HINDERWET HINDERWET HINDERWET Museum zoekt suppoosten Standwerkers concours en Jaarmarkt in Venray OUD PAPIER Wegafsluiting en omleiding Z.O. bus TENTOONSTELLING MONUMENTJES VAN DEVOTIE Vervallen spreekuur Tsjernobyl en uw vacantie PEEL EN MAAS Afsluiting Grote Markt en Henseniusplein Diepeling verboden zwemwater Openingstijd zwembad Tijdelijke afsluiting kruispunt Timmermannsweg Grauwveen P. Janssenweg De commissie van beheer voor hei ge schied en oudheidkundig museum Ven- ray heeft al verschillende keren het ver zoek gekregen - met name van de plaat selijke VVV - om verruiming van de openingstijden van het museum. Dankzij de medewerking van vele vrijwilligers is het museum thans op elke woensdag- en zaterdagmiddag geopend van 14 tot 17 uur. Extra openstellingen zijn er op vier zondagen aan het begin van een nieuwe tentoonstelling. De commissie wil graag gevolg geven aan het verzoek om uitbreiding van de openstellingsuren maar doen daarvoor een beroep op vrijwilligers om dat te kunnen realiseren. Gedacht wordt aan een openstelling - voorlopig als proef gedurende de zo mermaanden - op elke maandag van 10 tot 12 uuren van 14 tot 17 uur, waarmee aansluiting wordt gezocht bij de openstelling van de Grote Kerk. Mocht U interesse hebben om als sup poost in het museum werkzaam te zijn dan kunt U zich daarvoor aanmelden bij het secretariaat p/a gemeentehuis Postbus 500, 5800 AM Venray. Will U nog informatie dan wordt U die gaarne versterkt door de beheerder van het museum, de heer J. Renkens, of de secretaris van de commissie de heer P. Verbeek, tel. 04780-83838 toestel 124 of 118. Standwerkers zullen de Venrayse jaarmarkt van 21 juli, een extra feeste lijk tintje geven. Twaalf standwerkers zullen al hun overtuigingskracht, humor en wie weet wat nog meer in de schaal leggen om een plaatsbewijs te behalen voor het landelijke standwerkerscon cours in september. De in Venray strijdende standwerkers zijn aangewezen door de landelijke or ganisatie 'van standwerkers en zijn tus sen 9.00 en 16.00 uur'te vinden in de Grotestraat. De Grotestraat vormt de verbinding lussen de twee Venray marktterreinen, de Grote Markt en het Henseniusplein Gouden Leeuw terrein. De markt kooplieden zorgen op deze feestelijke markt voor versierde kramen en extra voordelige koopjes.. En dan is natuur lijk ook de vaste bezoeker van de jaar markt „Mr. X". Op beide marktterrei nen zal deze mysterieuze bezoeker waar debonnen van 5,- uitdelen die tidens de jaarmarkt bij de kooplieden kunnen worden verzilverd. De jaarmarkt duurt eveneens van 9.00 tol 16.00 uur. Dus: 21 juli: Venray uw bezoek waard. Jarenlang is het al gebruik dat in de Wijk Veltum op elke eerste zaterdag van de maand oud papier wordt opgehaald. De laatste jaren werd dit gedaan door de wijkvereniging Veltum, om zo de kas voor wijkactiviteiten te spekken. In het wijkblad „De Veitummerkro- niek" stond echter de mededeling dat om organisatorische redenen de wijkvereniging vanaf augustus geen oud papier meer zou gaan ophalen. De afdeling reiniging van de gemeente liet ons weten begrip op te kunnen bren gen voor het besluit van de wijkvereni ging maar hoopt echter dat er gauw een vereniging, liefst uit de wijk Veltum, die via het ophalen van het oud papier de verenigingskas wil spekken. Men is van mening dat maandelijks ophalen van oud papier betekent dat de wijkbewoners zich er op gaan instellen ne het papier wel zo lang willen bewa ren. Dankzij continuiteit wordt papier ophalen een succes. Ook wees de afde ling nog op het feit dat de gemeente Venray de papierophalers financieel on dersteunt, als de kiloprijs van het oud papier onder de 5 cent zakt. Het verschil wordt dan door de gemeente bijgepast. In 1985 is in de hele gemeente Venray ruim 700 ton aan oud papier opgehaald. In de wijk Veltum is ruim 54 ton opge haald, de moeite waard dus. Het zou zeer jammer zijn als het oud papier uit Veltum verdwijnt in het wekelijks huis vuil. Op vrijdag 18 juli a.s. zal in verband met de wielerronde de Ysselsteynseweg tussen Ringweg en Jan Poelsweg, tussen 18.00 en 22.00 uur, voor al het verkeer worden afgesloten. Gedurende deze pe riode zal de Z.O. bus rijden via de Rouwkuilenweg en zal de halte Ys- selsteyn vervallen. <©eöcf)ieï>= en ©uötjeibfaunbig iïluSeutn Penrap Een tentoonstelling over Venrayse wegkruisen en wegkapellen. In deze ten toonstelling zijn ongeveer 20 beelden, van oorsprong uit Venrayse wegkapel len en 10 corpora van wegkruisen te zien. Het betreft hier orginele beelden, die dateren vanaf de eerste helft van de 15e eeuw tot in onze lijd. Hei merendeel van de beeldens stamt uit de 17e en 18e eeuw. Ze zijn interessant vanuit het oog punt van religieuze (volks)kunst en kunsthistorie. Een belangrijk en bijzonder beeld in deze tentoonstelling is het beeld van de H. Oda, afkomstig uit de St. Odakapel te Merselo. In de nog bestaande kapel in Merselo staat een kopie van het ten toongestelde beeld. Het orginele beeld word gedateerd XVIe eeuw, en gegroe peerd in de Maaslandse kunst. Dit beeld is vermoedelijk van oorsprong een Ma riabeeld, deel van een laat romaanse kruisigingsgroep. Het is later verander in een afbeelding van St. Oda. Latere overschilderingen van het beeld zijn ge deeltelijk verwijderd en nu toont het de gave orginele polychromie aan de voor zijde van het beeld. Dit beeld is vermoedelijk 1919 door de bezitter verkocht aan een Haagse kunsthandel. Daar werd het opgekocht door de heer Hannema en kreeg een plaats in het Museum te Heino, waar het na deze tentoonstelling weer te be- KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen voor een vergunning inge volge de Hinderwet van M. Cleven, Eijkenhofweg 2 te Veulen voor het oprichten en in werking hebben van een varkensfokkerij en rundveehouderij, gelegen aan de Eij kenhofweg 2 te Veulen; G. Verhoeven, Timmermannsweg 108 te Ysselsteyn (Lb) voor het ex art. 6a uilbreiden wijzigen van een rund veehouderij en varkensmesterij, gelegen aan de Timmermannsweg 108 te Yssel- teyn (Lb); L. de Wit, Timmermannsweg 111 te Ysselsteyn (Lb) voor het uitbreiden van een varkensmesterij, gelegen aan de Timmermannsweg 111 te Ysselsteyn (Lb); J. Schepers, Rouwkuilenweg 39 te Ysselsteyn (Lb) voor het oprichten en in werking hebben van een varkensfokke rij, gelegen aan de Rouwkuilenweg (ong) te Ysselsteyn (Lb); Varkensonderzoekcentrum Nieuw Dalland BV, Rozendaal 1 te Merselo voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensonderzoekcentrum, ge legen aan hei Rozendaal 1 te Merselo. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 17 augustus 1986, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan levens gelegenheid wordt gegeven tot een gé-' dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 17 juli 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd Namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 9 juli 1986 voor de onderstaande bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na da tum van vergunningverlening. het bouwen van een zeugenstal met machineloods aan de Rosmolenweg 8 te Oostrum t.n.v. Maatschap Peters; het uitbreiden van een varkensstal aan de Matthiasstraat 3 te Castenray, t.n.v. H.T.L. Willems; hel vergroten van een berging aan de Puttenweg 1 te Ysselsteyn t.n.v. A.W.M. Claessens; hel uitbreiden van varkensstallen aan Op de Ries 8 te Merselo t.n.v. H. v.d. Laar, Peeldijk 9 te Milheze; het bouwen van een loods stie- renstal aan de Timmermannstweg 68 te Ysselsteyn t.n.v. J.J. Berkers; het bouwen van een opslagruimte aan Lovinckplein 6 te Ysselsteyn t.n.v. Electro technisch installatie Bureau Gebr. Keijsers b.v.; het uitbreiden van een clubhuis op het sportpark te Leunen t.n.v. Bestuur Voetbal Leunen, p.a. Brienshoekweg 3 te Leunen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Vicarieweg 26 te Leunen, t.n.v. A.J.M. van Hees; het bouwen van een duivenhok aan de Vicarieweg 21 te Leunen, t.n.v. J.G.M. Achten. Venray, 17 juli 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het uitbreiden an een berging aan Rondeveld 18 te Leunen, t.n.v. P.J.T.M. Bonants; het verbouwen van een opslagsor- teerruimte aan de Spurkterweg 2 te Ven ray, t.n.v. J.B.A.J. Cox, Akelei96 te Venray; het bouwen van een garage aan de Stationsweg 17 te Vneray t.n.v. C.A.M. v.d. Groes; het bouwen van een hobby-kasje aan de St. Jozeflaan 64 te Smakt t.n.v. G.J.M. Hermsen; het bouwen van een hondenver- blijf aan Bingelkruid 49 te Venray t.n.v. J.T.H. Kweens; het verbouwen en uitbreiden van een garage berging aan Rondeveld 33 te Leunen, t.n.v. H.C.M. Ouwerkerk; hel verbouwen van een woning aan de Vollenbergstraat 28 te Venray t.n.v. M.W.A. Voss; het bouwen van drie woningen aan de Binnenhof te Oostrum, t.n.v, bouwbedrijf J. Raedts en Zn. c.v. Mgr. Hanssenstraal 57 te Oostrum; het uitbreiden van een garagebe drijf aan de Raadhuisstraat 38 te Ven ray, t.n.v. Garage Van Haren b.v.; het uitbreiden van een woning aan de Arkstraat 27 te Venray, t.n.v. F.J.J. Bonants. Burgemeester en wethouders zijn voor nemens aan deze bouwplannen mede werking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 18 juli 1986 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke orde ning en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tol 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren, schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 17 juli 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. wonderen is. Voor duur van deze ten toonstelling werd het in bruikleen af gestaan door de Stichting Hannema-de Sterusfundatie Het Nijenhuis te Heino. Het museum in Venray is geopend op woensdag en zaterdagmiddag van 14.00- 17.00 uur. Groepen, kunnen buiten de ze uren het museum bezoeken, maar moeten hiervoor eerst een afspraak ma ken met de beheerder, telefoon 04780- 83838 tst. 124. De toegangsprijs bedraagt volwasse nen/ 1,-, kinderen van 6-16 jaar 0,50 bezitters van een bejaardenpas, CJP 0,50 bezitters museumjaarkaart, gra tis toegang. In verband met afwezigheid komt maandag 21 juli a.s. het spreekuur te vervallen van de wethouders mevr. E.M.M.A. Hoppenreijs-de Loo en J.A.A. van Oers. Voor dringende geval len kan men kontakt opnemen met de behandelende afdelingen. riole, lMf.rU Za.cr.~i AfJcr. I j PflfMDCKoP KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: F. van den Munckhof, Puttenweg 47 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een legkippenhouderij gelegen aan de Put tenweg 47 te Ysselsteyn (Lb); Dinghs aannemingsbedrijf BV Lollebeekweg 54 te Castenray voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een inrichting voor machinale hout bewerking gelegen aan de Lollebeekweg 54 te Castenray; postitief te beschikken onder het stel len van voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat I te Venray, ter in zage en wel tot 31 juli 1986, elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde Schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 17 juli 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene en economische zaken. A. de Blaaij Sinds het ongeval met de kerncentrale in Tsjernobyl zijn door de rijksoverheid een groot aantal reisadviezen verstrekt. Via deze reisadviezen gaf het ministerie van Volksgezondheid aan waar men volgens Nederlandse maatstaven met een gerust hart op vacantie kan gaan en ten aanzien van welke reisdoelen een ze kere voorzichtigheid in acht moet wor den genomen. Uit de adviezen bljikt dat vacantie in 1 Oekraine en Litouwen (zeg maar hel rampgebied) worden afgeraden. 2 Oost Duitsland, Polen, Roemenie, Hongarije, Tsjecheslowakije, Bulgarije, Joegeslavie, Albanië en de overige ge bieden van Rusland gewoon kunnen doorgaan. M.b.t. het eten dient men in deze landen op de hoede te zijn. 3 Zuid Duitsland, Zweden, Oosten rijk, Italië, Zwitserland, Griekenland, en Finland kunnen eveneens gewoon doorgaan. In deze landen wordt in het algemeen op adequate wijze het voedsel gecontroleerd op radioactieve besmet ting. Men mag er op vertrouwen dat besmet voedsel uit de handel wordt ge nomen. Zowel voor landen uit groep 2 als uit groep 3 wordt afgeraden het eten van wild en het drinken van melk direct van de koe. De diverse reisadviezen en andere in formatie over maatregelen die genomen zijn n.a.v. de kerncentrale rampen voor een groot deel alweer ingetrokken zijn door het ministerie van volksgezond heid en milieuhygiëne gebundeld. Een exemplaar daarvan ligt ter inzage op 107 van het raadhuis (afd. sociaal culturele en maatschappelijke zaken). uw weekblad Bij gelegenheid van de fiets 4-daagse „De Peel" en het in verband daarmee door de coöperatieve vereniging „het Winkelcentrum Venray" georganiseer de „gekke fietsen"-circuit zijn op 18 ju li van 08.00 tot 21.00 uur het Henseni usplein en de Grote Markt voor het par keren van auto's afgesloten. Het Hense niusplein wordt gebruikt voor het stal len van de fietsen van de naar verwach ting 5 a 6000 4-daagse deelnemers, ter wijl op de Grote Markt een fietscircuit zal worden uitgezet. Uit een oogpunt van verkeersveiligheid zullen Hofstraat, Grote Markt en Marktstraat voor alle verkeer behalve fietsers en voetgangers worden afgesloten (maatregel vergelijk baar als bij afsluiting in verband met de weekmarkt). Het is niet toegestaan om in de zan- dafgraving de Diepeling te zwemmen, te surfen e.d. Het is begrijpelijk dat in de ze warme tijden de verkoeling van het water wordt opgezocht, maar de Diepe ling is levensgevaarlijk. De Diepeling is op sommige plaatsen meer dan 15 meter diep. Als gevolg hiervan ontstaat er een onderstroming van koud water, waar door de waterrecreant naar de diepte wordt gezogen. Doordat de zandafgra- ving niet is afgewerkt zijn er nog op zeer vele plaatsen steile tot zeer steile taluds waardoor men snel kopje onder kan gaan. Maar los van dit alles geldt dat de zandafgraving verboden terrein is. In de grote vakantie van 14 juli tm 25 augustus, gelden de volgen de openingstijden van de buite naccommodatie en. buitenbaden van het gemeentelijk zwembad. Maandag tm vrijdag van 10.00- 19.00 uur. Zaterdag en zondag van 10.00-18.00 uur. In deze periode is het binnen bad in verband met onderhouds werkzaamheden gesloten. In verband met noodzakelijke riole ringswerkzaamheden zal vanaf half au gustus tot begin september a.s. het bo vengenoemde kruispunt in Ysselsteyn voor alle verkeer zij afgesloten. Middels oranje borden zal een omlei dingsroute worden aangegeven via de Kerkweg en Ringweg (zie bijgaande schets) De omleidingsroute is niet geschikt voor zware transporten: voor deze ver- keerscategorie is de route Puttenweg Paardekopweg wel geschikt. Voor verdere informatie kunt U con tact opnemen met de afdeling Openbare werken en Verkeer. Vragen..? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 9 juli 1986 vergunning is verleend in gevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: G.M.J. Vergeldt, Timmermanns weg 13 te Ysselteyn (Lb) voor het uit breiden en wijzigen van een rundvee houderij en varkensfokkerij gelegen aan de Timmermannsweg (ong) te Ys selsteyn (Lb); Pluimveebedrijf Nelissen BV, Rotven 8 te Oirlo (Lb) voor het uitbrei den en wijzigen van een legkippenhou derij gelegen aan het Rotven (ong) te Oirlo (Lb); L. v. Dijck, Heidseweg 9 te Heide voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij gelegen aan de Heidseweg 9 te Heide; De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 17 juli 1986 tot 17 augustus 1986 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 17 augustus 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 17 juli 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij AUTOBRAND Vrijdagmiddag rond 12.00 uur ge raakte op het Nassauplein een nieuwe personenauto, terwijl de motor statio nair liep, plotseling in brand. Deskundi gen sluiten oververhitting en daardoor gasvorming niet uit. De eigenaar/be stuurder wist snel de brandweer te waar schuwen. Ondanks dat de brandweer snel ter plaatse was, kon alleen nog worden nageblust. De auto kan als verloren worden beschouwd. Evenals vorig jaar moeten we echter constateren dat velen, ja zeer velen, dit verbod negeren. De gemeente en de po litie vertrouwen erop dat men zich niet onnodig aan gevaren wil bloot stellen en zich aan het verbod om het terrein te be treden zal houden. BRANDWEERMAN DOOR RODE LICHT Op weg naar een autobrand reed de officier van dienst van het brandweer korps op de Oostsingel door het rode verkeerslicht. Een 45-jarige Venrayse dame wilde per fiets oversteken, want voor haar stond het licht op groen. Bij dat oversteken werd ze door de perso nenauto, bestuurd door de brandweer man, aangereden. Ze liep geen ernstige verwondingen op. Venrays politie zal procesverbaal opmken terzake dat rijden door het rode verkeerslicht. Ook al wil een officier van dienst van de brandweer snel naar de kazerne, ook hij moet zich houden aan de normale ver keersregels.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 10