VERENIGINGSNIEUWS w VENRAY'S MANNENKOOR Koninklijke Harmonie Euterpe ZANGERS VAN SINT FRANS VENRODE CRESCENDO PEEL EN MAAS uw weekblad ARS MUSICA KINDERKOOR de BANDELIEREN M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN UMBRA '69 Orkestvereniging Venray OJC DINGUS JUM Merselo ROCKING tl I f RED ANGELS WIJK ZUID Wijkvereniging Veltum Buurtvereniging Brukske Buurtvereniging „De Pritter" Overloon N.J.N. Springplank Jeugd- natuurwacht Venray PEEL EN MAAS De Peelspeurders Venray Schuttersgilde St. Anna Komitee Vrouwen in de Bijstand Lourdescomité afd. Venray Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan LVB afd. Venray De Huisvriend Venray PEEL EN MAAS Dartclub In den Engel L.K.I.B. I.S.V. A.V. VENRAY Donderdag 26 juni om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur gehele koor in de kleine zaal van de Wieenhof. Maandag 30 juni bestuursvergade ring. Donderdag 3 juli om 19.30 uur repeti tie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 17 juli laatste repetitie voor de vacantie met na afloop kwartaal toepen om de VMK wisseltrofee. Wegens vakantie is er geen repetitie op 24 en 31 juli en 7 augustus. Zondag 20 juli opluistering Eucha ristieviering te Geysteren om 10.00 uur voor Fons Baltussen. Denk aan de half 8 repetitie vooral be langrijk i.v'.m. instuderen van het nieu we werk van Penders. Afmelden uitsluitend bij R. v. Mil tel. 86917. Donderdag 26 juni 20.00 uur repetitie. Donderdag 3 juli Om 19.30 uur concert jeugdórkest waarbij wij allen zijn uitgenodigd. Aan sluitend barbeque. AGENDA 23 augustus serenade 19 september serenade. 11 okt. uitw. concert met'Heel en Gre- venbricht. II 18 okt., concert met VMK. 24/25/26 okt., concertreis.Fulddl LEERLINGENOP LEIDING Donderdag 26 juni Om 18.45 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. Donderdag 3 juli Concert met barbeque ter afsluiting sei zoen voor de vakantie aanvang 19.30 uur. DRUMBAND Dinsdag 1 juli Om 19.00 uur repetitie. Donderdag 3 juli zie harmonieorkest. Bardienst: hr. Verbeek 5 juli festival te Wanssum. Bijeenkomst 16.00 uur Perdstal. Agenda: zie Harmonieorkest. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Vrijdag 27 juni Om 19.00 tot 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Maandag 30 juni laatste spelavond voor de vakantie. Dinsdag 1 juli Geen repetitie. Woensdag 2 juli Geen repetitie. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: a.s. vrijdag de laatste repeti tie voor de vakantie. Daarom beginnen we om 19.00 uur. Dat geldt zowel voor de jongens (alten en sopranen) als voor de jonge mannen (tenoren en bassen). Er wordt op gerekend dat iedereen aan wezig zal zijn. Voor de vakantie zingen we nog eenmaal de hoogmis en wel op zondag 6 juli. Dank voor het inleveren van oud papier afgelopen zaterdag. De eerstvolgende inleverdatum is zaterdag 12 juli a.s. DAMESKOOR Zaterdag 28 juni om 19.00 uur avond mis in het Schuttersveld; in officiële kle ding. Woensdag 2 juli om 19.45 uur partij repetitie voor de mezzo's en de alten om ongeveer 20.15 uur komen de sopranen erbij Donderdag 3 juli om 19.30 uur con cert in het Schuttersveld. Zondag 5 juli om 19.00 uur avondmis in de Vredeskerk. Woensdag 9 juli om 20.00 uur repeti tie voor het gehele koor. Woensdag 16 juli onze laatste repeti tie voor de vakantie. Zaterdag 19 juli trouwt ons medelid Dorien van de Heuvel. We luisteren de ze dienst om 14.30 uur muzikaal op, in de kapel van Den Hoebert. Als U verhinderd bent, graag Uw afmel ding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353 of Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Gem. zangvereniging Zondag 29 juni Zingen wij om 10.15 uur de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 2 juli Van half zeven tot half acht repetitie in het activiteitencentrum. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Dinsdag 1 juli om 19.30 uur repetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor het hele koor in De Essel, Ursulastraat. Dinsdag 8 juli laatste reptitie voor de vacantie. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij Mevr. Manders-Weyers, Oranjestraat 7 lel. 86159. Het zit erop! We hebben genoten van het kooruitstapje, de foto's zijn bij besteld, die krijgen jullie na de vakan tie. Nu wensen we jullie nog een fijne en zonnige vakantie toe en tot de eerstvol gende repetitie op Dinsdag 26 augustus. Voorlopige agenda 6 juli Wanssum, bijeenkomst 10.00 uur L.T.S. 31 Augustus, Efteling 6 September, Taptoe Venray Repetities Zondag 22 en woensdag 25 juni repti tie voor majoretten, miniretten en kórpsleden. Afmelden majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Maandag 30 juni a.s. om 18.30 uur leerlingen en om 19.30 uur hele drum band in zaal 't Trefpunt te Holthees. Bij goed weer buiten oefenen. Woensdag 2 en 9 juli repetitie om 20.15 uur voor het orkest o.l.v. L. Boogaarts Eveneens om 20.15 uur repe titie voor het klein ensemble o.l.v. A. Thijssen, in de muziekschool. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. ""SPtefeèttileik""' Vrijdag 27 juni is er in OJC' Dingus te Venray 'n swingfeest. Voor deze gele genheid is het hele cafe omgetoverd tot een spiegelpaleis. Swingen en naar jezelf kijken, alles is mogelijk. Aanvang 20.00 uur. Vrijdag 27 juni vanaf 19.00 uur disco voor de jeugd van 12 tm 15 jaar. Zaterdag geopend vanaf 20.00 uur vanaf 15 jaar. AND HIS Zondag geopend vanaf 13.00 uur te vens Matinee, met om 15.30 uur een optreden van Rocking JoJo and his Red Angels. De groep werd begin 1983 opge richt. Er werd in het begin opgetreden in gezellige cafe's, met muziek uit de 50- 60er jaren. Naarmate er meer opgetre den werd, werd ook de muziek professi oneler. Momenteel bestaat Rocking Jo jo and his red Angels uit 4 personen en twee roadies, waarvan er een zorg draagt voor de belichting en een voor de geluidmix. Het optreden wordt geheel verzorgt in orginele kleding uit de jaren 50-60. Het repetoire is geheel opge bouwd uit covers van o.a. Elvis Presly, Cliff Richard, Matchbox, Alvin Star dust, Buddy Holly en vele anderen. Al deze namen uit de goeie ouwe tijd zor gen ervoor dat men een onvergetelijke middig kan beleven. Maandag en dinsdagavond geopend vnaf 20.00 uur. Leeftijd 15 jaar. Dit jaar bestaat de wijkraad 10 jaar. Dit gaan wij vieren op 12 en 14 juli. 12 juli 10.00 uur grote kindermarkt op het schoolplein van de Claraschool Beuken laan. Tevens zullen er marktkramen ge plaatst worden waar spullen door be woners uit wijk Zuid en eventuele ande re gegadigden verkocht kunnen worden. Voor informatie b.v. kramen huren kunt U terecht bij sec. wijk Zuid Beu kenlaan 9 tel. 82302. Vanaf 12.00 uur kunnen de kinderen gratis gebruik ma ken van een groot luchtbed. Maandag 14.00 uur voor de oudere wijkbewoners in het wijkgebouw. Deze middag wordt opgeluisterd door Thei met de Trek- buul. Disco Woodpecker. Zaterdag 28 juni is er weer jeugd disco in 't Schöpke te Veltum m.m.v. Disco Woodpecker. Dit is de laatste disco van hel seizoen. De disco werd het afgelopen seizoen rede lijk bezocht, alleen jammer dat wij met de disco voor de leeftijdsgroep vanaf 14 jaar moesten stoppen wegens te wei nig belangstelling. Het nieuwe seizoen komen wij weer terug en dit zal vermoe delijk in september zijn. De data wor den nog bekend gemaakt. De disco op 28 juni is voor de jeugd vanaf 10 jaar en wij beginnen om 19.00 uur tot 21.30 uur. De entree is 1,- Ook de jeugd van andere wijken en plaatsen zijn welkom. Wij schenken geen alcohol. Vrijdag 27 juni is het weer groot feest in het wijkcentrum want 's avonds om 19.00 tot 22.00 uur wordt er een grote disco avond gehouden. Deze disco avond is bedoeld voor de kinderen van 12 tot 15 jaar. Er wordt geen alcohol ge schonken alleen limonade. Zomermarkt 28 juni. Op zaterdag 28 juni organiseert de buurtvereniging i.s.w. met de winkeliers van het Brukske weer een zomermarkt. Van 10 tot 16.00 uur is er voor de kinderen een ponywage waar ze een ritje mee kunnen maken. Er zijn nog enkele kramen vrij. U kunt de ze huren voor 35,- bij de heer W. Marsman, tel. 04780-10402. Ruilbeurs. In de maand juli en au gustus is er geen ruilbeurs. Buitengewone ledenvergadering op 2 juli a.s. om 20.00 uur in het wijkgebouw de kiosk. Opening, fusie jeugd en jonge renwerk, rondvraag, sluiten. Ter ere van het tien-jarig bestaan, opent buurtvereniging ,,De Pritter" op zondag 29 juni om 11.00 uur haar grote vlooien en kindermarkt aan de Stevens- beekseweg in Overloon. Veel oude spul len zijn opgehaald, en diverse kramen met leuke spelen voor jong en oud zijn aanwezig. Ook voor de de inwendige mens wordt gezorgd. Hobbyisten kun nen een kraam huren om hun spullen aan de man te brengen voor 35.- per dag. Voor de kinderen die lid zijn van de buurtvereniging is er gelegenheid om hun oude speelgoed te verkopen en een plaats te huren tegen betaling van 1,-. Kinderen buiten de vereniging betalen 2,50. Hebt U nog iets op te ruimen dan halen wij het graag bij U op. Belt U even naar 04788-125 CL «Ook .voorinforr matie van de huur van de kramen. Na een kleine pauze gaat onze afdeling (wij dus) er weer flink tegenaan. Zon dag is het zover. Vanaf het schouwburg plein om 8 uur 's morgens vertrekken we naar de maasheggen landschap in de buurt van Groeningen. Daar wacht ons Dick Heg, een goede vogelaar die de maasheggen met de voorkomende vo gels op zijn duimpje kent. Naast vogels kijken neemt torn ook zijn insectennetje mee om eventueel zweefvliegen te van gen en te detimineren. Wanneer het nog steeds zo warm is, kun je je zwemspul len meebrengen want na afloop van de excursie gaan we dan nog even zwem men in het schaart ven. Rest mijn nog even wat natuurhistorische feiten te ver melden (Martien) De drie van de vier to- rcnvalkenkasten die onze afdeling een aantal jaren geleden heeft opgehangen zijn bewoond, waarbij een paartje maar liefst 7 jongen op uitvliegen heeft. Dus wordt het een te gekke excursie zondag. Tot dan. Groetjes Martien. A.s. donderdag club van half 7 tot 8 uur bij goed weer gaan we naar de bos sen in Overloon. Vrijdag club van 7-9 uur. Groep 3 verzorgt het programma. Zaterdag club van half 8 tot half 10 Tot a.s. weekeind. De leiding Hallo jongens en meisjes in de vierde klassen van de basisscholen en de leden van de Jeugdnatuurwacht in de vijfde klassen. Jullie hebben inmiddels alle maal hel aanmeldingsformulier gekre gen op school. Wij hopen dat velen zich opgeven als lid en dat alle vijfde klassers lid blijven van de jeugdnatuurwacht. Zoals afgesproken het aanmeldings briefje voor donderdag 26 juni inleveren op school (dus op de dag dat dit week blad uitkomt) De opgaven worden daar na opgehaald en er wordt tevens de zo- meruitgave van de „Natuurvriend" rondgebracht. Ook ontvangen de zesde klasers die tot het laatst tot lid zijn ge bleven en degene die de meeste slempels heeft behaald nog een leuke prijs. Ook deze wordt op de scholen bezorgd. Ver der wensen wij jullie allemaal een fijne vakantie toe. Tot de volgende keer. 'n leesbare krant De Bevers gingen afgelopen weekend logeren in het huis van Lange Doener, in Hotsjietonia. Voor iedere andere scout heel dat gewoon 't Peppelshuus. Omdat Lange Doener jarig was werd er lekker friet gegeten en hadden ze 's avonds een echt kampvuur. Een speur tocht, een leuk spel op Vlakwater en lekker slapen in het gidsenlokaal. Het was allemaal even spannend voor de kinderen. Jammergenoeg werd zondag morgen verstoord doordat „boeven" ruinten ingooiden en daardoor het ple zier nogal bedierven. Financieel komen we daar altijd wel weer overheen, maar blijvend lichamelijk ot geestelijk letsel bij kinderen of leiding is een ernstige zaak. We hopen dat dit niet weer voor komt. Iedereen in 't scoutingsgebouw is hard aan het werken voor de kampen, meteen als er geen school meer is dan gaan er als diverse groepen op kamp. Wij houden U op de hoogte waar ze al lemaal naar toe gaan en wat ze doen. Nieuwe aanmeldingen voor scouts graag middels een briefje met naam, adres, tel. geboortedatum, eventueel welke avond of zaterdag graag in de brievenbus van het Peppelshuus of bij ons secretariaat Rumbastraat 1 Venray. Bevers zijn welkom in het kalenderjaar wanneer ze zes zijn, welpen en kabou ters 8, gidsen en verkenners 10/11. Lei ding vooral gidsenleiding, is ook van harte welkom. Inl.: tel. 84833 voorz. 84755 secr. of 85301. Op zondag 22 juni jl werd onder de stralende zon op schietterrein de Ende poel een schietwedstrijd gehouden tus sen het gilde van Venray, Geysteren en Heyen. De uitslag van deze middag luidt: Korps 1 Venray 2 Geysteren 3 Heyen Kampioen 1 P. Groetelaars 2 P. Willems Sr. Personeel 1 Th. Groetelaars 2 P. Volleberg 3 J. Peeters 4 J. Reijnders 5 P. Groetelaars Vrije hand 1 J. Willems 2 P. Volleberg 3 J. Reijnders Uniformenfonds 1 J. Kleeven 2 P. Willems 3 P.v.d. Brq.ek ^Tet komitee vrouwen in de bijstand nodigt alle bijstandsvrouwen uit om woensdag 2 juli een thema-ochtend bij te wonen. In een gesprek met elkaar, waar we uitgaan van onze eigen ervarin gen staat de vaak eenzame en geïsoleer de positie van de bijstandsvrouw cen traal. Denk eens aan: Alleen de zorg voor het rondkomen met weinig geld. Alleen beslissingen kunnen nemen. Al leen je kinderen opvoeden. Alleen dra gen van de reakties van buurt of familie. Alleen initiatieven nemen. Alleen kun nen zijn en nog veel meer... maar dit kan op de thema ochtend ook nog aan bod komen. Wij beginnen om 9 uur. Deelneming kost 1,- We ontmoeten el kaar in het Vrouwen Trefcentrum aan de Bachstraat 14b. Voor informatie kun je terecht bij José (80619). Kollekteweek Zoals we vorige reeds meldden, staat deze week voor het Loudescomité afd. Venray in het teken van de jaarlijkse huis-aan-huis-kollekte. Hopelijk wordt deze inmiddels traditionele aktie wederom een fi nancieel sukses. Het aantal aanvragen om naar Lourdes te mogen gaan, stijgt nog steeds. Een teken dat Lourdes nog altijd een grote trekpleister is. Voor dit jaar staat ook nog de Kinderbedevaart naar Lourdes op het programma. Dank zij de steun, die we steeds mogen ontvangen konden 25 zieken uit de gemeente Venray met de „Mei-bede vaart" naar Lourdes. Als het financieel haalbaar is, en dat hopen we, gaan in oktober een tiental kinderen met de Kinderbedevaart naar Lourdes. Reden genoeg om deze kollekte bij U van harte aan te bevelen. Foto dia-avond De foto/dia-avond wordt ook dit jaar weer gehouden in de zaal van Huize St. Vinccntius aan de Heuvelstraat te Ven ray. Degenen, die toegezegd hebben foto's beschikbaar te stellen voor deze avond, worden vriendelijk verzocht deze a.s. zaterdag klaar te leggen, want dan worden ze opgehaald. Alle zieke en gezonde pelgrims, die van 23 l/m 30 mei j.l. naar Lourdes zijn geweest: noteer maandag 7 juli, aan vang 19.00 uur. Familie en vrienden zijn uiteraard ook nu weer van harte welkom. We maken er weer een gezellige avond van. waar veel te bezien zal zijn. Afgelopen zondag hebben we deelge nomen aan het 2e bondsfeest dat gehou den werd bij de schutterij van St. Marti- nus te Maasbree. Het werd een bijzon der mooie dag voor onze vereniging. We behaalden de volgende resultaten: Mooiste geheel le prijs. Beste defile le prijs. Beste bordjesdrager le prijs. Ber- nie proficiat op naar het O.L.S. en veel succes. Mooiste koningspaar le prijs. Heer en Mevrouw Krijnen proficiat. Vaandeldrager le prijs. Jo proficiat. Ga zo door. Sappeurs le prijs. Joop en Le on proficiat en op naar het O.L.S. en veel succes. Mooiste koningin Ie prijs. Sjaan proficiat. Het muziekkorps be haalde een eerste prijs. Jongens en meis jes proficiat en ga zo door. Voor de ere prijs hebben we een 3e plaats behaald met 924,62 punten. Bij de schiet wedstrijden behaalde het zestal van Dl een eerste prijs. D2 behaalde een eervol le 6e prijs. Ga zo door, nog wat meer oefenen en we zullen nog veel van deze schutters horen. Het A zestal behaalde 17 punten het B zestal 16 punten en het C zestal ook 16 punten. Afgelopen zondag 22 juni behaalde onze solisten op het 2e bondsfeest van de bond Juliana de volgende resultaten. Nancy Alexander 36,5 pt. 2e prijs. Anja Peeters 40,5 pt. le prijs. Monica Stip hout 37 pt. 2e prijs. Bianca de Klein 39 pt. 2e prijs. Miriam Coersen 37 pt. 2e prijs. Bij het duo optreden behaalde Margo Alkim en Saskia van Gerven een le prijs met 41 pt. Proficiat en ga zo door. Afgelopen zaterdag hebben er viertal- lenwedstrijden plaatsgevonden op de schuttersweide. Er waren 11 verenigin gen. Het was een prachtige strijd die duurde tot 22.30 uur. De uitslag zul len we volgende week vermelden. De or ganisatie was in goede handen en wed perfect uitgevoerd. Ik wil iedereen be danken voor de geweldige inzet, vooral het personeel van de keukenwagen en het secretariaat, de bonnenverkoop, de harkenploeg en de technische dienst en voor die mensen die we vergeten zijn. Verder willen we de bloemenzaak Thuylshof bedanken voor het prachtige bloemstuk voor ons koningspaar. Mede hierdoor behaalde ons koningspaar deze mooie resultaten. Bedankt hiervoor. Heden donderdagavond 26 oefenen schieten op de schuttersweide aanvang 19.30 uur. A.s. zondag 29 juni is het feest van St. Jan onze patroonsheilige. Om 9.30 uur bijeenkomst op parkeerterrein nabij de Vredeskerk. Om 10.00 uur begint de Gildemis in de Vredeskerk. In deze H. Mis zuilen onze jubilarissen gehuldigd worden. Na de plechtigheid gaan we naar het gildehuis. 's Middags volgt er op het schietterrein een gezellig samen zijn en omstreeks 15.00 uur begint de 3 x 3 schietwedstrijd voor de P. Lenssen Memorialbeker, hierna volgt de schiet wedstrijd met als inzet de St. Jansbeker. De inleg voor deze laatste wedstrijd be draagt 2,50 per deelnemer. Voor deze gildedag moet iedereen verschijnen net jes in uniform en zorg er voor zwarte sokken en zwarte schoenen. Zondag 6 juli gaat de schutterij naar het O.L.S. te Stamproy. De bus vertrekt om 11.00 uur bij het Gildehuis. Zorg ervoor dat U op tijd bent. Denk ook aan vervangende kleding. In de optocht en tijdens de wedstrijden hebben we nr. 75. We komen hier volgende week nog uitgebreid op terug. Woensdag 2 juli gaan we weer fietsen. We vertrekken om kwart vóór twee bij de Vredeskerk. Ledenvergadering maandag 30 juni 1986 a.s.: Opening, notulen, bestuursmededelingen, ingekomen stuk ken, contributie, rondvraag, sluiting. Voor alle informatie en nieuwe aanmel dingen secretariaat: J. Schwachöfer. Luitstraat 515802 NC Venray. uw weekblad VIJF HORSTER ROCKERS AANGEHOUDEN Het gelukte de politie een 5-tal JHorster knapen aan te houden, die zich in Venray aan vernielingen schuldig hadden gemaakt. Het vijftal z.g. rockers, ook als zodanig gekleed en van de bekende uitrusting voorzien, o.a. fietskettingen, waren in Venray naar een hardrockoptreden geweest. Zij dachten op hun aard en wijze hun lusten te kunnen botvieren op Venrays eigen dom. Na verhoor, voorgeleiding en de mededeling dat procesverbaal zal wor den opgemaakt werden ze huiswaarts gezonden. DIEFSTAL UIT AUTO Met geweld werd toegang verkregen tot een aan de Nevadohof geparkeerde personenauto. Uit de auto werd een lange regenjas en een tas met reserve onderdelen ontvreemd. BROMFIETSER TEGEN AUTO Door het niet verlenen van voorrang, door een bromfietser uit Bergen, botste hij tegen een personenauto. Bij de botsing werd de bromfietser gewond en moest naar het ziekenhuis worden overgebracht. Team 2 van Dartclub Den Engel uit Venray kampioen 3e divisie seizoen 1985/1986 en promoveert naar de 2e divisie van de Peellenddartbond. VENRAY OMSTREKEN Sterrit L.K.I.B. Op zaterdag 21 juni werd door de Limburgse Kath. Invalidenbond de jaarlijkse sterrit georganiseerd. Er waren 7 afdelingen die deelnamen aan deze oriëntatietocht voor auto's. De heer en mevr. Wijnands, die de route uitgezet hadden, voerden de vele auto's langse de mooie natuur rond Roermond. Via foto's van de diverse splitsingen moesten de chauffeurs van de auto's hun weg zoeken. Door het mooie weer, had iedereen goed uitzicht, en was het een plezier de route te rijden. Het aankomstpunt was „De Witte Stein" te Reuver. Daar werd ons een warme maaltijd aangeboden. Daarna volgde de prijsuitreiking. Dit was de grootste verrasing vn de dag: Venray haaide voor het eerst in haar geschiedenis de Wisselbeker van de Sterrit (dit door een gedeelde eerste plaats met Maasbree). Dit was een mooi besluit van de dag, alleen onze immer aktieve fotograaf Leo Reintjes had geen foto-toestel bij zich om dit moment op de gevoelige plaat vast te leggen. Het volgend jaar zullen we er echter weer fling tegenaan moeten om de beker te verdedigen! Jaarlijkse clubavond A.s. vrijdagavond 27 juni in het „Red Stars" Tafeltenniscentrum - Kiosk la, Venray - onze jaarlijkse club avond i.v.m. afsluiting seizoen 1985/ 1986, aanvang 21.00 uur. Iedereen van sjoel-, tfeltennis- en zwemclub is van hrte welkom! Wij hopen veel leden en belangstel lenden van onze verenigingen te mogen begroeten. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. WEER SEINLAMPEN ONTVREEMD Namens de gemeente werd aangifte gedaan van diefstal van enkele seinlam pen (waarschuwingslampen) welke ge plaatst zijn op de hoek Schoolstraat- Hoenderstraat. Daardoor ontstond een gevaarlijke verkeerssituatie. Een van de seinlampen kon worden achterhaald en vermoedelijk zal de politie binnen enkele dagen de daders kunnen aanhou den. KALVEREN WEER IN WEIDE Kennelijk was er voor vier kalveren te weinig gras in een pas gemaaid weiland te Weverslo, zodat ze zich naar een betere weideplaats begaven, via de Weversloseweg. Daarom moest de politie in aktie komen. Als volleerde veedrijvers lukte het hun de koeien in een weide te drijven. Later ontfermde de eigenaar zich over zijn jongvee. CD Junioren en Pupillencompetitie zeer geslaagd Het eerste grote karwei op eigen baan heeft de Venrayse Atletiekvereniging goed geklaard. Het tijdschema werd prima gevolgd, zodat de atleten en bege leiders tevreden konden zijn. De resul taten waren: Jo. C: 2e AV Venray Regio 10651 p.: 100 m Alwin Crooymans 13.1 (le), ver 5.11 m, 4 x 100 m 51.0 (klubrecord). Michel Steeghs, Godfried Dorssers, Al- win Crooymans en Tom Alkim zorgden hierdoor voor een le nlaats. 2e werd AV De Keien uden in 51.4; 110 mH Tom Alkim le in 16.5, hoog 1.75 m le. Meisjes C: 4e AV Venray met 6110 pnt. Jo. D: AV Venray le met 6109 pnt. Ver Peter Faessen 4 m, hoog Maurice Janssen 1.45 m. Meisjes D: 2e AV Venray Regio 4737 pnt. Pup. ABC: 3e AV Venray Regio 4301 pnt. Jo. pup. ABC: le AV Venray Regio 7458 pnt. Persoonlijke records vielen er te noteren van: Chung Ming Tseng hoog 1.55 m, Janco Hoelen 100 m 14.5, Maurice v. d. Heuvel kogel 9.49 m, Michel Steeghs speer 30.88 m, Godfried Dorssers 1500 m 4.59.4, kogel 7.04 m, Ingeborg ten berge 3.71 m ver, JudithCybulskidiscus 14.88 m, Nicole de Haart 5.54 m kogel. Herenploeg 3e in Sittard Na veel geharrewar heeft de Venrayse herenploeg toch nog zijn puntentotaal van de eerste wedstrijd weten te verbe teren. Met 6271 p. werd een 3e plaats tussen de 6 deelnemende ploegen be haald. De resultaten waren: 4 x 100 m 49.5, discus Frank Kol 22.42 m (5e), speer Frank Kol 34.83 m (5e), kogel Dimi Alkim 8.71 .m 15ö, hops eeji pitsen- de 1.80 m. (Venrays competitierecord!) van Dimi Alkim (2e), 110 mH Udo Engelke 19.0 (3e), 400 m Udo Engelke 52.4 (persoonlijke tijd en tevens klub record) 3e, Mart van Rooy 1500 m in 4.30.1 (4e), 5000 m Gerrit Loonen (le) in een knppe 16.12, 100 m Mart Hen driks 12.2 (5e), ver Mart Hendriks 5.46 m(3e). Trainingen: Dinsdag: 18.30-21.00 u. sen. en jun. AB Woensdag: 19.00-20.00 pup. 19.00-20.30 jun. Cd Donderdag: 19.00-20.30 sen. jun AB Vrijdag: 19.00-20.30 jun. CD zterdag: 10.00-11.00 pup. 11.00-12.30 vrije training. Wedstrijdagenda: 27 juli: sen. en jun. AB te Sittard. 29 juni 100 km estafette Vaals Venlo. 1 juli sen. en jun. AB te Helmond 1 juli sen. en jun. AB te Venlo 4 juli sen. en jun. AB te Venray. REKREATIEGROEP VENRAY-REGIO A.s. zaterdag trimmen we aan de Schadijker bossen in Meterik. Hier wordt het normale programma afge werkt, alleen voor de aanwezige estafet te-lopers is er een aangepaste training. Op zondag lopen we in Venray om 09.00 uur vanaf het Vlakwaterparkoers. Dinsdag- en donderdagavond lopen we in Sevenum om 19.30 uur vanaf de parkeerplaats de Steegberg. Op donderdagavond begint de begin- nersgroep in Venray om 19.00 uur vanaf de „Perdstal". De gevorderden lopen vanaf 20.00 uur vanaf dezelfde plaats. V/a: V Gezamelijke streekposten Bezorgt uw post y ^JtÊÊtÊÈ snel en korrekt! .IjmPW 20 tot 50% goedkoper! ggggfffl Vandaag gepost, morgen bezorgt in geheel Brabant en Limburg. Stadspost Venray tel. 04780-85357 Streekpost Helden/Maasbree tel. 04765-1284 Streekpost Horst/Sevenum tel. 04767-2141 21 punten 19 punten 16 punten Geysteren Venray Geysteren Venray Geysteren Venray Geysteren Venray Venray Venray Geysteren Venray Venray

Peel en Maas | 1986 | | pagina 9