VERENIGINGSNIEUWS PIERRE PIJPERS PvdA VENRAY'S MANNENKOOR CRESCENDO VENRODE PEEL EIM MAAS ARS MUSICA Vocaal ensemble Arabesque Jongerenkoor CHRISKO Kinderkoor De Vredesklokjes KINDERKOOR de BANDELIEREN Kalender Muziekfederatie LIMBRA '69 M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN Orkestvereniging Venray Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan St. Theobaldus gilde Overloon OJC de Brak O.J.C. DINGUS De Springplank Buurtvereniging Brukske Zeskamp Veltum Derde Orde Wijk Smakterheide Kunstkring Amber Imkers regio Venray VADERDAG! Vrouwen trefcentrum 't Bessemke Voedingsbond FNV JUMPERS '76 HENGELSPORT WOLBOETIEK Boksvereniging Venray Donderdag 12 juni om 19.30 uur re petitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 19 juni om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Om te noteren: wegens vakantie is er geen repetitie op 24 en 31 juli en 7 au gustus. Kwartaaltoepen 17 juli 30 en 31 aug. Concertreis Ahrweiler. Afmelden uitsluitend bij R. v. Mil tel. 86917. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 12 juni 20.00 uur repetitie. Donderdag 19 juni 20.00-21.00 uur repetitie. 21.00 uur al gemene ledenvergadering. AGENDA 19 juni algemene ledenvergadering. 23 augustus serenade 19 september serenade. 11 okt. uitw. concert met Heel en Gre- venbricht. 18 okt., concert met VMK. 24/25/26 okt., concertreis Fulda LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 12 en 19 juni Om 18.45 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Dinsdag 17 juni Om 19.00 uur repetitie. Bardienst: hr. van Kessel 5 juli festival te Wanssum. Bijeenkomst 16.00 uur Perdstal. Agenda: zie Harmonieorkest. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515'. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 13 juni Om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen 19.15 uur repetitie voor bassen en tenoren. Maandag 16 juni Spelavond om 19.00 uur voor alle jon gens. Dinsdag 17 juni om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 18 juni Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 lel. 81690. Gem. zangvereniging Vrijdag 13 juni Om 14.00 uur zingen wij de huwe lijksmis in de Paterskerk. Zondag 15 juni Om 10.15 uur zingen wij de hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 18 juni Van half zeven tot half acht repetitie in het activiteitencentrum. Vrijdag 20 juni. Om 14.30 uur zingen wij de huwe lijksmis in de Paterskerk. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Kom eens over de drempel en naar ons luisteren. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 DAMESKOOR Woensdagfi8 juni 19.45 uur partijre- petilie voor de mezzo's en alten; om on geveer 20.15 uur komen de sopranen er bij. Zaterdag 21 juni houden we onze jaarlijkse fietstocht Zondag 22 juni wordt er om 11.30 uur een groepsfoto gemaakt. Dus graag allen komen, in officiële kleding. Zaterdag 28 juni om 19.00 uur avond mis in het Schuttersveld; in officiële kle ding. Donderdag 3 juli om 19.30 uur con cert in het Schuttersveld. Als U verhinderd bent, graag Uw afmel ding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353 of Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Vrijdag 13 juni 18.45 uur laatste repetitie voor de va kantie. Dat betekent dat de mappen moeten worden ingeleverd. SALTARELLO Voor de repetities en uitvoering (Maastricht) wordt je persoonlijk opge beld. Als alle proefwerken achter de rug zijn en de vacantie begint, wens ik iedereen het allerbeste toe en een prettige vakan tie. uw weekblad Dinsdag 17 juni om 19.30 uur repeti tie voor de alten en om 20.00 uur voor het hele koor in De Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, lel. 81221. of bij mevr. W. Manders- Weijers. Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de loods achter Henk Smits, Jan Hen- senstraal. Eokatie: St. Servatius. Repetitietijden 20.30-22.00 uur elke maandagavond. Afmelden 04780-85377. Wij zijn nog op zoek naar een enthousiaste sopraan. Kent U iemand of heeft U zelf be langstelling, neem dan contact op met bovenstaand telefoonnummer. A.s. vrijdag 13 juni zingen wij de hu welijksmis voor het bruidspaar van Hoof-Kusters in de Veltumse kapel. Willen jullie er voor zorgen om 14.15 uur aanwezig te zijn bij de kapel. Jongens en meisjes van 13 jaar en ou der kunnen zich nog altijd bij ons koor aanmelden. We repeteren iedere woens dagavond van 18.45 uur tot ±20.00 uur in het parochiezaaltje van de Vredes- kerk. Je kunt je ook telefonisch aanmel den Marly de Haart tel. 82730 of Ellie Gielens tel. 88521 Wij willen onze leden graag een ple zier doen d.m.v. het organiseren van di verse festiviteiten. Omdat de contributie niet zo hoog is, staan Wij open voor uw vrijwillige bijdrage. Deze kunt U storten op bankrekening nr 1539.35.952. t.n.v. Jongerenkoor Chrisko. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Vrijdag 13 juni. Repetitie HELE KOOR 16.00-16.45 uur Repetitie zangfestival Well 16.45 uur. Zaterdag 14 juni le Limburgse kinder jeugdzang festi val in Well. Zondag 15 juni. We zingen de slotmis van het koorjaar om 11.30 uur in de Vredeskerk. Dinsdag 17 juni Koorreisje. We gaan het koorjaar weer afsluiten. Onthoud goed dat er morgen repetitie is voor het hele koor. Zondag zingen we de laatste mis van het koorjaar. We re kenen op de komst van allemaal. Er zijn morgen nog een paar mededelingen te doen, ook voor allemaal. Zondag hoef je geen lange rokjes aan te trekken. Wel moet je zorgen dat je om 11.15 uur in het parochiezaaltje bent. Na de repetitie van morgen is er voor de kinderen die meegaan naar Well een laatste repetitie. Zaterdag worden jullie om 13.15 uur in het parochiezaaltje verwacht, gewoon in je dagelijkse pak. Voor het vervoer zijn nog 2 a 3 auto's nodig. We zijn om 18.00 uur terug. Dinsdag 17 juni Koorrepetitie om 18.30 uur. Zaterdag 21 juni kooruitstapje. Oud koorleden. Zaterdag 14 juni a.s. bekijken we de foto's en de video van het lustrum. We hopen jullie te mogen begroeten in het repetitiezaaltje om 19.30 uur. 27/29 juni. Fanfare Oirlo, zomermu- zïekfeesten. 29 juni, Fanfare Ysselsteyn, open- luchtconceri. 6 juli, fanfare Castenray, zomerfesti val. 16 augustus Heimat-abend; Die Fröh- liche Rubensammler Leunen; 17 augustus Fruhshoppen Die Fröhli- che Rubensammler Leunen; 6 sept., MMSK Sl. Petrus Banden Taptoe Venray. 27/28 sept.: Harmonie Leunen Mu ziekfeesten. 28 sept.: Fanfare Castenray Herfst- concert. 4/5 okt., Muziektoernooi federatie. 10/12 okt. Dorpsfeesten, Harmonie Oostrum. 11 okt Harmonie Oostrum organisa tie Rommelmarkt. 12 okt., fanfare Castenray, deelname bondsconcours Nuth. 19 okt., Bondsconcours le Kerkrade. 26 okt., Bondsconcours le Baexem. Maandag 16 juni a.s. om 18.30 uur leerlingen en om 19.30 uur hele. drum band in zaal 't Trefpunt te Holthees. Vrijdag 13 juni optreden van onze drumband tijdens feestweekend V.V. Holthees. Bijeenkomst in Trefpunt om 18.15 uur. (Uniform!) Voorlopige agenda 21 Juni, Sevenum. Bijeenkomst 20.30 uur LTS 6 juli Wanssum, bijeenkomst 10.00 uur L.T.S. 31 Augustus, Efteling 6 September, Taptoe Venray Repetities Zondag 15 en woensdag 18 juni repli- tie voor majoretten, miniretten en korpsleden. Afmelden majoretten en miniretten Bernadette Heiligers, tel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers lel. 87380. Woensdag 18 en 25 juni repetitie om 20.15 uur voor hel orkest o.l.v. L. Boogaarts Eveneens om 20.15 uur repe titie voor het klein ensemble o.l.v. A. Thijssen. Repetitieruimte St. Anna. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Heden donderdag 12 juni oefenen schiten op de schultersweide. Aanvang 19.30 uur. Zaterdag 14 juni moeten er diverse werkzaamheden verricht worden op de schuttersweide in de Endepoel aanvang 9.00 uur. Zaterdag 14 juni wrden er 3-tallen schietwedstrijden gehouden bij de schutterij St. Barbara te Reuver aan vang ongeveer 14.30 uur. Zondag 15 juni worden er schiet wedstrijden gehouden voor de P. Lens- sen Memorial Beker. Aanvang 10.30 uur op de schuttersweide Endepoel. Maandag 16 juni houden we een alge mene ledenvergadering in Gildehuis ca fé de Klomp aanvang 20.30 uur. Kom allen zoveel mogelijk in hel belang van de vergadering. Zaterdag 21 juni houden we een vier tallen schietwedstrijd. Op deze middag moeten ALLE leden meehelpen. Aan vang 13.00 uur. Zondag 22 juni wordt het 2e Bonds- feest gehouden van de bond Juliana te Maasbree. Zondag 29 juni wordt het 2e bonds- feest gehouden in Maasbree. In de op tocht en tijdens de wedstrijd hebben we no 9. Geslaagd schiettoernooi ondanks het minder goede weer Het schietconcours van de Kring Land van Cuyck dat in Overloon werd gehouden was geslaagd, de schutters waren erg tevreden over de organisatie en over de bekers en geldprijzen die hiervoor beschikbaar waren gesteld. Aan dit concours namen 14 verenigin gen deel met in totaal 27 korpsen. In to taal namen aan dit concours 115 schut ters deel. Doordat de schutters elkaar weinig toegaven moest er lang gekampt worden, om de prijzen, die rond 7 uur konden worden uitgereikt. Al met al kan men toch terug zien op een geslaagd schietconcours. Papieraktie Overloon Zaterdag 12 juni a.s. zal men weer de maandelijkse papieraktie houden. Denkt U er nog aan wat de vorige keer in Ons Eigen Erf aan U gevraagd is. Graag op tijd aan de weg d.w.z. half 10. ledereen alvast bedankt voor uw mede werking indeze. U helpt er ons ontzet tend goed mee.i Sunday walk speelt zaterdag 14 juni in OJC de Brak. Na wat optredens bui ten de regio doe Sunday walk de Brak aan. Wellicht herinner je ze nog als het voorprogramma van Claw Boys Claw in Venray. Op verzoek van de fans spelt Sunday walk deze avond de oude Neces sary nummers. Het nieuwe nummer wordt bewaard voor Braktief eind au gustus. De band bestaat uit Cor Keur zang slagwerk, Rob Meissen Gitaar. Eut v. Berkum, bas, zang. Bij wijze van voorprogramma zal de zanger enige sketches gedichten brengen met als the ma „Het ware gezicht" om de stem ming alvast aan te wakkeren. Aanvang 22.00 uur entree 3,- De jongste Nederlandse Hardrock band Vengeance speelt morgen vrijdag 13 juni in jongerencentrum Dingus in Venray. Oscar Holleman en Jan Bijlsma zijn als tieners al jaren bezeten van har drock als ze in 1983 besluiten om met enige vrienden de groep Vengeance op te richten. Afkomstig uit de Brabantse bakermat van hardrock Waalwijk, heb ben ze de perfecte voedingsbodem voor hel beginnen van een band in hun favo riete genre. Bij een sessie in Tilburg ont moeten ze Leon Goewie, die niet alleen als zanger, maar ook als frontman een schot in de roos blijkt te zijn. Al snel maakt Vengeance furore in hardrock kringen: ze spelen op Earthquake '84 en maken hun TV debuut in „Je ziet maar". Inmiddels is Arjen Lucassen, die in de scene al faam geniet als gitarist van Bodine, de gelederen komen ver sterken. Voorjaar 1985 krijgt Vengean ce een nieuwe drummer in de persoon van John Snels en heeft daarmee zijn huidige en naar het laat aanzien defini tieve Line up gevonden. In de maanden januari t/m maart 1986 heeft Vengeance inmiddels hun tweede album opgeno men onder produktionele leiding van John Sonneveld. Ook dit album wordt in het buitenland uitgebracht. Tevens heeft de IKON reeds een TV-special rond Vengeance opgenomen en inmid dels al uitgezonden. Zaal open 21.00 uur (géén voorverkoop). Onthoudt alvast Vrijdag 20 juni Con ductors, zondag 22 juni: open dag. Za terdag 28 juni Venrayse groepenpresen- tatie. Hallo jongelui. a.s. donderdag club van 18.30-20.00 uur. We hebben een oriëntatietocht voor jullie uitgezet. Zorg bij slecht weer voor gepaste kleding. A.s. vrijdag club van 19.00-21.00 uur. We gaan oefenen voor Rollebol. Rollebol Rollebol a.s. zaterdag is het zover dan gaai Rolle bol '86 van start. Het programma ziet er ongeveer als volgt uit: 9.30 uur aan komst kinderen en leiders. 10.15 uur feestelijke opening met een ballonnen wedstrijd. 10.30 zeskamp 6-10 jarigen, tocht 10-12 jarigen, teamspelen 12 jaar en ouder. 12.30 uur Picknick (zorg zelf voor eten) 13.00 spelencircus 6-10 jari gen, zeskamp 10-12 jarigen, tocht 12 jaar en ouder. 15.00 creativiteit 6-10 jaar, teamspelen 10-12 jaar, zeskamp 12 jaar en ouder. 17.00 opruimen. 17.30 prijsuitreiking sluiting. Niet iedereen heeft zich opgegeven. Het kan nog, donderdag of vrijdag op de club of bij Sjang Vollenberg, Beethovenstraat 10 (tel. 86117). Neem allemaal jullie regen kleding mee voor het slingerspel. Tot zaterdag kwart over negen. De leiding !W!Tf J* KfT ifiBltt ITT Kinderknutselmiddag 18.juni. Knut- selmiddag voor de kinderen uit de groe pen 4-5-6 van de basisschool. Behalve bij goed weer wilden we buiten met de jongens gaan voetballen en met de meis jes tref of handbal gaan spelen. We ver zamelen gewoon bij het wijkcentrum. Bij slecht weer is er een knutselmiddag in het wijkcentrum Kiosk. We beginnen om 14.00 uur en voor leden is het gratis. Niet leden 0,75. Vrijdag 20 juni a.s. gaan we weer kie nen. We doen dit in wijkcentrum Kiok gelegen in het Brukske. Het kienen "be gint om 20.00 uur. We hebben weer een prachtig prijzenpakket, zie daarvoor de advertenties in dit blad. We verwachten weer veel kieners dus raden wij U aan tijdig aanwezig te zijn. Zoals vorige week rees aangekondigd, wordt er a.s. zondag, 15 juni op het ter rein Pettenmakerstraat in Veltum de jaarlijkse zeskamp gehouden. Er nemen 10 ploegen aan deel. Het gevarieerde programma, waarbij iedereen welkom is, begint om 12.00 uur. Maandvergadering: Woensdag 18 ju ni houden wij onze maandvergadering, de laatste voor de vacantie. Na de eu charistieviering die om half 8 begint blij ven we onder het genot van een kop koffie, nog enige lijd gezellig samen. De eerstvolgende vergadering zal plaats hebben op woensdag 20 augustus. Terwijl wij volop bezig zijn met de voorbereidingen van ons feestweekend regent het volop. Laten we hopen dat het zaterdag 21 en zondag 22 juni mooi weer is. De spullen voor de rommel markt zijn zaterdag 31 mei jl. bij U op gehaald. Heeft U nog spullen dan kunt U bellen tel. 86534. De spullen worden dan bij U thuis opgehaald. We beginnen ons feestweekend zaterdag 21 juni om 14.00 uur. De jeugd gaat zich dan ver maken met de „speelkar" gemaakt door de Pol werkplaats uit Venray. In deze kar zitten ongeveer 25 verschillen de spellen, 's Avonds om 20.30 uur be gint onze grote dansavond m.m.v. het orkest „de Corinta's" Zij maken mu ziek voor jong en oud. Dan hebben we zondag 22 juni rommelmarkt. Friihs- hoppen, verschillende oude ambachten, voetbalinstuif en om 17.00 uur sluiten we ons weekend. Tijdens beide dagen staan er verschillende kraampjes met versnaperingen en spelletjes. Heeft U vragen over dit feestweekend dan kunt U terecht bij T. Alards lel. 80441. Na tuurlijk zijn tijdens deze twee dagen alle mensen welkom. Vier jaar bestaat deze vereniging al weer. De meeste leden zijn olieverfschii- ders, maar ook treft men de aquarellist, de graveur, de tekenaar in houtskool, pastel en pen, de beeldhouwer, boet seerder, keramist, houtsnijder, de plastisch vormgever en de fotografist. Zij allen voelen zich verwant. Om de zes weken houden ze een vergadering, die aangevuld wordt met het tonen en bespreken van het laatste eigen werk. Het jaarlijkse hoogtepunt is natuurlijk onze expositie. Maar ook wordt geexpo- seerd in banken, restaurants en in de re gio. Onlangs ook in de Grote kerk van Goes. En dan de jaarlijkse tentoonstel ling van zondagsschilders in de Nieuwe Kerk in Amsterdam. Momenteel is 'n Amberexpositie op toernee in voorbereiding. Regelmatig te rugkerende aktiviteiten van Kunstkring Amber zijn verder: het bezoeken van ateliers van zo wel beroeps als amateur kunstenaars. Dat dit ook bij de leden onderling plaats vindt spreekt voor zich. cursussen óf voor de gehele kring, óf in geval van specialisatie voor een kleineren kring. Bij voldoende groeps grote gegeven door beroepskunstenaars. lezingen, reisverhalen of diaavon den verzorgd door Amberleden of men sen van buiten de kring, om kennis van stijl en kunst te verrijken en of te ver ruimen. Excursies naar kuituursteden en monumenten. Meer weten? Praten met Amberleden. Bijenwacht: Zoals ieder jaar is er een bijenwacht present om eventueel over last tijdens de zwermperiode van bijen, wespen en hommels bij de burgerij te verhelpen. Deze bijenwacht is als volgt samengesteld. Ysselsteyn dhr. J. Vogels, Moosdijk 5, Oostrum en Oirlo, dhr. A. Muller, Ooster Thienweg 16a te Oostrum. Venray dhr. J. Kamps, Hen- seniusstraal 33. Overloon dhr. H. v. Schijndel, Oploseweg 9a. Ook andere bekende imkers zullen U gaarne van- dienst zijn. Er zal een lijst ter hand wor den gesteld bij de gemeente en de poli- Vaderdagtaart 10-12 pers 9,95 Bienenstich 10-12 pers. 8,95 Grote abrikozenvlaai 7,25 Middel cake aardbeienvlaai 12,95 Vloerwit brood 800 gram 1,95 Rozijnenbrood 800 gram 3,95 10 melkbollen 2,95 Candij brood 400 gram 2.65 Brood- en banketbakkerij Grote Markt 19 - Tel. 81284 Venray Sinds enkele weken hebben wij hier in Venray een comité Vrouwen in de Bijstand. De bedoeling hiervan is samen werken aan onze situatie, om met elkaar te bekijken welke veranderingen er mo gelijk zijn, want wie weet niet hoe moei lijk het is om een bijstandsuitkering het einde van de maand weer te halen. De opzet van onze bijeenkomsten is om thema's te behandelen zoals: kinderop vang, hoe kan ik uit de bijstand komen door b.v. werk? Leren soliciteren, in je eentje een huishouding voeren, 't heb ben van een vriend, wat zou je kunnen doen als je het gevoel hebt dat er ambte lijke willekeur in het spel is enz. Behalve door het verzamelen van informatie en uitwisselen van onze persoonlijke erva ringen willen we ook een brochure pre senteren aan de Venrayse mensen. Maar naast samenwerken in deze groep willen we ook de ontmoeting en gezelligheid niet vergeten door b.v. samen naar de film te gaan of een etentje te organise ren... Om dit alles te kunnen realiseren zijn wij als bijstandsvrouwen op zoek naar andere bijstandsvrouwen die met ons willen gaan samenwerken. Dus vrouwen in de bijstand, stap een keer op woens dagmorgen tussen 9 en 12 uur het Vrou wen Trefcentrum binnen. Je vindt hel aan de Bachstraat nummer 14b, naast de peuterspeelzaal. Of bel even naar José 80619 en Thea 87974. Verder kun je op maandagavond tus sen 8 en 11.15 uur in het centrum terecht voor een kop koffie en gewoon wat ge zelligheid. Op dinsdagmorgen vanaf 9 uur is er koffie-ochtend voor alle vrou wen die behoefte hebben aan wat gezel ligheid of informatie of misschien een mooi boek uit onze tybiliotheek willen lenen? Iedere vroiiw is van harte wel kom! Deze week kwam het PvdA-bestuur bijeen om een aktiviteitenplan op te zet ten voor het komende seizoen. Natuur lijk op politiek gebied zal de meeste aan dacht worden besteed aan de verkiezin gen voor de Provinciale staten van Lim burg welke in 1987 zullen worden ge houden. Maar ook buiten de politiek zal de PvdA stelling kiezen voor een aantal maatschappelijke zaken. Deze aktivitei ten zijn op dit moment precies uiteen te zetten, maar groeperingen die zich bezig houden met zaken als - geen kernwa pens, geen kerncentrales, problemen rond uitkeringsgerechtigden, discrimi natie en veel meer zaken welke de ge meenschap ter harte gaan: als jullie iets opzetten laat Het ons dan tijdig weten. Misschien kunnen we met jullie mee doen Ook vinden we dat de jeugd vanaf een jaar of 16 door onze inspanning iets meer over politieke zaken zou moeten worden geinformeerd, in hun eigen stijl. Misschien kunnen we komen tot een jongerenafdeling van de PvdA Venray. De banden met de culturele minderhe den worden verbeterd door regelmatig met hun te overleggen over alle zaken waarmee vooral deze groep mensen te maken heeft. Heb je belangstelling om eens van gedachten te wisselen met de PvdA over gezamelijke belangen? Neem dan contact op met de secretaris van de PvdA afd. Venray. Cees Smits, Ouver- turestraat 54 5802 EN Venray. Tel. 10427. Oproep aan alle jeugd geboren in '72, '73, of '74, waarvan de ouders verzor gers lid zijn van de betreffende bond. Jullie kunnen nog mee met het kinder vakantiekamp dat geheel gratis verzorgt wordt door de voedingsbond. Dit kamp wordt gehouden van 3-8-1986 t/m 9-8- 1986. Voor nadere informatie: Secreta ris P. Herens tel. 89465. A.s. zondag 15 juni op Servaas aan vang 14.00 uur MINI MEISJES: in haalwedstrijd tegen Black Eagles. Tafe len: Tristan Lammerts van Bueren en Maarten Berkers. Fluiten: Maurice Jansen, en/of Michel Hujrs en/of Toine van Gils. Mededeling voor alle scheidsrechters! Zowel F als E licensisten: zo spoedig mogelijk een pasfoto inleveren bij Jacques Lamers, Foxtrotstraat 4. Dit is een Bondsopdracht i.v.m. le gilimatiebewijs dat komend seizoen verplicht wordt. Zorg s.v.p. voor een „up to date" foto. Zet je naam achterop de foto voor 25 juni. Namens het bestuur alvast een pretti ge vakantie toegewenst. HSV 'T ALVERTJE Zaterdag 7 juni was de eerste wed strijd van het Lentekoningsvissen van de korte hengels. De uitslag is: 1Harry Theeuwen, 2. Sjaak Theeuwen, 3. Marlien Branje, 4. Hein van Valken goed en Jan Maessen. De tweede wedstrijd is op zondag 15 juni a.s. Bijeenkomst om 7.00 uur bij het Kruis aan de Maas in Geijsteren. De uitslag van de vierde zes-dorpen van Blitterswijck is: Korpsen: 1. Oostrum, 2. Blitterswijck, 3. Venray. Individueel van Oostrum: 2. H. Dee- nen, 5. H. Hendriks, 7. M. Theeuwen, 11. M. Goorts en 18. G. Robben. Zondag 15 juni is de 5e zesdorpen van Oostrum. Bijeenkomst om 7.00 uur bij Rene Wijnhoven. Opgave tot donder dag 12 juni a.s. 21.00 uur, tel. 04784- 1628. Zaterdag f'4 juni a.s. is de eerste wedstrijd van de selectie Ned. Kam pioenschappen in Noord Limburg te Afferden. De nummers zijn af te halen vanaf 11.00 uur in zaal Raymakers te Afferden en er zal gevist worden van 14.00 tot 17.00 uur. De volgende wedstrijden zijn op 29 juni en 6 juli. HSV DE ROERDOMP Zaterdag jl. te Grubbenvorst viste L. v.d. Hoogenhof zich in de prijzen. Zondag tijdens de zesdorpen te Blit terswijck werd L. v.d. Hoogenhof 3e, J. Sanders 4e en J. Franken 6e. Verder behaalden nog prijs R. Vlemmings, H. v.d. Heuvel en Els Koenings. Het Venrayse korps werd derde achter Oostrum en Blitterswijck. Zaterdag le selectiewedstrijd korpsen en individueel te Afferden. Zondag 6 dorpen te Oostrum. Woensdag 18 juni le wedstrijd jeugdkoningsvissen. Samenkomst 18.00 uur aan de Ballonzuil. Alle jeugdleden zijn welkom. Tweede wedstrijd 25 juni, zelfde tijd, zelfde plaats. Opgeveq lot donderdagavond 2,0,0p uur bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38 te Venray, tel. 86569. Nieuwe (jeugd)leden kunnen hier ook voor hun vergunning en terecht. Merseloseweg 20 Venray 82301 blijft geloven in kwaliteit ZEKER NU!! - Scheepjes wol - Ne veda - - Annv Blatt - Dependance van B.V.H '67 Uitgeselecteerde boksers uit Venray behalen succes in Düsseldorf De drie boksers van B.V. Venray die met een Zuidlimburgs team uitgezonden waren naar Düsseldorf, hebben het er netjes vanaf gebracht. Erik van Leipzig die als reserve mee was gegaan, hoefde niet te boksen, al was er nog wel een tegenstander voor hem. maar daar deze in totaal al 32 partijen had gebokst en Erik nog maar één is hiervan afgezien. Hans Roozen behaalde een goede overwinning en werd door deze zege C- klasser. Hans tastte in de eerste ronde zijn tegenstander voorzichtig af, waar na hij in de 2e en 3e ronde toesloeg en de partij overtuigend op punten won. Fons Merken was met zijn partij dub bel benadeeld; ten eerste had hij last van een ribblessure en ten tweede viel zijn tegenstander in het superzwaargewicht- klasse (90 kg), terwijl Fons in het zwaar gewicht uitkomt (85-91 kg), ondanks dit wist hij de partij op gelijke voet te houden en was de uitslag onbeslist. B.V. Venray is op dit moment bezig om een Duitse ploeg in Venray uit te laten komen tegen een Zuidlimburgs team waarin 5 a 6 man van B.V. Venray uit zullen komen. Hebt u interesse in de bokssport, recreatief of wedstrijd, bel 04780-84867 Vereniglngsnleuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 12