Bibliotheek AGENDA Muziekmarathon Politiehonden wedstrijd goed verlopen CAESAR jonge mannen mode Venray 1/4 Triathlon Venray regio Opleiding voor vrachtwagen chauffeur PEEL EN MAAS uw weekblad Werken op de begraafplaats Bevrijdingsrit in Overloon Expositie in schouwburg Botanische Tuin Overloon Vlooienmarkt Maashees Flying Flies naar WK 1986 Feestavond organiseren daar ben je LEKKER"uit Aarlander muzikanten op Heimatabend te Leunen GEVONDEN GESLAAGD Op 21 en/of 28 september wordt er in de Venrayse Streekschouwburg een muziekmarathon georganiseerd. De bedoeling is, dat er een gehele dag muziek uit eigen streek wordt gebracht door de meest uiteenlopende groepen. Op maandag 18 augustus wordt daarom in de foyer van de schouwburg om 19.00 uur een hearing gehouden waarop iedereen zijn ideeën of wensen kenbaar kan maken. De bedoeling is evenwel, dat zeer veel gezelschappen of groepen deelnemen om er een echt feest van te maken, zo'n beetje vergelijkbaar met een joekska- pellenfestival. De enige voorwaarde voor deel neming is dat de groepen uit Venray of de kerkdorpen moeten komen. Het wordt een strikt Venrayse aangelegen heid en ook groepen die nog nooit deel genomen hebben aan een zondag ochtendconcert krijgen nu de gelegen heid zich te manifesteren. Bent U geïnteresseerd... kom dan a.s. maandag om 19.00 uur naar de foyer. Ondanks de extreem hoge tempera tuur is de door PHV de Verdediger georganiseerde wedstrijd op kermis zondag voor deelnemers èn publiek uitstekend verlopen. Hoewel de publie ke belangstelling, waarschijnlijk van wege de hitte, beneden het niveau van andere jaren bleef, genoten toch enkele honderden aanwezigen van een kwali tatief uitstekende wedstrijd. De helpers hadden hun handen vol aan de acht deelnemende honden, nadat deze elkaar 's morgens weinig hadden toegegeven. Tijdens de middagpauzes werd aan deelnemers, keurmeesters en helpers met echtgenoten een goed verzorgde warme broodmaaltijd aangeboden bij clubhuis Thielen. Daar vond later ook de prijsuitreiking plaats. De uitslag is als volgt: 1. Dhr. Tinnemans, Nederweert 412 2. Dhr. Berkers, Ospel 407'/z 3. Dhr. Willems, Wanroy 407 pt. Voor een sportieve combinatie kunt U nu ook op Dinsdagochtend terecht bij: Voortaan dinsdag geopend van 9.30 tot 12.30 uur Op 6 september vindt weer de V* triathlon van Venray plaats. De organiserende verenigingen, TWC Ooslrum, zwemvereniging Spio en AV Venray Regio zullen er ook deze keer voor zorgen dat het totale gebeuren vlekkeloos zal verlopen. Dat deelnemers van vorig jaar zeer tevreden waren, mag blijken uit het feit dat velen zich voor de tweede maal inschreven. Een van de eersten was de winnaar van vorig jaar, Henk van de Laar, die met de Nederlandse ploeg naar de Europese kampioenschappen in Enge land is geweest. Hij zal echter dit jaar zware strijd moeten leveren met andere nationale en internationale sterke triat leten, zoals Richard Driessen (9e EK), Bert van Zwam (20e EK) en Rik Kramer. Allen triatleten die goed zijn voor een tijd van 2 uur en 3 minuten op de lA triathlon (1 km zwemmen, 45 km fietsen en 10,5 km lopen). Natuurlijk moeten zij langzamerhand mei regionale favorieten gaan rekening te houden te weten Hans Teunïssen uit Venray, Peter Scheres uit Horst en Maarten Verstegen uit St. Anthonis. Alle starts en aankomsten vinden ook dit jaar weer plaats op het gemeentelijk combibad van Venray. 's Morgens zullen alle recreanten van start gaan en 's middags de wedstrijd- atleten die mee doen aan het nationale Super Prestige Circuit. Alleen met een wedstrijdlicentie van de Stichting Triathlon Nederland of een daglicentie kan men bij de wedstrijd meedoen. Ook de hierbij horende geldige SMA keuring is vereist. Een informatie-avond is gepland op maandagavond 25 augustus om 20.00 uur in café De Volle Maan aan de Merseloseweg te Venray. Voor meer informatie kan men zich wenden tot T. Reijnders, tel. 82810 of J. Raadschelders, tel. 88883. Wees snel met Uw inschrijving. Deze sluit op 20 augustus! BOUWMATERIALEN WAND- EN VLOERTEGELS AANBOUWKEUKENS - GEVELSTENEN GEBR. MARTENS VENRAY, Bongerdstraat 5, tel. 04780-85959 Geopend tot 18.00 uur. 's Zaterdags van 9-16.00uur. Per 1 september a.s. start de Venrayse Rijschool Wil Rongen met de opleiding CCV-B (vrachtwagenchauf feur). Daarmee is Rongen de enige Noord-Limburgse rijschool, boven Venlo, die deze opleiding verzorgt. De situatie bij de Nederlandse rijbe wijzen is zo, dat de houder van een gewoon rijbewijs B kan opgaan voor een rijbewijs waarmee hij 'n vracht wagen van max. IZi ton mag besturen. Voor zwaardere vrachtwagens is de opleiding CCV-B nodig, welke even tueel aangevuld kan worden met de opleiding personenvervoer (bussen). De opleiding is verzwaard theoretisch en wordt gegeven in het theorielokaal van Wil Rongen aan de Odastraat, door een instructeur die reeds 10 jaar dergelijke opleidingen verzorgd. De examens voor genoemd rijbewijs worden voor Limburg in Hom afgeno- In de afgelopen weken hebben voor de twintigste keer, twee groepen Duitse jongeren een deel van hun vakantie opgeofferd om te komen werken op het soldatenkerkhof in Ysselsteyn. Deze aktie droeg tot voor kort de slogan „verzoening over de graven heen". Maar in feite heeft de Duitse jeugd van vandaag niets te verzoenen. Ook burge meester Defesche wees daarop in zijn toespraak in het gemeentehuis, waar hij voor de tiende keer gastheer was van deze jongelui. De aktie - het werken op de begraafplaats - wordt nu dan ook meer gezien als een „ontmoeting tussen de volkeren". Het treffen met de jeugd van Ysselsteyn en Merselo is daar wel een voorbeeld van. Omdat het dit jaar veertig jaar gele den is, dat Nederland begon met het herbegraven van de gesneuvelde Duitse soldaten, had het bezoek van de Duitse jeugd een bepaald cachet. Dat werd ook onder woorden gebracht door de generaal-konsul van de Bondsrepubliek én een vertegenwoordiger van de Duitse Ambasade. Zoals te doen gebruikelijk werd de eerste groep jongeren in Venrays gemeentehuis ontvangen. De jongens waren afkomstig uit Kanzach; alle leden van de Katholieke Jeugdbeweging. De tweede groep was te gast bij burgemees ter Hahn van Meerlo-Wanssum. Zij waren afkomstig uit Stockach en zijn lid van de Kolping jeugdbeweging. Deze tweede groep was het grootst in aantal: 42. Dat waren er te veel om in de barakken onder te brengen. Dank zij de medewerking van de Duitse legerplaats Budel, de Onderofficierenschool te Weert en de Pr. Hendrikkazerne te Blerick kon een grote legertent voor de jongens worden ingericht. De Toerclub Overloon organiseert a.s. zondag voor de 13e maal de Bevrij dingsrit, over afstanden van 25, 40, 60 en 100 km. Deze tocht is een toertocht en een gezinstocht. Na het grote succes van de fiets vierdaagse verwacht de organiserende TKO wederom een grote belangstelling voor de gezinsrit. De afstanden 25 en 40 km .zijn uitermate geschikt voor een gezinstocht, terwijl de 60 en 100 km meer voor de toerrijders zijn. Voor elke afstand is er een rust- en controleplaats, die tevens gebruikt wordt om de deelnemers een versnape ring aan te bieden. Deze prachtige fietstocht waar ieder een aan kan deelnemen, voert de fiets- liefhebbers door de mooiste plekjes van onze omgeving. De gehele route is aangegeven met bordjes terwijl U tevens bij de start een routebeschrijving in ontvangst kunt nemen. Na goed vol brengen van deze bevrijdingsrit is er voor die deelnemers een prachtige her innering. Hopelijk dat wij als TKO weer veel fietsliefhebbers mogen begroeten. Enkele motieven om juist aan deze Bevrijdingsrit deel te nemen: er is keuze uit vier verschillende afstanden zodat ook het hele gezin kan deelnemen; zowel de echte recrcatiefietser als met de meer geoefende toerrijder is rekening gehouden; U komt en ziet delen van de mooie omgeving, die U misschien nog nooit eerder gezien heeft; er is een rustplaats; het inschrijfgeld is zo laag moge lijk gehouden. De inschrijving voor deze tocht is bij 't Hof van Loon (bij het museum). Men kan inschrijven van 7.00 tot 11.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 6,- voor volwassenen of 3,- (zonder herinne ring) en 3,- voor de jeugd. De bevrijdingsrit op zondag 17 augustus wordt verreden onder de NRTU. Voor meer informatie: J. Arts, tel. 04788-1879. RESTAURANT In de Keulsche Pot Fondue-. Gourmet- en specialiteiten restaurant Voor informatie of reservering TEL. 04788-1774 HOLTHESEOIJK 2 OVERLOON Onder auspiciën van de Stichting Venrayse Kunstkring is deze week een expositie van Ank Biemans uit Sambeek geopend in de foyer van de Venrayse schouwburg. Op deze expositie laat Ank Biemans een overzicht zien van haar werken uit de laatste jaren. De tentoonstelling loopt tot 28 augustus en is geopend van maandag t.m. vrijdag van 9 tot 12 en 14 tot 17 uur. Deze bijzondere expositie heeft de titel „Weefsels" meegekregen. Weefsels roepen vaak gedachten op van wollige wandtapijten of ruimtelijk futuristisch aandoende zwevende lappen stof in uitbundige vormgeving. Dit is op de expositie niet te zien. De weefsels van Ank Biemans zijn zeer fraaie en ingetogen werkstukken' het zijn uitingen van haar ideeën. Gevoelens, belevingen worden in haar beeldtaal teruggebracht tot het meest essentiële en vorm gegeven in geweven abstractie, bijna geometrische compo sities met materialen die ook al weer niet zo voor de hand liggen, t.w. linnen en zijde. Het weveb van de dunne garens is een ongelooflijk arbeidsintensief ambacht. Ank Biemans beheerst dit vak volko men en is wars van het gebroddel met textiele vezels. Een van de tentoon gestelde weefsels is exemplarisch voor haar vakkundigheid: kleine vierkanten in rode tinten, fijne linnen draden en nog fijnere van zijde verweven 156 verschillende carré's tot een eenheid. Ank Biemans woont en werkt in Sambeek. Zij oefent naast haar kunste naarschap een beroep uit als docente aan de instituten voor kunstzinnige vorming in het Land van Cuijk en Nijmegen. WOLBOETIEK Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjeswol - Neveda- - Annv Blatt - In 1985 werd door de gemeente Vierlingsbeek aan de Stichting Bota nische Tuin Overloon één hectare grond ter beschikking gesteld ter realisering van een botanische tuin. Dit jaar werd deze oppervlakte nog eens met een halve hectare uitgebreid. Deze geste van de gemeente was het startsein voor de aanlegwerkzaamheden van de tuin, een wens die al sedert 1980 leefde en begon met de aanleg van een eerste kweektuin. Nu wordt, met behulp van subsidie van de gemeente Vierlingsbeek en van enkele andere instanties in rap tempo gewerkt aan de aanleg van deze tuin, die op 28 mei 1987 voor het publiek wordt opengesteld. De tuin zal te karakteriseren zijn als een heemtuin, hetgeen betekent dat het als het ware een nabootsing in klein bestek is van een aantal voor ons land kenmerkende terreintypen. Op deze wijze kan worden gestreefd naar instandhouding en bescherming van onze flora en de noodzakelijke ver scheidenheid aan groeiplaatsfactoren. Dit alles wil overigens geenszins zeggen dat er geen uitheemse soorten in zullen worden opgenomen. In de rhododen- dron/azaleatuin, de Chinees-Japanse tuin en de exoten tuin zullen ook plantensoorten te zien zijn die hun origine vinden in andere delen van de wereld. Behalve de biologische waarde van een dergelijke tuin biedt zij het publiek de mogelijkheid te vertoeven in haar rustige en fraaie omgeving. Exposities en rondleidingen zullen ertoe bijdragen dat de belangstelling voor de natuur en haar onderlinge samenhang gewekt zullen worden. Zoals U begrijpt vraagt aanleg van een dergelijk tuin om arbeidskracht en financiën. Deze worden o.a. geleverd door de vereniging „Vrienden van de Botanische Tuin (contributie 25,- per jaar). In ruil voor deze bijdrage wordt U gedurende het hele jaar gratis entree in de tuin geboden en een eerste keuze tijdens de verkoop van zaden en planten. Ondanks de tot nu toe ontvangen subsidies en contributiegelden is er nog onvoldoende geld beschikbaar om aanleg van de gehele tuin te realiseren, zodat wij eventuele donaties zeer op prijs zouden stellen. Indien U ons financieel steunt ontvangt U een entreekaartje thuis. Bij voorbaat heel hartelijk dank en tot ziens in onze tuin. Voor event, informatie:. Jan de Bruyn, Haarlemmermeerlaan la, 5825 AR Overloon. (Rek. nr. 14.14.15.320 Rabobank Overloon t.n.v. Stichting Botanische Tuin Overloon o.v.v. adres) ROOYSEVK Dinsdag a.s. begint voor heren 1 weer de training. Aanvang 20.30 uur. De jaarlijkse vlooienmarkt en antiek en curiosaveiling in Maashees wordt dit jaar op zaterdag 23 augustus gehouden. Deze gebeurtenis, die georganiseerd wordt door MVC, vindt plaats op het dorpsplein voor het gemeenschapshuis. Het gehele jaar door halen leden van MVC de spullen op in de wijde omgeving van Maashees en Vierlings beek. Verder wordt er steeds uitgekeken naar rest-inboedels bij verhuizingen. Ook dit jaar is er reeds een grote hoeveelheid artikelen bijeengebracht. Bijzonder inlerssante koopjes worden aangeboden op de veiling. MVC heeft namelijk een restpartij bij een antiquair kunnen overnemen. In deze, hoofd zakelijk uit Engeland afkomstige partij, zitten prachtige spullen. Klein meubilair en een mooie Godslamp zullen eveneens bij opbod verkocht worden. Aan deze vlooienmarkt is traditioneel ook weer een loterij verbonden met prachtige antieke spullen als prijzen. Op zaterdag 23 augustus kan men nog loten kopen. De marj<t start Qm i7 oo uur en duurt tot 20.00 uur. In het gemeen schapshuis begint de veiling om 20.00 uur. De toegang is gratis en vanaf 17.00 uur kan men de te veilen artikelen bekijken. Vier leden van FCC Flying Flies gaan naar de WK in Sough (engeland) te weten Mark de Bruijn, experts 8 jaar, Sabine Schoenmakers, p.p. 8/9 jaar, Freddie de Vries, experts 11 jaar en regerend wereldkampioen Peter Stip hout. Mark de Bruijn doet erg goed zijn best. Onlangs werd hij bij de EK in Weiterstadt Europees kampioen. Hij mag daarom nu naar Slough. Mark zal ook nu weer proberen bij de eerste te komen. Als tweede hebben we Sabine Schoen makers. Vorig jaar, tijdens de EK in Spanje werd zij derde. Bij de NK was zij tweede. Of zij dit jaar ook zo goed zal fietsen weten we niet want ze moet nu een jaar „hoger" rijden. Aan haar training zal het niet liggen... Freddie de Vries rijdt al vijf jaar. Hij doet nu voor de tweede keer mee. In 1983 heeft hij de WK gefietst in Slag haren als junior. Daar werd hij toen vijfde. Op de EK dit jaar eindigde hij als tweede. Freddie moet nu bij de experts van 11 jaar crossen. Peter Stiphout moet in Slough zijn wereldtitel verdedigen. Tijdens het EK stelde hij enigszins teleur en wist hij niet door te dringen in de finale. Nu zal hij er alles aan doen om zich te rehabilite ren. Twee andere leden van Flying Flies, Frank en Mirella van Melis, kunnen helaas door omstandigheden niet mee naar Engeland. Crossers, veel succes in Engeland en houdt Venrays eer hoog. Op de foto v.I.n.r. Mark de Bruijn, Peter Stiphout, Freddie de Vries. Onder: Frank van Melis, Mirella van Melis en Sabine Schoenmakers. Gezellig BOWLEN, al dan niet gecombi neerd met een goedverzorgd ETENTJE. Reserveer tijdig bij mgr.Hanssenstr 10 OOSTRUM Tel. 04780-83223 De Heimatabend te Leunen, zoals altijd in het derde weekend van augus tus, heeft altijd in het teken gestaan van blaaskapellenmuziek. In dat kader werd steeds de zaterdagavond gereserveerd voor een blaaskapel. Dit jaar speelt de uit Bakel afkomstige Aal&nder Muzi kanten. Dit uil 17 leden bestaande blaasorkest behaalde vorig jaar een eervolle derde plaats tijdens het lande lijke blaaskapellenfestival van de TROS De Aalander Muzikanten zijn in 1960 opgericht en hebben verleden jaar, ter gelegenheid van hun 25-jarig bestaan, twee elpees uitgebiacht waarop o.a. twee eigen gecomponeerde nummers van hun leider Frans v.d. Mortel. Behalve aan Tiroler Spatzen- en Tsjechische blaasmuziek wordt ook aandacht besteed aan dansmuziek van o.a. James Last, Herb Alpert e.d. zodat de dansliefhebbers niets te kort komen. Omdat alle muzikanten ook lid zijn van de plaatselijke fanfare kan men er op rekenen dat de avond zal uitgroeien tot het hoogtepunt van het muziek- weekend. Het volledige programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 20.00 uur Heimat-Abend met de Aalander Muzikanten uit Bakel. Zondagmiddag 13.00 uur Blaaskapel- lenshow met Die Fröhlichen Rüben- sammler, de Peelzwervers, Die Merlo- freunde en de Klotkapel. Alle evenementen vinden plaats in de feesttent bij Café Martens aan de Albionstraat te Leunen. De toegang is gratis. OPENBARE BIBLIOTHEEK Afd.voor de jeugd Schoolstraat 33 Afd. voor de volwassenen Julianasingel 32 VENRAY tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor de volwassenen. Ballegeer, John. Zoals alle water keert weer naar de bron: semi-roman. Een Joodse overlevende van de Tweede Wereldoorlog trouwt met een zwangere verpleegster omdat hij een erfgenaam en naamdrager wil hebben. Jong, Erica. Parachutes en kussen. Een 40-jarige vrijgevochten schrijfster probeert na haar derde scheiding een nieuw begin te maken. Lanoye, Tom. Een slagerszoon met een brilletje. Deels autobiografisch, deels absurdistische verhalen. Lee, Tanith. Vrouwen van de IJlin- gen. Een demonische prinses zwerft al kwaaddoend over de aarde op zoek naai haar verdoemde prins. Lurie, Alison. Buitenlandse verhou dingen. Een studieverblijf in Londen brengt voor twee amerikaanse weten schappers nieuw perspectief in hun privéleven. Murphy, Warren. De Grootmeester. Een Amerikaanse grootmeester moet de vlucht van de Russische wereldkam pioen scaken voorbereiden en uitvoe ren. Thijssen, Felix. Doodsvogel. Tussen een blanke soldaat en een jonge indiaan ontstaat tijdens de kolonistentijd een vriendschap, al kan de soldaat niet ver hinderen dat de stam van de indiaan verder ten onder gaai. Van Puyenbroeck, Guido. De Kring loop. Na de dood van zijn geliefde raakt een journalist in Griekenland bevriend met de weduwe van een vriend. Wolf, Christa. Kassandra: verhaal. De Trojaanse zieneres overdenkt kort voordat zij gedood zal worden, haar leven dat beheerst werd door de oorlog rond Troje. Lidmaatschap voor de jeugd tot 18 jaar gratis!!!! OPENINGSTIJDEN afdeling voor de jeugd: maandag 14.00-18.00 uur dinsdag 14.00-18.00 uur woensdag 14.00-18.00 uur donderdag 14.00-18.00 uur vrijdag 14.00-20.30 uur 28 juli t.m. 10 augustus Een kinder-zonnebril, rood montuur jonge zwart-grijze poes een poes zilveren herenhorloge met stalen band beige jas met rode opzetstukken, merk BF zwarte jas met rode voering blauw/groene jack met strepen portemonnee met twee vakken met inhoud twee sleutels aan zwart label, 1 fietssleutel en een met geel heft autosleutels no. W 077660 sleutelbos aan bruin leren etui met 6 sleutels zwarte sleuteletui met 7 sleutels fietssleutel met bruin label blauw etui met twee kleine sleuteltjes sleutelring aan bruin riempje met 3 sleutels van Nissan Sleutel merk Silca Italië met opschrift hendriks uden ring met drie sleutels beige etui met twee sleutels, merk Benco en Nemef donkerrood etui met twee sleutels grijs sleuteletui met twee sleutels, merk Batu en Ces een losse sleutel linnen tas van Pax Christie, inhoudende kinderkleding plastic draagtas inhoudende dameskle ding kapje van een camera, merk Fujica 51 mm fietspom, merk SKS groene herenfiets, Vrijbuiter Holland Sport, framenr. 819891 bruine dames fiets, Vrijbuiter Sport, framenr. 6277050 groene damesfiets, merk Gazelle Sport, framenr. GM 815166 rode damesfiets, merk Amsterdam, framenr. 40805 groene herenfiets, merk Gicom Grand Sport, framenr. 1117005 bruine herenfiets, merk Gazelle, framenr. 2995497 groene damesfiets, merk Batavus, framenr. 901188 zwarte herenfiets, merk Kaptein Strada, framenr. 926764 bruine damesfiets, merk Cové, frame nr. 827172. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. Aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht slaagde voor Basis-arts, Richard Janssen uit Venray. Henriëtte van Els is geslaagd voor de Gelderse leergangen te Nijmegen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wiltgen: J. WITTGEN Langstraat 76 tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein 8 tel. 81393 DR. VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Tel. 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan 2 tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSEN PRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. H. KREMER Mgr. Nolenslr. 12 tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J.M. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN te Horst tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur vour Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor hel afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureuu en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur cn uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „I.andweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m, do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 K AMF.RBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiënlenbelangenbeharliging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA PATIËNTEN VF.R. VENRAY Tel. 82750

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3