HINDERWET HINDERWET HINDERWET De zes Venrayse raadscommissies Verklaringen van geen bezwaar Bestemmingsplan Leunen en Oostelijke woonwijk Collektekalender juni 1986 Muziekschool Venray organiseert pop festival Algemene Zaken Financiële en Economische Zaken Onderwijs, Cultuur, Jeugd, Sport en Recreatie Maatschappelijke Zorg en Sociaal- Cultureel Werk Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting Openbare Werken, Verkeer en Agrarische Zaken OPROEP Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 4 juni 1986 voor de onderstaande bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na da tum van vergunningverlening. bouwen van een eieffïïpaWïïfrtife, garage en werkplaats en het slopen van een bestaande werkplaats aan de Peel- weg 25 te Ysselsteyn, t.n.v. Maatschap W.F.W. Claessens; het uitbreiden van een, café- Gedeputeerde Staten van -.Limburg hebben op 10 juni aan het gemeente bestuur verzonden de navolgende ver klaringen van geen bezwaar, zoals be doeld in artikel 19 of artikel 15, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 8 van de Woningwet, wel ke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een toilet wasge- bouwtje en het aanleggen van een kam peerterrein aan de Ossendijk te Ys selsteyn, t.n.v. Naturisten vereniging Venray e.o. Rector Nabbenstraat 20 te Leunen; het bouwen van een tweede be drijfswoning en sorteerloods aan de Lemmenweg te Leunen, t.n.v. P.J.A. Poels, Lemmenweg 12 te Leunen; het bouwen van twee woningen met garages aan Herik 8 en 10 te Ven ray, t.n.v. H. Rutten, Pastoor Ge- rardsstraat 15 te Oirlo; het bouwen van 54 huurwoningen in de sociale huursector aan de Seilier ten noorden van de Noordsingel in het bestemmingsplan Burggraaf te Venray, t.n.v. Woningbouwvereniging „Noord Limburg", Plataanstraat 15 te Venray; - het uitbreiden van een bedrijfs ruimte aan de Buitenweg 4 te Venray, f.n.v. J.A.G. Hendrickx. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig da gen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 12 juni 1986. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. restaurant aan de St. Jozeflaan 52 te Smakt, t.n.v. P.L.M.J. Bonants; het uitbreiden van een woning aan Helmkruid 12 te Venray, t.n.v. B. v.d. Male; het verbouwen en uitbreiden van 2 kippenhokken aan de Veldstraat 35 te Merselo, t.n.v. J.A. Stiphout; het verbouwen van een hal aan de Lathyrus 44 te Venray t.n.v. J.W.G.M. Verstraaten; het verbouwen van een hal aan de Lathyrus 46 te Venray, t.n.v. C.A.M. Spitters; het verbouwen van een hal aan de Lathyrus 48 te Venray, t.n.v. J.J.L. van den Munckhof; het verbouwen van een hal aan de Lathyrus 50 te Venray, t.n.v. K.H.H. Borgs; het bouwen van een woning met garage aan de Peter Janssenweg 36 te Ysselsteyn, t.n.v. J.H.A. Tielen, Peter Janssenweg 40 te Ysselteyn; het bouwen van een woning met garage aan de Peter Janssenweg 34 te Ysselsteyn t.n.v. P.R. Bartraij, Veen- mos 34 te Ysselteyn; het verbouwen van een winkel pand aan de Patersstraat 24 te Venray, t.n.v. L. Vereijken, Deurneseweg 82 Helmond; het bouwen van een carport aan de Pastoor Vercoulenstraat 3 te Merse lo, t.n.v. J.M.P. Willems; het verbouwen van een portierslo ge tot kantoor vergaderruimte aan de Wanssumseweg 14 te Oostrum, t.n.v. Psych. Centrum Venray; het bouwen van een therapiege bouw aan de Stationsweg 46 te Venray, t.n.v. Psych. Centrum Venray; het veranderen van een voorgevel aan de Ripseweg 4 te Vredepeel t.n.v. Maatschap Comelissen; het bouwen van een eierinpa- kruimte aan de Deurneseweg 116 te Ys selsteyn, t.n.v. J. Philipsen, Groene- woud 15 te Deurne; het uitbreiden van een hoogspan ningsinrichting aan de Breevennenweg 11 te Leunen, t.n.v. Waterleiding Mij Limburg, Postbus 1060 te Maastricht; het overdekken van een binnen plaats aan de Grotestraat 7 te.Venray, t.n.v. W.W. Stramm; het bouwen van een tuinhuisje aan de Schutsboom 29 te Venray, t.n.v. A.H.M. Bellemakers; het intern verbouwen van een wo ning aan de Wilgenstraat 15 te Venray, t.n.v. Th. J. Schoenmakers; het bouwen van een dubbele gara ge aan de St. Barabarastraat te Venray t.n.v. H.G.P.C. Hoedemakers, St. Bar- barastraat 6 te Venray; het bouwen van een dubbele gara ge aan de St, Barbarastraat te Venray t.n.v. P.G.M. Hendriks, Past. v.d. Gaetstr. 31 te Venray. Venray, 12 juni 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening bekend, dat de gemeente raad van Venray in zijn vergadering van 3 juni 1986 in voorbereiding heeft ver klaard de gedeeltelijke herziening van: 1. het bestemmingsplan „Leunen" ten behoeve van de bouw van 2 wonin gen aan het Sparveld en één woning aan de Urbanusweg te Leunen; 2. het bestemmingsplan „Oostelijke woonwijk" ten behoeve van de bouw van een dubbele woning en een dubbele garage aan de Wilhel- minastraat te Venray (perceel voor malig „Prinsenhof"). De voorbereidingsbesluiten met de daar bij behorende tekeningen liggen ingaan de heden voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis. Venray, 12 juni 1986 De burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche - KENNISGEVING BEKENDMAKING ONTWERPBESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: A. van Hoof, Twistweg 10 te Vre depeel voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensfokkerij en - mesterij, gelegen aan de Twistweg 10 te Vredepeel; gebroeders Burgers, Veulenseweg 31 te Veulen, voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkens- fokkerij gelegen aan de Veulenseweg 31 te Veulen; J.A.M. Hagens, Veulenseweg 32 te Veulen voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het ex art. 6a uit breiden wijzigen van een varkensfok kerij en -mesterij gelegen aan de Veulen seweg 32 te Veulen; Positief te beschikken, onder het stel len van voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stuk ken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 29 juni 1986, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het e!nde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke. werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bo vengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 12 juni 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene en economische zaken A.C.P de Blaaij Burgemeester en wethouders van Venray, gelet ppuartikel 24, tweede lid, onder c, van dé* Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: H. Pouwels, Ringweg 4 te Ys selsteyn (Lb) voor een vergunning inge volge de hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij, gelegen aan de Heidse Peelweg 49 te Ysselsteyn (Lb) negatief te beschikken. De onlwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 26 juni 1986, elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede "degenen die b«zf«en,Jv#!afii,ingebraisbl naar. aan leiding van één-v^n de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 12 juni 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene en economische zaken. A. de Blaaij KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 4 juni 1986 vergunning is verleend in gevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: A.P.G. Wismans, Stationsweg 165 te Oostrum voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij gele gen aan de Stationsweg 165 te Oostrum; J.W.M. Nooyen, Blakterweg 3a te Oirlo (Lb) voor het ex art. 6a uitbreiden en wijzigen van een pluimveehouderij gelegen aan de Blakterweg 3a te Oirlo (Lb); Maatschap Cornelissen, Ripseweg 4 te Vredepeel, voor het uitbreiden of wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij gelegen aan de Ripse weg 4 te Vredepeel. Amstelland Materieel service bv Stationsweg 92 te Venray voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een in richting waar electromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW; P.J.A. Poels, Lemmenweg 12 te Heide voor het ex art. 6a uitbreiden wij zigen van een varkensfokkerij en - mestrij gelegen aan de Lemmenweg 12 te Heide; J. Aarts, Moostdijk 6 te Ys selsteyn (Lb) voor het ex art 6a uitbrei den wijzigen van een varkensmesterij en -fokkerij, gelegen aan de Moostdijk 6 te Ysselsteyn (Lb); H.G. Holtackers, Kraakse Pas 8 te Leunen, voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensfokkerij gelegen aan de Kraakse Pas 8 te Leunen. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 12 juni 1986 tot 12juli 1986 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene hepalingen milieuhy giëne staat tot 12 juli 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al- KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen voor een vergunning inge volge de Hinderwet van S. Michels, Steegse Peelweg 73 voor het uitbreiden van een legkippen- houderij aan de Steegse Peelweg 73 tc Leunen; J. van Haperen, Ossendijk 110 te Ysselsteyn (Lb) voor het ex art. 6a uit breiden wijzigen van een mestkuiken en parelhoenderhouderij aan de Ossen dijk 110 te Ysselsteyn (Lb); J. Philipsen, Groenewoud 15 te Deurne voor het uitbreiden en wijzigen van een kippenhouderij aan de Deurne seweg 116 te Ysselsteyn (Lb); De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 12 juli 1986, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt*'gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 12 juni 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd Namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 12 juni 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij op 21, juni. Tafeltennisvereniging Red Stars Venray (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdcollectewezen); van 23 t/m 29 juni Lourdescomité afdeling Venray (plaatselijke actie). Alleen voor deze akties is een coliek- tevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. De Muziekschool Venray organiseert op zaterdag 14 juni een popfestival. Na de geslaagde uitvoering van vorig jaar in het schoolgebouw zelf (aula), bëflot<*i wij dit jaar Bet gebeuren te verplaatsen naar het gemeenschapshuis te Oostrum. Sinds geruime tijd bestaat de mogelijk heid voor leerlingen van de Muziek school, zich te bekwamen op het gebied van de lichte muziek cq. popmuziek. Het resultaat hiervan is op deze avond te beluisteren, (toegang is gratis). Naast deze optredens is er een open podium. Iedere (beginnende) muzikant kan hier aan deelnemen. Een unieke kans om on der deskundige leiding te spelen in een popgroep. Het programma ziet er als volgt uit 20.00 optreden band. 20.45 uur open podium. 21.30 uur optreden band. Na afloop zijn de docenten graag bereid informatie te verstrekken omtrent de lichte muziek binnen de muziekschool. In de gemeenteraadsvergadering van 3 juni jl. is door de gemeenteraad be paald dat de gemeente Venray de ko mende raadsperiode zes raadscommis- sies zal kennen, 'n dezelfde vergadering heeft de gemeenteraad de leden van de commissies benoemd. Aan het begin van deze raadsperiode willen wij bij U de 6, voluit, vaste commissies van advies en bijstand aan burgemeester en wet houders introduceren. Dat doen we door de werkterreinen van de commis sies en de leden van de commissies te vermelden. SPREEKRECHT De raadscommissies vergaderen in de regel in het openbaar. De bezoekers van een vergadering kunnen in een sprekers- ronde voorafgaande aan de agenda be handeling het woord voeren over onder- werpen die op de agenda-behandeling het woord voeren over onderwerpen die op de agenda staan vermeld. Aan het j begin van de vergadering vraagt de voorzitter van de commissie op één of meer bezoekers van dit recht gebruik willen maken. Daarnaast kan de voor zitter van de commissie aanwezigen tij- I dens de behandeling van een onderwerp om nadere informatie vragen. COMMISSIES Voorzitter: Burgemeester H.J.M. Defe- sche. leden: C.D.A.: J.H.M.O. Truijen, Tuinstraat 18 tel. 83193. P.v.d.A. H.M. Kerstens, Tangostraat 2, tel. 80148. V.V.D. J.P.M. Houba, Etnalaan 23 tel. 82813. Samenwerking Venray, A.F. den Brok, Kolkweg 14, tel. 81239; Van de Vorle, J.H.J. van de Vorle, Kenne- dystraat 11 tel. 84406. Werkkring: de bestuurlijke zaken in algemene zin; -participatie, inspraak en voor lichting; openbare orde en veiligheid, w.o. politie- en brandweeraangelegen heden; fungeren als klachtencommissie voor de behandeling van klachten voortvloeiend uit door of uit naam van het gemeentebestuur verrichtte danwel nagelaten handelingen en voorzover er geen andere klacht mogelijkheid is. Secretariaat: G. Spelbos, bestuursas- sistent. Voorzitter: Burgemeester H.J.M. De fesche. Leden: C.D.A.: L.J. v. Casteren, Lollebeekweg 20 Castenray, tel. 04787- 1747 J.H.M. Jenniskens, Paardekope- weg 9, Ysselsteyn, tel. 04785-282; F.J.P. Muijsers, Kleindorp 23, Merselo tel. 04786-323; J.H.M.O. Truijen, Tuinstraat 18, tel. 83193, G.M. Peeters, Deurneseweg 20 Heide, tel. 82525; Th. v. Waayenburg, Oostsingel 18,. P.v.d.A.: H.M. Kersten, Tangostraal 2, tel. 80148; A. Leijssen, Leunseweg 27 tel. 84070. V.V.D.: J.P.M. Houba, Etnalaan 23 tel. 82813. Samenwerking Venray: A.F. den Brok, Kolkweg 14 tel. 81239. Van de Vorle: J.J. Marks, Sambastraat 5 tel. 81279; Werkkring: a. de financiële aangelegenheden (waaronder subsidies) voor zover niet liggend op het werkterrein van de andere commissies en met uit zondering van de gemeentebegro ting; b. het invoeren, wijzigen en intrekken van gemeentelijke belastingen en ta rieven; c. de maatregelen gericht op de in standhouding vande huidige werk gelegenheid, alsmede de maatrege len gericht op de toekomstige be hoefte aan werkgelegenheid een en ander in ruime zin; d. de onderdelen van het gemeentebe leid, waarbij de specifieke belangen van het midden- en kleinbedrijf zijn betrokken (waaronder markten en kermissen); e. de onderdelen van het gemeentebe leid, waarbij de specifieke belangen van de consument betrokken zijn; f. de aangelegenheden met betrekking tot de bevordering van het toe risme. Secretariaat; A. Ophey, afd. finan ciën. Voorzitter: weth. J. van Oers. Leden: C.D.A.: E.M.C. van Bavel-v. Nieuwenhoven, Albionstraat 9, Leunen tel. 82193; P.J.H. Driessen, Haalakker 32 Oirlo tel. 04787-1680; G. Janssen, Pr. Bernardstr. 74 tel. 83315; J.T.M. Poels, Raadhuisstraat 2 tel 84930; A.L.M. v. Soest, Geijsterseweg 18, Oostrum, tel. 83395. P.v.d.A.: P.A.L. v.d. Boogaart, La- mersveld 4, tel. 83655; G.M.M. Kemmelings-Verheijen Akelei 92, tel. 83136; A. Woltjer-Vaessen, Bergkwar- tier 10, tel. 84324; V.V.D.: R.J.M. Poels, Kruitweg 53; A.A. Severink, Kruitweg 8. Samenwerking Venray: P.W.H. Theu- nissen, Rochusstraat 1, tel. 82948; M.J.M.M. Roling-Scholten, Serena destraat 68 tel. 84927; v.d. Vorle: G.J.M. Lemmens, Kui perstraat 17; M.E.J. Janssen-Baur, Chopinstraat 32; Werkkring: a. de aangelegenheden op het terrein van onderwijs en volwassenenedu catie; b. de aangelegenheden op het terrein van cultuur, onder ander de open bare bibiliotheek, het cultureel cen trum, de vrije academie, de muziek school, het geschied- en oudheid kundig museum, de monumenten en het oud-archief; c. de subsidiëring van culturele activi teiten; d. de aangelegenheden met betrekking tot straatnaamgeving; e. de onderdelen van het gemeentebe leid, die gericht zijn op de bevorde ring van jeugd en jongerenwerk; f. de onderdelen van het gemeentebe leid, die gericht zijn op de sportbe oefening; g. het totstandbrengen, het beheer en het onderhoud van accommodatie voorzieningen op het terrein van het jeugd en jongerenwerk, de sportbeoefening, wijkgebouwen en dorps- en gemeenschapshuizen en dergelijke; h. aangelegenheden op het terrein van de recreatie en het toerisme, voor zover niet gelegen op het werkter rein van de commissie voor Finan ciële en Economische Zaken en de commissie voor Ruimtelijke Orde ning en Volkshuisvesting; i. de aangelegenheden op het terrein van de kinderopvang; j. de subsidiëring van verenigingen en instellingen op het terrein van jeugd- en jongerenwerk, de sport en de kinderopvang, alsmede de subsi diëring en exploitatie van wijkge bouwen en dorps- en gemeen schapshuizen en dergelijke Secretariaat: P. Peeters, afd. Onder wijs en Cultuur. Voorzitter: wethouder E.M.M.A. Hoppenreijs-de Loo. Leden: C.D.A.: E. Cardirci, Fox trotstraat 15, tel. 81238; P.J.H. Dries sen, Haalakker 32, Oirlo, tel. 04784- 1680; J.T.M. Poels, Raadhuisstraat 2, tel. 84930; J.A.L. Reintjes, Gus- senstraat 17 Leunen, tel. 83854; W.G.M. Willems, Steegse Peelweg 147 Ysselsteyn lel. 04785-393. P.v.d.A.: G.M. Kemmelings-Verheijen, Akelei 92 tel 83136; A.P.T. Janssen, Castenrayseweg 4, Oirlo, tel. 04787- 1738. P.W.J. Kroft, Wilhelminastraat 18, tel. 84165; V.V.D.: mej. L.H.M. Cals, Beekweg 62 Merselo, tel. 04786-209; L.G.P. Jans sen, Bongerdstraat 8 tel. 83621; Samenwerking Venray: H.W. Gerlach, Allegrostraat 42, tel. 84035; J.P.M. Koenen, Vicarieweg 33, Leunen tel. 88321; Van de Vorle: J.G.H. Fassotte, Ouver turestraat 23 tel. 86919; P.J.W. Croij- mans, St. Franciscuslaan 7, tel. 81578; Werkkring: a .de uitvoering van de gemeentelijke sociale zorg; b. het gemeentelijk beleid met betrek king tot de hulpverlening, het maat schappelijk werk en de gezond heidszorg (waaronder zaken als: de samenlevingsopbouw, culturele minderheden, bejaardenzorg en werklozenzorg); c. zaken, die betrekking hebben op door andere organen uit te voeren taken, waarbij een actieve bijdrage van de gemeentelijke overheid, ma terieel en/of immaterieel hetzij noodzakelijk, hetzij gewenst is, zo als: subsidieverzoeken van niet overheidsorganen, die plaatselijk werkzaam zijn op terreinen die tot de werkkring van de commissie be horen; eventuele deelname van de zij de van de gemeente in gezamelijk met andere organen uit te voeren projecten, bevordering van over legstructuren en coördinatie; d. in het algemeen alle zaken binnen de werkkring van de commissie, die gericht zijn op planning, stimule ring en organisatie van samenwer king; e. de aangelegenheden op het terrein van de emancipatie. Secretariaat: B. Suilen, afd. Sociaal Culturele en Maatschappelijke Zaken. Voorzitter: wethouder H.P.T.M. Willems. Leden: C.D.A.: A.G.A.M. Bosmans- Aarts, Sambastraat 25 tel. 86522; L.J. v. Casteren. Lollebeekweg 20, Casten ray, tel. 04787-1747; J.A.L. Reintjes, Gussenstraat 17, Leunen tel. 83854; A.L.M. v. Soest, Geijsterseweg 18, Oostrum, tel. 83395; J.E.T. Verbeek, Julianasingel 9, tel. 82832; H.G. Philip sen, Heidsewépeelweg 23 Ysselsteyn, tel. 04785-290. P.v.d.A.: P.A.L. van de Boogaart, La- mersveld 4, tel. 83655; R.J. Zwiebel, Hubertusstraat 27 tel. 85673; V.V.D.: L.G.P. Janssen, Bongerdstraat 8 tel. 83621; Samenwerking Venray: M. Wonder- gem, Serenadestraat 21 tel. 84545; Van de Vorle: G.A.J. Lemmens, Kui perstraat 17; Werkkring: a. de aangelegenheden met betrekking tot de structuur- en bestem mingsplannen; b. de aangelegenheden met betrekking tot de exploitatie opzet behorende bij bestemmingsplannen; c. de verkoop van bouwterreinen; d. de regelingen met betrekking tot de woningmarkt en de woningbehoef ten. Secretariaat: Fr. de Ruyter, afd. Ad ministratief Juridische Zaken en als se cretariaat Gemeente Werken. Voorzitter: wethouder W.A. Claes sens; Leden: C.D.A.: A.J. Broeksteeg, Pettenma kerstraat 28, tel. 80732; G.J.H. Hen driks, Oude Oostrumseweg 13, tel. 85476; H.L.P. Poels-Peters, Dr. Poelsstraat 16 tel. 81782; J.W B. Reint jes, de Hoef 11, Leunen, tel. 82221; P.v.d.A.: A.P.T. Jansen, Castenrayse weg 4, Oirlo, tel. 04787-1738; H.M. Kusters, Haalakker 16, Oirlo, tel. 04787-1413; H.C.P.M. Linskens, van Broekhuizenstraat 47 Oostrum, tel. 83384; V.V.D.R. Robberegt, Isabellahof 29, lel. 81046; Samenwerking Venray: P.H. van Klink, Wilhelminastraat 32 tel. 82212; van de Vorle: J.H.J. van de Vorle, Ken- ncdystraat 11, tel. 84406; Werkkring: a. het verwerven, ruilen of vervreem den, het huren, verhuren of ver pachten, het ingebruik geven of be zwaren van gemeenteeigendommen (m.u.v. de verkoop van bouwterrei nen) en het stichten, uitbreiden of verbouwen van gemeente eigendommen. b. de aangelegenheden met betrekking tot de aanleg, de verbetering, het onderhoud, de waterafvoer, de ver lichting en de beplanting van we gen, straten, pleinen en plantsoe nen; c. de aangelegenheden met betrekking tot de milieuzorg, waaronder de af voer en verwerking van huisvuil en huishoudwater; d. de aangelegenheden met betrekking tot de aanleg, uitbreiding en onder houd van nutsvoorzieningen (waaronder het gas-, water-, electriciteits- en telefoonnet, de rio lering en de centrale antenne- inrichting) en de aansluitingen daar op; e. de onderdelen van het gemeentelijk beleid, die betrekking hebben op het verkeer in de ruimste zin, zoals de verkeersstructuur, de verkeerscir- culatie, de fietsvoorzieningen, de parkeerregelingen, de verkeerslich ten, de bewegwijzering, het open baar vervoer, de verkeersveiligheid en dergelijke; f. de zaken met betrekking tot de ruil verkaveling, de bebossing, de ont ginning en dergelijke; g. de zaken met betrekking tot ener giebesparende maatregelen. Secretariaat: J. Praats, afd. Admi nistratief Juridische Zaken en Secretari aat Gemeente Werken. verkeersbrigadiers Indien U in het belang van de veilig heid van het schoolgaande kind wilt meewerken in zo'n brigade kunt U con tact opnemen met de afdeling openbare orde, veiligheid en milieuzaken van de gemeente (tel. 83838 tst. 159). U krijgt dan informatie over instructie, uit rusting en verzekering van de brigadiers.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 9