. Uiteindelijk bleken toch ook deze wensen haalbaar door het enerzijds be zuinigen op uitgaven en anderzijds het verhogen van de inkomsten. Dit laatste gebeurt dan via een verhoging van de onroerend-goed belasting en het verho gen van de tarieven voor de gemeentelij ke sportaccommodaties. De bezuinigingen werden vooral ge vonden binnen de bijdrage van de ge meente aan de Regionale Instelling voor Sociaal Cultureel werk, het RISC, het volwassenenonderwijs en het terug schroeven van de reservering voor on voorziene uitgaven binnen het welzijns werk. Zoiets is natuurlijk gemakkelijker ge schreven dan gedaan, want bij de ge meentelijke bijdrage aan het volwassen enonderwijs gaat het dan toch om een bezuiniging van zo'n 25%! BEHANDELINGSSCHEMA GEMEENTEBEGROTING 1987 Dinsdag 30 september aanbieding begroting aan gemeenteraad. Dinsdag 28 oktober algemene beschouwingen medio november commissievergaderingen Maandag 1 en dinsdag 2 december behandeling en vaststelling Volgende week in een speciale bijlage een uitgebreid overzicht van de gemeentebegroting 1987. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinder wetvergunning van W. Wilms, Weverslo 2b te Merse- lo voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en rundveehoude rij, gelegen aan Weverslo 2b te Merselo. De aanvraag en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 26 oktober 1986. Tol deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk wor den ingediend bij de burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden verzocht de persoonlijke gege vens van degen.e, die een bezwaarschrift PROGRAMMA SPORTIEVE RECREATIE - SCHOOLSPORT 1986 Comité Recreatiesport w 7e Kerkdorpen fietstocht Zondag 12 oktober. Start bij vijf kerkdorpen AANVANG DUUR 5tart tussen 10.00 en 12.00 KOSTEN V o1wƒ5,- AKTIVITEIT Scholentrefbal tournooi groep 6,7,8. Basisscholen. Dinsdag 14 oktober Sporthal De We t L e_l ing_. AANVANG DUUR Meisjes v.m. Jongens nm KOSTEN Geen AKTIVITEIT Bowli ngtour- noo i Basisschol en Donderdag 16 oktober ACCOMMODATIE Bow 1i ngbaan Jk)_s_t_r_um AANVANG DUUR Afhankelijk van opgave. KOSTEN Geen AKTIVITEIT Sport-en spel ïnstui f Basisscholen. Vrijdag 17 oktober ACCOMMODATIE Sportha1 D_e_ Wettel J_n_q_-_ AANVANG DUUR 10.00 uur. KOSTEN dag ƒ150 Hele dag ƒ2,50 EEN GREEP UIT DE BEGROTING 1987 De gemeente Venray gaat ruim 150.000 gulden minder be talen aan de Regionale Insteling voor Sociaal-Cultureel werk RISC; Op personeelskosten is 452.000.- bezuinigd. Deze be zuinigingen worden bereikt door het niet opvullen van vacatures, het omzetten s-an volletijd-banen in part-time banen, meer efficien cy en - helaas - ook minder dienstverlening; Burgemeester en wethou ders willen een mediatheek huis vesten in de voormalige Torro aan de Merseloseweg; hiervoor wil het college de onroerend-goed belasting dan. met 2% extra ver hogen; De tarieven voor het ge bruik van de gemeentelijke sport accommodaties gaan met 5% omhoog; Het museum in het Freule- keshuus zal alleen nog maar voor het publiek geopend kunnen blij ven bij het inzetten van Vrijwilli gers; voor beroepskrachten is geen geld meer; het plein voor de schouw burg moet anders worden inge licht. Voorlopig wil het college van b. en w. hiervoor 250.000.- achter de hand houden; de gemeente wj! een akttef beleid voeren ten aanzien van de sociale minima; hierbij wordt ge dacht aan gemeentelijke hulp bij het wegwerken van schulden en het instellen van een steunfonds voor mensen die geen beroep kunnen doen op de vele wettelij ke regelingen voor financiële hulp; er wordt alles aan gedaan om in Landvyeert een tweede school te bouwen. Deze zou dan In augustus *87 zijn deuren moe ten openen. indient, niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt ver zocht (afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken, toestel 155 of 158) kunnen tot één week voor bovenge noemde datum bezwaren ook monde ling worden gemaakt, waarbij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt naar aanleiding van de aan vraag en degenen, die kunnen aantonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ont werp beschikking en of beroep indie nen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris Burgemeester en wethouders van Venray stellen voor de horeca-onder- nemers in Venray-kom de inschrijving open voor het exploiteren van een feest en danstent op het Gouden Leeuw-ter rein tijdens de carnavalsdagen 1987, t.w. zaterdag 28 februari t.m. dinsdag 3 maart 1987. Bij de exploitatie van de tent dient re kening te worden gehouden met het vol gende, r a. De tent moet voldoen aan de brand veiligheidsvoorschriften. Voor nade re inlichtingen kan men zich wenden tot de commandant brandweer. b. Alle aansluitingen (electriciteit, wa ter en afvoer) en afzettingen (om nooduitgangen vrij te houden) moe ten door en voor rekening van de ex ploitant worden uitgevoerd. c. De tent moet op aanwijzing zodanig worden gesitueerd, dat de toilelwa- gen op een controleput (niet op een kolk) van de riolering kan worden aangesloten. d. De tent mag tijdens genoemde dagen lot 's nachts 2 uur geopend zijn, maar de muziek moet om 1 uur wor den beëindigd. De inschrijving dient te geschieden in een gesloten envelop met duidelijk het opschrift „Carnavalstent". De envelop dient te worden bezorgd op kamer 119 van het gemeentehuis. De inschrijving sluit op vrijdag.!0 ok tober 1986 te 12 uur. Te laat ingekomen inschrijvingen worden niet in aanmer king genomen. Binnen 14 dagen ontvangen de in schrijvers bericht omtrent de gunning. Bij de gunning dient 25% van de in- schrijfsom te worden voldaan. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester L.A. Oudenhoven, loco-secretaris De Commissie voor Financiële en Economische Zaken vergadert op woensdag 1 oktober a.s. vanaf 17.15 uur in hel raadhuis over onderstaande zaken: 1Verslag voorgaande vergadering; 2. Mededelingen en ingekomen stukken; 3. Ciewcslaangclegenhcdcn; 4. Hypolhcckrcgeling gemecnleperso- ncel; 5. Verkoop effeklenhc/it; 6. Aanpassing tarieven van diverse belastingen; 7. Rondvraag. Op maandag 29 september a.s. vervallen de spreekuren van alle leden van het college van b. en w. De gemeenteraad komt dinsdag 30 september weer bijeen voor bespreking van onderstaande punten. De vergade ring begint om 19.00 uur. 1Notulen voorgaande vergadering; 2. Ingekomen stukken en mede delingen; 3. Aanbieding gemeentebegroting '87; 4. Verbetering basisschool De Meent te Leunen; 5. Vervanging meubilair basisschool St. Petrus Banden; 6. Verbetering basisschool Dr. Poels; 7. Herstelwerkzaamheden bassischool St. Petrus Banden; 8. Maken van speellokaal basisschool St. jan de Doper; 9. Aanschaf onderwijsleerpakketten voor het vak Engels op de bijzon dere basisscholen; 10. Aanschaf onderwijsleerpakketten voor het vak Engels op de openbare basisscholen; 11. Aanpassing gemeentebegroting 1986 i.v.m. vergoedingstelsel basisonder wijs; 12. Vaststelling jaarrekening 1985 van openbare bibliotheek; 13. Hertaxaties ten behoeve van de onroerend goed-belasting; 14. Vaststelling jaarrekening 1984 en 1985 van vleeskeuringsdienst Venray 15. Gemeentegarantie bij nieuwe lening en aan de woningbouwvereniging „Noord-Limburg" voor bestaande woningwetwoningen; 16. Wijziging legesverordening in ver band met nieuwe methode voor af gifte rijbewijzen; 17. Vaststelling taakopdracht regionale brandweer; 18. Aanschaf alarmsysteem regionale brandweer; 19. Aanschaf wagen van dienst gemeen tewerken; 20. Voorbereidingsbesluit tot gedeelte lijke wijziging plan „Brukske" voor een bouwplan aan Mozartstraat; 21. Voorbereidingsbesluit tot gedeelte lijke wijziging van plan „Buiten gebied" voor een bouwplan aan de Ysselsteynseweg; 22. Voorbereidingsbesluit tot gedeelte lijke wijziging van het plan „Buiten gebied" voor een bouwplan, even eens aan de Ysselsteynseweg;' 23. Voorbereidingsbesluit tot gedeelte lijke wijziging van het plan „Buiten gebied voor een bouwplan aan de Puttenweg; 24. Voorbereidingsbesluit tot gedeelte lijke wijziging van het plan „Buiten gebied" voor een bouwplan aan de Mgr. Hanssenstraat; 25. Toepassing Wet Geluidshinder voor bouwplan aan Puttenweg; 26. Toepassing Wet Geluidshinder voor bouwplan aan Biakterweg: 27. Verkoop bouwgrond aan de Staat der Nederlanden voor de bouw van een nieuw arbeidsbureau. 28. Verkoop van grond aan de Lang straat; 29. Verkoop bouwgrond aan het Rondeveld te Leunen; 30. Verkoop bouwgrond in Wesleinde; 31. Verkoop industriegrond in De Hulst aan Hermo-Plastic. Met ingang van 1 oktober 1986 gaat het een stuk eenvoudiger met het Nederlands rijbewijs. De belangrijkste veranderingen op een rijtje: rijbewijzen die met ingang van 1 oktober 1986 worden afgegeven, blijven in begin sel geldig tol iemands zeventigste jaar. om de tien jaar moet hel rijbewijs even terug voor een „opfrisbeurt"; twee nieuwe pasfoto's en mogelijk een wijziging in hel adres. voor alle rijbewijzen geldt voorlaan, dat iedereen dichter bij huis terecht kan; bij de gemeente. alle acht miljoen Nederlanders die nu al over een rijbewijs beschikken, krijgen het nieuwe rijbewijs als het oude afloopt. Al deze vernieuwingen zijn bedoeld om het voor de burger eenvoudiger te maken. RIJBEWIJS LANGER GELDIG De grondregel is erg simpel: iedereen krijgt in principe een rijbewijs, dat gel dig blijft tot de leeftijd van zeventig jaar. Het enige, dat de burger nog moet doen is om de tien jaar even bij de ge meente langs met nieuwe pasfoto's en eventueel een nieuw adres. Dat is alles. Tijdens de geldigheidsduur tot zeventig, vinden er geen tussentijdse medische keuringen plaats. Ook niet bij de admi nistratieve vernieuwingen om de tien jaar. Een groot voordeel is bovendien, dat in de nieuwe regeling een verlopen rijbe wijs zonder meer goed is voor een nieuw rijbewijs. De narigheid van hel opnieuw examen moeten doen omdat het rijbe wijs is verlopen, is hiermee voorbij. Wél moet de burger in de gaten houden wan neer de tienjaarlijkse vernieuwing moet gebeuren. Want rijden met een niet tij dig vernieuwd (opgefirst) rijbewijs le vert een overtreding op en is dus straf baar. Om misverstanden te voorkomen: is de geldigheidsduur van het „oude" rij bewijs voor 1 juli 1985 verstreken, dan is opnieuw rij-examen nodig om het rij bewijs „nieuwe stijl" te krijgen. Is de geldigheidsduur na 30 juni 1985 verstre ken, dan krijgt men het nieuwe rijbewijs zonder examen. ROND DE ZEVENTIG Hoe werkt de nieuwe regeling nu bij het bereiken van de leeftijd van 70 jaar? Het rijbewijs zal geldig zijn tot de eerste dag van de eerste maand na de ze ventigste verjaardag. Tegen die tijd moet de houder van hel rijbewijs verlen ging aanvragen, die in principe.'voor vijf op 27 september: Stichting Sa menwerkende Scoutingroepen (plaatse lijke actie in het kader van het jeugdcol- lectewezen) 29 september t/m 5 oktober: Die renbescherming afd. Venray (plaatselij ke aktie). Alleen voor deze akties is een collek- tevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collect rices moeten een op de collecte gericht legitimatiebe wijs kunnen tonen. In verband met de aanleg van de weg Seillier en de daarmee samenhangende riolering moei de weg Nieuweind, gedu rende 2 weken, voor alle verkeer wor den afgesloten. Met de werkzaamheden wordt 29 september a.s. begonnen en deze zullen naar verwachting rond 10 oktober klaar zijn. Met oranje borden wordt een omleidingsroute aangegeven via de Industriestraat en de Nieuwe Maasheseweg. jaar wordt afgegeven. Bij deze gelegen heid is, net als bij de eerste afgifte van een rijbewijs, een geneeskundige verkla ring nodig. Om zo'n geneeskundige ver klaring te verkrijgen, is een eigen verkla ring en een geneeskundig verslag vereist. Als de medische gesteldheid van de rijbewijshouder dit nodig maakt, kén het rijbewijs voor korter dan vijf jaar worden afgegeven. Wie 65 is en na die verjaardag voor het eerst een rijbewijs aanvraagt, krijgt ook een rijbewijs voor vijf jaar. Bij ver lenging van dit rijbewijs na het zeven tigste jaar, geldt de regeling die hierbo ven staat: men krijgt in principe een nieuw rijbewijs voor vijf jaar, tenzij de geldigheidsduur om medische redenen wordt beperkt. KORTERE DUUR Ongeacht de leeftijd is er een groep mensen, die om medische redenen een rijbewijs met beperkte geldigheidsduur krijgt. Dit kan zich voordoen bij zowel de eerste afgifte van een rijbewijs, als bij de verlenging. Daarnaast zijn er de men sen, die nu beschikken over een rijbe wijs voor vijf jaar zonder beperkingen, maar die in de nieuwe regeling niet zon der meer in aanmerking komen voor een rijbewijs, dal geldig blijft tot aan het ze ventigste jaar. Het gaat hier om mensen van wie bij hel Centraal Bureau Rijvaar digheidsbewijzen medische gegevens be kend zijn, die aanleiding kunnen geven een rijbewijs met kortere geldigheids duur te verstrekken. GENEESKUNDIGE VERKLARING De bekende geneeskundige verklaring blijft bij deu erste afgifte van'het'rijbe wijs gehandhaafd. Dat ging en gaat een voudig: men vult een eigen verklaring in en op grond daarvan geeft het Centraal Bureau rijvaardigheidsbewijzen een ge neeskundige verklaring af. Deze verkla ring blijft een jaar geldig. De eigen ver klaring kan echter gegevens opleveren, die het CBR tot een nader medisch on derzoek doen besluiten. Dit onderzoek kan ertoe leiden, dat een rijbewijs met een kortere duur wordt afgegeven. Dat is dus niet gebonden aan een bepaalde leeftijd. Er is altijd een medische keuring no dig als het om een eerste afgifte gaat van een rijbewijs voor vrachtauto's, bussen of zware aanhangwagens in de catego rieën C, D of E. Met ingang van 1 oktober 1986 kunt U dus voor alle rijbewijszaken terecht bij de gemeente. Maar dat hoeft niet meteen. Pas tegen de tijd dat de geldig heidsduur van Uw rijbewijs afloopt, kunt U naar hel gemeentehuis. U krijgt dan een rijbewijs volgens de nieuwe re geling. Wie na 1 oktober 1986 voor het eerst een rijbewijs aanvraagt, levert dus pa pieren die voor de aanvraag nodig zijn, in bij de gemeente. De eerste dagen van oktober moet er trouwens rekening worden gehouden met mogelijke vertragingen hij de afgif te. Bovendien zal liet rijbewijs nieuwe- stijl pas vanaf 2 oktober worden afgege ven. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 17 september 1986 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver- KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray maken heken dat door hen op de aanvraag van: I..J.W. Philipsen, Puttenweg 116 Ie Yssclsleyn, op 17 september 1986 hin derwetvergunning is verleend onder hel stellen van voorwaarden voor het uil breiden en wijzigen van een varkensfok kerij en -ineslerij, gelegen aan de Put tenweg 116. De beschikking en bijbehorende stuk ken kunnen op hel raadhuis, kamer 119. Raadhuisstraat 1 Ie Venray. elke werk dag van 9.00 lol 12.00 uur worden inge zien tot 26 oktober 1986. Tol deze datum, kunnen de stukken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 lol 19.30 uur na telefonische afspraak. Tol bovengenoemde datum kan bij de Kroon een beroepschrift worden in gediend door de aanvrager, de betrok ken adviseurs, degenen die legen de aan vraag om vergunning tijdig bezwaren i ingediend en degenen die aan kunnen lonen niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning Ie treffen. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gestuurd aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Hel verzoek lot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan dc voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dal verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. burgemeester I..A. Oudenhoven, loco-secretaris leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen I rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnén op grond van het bepaalde in artikel 7. lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij hel col- I lege van burgemeester en wethouders I van Venray een gemotiveerd bezwaar- I schrift indienen en wel binnen 30 dagen I na datum het bouwen van een tuinhuisje aan Zandbleek 20 te Venray, t.n.v. P.A. I Houben; het uitbreiden van een pand aan de Whistlerstraat 16 te Venray, t.n.v. K.M.J. Beerkens; het gedeeltelijk vernieuwen van een tuinderskas aan de Zuiderbergweg 5 te Oostrum. t.n.v. H.J.A.M. Graal; hel bouwen van een auto wasplaats aan de Paul Burgmanstraat I te Venray. t.n.v. Van Haren Beheer b.v„ Raadhuisstraat 38 te Venray; het bouwen van 2 zeugenstallen aan de Eijkenhofwcg 2 te Veulen, t.n.v. M.Th.J. Cleven; hei bouwen van een woning aan de Ciildestraal 14 te Oostrum. t.n.v. H.J.M. Freriks, Randenrade 29 te i Oost rum; het bouwen van een woning aan de Gildestraat I4a te Oostrum. t.n.v. A.J.L. Willcms, Randenrade 23 te Oost rum. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 14