HINDERWET HINDERWET =- Commissie onderwijs, cultuur jeugd, sport en recreatie Bouwvergunning verleend Commissie maatschappelijke zorg en sociaal cultureel werk Rijbewijzen Nieuwe taxitarieven Markt schoon dan parkeren WIL RONGEN Alcast succesvol gestart vanuit Castenrays kippenhok KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKJNG De laatste tijd worden de opruimers van de weekmarkt meer en meer geconfronteerd met automobilisten die alvast een par- keerplaatsje innemen terwijl er nog een parkerverbod geldt. Elke maandagmorgen geldt een parkeerverbod van 's och- tendsvroeg tot 14.00 uur op de Grote Markt en tot 15.00 uur op het Henseniusplein en het terrein voor Café Hulsman, de onder schriften van de P-borden geven dit duidelijk aan. In de tijd tus sen sluiten van de weekmarkt en opheffen van het parkeerverbod wordt gebruikt om de marktkra men op te ruimen en het afval bi jeen te vegen en af te voeren. Hte is geen doen om dit werk tussen de reeds geparkeerde auto's te m doen. Afgelopen maandag hebben vroeg parkeerders het geweten dat ze fout waren; 8 processen verbaal werden uitgedeeld. Daarom, geef de opruimers de kans hun werk te doen en voor kom ergernis bij hen en bij Uzelf. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: W.J.B.Th. Luyten, Peelken 2 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergunning in gevolge de hinderwet voor het uitbrei den en wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij gelegen aan het Peelken 2 te Ysselsteyn (Lb); negatief te beschikken. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 10 juli 1986, elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen voor een vergunning inge volge de Hinderwet van P.M.G. Direks, Steegkamp 2 te Castenray voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensfokkerij aan de Steegkamp 2 te Castenray; A.J.M. Classens, Veulensewater- weg 23 te Veulen voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en - mesterij; LLTB Ysselsteyn, Peter Janssen- weg 1 te Ysselsteyn (Lb) voor het uit breiden en wijzigen van een inrichting voor het bewaren van bestrijdingsmid delen aan de Peter Janssenweg 1 te Ys- selstyen(Lb); De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 26 juli 1986, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden I ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder-die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 26 juni 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene en economische zaken. A. de Blaaij bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikkingen te dienen. Venray, 26 juni 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd Namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij Op dinsdag 1 juli a.s. zal een vergade ring plaatsvinden van de commissie voor onderwijs, cultuur, jeugd, sport en recreatie. Plaats van handeling is kamer 127 van het raadhuis en de aanvang is 17.00 uur. Op de agenda staan de vol gende onderwerpen: subsisdie 1985 regionaal project edu catieve activiteiten voor cult, minderhe den. subsidie 1985 t.b.v. het alfabetise ringsproject; Komende woensdag 2 juli zal deze commissie in een openbare vergadering bijeenkomen in kamer 127 van het raad huis, aanvang 17.00 uur. Op de agenda voor deze vergadering staan onder meer vermeld de volgende onderwerpen: 7 x 24 uur bereikbaarheid voor hulp verlening. Aan de commissie wordt ge vraagd advies uit te brengen over een voorstel inzake een aanvullende subsidie aan het RIM in verband met deze activi teit. Voorlopig btreft het alleen een 24- uurs bereikbaarheid van het maatschap pelijk werk i.s.m. de telefonische hulp dienst voor het werkgebied van het RIM. na verloop van tijd zal bekeken worden of een uitbreiding naar een bre dere opgezette breikbaarheidsdienst sa men met huisartsten, wijkverpleging, gezinszorg en RIAGG mogelijk is. Gemeenschapstaken. Door de ge meente is een onderzoek ingesteld naar zinvolle werkzaamheden die in het ka der van gemeenschapstaken door men sen zonder werk (op vrijwillige basis) met behoud van uitkering worden uitge voerd. Gemeenschapstaken zijn taken die builen het gewone arbeidsbestel worden verricht. De gemeenschapsta ken hebben een funktie ten behoeve van de woon- en leefomgeving en het welzijn van de locale gemeenschap. Wil een werkzaamheid als gemeenschapstaak worden aangemerkt moet het aan een grogt aaptal voorwaarden vgldoen, b.v. geen concurrentie vervalsing, aanvul lend van aard (werk zou anders blijven liggen), begrensd in de tijd, verrichten via niet commerciële instellingen of de overheid maar mogen niet behoren tot de normale werkzaamheden van deze meerjaren programma restauratie rijksmonumenten Venray, periode 1987-1991; voorstel tot het niet overgaan van de stichting van een vierde openbare basis school .Venray in de periode 1987-1991; subsidie van 5000,- t.b.v. een in- formaticaproject voor de basisscholen. In de commissievergadering van 19 juni jl. is afgesproken dat de eerste dins dag van de maand zal gaan fungeren als vaste vergaderdag van de commissie. instellingen. Doot een 40-tal organisa ties/instellingen van de gemeente is op verzoek van de gemeente mogelijke pro jecten aangedragen. Voorgesteld wordt om zes projecten op te nemen in het ge meenschapstakenplan, dat ter toetsing zal moeten worden voorgelegd aan de regionale toetsingscommissie. De vol gende projecten zijn opgenomen: Onderzoek toegangkelijkheid en bruikbaarheid van winkels en gebouwen in het centrum van Venray voor invali den. assistentie bij opbouw en organisatie van een expositie van beeldhouwwerken verrichten van werkzaamheden t.b.v. milieu en recreatie. verrichten van spreekuren in de Ven- rayse wijken over onder andere speel- voorzieningen en vernielingen. inventarisatie van gebrek aan bejaar denwoningen. verrichten van diverse activiteiten binnen het onderwijsservicecentrum. Met de instellingen die deze en de af gewezen projecten hebben aangedragen zal nog nader contact worden gelegd over de aanwijzing c.q. afwijzing. Voorstel voor mede subsidiering van het project inpassing gehandicapten in het arbeidsproces. Informatieverstrekking over de na zorg ten behoeve van ex-psychiatrische patiënten. Vragen...? 'Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Op 3 juni jl. is tijdens de bijeenkomst van gemeente en gemeentepolitie met de vier Venrayse taxibedrijven o.m. over leg gevoerd over de tarieven voor taxi vervoer binnen onze gemeente. Tot de volgende tariefafspraken voor ritten binnen de gemeente Venray zijn ge maakt.. Voorrijtarrief (incl. de eerste 800 ritmeters) aanslag: taxi's 5,- taxibusjes ƒ5,- dagtarief tarief 1 taxi's 2,- taxi busjes 2,40. nachttarief (voor ritten met inter lokale bestemming) tarief 2: taxi's 2,40, taxibusjes 2,86. nachttarief tarief 3 taxi's 2,86, taxibusjes 3,20. wachttarief per uur: taxi's 37,50, taxibusjes 37,50. Voor de houders van een geldige 65 pas gelden de volgende tarieven: binnen Venray (-kom) voor een ritprijs ƒ5,- van Venray (-kom) naar het NS- station in Oostrum of retour voor een ritprijs van 7,50. Deze ritten zullen conform de afspraken alleen worden verzorgd tegen betaling van ritbonnen a 5,- per stuk, die hou ders van een 65+ pas bij de onderne mers in een boekje of aan een strip van 5 bonnen kunnen kopen. Voor de stati- onsritten zal een contante bij- of terug betaling van 2,50 door of aan de klant moeten plaatshebben. Bovengenoemde tarieven gelden zodra de klant is in gestapt en gelden met ingang van 5 juli a.s. Tarief 2 mag alleen gebruikt worden voor ritten met een interlokale dit wil zeggen buiten de gemeente Venray gele gen bestemming. De tariefkolom voor taxibusjes geldt ook voor verlengende taxi's, wanneer daarmee meer dan vier personen tegelijkertijd worden ver voerd. Autorijschool St. Odastraat 12 tel. 87942 OOK VOOR MOTOR EN VRACHTWAGEN Eerst nu kan definitief bekend ge maakt worden, dat de zelfstandige 'af gifte van rijbewijzen door de burge meester (in plaats van door de provinci ale griffie) zal ingaan op 1 oktober 1986. De eerder door het Ministerie van Ver keer en Waterstaat geplande datum - 1 juli 1986 - is niet haalbaar gebleken. Het is bekend, dat houders van een rijbewijs, waarvan de geldigheid op of omstreeks juli 1986 zal verlopen, de ver lenging daarvan bij de gemeente willen aanvragen, zodat zij meteen kunnen be schikken over een rijbewijs, dat tot het 70e jaar geldig is. Wij maken diegenen erop attent, dat zij op de gewone wijze de verlenging van het rijbewijs dienen aan te vragen. Hier bij wordt er nadrukkelijk op gewezen om dit - in uw eigen belang - zo spoedig mogelijk te doen met het oog op de na derende vakantieperiode én in verband met het feit, dat de aanvraag-procedure in totaal minstens 6 a 7 weken in beslag neemt. Het is niet uitgesloten, dat deze termijn zelfs nog één of weken langer zal gaan duren. Overigens geldt, dat een motorvoertuig alleen mag worden bere den, indien U in het bezit bent van een geldig rijbewijs. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 18 juni 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum van vergunningverlening. het uitbreiden van een woning aan de Castelostraat 26 te Castenray, t.n.v. A.M. Drüggen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Castelostraat 3 te Castenray, t.n.v. -M.W.G. Smits; het uitbreiden van een varkensstal aan de Timmermannsweg 110 te Ys selsteyn, t.n.v. Th.G.M. Arts; het bouwen van een hobby-kasje aan de Gezellenlaan 2 te Ysselsteyn, t.n.v. J.H. Claessens; het bouwen van een berging aan de Veltumse Kleffen 39 te Venray, t.n.v. R.E.A. Kroh; het plaatsen van een toilet- wasgelegenheid aan de Ossendijk te Ys selsteyn, t.n.v. Naturistenvereniging Venray e.o., Rector Nabbenstraat 20 te Leunen; het uitbreiden van een bedrijfs ruimte aan de Buitenweg 4 t.n.v. J.A.G. Hendrickx; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Rondeveld 26 te Leu nen, t.n.v. J.H.J. Loonen; het verbouwen van een garage berging aan de Aubadestraat 1 te Ven ray, t.n.v. H.J. Baars; het verbouwen van 2 woningen met garages aan de. Herik 8 en 10. te Venray, t.n.v. H. Rutten, Past. Ge- rardsstraat 15 te Oirlo; Venray, 26 juni 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Op onze vraag aan beide starters A. Jansen (48) uit Venray en J. Drissen (34) uit Sevenum hoe en wanneer het idee om in Castenray het bedrijf „ALCAST" te beginnen is ontstaan, kregen we het verrassende antwoord: „Op weg naar een project in Groningen in het voorjaar van 1980..." De heren A. Jansen en J. Drissen wa ren destijds collega's op een Venrays aluminiumverwerkend bedrijf; de eerste als technisch tekenaar, de tweede als in koper en derhalve meer commercieel in gesteld. Toch ging er nog een jaartje overheen voordat beide besloten een ei gen aluminiumverwerkend bedrijf(je) te stichten. De heer Jansen had het intus sen in Venray al voor gezien gehouden, voordat de grote stap naar zelfstandig heid werd gezet. Aloysius Jansen had de technische kennis en Jan Drissen, afgestudeerd in de energietechniek aan de H.T.S. (werk tuigbouw), de vereiste papieren. Een jaar lang hebben beiden hun plannen la ten rijpen en toen besloten zij samen te beginnen met een bedrijf voor de ver werking van aluminium en kunststof tot ramen, deuren, veranda's en puien. Hierbij zouden zij zich voornamelijk op de renovatiemarkt werpen met in hun achterhoofd de gedachte: het kleine werk van het bestaande Venrayse be drijf, is het grote werk van ons... Dat beiden hun plannen bijzonder se rieus hebben voorbereid bleek wel uit het feit, dat de gemeente van het begin af aan alle medewerking gaf, en dat een bank, zonder zekerheden, bereid was tot een loyale opstelling. Toen zij naar aanleiding van een ad vertentie een kippenhok in Castenray konden overnemen, gedoogde de ge meente dag tijdelijk, omdat het vestigen van een fabriek in het buitengebied ei genlijk niet mocht. Eind 1981 werd officeel gestart met ALCAST, dat afgeleid is van ALumini- um CASTenray, met zes weken werk in het vooruitzicht en wal eenvoudige ma chines. Vol energie en goede moed wer aan hun eerste project - het aanbrengen van isolatieglas - begonnen. Maar zij hadden er niet op gerekend, dat zij op de eerste dag van hun zelfstandig bestaan tot over hun enkels in de mod der bij hun eerste klant moesten wer ken. WIND IN DE ZEILEN Na drie maanden kreeg plotseling het tweetal de wind in de zeilen, via een Ne derlandse aannemer kwam de opdracht binnen voor het maken van ramen en deuren voor een dubbele bungalow in Nigeria. Even later kwam dezelfde aan nemer met een opdracht van acht ton, eveneens in Nigeria. Ten behoeve van een groot havenproject moesten maar liefst duizend ramen en deuren worden geleverd. In 1984 werd Alcast weer ingescha keld bij de renovatie en gedeeltelijke nieuwbouw van gebouwen op Sint Maarten Airport op de Nederlandse An tillen. Dat was een veel omvattende klus omdat men zich voor de taak zag gesteld, alles zeewaardig in te pakken en er voor te zorgen, dat het glas ook in derdaad heel op St. Maarten aankwam. ALCAST had een plaats op de markt veroverd, hetgeen duidelijk bleek uit de orderportefeuille. Het bedrijf ging aan de weg timmeren en kreeg tevens be kendheid op de particuliere markt in de regio. MEER PERSONEEL Geleidelijk aan groeide het bedrijf uit en zagen de twee starters zich genood zaakt betere machines aan te schaffen en meer personeel aan te nemen. Zeker toen het ongeveer drie jaar geleden min of meer vaste voet kreeg bij de Techni sche Hogeschool in Eindhoven. Na een klein project te hebben uitgevoerd, wer den de Eindhovens opdrachtgevers en thousiast over de prestaties van beide starters. Zij werden dan ook ingescha keld bij een groot renovatieproject, waarbij per jaar 150 puien en ramen moesten worden geleverd. Momenteel werkt men aan zo'n 170 m; z.g. „vlies gevel" voor de Eindhovense T.H. ALCAST heeft momenteel zestien medewerkers in dienst, waaronder veer tien met een vaste baan. Het grote pro bleem bij het aantrekken van personeel is evenwel de vakkennis op het gebied van de aluminium- en kunsstofverwer- king. „Maar" zo zeggen beide onderne mers, „Een goed gemotiveerde timmer man kan b.v. best in ons bedrijf terecht". De laatste tijd wordt het jonge Castenrayse bedrijf ook meer en meer op de particuliere markt in een wijde re gio actief en bij de renovatie van scho len in diverse plaatsen, het Boschveld- college en de nieuwebouw van de Ven rayse brandweerkazerne. De werkzaam heden liggen voor ongeveer 50% buiten en voor hetzelfde percentage binnen de gemeente Venray. Na vijf jaar succesvol werken kunnen de heren Jansen en Drissen het zich nog maar moeilijk voorstellen, dat zij met een minimum aan kapitaal zijn begon nen. „Wanneer we het nog eens moesten doen, zouden we zeker met be tere machines van start gaan als waar mee we nu zijn begonnen. Misschien zouden we bepaalde dingen anders doen, maar we zouden zeker met het zelfde enthousiasme en doorzettingsver mogen beginnen. Al weten we nu, dal het als starter dag en nacht hard werken is" zeggen beide ondernemers. En wat de toekomst betreft zouden beiden met dezelfde mensen, die nu in het voormalige kippenhok werken, graag een betere outillage hebben. Van daar dat zachtjes aan wordt toegewerkt naar nieuwbouwplannen ergens op een Venrays industrieterrein. 32 Tips vooreen onbezorgde vakantie. Wa< laar moet u aan denken voordat u met vakantie gaat? En waar moet u aan denken als u met vakantie bent? Dat is nogal wat. Dat is zelfs zóveel dat het ons goed leek het allemaal maar eens op 'n rijtje te zetten. Natuurlijk probeert de politie, ook in de vakantieperiodes, zoveel mogelijk misdrijven te voorkomen. Maar u kunt er zelf ook veel aan doen. Het voorkomen van misdrijven is immers een zaak van de politie èn u. Als u weet dat de meeste misdrijven die gepleegd worden, kleine misdrijven zijn, en als u weet dat die vaak alleen maar gepleegd worden omdat de gelegenheid zich voordoet begrijpt u gelijk wat u moet doen om misdrij ven te voorkomen. Hoe minder gelegenheid, hoe minder misdrijven. Hoe u zo min mogelijk gelegenheid geeft staat in deze folder. Er is op 'n overzichtelijk rijtje gezet waaraan u moet denken. Wat u moet doen. En wat u moet laten. Kruis aan wat voor u van belang is en probeer u er aan te houden. Prettige vakantie. Thuis. 1 Ramen en deuren goed afsluiten. Vergeet vooral met w.c: raampjes, ramen en deuren van schuur, garage, kelder etc. 2 Laat geen sleutels aan de binnenzijde in de sloten zitten. 3 Controleer het hang en sluitwerk op defecten. 4 Binnendeuren met afsluiten Kostbaar meubilair ook niet. Extra schade wordt daarmee voorkomen. 5 Geen geld. waardevolle papieren en/of sieraden thuis achterlaten. In een kluis bij de bank is het safe. 6 Laat met zien dat u weg bent Plak dus geen briefjes op de deur waarop staat voor hoe lang u weg bent. Geen touwtie uit de bus laten hangen. Sluit de overgordijnen met. Haal de planten met uit de vensterbank. Etaleer geen kostbaarheden. 7 Vraag familie of kennissen uw brievenbus dagelijks te legen. 8 D Ladders en andere dingen die inklimming kunnen vergemakkelijken wegzetten. 9 Gebruik registratiekaarten. (Ook voor fiets, bromfiets en bootOp de politiebureaus liggen die voor u klaar. Goed ingevuld kunt u daarmee na eventuele diefstal dmdeli|k aangifte doen. En zo vergroot u dan de kans dat -a uw eigen dommen terugkrijgt. 10 Zet uw fiets/brommer altijd op slot. Ook als u binnen stalt. Tijdens uw afwezigheid kunt u ook het beste de banden leeg laten lopen. 11 Laat geen volle vuilniszakken bij uw huis achter. Onderweg. 12 Als u ergens parkeert of aanlegt sluit dan uw auto/caravan of boot goed af. Laat er nooit geld of waardepapieren in achter. 13 Laat met iedereen zien wat u bij u heeft. Camera's, kijkers, radio's dus niet in 't zicht achterlaten 14 Waardepapieren, paspoort en geld bij u dragen. 'n Halstasje is daarvoor bij uitstek geschikt. 15 Voor caravans, aanhangwagens, boottrailers en buitenboordmotoren bestaan speciale sloten. Op 't vakantieadres. 16 Sluit auto/boot caravan/hotelkamer goed af 17 Waardevolle goederen of voorwerpen meenemen or in bewanng geven. 18 O Op plaatsen waar het druk is, het strand bijvoorbeeld moet u zo nnn mogelijk bij u hebben. Vooral geen sieraden of waarde papieren. 19 Bewaar cheques en betaalpas altijd gescheiden. 20 Draag uw tas tijdens een wandeling altijd aan de kant waar de huizen staan. Iemand die langsrijdt komt dan niet zo snel in de verleiding. En denk ook nog even hieraan; 21 Vertel familie en kennissen wanneer en waar u met vakantie bent. Zorg ervoor dat ze in geval van nood uw woning in kunnen. Vraag ze een beetje op te letten. Geef ze trein- en vliegnum- mers door van vertrek- en aankomstpunten. Geef merk, type, kenteken van uw auto op. 22 Zorg voor een geldig paspoort. En noteer de paspoortnummers. 23 Denk aan de verzorging van de huisdieren. 24 Schakel elektrische apparaten uit en sluit gas en waterkraan af. 25 O Houd u verre van drugs In vele landen staan er jarenlange gevangenisstraffen voor. 260 Vraag uw arts een internationale verklaring als u gebruik maakt van een injectiespuit. 27 Noteer uw bloedgroep, rhesusfaktor. allergie. vaccinaties en eventueel gebruik van medicamenten. 28 Breng de reisapotheek op orde. 29 Niet vergeten een brandblusser mee te nemen. Hoort aanwezig te zijn in iedere auto/caravan/ tent/boot. 30D Reservebril? Kan van pas komen. 31 Vervang gasflessen, gaslampen e.d. altijd buiten. 32 Oriënteer u op uw vakantiebestemming op aanwezige vluchtwegen. VOORKOMING MISDRIJVEN Een zaak van de politie en u.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 11