AIk Daling van het aantal nieuwe leerlingen 50 jaar voetbal in Holthees-Smakt Robe di Kappa PULLOVERS f 49.- Bekroond Derde Lp met Peter en Ad Haans Robe di Kappa Langdurige raadsvergadering Meerlo-Wanssum Fiets vierdaagse in de Peel Electronic Hobby Shop UIT HET JAARVERSLAG VAN DE LTS De daling van het aantal meldingen van nieuwe leerlingen, bij de Venrayse LTS, die 1980 voor het eerst voorkwam, zette zich ook in het afgelopen jaar voort. Aldus kan men lezen in het jaar verslag over 1985 dat zopas is versche nen. Het totaal aantal leerlingen kwam vorig jaar op 487, terwijl dit in 1980 nog ruim 700 was. De terugloop van het aantal leerlin gen speelt zich telken jre af bij de nieuwe aanmeldingen voor het eerste leerjaar. In 1980 kwamen er nog 156 nieuwe aanmeldingen binnen. Nu is dat gedaald tot nog slechts 59. De aanmel dingen voor de overige leerjaren c.q. klassen blijft vrij konstant rond de 50 zitten. Hoewel, vorig jaar was dat aan tal ook het laagst sinds jaren, namelijk slechts 42. In de beroepsopleidingen manifes teert deze daling zich voornamelijk in de bouwtechniek. Ongetwijfeld nog Op 9 juni heeft Willeke van Ammel- rooij in het Singer Museum te Laren aan 400 ambachtelijke slagers een l.A.S.-erkenning uitgereikt. I.A.S. staat voor: Instituut voor Am bachtelijke Slagersprodukten. Na een reeks van keuringen en steek proeven krijgen de onderscheiden sla gers hiermee officieel waardering voor hun ambachtelijk vervaardigde vlees waren. In Venray ontving slagerij Drabbels aan de Stationsweg een gouden erken ning voor zijn gebraden gehakt. TWEE DEZELFDE ONGEVALLEN OP DE OVERLOONSEWEG Zowel zaterdag als zondqg vonden op de Overloopseweg twee vrij wel' dezelfde ongevallen plaats. In beide gevallen botste oip onverklaarbare wijze een per sonenauto tegen een rechts van de weg staande boom. Ook was het toevallig dat in beide auto's alleen maar de "be stuurster zat. Zaterdagmiddag omstreeks kwart voor vijf raakte de personenauto, be stuurd door een 20-jarige Overloonse, nabij de afslag naar de Spurkt uit de koers. Voordat zij de auto weer onder controle had botste deze tegen een boom. De bestuurster kon met veel moeite uit het wrak bevrijd. Zij moest met zware verwondingen naar het ziekenhuis worden overgebracht. Zondagmiddag omstreeks kwart voor twee reed een personenauto, bestuurd door een 48-jarige Venrayse dame, bij de bocht bij het St. Annabos rechtdoor in plaats van de bocht in de Overloon- seweg te volgen. Ook zij kon niet voorkomen dat haar auto tegen een boom botste. Zij werd eveneens met zware verwondingen naar hel zieken huis overgebracht. Ook haar auto was rijp voor de sloop. In beide gevallen moest de Venrayse brandweer het wegdek schoonspuiten. POLITIE VRAAGT GETUIGEN Voor het zaterdagmiddag op de Over- loonseweg plaats gehad hebbende onge val, waarbij een personenauto, be stuurd door een 20-jarige Overloonse dame, tegen een links van de weg staande boom is gebotst, vraagt de politie dringend om getuigen. Men weet namelijk nog niet waardoor dit ongeval kon ontstaan. Met name vraagt de politie dringend, dat de bestuurder van een vrachtauto met aanhangwagen zich met hen in verbinding zal stellen. Mogelijk kan die bestuurder belangrijke informaties ver schaffen. Het ongeval vond zaterdagmiddag omstreeks kwart voor vijf plaats, op de Overloonseweg nabij de afslag Spurkt. FIETS VAN JONGEN VERNIELD In de nacht van zaterdag op zondag omstreeks 2 uur werd van een 16-jarige knaap een fiets vernield door een zestal knapen. Omdat de jongen een van hen kende, kon de politie de daders opsporen. Op het politiebureau beken den zij de vernieling te hebben gepleegd maar beloofden ook, dat ze de schade van 200,— zouden betalen. DIEFSTAL OM STATIEGELD Een 16-jarige knaap werd door de politie op heterdaad betrapt, toen hij met 2 kratten bier op weg was naar huis. Die kratten had hij ontvreemd bij een supermarkt aan de Kruidenlaan in Landweert. Hij verklaarde de kratten niet om het bier te hebben ontvreemd, maar voor het statiegeld. Het bier zou hij in de gootsteen uitgieten DIEFSTAL Uit een kledingzaak aan de Palers- I straat werd een pantalon en een trui ter waarde van 600,—ontvreemd. steeds als gevolg van de verminderde werkgelegenheid in de afgelopen jaren. In de afdelingen mechanische tech niek, motorvoertuigentechniek en in stallatietechniek heerste een zekere sta biliteit. De verdere daling van het aantal leer lingen heeft het schoolbestuur aangezet tot de nodige bezinning op de toekoms tige ontwikkelingen. Het eventueel ver dwijnen van de technische opleiding in deze regio zou immers desastreuse ge volgen hebben voor het bedrijfsleven. Opmerkelijk is, dat vooral van de kerkdorpen minder nieuwe leerlingen worden aangemeld. Procentueel is de daling daar zelfs sinds 1980 ruim 50%. Uit Ysselsteyn kwamen 2 jaar geleden nog 10 nieuwe leerlingen, vorig jaar geen een. Ook Vredepeel en Caslenray hebben geen nieuwe leerlingen op de LTS laten inschrijven. Uit Venray-centrum daalde in 5 jaar tijds het aantal nieuwe aanmeldingen met 88; van 352 tot 264. Dat is precies 25%. Uit de gemeente Vierlingsbeek daalde het aantal nieuwe aanmelingen van 73 in 1983 tot 41 in 1985. Uit de kleine dor pen als Vortum-Mullem, Stevensbeek en Groeningen kwamen geen nieuwe leerlingen De daling van het aantal nieuwe aan meldingen was vanuit de gemeente Meerlo-Wanssum iets geringer. Van 72 in 1983 tot 57 hei afgelopen jaar. De integratie van leerlingen met een buitenlandse nationaliteit'is al jaren een feit in de Venrayse LTS. Momenteel be draagt hun aantal 37. Daaronder zijn 10 Turken, 9 Marokkanen en 7 Surina- mers. Van de leerlingen die vorig jaar hun einddiploma behaalden, ging 45% zich aanmelden in het arbeidsproces. Dal aantal is al enkele jaren vrij konstant. 116 Leerlingen gingen verder studeren, waarvan 23 naar de MTS in Helmond en 11 naar de LTS in Venlo. Aan de eigen school gingen 26 geslaagden zich nog eens bekwamen in de motorvoer tuigentechniek en 13 in de installatie techniek. Deze week is in 's-Hertogenbosch een langspeelplaat uitgebracht getiteld: „Brabants Bonte Kathedraal", waar aan ook de Venrayers Peter en Ad Haans hun Brabantse bijdrage hebben geleverd. Na de restauratie van de St. Jan's Kathedraal, aldaar, vond vorig jaar in de maand mei een heringebruikname van deze bisschopskerk plaats. Een heuse St. Oda stapte vrijdagmid dag uit haar kapelletje dat in de burger zaal van het gemeentehuis stond opge steld, om het nieuwe boekwerkje te pre senteren, dat een overzicht geeft van alle Venrayse monumentjes op het gebied van Kruisen en Kapellen. Daarmee werd in feite ook de ten toonstelling geopend, die tot 12 oktober a.s. in hel Freulekeshuus wordt gehou den. Een expositie van circa 20 houten beelden die van oudsher in onze veld- kapellen stonden opgesteld. Bovendien tien corpora van wegkruisen, die inmid dels vervangen zijn door kopieën welke door enkele enthousiaste vrijwilligers van de werkgroep Kruisen en Kapellen zijn gemaakt. Voorzitter Koos Swinkels ging uitge breid in op de devotie tot de verschillen de heiligen, waarvoor onze voorouders als teken van geloof kapelletjes inricht ten; maar ook somde hij de redenen op waarom in vroegere tijden een kruis werd opgericht. De hagelkruisen, die werden opgericht om bescherming af te smeken over de gewassen, vooral tegen onweer- en hagelschade. Verzekeringen kende men immers nog nietMaar ook werden kruisen geplant uit dank baarheid voor een goede oogst; uit dank voor een voorspoedige genezing. En dan de kruisen die herinneren aan een plotselinge dood op het veld; zelfs aan een aanval van een wolf en aan een te rechtstelling Swinkels memoreerde ook de levens loop van St. Oda, de populaire heilige van Venray, die hij tenslotte ten tonele riep om hei boekwerk „Monumenten van devotie" aan te bieden. Wethouder J. van Oers had in zijn inleiding zijn tevredenheid geuit dat in het Freulekeshuus nu weer deze (wissel tentoonstelling plaats heeft. Het is de bedoeling naast de permanente tentoon stelling ook vier maal per jaar een wis seltentoonstelling in te richten. Onder werpen zijn er gelukkig genoeg, maar men heeft vrijwilligers nodig om zo'n expositie te verwezenlijken. En daar ontbreekt het nog wel eens aan Inmiddels hebben vele tientallen be zoekers een kijkje genomen op deze ten toonstelling, waar ook een permanente dia-voorstelling nog eens een totaal overzicht geeft van onze „monumentjes van devotie". Het is bij deze gelegen heid uitgegeven boekje is zowel in het Freulekeshuus als in de boekhandel verkrijgbaar. Zondag werd door de werkgroep Kruisen en Kapellen opnieuw een mijl paal bereikt, toen het nieuwe kruis „aan de Patersmuur" bij de Kruuze, werd in gezegend. Ook hier weer een monument van devotie, dat dank zij de werkgroep (en de vele bijdragen van de Venrayse bevolking) weer in ere kon worden her steld. Wie het grote en forse corpus heeft bewonderd, zal het met ons eens zijn, dat dit beeld ongetwijfeld de zwaarste karwei is geweest die de „beel dengieters" zich gesteld zagen. De inzegening ging gepaard met de laatste forse regenbui van het lage drukgebied dat ruim een week boven, ons land hing. Voorzitter Koos Swinkels, die van zelfsprekend zeer tevreden was met het hier bereikte resultaat, vertrouwde de zorg voor het nieuwe kruis toe aan het bestuur en bewoners van De Kruuze. En de scheidende directrice, Zr. Mariosa, beloofde die zorg graag op zich te zullen nemen. Een van de officiële gebeurtenissen toen, was het laten plaatsvinden van een concert met Brabantse coryfeeën zoals de bekende schrijvers Jan Naaykens, Cor en Nelleke Swanenberg, de liedjes zangers Gerard van Maasakkers, Ad de Laat, Wim Kersten, Thieu Sijbers en Peteren Ad Haans. Verder was er nog muziek van de volksmuziekgroep Linnegoewd. Ter plekke is toen van dit live-optre den een LP opgenomen,die nu dan in de handel is gebracht. Vooralsnog te koop in de St. Jan's Kathedraal, later bij de platenzakeïi. Peter en Ad Haans blijven dus vanuit Venray „opereren" met het Brabantse lied. VERNIELINGEN AAN GEPARKEERDE AUTO'S Bij de politie kwam een aantal mel dingen binnen van vernielingen aan ge parkeerde personenauto's, o.a. aan de Kruidenlaan en,de Veltumse Kleffen. De vernielingen werden aangebracht aan auto-antennes, ruitenwissers, spie gels en door het bekrassen van de auto's. ASPIRANT KOPER Een 41-jarige Venrayer wilde, voor dat hij een auto kocht, eerst een proefritje maken. De eigenaar van de auto ging naast hem zitten, maar door onverklaarbare oorzaak verloor de bestuurder de macht over het stuur en de auto botste tegen een lichtmast op. Deze knapte af en kwam op het wegdek terecht. Bij onderzoek bleek dat de auto niet verzekerd was. Een dure proefrit derhalve, want de auto was leen nog maar geschikt voor de sloop. BUURVROUW GING KIJKEN In de Serenadestraat hield een buur vrouw met een babyfoon het huis van de buren in de gaten. Toen zij om streeks 11 uur 'S avonds in de woning verdachte geluiden hoorde, ging zij kijken, maar had beter eerst de politie kunnen bellen. De inbreker had kenne lijk onraad geroken en was er vandoor gegaan. Ontvreemd werd een gouden hangertje. MEISJE GEWOND Een 14-jarig meisje wilde vanaf de Julianasingèl met haar fiets oversteken naar de Wilhelminastraat, maar ver leende geen vrije doorgang aan een tege moet komende personenauto, bestuurd door een 22-jarige Venrayer. Bij de botsing werd het meisje aan een van haar benen dusdanig gewond dat ze per ambulancenaar het ziekenhuis moest worden vervoerd. COMPLETE ACHTERRUIT ER UITGEHAALD Om in een aan de Julianasingèl gepar keerd slaande personenauto te komen, haalde de dader de achterruit er com pleet uit. Uit de auto werd op ruwe wijze de radio-cassette-recorder ge sloopt en het klokje. De eigenaar, een 28-jarige.inwoner van Bakel zit met een schade welke op 1500 gulden wordt ge raamd. AANHANGWAGENTJE ONTVREEMD Een aan de Churchillstraat staande een-assige aanhangwagentje bleek plot seling verdwenen te zijn. Men kan zich afvragen of het, gezien het naderen van de vakantieperiode, niet beter is derge lijke voertuigen veiliger op te bergen en zeker niet aan de straat laten staan. INBRAAK IN SCHOOL Met geweld was toegang verkregen tot de lagere school te Oirlo. Ontvreemd werden een Sony videorecorder, een draagbare radio en een geldkistje met enig geld. JOGGINGPAKKEN JACKS 20% KORTING Binnen de frakties zal de komende tijd bekeken worden of het reglement van orde, van degemeente Meerlo- Wanssum, wat betreft de rondvraag, niet moet worden aangepast. De raad had in de maandag gehouden raadsver gadering voor de rondvraag bijna net zoveel tijd nodig als voor de behande ling van de agenda. Met name het nieuwe raadslid, de heer Versleijen, vroeg aan de voorzitter het reglement van orde strakker te gaan hanteren, zodat in de rondvraag geen zaken aan de orde worden gebracht, waarop geen kort antwoord mogelijk is. De meerderheid van het college is er voor, dat bij de rondvraag slechts korte vragen worden gesteld, welke met een kort antwoord kunnen worden afge werkt. De heer Beterams bracht de ont gronding in de rondvraag aan de orde. In een tijdvak van 25 jaar zal in de buurt van de Geysterseweg 40 ha worden ontgrond. Die grond wordt gebruikt in de gemeente Helmond. De uitgegraven percelen zullen worden opgehoogd met zand dat tijdens de bietencampagne vrijkomt. Bezwaren waren er van andere raadsleden, omdat bij het vervoer van de Covasgrond naar de Geysterseweg, de wegen in Wanssum daar enorm van gaai\ lijden. Alleen voor de Covasgrond worden 1500 vrachtauto's verwacht. De gemeente heeft echter bij de ver lening van een ontgrondingsvergunning geen vinger in de pap. Die vergunning wordt door de Provincie verleend. Wel heeft de gemeente aan de Provincie ge vraagd aan de ontgrondingsvergunning een aantal voorwaarden te verbinden. Er zal nauwlettend op worden toege zien, dat die voorwaarden worden nage- leeft en indien de wegen door dat zware vervoer worden kapot gereden, zal de gemeente direct maatregelen nemen. Nu gestart is met de riolerings werkzaamheden in de Hoofdstraat te Meerlo, komen de problemen los. Twan Volleberg maakte zich de woordvoerder van de Middenstand, die zoveel narig heid en overlast te verwerken krijgt en een enorm inkomstenverlies te incasse ren heeft. Volgens dat raadslid is de Middenstand onvoldoende ingelicht, wat door het college werd ontkend. Ook de andere raadsleden speelden het welles-nietes-spel mee. Om uit de pro blemen te komen worden de leden van de Middenstand uitgenodigd aanwezig te zijn bij de vergadering van de com missie algemene zaken, welke op 17 juni a.s. zal worden gehouden. Het doorgaand verkeer, aldus de toe lichting, wordt al in een vroeg stadium er op gewezen dat Meerlo niet te berei ken is. Voor degene die toch bij de in Hoofdstraat gevestigde middenstand moet zijn, zijn er mogelijkheden, zeker op korte loopafstand. Verschillende raadsleden spraken hun lof uit aan het adres van de afdeling tinanciën, voor het voorstel om twee nieuwe geldleningen aan te gaan, om eerder aangegane geldleningen ver vroegd af te lossen, omdat er aanbiedin gen waren tegen een lagere rente. Dat gaat de gemeente een besparing opleve ren van ƒ290.000, Aan de raad werd medewerking gevraagd voor voorzieningen aan enkele scholen. Daarbij waren ook renovatie werkzaamheden aan het dak van de Meerlose school. Die school was pas 9 jaar geleden gebouwd. Verhaal bij de architect of aannemer was onmogelijk gezien de verstreken tijd. Daarbij kwam, dat de aannemer precies gebouwd had volgens bestek. Of er bij méér toezicht minder gebreken zouden zijn opgetre den, werd betwijfeld. Toen de daken destijds werden gemaakt, waren ze, volgens de toen bekende gegevens, de beste. Maar de tijd had anders uitgewe zen. Er is bij die bouw zeker niet aan gerommeld, zoals werd gesuggereerd, maar wel degelijk toezicht geweest. Het college is daarom niet van plan een on derzoek te doen of een zondebok aan te wijzen. Schietvereniging ARMA kan gebruik gaan maken van de voormalige schietbaan van de rijkspolitie in Wans sum. Als de geplande rondweg aange legd zal worden, zal de schietvereniging afstand zonder verhaalsrecht- moeten doen, van de erfpachtovereenkomst. De twee nagekomen agendapun ten, betrekking hebbende op aankoop 'van grond in Swolgen voor woning bouw en herziening van het bestem mingsplan te Blitterswijck om ook daar woningbouw mogelijk te maken onder vonden geen bezwaar. Zowel in Deurne als in de tweede startplaats Venray wordt hard gewerkt aan de voorbereidingen van de Fiets vierdaagse de Peel. Deze wordt dit jaar voor de lefde maal gehouden van dinsdag 15 juli t/m vrijdag 18 juli a.s. De belangstelling hiervoor is, evenals andere jaren, weer bijzonder groot. Dit kan men afleiden uit het aantal voor inschrijvingen. Degenen die zich al hebben laten inschrijven dingen mee naar een aantal fietsen, dat onder hen wordt verloot. Wil men nog aan deze loterij deelnemen, dan kan men zich nog laten inschrijven tot en met zaterdag 21 juni a.s. Wanneer men, door welke omstan digheid dan ook, geen inschrijfformu lier heeft ontvangen, dan kan men deze nog verkrijgen bij de Rabobanken in Deurne en Venray en bij Boekhandel Hub Berkens, Stationsweg 42 te Deur ne. Uiteraard kan men hiervoor ook te recht bij de plaatselijke VVV's van Deurne en Venray en bij de Streek- VVV's te Helmond en Venlo. Intussen zijn ook de routes voor de verschillende afstanden samengesteld en beschreven. Weer zijn de organisatoren er in geslaagd zeer aantrekkelijke gebie den in de route op te nemen. Prachtige stukken natuurschoon in Oost-Brabant en Noord-Limburg zijn immers in de route opgenomen. Hieronder bevinden zich streken, welke ongetwijfeld voor velen „onbekend gebied" zullen blijken te zijn. In tal van plaatsen, welke door de deelnemers(sters) worden aangedaan, zijn diverse aktiviteiten georganiseerd. Al met al wordt er alles aan gedaan om veel mensen vier dagen lang gezelligheid en ontspanning te geven onder het motto: Vier dagen fietsen in de Peel: trapt zo lekker weg! I Meten is weten voor nieuwsgierige vaders de orginele Steinel volt meetpen f 10,95 electronica voor hobby en industne Hofstraat 2a -Venray -® 04780-86078 In de zomer van 1936, werd bij Koster Nellen te Smakt een voetbalver eniging opgericht. De voetballers van het eerste uur ont gonnen eensgezind een perceel struik gewas te Smakt, en het eerste (zand)- veld was gereed. Met „bouwkistjes" aan, en een opgelapte bal, beleefde men vele plezierige uren. Al gauw ging men georganiseerd spelen en wel in de 3e klasse (Limburgse Bond). De oorlog, alsmede het vertrek van spelers naar elders, waren er de oorzaak van dat de club in 1945 op sterven na dood was. Rond 1947 werd vanuit de Toneelclub (deze beschikte over de financiële mid delen) de voetbalclub nieuw leven in ge blazen. Samen met de toneelclub, korfbal club en atletiek-vereniging, ging de voetbalclub opereren onder de blauw witte vlag van „Excelsior". Nog in datzelfde jaar werd de club kampioen en promoveerde naar de 2e klasse (Brabantse Bond). - Foto Ondanks de steeds terugkerende zórg voor ballen, netten, schoenen, kleding, wist men in 1949 door te dringen tot de le klasse. Na enkele omzwervingen ging men rond 1950 voetballen op de huidige lokatie. De toestand van hel terrein baarde steeds weer zorgen. In 1958 besloot het bestuur dan ook het veld om te laten spitten en opnieuw in te zaaien. Noodgedwongen speelde men toen in Geysteren de thuiswedstrijden. Dat dit geenszins een belemmering vormde, bewees het le elftal door in 't seizoen 1958/59 kampioen te worden en te promoveren. Met name de promotie wedstrijd in Geffen, zal menigeen zich nog herinneren. In Geffen wonnen de blauw-witten op de valreep, hetgeen voor de Geffense supporters aanleiding was de Holthese supportersbus te belagen! In 1965 ging Holthees weer in de Limburgse bond spelen; de reiskosten met geleende of gehuurde auto's bleken te hoog! De foto bij dit artikel werd gemaakt in 1947 en loont zowel het elftal van Holthees als dat van Afferden. Beide ploegen streden om de eer in een ener verende kampioenswedstrijd, die door Holthees werd gewonnen. Holthees promoveerde daardoor naar de tweede klasse van de Brabantse Bond. Een ander zorgenkind was de kleed ruimte. Na jarenlang zich verkleed te hebben in bedrijfsruimtes, werd in 1966 een stenen kleedlokaal in gebruik ge nomen. Nieuw was ook dat er een betaalde trainer werd.aangésteld. Mede door het groeiend aantal leden, met name jeugdleden, voldeed het veld niet meer aan.de gestelde eisen. In 1973 maakte het oude veld plaats voor 2 nieuwe velden. Het 2e elftal zag hierin kennelijk een stimulans want het werd in. het seizoen 1974/75 kam pioen en promoveerde naar de 2e klasse. Het jeugdvoetbal ging in die jaren zijn vruchten'afwerpen. In het seizoen 1974/75 had Holthees 3 senioren-elftal len, voor het eerst in haar,bestaan. Het eerste elftal promoveerde naar de le klasse (Limburg): Toen in 1975 bij de 2 nieuwe velden een houten kleedlokaal kon worden gebouwd, was weer een wens in vervulling gegaan. De successenreeks was nog niet ten einde, want in 1977 werd het le elftal 4e klasser KNVB. In 1978 kreeg het sportpark een officiële naam: „De Halt". Veel is er in die jaren vergaderd met Gemeentes en commissies over uitbrei ding, renovatie of nieuwbouw van de kleedaccommodatie. Mede door een brand in het houten kleedlokaal viel in 1983 eindelijk de beslissing: nieuwbouw en wel tegen het bestaande jeugdge- bouw aan. Dit laatste ging tevens dienst doen als kantine. Voetbalvereniging Holthees/Smakt was najaren eindelijk uit de brand! Wel vaker de laatste jaren moest 't le elftal vechten legen degradatie, maar uitgerekend in dit jubileumjaar heeft het noodlot toegeslagen: het le elftal moet een trapje lager gaan voetballen. Ondanks deze tegenvaller is er een groots feestprogramma opgezet. In onderlinge samenwerking hebben feest commissie, bestuur en leden laten zien dat de voetbalvereniging Holthees/ Smakt de toekomst met vertrouwen tegemoet kan zien. FEESTPROGRAMMA Vrijdag 13 juni: 18.30 Opening fanfare, drumband en gilde. 20.00 uur Spring; entree/4, Zaterdag 14 juni: 10.00 uur Trimloop 2900 m. 10.30 uur Trimloop 5700 m. 11.00 uur T rimloop 11300 m. 12.30 uur Prijsuitreiking. 14.30 uur Kindermiddag, entree gratis. 20.00 uur: Spring; entree ƒ4, Zondag IS juni: -. 10.00 Hoogmis in de feesttent. 11.30 uur Receptie (oude foto.s e.d. uit gestald in de kantine). 13.30 uur Joekskapellenmiddag; entree gratis. 20.30 uur Egelandermuziek; entree 2.50. V.V. Holthees organiseert op 14 juni ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan een trimloop. Aan deze trimloop kan iedereen deel nemen en men kan kiezen uit de stan den: 2900 meter, 10.00 uur; 5700 meter 10.30 uur; 11.300 meter 11.00 uur. Iedere deelnemer ontvangt na de finish een herinnering. Er is een extra prijs voor scholieren t/m 14 jaar die deelnemen aan de 2900 meter. Inschrijven is mogelijk tit één kwar tier voor de start van de diverse afstan den, en wel in de feesttent op het voetbalterrein van Holthees. Het inschrijfgeld bedraagt één rijks daalder voor personen t/m 14 jaar; zij die ouder zijn moeten vijf gulden beta len. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Hans janssen, tel. 04782- 319.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 5