Dinsdag eerste raadsvergadering na zomerreces HINDERWET MUVERO B.V. GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY Zwemlessen gemeente venray Dagmavo volwassenen 11e Venrayse zwemvierdaagse Collektekalender lnïï)(yjv©[p® [W 2 MEDEWERKERS Even langs de glasbak. Kleine moeite. Goede gewoonte. Op dinsdag 26 augustus is voor de Venrayse gemeenteraad de vakantie verleden tijd en zal hij om zeven uur 's avonds vooreen vergadering bijeenkomen. De leden van de raad wacht op deze avond een niet al te lange vergadering van 18 punten. Ondermeer wordt de raad gevraagd een beslissing te nemen over de vraag of de Ursulaschool een gemeentelijk monument moet blijven, over drie beroepschriften tegen de weigering van drie bouwvergunningen en over de subsidiëring van de „7 x 24 uurs bereikbaar heid van algemeen maatschappelijk werk". Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 met ingang van 1 september a.s. starten in het gemeentelijk combi-zwembad zwemlessen voor particulieren. Er wordt opgeieid voor de officiële diploma's van de nationale raad Zwemdiploma's. INSCHRIJVING: vanaf heden aan de kassa, openingstijden maandag t/m zondag 10.00-18.00 uur. OPLEIDINGEN: A diploma: maandag, dinsdag en donderdag van 16.00-16.30 en 16.30-17.00 uur. U kunt naar keuze 1x, 2x of 3x per week de lessen volgen. B diploma: Vrijdag 16.30-17.00 uur. Basis zwemdiploma: Deze nieuwe opleiding is bedoeld als vooropleiding voor de zwemvaardig- heids diploma's. Zaterdag 11.00-11.45 uur. Stikkercursus: Deze opleiding is bedoeld voor jongens en meisjes die reeds in het bezit zijn van een zwemvaardigheidsdiploma en waar een aantal stickers ontbreken. Zaterdag 11.45-12.30 uur Volwassen zwemles: Deze opleiding is bedoeld voor dames en heren die vroeger niet in de gele genheid waren om zwemmen te leren. Maandag 20.00-20.30 uur, Woensdag 20.00-20.30 uur, U kunt ook naar keuze 1x per week les nemen op maandag van 20.00-21.00 uur. TARIEVEN: voor alle opleidingen is het tarief f 42,50 voor 12 zwemlessen inclusief en tree, met uitzondering van de volwassenen zwemles is het tarief f 55,- voor 12 zwemlessen inclusief entree. Voor de jeugd zwemlessen is de minimumleeftijd voor deelname 5 jaar. De gemeente Venray zoekt voor het bemannen van de oversteekplaats HOFSTRAAT - JULIANASINGEL een tiental nieuwe verkeersbrigadiers Na een opleiding - welke door de gemeentepolitie zal worden verzorgd - zullen zij als verkeersbrigadier op voornoemde oversteekplaatsen be last worden met het overzetten van scholieren. De tijdstippen waarop zij worden ingezet zijn gelegen tussen een kwartier voor aanvang van de school tot 10 minuten na aanvang van de school. Belangstellende - tussen 21 en 70 jaar - welke als vrijwilliger voor noemde oversteekplaats willen bemannen kunnen contact opnemen met de heer W. Gossens, Afd. I-B van de gemeente Venray. URSULASCHOOL Op 27 juni 1984 besloot het college van burgemeester en wethouders om het pand Raadhuisstraat 3, de voormalige St. Ursulaschool, te plaatsen op de ge meentelijke monumentenlijst. Het bij de raad aangetekende beroep tegen dit besluit werd op 29 januari 1985 door de gemeenteraad ongegrond ver klaard. Het schoolbestuur was van me ning dat plaatsing op de monumenten lijst niet aan de orde was vanwege het plan om de school te slopen voor de aanleg van sportvelden. Nadat de ge meente Venray het beroepschrift had verworpen, lekende het schoolbestuur (de Stichting Scholengemeenschap Jeru salem) beroep aan bij de afdeling rechtspraak van de Raad van State (Arob-beroep) Deze oordeelde dat de gemeenteraad in strijd met de gemeente lijke monumenten verordening had ge handeld door de voorgenomen sloop van het pand niet volledig te laten mee wegen bij zijn besluit. Immers volgens de verordening is het niet mogelijk om een pand dat op de gemeentelijke mo- numentelijst staat volledig te slopen. Schrapping uit die lijst is daarvoor noodzakelijk. Nu bekend was dat het schoolbestuur tot sloop overwilde had de gemeenteraad dat aspect volledig moeten laten meespelen in zijn beoorde ling op het bezwaarschrift en niet mo gen stellen dat de sloopplannen pas vol ledig in de oordeelsvorming hoeven te worden meegenomen zodra daarvoor een concreet en uitgewerkt plan op tafel ligt. De conclusie van de Raad van State was dal het besluit van de gemeenteraad van 27 juni 1984 dient te worden vernie tigd en dat de gemeenteraad een nieuw besluit moet nemen. Het college van burgemeester en wet houders is nog steeds van mening dat er voldoende redenen zijn om de voormali ge St. Ursulaschool te plaatsen op de ge meentelijke monumentenlijst. Het is het oudste lagere school gebouw in Venray met een zeer typische bouwstijl. Ander zijds is het de bedoeling van de Scholen gemeenschap Jerusalem om zo spoedig mogelijk tot sloop van het pand over te gaan om ter plaatse sportvelden te reali seren. Hetgeen binnen de geldende beslemming van de grond in het bestem mingsplan Centrum gerealiseerd kan worden. Een concreet plan voor de sloop en de aanleg van de sportvelden is reeds bij het college ingediend. Dit alles leidt het college tot de con clusie om aan de gemeenteraad voor te stellen het beroep van de Stichting Scho lengemeenschap Jerusalem, op het besluit om de Ursulaschool tot gemeen telijk monument te verheffen, gegrond te verklaren. Met andere woorden geen plaatsing op de gemeentelijke monu mentenlijst. INTEGRATIE GEHANDICAPTEN Op 1 oktober a.s. zou de Stichting In tegratie Gehandicapten op moeten hou den met haar werk. De activiteiten van de stichting zijn gericht op integratie van gehandicapten in onze samenleving. Het geldt hier een experimenteel project voor de periode '82-'86. Duidelijk is echter dat een integratie van gehandi capten in onze samenleving nog lang niet is gerealiseerd. Voortzetting van het werk van de Stichting Integratie Gehan dicapten is daarom gewenst. Voorgesteld wordt aan de raad om in te stemmen met een voortzetting van dit project voor een periode van 3 jaar, waarbij naast de integratie van gehandi capten in de samenleving ook de inte gratie in het arbeidsproces op de voor grond komt. Overigens werkt de stich ting regionaal en wordt zij mede gefi- nancieerd door de regiogemeenten en het Europees Sociaal Fonds. Van de ge meente Venray wordt een jaarlijkse bij drage van 5100,- gevraagd, voor 1987, 1988 en 1989. BOUW VERGUN NINGEN Het volgende agendapunt, en waar schijnlijk hamerstuk, is het vaststellen van een verklaring ten behoeven van de vaststelling van hogere waarden voor de maximaal toegestane geluidsbelasting op de gevels van 3 woningen. Deze wo ningen zullen worden gebouwd op de hoek Kruidenlaan Stationsweg. Vervolgens zal de raad moeten oorde len over het beroepschrift van P. de Haart tegen de weigering tot het verle nen van een bouwvergunning voor een carport. Het college stelt voor om het beroepschrift niet-ontvankelijk te ver klaren, is n.l. te laat ingediend. Overi gens merkte het college op dat ook uit materieel oogpunt (zeg maar de bouw zelf) er grote bezwaren zijn tegen het plan. Ook de heer Nijhuis wil bij zijn wo ning een carport bouwen. De hiervoor aangevraagde bouwvergunning werd hem geweigerd. Ten aanzien van het be roepschrift op de raad, stelt het college voor dit beroepschrift ongegrond te ver klaren, ondermeer vanwege het feit dat de carport qua afmeting op de bedoelde plaats niet acceptabel is. De derde geweigerde bouwvergun ning waarover de raad in beroep moet oordelen is de weigering van een vergun ning tot het renoveren en verhogen van een bedrijfsgebouw t.b.v. een timmer manswerkplaats en voor het bouwen van een kippenhok op het perceel de Steeg 2 te Merselo. Het college stelt voor om het beroep ongegrond te ver klaren, gesteld wordt dat de aanwezige bebouwing nog duidelijke kenmerken heeft van een agrarisch bedrijfsgebouw en dat een verbouwing niet past binnen de geldende bestemming Agrarisch Bouwblok (b.p. Buitengebied) en even min binnen het overgangsrecht van het b.p. buitengebied. Dit laatste betreft al leen de instandhouding van bebouwing die aanwezig is ten tijde van de vaststel ling van het bestemmingsplan maar in- wezen strijdig is met de bestemming. GRONDVERKOOP Vervolgens wordt aan de gemeente raad gevraagd in te stemmen met de ver koop van: bouwgrond in het b.p. Landweert t.b.v. de bouw van zes premie A- woningen; bouwgrond in hel b.p. Oostrum zuid t.b.v. de bouw van een dubbele woning door particulieren; bouwgrond in het b.p. Landweert t.b.v. de bouw van vijf premie B- woningen; eem strookje grond in de Vredepeel ter uitbreiding van een te smalle bouw- kavel. landbouwgrond met een opp.vlak van 1,2 ha gelegen aan de Spurkterweg. H.N.M.L.G. Zoals bekend is het Hypotheekfonds Noord en Midden-Limburgse Gemeen- .en (H.N.M.L.G.) overgenomen door de n.v. Bouwfonds Nederlandse Ge meenten. Voorgesteld wordt om in te stemmen met deze overname en de voorwaarden waaronder. Deze instem ming is noodzakelijk omdat het hypo theekfonds een gemeenschappelijke re geling is waarover de deelnemende ge meente zeggenschap hebben. Bij de overname zullen de reservens van het H.N.M.L.G. volgens een bepaalde for mule verdeeld worden over de betrok ken gemeenten. Voor onze gemeente be- teket dit dat een bedrag van 660.000,- beschikbaar komt. 7 x 24 UUR Door het algemeen maatschappelijk werk wordt reeds jaren gestreefd naar een 24-uurs bereikbaarheid. De beschik bare middelen lieten de opzet daarvan echter niet toe. In de begroting van 1986 van W.V.C. zijn echter gelden gereser veerd voor de realisatie van een 24 uurs bereikbaarheid. Aan de raad wordt nu voorgesteld om in stemmen met een 7x24 uurs bereikbaarheidsregeling van het Regionaal Instituut voor Maat schappelijk Werk en van de Telefoni sche Hulpdienst. Verder wordt voor gesteld om de daarvoor van W.V.C. te ontvangen subsidie door te sluizen naar het R.I.M. C.A.I. BESTUUR Door de gemeenteraad van Venray dienen vertegenwoordigers in het bestuur van de Stichting Centrale An tenne Inrichting Venray te worden be noemd, minimaal 5 maximaal 7. Aange zien bepaald is dat de vertegenwoordi gers bij het aantreden van een nieuwe gemeenteraad aftreden moet de gemeen teraad een besluit nemen over herbenoe ming dan wel benoeming van nieuwe bestuursleden. In de raadsvergadering van 3 juni jl. zijn reeds 3 bestuursleden, tevens raadsleden benoemd in het bestuur. Hetgeen betekent dat nu nog een aantal niet-raadsleden, als vertegen woordigers van de gemeente Venray in het bestuur moet worden benoemd. De drie zittenden bestuursleden J. Arts, J. Martens en E. Noordhuis hebben zich bereid verklaard een herbenoeming te accepteren. Uit oogpunt van bestuur- sconlinuileit wordt aan de raad voor gesteld deze drie heren wederom te be noemen. DE BLEEK In de vorige vergadering van de ge meenteraad is veel aandacht besteed aan de realisering van De Bleek. Ook nu weer wordt de aandacht van de gemeen teraad gevraagd. Voorgesteld wordt om in te stemmen 'met het aanvragen van een lening uit 's rijks kast t.b.v. de bouw van 63 woningen door de woning bouwvereniging Noord-Limburg. Maar naar verwachting is nu slechts sprake van een formaliteit, waarna deze verga dering van de gemeenteraad kan worden gesloten. De dagmavo's voor Volwassenen beginnen volgende week aan hun 10e cursusjaar. De eerste jaren sprak men van „Moedermavo's", maar nu steeds meer mannen en jongeren zich bij de „moeders" aansluiten is de term Mavo voor Volwassenen toepasselijker. De cursisten zijn vrij zich voor één of meer vakken in te schrijven. Er is geen enkele vooropleiding nodig en wanneer men de Basisschool redelijk heeft kun nen volgen zal de Mavostof geen pro blemen opleveren. Dat men er vaak al jaren uit is geweest blijkt in de praktijk geen onoverkomelijk bezwaar te zijn. Alle stof wordt door bevoegde docenten van 't begin af aan op volwassenen afge stemde wijze behandeld. Eén of twee vakken volgen betekent: 1 lesochtend per week; 'n derde of vierde vak erbij is twee lesochtenden. In Boxmeer is geen Avond-, maar wel een Dagafdeling. Voor 't eerste cursus jaar kan men kiezen uit: Nederlands, Engels, Biologie of Geschiedenis. Eem veertigtal cursisten begint aan 'n 2e of 3e cursusjaar. Wie zich nog voor één of meer vakken aan wil melden kan hiervoor te recht op donderdag 2128 augustus en 4 september van 09.00 - 10.00 uur in Mavo de Mere, Stationsweg 38, Box meer of telefonisch: 08858 - 1683. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 13 augustus 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum van vergunningverlening. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een tuinhuisje aan de Zandbleek 20 te Venray t.n.v. P.A. Houben; het aanbouwen van een serre ten behoeve van de woonfunctie van het pand Stationsweg 21 te Venray t.n.v. L.J.A. van Grootel; het uitbreiden van buikstation aan de Veulenseweg 20 te Veulen, t.n.v. Nij- sen b.v.; het bouwen van een overdekte laad- en losplaats aan de Ysselsteynse- weg 82 te Ysselsteyn t.n.v. Braks Bouw materialen; Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J. Geurts, Houben weg 10 te Leu nen voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensfokkerij gele gen aan de Houbenweg 10 te Leunen; L. Philipsen, Puttenweg 116 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergunning in gevolge de Hinderweg voor het uitbrei den en wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij gelegen aan de Puttenweg 116 te Ysselsteyn (Lb) postitief te beschikken onder het stel len van voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: A. Hermans, Meerselsepeel 5 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergunning in gevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een rundvee houderij, varkensmesterij en -fokkerij, gelegen aan de Meerselsepeel 5 te Ys selsteyn (Lb) postitief te beschikken voor zover het betreft een uitbreiding met melkkoeien KIEPWAGEN GEKANTELD Bij dé asfaltcentrale van het wegen bouwbedrijf aan de Wanssumseweg kantelde bij het lossen op de zandber gen een vrachtauto en viel naar beneden. De bestuurder raakte licht gewond, maar kon, na in het ziekenhuis behandeld te zijn, naar huis worden ver voerd. Bij de installatie ligt een voorraad zand en grint, welke nodig is om asfalt te maken. Regelmatig komen vracht auto's nieuw zand storten waarvoor de auto's achteruit de berg op moeten rijden. Bij dat achteruit rijden ging dit maal het zand schuiven waardoor de vrachtauto aan de zijkant kantelde en naar beneden stortte. PAS HET RIJBEWIJS Of onvoldoende controle over de auto of een lekke band de oorzaak is ge weest van een ongeval, dat onderzoeken de deskundigen. Zaterdag geraakte namelijk de personenauto, bestuurd door een Venrayse jongedame, op de Deurneseweg ter hoogte van de kruising met de Langstraat in een slip. De bestuurster verloor de controle over de auto, welke over de kop sloeg. De be stuurster en een mede-inzittende raak ten licht gewond. De auto werd zwaar beschadigd. Volgens verklaringen van getuigen had de auto ter plaatse geen hogere snelheid dan 60 km per uur. Het is dan ook onverklaarbaar hoe dat ongeluk is kunnen ontstaan. De bestuurster had sinds kort haar rijbewijs. het bouwen van een dakkapel aan de Menuetstraat 14 te Venray, t.n.v. B.J.W. Grootemaat; het bouwen van een garage aan de St. Barbarastraat te Venray, t.n.v. A.J.M.J. de Kleijne, St. Ambrosi- usstraat 7 te Venray; het bouwen van een dubbele gara ge aan de St. Barbarastraat te Venray, t.n.v. H.J.M. Arts, pastoor v.d. Gaetstraat 25 te Venray; Venray, 21 augustus 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. het bouwen van een woning met garage aan de Herik te Venray t.n.v. Chr. Driessen, Pavanestraat 51 te Ven ray. Burgemeester en wethouders zijn voor nemens aan deze bouwplannen mede werking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 22 augustus 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 21 augustus 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. en jongvee en negatief te beschikken voor zover het betreft een uitbreiding met mestvarkens en zeugen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tol 4 september 1986. elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 21 augustus 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen. Het hoofd van algemene en economische zaken. A. de Blaaij REGENINSTALLATIES IN TREK Weer werd aangifte gedaan van diefstal van gedeelten van een regen in stallatie. Nu verdwenen 9 sproeiers met aangekoppelde slangen, ten nadele van J. aan de St. Antoniusveldweg. De waarde bedraagt ruim 700 gulden. VANDALISME Een aan de Paterslaan geparkeerd staande personenauto werd met een scherp voorwerp bekrast. Schade enkele honderden guldens. Van een langs de Hogeweg te Oirlo geparkeerd staande personenauto wer den de slangen op meerdere plaatsen doorgesneden. Het is niet bekend of weggebruikers overlast hadden van het water dat over het wegdek kwam en uit „wraak" de slangen doorsneden. Een schadepost van enkele honderden gul dens voor de eigenaar. DIEFSTAL VAN OLIE Er werd aangifte gedaan van diefstal van 500 liter dieselolie uit een vat dat in Veulen stond opgesteld. Een schadepost van 360,— voor de eigenaar. RUIT VERNIELD VAN SCHOOL Weer werd het schoolbestuur van de Foekepot geconfronteerd met vandalis me. Ook nu was weer een ruit inge gooid. Nu in het kader van de gemeentelijke bezuinigingen de verlichting van het binnenterrein is gedoofd, vraagt men wel om dat soort vernielingen. Zwemvaardigheidsdiploma's: woensdag 15.45-16.30 uur zwemv. I woensdag 16.30-17.15 uur zwemv. II woensdag 17.15-18.00 uur zwemv. Ill Van 25 augustus t/m 29 augustus a.s. in het gemeentelijk Combi zwembad. Deelname kosten 5,75 per persoon. Inschrijven vanaf heden aan de kassa van het zwembad, openingstijden kassa: maandag t/m zondag van 10.00-18.00 uur. Ue mooiste kollektie mannentruien... Point Zimbello Caiuzzi Bleyle Arrow MOTORRIJDER KWAM DOOR KONIJN TEN VAL Op de Venloseweg onder Venray zagen een oestuurder van 'n vrachtauto en van een personenauto, een motor in de wegberm liggen met brandende kop lamp. Het tweetal zocht in de wegberm naar de bestuurder, maar die was on vindbaar. Bij het door de politie inge stelde onderzoek bleek die bestuurder reeds door een andere automobilist naar het Venrayse ziekenhuis te zijn ver voerd. Hij verklaarde door een overste kend konijn ten val te zijn gekomen met bovengeschetst gevolg. De bestuurder was een 20-jarige inwoner van Seve- 'num. 23 augustus Atletiekvereniging Venray regio (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdkollekte wezen). 25 augustus t/m 7 september Ko- ninging Wilhelmina Fonds (landelijke aktie) Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten een op de collecte gericht legitimatiebe wijs kunnen tonen. INBRAAK IN SCHOOL Via een raam dat kennelijk open stond, hebben onbevoegden zich toe gang weten te verschaffen tot de MLK- school aan de Ursulastraat. Voor zover kon worden nagegaan wordt er niets van waarde vermist. Het is de daders kennelijk te doen geweest om geld, maar dat was niet aanwezig. WATERLEIDING GESPRONGEN Voor een breuk in de waterleiding bij een woning in de Kamferfoelie moest zowel de brandweer als de mannen van de Waterleidingmaatschappij in aktie komen. Er was nogal wat wateroverlast. Oorzaak van de breuk is onbekend. POGING TOT INBRAAK Sporen gaven aan, dat een poging tot inbraak in een woning aan de Fa gotstraat had plaats gevonden. De da der is kennelijk in zijn werk gestoord. De bewoner bleef nu met de breekscha- de zitten. AANHANGER ONTVREEMD Vanaf een afgesloten terrein aan de Midden Peelweg te Ysselsteyn werd een een-assige aanhangwagen ter waarde van 2600;- ontvreemd. Met geweld was toegang verkregen tot het terrein. De benadeelde is een inwoner van Elsendorp. Gespecialiseerd in het maken van kook- en rookinstallaties voor vleesver werkende bedrijven, visrokerijen en voedingsmiddelenindustrie in het al gemeen, zoekt op korte termijn ter versterking van het team, dat zich vooral bezig houdt met het vervaar digen van geavanceerde apparatuur en installaties op maat. Voor het uitvoeren van deze werkzaamheden zijn vereist: theoretische kennis en praktische ervaring van plaatbewerking, roestvaststaai argon-lassen, roestvaststaai en montage Dynamische, goed gemotiveerde personen kunnen hun sollicitatie rich ten aan: Postbus 33, 5800 AA Venray. Telefoon 04780-85999 IIIIlMbillVVIi 1 ONTWERP-BESCH GLAS HET INZAMELEN WAARD. HU? IN DE GLASBAK!

Peel en Maas | 1986 | | pagina 10