DEMONSTRATIE DE VERFHAL van corpan Duivensport S.V. Venray S.V. Merselo H.V. Manual RED CAPS Flying Flies St. Christoffel MCC Venray BILJARTEN SPIO NIEUWS SPORT IN VENRAY en advies van echte schilders nu zaterdag van 10 tot 4 uur verfhal Rooyse Volleybal Kombinatie S.V.V. Veteranen ONA Veteranen HENGELSPORT TRIMCLUB RUITERSPORT Fietscross Oostrum PEEL EN MAAS TWC Oostrum WOLBOETIEK HANDBOOG Tennisclub Venray P.D.V. DE ZWALUW Bent U van plan het buitenschilderwerk van Uw huis te doen? Indien U de juiste voorbehandeling doet, gaat Uw schilderwerk jaren langer mee. Wij laten U zaterdag zien wat belangrijk is vóór U gaat schilderen. Wat U moet doen om houtrot te voorkomen. Als U kozijnen door houtrot zijn aangetast laten wij zien hoe dit afdoende gerepareerd kan worden. De diverse mogelijkheden hoe oude verflagen verwijderd kunnen worden. Uiteraard kunt U voor alle andere vragen bij ons terecht, want onze schil ders staan klaar om Uw vragen te beantwoorden. poststraat (achter het postkantoor) Kom en maak gebruik van onze kennis, zonder dat dit verplicht tot kopen, telefoon 82810 VETERANEN: Uitslag zaterdag 21 juni: Hento-Venray 0-2 Programma zaterdag 28 juni 1986: Deume-Venray 17.00 vertrek 16.00 uur Afmelden: F. Philipsen, tel. 04787-758. Dit is de laatste wedstrijd voor de vakantie. Onze eerstvolgende wedstrijd is op 9 aug. in en tegen Liessel. Wij wensen eenieder een fijne vakantie. AFD. VETERANEN: Programma zaterdag 28 juni: Terrein Wanssum: Merselo-Meerlo 16.30 vertrek 15.45 uur Weekend 21-22 juni: Uitslag van het onderlinge toernooi. Ie groep 3; 2e groep 2; 3e groep 4; 4e groep 1. Uitslag Familietoernooi: Prestatie: Poule 1: I. Verheggen Massief Eiken Meubelen; 2. Altink 1,3. Litjens, 4. Kessels. Recreatie: Poule 2: 1. Bosch 1, 2. De Prutsers, 3. Boeringa, 4. Stoffer en Blik, 5. Saamena, 6 Terwijn. Poule 3: 1. De M.E. club; 2. Bosch 2, 3. Frans- sen; 4. AV Venray Regio; 5. Smeets; 6. De Playboys. Poule 4: 1. HV Sportief; 2. Wieënhof; 3. Altink 2; 4. De Kliitskes; 5. Break-out; 6. De Poest. Poule 5: 1. Kersten; 2. Smetsers; 3. Jacobs; 4. De Flters; 5. De Klungels; 6. Kéja. A.s. weekeinde staan de laatste 2 ronden van het Indoor kampioenschap op het programma. Zaterdag 28 juni: volleybal. Hieraan nemen we geen deel. Deze dag is de organisatie in onze handen. Het duurt van 13.00-19.00 uur. Zondag 29 juni: zaalvoetbal. 13.00 - 19.00 uur in sporthal De Wetteling. Van onze vereniging nemen deeL. Dames: Maj Linders, Ellis van den Hoogenhof, Ingrid de Bruyn, Harriet Overbeek, Sjouk Vollenberg en Anita v. d. Laar. Heren: Peter Jeuken, Boebie v. d. Weiden, Theo Jacobs, Leon Verberkt, Theo Jacobs, Jos Arts, Sander Poos, Hans de Bruijn en Piet Alaerds. We verwachten deze mensen op het aangegeven tijdstip op de aangegeven plaats. Na een prettig weekénd gehad te heb ben en toch nog mooie uitslagen, kun nen we er weer tegen. Het weer laat ons nu niet in de steek en ik hoop dat het zo zal blijven tot het einde van de competitie. De uitslagen zijn als volgt: zaterdag 21 jun.: HB pup. Red Caps-DVS 1 13-12 HBasp. Red Caps-Zulpich 5-15 HB jun. Red Caps-Maastricht 12-5 zondag 22 juni: HB sen. Bulfighlers-Red Caps 8-19 SB senPSV 2-Red Caps 22-4 Voor de HB en SB senioren heb ik nog een extra bericht. Zaterdag 28 juni hebben we de wed strijd tegen The Red Caps in Amers foort. We vertrekken vanaf De Klomp om 10.00 uur. Zorg dat je er allemaal bent en denk aan de 10,— voor de barbeque. Willen diegenen die nog willen reageren voor wat het rijden betreft, opbellen naar Gijs tel. 81529 dan weten we hoeveel wagens er beschikbaar zijn. Programma volgende week: zaterdag 28 juni: HB jun. Red Caps-All Stars a. 12.00 zondag 29 juni: HB sen. Red Caps-Cort. Meppers 12.00 Veel succes en een sportief zonnig weekend gewenst. De wedstrijd tegen Bergen is afgelast. Programma 28 juni: SVV—Well 17.00 H. Baartman, W. Baartman, C. .Coppus, R. de Klerk, V. Lucassen, E. v. Mill, P. Smits, J. Smits, H. Swagho- ven, T. Swinkels, J. Vievermans, P. Volleberg, P. Gommans. A. Meyer (grensrechter). Afgelopen zaterdag speelden we uit tegen Kessel. In de eerste helft van de wedstrijd wisten we eenmaal te scoren. Na de rust scoorden we nog tweemaal en Kessel eenmaal. Door beide teams werd er goed gevoetbald en goed samen gespeeld. Deze wedstrijd was van de eerste minuut tot de laatste minuut zeer sportief. A.s. zaterdag spelen we thuis tegen Liessel. Deze wedstrijd wordt gespeeld op een veld liggend in de Steeg in Sevenum. Aanvang 16.00 uur. Vertrek 15.00 uur v.a. Café Klomp. H.S.F „DE VRIENDSCHAP" NOORD LIMBURG Zondag 22 juni was de Jeugdselectie- wedstrijd te Grubbenvorst. Hieraan namen 27 jeugdvissertjes deel en de vangst was zeer goed; in totaal werd er 80 meter en 56 centrimeter gevangen. Uitslag: 1Govert Stijn, Grubbenvorst 1213 cm 2. Roy v. d. Laar, Grubbenvorst 753 cm 3. Rob Wijnhoven, Oostrum 561 cm 4. Vico Baltissen, Well 528 cm 5. Eddy Peeters, Grubbenvorst 508 cm Mogen wij alle deelnemers, die naar de N.K. gaan veel succes wensen en Rob Wijnhoven die naar de W.K. te Wenen gaal, ook veel succes toewensen. A.s. zondag 29 juni tweede selectie wedstrijd te Afferden. Bijeenkomst om 08.00 uur bij zaal Raymakers te Affer den; er wordt gevist van 10.30 - 13.30 uur om ongeveer 15.30 uur prijsuitrei king van de korpsen. H.S.V. 'T ALVERTJE OOSTRUM Zaterdag 21 juni gescheiden koppel wedstrijd te Siebengewald. Hier behaal de het koppel Huub Hendriks en Mat van Mil een 2e plaats en Pieter Kunen en Hay Lenssen een 9e plaats. Op de Jeugdselectiewedstrijd te Grubbenvorst, werd Rob Wijnhoven vierde, van de 27 vissertjes. A.s. zaterdag 28 juni Zomerkoning K.H., ook zaterdag koppelwedstrijd te Wellerlooi. Nummers afhalen vanaf 11.30 uur bij café Vroemen. Opgeven voor deze wedstrijden tot donderdag 20.00 uur. Zondag 29 juni 2e selectiewedstrijd te Afferden. Nummers afhalen vanaf 08.00 uur; er wordt gevist van 10.30 - 13.30 uur. Na deze wedstrijd prijsuit reiking van de korpsen. H.S.V. DE ROERDOMP De woensdag j.l. gehouden le jeugd- kongswedstrijd is gewonnen door Bart Willems met 990 gr. 2e R. Hain met 610 gr. en 3e G. v. Mill met 570 gr. Tijdens de zaterdag j.l. gehouden koppelwedstrijd van Siebengewald werd le het koppel R. Vlemmings - H. v. d. Hoogenhof; 4e B. v. d. Beuken - B. v. d. Bereken en 6e C. Roeffen - L. v. d. Hoogenhof. De derde koningswedstrijd bij de korte hengels is gewonnen door Th. Creemers met 3770 gr. 2e R. Swinkels 1650 gr. en 3e K. Muyres. Bij de lange hengels werd le L. v. d. Hoogenhof, 2e H. v. d. Hoogenhof en 3e P. v. d. Hoogenhof. A.s. zaterdag koppelwedstrijd Wel lerlooi. A.s. zondag 2e selectiewedstrijd te Afferden. Opgeven bij H. v. d. Heuvel, tot donderdagavond. Nieuwe (jeugd)leden kunnen voor hun vergunningen terecht bij H. v. d. Heuvel, Langeweg 38, Venray, tel. 86569. In en rondom Venray zie je het aantal trimmers en joggers weer sterk toene men. Veel mannen en vrouwen gaan in zien dat hun lichaam duidelijk profijt heeft van het regelmatig lopen. Ervaring heeft echter wel geleerd, dat het vooral wanneer hel werkelijk aankomt op het doorzetten waarmee men begonnen is het alleen bezig zijn soms een probleem kan zijn. Waarom niet het besluit geno men om aan te sluiten bij de trimclub, niet gebonden zijn, geen contributie, niet zo prestatie gericht, meer ontspan nen bezig zijn, gezamelijk lopen in en rond Venray op vaste tijden, vooral het samen bezig zijn met gelijke interesse kan een goede stimulans zijn om de ge zochte conditie, uithoudingsvermogen of andere goede kanten die aan het trim men verbonden zijn te (her)ontdekken, maar vooral ook in stand te houden, om de duidelijk positieve veranderingen in geest en lichaam te ervaren. Onze aktiviteiten: Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een duurloop van 19 km, vanaf Ballon zuil Beekweg Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Cooperbaan cir cuit een gevarieerd trimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij Cooperbaan Beekweg. Woensdagavond: gevarieerd trimpro gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf parkeerplaats Perdstal Kempwcg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. SPIO CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 1986 Als afsluiting van het zwemseizoen van de afdeling wedstrijdzwemmen, or ganiseert deze afdeling de clubkam pioenschappen voor alle leden van Spio. Deze kampioenschappen worden ge splitst in 2categorieën: startvergunning- houders te weten wedstrijdzwemmers en waterpolo'sters, niet startvergunning houders t.w. alle andere Spio leden, jong en oud, fdeling kunstzwemmen, en vooral ook die Spio leden die op zaterdag tot de groep elementair (les zwemmers) horen. Ze worden wel verwacht dat ze tenminste A- en B-di ploma en zwem vaardigheid 1 hebben. Uiteraard zijn er pér leeftijdsgroep prijzen te behalen. Bij de niet startvergunninghouders is de groepsindeling meisjes/jongens af zonderlijk onder 10 jaar, onder 12 jaar, onder 14 jaar, boven 14 jaar. Bij de startvergunninghouders is de indeling onder 10 jaar, onder 12 jaar, onder 14 jaar, onder 16 jaar, onder 18 jaar en dames en heren. Zaterdag 28 juni begint de wedstrijd om 17.00 uur in de Meerpaal. Rugslag en schoolslag staan voor de eerste dag op het programma. Op zondag 29 juni gaan we om 16.00 uur verder met de vrije slag en de vlinderslag. Het geheel wordt afgesloten d.m.v. een waterspel, een tractatie, waarna de prijsuitreiking zal plaats vinden. Uiter aard is er voor iedere deelnemer een her inneringscertificaat met de verzwom- men tijden. Uiteraard rekenen we op veel deel nemers maar ook veel publiek. Breng je ouders mee, maar ook je oom en tante, dat die ook eens kunnen zien hoe je zwemt. Bij een fantastische buitentempera tuur én watertemperatuur wordt er nog bekeken of de wedstrijd in het buiten bad gehouden kan worden. De tijden zijn dan gewijzigd. Zater dag begint de wedstrijd om 19.00 uur en zondag om 18.30 uur. Hierover kan men telefonisch infor meren en wel op zaterdag 28 juni tussen 11.00 en 12.00 uur op het Spio kantoor tel. 88246. Denkt U aan onze algemene ledenver gadering op vrijdag 27 juni om 19.00 u. in sporthal de Wetteling. De succesvolle kunstzwemploeg van Spio na de demonstratie zondag 22 juni j.l. in Helden. In het buitenbad „De Heidense Bos sen" zag ruim 200 toeschouwers de Caribbean, Sandikan en tevens een de monstratie van figuren en zwemslagen door zes jonge kunstzwemsters. Op de foto: achterste rij v.l.n.r.: Anke, Janneke, Ynske, Dasja, Natasja, Beatte en Monica. Voorste rij: v.l.n.r.: Mirjam, Harriëtte, Manon, Michelle, Sandra, Esther en Harriëtte. Mededelingen: Zondagmiddag hebben we weer twee demonstraties. Iedereen is bij één van de twee ingedeeld. Op het bord in het zwembad kun je kijken bij welke van de twee. Voor de demonstratie in het bin nenbad beginnen we om kwart over twee met opmaken. Voor de demon stratie in het buitenbad bij de clubkam pioenschappen van de wedstrijdploeg beginnen we om kwart over zes. Clubkampioenschappen Zondag 29 juni om 9.15 uur beginnen we met de clubkampioenschappen. Zet dus je beste beentje voor! Belangstellenden zijn van harte wel kom, er is plaats en koffie genoeg. De uitslag wordt om 13.15 uur bekend gemaakt, dan weten we wie de eerste clubkampioen van de afdeling kunstzwemmen van Spio wordt. Haar naam wordt in de beker gegraveerd. De kunstzwemcommissie wenst jullie én de jury veel sukses toe. De kunstzwemsters die mee willen doen aan de sprintkampioenschappen van de afdeling wedstrijdzwemmen, die a.s. zaterdag en zondag gehouden worden, kunnen zich alsnog opgeven. Bel donderdag 26 juni tussen 19.00 en 22.00 uur (zo onveer) naar Tiny Gieles, tel. 04780-80506. We zwemmen dit keer weer in onze eigen categorie „niet start vergunning houders" 50 m. rugslag, 50 m. school slag en 50 m. vrije slag (borstcrawl). Voor verdere informatie zie het uitgebreide bericht in Peel en Maas van de afgelopen week. Ook hier - veel sukses. WEDSTRIJDZWEMMEN Zondag 22 juni gingen 7 leden van de wedstrijdgroep van zwemvereniging Spio naar hei plaatsje Willebroek om daar hun zwemkunst te testen. De uit slagen waren als volgt: Olaf Kemmelings 200 m. vrije slag 37.05 Sjoerd Vloet 2000 m. vrijeslag 33.45 Ankie Remmers2000 m. vrije slag 36.04 Nicole v.d. Bosch2000mvrijeslag37.08 Femke de Bruijn 100 mschoolslag 3e-20.14 Chantal Zandbergen 1000 m. schoolslag 24.21 PONYCLUB „ST. ISIDORUS" Uitslagen ponyconcours te Sevenum zondag j.l. Achttal 123 pnt. 4e prijs. Ind. dressuur: Ring 18 L I Anita Linskens met Pa- nouska 127 p. 4e pr. Ring 24 B II Rolnd Bloemen met Pega- sys 132 pnt. 3e pr. Ring 36 L I Karin Planje met Sacha 127 pnt. 2e pr. Springen: Klasse L Lydeke van Soest met Sydny 7e pr. Klasse D-B Silvia v. d. Velde met Rita 9e pr. Klasse C-B Anita Linskens met Panous- ka 9e pr. Zaterdag 21 juni werd de wedstrijd gehouden werd in Veghel. Hier was het geen modder maar stof. Dat bracht onze crossers echter niet van de wijs. Zie hier de uitslagen: Junioren: Gijs Wijnhoven 1, Bart Arts 3, Maurice Schoenmakers 5, John Jansen 2; Christoph Doppelbauer 1 P.P. Mirella v. Melis 2, Caroline de Bruijn 3, Sabine Schoenmakers 2, Hanneke v. d. Bungelaar 3, Monique hofmans 1, Mandy v. d. Bungelaar 3, Corrie van Els 1 Cruiser: Herman Hofmans 3. Experts: Mark de Bruijn 1, Frank v. Melis 1, Freddy de Vries 1, Rick v. Melis 7-5-5, Ramon Linders 3, Ronny Hofmans 6, Peter Heesmans 5, Carlo Heesman 5. Open klasse: Gijs Wijnhoven 6-5-5, Mark de Bruijn 3, Frank v. Melis 1, Freddie de Vries 2, Rick v. Melis 7-4-4, Peter Heesmans 4, Carlo Geesmans 4, Patrick Claessens is zaterdag in België geweest en is daar 2e geworden in de open klasse en bij de experts 9 jaar ook 2e. Zondag waren we met 21 rijders in Veghel, we hadden mooi weer, het was best druk, maar daar gaven de crossers niks om, want die fietsten op de baan. Uitslagen: Junioren: 1. Gijs 1, Sebastiaan 8, Bart 5, Christoph 2, John 3. Experts: Mark 1, Frank 2, Patrick 1, Freddie l, Ramon 3, Ronny 8, Carlo 5 en Peter manche 6-4-4. P.P.: Mirella 2, Caroline 4, Sabine 1, Monique 2, Hanneke 4, Mandy 4, Corrie 1 Cruiser: Herman 2. Open klasse: Gijs 8, Monique 5-5-6, Mark 2, Frank 2, Freddie 3, Ronny 7, Peteren Carlo4. Volgende week is de wedstrijd in Geleen en een AMEV wedstrijd in Nistelrode. Zondag 29 juni organiseert FCC Fly ing Jumpers haar 11e fietscross- wedstrijd. Voor niet licentiehouders. Deelname voor jongens en meisjes va naf 5 t/m 16 jaar. Verplicht een veilige crosshelm, valhelm, lange broek, en hemd of trui met lange mouwen. Plaats: Binnenhof Oostrum. Aanvang 13.00 uur. Inschrijfgeld 3,50. Startkaarten afhalen voor 12.30 uur. Opgave tm 27 juni bij R. Kivits, Herenpasweg 2 Oostrum lel. 04780-83530. Zondag 22 juni j.l. was het weer 'n drukte van belang in de gymzaal aan de Langeweg. Maar liefst 96 deelneemsters werden getest op hun kunnen in 6 verschillende kategorieën. Dat er door de deelneemsters en leiding flink was getraind bleek uit de uitslag, slechts 3 deelneemsters moesten helaas afgewezen worden. Ge geslaagden zijn: le graad: A. Arens, Ch. Arts, M. Vermeulen, M. Verhey, Ch. Nicolaidis, P. Reenen, B. Nunen, K. Wolters, F. Wolters, F. Zegers, L. School, J. Frederix, T. v. d. Berg, J. Muysers, N. Klaassen, M. Hop, B. Janzing, M. Bouten, B. Garsan, A. Wijnhoven, M. Litjens, J. Theeuwen, K. Janssen, A. Logtens, L. Poels, V. Nelissen, M. v. Erck, D. Aben, R. Logtens, L. Kempen, M. L;itjens, A. Theeuwen, H. v. Baal, B. Janssen, C. Josten, P. Willems, J. Willems, J. Litjens, Y. Verhoeven. 2e graad: S. Beunen, T. Hendriks, N. Gusters, J. v. Baal, H. Jacobs, E. Lenssen, H. Rutten, M. v. Arsen, J. Mooten, J. op 't Veld, J. v. Nunen, E. Garstiaans, J. Jacobs, K. Dijarrlja, J. Cuwenberg, J. v. As, A. Klaassen, D. Litjens, N. Aouaj, A. Poels, G. Sanders, D. Jentjens, J. Geurts, M. Cornelissen, E. Visser, T. Jansbeken, R. Voesten, M. Smits, A. Endropv S. Scherpenzeel, C. v. Hout. 3e graad: J. Elswijk, C. Marks, E. Janssen, W. Achten, I. Kreutz, F. Verhey, A. Jans sen, I. Wolters, S. Goossens, Ch. op 't Veld, C. Jacobs, N. de Weert, M. de Groot, S. Klijzen. 4e graad: M. Hulleman, M. Jeuken, A. v. d. Staak. 5e graad: M. Barents, P. Janssen, C. Engelke, C. Penris, A. Kusters. 6e graad: B. Pelzer. Alle geslaagden van harte gefelici teerd met jullie behaalde succes en op naar de volgende graad. Rectificatie: Kleuters voor Oostrum kunnen zich aanmelden bij Yvonne Hoex, Valken kampstraat 11, tel. 87358 en niet zoals 14 dagen geleden gemeld bij N. v. Krey. A.s. zondag is er een leiding-vergade ring. Zorg er voor dat je op tijd aanwe zig bent. De aanvang is om 10.30 uur. Tot ziens. EEN ABONNEMENT WAARD Grote individuele tijdrit trimmers Zondag a.s. wordt voor het eerst voor de trimmers een lange tijdrit georgani seerd. Indien dit experiment slaagt, zal het een vast terugkerend onderdeel van het TWC-programma worden. Om 8.00 uur worden alle trimmers van groep 1 bij het clubhuis verwacht, vanwaar we gezamenlijk vertrekken naar het parcours, gelegen op de touris- tenweg. De af te leggen afstand bedraagt 22 kilometer. De deelnemers vertrekken om de twee minuten. Een valhelm is voor dit evenement verplicht. Clubkampioenschappen De jongstleden zondag verreden tweede gedeelte van de clubkampioen schappen werd in groep 2 gewonnen door Marcel Holtackers. In groep 1 kwam Thijs Jenniskens als eerste uit de bus. Jogens, proficiat. De opkomst van de dertig trimmers was verheugend. Hierdoor zijn er nog vele kanshebbers voor de klubkampioen 1986. De grote wielerfestiviteit in Wanroy verleden weekend mag geslaagd heten. De opkomst van de renners en het pu bliek was prima. Bij de amateurs finishte Richard Rongen als 4e en Hans v. d. Munckhof als 12e. Richard Voer- mans legde bij de adspiranten A beslag op de 4e plaats. Jan Geurtjens zag zijn inzet bij de gentelemen beloond met een 5e plaats. Michel Willemsen eindigde als 11e bij de junioren. Warme cross te Venlo Op een heet en soms stoffig circuit draaide Venlo haar cross en het volgende gebeurde. 125 cc senioren. Edurd de Briun, onze 125 cc senior-rijder heeft in Venlo laten zien dat hij aardig begint te wen nen in deze klasse. Na een goede start kwam hij als 9e door om plots terug te zakken naar een 18e plaats. Toch bleef Eduard zijn eigen tempo rijden wat hem bij de finish in de eerste manche een 1 le plaats opleverde. De Tweede manche had Eduard kopstart, maar moest langzaam terugzakken voor de aandrin gende coureurs achter hem. Na een fikse buiteling die gelukkig goed afliep, werd Eduard verdienstelijk afgevlagd opeen 18e plaats. 500 cc senioren: Met een matig aantal rijders aan de start de eerste 5 waren naar België voor de Imba) en met een goede start kwam Henk Maessen in de eerste ronde door als 3e. Doordat de de eerste drie kort bij elkaar zaten was het spannend, tot Henk bodemonderzoek pleegde en terug viel tot de 14e plaats. Maar Henk zou Henk niet zijn als hij niet probeerde nog naar voren te komen. En in echte Maessen-stijl werd hij afgevlagd als 6e. In de tweede manche had Henk een redelijke start en begon vanaf de 6e plaats langzaam naar voren te rijden. Net toen hij de tweede man wilde passeren knapte de gaskabel. En zonder kabel geen gas, dus moest Henk met pecht uitvallen. Henk werd echter toch nog 10e in de totaalstand. 250 cc Promotoe B: Een viertal rijders uit Venray aan de start in deze klasse. Leo van Soest met een 18 e plaats in de eerste manche en niet gestart in de tweede manche. Misschien de warmte. Piet Aarts met een 1 le en een 12e plaats in de wedstrijd en daarmee de beste Venrayer in deze klasse. Hans Tunnissen wist ook goede resultaten te boeken. Met een 17e en 10 plaats gaf hij erg goed partij. Bert van Well 13e in de eerste manche, moest in de tweede manche genoegen nemen met een 17e plaats. 500cc Junioren: Aangezien Lambert Wilms vrijdagavond de club barbeque al vroeg verliet (plannen voor zondag) werd er verwachtingsvol uitgekeken in de manche van Lam. Tot onze teleur stelling kwam hij als 30e door. Maar tot aller vreugde van zijn supporters heeft de vroege nachtrust Lambert goed gedaan, want gestaag opklimmend sloot hij de le manche als 19e af. In de tweede manche ging het zelfs nog beter. Ondanks het warme weer 28°C besloot Lambert de 2e manche na als 5e begonnen te zijn als 15e. Wij raden Lambert aan komende vrijdagavond weer vroeg naar bed te gaan. Zaterdag 29 juni Geldrop: Jeugdcross Veteranen. Zondag 29 juni Geldrop: 125 jun. B, 125 Prom. A B, 125 sen. K.S., 250 sen., 500 jun. B, zijspan jun. Zondag 29 juni Groesbeek: 125 jun. B, 250 jun. C, 500 Prom., 500 sen. Zijspan sen. komb. Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjeswol - Neveda - - Anny Blatt - Afgelopen week hebben de Vetera- nenschutters van District 11 van Venray en omstreken deelgenomen aan het Ve- teranenconcours, georganiseerd door de handboogschutterij Roos in Bloei te Roggel. De wedstrijd ging over 25 pijlen; vooraf werden er 5 proefpijlen gescho ten.. De uitslag was als volgt: A-klasse 60 64 jaar: Jac. van Osch, st. Joris Leunen le prijs met 214 p. Mrie Weys, Ons Genoegen, America 2e prijs met 210 p. C klasse 70 t/m 74 jaar: J. Arts, Ons Genoegen, Ysselsteyn 3e prijs met 201 p. Dklasse 75 jaar en ouder: G. Kunen, Batavieren, Castenray 2e prijs met 192 p. Wedvlucht Pont St. Max, 15 juni 1986. M. Voesten 1 37 40 86 103 109 120; J. Bastiaans 2 8 9 10 13 18 24 114 118 129; Vollenberg-van Houdt 3 11 12 55 69 72 82; W. Lormans 4 7 85 131; H. Hermans L 5 50 81 112 121 126; W. Arts 6 39; Chr. Cuppen 14 15 19 27 46 52 64 68; Chr. Gerits 16 76 105; J. Kerstens 17 39; Jos Piet 20 54 60 119; J. v. Haren 21 43 94; H. Strijbosch 22 45 59; J. v. d. Laar 23 78 111; J. Gommans zn 25 87 116; Th. Droezen 26; J. Voesten dtr. 28 51 62 88 91 108 110; J. Arts 30; P. Willems 31 74 115; P. Willems 31 74 115; A. v. Gerve'n 32 38 4247 63 113; P. v. Zwamen 33 75; J. Kusters 34 101 130; M. Loonen 35 48 56 66; A. Loonen 36 107; M. v. Dijck 41 53 97; A. de Riet 44 58; J. Versleijen N 58; A. van den Munckhof 57 77 92 98 124; W. Smits 61 70 79 84 93 104 122; J. Maas 65; E. Oudenhoven 67 80; G. Jansen 71; Jo Custers 73; G. Baltissen 83; P. Hendricx 89 123; W. Vermeulen 90; H. v. Elzen 95; J. Janssen L 96 117; G. Boom 99 128 132; J. Versleijen O 100; J. Derks 102; H. Lucassen 106; H. Litjens 125; M. Basten 127. Wedvlucht Chteauroux, 14 juni 1986. M. v. Dijck 1 31 45 56; A. de Riet 2 11 20; P. Strijbosch zn 3 8 13; G. Boom 4 21 27 28 46 51; A. Linssen 5 26 30 34 39 44 49; J. Bastiaans 6 10 12 32; Jo Custers 7 38 43; J. Arts 9; Vercauteren- Swaghoven 14; Th. Droezen 15; J. v. Haren 16 23 42; J. Janssen L 17 37; J. Basten 18 35; H. Strijbosch 19 24 25; Vollenberg-van Houdt 22; J. Voesten dtr. 29; W. Lormans 33; H. Kleuskens 36 41; J. Gommans zn 40 52; W. Arts 47; J. Versleijen N 48; H. B. Wegh 50; J. Aben 53; J. Versleijen O 54; Jos Piet 55; Chr. Cuppen 57. P.D.V. DE VREDESDUIF 'Wedvlucht Pont St. Max, 15 juni '86. W. Drabbels 1 18 23 32; H. v. d. Laar 2; P. Janssen K 3 5 14 17 34 45; J. Goumans 4 7 9 16 22 35 46; W. Ver vuurt zn 6 15 27 29 36 41 42 49; M. Kusters 8 11 20 37 38; L. Willems 10 30 33; M. Houben 12 19 25 48 52; P. Vollenberg 13; P. Janssen H 21; J. Kusters 24 28 31 40; J. Leysen 26; G. Hendriks dtr. 39 50; H. Ewalts 44; J. Janssen K 47; P. Janssen H 51; A. Hendrix 53. Wedvlucht Chateauroux, 14 juni '86. P. Janssen K 1 6 13 14 17; W. Drabbels 2 3 9 11; J. Janssen K 4 1$ L. Willems 5 12 21; W. Vervuurt 7 8 10 18; B. Sanders 15 20; J. Ewalts 19. P.D.V. YSSELSTEYN Wedvlucht Chateauroux 14 juni '86. H. Janssen 1 3 5 13 15; P. Martens 2 9 11; J. Custers 4; G. Hendrix 6 16 17 18; Hub Koonings 7 19; P. v. Asten 8; M. Hellegers 10; H. Koonings 12; Jac. Hendrix 14. Wedvlucht'ï*onfSt. Max, i5juni '86. G. Linders 1 3 4 5 9 12 20 23 24 29 34 36 37 41; G. Hendrix 2 10 15 17 28 33; Th. Arts 6 13 21 22 27; J. Cox 7 32 40 42; H. v. Ass 8; J. Custers 11; P. v. Asten 14; M. v. Hoek 16; Hub Koonings 18 30; Jac. Hendrix 19 25; Sr. Maessen 26 35; H, Hendrix 31 39; P. Arts 38. D.O.S. Eindverslag Maandagavond j.l. tijdens de belang rijke algemene ledenvergadering is vast gesteld met welke teams onze vereniging het komend seizoen in twee bonden zal uitkomen. Voor de KNBB zal dit zijn: 3 teams, in de C-lC-2 en drieband-klasse. Voor de BW komen we dit komend seizoen uit 4 teams: 2x een A-team, 1 B-team en 1 D-team. Bestuurlijk verandert er ook iets. De taken van secretaris/wedstrijdleider J. van Ham worden op zijn verzoek opge splitst. De bestuursleden J. Verhalle en Th. de Haart zullen het secretariaats- en wedstrijdleiderswerk voor de VBB op zich nemen en de samensteller van deze krantenberichten wordt Fr. v. d. Waerden. Na 70 weken onafgebro ken DOS-berichten hierbij dus de laatste verslaggeving mijnerzijds. J. van Ham blijft de belangen voor de KNBB van onze vereniging als secreta ris/wedstrijdleider behartigen. Onze vereniging zal binnenkort ook weer beginnen met deelname aan de jaarlijks terugkerende GROTE CLUB ACTIE. Rest nog mee te delen, dat onze ver eniging versterkt is met een C-l speler uit Horst en mij rest nog diegenen te danken, die - via hun reacties - lieten blijken deze DOS-berichten regelmatig te lezen. Onlangs zijn de promotiewedstrijden gespeeld. Helaas moest ons gemengde senioren B-team hun meerdere erkenen in Helios 3. Met 5-0 werd 'n einde ge maakt aan hun kampioensroes. De beide jeugdteams slaagden er wel in hun wedstrijden te winnen. Zo won het le mixed team t/m 17 jr. met 3-2 van T.C. Pousberg uil Maastricht. Proficiat: Nicole Walma, Lilian Ba kens, Sjoerd Smits, Rob van Beek. Het 3e mixedteam t/m 17 jr. won in Baarlo met 4-1 van Tonido. Een gewel dig resultaat voor Björn van Rijn, Roel Creemers, Sandy v. Rijswijck en Mariöelle Kuyten. De officiële huldiging van alle kam pioensteams vindt plaats op zaterdag 5 juli a.s. om 8 uur voor de jeugdteams en later op de avond voor de senioren kampioensteams bij de interne en externe kompetitie.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 8